Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anton Antselevich
Jekaterinburga   1191 «Сергей и Саймон» 23:35
Yulia Bryantseva
Maskava   109 «Winnie the Poohs» 22:04
Marina Burkat
Sanktpēterburga   1239 «Мюмзики в мове» 23:59
Rifat Fazlyev
Sanktpēterburga   187 «Шевели булочками» 22:43
Margarita Fanny Furgang
Sanktpēterburga   1178 «Дирекция тяги» 23:29
Dmitry Girdyuk
Sanktpēterburga   1140 «Чоботы скрюпили» 23:10
Alena Mokina
Maskavas apgabals   147 «Ещё один рассвет» 22:23
Kate Petrova
Maskava   131 «Так или иначе» 22:15
Galina Petukhova
Sanktpēterburga   1237 «113!» 23:58
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   159 «Удивительные рядом» 22:29
Nathalie Selivanova
Sanktpēterburga   122 «Зевгма» 22:11
Kseniya Smaragdina
Sanktpēterburga   1135 «Звонкие бубенцы» 23:07
Yulia Smirnova
Sanktpēterburga   1255 «Мощные маслобои» 00:07
Alex Speedfire
Sanktpēterburga   1198 «Пешком по шпалам» 23:39
Марина Wanderer
Sanktpēterburga   1143 «Жратути» 23:11
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   1111 «Ай пыи» 22:55
Александра Абрамова
Sanktpēterburga   1133 «ЛУНАтики» 23:06
Алия Агаева
Sanktpēterburga   198 «Пока ты спал» 22:49
Екатерина Агер
Sanktpēterburga   192 «Человечки» 22:46
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   1178 «Дирекция тяги» 23:29
Елена Акимочкина
Sanktpēterburga   177 «Тимон и Пумба» 22:38
Алексей Аксенов
Sanktpēterburga   1282 «Хах ок» 00:20
Ксения Аксёнова
Sanktpēterburga   1140 «Чоботы скрюпили» 23:10
Оля Александрова
Sanktpēterburga   1183 «Посмотреть на мосты» 23:31
Антон Алексеев
Sanktpēterburga   1185 «Кроты» 23:32
Мария Аль-Ради
Sanktpēterburga   157 «Медный упорос» 22:28
Мария Амурская
Maskava   122 «Зевгма» 22:11
Мария Аникина
Sanktpēterburga   1177 «Инициативные лентяи» 23:28
Виктория Антонова
Sanktpēterburga   187 «Шевели булочками» 22:43
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   155 «Двое из ларца» 22:27
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   106 «Тушканчики» 22:03
Вера Баринова
Maskava   1204 «Мантикора и осциллограф» 23:42
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   109 «Winnie the Poohs» 22:04
Алина Бахтиярова
Sanktpēterburga   105 «Парни» 22:02
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   119 «Переверни 5 этаж» 22:09
Мария Белинская
Sanktpēterburga   1112 «Лопе де Вега» 22:56
Любовь Белова
Sanktpēterburga   1134 «Танки грязи не боятся» 23:07
Андрей Бельский
Sanktpēterburga   1234 «Жюльен» 23:57
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   169 «Жлобы туристы» 22:34
Дмитрий Богатырев
Puškina   1120 «Ничего не жалко» 23:00
Яна Богатырёва
Puškina   1120 «Ничего не жалко» 23:00
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   174 «Ы-Бо» 22:37
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   163 «Удачный день» 22:31
Дмитрий Бордюгов
Sanktpēterburga   1136 «Тютешки» 23:08
Елена Борзова
Sanktpēterburga   1194 «И не только» 23:37
Родион Бориско
Sanktpēterburga   1286 «Питер-FW» 00:21
Андрей Борха
Sanktpēterburga   1137 «Без Вариантов» 23:08
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   169 «Жлобы туристы» 22:34
Александр Булдашов
Maskava   1242 «Fun'n'Roll» 00:01
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   1266 «Хорошие люди» 00:12
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   141 «Ёжики в тумане» 22:20
Марина Васильева
Sanktpēterburga   1115 «Балерион» 22:57
Александра Васюк
Sanktpēterburga   100 «Мешки с костями» 22:00
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   100 «Мешки с костями» 22:00
Алексей Векшин
Sanktpēterburga   1231 «Ответы приходят во сне» 23:55
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   135 «Фёдоры» 22:17
