Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anna Provorova
Sanktpēterburga   779 «Сычи-хохмачи» 11:38
Tais Rozhkova
Maskava   712 «RR» 09:24
Victor Valdman
Sanktpēterburga   765 «Пунктир» 11:10
Юлия Абдрашитова
Sanktpēterburga   705 «Ананасик» 09:10
Артём Авдосьев
Sanktpēterburga   737 «J.O.P.A. в мыле» 10:14
Антон Акимов
Maskava   718 «Команда имени продолжения шоу» 09:36
Натали Аксёнова
Sanktpēterburga   763 «Неофиты» 11:06
Галочка Алексеева
Sanktpēterburga   771 «Деффчонки» 11:22
Николай Артамонов
Sanktpēterburga   753 «Бухарские олени» 10:46
Ирина Балыбердина
Sanktpēterburga   708 «Фифа, Цаца и Фря» 09:16
Анна Бехтева
Sanktpēterburga   708 «Фифа, Цаца и Фря» 09:16
Надежда Биловус
Sanktpēterburga   740 «Марсианская брусника» 10:20
Анастасия Боженова
Sanktpēterburga   746 «Заюши» 10:32
Татьяна Бойцова
Sanktpēterburga   746 «Заюши» 10:32
Елизавета Болотина
Sanktpēterburga   745 «404 not found» 10:30
Ирина Боревич
Sanktpēterburga   782 «О-сциллограф Фарфуркиса» 11:44
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   743 «БРыСь» 10:26
Евгений Бурихин
Sanktpēterburga   7101 «Свободная касса» 12:22
Наталья Васильева
Sanktpēterburga   736 «СоПа» 10:12
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   764 «The Pooh» 11:08
Костя Виролайнен
Sanktpēterburga   787 «АхАхА (Анчоусы и Артишоки Атакуют)» 11:54
Елена Волкова
Sanktpēterburga   760 «Сестрички» 11:00
Мария Ворошилова
Sanktpēterburga   702 «АмаТуры» 09:04
Анюта Вульф
Sanktpēterburga   722 «Жабы на метле» 09:44
Владислав Выборнов
Sanktpēterburga   778 «Kingfisher» 11:36
Варвара Гагарина
Sanktpēterburga   738 «Богини...просто Богини» 10:16
Ната Гелетий
Maskava   706 «Добр бодр бобр Додр» 09:12
Майя Глумова
Maskava   716 «Зевгма» 09:32
Катя Глушкова
Sanktpēterburga   765 «Пунктир» 11:10
Илья Голованов
Maskava   750 «Фиолетовые кактусы» 10:40
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   739 «Вилка и Шкаф» 10:18
Сергей Горбунов
Sanktpēterburga   710 «Культ квадратуры круга» 09:20
Анна Горелик
Sanktpēterburga   723 «Волшебный порошок» 09:46
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   792 «Улыбаемся и машем» 12:04
Денис Гришин
Sanktpēterburga   720 «Главный герой государственного гимна Гренады» 09:40
Ирина Грязнова
Maskava   749 «Vive la France!» 10:38
Катя Гусева
Sanktpēterburga   751 «БЕЛЯШ» 10:42
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   701 «Точный расчет» 09:02
Николай Долгушев
Sanktpēterburga   775 «Running Man» 11:30
Юлия Домбровская
Sanktpēterburga   745 «404 not found» 10:30
Мария Дорофейкова
Sanktpēterburga   752 «Блуждающие нервы» 10:44
Наталья Елизарова
Sanktpēterburga   746 «Заюши» 10:32
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   730 «Д'Амба» 10:00
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   730 «Д'Амба» 10:00
Алексей Еремин
Sanktpēterburga   779 «Сычи-хохмачи» 11:38
Ольга Есенина
Sanktpēterburga   716 «Зевгма» 09:32
Мария Журавлева
Sanktpēterburga   787 «АхАхА (Анчоусы и Артишоки Атакуют)» 11:54
Александра Зотова
Sanktpēterburga   733 «Corso & Co» 10:06
Инна Калитухо
Sanktpēterburga   720 «Главный герой государственного гимна Гренады» 09:40
Гоша Карелин
Sanktpēterburga   757 «Кто это придумал» 10:54
Екатерина Карпова
Sanktpēterburga   765 «Пунктир» 11:10
Игорь Кашапов
Sanktpēterburga   715 «Выворотни» 09:30
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   724 «Ultimate Survival» 09:48
Николай Козырев
Sanktpēterburga   768 «Флогистон» 11:16
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   738 «Богини...просто Богини» 10:16
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   703 «Rabid Ferrets» 09:06
Алена Кручинина
Maskava   748 «Тупики» 10:36
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   733 «Corso & Co» 10:06
Ольга Лаврухина
Maskava   731 «Альма-матер-2» 10:02
Валентина Лебедева
Pēterhofa   732 «Альма-матер» 10:04
Юлия Львова
Sanktpēterburga   795 «Жизнь Пи» 12:10
Мария Мазурина
Maskava   749 «Vive la France!» 10:38
