Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Pavel Gulyaev
Sanktpēterburga   822 «Калушата и Бутявыч» 10:44
Егор Антонов
Sanktpēterburga   841 «Yeguar» 11:22
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   833 «Светлячок» 11:06
Александр Баранов
Sanktpēterburga   820 «Весёлые Барашки» 10:40
Валерия Беленкова
Maskava   852 «TK» 11:44
Дмитрий Богатырев
Puškina   818 «Ничего не жалко» 10:36
Юрий Васильев
Sanktpēterburga   815 «Хаген & Хемуль» 10:30
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   852 «TK» 11:44
Сергей Горбунов
Sanktpēterburga   850 «NWB» 11:40
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   840 «Неолимпийская Сборная Ямайки» 11:20
Роман Куликов
Maskavas apgabals   836 «kernel panic» 11:12
Андрей Кутищев
Sanktpēterburga   853 «OverPower» 11:46
Дмитрий Ларин
Maskava   800 «Красно-белые сердца» 10:00
Татьяна Левичева
Puškina   818 «Ничего не жалко» 10:36
Владимир Марьясин
Sanktpēterburga   824 «Сахарный пакет» 10:48
Андрей Митрофанов
Maskava   808 «Мурочки» 10:16
Мария Ощепкова
Maskava   816 «Maki Maki» 10:32
Денис Ракитин
Sanktpēterburga   840 «Неолимпийская Сборная Ямайки» 11:20
Григорий Речистов
Maskava   813 «MIPT Runners» 10:26
Сергей Шаповаленко
Sanktpēterburga   809 «ofelia» 10:18
Михаил Шептовицкий
Sanktpēterburga   815 «Хаген & Хемуль» 10:30
Alexander Sakharov
Sanktpēterburga   850 «NWB» 11:40
Ekaterina Tregubova
Sanktpēterburga   832 «Falcon-2» 11:04
Иван Андреев
Maskavas apgabals   842 «7 вёрст не крюк» 12:20
Юлия Ахметьянова
Maskava   812 «NFZ» 10:24
Александр Бидерман
Maskavas apgabals   802 «Феникс» 10:04
Марина Боровкова
Maskava   821 «маленькая компания» 10:42
Варвара Воронова
Sanktpēterburga   803 «Сова и ворон» 10:06
Иван Глухов
Maskava   811 «типичный котопёс» 10:22
Юна Киселёва
Sanktpēterburga   835 «Любители» 11:10
Дмитрий Колосков
Maskava   814 «Golden paddle» 10:28
Мария Кондакова
Maskava   814 «Golden paddle» 10:28
Дмитрий Корженевский
Maskava   817 «Хозбригада» 10:34
Сергей Михалев
Sanktpēterburga   831 «BearLion» 11:02
Ксения Назарова
Maskava   817 «Хозбригада» 10:34
Даниил Нейжмаков
Maskava   805 «Хромой лось» 10:10
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   837 «Pinky&Brain» 11:14
Глеб Протопопов
Sanktpēterburga   830 «СВНК» 11:00
Евгений Пузиков
Sanktpēterburga   834 «МЕФАЗЕП» 12:46
Сергей Реука
Sanktpēterburga   823 «Огни Самайна» 10:46
Татьяна Розова
Maskava   819 «Опоссумы» 10:38
Анастасия Рязанцева
Maskava   816 «Maki Maki» 10:32
Александра Савина
Sanktpēterburga   823 «Огни Самайна» 10:46
Мария Савина
Sanktpēterburga   823 «Огни Самайна» 10:46
София Садилина
Sanktpēterburga   842 «7 вёрст не крюк» 12:20
Люся Серых
Maskava   807 «Зайки» 10:14
Саша Серых
Maskava   807 «Зайки» 10:14
Владимир Сосновцев
Maskava   806 «Маховичок» 10:12
Марина Стриженко
Maskava   801 «Задумчивое торнадо» 10:02
Наталия Ташкова
Maskava   810 «kpoxodu.ru» 10:20
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   830 «СВНК» 11:00
Михаил Федоров
Sanktpēterburga   834 «МЕФАЗЕП» 12:46
Павел Фролов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   813 «MIPT Runners» 10:26
Екатерина Шипицына
Maskava   811 «типичный котопёс» 10:22
Валерия Блюмина
Обнинск   824 «Сахарный пакет» 10:48
Елена Булдакова
г.Гусев Калининградской обл.   851 «Полёт нормальный-2» 11:42
Павел Воронов
Veļikijnovgoroda   803 «Сова и ворон» 10:06
Светлана Гуляева
Sanktpēterburga   822 «Калушата и Бутявыч» 10:44
Мария Журавлева
Maskava   810 «kpoxodu.ru» 10:20
Марина Зимина
г. Себеж Псковской обл.   851 «Полёт нормальный-2» 11:42
Анна Злобина
Sanktpēterburga   834 «МЕФАЗЕП» 12:46
Андрей Кондрашов
Maskavas apgabals   814 «Golden paddle» 10:28
Наташа Кузьмина
Sanktpēterburga   835 «Любители» 11:10
Алла Лапшина
Sanktpēterburga   837 «Pinky&Brain» 11:14
Настёна Левчук
Maskava   817 «Хозбригада» 10:34
Аня Маслова
Maskava   808 «Мурочки» 10:16
Александра Мещерякова
Sanktpēterburga   820 «Весёлые Барашки» 10:40
Ирина Нейжмакова
Maskava   804 «Вяленые креведки» 10:08
Александр Розов
Maskava   819 «Опоссумы» 10:38
Екатерина Розова
Maskava   819 «Опоссумы» 10:38
Игорь Синев
Sanktpēterburga   820 «Весёлые Барашки» 10:40
Татьяна Скударева
Sanktpēterburga   835 «Любители» 11:10
Елизавета Сластенова
Sanktpēterburga   820 «Весёлые Барашки» 10:40
Елена Солощева
Sanktpēterburga   832 «Falcon-2» 11:04
Иван Стриженко
Троицк   801 «Задумчивое торнадо» 10:02
Ольга Сытых
Sanktpēterburga   823 «Огни Самайна» 10:46
Вера Турецкая
Maskava   806 «Маховичок» 10:12
Екатерина Федорова
Sanktpēterburga   834 «МЕФАЗЕП» 12:46
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
800 10:00 Красно-белые сердца
801 10:02 Задумчивое торнадо
Иван Стриженко