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   1173 «Доктор и Комиссар» 23:26
Сергей Волков
Sanktpēterburga   1244 «1+1» 00:02
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   115 «Ночь темна и полна У» 22:07
Аскар Галимзянов
Ufa   185 «Тюлени» 22:42
Дина Галкина
Sanktpēterburga   186 «киначинашки» 22:43
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   1186 «Пушистые утконосы» 23:33
Николай Гемель
Sanktpēterburga   166 «Пламенный привет» 22:33
Иван Генералов
Sanktpēterburga   1220 «Куда-то туда» 23:50
Даниил Гожальский
Sanktpēterburga   1261 «Три женщины и мужчина» 00:10
Валерий Голубев
Sanktpēterburga   190 «Лапочка и самолетик остались дома» 22:45
Александр Городецкий
Sanktpēterburga   181 «Ночничок» 22:40
Камилла Григорьева
Sanktpēterburga   1260 «Та-Гри-Ду» 00:09
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   1217 «Дети понедельника» 23:48
Святослав Грязнов
Sanktpēterburga   1218 «Tsundere Sharks» 23:49
Яна Губенко
Sanktpēterburga   1124 «Che Repaha» 23:02
Маргарита Гуриева
Sanktpēterburga   1273 «ГОРСВЕТ» 00:16
Григорий Гуринский
Sanktpēterburga   176 «Это мы, опилки» 22:38
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   1166 «Зиккурат» 23:23
Александра Денисенко
Sanktpēterburga   1236 «Только вперед!» 23:58
Марта Дианова
Sanktpēterburga   1161 «Пони Апокалипсиса» 23:20
Полина Диденко
Sanktpēterburga   1104 «Безымянные путники» 22:52
Юлия Дитяткина
Sanktpēterburga   1216 «Загоны» 23:48
Наталья Долгушина
Sanktpēterburga   123 «3N+2K» 22:11
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   1217 «Дети понедельника» 23:48
Светлана Евтехова
Sanktpēterburga   129 «Космос» 22:14
Кирилл Ерастов
Sanktpēterburga   1135 «Звонкие бубенцы» 23:07
Елена Есина
Sanktpēterburga   1225 «Опóссумы го» 23:52
Татьяна Жабинская
Sanktpēterburga   1272 «Бяки-Буки» 00:15
Мария Жданова
Sanktpēterburga   104 «Вперёд по стенке» 22:02
Миша Забелин
Sanktpēterburga   103 «Огурец» 22:01
Катерина Забродкина
Sanktpēterburga   1153 «Нас пятило» 23:16
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   110 «Шустрые» 22:05
Юлия Зассеева
Sanktpēterburga   1218 «Tsundere Sharks» 23:49
Инна Захарова
Sanktpēterburga   1217 «Дети понедельника» 23:48
Дмитрий Зулькарнеев
Sanktpēterburga   1252 «Южный парк» 00:05
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   115 «Ночь темна и полна У» 22:07
Дмитрий Иванцов
Sanktpēterburga   1118 «Одышка» 22:59
Татьяна Иванющенко
Sanktpēterburga   142 «Любопытная идея:)» 22:21
Юлия Игнатьева
Sanktpēterburga   166 «Пламенный привет» 22:33
Екатерина Ильина
Sanktpēterburga   1251 «ОАСК» 00:05
Айгуль Иргалина
Sanktpēterburga   1111 «Ай пыи» 22:55
Валерия Иринчинова
Sanktpēterburga   1160 «Краеведы-дегидраты» 23:20
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   1153 «Нас пятило» 23:16
Василий Калинин
Sanktpēterburga   1123 «Улит и Ко» 23:01
Инна Калитухо
Sanktpēterburga   170 «Вупсень и Пупсень» 22:35
Владимир Капистка
Sanktpēterburga   1102 «Чип и Дейл» 22:51
Мария Карамуллина
Sanktpēterburga   112 «Его Самопроизвольное Перемещение» 22:06
Анка Карпова
Sanktpēterburga   161 «ЛА-ЛА» 22:30
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   1187 «ГПП» 23:33
Арсений Кириллов
Sanktpēterburga   1262 «Игрушечная мышь» 00:10
Илья Клюжин
Sanktpēterburga   1165 «Русское кино в норме» 23:22
Валентина Клюжина
Sanktpēterburga   1165 «Русское кино в норме» 23:22
Виктор Коваленко
Sanktpēterburga   136 «Коленки» 22:18
Мария Ковкова
Sanktpēterburga   1233 «Лапки» 23:56
Елена Козлова
Sanktpēterburga   180 «Шипшандр» 22:40
Андрей Коломацкий
Sanktpēterburga   1153 «Нас пятило» 23:16
