Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alex Gleys
Ļeņingradas apgabals   454 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK» 11:48
Константин Бакушин
Ļeņingradas apgabals   420 «Ученик Сусанина» 10:40
Наташа Барсова
Sanktpēterburga   473 «Барсы» 12:26
Анна Батова
Sanktpēterburga   463 «Доходяги» 12:06
Надежда Белая
Maskava   452 «Нептуноход» 11:44
Нина Блинова
Maskava   433 «Стремительные» 11:06
Сергей Богачевский
Sanktpēterburga   498 «БезКабачка» 13:16
Александр Бородкин
Sanktpēterburga   428 «Ползущие вместе» 10:56
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   460 «Возможно, Муми» 12:00
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   418 «Нелепо улетающие» 10:36
Анна Бусленко
Maskava   413 «особый вечер» 10:26
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   464 «keepsake» 12:08
Ксения Владыка
Sanktpēterburga   412 «Охотники за торнадо» 10:24
Анна Второва
Maskava   486 «Волшебные башмачки» 12:52
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   491 «Замзунзуберлижфиналиш» 13:02
Андрей Гребенкин
Sanktpēterburga   469 «Поребрик vs бордюр» 12:18
Артур Григорьев
Sanktpēterburga   4101 «Респект» 13:22
Елена Григорьева
Sanktpēterburga   4101 «Респект» 13:22
Александра Гудан
Sanktpēterburga   472 «В трех соснах с GPS-навигатором» 12:24
Настя Данилова
Maskava   435 «Любители кривых тропинок (ЛКТ)» 11:10
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   459 «Jack & Jones» 11:58
Алексей Длугач
Maskava   4123 «Большой Львиный Прайд......» 09:55
Евгений Драновский
Maskava   458 «Автобус Буратин» 11:56
Артур Дубро
Sanktpēterburga   4109 «Пупс и Малыш» 13:38
Александр Егоров
Sanktpēterburga   481 «ORANGE» 12:42
Алексей Елсуков
Sanktpēterburga   444 «Посторонним В» 11:28
Андрей Жемков
Maskava   414 «Крем&Джем» 10:28
Юлия Жемкова
Maskava   414 «Крем&Джем» 10:28
Алексей Зайцев
Maskava   456 «Антихипстеры» 11:52
Анастасия Зимакова
Maskava   401 «Чебурашки» 10:02
Ирина Иванова
Maskava   4106 «СвИрик» 13:32
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   474 «Ленивые опоссумы» 12:28
Константин Ивлев
Maskava   407 «Друзья монстров» 10:14
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   413 «особый вечер» 10:26
Олег Игнатьев
Maskavas apgabals   494 «Ма3шки» 13:08
Алексей Илларионов
Maskava   448 «Восток-19+» 11:36
Алексей Ильин
Sanktpēterburga   457 «ОАСК++» 11:54
Екатерина Ильина
Sanktpēterburga   457 «ОАСК++» 11:54
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   4105 «Горячие пятки» 13:30
Виктория Коржова
Sanktpēterburga   4108 «Procrastination» 13:36
Светлана Королева
Sanktpēterburga   412 «Охотники за торнадо» 10:24
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   478 «Rabid Ferrets - Мельница» 12:36
Полина Кузьмина
Sanktpēterburga   425 «Сашина команда» 10:50
Анна Ларионова
Sanktpēterburga   450 «Мулечки» 11:40
Валентина Лебедева
Sanktpēterburga   462 «Альма-Матер» 12:04
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   471 «Пенелопа Гну» 12:22
Анна Лейтэ
Maskava   447 «Самсон» 11:34
Андрей Макаренцев
Maskava   417 «Скотобаза» 10:34
Катька Малкова
Maskava   456 «Антихипстеры» 11:52
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   483 «Бурундуй» 12:46
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   4127 «Большой Львиный Прайд..» 09:55
Владимир Менделевич
Maskava   479 «ПтиМаты» 12:38
Лариса Менделевич
Maskava   479 «ПтиМаты» 12:38
Наталия Мильштейн
Maskava   4128 «Большой Львиный Прайд.» 09:55
Володя Моргулис
Maskava   4120 «Большой Львиный Прайд» 09:55
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   444 «Посторонним В» 11:28
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   425 «Сашина команда» 10:50
Давид Парунакян
Maskava   472 «В трех соснах с GPS-навигатором» 12:24
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   437 «Белая полоса» 11:14
Евгения Перова
Sanktpēterburga   451 «Всё идёт по плану!» 11:42
Марина Питель
Sanktpēterburga   496 «Ползём, любуемся пейзажем» 13:12
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   4101 «Респект» 13:22
Анастасия Подругина
Maskava   448 «Восток-19+» 11:36
Валерия Подругина
Maskava   448 «Восток-19+» 11:36
Станислав Попов
Maskava   447 «Самсон» 11:34
Ксения Попова
Sanktpēterburga   482 «Сила морского моря» 12:44