Игорь Манжай
Maskava   709 «KVN - АК МЭИ» 09:18
Света Манжай
Maskava   709 «KVN - АК МЭИ» 09:18
Сергей Манухин
Sanktpēterburga   725 «Клуб грязных эстетов» 09:50
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   732 «Альма-матер» 10:04
Роман Матанцев
Sanktpēterburga   755 «Профессионалы оперы и БГ» 10:50
Андрей Меркулов
Sanktpēterburga   722 «Жабы на метле» 09:44
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   723 «Волшебный порошок» 09:46
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   733 «Corso & Co» 10:06
Хельга Мочалова
Maskava   796 «И этот гномик...» 12:12
Антон Мурашов
Sanktpēterburga   772 «OK Google» 11:24
Рома Мясников
Sanktpēterburga   772 «OK Google» 11:24
Вадим Назаров
Maskava   709 «KVN - АК МЭИ» 09:18
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   702 «АмаТуры» 09:04
Екатерина Нигова
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   729 «Умортерра» 09:58
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   790 «Кошкин дом» 12:00
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   790 «Кошкин дом» 12:00
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   792 «Улыбаемся и машем» 12:04
Ольга Николаева
Maskava   712 «RR» 09:24
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   728 «СашАня» 09:56
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   728 «СашАня» 09:56
Анна Паруль
Sanktpēterburga   757 «Кто это придумал» 10:54
Павел Пашечко
Sanktpēterburga   720 «Главный герой государственного гимна Гренады» 09:40
Татьяна Петрова
Maskavas apgabals   749 «Vive la France!» 10:38
Юлия Петрова
Sanktpēterburga   740 «Марсианская брусника» 10:20
Максим Петухов
Sanktpēterburga   7103 «Просто Мырк!» 12:26
Ольга Полищук
Sanktpēterburga   770 «Shamboo» 11:20
Света Порохня
Sanktpēterburga   758 «Хз» 10:56
Николай Порцель
Sanktpēterburga   704 «Имбирные прянички» 09:08
Андрей Постников
Ļeņingradas apgabals   777 «Супермены» 11:34
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   708 «Фифа, Цаца и Фря» 09:16
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   753 «Бухарские олени» 10:46
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   716 «Зевгма» 09:32
Эвелина Родина
Maskava   713 «Две Перчатки и Одна Варежка» 09:26
Ксения Романова
Maskava   703 «Rabid Ferrets» 09:06
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   734 «Shopaholics» 10:08
Юстина Рябцева
Maskava   7104 «Физики-шизики и К» 12:28
Филипп Рябчун
Sanktpēterburga   767 «Аскетичный Аксолотль» 11:14
Ира Савельева
Sanktpēterburga   766 «Изучая звезды» 11:12
Алёна Саёнкова
Sanktpēterburga   776 «Lorem ipsum» 11:32
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   703 «Rabid Ferrets» 09:06
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   776 «Lorem ipsum» 11:32
Александра Смиховская
Sanktpēterburga   799 «Без шансов» 12:18
Мария Соколова
Sanktpēterburga   7102 «Папанин и Маманин» 12:24
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   708 «Фифа, Цаца и Фря» 09:16
Анна Сытник
Sanktpēterburga   778 «Kingfisher» 11:36
Дмитрий Тарарыков
Maskava   704 «Имбирные прянички» 09:08
Сергей Терещенко
Sanktpēterburga   794 «ПКЛПО» 12:08
Аля Тулько
Sanktpēterburga   762 «Друзяки» 11:04
Михаил Тягур
Sanktpēterburga   719 «Плотоядные Бобры» 09:38
Кирилл Уланов
Sanktpēterburga   719 «Плотоядные Бобры» 09:38
Олег Фафурин
Sanktpēterburga   744 «ЛОСь» 10:28
Алексей Федоренко
Sanktpēterburga   752 «Блуждающие нервы» 10:44
Николай Фролов
Maskava   718 «Команда имени продолжения шоу» 09:36
Ирина Халявина
Sanktpēterburga   701 «Точный расчет» 09:02
Анастасия Харчева
Maskava   750 «Фиолетовые кактусы» 10:40
Оля Ходюкова
Sanktpēterburga   756 «Всё успеть!» 10:52
Надежда Чеботкова
Sanktpēterburga   704 «Имбирные прянички» 09:08
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   727 «Поварниченко» 09:54
Иван Шамарин
Sanktpēterburga   740 «Марсианская брусника» 10:20
Вадим Щемелинин
Sanktpēterburga   773 «Noname» 11:26
Андрей Янчук
Sanktpēterburga   700 «Пыдра» 09:00