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   1151 «ArtScience» 23:15
Мария Коняшкина
Sanktpēterburga   1141 «Я ночь, я тьма, я тыгыдык» 23:10
Вера Коренева
Sanktpēterburga   1280 «Пегас» 00:19
Геннадий Короткевич
Sanktpēterburga   1125 «Кафка рабство» 23:02
Александра Косинская
Sanktpēterburga   1150 «Водопроводчики» 23:15
Татьяна Кострова
Sanktpēterburga   1122 «Всевидящее ОККО» 23:01
Дмитрий Крабоедов
Sanktpēterburga   185 «Тюлени» 22:42
Олег Красавин
Sanktpēterburga   1138 «Правая педаль Камбоджи» 23:09
Нина Красавина
Sanktpēterburga   1176 «Просыпайся!» 23:28
Дина Красильникова
Sanktpēterburga   1111 «Ай пыи» 22:55
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   132 «Rabid Ferrets» 22:16
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   148 «Нимфы-переростки» 22:24
Марина Крылова
Sanktpēterburga   1152 ««Допросить после полуночи»» 23:16
Наталия Крылова
Sanktpēterburga   120 «УЛЬТРА» 22:10
Елена Кудрявцева
Sanktpēterburga   1254 «НашЛось» 00:06
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   146 «Corso & Co» 22:23
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   1107 «Бежим и волосы назад» 22:53
Михаил Кузьмич
Sanktpēterburga   1193 «Филле и Рулле + Малыш и Карлсон» 23:36
Лера Куксова
Sanktpēterburga   140 «4 литра настолок» 22:20
Павел Кукушкин
Sanktpēterburga   153 «Фиксики» 22:26
Инна Курдюмова
  1209 «Северное сияние» 23:44
Галина Курмашева
Sanktpēterburga   1142 «Kylak» 23:11
Светлана Куряшкина
Sanktpēterburga   177 «Тимон и Пумба» 22:38
Анастасия Лавренчук
Sanktpēterburga   1103 «Кодекс отсутствия» 22:51
Елизавета Лавриновская
Sanktpēterburga   1265 «Совы» 00:12
Наташка Лашина
Sanktpēterburga   134 «Пуджики» 22:17
Александра Левина
Maskava   1106 «Москвичи» 22:53
Наталья Левшакова
Sanktpēterburga   1157 «ЛМ» 23:18
Павел Маврин
Sanktpēterburga   1262 «Игрушечная мышь» 00:10
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   128 «Мандариновые бобры» 22:14
Лиза Макарова
Sanktpēterburga   1274 «Карась и Бегемот» 00:16
Екатерина Малышева
Sanktpēterburga   1279 «Ленивые Ленивцы» 00:19
Полина Мальченко
Sanktpēterburga   139 «Безумие и отвага» 22:19
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   1116 «Бурундуй» 22:58
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   1116 «Бурундуй» 22:58
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   1152 ««Допросить после полуночи»» 23:16
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   1152 ««Допросить после полуночи»» 23:16
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   197 «Топ-топ менеджеры» 22:48
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   119 «Переверни 5 этаж» 22:09
Виталий Мещанинов
Sanktpēterburga   164 «Свидетели шавермы» 22:32
Борис Минаев
Sanktpēterburga   1125 «Кафка рабство» 23:02
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   146 «Corso & Co» 22:23
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   1197 «Море» 23:38
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   1284 «Литерра» 00:22
Мария Морозова
Sanktpēterburga   1205 «Отмороженные бЕлки» 23:42
Анна Москвина
Sanktpēterburga   127 «Петербургские странники» 22:13
Тамара Московкина
Sanktpēterburga   1265 «Совы» 00:12
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   1214 «Зелёный плюш» 23:47
Инна Муртазина
Sanktpēterburga   1148 «Космические улитки» 23:14
Татьяна Мучник
Sanktpēterburga   1147 «Троицкий мост» 23:13
Александра Нагорная
Sanktpēterburga   1179 «Черепашки» 23:29
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   176 «Это мы, опилки» 22:38
Антон Нечаев
Sanktpēterburga   1267 «Команда мечты» 00:13
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   1180 «Вечер пятницы» 23:30