Татьяна Попова
Sanktpēterburga   4118 «R46» 13:56
Дарья Портнова
Sanktpēterburga   450 «Мулечки» 11:40
Дмитрий Поспелов
Maskava   478 «Rabid Ferrets - Мельница» 12:36
Олеся Прищепа
Sanktpēterburga   4102 «Ананасовый экспресс» 13:24
Настя Радченко
Sanktpēterburga   430 «Слонозяблики» 11:00
Ольга Разина
Maskava   469 «Поребрик vs бордюр» 12:18
Светлана Рамзина
Maskava   479 «ПтиМаты» 12:38
Надежда Риехакайнен
Maskava   411 «Николаевский Экспресс» 10:22
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   412 «Охотники за торнадо» 10:24
Александр Самойлов
Sanktpēterburga   4120 «Большой Львиный Прайд» 09:55
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   478 «Rabid Ferrets - Мельница» 12:36
Виктория Святловская
Maskava   495 «Родственники» 13:10
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   4120 «Большой Львиный Прайд» 09:55
Илья Сергеев
Sanktpēterburga   497 «Skwizit-скУИзит» 13:14
Иван Скоробогатов
Sanktpēterburga   451 «Всё идёт по плану!» 11:42
Сергей Смирнов
Maskava   4124 «Большой Львиный Прайд.....» 09:55
Мария Смирнова
Sanktpēterburga   492 «Топтуны» 13:04
Евгения Сычева
Maskava   4126 «Большой Львиный Прайд...» 09:55
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   429 «ТИХО-ходы» 10:58
Юрий Тумковский
Maskava   447 «Самсон» 11:34
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   421 «Было бы нелепо» 10:42
Олег Фролов
Maskava   409 «Клей БФ» 10:18
Роберт Хасанов
Maskava   449 «LL» 11:38
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   440 «Активные ленивцы» 11:20
Анастасия Шатурина
Maskava   436 «Ленивые Ленивцы» 11:12
Максим Щедрин
Maskava   414 «Крем&Джем» 10:28
Елена Ягупова
Sanktpēterburga   484 «Туррристы с ромашкой» 12:48
Артем Язьков
Sanktpēterburga   4114 «Lysergsäurediethylamid» 13:48
Yulia Dubovitskaya
Sanktpēterburga   402 «Дети понедельника» 10:04
gela gela
Sanktpēterburga   453 «kiitos» 11:46
Ekaterina Marchenkova
Maskava   442 «никуда-не-торопимся» 11:24
Yegor Podobedov
Maskava   493 «Наоборот!!» 13:06
Denis Semenov
Sanktpēterburga   444 «Посторонним В» 11:28
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   400 «Lila» 10:00
Валя Акименкова
Maskava   413 «особый вечер» 10:26
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   429 «ТИХО-ходы» 10:58
Иван Андреев
Sanktpēterburga   4104 «Телепузики» 13:28
Полина Бадокина
Sanktpēterburga   470 «Эгоисты» 12:20
Вадим Балаханов
Maskava   485 «Лапти-вездеходы» 12:50
Виктор Баркан
Sanktpēterburga   4123 «Большой Львиный Прайд......» 09:55
Ксения Баширова
Maskava   435 «Любители кривых тропинок (ЛКТ)» 11:10
Юлия Белинская
Maskava   426 «Белки» 10:52
Александр Белый
Maskava   409 «Клей БФ» 10:18
Полина Березина
Maskava   465 «Пляшущие человечки» 12:10
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   422 «Кукарямба» 10:44
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   434 «Синяя Ярость Богини Во Имя Императора» 11:08
Николай Большаков
Maskava   431 «Мохлики» 11:02
Павел Бычков
Maskava   426 «Белки» 10:52
Вячеслав Гриценок
Sanktpēterburga   4111 «То дождь То К...» 13:42
Наталья Давыдова
Sanktpēterburga   4103 «О-о-о» 13:26
Леонид Дмитриев
Maskava   4125 «Большой Львиный Прайд....» 09:55
Наталья Дыбина
Maskava   405 «INженеры» 10:10
Алексей Дятлов
Maskava   403 «Хорошо во Мневниках» 10:06
Елена Евлоева
Rostova pie Donas   432 «СК-61» 11:04
Мария Емельянова
Maskava   404 «Ходики» 10:08
Роман Есин
Maskavas apgabals   405 «INженеры» 10:10
Константин Жуков
Maskava   4100 «Бодрячки» 13:20
Нина Завидия
Maskava   423 «ПМ» 10:46
Татьяна Захарова
Sanktpēterburga   488 «Педаль» 12:56
Алексей Земляков
Sanktpēterburga   4102 «Ананасовый экспресс» 13:24
Константин Зябкин
Sanktpēterburga   475 «Энцефалитные клещи» 12:30
Марина Казанцева
Rostova pie Donas   432 «СК-61» 11:04
Сергей Калитин
Sanktpēterburga   490 «Стремительный Домкрат» 13:00
Наталья Киселева
Maskava   438 «Девочки-феи» 11:16
Оля Климова
Maskava   4121 «Большой Львиный Прайд» 09:55
Роман Колобов
Sanktpēterburga   4110 «Грустный лев» 13:40
Михаил Коновалов
Sanktpēterburga   445 «Порошок» 11:30
Юрий Корнилов
Veļikijnovgoroda   443 «Умка без Броневика» 11:26
Василий Красильников
Maskava   492 «Топтуны» 13:04
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   464 «keepsake» 12:08
Ксения Кузнецова