Elena Chervyakova
Sanktpēterburga   789 «ГПП» 11:58
Anastasia Gorbunova
Maskava   721 «Шпицель шпасает шпиццу» 09:42
Pavel K
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   706 «Добр бодр бобр Додр» 09:12
Mikhail Sorokin
Sanktpēterburga   711 «МИКА» 09:22
Анастасия Агеева
Sanktpēterburga   714 «Штурмовики» 09:28
Олеся Адамская
Sanktpēterburga   795 «Жизнь Пи» 12:10
Ирина Артамонова
Sanktpēterburga   784 «Дзяги-Дзя» 11:48
Ольга Асташенкова
Sanktpēterburga   776 «Lorem ipsum» 11:32
Михаил Балан
Sanktpēterburga   747 «Обратная консоль» 10:34
Иван Болдырев
Maskava   781 «Москва+Петербург» 11:42
Яна Виролайнен
Sanktpēterburga   787 «АхАхА (Анчоусы и Артишоки Атакуют)» 11:54
Эльвира Гизатуллина
Sanktpēterburga   753 «Бухарские олени» 10:46
Наталия Еремина
Sanktpēterburga   700 «Пыдра» 09:00
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   790 «Кошкин дом» 12:00
Екатерина Жгулева
Sanktpēterburga   797 «КатяСаша» 12:14
Андрей Занский
Minska   765 «Пунктир» 11:10
Кристина Згирските
Sanktpēterburga   754 «Шило в жопе» 10:48
Сергей Илатовский
Sanktpēterburga   769 «Музыкальный автомат» 11:18
Станислав Илясов
Maskava   759 «грибная логика» 10:58
Екатерина Ковылова
Sanktpēterburga   726 «Лысые Бобры» 09:52
Геннадий Короткевич
Sanktpēterburga   757 «Кто это придумал» 10:54
Даниил Котляров
Sanktpēterburga   745 «404 not found» 10:30
Александр Кошляков
Sanktpēterburga   797 «КатяСаша» 12:14
Екатерина Краснобаева
Sanktpēterburga   715 «Выворотни» 09:30
Роман Ларионов
Sanktpēterburga   724 «Ultimate Survival» 09:48
Евгений Марьяскин
Sanktpēterburga   726 «Лысые Бобры» 09:52
Татьяна Медведчикова
Sanktpēterburga   788 «Творобушки» 11:56
Екатерина Мельникова
Sanktpēterburga   747 «Обратная консоль» 10:34
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   702 «АмаТуры» 09:04
Михаил Нокель
Maskava   706 «Добр бодр бобр Додр» 09:12
Григорий Носырев
Maskava   706 «Добр бодр бобр Додр» 09:12
Константин Павлов
Sanktpēterburga   726 «Лысые Бобры» 09:52
Денис Петров
Sanktpēterburga   735 «Рискнемздоровьем» 10:10
Марьяна Пискарева
Maskava   716 «Зевгма» 09:32
Светлана Полякова
Maskava   783 «Уралочка» 11:46
Мария Порцель
Sanktpēterburga   704 «Имбирные прянички» 09:08
Евгений Пузиков
Sanktpēterburga   717 «МЕФАЗЕП» 09:34
Светлана Саволайнен
Sanktpēterburga   791 «Жизнелюбы» 12:02
Ольга Сидоренкова
Sanktpēterburga   795 «Жизнь Пи» 12:10
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   745 «404 not found» 10:30
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   761 «Уголочек неба» 11:02
Юлия Тарасенко
Sanktpēterburga   738 «Богини...просто Богини» 10:16
Дмитрий Тюфтяков
Sanktpēterburga   780 «moonlit» 11:40
Мария Ульяницкая
Sanktpēterburga   753 «Бухарские олени» 10:46
Таня Уртьева
Sanktpēterburga   798 «Утки» 12:16
Дмитрий Фадин
Sanktpēterburga   785 «Скайфолл» 11:50
Игорь Хан
Sanktpēterburga   772 «OK Google» 11:24
ioscat ioscat
Maskava   718 «Команда имени продолжения шоу» 09:36
Alexander Levin
Sanktpēterburga   705 «Ананасик» 09:10
Anastasia Listratova
Maskava   721 «Шпицель шпасает шпиццу» 09:42
Elias Vasiliev
Sanktpēterburga   711 «МИКА» 09:22
Екатерина Авдосьева
Sanktpēterburga   737 «J.O.P.A. в мыле» 10:14
Алексей Айрапетов
Maskava   729 «Умортерра» 09:58
Антон Аксёнов
Sanktpēterburga   763 «Неофиты» 11:06
Миша Андреев
Pēterhofa   7104 «Физики-шизики и К» 12:28
Дмитрий Баннов
Sanktpēterburga   796 «И этот гномик...» 12:12
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   743 «БРыСь» 10:26
Павел Безбородкин
Sanktpēterburga   761 «Уголочек неба» 11:02
Филипп Белозеров
Sanktpēterburga   773 «Noname» 11:26
Татьяна Бирюкова
Sanktpēterburga   768 «Флогистон» 11:16
Михаил Бойков
Sanktpēterburga   788 «Творобушки» 11:56
Анна Бойкова
Sanktpēterburga   771 «Деффчонки» 11:22
Полина Бойкова
Sanktpēterburga   788 «Творобушки» 11:56
Сергей Бондарев
Sanktpēterburga   773 «Noname» 11:26
Ольга Бондарева
Sanktpēterburga   773 «Noname» 11:26
Алексей Боревич