Дарья Николаева
Sanktpēterburga   1140 «Чоботы скрюпили» 23:10
Александр Никоноров
Sanktpēterburga   1257 «Пыщь-Пыщь-Пыщь» 00:08
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   1257 «Пыщь-Пыщь-Пыщь» 00:08
Дмитрий Новиков
Sanktpēterburga   138 «ПанНо» 22:19
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   123 «3N+2K» 22:11
Дарья Оглоблина
Sanktpēterburga   1225 «Опóссумы го» 23:52
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   1121 «Чёрная каракатица» 23:00
Николай Павлов
Sanktpēterburga   1193 «Филле и Рулле + Малыш и Карлсон» 23:36
Полина Панчук
Sanktpēterburga   1127 «Adventure Time» 23:03
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   110 «Шустрые» 22:05
Лида Перовская
Sanktpēterburga   1125 «Кафка рабство» 23:02
Виктория Петрикова
Sanktpēterburga   1113 «Ходячие мудрецы» 22:56
Борис Петров
Sanktpēterburga   1184 «PereDozzz» 23:32
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   151 «ДримТим» 22:25
Мария Пичугина
Sanktpēterburga   1169 «Бьютифул!» 23:24
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   137 «Маруся и Co» 22:18
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   1111 «Ай пыи» 22:55
Надежда Полуэктова
Sanktpēterburga   145 «Dungeon Lords» 22:22
Марина Придачук
Maskava   147 «Ещё один рассвет» 22:23
Ольга Прилуцкая
Sanktpēterburga   1237 «113!» 23:58
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   122 «Зевгма» 22:11
Алеся Резник
Sanktpēterburga   1245 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 00:02
Сергей Реука
Sanktpēterburga   1131 «Огни Самайна» 23:05
Александр Родионов
Sanktpēterburga   104 «Вперёд по стенке» 22:02
Дарья Родионова
Sanktpēterburga   101 «Сюзор & Co» 22:00
Екатерина Родионова
Sanktpēterburga   104 «Вперёд по стенке» 22:02
Мария Родионова
Sanktpēterburga   1244 «1+1» 00:02
Фёдор Рождественский
Sanktpēterburga   160 «Лаборатория хорошего настроения» 22:30
Анна Розенталь
Sanktpēterburga   1241 «Нехмурое утро» 00:00
Дина Романова
Sanktpēterburga   140 «4 литра настолок» 22:20
Алексей Ростовский
Sanktpēterburga   1221 «Ирония Судьбы» 23:50
Екатерина Рябинина
Sanktpēterburga   124 «Труря» 22:12
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   175 «Планы на ветер» 22:37
Анна Савицкая
Sanktpēterburga   1225 «Опóссумы го» 23:52
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   172 «16 лет» 22:36
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   132 «Rabid Ferrets» 22:16
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   1275 «Снусмумрики» 00:17
Александра Селиверстова
Sanktpēterburga   1130 «Закант» 23:05
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   1173 «Доктор и Комиссар» 23:26
Оля Семакина
Sanktpēterburga   196 «Ctrl+C» 22:48
Антон Семенов
Sanktpēterburga   118 «Сан-Симон» 22:09
Илья Семенов
Sanktpēterburga   1223 «Олени» 23:51
Екатерина Сергеева
Sanktpēterburga   1104 «Безымянные путники» 22:52
Елизавета Сквозникова
Sanktpēterburga   161 «ЛА-ЛА» 22:30
Сергей Слепов
Sanktpēterburga   1278 «Ночные шершни» 00:18
Анна Слизун
Sanktpēterburga   1210 «Банановый кекс» 23:45
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   198 «Пока ты спал» 22:49
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   1100 «Обригаду» 22:50
Софья Соболь
Sanktpēterburga   117 «На отдыхе» 22:08
Мария Соколова
Sanktpēterburga   1201 «Три кошки» 23:40
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   118 «Сан-Симон» 22:09
Артём Соловьев
Maskava   1117 «Один удар - четыре дырки» 22:58
Александра Соловьева
Maskava   1117 «Один удар - четыре дырки» 22:58
Екатерина Соловьева
Sanktpēterburga   152 «Кли-кли» 22:26
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   1107 «Бежим и волосы назад» 22:53