Sanktpēterburga   437 «Белая полоса» 11:14
Наталья Куканова
Maskava   427 «Ёжики» 10:54
Алексей Кучумов
Maskava   419 «Ротонда-70» 10:38
Владимир Лазарев
Maskava   4107 «Сборная солянка» 13:34
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   413 «особый вечер» 10:26
Анна Макарова
Sanktpēterburga   4119 «Carpe Diem» 13:58
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   483 «Бурундуй» 12:46
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   441 «Мы и Паша» 11:22
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   462 «Альма-Матер» 12:04
Владимир Мироновский
Maskava   448 «Восток-19+» 11:36
Анатолий Михайленко
Sanktpēterburga   487 «Визжащие поросята» 12:54
Олеся Нестеренко
Sanktpēterburga   406 «Дотёпы» 10:12
Иван Павлик
Sanktpēterburga   468 «Затупаны» 12:16
Татьяна Павлова
Sanktpēterburga   4113 «I T» 13:46
Татьяна Парфёнова
Sanktpēterburga   450 «Мулечки» 11:40
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   410 «Шире шаг» 10:20
Светлана Плужник
Maskava   4129 «Большой Львиный Прайд........» 09:55
Алена Подгайская
Sanktpēterburga   464 «keepsake» 12:08
Евгений Поляков
Maskava   455 «Сусанин на выезде» 11:50
Анна Проворова
Sanktpēterburga   453 «kiitos» 11:46
Андрей Риехакайнен
Maskava   411 «Николаевский Экспресс» 10:22
Илья Росляков
Maskava   408 «Вафли» 10:16
Александра Рябикова
Maskava   4124 «Большой Львиный Прайд.....» 09:55
Ольга Рябова
Pēterhofa   462 «Альма-Матер» 12:04
Дмитрий Савкин
Maskava   403 «Хорошо во Мневниках» 10:06
Микаэл Саркисов
Maskavas apgabals   436 «Ленивые Ленивцы» 11:12
Андрей Соловьев
Maskava   415 «Мы с Приветом!» 10:30
Антон Соловьёв
Maskava   416 «Фуфкль» 10:32
Татьяна Степанова
Sanktpēterburga   469 «Поребрик vs бордюр» 12:18
Алина Тарабанова
Sanktpēterburga   487 «Визжащие поросята» 12:54
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   480 «Фёдоры» 12:40
Аня Титова
Maskava   401 «Чебурашки» 10:02
Мария Тихомирова
Sanktpēterburga   477 «черри» 12:34
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   496 «Ползём, любуемся пейзажем» 13:12
Наталья Усенко
Maskava   405 «INженеры» 10:10
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   499 «Птички-птички» 13:18
Татьяна Филенко
Sanktpēterburga   489 «Сакура» 12:58
Илья Фолитар
Sanktpēterburga   4113 «I T» 13:46
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   4123 «Большой Львиный Прайд......» 09:55
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   480 «Фёдоры» 12:40
Ариадна Хасина
Maskava   4128 «Большой Львиный Прайд.» 09:55
Ольга Хасина
Maskava   4128 «Большой Львиный Прайд.» 09:55
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   429 «ТИХО-ходы» 10:58
Александр Цирлин
Maskava   445 «Порошок» 11:30
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   468 «Затупаны» 12:16
Ольга Шилкова
Maskava   435 «Любители кривых тропинок (ЛКТ)» 11:10
Николай Шмырев
Sanktpēterburga   4112 «Одуванчик» 13:44
Павел Юнин
Maskava   4129 «Большой Львиный Прайд........» 09:55
Татьяна Ялунина
Veļikijnovgoroda   476 «Мухи» 12:32
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   499 «Птички-птички» 13:18
Александр Абросов
Maskava   405 «INженеры» 10:10
Василий Александровский
Maskava   484 «Туррристы с ромашкой» 12:48
Людмила Алексапольская
Sanktpēterburga   490 «Стремительный Домкрат» 13:00
Александра Алиева
Sanktpēterburga   4102 «Ананасовый экспресс» 13:24
Дарья Амирханова
Sanktpēterburga   430 «Слонозяблики» 11:00
Сергей Андреев
Sanktpēterburga   4104 «Телепузики» 13:28
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   4104 «Телепузики» 13:28
Юлия Андреева
Sanktpēterburga   459 «Jack & Jones» 11:58
Андрей Анисимов
Sanktpēterburga   470 «Эгоисты» 12:20
Марина Антропова
Maskava   486 «Волшебные башмачки» 12:52
Марина Балаханова
Maskava   485 «Лапти-вездеходы» 12:50
Юлия Балаханова
Maskava   485 «Лапти-вездеходы» 12:50
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   424 «Дуэт +» 10:48
Владислав Барсов
Sanktpēterburga   473 «Барсы» 12:26
Леша Барсов
Sanktpēterburga   473 «Барсы» 12:26
Владимир Батыгин
Sanktpēterburga   453 «kiitos» 11:46
Галина Батышкина
Sanktpēterburga   410 «Шире шаг» 10:20
Настя Баусина
Sanktpēterburga   4105 «Горячие пятки» 13:30
Наташа Бацева
Sanktpēterburga   4111 «То дождь То К...» 13:42
Константин Бенкен