Sanktpēterburga   782 «О-сциллограф Фарфуркиса» 11:44
Андрей Боревич
Sanktpēterburga   782 «О-сциллограф Фарфуркиса» 11:44
Александр Борисик
Sanktpēterburga   778 «Kingfisher» 11:36
Мария Булыгина
Sanktpēterburga   772 «OK Google» 11:24
Мария Василенко
Sanktpēterburga   746 «Заюши» 10:32
Станислав Вернер
Sanktpēterburga   734 «Shopaholics» 10:08
Александра Волкова
Sanktpēterburga   760 «Сестрички» 11:00
Надина Галимзянова
Sanktpēterburga   762 «Друзяки» 11:04
Алина Горбулева
Sanktpēterburga   786 «Дерби» 11:52
Юлия Горбулева
Sanktpēterburga   786 «Дерби» 11:52
Анна Горностаева
Sanktpēterburga   761 «Уголочек неба» 11:02
Ксения Горшкова
Sanktpēterburga   799 «Без шансов» 12:18
Татьяна Громова
Sanktpēterburga   791 «Жизнелюбы» 12:02
Леонид Гуменюк
Sanktpēterburga   720 «Главный герой государственного гимна Гренады» 09:40
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   789 «ГПП» 11:58
Татьяна Долгушева
Sanktpēterburga   775 «Running Man» 11:30
Александр Ермолин
Sanktpēterburga   722 «Жабы на метле» 09:44
Александр Ефимов
Sanktpēterburga   724 «Ultimate Survival» 09:48
Анастасия Ефимова
Sanktpēterburga   769 «Музыкальный автомат» 11:18
Дмитрий Жарков
Sanktpēterburga   710 «Культ квадратуры круга» 09:20
Николай Жильцов
Sanktpēterburga   758 «Хз» 10:56
Вероника Жихарева
Sanktpēterburga   701 «Точный расчет» 09:02
Виктория Журавлева
Sanktpēterburga   787 «АхАхА (Анчоусы и Артишоки Атакуют)» 11:54
Анна Злобина
Sanktpēterburga   717 «МЕФАЗЕП» 09:34
Илья Злотников
Sanktpēterburga   794 «ПКЛПО» 12:08
Ксения Зорникова
Maskava   750 «Фиолетовые кактусы» 10:40
Людмила Зырянова
Sanktpēterburga   744 «ЛОСь» 10:28
Алёна Иванова
Sanktpēterburga   711 «МИКА» 09:22
Александра Илатовская
Sanktpēterburga   769 «Музыкальный автомат» 11:18
Федор Иночкин
Sanktpēterburga   741 «Boogie» 10:22
Алина Иночкина
Sanktpēterburga   741 «Boogie» 10:22
Евгения Иову
Sanktpēterburga   789 «ГПП» 11:58
Полина Какинь
Sanktpēterburga   786 «Дерби» 11:52
Татьяна Калинина
Sanktpēterburga   758 «Хз» 10:56
Алексей Калиничев
Sanktpēterburga   799 «Без шансов» 12:18
Виталий Квитковский
Maskava   718 «Команда имени продолжения шоу» 09:36
Алексей Киреев
Sanktpēterburga   799 «Без шансов» 12:18
Алексей Киреев
Sanktpēterburga   714 «Штурмовики» 09:28
Алена Кислицина
Maskava   709 «KVN - АК МЭИ» 09:18
Виктория Князева
Sanktpēterburga   796 «И этот гномик...» 12:12
Геннадий Ко
Sanktpēterburga   7102 «Папанин и Маманин» 12:24
Степан Козлов
Sanktpēterburga   756 «Всё успеть!» 10:52
Ирина Козлова
Sanktpēterburga   756 «Всё успеть!» 10:52
Александра Колсанова
Sanktpēterburga   767 «Аскетичный Аксолотль» 11:14
Женя Кондрашина
Pēterhofa   7104 «Физики-шизики и К» 12:28
Сергей Коноплёв
Sanktpēterburga   768 «Флогистон» 11:16
Татьяна Коряковцева
Sanktpēterburga   755 «Профессионалы оперы и БГ» 10:50
Алексей Косарев
Sanktpēterburga   763 «Неофиты» 11:06
Алина Крамар
Sanktpēterburga   794 «ПКЛПО» 12:08
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   792 «Улыбаемся и машем» 12:04
Елена Кузнецова
Sanktpēterburga   781 «Москва+Петербург» 11:42
Валентин Кузуб
Sanktpēterburga   779 «Сычи-хохмачи» 11:38
Евгения Кузьмина
Sanktpēterburga   731 «Альма-матер-2» 10:02
Екатерина Куксенок
Sanktpēterburga   711 «МИКА» 09:22
Александра Куракина
Sanktpēterburga   719 «Плотоядные Бобры» 09:38
Коля Куропаткин
Sanktpēterburga   794 «ПКЛПО» 12:08
Михаил Лагутенков
Sanktpēterburga   701 «Точный расчет» 09:02
Кристина Лея
Sanktpēterburga   789 «ГПП» 11:58
Павел Липанов
Sanktpēterburga   764 «The Pooh» 11:08
Алексей Лозинский
Sanktpēterburga   766 «Изучая звезды» 11:12
Николай Ломакин
Ставрополь   793 «Фуфаечка» 12:06
Анна Ломакина
Sanktpēterburga   793 «Фуфаечка» 12:06
Галина Ломакина
Ставрополь   793 «Фуфаечка» 12:06
Татьяна Ломакина
Maskava   793 «Фуфаечка» 12:06
Стасино Малыш
Sanktpēterburga   758 «Хз» 10:56
Дарья Манухина
Sanktpēterburga   725 «Клуб грязных эстетов» 09:50
Татьяна Манухина
Sanktpēterburga   725 «Клуб грязных эстетов» 09:50
Алексей Маулини