Дарья Сотникова
Ufa   185 «Тюлени» 22:42
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   1200 «Полёт нормальный» 23:40
Мария Спирина
Sanktpēterburga   189 «Умный Кот» 22:44
Алексей Ступичев
Sanktpēterburga   1129 «Папуасы» 23:04
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   1105 «Япона Мать» 22:52
Елена Сурайкина
Sanktpēterburga   1211 «ПарСек» 23:45
Сергей Терещенко
Sanktpēterburga   1139 «ПКЛПО» 23:09
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   1176 «Просыпайся!» 23:28
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   1249 «Душегубка Боб» 00:04
Алина Титова
Sanktpēterburga   100 «Мешки с костями» 22:00
Софья Титова
Sanktpēterburga   1125 «Кафка рабство» 23:02
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   116 «Божьи одуванчики» 22:08
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   1123 «Улит и Ко» 23:01
Мария Трусова
Sanktpēterburga   195 «Во всем виноват Эльдар» 22:47
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   1105 «Япона Мать» 22:52
Ольга Уваркина
Maskava   182 «Чернослив и Курага» 22:41
Татьяна Узор
Sanktpēterburga   1146 «Нас много, но думает одна Даша» 23:13
Юлия Улыбка
Sanktpēterburga   1182 «Карменер» 23:31
Мария Урусова
Sanktpēterburga   151 «ДримТим» 22:25
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   107 «Ползём, любуемся пейзажем» 22:03
Маша Усачёва
Sanktpēterburga   105 «Парни» 22:02
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   111 «Ириски» 22:05
Олег Фафурин
Sanktpēterburga   114 «Ile de France» 22:07
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   188 «Черные коты» 22:44
Лена Федотова
Sanktpēterburga   165 «Без фанатизма» 22:32
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   1126 «Любовь-морковь» 23:03
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   1105 «Япона Мать» 22:52
Андрей Фильчаков
Sanktpēterburga   1182 «Карменер» 23:31
Оксана Фролкина
Sanktpēterburga   1234 «Жюльен» 23:57
Игорь Фролов
Sanktpēterburga   1237 «113!» 23:58
Анастасия Ховрина
Maskava   1242 «Fun'n'Roll» 00:01
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   167 «NiceГра» 22:33
Надежда хохлова
Sanktpēterburga   143 «RollerBestBand» 22:21
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   159 «Удивительные рядом» 22:29
Галина Целищева
Sanktpēterburga   1205 «Отмороженные бЕлки» 23:42
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   1107 «Бежим и волосы назад» 22:53
Анна Черненкова
Sanktpēterburga   1109 «Архулитка» 22:54
Ольга Чернова
Sanktpēterburga   1183 «Посмотреть на мосты» 23:31
Ангелина Чиринскайте
Ļeņingradas apgabals   1247 «Броненосец в потемках» 00:03
Диана Шандригось
Sanktpēterburga   1145 «Светские львы» 23:12
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   1208 «Firefly» 23:44
Елена Широчкина
Sanktpēterburga   164 «Свидетели шавермы» 22:32
Давид Шниперсон
Maskava   1204 «Мантикора и осциллограф» 23:42
Александр Шолохов
Sanktpēterburga   144 «Синие ходоки» 22:22
Александр Шпер
Maskava   1134 «Танки грязи не боятся» 23:07
Александра Щапова
Sanktpēterburga   1178 «Дирекция тяги» 23:29
Ольга Южакова
Sanktpēterburga   1170 «команда "А"» 23:25
Екатерина Ярополова
Sanktpēterburga   1183 «Посмотреть на мосты» 23:31
EVGENIIA BYSTROVA
Sanktpēterburga   1288 «Персик» 00:23
Timofey Chernov
London   1219 «Quantumpowder Cocktailbar» 23:49
Irina Ditrikh
Sanktpēterburga   1206 «Пойдем гулять!» 23:43
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   1215 «+2» 23:47
zlata khoroshavkina
Pleskava   1287 «Чай с малЫной» 00:22
Elena KIRYUSHKINA
Maskavas apgabals   162 «Эффект Допплера» 22:31
Tatiana Livshits
Sanktpēterburga   1203 «Анита» 23:41