Sanktpēterburga   4108 «Procrastination» 13:36
Александра Берхман
Sanktpēterburga   474 «Ленивые опоссумы» 12:28
Евгений Берхман
Sanktpēterburga   474 «Ленивые опоссумы» 12:28
Сергей Бован
Sanktpēterburga   4105 «Горячие пятки» 13:30
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   434 «Синяя Ярость Богини Во Имя Императора» 11:08
Лидия Бограчева
Sanktpēterburga   490 «Стремительный Домкрат» 13:00
Елена Большакова
Maskava   431 «Мохлики» 11:02
Светлана Бушуева
Maskava   486 «Волшебные башмачки» 12:52
Лена Варечкина
Maskava   408 «Вафли» 10:16
Дмитрий Волков
Sanktpēterburga   4111 «То дождь То К...» 13:42
Олеся Волкова
Maskava   467 «Шла Саша и...» 12:14
Дмитрий Воронков
Maskavas apgabals   465 «Пляшущие человечки» 12:10
Светлана Ворохобина
Maskava   458 «Автобус Буратин» 11:56
Ирина Гаврилова
Maskava   439 «Pauci sciunt» 11:18
Оля Галкина
Sanktpēterburga   4103 «О-о-о» 13:26
Антонина Герасёва
Maskavas apgabals   491 «Замзунзуберлижфиналиш» 13:02
Марина Горская
Sanktpēterburga   463 «Доходяги» 12:06
Дмитрий Гудченко
Sanktpēterburga   475 «Энцефалитные клещи» 12:30
Мария Данилочкина
Maskava   4121 «Большой Львиный Прайд» 09:55
Иван Демидов
Sanktpēterburga   428 «Ползущие вместе» 10:56
Юля Демидова
Sanktpēterburga   428 «Ползущие вместе» 10:56
Маша Другая
Sanktpēterburga   477 «черри» 12:34
Ольга Евграфова
Veļikijnovgoroda   443 «Умка без Броневика» 11:26
Наталья Евлампиева
Maskava   467 «Шла Саша и...» 12:14
Ольга Елизарова
Maskava   416 «Фуфкль» 10:32
Владимир Емельянов
Maskava   404 «Ходики» 10:08
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   421 «Было бы нелепо» 10:42
Инна Ермакова
Sanktpēterburga   498 «БезКабачка» 13:16
Варя Жемкова
Maskava   414 «Крем&Джем» 10:28
Слава Жолудь
Veļikijnovgoroda   406 «Дотёпы» 10:12
Дмитрий Захаров
Sanktpēterburga   488 «Педаль» 12:56
Валентина Захарова
Sanktpēterburga   488 «Педаль» 12:56
Инна Захарова
Sanktpēterburga   402 «Дети понедельника» 10:04
Денис Зверев
Maskava   467 «Шла Саша и...» 12:14
Ольга Земскова
Sanktpēterburga   417 «Скотобаза» 10:34
Алексей Зимин
Maskavas apgabals   436 «Ленивые Ленивцы» 11:12
Татьяна Золотухина
Maskava   4122 «Большой Львиный Прайд.......» 09:55
Мария Иванова
Sanktpēterburga   498 «БезКабачка» 13:16
Дмитрий Игнатьев
Sanktpēterburga   4115 «Японцы» 13:50
Александр Ильин
Sanktpēterburga   457 «ОАСК++» 11:54
Наталья Каменская
Sanktpēterburga   4118 «R46» 13:56
Евгения Карлова
Sanktpēterburga   422 «Кукарямба» 10:44
Юлия Карякина
Sanktpēterburga   4110 «Грустный лев» 13:40
Григорий Киперман
Maskava   455 «Сусанин на выезде» 11:50
Екатерина Клепач
Sanktpēterburga   475 «Энцефалитные клещи» 12:30
Виктор Климов
Sanktpēterburga   406 «Дотёпы» 10:12
Анастасия Ковалёва
Maskava   416 «Фуфкль» 10:32
Антон Козлов
Maskava   409 «Клей БФ» 10:18
Ольга Козловская
Sanktpēterburga   461 «Скифы» 12:02
Владимир Козловский
Sanktpēterburga   461 «Скифы» 12:02
Мария Колпакова
Maskava   4126 «Большой Львиный Прайд...» 09:55
Елена Колуканова
Sanktpēterburga   406 «Дотёпы» 10:12
Валерий Кондранин
Maskavas apgabals   491 «Замзунзуберлижфиналиш» 13:02
Людмила Корнилова
Veļikijnovgoroda   443 «Умка без Броневика» 11:26
Георгий Криницкий
Maskava   436 «Ленивые Ленивцы» 11:12
Патрик Круз
Tālo ārzemju pilsētas   497 «Skwizit-скУИзит» 13:14
Юлия Крючкова
Maskava   442 «никуда-не-торопимся» 11:24
Оля Ку
Sanktpēterburga   4114 «Lysergsäurediethylamid» 13:48
Иван Кудрявцев
Sanktpēterburga   417 «Скотобаза» 10:34
Алеша Кузичев
Maskava   4100 «Бодрячки» 13:20
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   463 «Доходяги» 12:06
Мария Кузьменко
Sanktpēterburga   482 «Сила морского моря» 12:44
Степан Кунцьо
Maskava   453 «kiitos» 11:46
Егор Кучумов
Maskava   419 «Ротонда-70» 10:38
Светлана Лазарева
Maskava   445 «Порошок» 11:30
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   422 «Кукарямба» 10:44
Екатерина Леонович
Sanktpēterburga   475 «Энцефалитные клещи» 12:30
Сергей Лидовский
Maskava   455 «Сусанин на выезде» 11:50
Ольга Лободина
Maskava   407 «Друзья монстров» 10:14
Ирина Лощ
Sanktpēterburga   4113 «I T» 13:46
Елена Лукьяненкова
Sergijevposada   467 «Шла Саша и...» 12:14
Мария Макаренцева
Maskava   417 «Скотобаза» 10:34
Аня Манохина
Sanktpēterburga   4103 «О-о-о» 13:26
Татьяна Маслова