Sanktpēterburga   784 «Дзяги-Дзя» 11:48
Полина Мезенцева
Sanktpēterburga   755 «Профессионалы оперы и БГ» 10:50
Андрей Мещанкин
Maskava   750 «Фиолетовые кактусы» 10:40
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   732 «Альма-матер» 10:04
Дмитрий Миненков
Sanktpēterburga   723 «Волшебный порошок» 09:46
Женя Молочная
Sanktpēterburga   751 «БЕЛЯШ» 10:42
Сергей Моор
Maskava   783 «Уралочка» 11:46
Вадим Мордберг
Sanktpēterburga   726 «Лысые Бобры» 09:52
Екатерина Мордвина
Sanktpēterburga   736 «СоПа» 10:12
Константин Москалев
Sanktpēterburga   785 «Скайфолл» 11:50
Наталья Мосолова
Sanktpēterburga   766 «Изучая звезды» 11:12
Елена Мосягина
Sanktpēterburga   722 «Жабы на метле» 09:44
Андрей Мясников
Sanktpēterburga   779 «Сычи-хохмачи» 11:38
Алёна Назарова
Sanktpēterburga   715 «Выворотни» 09:30
Ускова Наталия
Sanktpēterburga   752 «Блуждающие нервы» 10:44
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   732 «Альма-матер» 10:04
Галина Осиева
Maskavas apgabals   749 «Vive la France!» 10:38
Ирина Петрова
Sanktpēterburga   771 «Деффчонки» 11:22
Антон Плотников
Krasnojarska   705 «Ананасик» 09:10
Александр Поваров
Sanktpēterburga   727 «Поварниченко» 09:54
Валентина Поварова
Sanktpēterburga   727 «Поварниченко» 09:54
Кирилл Полищук
Sanktpēterburga   770 «Shamboo» 11:20
Мария Полищук
Sanktpēterburga   770 «Shamboo» 11:20
Роман Попов
Sanktpēterburga   786 «Дерби» 11:52
Алексей Посконкин
Sanktpēterburga   751 «БЕЛЯШ» 10:42
Татьяна Посконкина
Sanktpēterburga   751 «БЕЛЯШ» 10:42
Светлана Праздникова
Sanktpēterburga   7101 «Свободная касса» 12:22
Янина Прунт
Sanktpēterburga   775 «Running Man» 11:30
Олег Ренков
Sanktpēterburga   719 «Плотоядные Бобры» 09:38
Алексей Родин
Maskava   713 «Две Перчатки и Одна Варежка» 09:26
Люба Румянцева
Sanktpēterburga   700 «Пыдра» 09:00
Павел Рябинин
Sanktpēterburga   762 «Друзяки» 11:04
Алексей Сафаралеев
Sanktpēterburga   739 «Вилка и Шкаф» 10:18
Татьяна Селиванова
Sanktpēterburga   781 «Москва+Петербург» 11:42
Макс Славецкий
Sanktpēterburga   700 «Пыдра» 09:00
Михаил Смирнов
Sanktpēterburga   763 «Неофиты» 11:06
Андрей Смоленский
Sanktpēterburga   796 «И этот гномик...» 12:12
Юлия Смолина
Sanktpēterburga   734 «Shopaholics» 10:08
Светлана Смолоногова
Sanktpēterburga   736 «СоПа» 10:12
Андрей Соколов
Sanktpēterburga   768 «Флогистон» 11:16
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   707 «ЯПОНА МАТЬ» 09:14
Владимир Суховеев
Sanktpēterburga   715 «Выворотни» 09:30
Ирина Сухорукова
Sosnovy Bor   731 «Альма-матер-2» 10:02
Анна Торопова
Sanktpēterburga   734 «Shopaholics» 10:08
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   707 «ЯПОНА МАТЬ» 09:14
Андрей Тулько
Sanktpēterburga   762 «Друзяки» 11:04
Елена Тюфтякова
Sanktpēterburga   780 «moonlit» 11:40
Ирина Ульянова
Sanktpēterburga   714 «Штурмовики» 09:28
Андрей Уртьев
Sanktpēterburga   798 «Утки» 12:16
Светлана Уртьева
Sanktpēterburga   798 «Утки» 12:16
Яна Фадина
Sanktpēterburga   785 «Скайфолл» 11:50
Ксения Фалеева
Sanktpēterburga   761 «Уголочек неба» 11:02
Михаил Федоров
Sanktpēterburga   717 «МЕФАЗЕП» 09:34
Екатерина Федорова
Sanktpēterburga   717 «МЕФАЗЕП» 09:34
Роман Фертов
Sanktpēterburga   707 «ЯПОНА МАТЬ» 09:14
Вита Филипповская
Sanktpēterburga   740 «Марсианская брусника» 10:20
Игорь Холодяков
Sanktpēterburga   735 «Рискнемздоровьем» 10:10
Андрей Челядник
Sanktpēterburga   756 «Всё успеть!» 10:52
ДАРЬЯ ЧЕМКАЕВА
Sanktpēterburga   707 «ЯПОНА МАТЬ» 09:14
Анна Чередниченко
Sanktpēterburga   727 «Поварниченко» 09:54
Николай Чернев
Sanktpēterburga   7101 «Свободная касса» 12:22
Лола Чернева
Sanktpēterburga   7101 «Свободная касса» 12:22
Любовь Чигиринская
Sanktpēterburga   754 «Шило в жопе» 10:48
Дмитрий Шигин
Sanktpēterburga   710 «Культ квадратуры круга» 09:20
Кира Щербич
Sanktpēterburga   795 «Жизнь Пи» 12:10
Юрий Яковлев
Sanktpēterburga   754 «Шило в жопе» 10:48
Александр Яхнев
Sanktpēterburga   752 «Блуждающие нервы» 10:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
700 09:00 Пыдра