Троицк

802 10:04 Феникс
803 10:06 Сова и ворон
Павел Воронов

Veļikijnovgoroda

804 10:08 Вяленые креведки
Ирина Нейжмакова

Maskava

805 10:10 Хромой лось
806 10:12 Маховичок
Вера Турецкая

Maskava

807 10:14 Зайки
808 10:16 Мурочки
Аня Маслова

Maskava

809 10:18 ofelia
810 10:20 kpoxodu.ru
Мария Журавлева

Maskava

811 10:22 типичный котопёс
812 10:24 NFZ
813 10:26 MIPT Runners
Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

814 10:28 Golden paddle
Андрей Кондрашов

Maskavas apgabals

815 10:30 Хаген & Хемуль
816 10:32 Maki Maki
817 10:34 Хозбригада
Настёна Левчук

Maskava

818 10:36 Ничего не жалко
819 10:38 Опоссумы
Александр Розов

Maskava

Екатерина Розова

Maskava

820 10:40 Весёлые Барашки
Александра Мещерякова

Sanktpēterburga

Игорь Синев

Sanktpēterburga

Елизавета Сластенова

Sanktpēterburga

821 10:42 маленькая компания
822 10:44 Калушата и Бутявыч
Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

823 10:46 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

824 10:48 Сахарный пакет
Валерия Блюмина

Обнинск

830 11:00 СВНК
831 11:02 BearLion
Сергей Михалев

Sanktpēterburga

832 11:04 Falcon-2
Ekaterina Tregubova

Sanktpēterburga

Елена Солощева

Sanktpēterburga

833 11:06 Светлячок
834 12:46 МЕФАЗЕП
Михаил Федоров

Sanktpēterburga

Анна Злобина

Sanktpēterburga

Екатерина Федорова

Sanktpēterburga

835 11:10 Любители
Юна Киселёва

Sanktpēterburga

Наташа Кузьмина

Sanktpēterburga

Татьяна Скударева

Sanktpēterburga

836 11:12 kernel panic
Роман Куликов

Maskavas apgabals

837 11:14 Pinky&Brain
Алла Лапшина

Sanktpēterburga

840 11:20 Неолимпийская Сборная Ямайки
Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

841 11:22 Yeguar
Егор Антонов

Sanktpēterburga

842 12:20 7 вёрст не крюк
Иван Андреев

Maskavas apgabals

София Садилина

Sanktpēterburga

850 11:40 NWB
Alexander Sakharov

Sanktpēterburga

851 11:42 Полёт нормальный-2
Елена Булдакова

г.Гусев Калининградской обл.

Марина Зимина

г. Себеж Псковской обл.

852 11:44 TK
853 11:46 OverPower
Андрей Кутищев

Sanktpēterburga