Maskava   465 «Пляшущие человечки» 12:10
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   463 «Доходяги» 12:06
Александр Метелица
Sanktpēterburga   424 «Дуэт +» 10:48
Сергей Мешалкин
Maskava   456 «Антихипстеры» 11:52
Елизавета Мжагина
Sanktpēterburga   490 «Стремительный Домкрат» 13:00
Татьяна Михальченко
Maskava   486 «Волшебные башмачки» 12:52
Мария Михеенко
Sanktpēterburga   4112 «Одуванчик» 13:44
Андрей Мочалов
Sanktpēterburga   4119 «Carpe Diem» 13:58
Андрей Музыко
Sanktpēterburga   497 «Skwizit-скУИзит» 13:14
Андрей Мурычев
Sanktpēterburga   4101 «Респект» 13:22
Маша Невасильева
Maskava   403 «Хорошо во Мневниках» 10:06
Наталия Нейматова
Sanktpēterburga   481 «ORANGE» 12:42
Анна Носова
Sanktpēterburga   418 «Нелепо улетающие» 10:36
Юлия Нураева
Sanktpēterburga   4112 «Одуванчик» 13:44
Алтана Нухнаева
Sanktpēterburga   480 «Фёдоры» 12:40
Анна Овсянникова
Maskava   4100 «Бодрячки» 13:20
Марина Овчинникова
Sanktpēterburga   482 «Сила морского моря» 12:44
Александр Огородов
Sanktpēterburga   480 «Фёдоры» 12:40
Ирина Олейникова
Maskava   407 «Друзья монстров» 10:14
Александр Орлов
Sanktpēterburga   489 «Сакура» 12:58
Анна Папанова
Sanktpēterburga   471 «Пенелопа Гну» 12:22
Павел Пашечко
Sanktpēterburga   487 «Визжащие поросята» 12:54
Мария Перевозникова
Sanktpēterburga   469 «Поребрик vs бордюр» 12:18
Александр Пестаков
Sanktpēterburga   487 «Визжащие поросята» 12:54
Людмила Петрова
Sanktpēterburga   4114 «Lysergsäurediethylamid» 13:48
Евгений Питель
Sanktpēterburga   496 «Ползём, любуемся пейзажем» 13:12
Константин Подгайский
Sanktpēterburga   464 «keepsake» 12:08
Светлана Покрова
Rostova pie Donas   432 «СК-61» 11:04
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   440 «Активные ленивцы» 11:20
Света Редька
Sanktpēterburga   4103 «О-о-о» 13:26
Маша Румянцева
Sanktpēterburga   4109 «Пупс и Малыш» 13:38
Полина Рычкова
Maskavas apgabals   491 «Замзунзуберлижфиналиш» 13:02
Владимир Святловский
Maskava   495 «Родственники» 13:10
Семен Святловский
Maskava   495 «Родственники» 13:10
Максим Седлов
Maskava   423 «ПМ» 10:46
Мария Сергеева
Ļeņingradas apgabals   444 «Посторонним В» 11:28
Марина Соловьёва
Maskava   416 «Фуфкль» 10:32
Валера Сорока
Maskava   407 «Друзья монстров» 10:14
Антон Спирин
Sanktpēterburga   4118 «R46» 13:56
Мария Спирина
Sanktpēterburga   4118 «R46» 13:56
Александрина Старкова
Sanktpēterburga   4108 «Procrastination» 13:36
Дмитрий Стешенко
Sanktpēterburga   4102 «Ананасовый экспресс» 13:24
Евгения Суслова
Maskavas apgabals   438 «Девочки-феи» 11:16
Ирина Сухорукова
Ļeņingradas apgabals   462 «Альма-Матер» 12:04
Евгения Такун
Sanktpēterburga   468 «Затупаны» 12:16
Света Тарасова
Sanktpēterburga   428 «Ползущие вместе» 10:56
Дина Татаркина
Maskava   419 «Ротонда-70» 10:38
Настя Терентьева
Sanktpēterburga   412 «Охотники за торнадо» 10:24
Ксения Терещенко
Maskava   435 «Любители кривых тропинок (ЛКТ)» 11:10
Андрей Теслер
Sanktpēterburga   437 «Белая полоса» 11:14
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   429 «ТИХО-ходы» 10:58
Анна Тихонова
Maskava   449 «LL» 11:38
Виктория Ткач
Sanktpēterburga   4111 «То дождь То К...» 13:42
Настя Тявина
Maskava   433 «Стремительные» 11:06
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   400 «Lila» 10:00
Светлана Фадеева
Maskava   4106 «СвИрик» 13:32
Елизавета Федотова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   456 «Антихипстеры» 11:52
Александр Филатов
Maskavas apgabals   446 «bees» 11:32
Дарья Филатова
Maskavas apgabals   446 «bees» 11:32
Наталья Филатова
Maskavas apgabals   446 «bees» 11:32
Леонид Филонов
Sanktpēterburga   466 «Идущие с Юга» 12:12
Дмитрий Харьковский
Sanktpēterburga   4110 «Грустный лев» 13:40
Михаил Хасин
Maskava   4128 «Большой Львиный Прайд.» 09:55
Елена Цыпилева
Maskava   439 «Pauci sciunt» 11:18
Галина Чеботаева
Maskava   408 «Вафли» 10:16
Лиза Чудова
Sanktpēterburga   484 «Туррристы с ромашкой» 12:48
Гузель Шайхулова
Maskava   415 «Мы с Приветом!» 10:30
Анна Шевчук
Veļikijnovgoroda   476 «Мухи» 12:32
Евгения Шумахер
Maskava   427 «Ёжики» 10:54
Татьяна Язовских
Sanktpēterburga   470 «Эгоисты» 12:20
Александр Яшин
Sanktpēterburga   4115 «Японцы» 13:50
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 10:00 Lila
Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