700

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

Люба Румянцева

Sanktpēterburga

Макс Славецкий

Sanktpēterburga

701 09:02 Точный расчет

701

Ирина Халявина

Sanktpēterburga

Вероника Жихарева

Sanktpēterburga

Михаил Лагутенков

Sanktpēterburga

702 09:04 АмаТуры

702

703 09:06 Rabid Ferrets

703

704 09:08 Имбирные прянички

704

705 09:10 Ананасик

705

Alexander Levin

Sanktpēterburga

Антон Плотников

Krasnojarska

706 09:12 Добр бодр бобр Додр

706

Pavel K

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

707 09:14 ЯПОНА МАТЬ

707

Андрей СУББОТИН

Sanktpēterburga

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

ДАРЬЯ ЧЕМКАЕВА

Sanktpēterburga

708 09:16 Фифа, Цаца и Фря

708

709 09:18 KVN - АК МЭИ

709

Алена Кислицина

Maskava

710 09:20 Культ квадратуры круга

710

Дмитрий Жарков

Sanktpēterburga

Дмитрий Шигин

Sanktpēterburga

711 09:22 МИКА

711

Mikhail Sorokin

Sanktpēterburga

Elias Vasiliev

Sanktpēterburga

Алёна Иванова

Sanktpēterburga

Екатерина Куксенок

Sanktpēterburga

712 09:24 RR

712

713 09:26 Две Перчатки и Одна Варежка

713

Алексей Родин

Maskava

714 09:28 Штурмовики

714

Алексей Киреев

Sanktpēterburga

Ирина Ульянова

Sanktpēterburga

715 09:30 Выворотни

715

Игорь Кашапов

Sanktpēterburga

Алёна Назарова

Sanktpēterburga

Владимир Суховеев

Sanktpēterburga

716 09:32 Зевгма

716

717 09:34 МЕФАЗЕП

717

Анна Злобина

Sanktpēterburga

Михаил Федоров

Sanktpēterburga

Екатерина Федорова

Sanktpēterburga

718 09:36 Команда имени продолжения шоу

718

ioscat ioscat

Maskava

Виталий Квитковский

Maskava

719 09:38 Плотоядные Бобры

719

Михаил Тягур

Sanktpēterburga

Кирилл Уланов

Sanktpēterburga

Александра Куракина

Sanktpēterburga

Олег Ренков

Sanktpēterburga

720 09:40 Главный герой государственного гимна Гренады

720

Денис Гришин

Sanktpēterburga

Инна Калитухо

Sanktpēterburga

Павел Пашечко

Sanktpēterburga

Леонид Гуменюк

Sanktpēterburga

721 09:42 Шпицель шпасает шпиццу

721

Anastasia Listratova

Maskava

722 09:44 Жабы на метле

722

Анюта Вульф

Sanktpēterburga

Александр Ермолин

Sanktpēterburga

Елена Мосягина

Sanktpēterburga

723 09:46 Волшебный порошок

723

Анна Горелик

Sanktpēterburga

Дмитрий Миненков

Sanktpēterburga

724 09:48 Ultimate Survival
Роман Ларионов

Sanktpēterburga

Александр Ефимов

Sanktpēterburga

725 09:50 Клуб грязных эстетов

725

Сергей Манухин

Sanktpēterburga

Дарья Манухина

Sanktpēterburga

Татьяна Манухина

Sanktpēterburga

726 09:52 Лысые Бобры

726

Вадим Мордберг

Sanktpēterburga

727 09:54 Поварниченко

727

Александр Поваров

Sanktpēterburga

Валентина Поварова

Sanktpēterburga

Анна Чередниченко

Sanktpēterburga

728 09:56 СашАня

728

729 09:58 Умортерра

729

Екатерина Нигова

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Алексей Айрапетов

Maskava

730 10:00 Д'Амба

730

731 10:02 Альма-матер-2

731

Евгения Кузьмина

Sanktpēterburga

Ирина Сухорукова

Sosnovy Bor

732 10:04 Альма-матер

732

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

733 10:06 Corso & Co

733

734 10:08 Shopaholics

734

Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

Станислав Вернер

Sanktpēterburga

Юлия Смолина

Sanktpēterburga

Анна Торопова

Sanktpēterburga

735 10:10 Рискнемздоровьем
Денис Петров

Sanktpēterburga

Игорь Холодяков

Sanktpēterburga

736 10:12 СоПа
Екатерина Мордвина

Sanktpēterburga

Светлана Смолоногова

Sanktpēterburga

737 10:14 J.O.P.A. в мыле

737

Артём Авдосьев

Sanktpēterburga

Екатерина Авдосьева

Sanktpēterburga

738 10:16 Богини...просто Богини

738

739 10:18 Вилка и Шкаф

739

Алексей Сафаралеев

Sanktpēterburga

740 10:20 Марсианская брусника

740

Юлия Петрова

Sanktpēterburga

Иван Шамарин

Sanktpēterburga

Вита Филипповская

Sanktpēterburga

741 10:22 Boogie

741

Федор Иночкин

Sanktpēterburga

Алина Иночкина

Sanktpēterburga

743 10:26 БРыСь

743

Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

744 10:28 ЛОСь

744

Олег Фафурин

Sanktpēterburga

Людмила Зырянова

Sanktpēterburga

745 10:30 404 not found

745

746 10:32 Заюши

746

Мария Василенко

Sanktpēterburga

747 10:34 Обратная консоль

747

748 10:36 Тупики

748

749 10:38 Vive la France!

749

Татьяна Петрова

Maskavas apgabals

Галина Осиева

Maskavas apgabals

750 10:40 Фиолетовые кактусы

750

Ксения Зорникова

Maskava

Андрей Мещанкин

Maskava

751 10:42 БЕЛЯШ

751

Катя Гусева

Sanktpēterburga

Женя Молочная

Sanktpēterburga

Алексей Посконкин

Sanktpēterburga

Татьяна Посконкина

Sanktpēterburga

752 10:44 Блуждающие нервы

752

Ускова Наталия

Sanktpēterburga

Александр Яхнев

Sanktpēterburga

753 10:46 Бухарские олени

753

754 10:48 Шило в жопе

754

Любовь Чигиринская

Sanktpēterburga

Юрий Яковлев

Sanktpēterburga

755 10:50 Профессионалы оперы и БГ

755

Роман Матанцев

Sanktpēterburga

Татьяна Коряковцева

Sanktpēterburga

Полина Мезенцева

Sanktpēterburga

756 10:52 Всё успеть!

