Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Елена Абрамова
Maskava   827 «Грифорёл» 09:54
Екатерина Беркутова
Maskavas apgabals   853 «Беркут в Орле» 10:46
Василий Вячин
Maskavas apgabals   819 «Черепашки» 09:38
Дмитрий Доронин
Maskava   851 «ХимРар» 10:42
Александр Дракон
  813 «Модуль ориентации» 09:26
Владимир Зайцев
Minska   833 «Иностранные странники» 10:06
Игорь Ковтун
Orla   837 «Никчёмные бегуны» 10:14
Ирина Коперник
Maskava   861 «Потатуйка» 11:02
Дмитрий Корженевский
Maskava   811 «Камнеед и Ко» 09:22
Юлия Корухова
Maskava   855 «Lady Eagle» 10:50
Дмитрий Ларин
Maskava   821 «Run and walk» 09:42
Денис Рябиков
Maskava   841 «SotniVerst.Ru» 10:22
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   817 «Команда А» 09:34
Марина Фомина
Maskava   859 «ОМ» 10:58
Владимир Фонарев
Maskava   811 «Камнеед и Ко» 09:22
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   835 «КоВер» 10:10
Мария Чучко
Orla   837 «Никчёмные бегуны» 10:14
Алина Шафеева
Maskava   841 «SotniVerst.Ru» 10:22
Елена Шубная
Maskava   843 «Просто Мария» 10:26
Анна Кабанова
Maskava   857 «Чумовые» 10:54
Татьяна Меньшикова
Maskava   829 «Точный ход» 09:58
Евгения Назипова
Maskava   805 «half-moscovite» 09:10
Александр Никитин
Maskavas apgabals   851 «ХимРар» 10:42
Антон Попов
Maskava   825 «Ингибиторы» 09:50
Елена Сальникова
Maskava   805 «half-moscovite» 09:10
Валера Сорока
Maskava   831 «Туристы с Марса» 10:02
Марина Стриженко
Maskava   815 «Задумчивое торнадо» 09:30
Татьяна Алёхина
Orla   837 «Никчёмные бегуны» 10:14
Дмитрий Беркутов
Maskava   853 «Беркут в Орле» 10:46
Илья Дейнеко
Maskava   825 «Ингибиторы» 09:50
Юрий Забродин
Maskava   861 «Потатуйка» 11:02
Николай Захаренков
Sanktpēterburga   835 «КоВер» 10:10
Глеб Камышанов
Maskava   801 «Aралант» 09:02
Павел Камышанов
Maskava   803 «Папонт» 09:06
Олечка Лисицына
Maskava   859 «ОМ» 10:58
Полина Попова
Maskava   825 «Ингибиторы» 09:50
Станислав Семенов
Maskavas apgabals   851 «ХимРар» 10:42
Иван Стриженко
Maskava   815 «Задумчивое торнадо» 09:30
Анастасия Хазова
Maskava   831 «Туристы с Марса» 10:02
Анна Шубная
Maskava   843 «Просто Мария» 10:26
Владимир Юровский
Orla   837 «Никчёмные бегуны» 10:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
801 09:02 Aралант

801

Глеб Камышанов

Maskava

803 09:06 Папонт

803

Павел Камышанов

Maskava

805 09:10 half-moscovite

805

811 09:22 Камнеед и Ко

811

813 09:26 Модуль ориентации

813

815 09:30 Задумчивое торнадо

815

Иван Стриженко

Maskava

817 09:34 Команда А

817

819 09:38 Черепашки

819

Василий Вячин

Maskavas apgabals

821 09:42 Run and walk

821

825 09:50 Ингибиторы

825

Илья Дейнеко

Maskava

Полина Попова

Maskava

827 09:54 Грифорёл
829 09:58 Точный ход

829

831 10:02 Туристы с Марса

831

Анастасия Хазова

Maskava

833 10:06 Иностранные странники

833

835 10:10 КоВер

835

Вера Чистякова

Sanktpēterburga

Николай Захаренков

Sanktpēterburga

837 10:14 Никчёмные бегуны

837

Татьяна Алёхина

Orla

Владимир Юровский

Orla

841 10:22 SotniVerst.Ru

841

843 10:26 Просто Мария

843

Анна Шубная

Maskava

851 10:42 ХимРар

851

Станислав Семенов

Maskavas apgabals

853 10:46 Беркут в Орле

853

Дмитрий Беркутов

Maskava

855 10:50 Lady Eagle

855

857 10:54 Чумовые

857

859 10:58 ОМ

859

Олечка Лисицына

Maskava

861 11:02 Потатуйка

861

Юрий Забродин

Maskava