401 10:02 Чебурашки
402 10:04 Дети понедельника
Yulia Dubovitskaya

Sanktpēterburga

Инна Захарова

Sanktpēterburga

403 10:06 Хорошо во Мневниках
Маша Невасильева

Maskava

404 10:08 Ходики
Владимир Емельянов

Maskava

405 10:10 INженеры
Роман Есин

Maskavas apgabals

Александр Абросов

Maskava

406 10:12 Дотёпы
Слава Жолудь

Veļikijnovgoroda

Виктор Климов

Sanktpēterburga

Елена Колуканова

Sanktpēterburga

407 10:14 Друзья монстров
Ольга Лободина

Maskava

Ирина Олейникова

Maskava

Валера Сорока

Maskava

408 10:16 Вафли
Лена Варечкина

Maskava

Галина Чеботаева

Maskava

409 10:18 Клей БФ
Антон Козлов

Maskava

410 10:20 Шире шаг
Галина Батышкина

Sanktpēterburga

411 10:22 Николаевский Экспресс
412 10:24 Охотники за торнадо
Ксения Владыка

Sanktpēterburga

Настя Терентьева

Sanktpēterburga

413 10:26 особый вечер
414 10:28 Крем&Джем
Варя Жемкова

Maskava

415 10:30 Мы с Приветом!
Гузель Шайхулова

Maskava

416 10:32 Фуфкль
Ольга Елизарова

Maskava

Анастасия Ковалёва

Maskava

Марина Соловьёва

Maskava

417 10:34 Скотобаза
Ольга Земскова

Sanktpēterburga

Иван Кудрявцев

Sanktpēterburga

Мария Макаренцева

Maskava

418 10:36 Нелепо улетающие
Анна Носова

Sanktpēterburga

419 10:38 Ротонда-70
Егор Кучумов

Maskava

Дина Татаркина

Maskava

420 10:40 Ученик Сусанина
Константин Бакушин

Ļeņingradas apgabals

421 10:42 Было бы нелепо
Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

422 10:44 Кукарямба
Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Евгения Карлова