756

Оля Ходюкова

Sanktpēterburga

Степан Козлов

Sanktpēterburga

Ирина Козлова

Sanktpēterburga

Андрей Челядник

Sanktpēterburga

757 10:54 Кто это придумал

757

Гоша Карелин

Sanktpēterburga

Анна Паруль

Sanktpēterburga

758 10:56 Хз

758

Света Порохня

Sanktpēterburga

Николай Жильцов

Sanktpēterburga

Татьяна Калинина

Sanktpēterburga

Стасино Малыш

Sanktpēterburga

759 10:58 грибная логика

759

760 11:00 Сестрички

760

Елена Волкова

Sanktpēterburga

Александра Волкова

Sanktpēterburga

761 11:02 Уголочек неба

761

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Павел Безбородкин

Sanktpēterburga

Анна Горностаева

Sanktpēterburga

Ксения Фалеева

Sanktpēterburga

762 11:04 Друзяки

762

Аля Тулько

Sanktpēterburga

Надина Галимзянова

Sanktpēterburga

Павел Рябинин

Sanktpēterburga

Андрей Тулько

Sanktpēterburga

763 11:06 Неофиты

763

Антон Аксёнов

Sanktpēterburga

Алексей Косарев

Sanktpēterburga

Михаил Смирнов

Sanktpēterburga

764 11:08 The Pooh

764

Алла Ваулина

Sanktpēterburga

Павел Липанов

Sanktpēterburga

765 11:10 Пунктир

765

766 11:12 Изучая звезды

766

Ира Савельева

Sanktpēterburga

Алексей Лозинский

Sanktpēterburga

Наталья Мосолова

Sanktpēterburga

767 11:14 Аскетичный Аксолотль

767

Филипп Рябчун

Sanktpēterburga

Александра Колсанова

Sanktpēterburga

768 11:16 Флогистон

768

Татьяна Бирюкова

Sanktpēterburga

Сергей Коноплёв

Sanktpēterburga

Андрей Соколов

Sanktpēterburga

769 11:18 Музыкальный автомат

769

Анастасия Ефимова

Sanktpēterburga

Александра Илатовская

Sanktpēterburga

770 11:20 Shamboo

770

Ольга Полищук

Sanktpēterburga

Кирилл Полищук

Sanktpēterburga

Мария Полищук

Sanktpēterburga

771 11:22 Деффчонки

771

Анна Бойкова

Sanktpēterburga

Ирина Петрова

Sanktpēterburga

772 11:24 OK Google

772

Антон Мурашов

Sanktpēterburga

Рома Мясников

Sanktpēterburga

Игорь Хан

Sanktpēterburga

Мария Булыгина

Sanktpēterburga

773 11:26 Noname
Филипп Белозеров

Sanktpēterburga

Сергей Бондарев

Sanktpēterburga

Ольга Бондарева

Sanktpēterburga

775 11:30 Running Man

775

Татьяна Долгушева

Sanktpēterburga

Янина Прунт

Sanktpēterburga

776 11:32 Lorem ipsum

776

777 11:34 Супермены
Андрей Постников

Ļeņingradas apgabals

778 11:36 Kingfisher

778

Анна Сытник

Sanktpēterburga

Александр Борисик

Sanktpēterburga

779 11:38 Сычи-хохмачи

779

Anna Provorova

Sanktpēterburga

Алексей Еремин

Sanktpēterburga

Валентин Кузуб

Sanktpēterburga

Андрей Мясников

Sanktpēterburga