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

423 10:46 ПМ
Максим Седлов

Maskava

424 10:48 Дуэт +
Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

425 10:50 Сашина команда
426 10:52 Белки
427 10:54 Ёжики
Евгения Шумахер

Maskava

428 10:56 Ползущие вместе
Иван Демидов

Sanktpēterburga

Юля Демидова

Sanktpēterburga

Света Тарасова

Sanktpēterburga

429 10:58 ТИХО-ходы
Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

430 11:00 Слонозяблики
Настя Радченко

Sanktpēterburga

Дарья Амирханова

Sanktpēterburga

431 11:02 Мохлики
Елена Большакова

Maskava

432 11:04 СК-61
Елена Евлоева

Rostova pie Donas

Светлана Покрова

Rostova pie Donas

433 11:06 Стремительные
Настя Тявина

Maskava

434 11:08 Синяя Ярость Богини Во Имя Императора
Станислав Богатырев

Sanktpēterburga

435 11:10 Любители кривых тропинок (ЛКТ)
Ксения Терещенко

Maskava

436 11:12 Ленивые Ленивцы
Микаэл Саркисов

Maskavas apgabals

Алексей Зимин

Maskavas apgabals

Георгий Криницкий

Maskava

437 11:14 Белая полоса
Андрей Теслер

Sanktpēterburga

438 11:16 Девочки-феи
Евгения Суслова

Maskavas apgabals

439 11:18 Pauci sciunt
Ирина Гаврилова

Maskava

Елена Цыпилева

Maskava

440 11:20 Активные ленивцы
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

441 11:22 Мы и Паша
442 11:24 никуда-не-торопимся
Юлия Крючкова

Maskava

443 11:26 Умка без Броневика
Юрий Корнилов

Veļikijnovgoroda

Ольга Евграфова

Veļikijnovgoroda

Людмила Корнилова

Veļikijnovgoroda

444 11:28 Посторонним В
Ольга Николаева

Ļeņingradas apgabals

Denis Semenov

Sanktpēterburga

Мария Сергеева

Ļeņingradas apgabals

445 11:30 Порошок
Светлана Лазарева

Maskava

446 11:32 bees
Александр Филатов

Maskavas apgabals

Дарья Филатова

Maskavas apgabals

Наталья Филатова

Maskavas apgabals

447 11:34 Самсон
448 11:36 Восток-19+
449 11:38 LL
Анна Тихонова

Maskava

450 11:40 Мулечки
451 11:42 Всё идёт по плану!
452 11:44 Нептуноход
453 11:46 kiitos
gela gela

Sanktpēterburga

Анна Проворова

Sanktpēterburga

Владимир Батыгин

Sanktpēterburga

Степан Кунцьо

Maskava

454 11:48 KUULILENNUTEETUNNELILUUK
Alex Gleys

Ļeņingradas apgabals

455 11:50 Сусанин на выезде
Григорий Киперман

Maskava

Сергей Лидовский

Maskava

456 11:52 Антихипстеры
Сергей Мешалкин

Maskava

Елизавета Федотова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

457 11:54 ОАСК++
Алексей Ильин

Sanktpēterburga

Александр Ильин

Sanktpēterburga

458 11:56 Автобус Буратин
Светлана Ворохобина

Maskava

459 11:58 Jack & Jones
Юлия Андреева

Sanktpēterburga

460 12:00 Возможно, Муми
461 12:02 Скифы
Ольга Козловская

Sanktpēterburga

Владимир Козловский

Sanktpēterburga

462 12:04 Альма-Матер
Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Ирина Сухорукова

Ļeņingradas apgabals

463 12:06 Доходяги
Анна Батова

Sanktpēterburga

Марина Горская

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

464 12:08 keepsake
Константин Подгайский

Sanktpēterburga

465 12:10 Пляшущие человечки
Дмитрий Воронков

Maskavas apgabals

Татьяна Маслова

Maskava

466 12:12 Идущие с Юга
Леонид Филонов

Sanktpēterburga

467 12:14 Шла Саша и...
Олеся Волкова

Maskava

Наталья Евлампиева

Maskava

Денис Зверев

Maskava

Елена Лукьяненкова

Sergijevposada

468 12:16 Затупаны
Иван Павлик

Sanktpēterburga

Евгения Такун

Sanktpēterburga

469 12:18 Поребрик vs бордюр
Мария Перевозникова

Sanktpēterburga

470 12:20 Эгоисты
Андрей Анисимов

Sanktpēterburga

Татьяна Язовских

Sanktpēterburga

471 12:22 Пенелопа Гну
Анна Папанова

Sanktpēterburga

472 12:24 В трех соснах с GPS-навигатором
473 12:26 Барсы
Наташа Барсова

Sanktpēterburga

Владислав Барсов

Sanktpēterburga

Леша Барсов

Sanktpēterburga

474 12:28 Ленивые опоссумы
Александра Берхман

Sanktpēterburga

Евгений Берхман

Sanktpēterburga

475 12:30 Энцефалитные клещи
Дмитрий Гудченко

Sanktpēterburga

Екатерина Клепач

Sanktpēterburga

Екатерина Леонович

Sanktpēterburga

476 12:32 Мухи
Татьяна Ялунина

Veļikijnovgoroda

Анна Шевчук

Veļikijnovgoroda

477 12:34 черри
Маша Другая

Sanktpēterburga

478 12:36 Rabid Ferrets - Мельница
479 12:38 ПтиМаты
480 12:40 Фёдоры
Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