780 11:40 moonlit

780

Елена Тюфтякова

Sanktpēterburga

781 11:42 Москва+Петербург

781

Елена Кузнецова

Sanktpēterburga

Татьяна Селиванова

Sanktpēterburga

782 11:44 О-сциллограф Фарфуркиса

782

Ирина Боревич

Sanktpēterburga

Алексей Боревич

Sanktpēterburga

Андрей Боревич

Sanktpēterburga

783 11:46 Уралочка

783

Сергей Моор

Maskava

784 11:48 Дзяги-Дзя

784

Алексей Маулини

Sanktpēterburga

785 11:50 Скайфолл

785

Дмитрий Фадин

Sanktpēterburga

Константин Москалев

Sanktpēterburga

Яна Фадина

Sanktpēterburga

786 11:52 Дерби

786

Алина Горбулева

Sanktpēterburga

Юлия Горбулева

Sanktpēterburga

Полина Какинь

Sanktpēterburga

Роман Попов

Sanktpēterburga

787 11:54 АхАхА (Анчоусы и Артишоки Атакуют)

787

Яна Виролайнен

Sanktpēterburga

Виктория Журавлева

Sanktpēterburga

788 11:56 Творобушки

788

Михаил Бойков

Sanktpēterburga

Полина Бойкова

Sanktpēterburga

789 11:58 ГПП

789

Elena Chervyakova

Sanktpēterburga

Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

Евгения Иову

Sanktpēterburga

Кристина Лея

Sanktpēterburga

790 12:00 Кошкин дом

790

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

791 12:02 Жизнелюбы

791

Татьяна Громова

Sanktpēterburga

792 12:04 Улыбаемся и машем

792

Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

793 12:06 Фуфаечка

793

Николай Ломакин

Ставрополь

Анна Ломакина

Sanktpēterburga

Галина Ломакина

Ставрополь

Татьяна Ломакина

Maskava

794 12:08 ПКЛПО

794

Илья Злотников

Sanktpēterburga

Алина Крамар

Sanktpēterburga

Коля Куропаткин

Sanktpēterburga

795 12:10 Жизнь Пи

795

Юлия Львова

Sanktpēterburga

Олеся Адамская

Sanktpēterburga

Кира Щербич

Sanktpēterburga

796 12:12 И этот гномик...

796

Дмитрий Баннов

Sanktpēterburga

Виктория Князева

Sanktpēterburga

Андрей Смоленский

Sanktpēterburga

797 12:14 КатяСаша

797

798 12:16 Утки

798

Таня Уртьева

Sanktpēterburga

Андрей Уртьев

Sanktpēterburga

Светлана Уртьева

Sanktpēterburga

799 12:18 Без шансов
Ксения Горшкова

Sanktpēterburga

Алексей Калиничев

Sanktpēterburga

Алексей Киреев

Sanktpēterburga

7101 12:22 Свободная касса

7101

Светлана Праздникова

Sanktpēterburga

Николай Чернев

Sanktpēterburga

Лола Чернева

Sanktpēterburga

7102 12:24 Папанин и Маманин
Мария Соколова

Sanktpēterburga

Геннадий Ко

Sanktpēterburga

7103 12:26 Просто Мырк!

7103

Максим Петухов

Sanktpēterburga

7104 12:28 Физики-шизики и К

7104

Миша Андреев

Pēterhofa

Женя Кондрашина

Pēterhofa