Алтана Нухнаева

Sanktpēterburga

Александр Огородов

Sanktpēterburga

481 12:42 ORANGE
Наталия Нейматова

Sanktpēterburga

482 12:44 Сила морского моря
Ксения Попова

Sanktpēterburga

Мария Кузьменко

Sanktpēterburga

Марина Овчинникова

Sanktpēterburga

483 12:46 Бурундуй
484 12:48 Туррристы с ромашкой
Елена Ягупова

Sanktpēterburga

Василий Александровский

Maskava

Лиза Чудова

Sanktpēterburga

485 12:50 Лапти-вездеходы
Марина Балаханова

Maskava

Юлия Балаханова

Maskava

486 12:52 Волшебные башмачки
Марина Антропова

Maskava

Светлана Бушуева

Maskava

Татьяна Михальченко

Maskava

487 12:54 Визжащие поросята
Павел Пашечко

Sanktpēterburga

Александр Пестаков

Sanktpēterburga

488 12:56 Педаль
Дмитрий Захаров

Sanktpēterburga

Валентина Захарова

Sanktpēterburga

489 12:58 Сакура
Александр Орлов

Sanktpēterburga

490 13:00 Стремительный Домкрат
Сергей Калитин

Sanktpēterburga

Людмила Алексапольская

Sanktpēterburga

Лидия Бограчева

Sanktpēterburga

Елизавета Мжагина

Sanktpēterburga

491 13:02 Замзунзуберлижфиналиш
Антонина Герасёва

Maskavas apgabals

Валерий Кондранин

Maskavas apgabals

Полина Рычкова

Maskavas apgabals

492 13:04 Топтуны
493 13:06 Наоборот!!
Yegor Podobedov

Maskava

494 13:08 Ма3шки
Олег Игнатьев

Maskavas apgabals

495 13:10 Родственники
Владимир Святловский

Maskava

Семен Святловский

Maskava

496 13:12 Ползём, любуемся пейзажем
Марина Питель

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Евгений Питель

Sanktpēterburga

497 13:14 Skwizit-скУИзит
Илья Сергеев

Sanktpēterburga

Патрик Круз

Tālo ārzemju pilsētas

Андрей Музыко

Sanktpēterburga

498 13:16 БезКабачка
Инна Ермакова

Sanktpēterburga

Мария Иванова

Sanktpēterburga

499 13:18 Птички-птички
4100 13:20 Бодрячки
Алеша Кузичев

Maskava

Анна Овсянникова

Maskava

4101 13:22 Респект
Андрей Мурычев

Sanktpēterburga

4102 13:24 Ананасовый экспресс
Олеся Прищепа

Sanktpēterburga

Александра Алиева

Sanktpēterburga

Дмитрий Стешенко

Sanktpēterburga

4103 13:26 О-о-о
Оля Галкина

Sanktpēterburga

Аня Манохина

Sanktpēterburga

Света Редька

Sanktpēterburga

4104 13:28 Телепузики
Иван Андреев

Sanktpēterburga

Сергей Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

4105 13:30 Горячие пятки
Настя Баусина

Sanktpēterburga

Сергей Бован

Sanktpēterburga

4106 13:32 СвИрик
Светлана Фадеева

Maskava

4107 13:34 Сборная солянка
4108 13:36 Procrastination
Константин Бенкен

Sanktpēterburga

Александрина Старкова

Sanktpēterburga

4109 13:38 Пупс и Малыш
Артур Дубро

Sanktpēterburga

Маша Румянцева

Sanktpēterburga

4110 13:40 Грустный лев
Роман Колобов

Sanktpēterburga

Юлия Карякина

Sanktpēterburga

Дмитрий Харьковский

Sanktpēterburga

4111 13:42 То дождь То К...
Наташа Бацева

Sanktpēterburga

Дмитрий Волков

Sanktpēterburga

Виктория Ткач

Sanktpēterburga

4112 13:44 Одуванчик
Николай Шмырев

Sanktpēterburga

Мария Михеенко

Sanktpēterburga

Юлия Нураева

Sanktpēterburga

4113 13:46 I T
Илья Фолитар

Sanktpēterburga

Ирина Лощ

Sanktpēterburga

4114 13:48 Lysergsäurediethylamid
Артем Язьков

Sanktpēterburga

Оля Ку

Sanktpēterburga

Людмила Петрова

Sanktpēterburga

4115 13:50 Японцы
Дмитрий Игнатьев

Sanktpēterburga

Александр Яшин

Sanktpēterburga

4118 13:56 R46
Татьяна Попова

Sanktpēterburga

Наталья Каменская

Sanktpēterburga

Антон Спирин

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

4119 13:58 Carpe Diem
Анна Макарова

Sanktpēterburga

Андрей Мочалов

Sanktpēterburga

4120 09:55 Большой Львиный Прайд
4121 09:55 Большой Львиный Прайд
Мария Данилочкина

Maskava

4122 09:55 Большой Львиный Прайд.......
Татьяна Золотухина

Maskava

4123 09:55 Большой Львиный Прайд......
4124 09:55 Большой Львиный Прайд.....
4125 09:55 Большой Львиный Прайд....
4126 09:55 Большой Львиный Прайд...
Мария Колпакова

Maskava

4127 09:55 Большой Львиный Прайд..
4128 09:55 Большой Львиный Прайд.
Михаил Хасин

Maskava

4129 09:55 Большой Львиный Прайд........