Ekaterina Mikhailova
Sanktpēterburga   1276 «Весёлые единороги» 00:17
Elena Prokhorova
Sanktpēterburga   1102 «Чип и Дейл» 22:51
Андрей Акимов
Sanktpēterburga   1227 «Верным путем» 23:53
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   117 «На отдыхе» 22:08
Татьяна Ануфриева
Sanktpēterburga   133 «Еда Федота» 22:16
Елена Артюхова
Sanktpēterburga   1202 «Капитан Эфраим Длинныйчулок» 23:41
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   112 «Его Самопроизвольное Перемещение» 22:06
Наиля Бахтеева
Sanktpēterburga   1149 «Куропатки» 23:14
Мария Боровкова
Maskava   104 «Вперёд по стенке» 22:02
Анна Букшпун
Sanktpēterburga   1228 «Ой всё, не умничай!» 23:54
Полина Ванина
Sanktpēterburga   126 «Темный орден» 22:13
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   119 «Переверни 5 этаж» 22:09
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   1229 «бакуганы» 23:54
Татьяна Войстрик
Sanktpēterburga   131 «Так или иначе» 22:15
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   171 «Команда 171, старт 22:35» 22:35
Сергей Воронов
Veļikijnovgoroda   1273 «ГОРСВЕТ» 00:16
Наталья Гдалевич
Sanktpēterburga   1275 «Снусмумрики» 00:17
Кристина Гожальская
Sanktpēterburga   1261 «Три женщины и мужчина» 00:10
Слава Гусев
Sanktpēterburga   1232 «Два весёлых гуся» 23:56
Дмитрий Демидов
Sanktpēterburga   140 «4 литра настолок» 22:20
Алёна Дорофеева
Sanktpēterburga   185 «Тюлени» 22:42
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   121 «Бабуины» 22:10
Антон Евсеев
Sanktpēterburga   1135 «Звонкие бубенцы» 23:07
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   173 «Оса» 22:36
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   1263 «Емеля» 00:11
Евгения Жабина
Sanktpēterburga   1162 «Осьминожки» 23:21
Анька Жукова
Sanktpēterburga   1162 «Осьминожки» 23:21
Александр Залесоа
Sanktpēterburga   1102 «Чип и Дейл» 22:51
Марина Залесова
Sanktpēterburga   1102 «Чип и Дейл» 22:51
Кристина Згирските
Sanktpēterburga   1114 «Шило в *опе» 22:57
Анна Иванова
Sanktpēterburga   156 «Физики и лирики» 22:28
Марина Иванова
Sanktpēterburga   130 «Торпеды» 22:15
Дарья Иванцова
Sanktpēterburga   1118 «Одышка» 22:59
Ольга Исакова
Sanktpēterburga   1259 «Ночные рейнджеры» 00:09
Николай К
Maskava   164 «Свидетели шавермы» 22:32
Мария Каган
Sanktpēterburga   1250 «Альпаки» 00:05
Арсен Каирканов
Sanktpēterburga   1291 «Оо» 00:24
Ольга Кардаш
Sanktpēterburga   144 «Синие ходоки» 22:22
Ирина Карташова
Sanktpēterburga   154 «Два бегущих пингвинёнка» 22:27
Евгений Каташук
Sanktpēterburga   1109 «Архулитка» 22:54
Игорь Катков
Sanktpēterburga   1234 «Жюльен» 23:57
Ирина Качкина
Sanktpēterburga   1159 «Командо$$$» 23:19
Карина Киракосян
Sanktpēterburga   1183 «Посмотреть на мосты» 23:31
Вероника Коняева
Sanktpēterburga   1154 «Бегущий по поребрику» 23:17
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   125 «Hannila» 22:12
Валерия Крастынь
Sanktpēterburga   1167 «Оштрафованные солнцем» 23:23
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   1128 «Кржемелик и Вахмурка» 23:04
Анна Кузина
Sanktpēterburga   1181 «Коза Пуховая» 23:30
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   168 «Колонизаторы» 22:34
Евгения Кузьмина
Sanktpēterburga   1168 «Ветер странствий» 23:24
Алексей Кучумов
Maskava   1199 «Ротонда-70» 23:39
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   150 «Глюк» 22:25
Николай Лезжов
Sanktpēterburga   1279 «Ленивые Ленивцы» 00:19
Анастасия Литвишкова
Maskava   1253 «Неопровержимые улитки» 00:06
Антон Лобашов
Sanktpēterburga   1276 «Весёлые единороги» 00:17
Клавдия Макарова
Sanktpēterburga   193 «Нева-Москва» 22:46
Мария Маликова
Sanktpēterburga   1162 «Осьминожки» 23:21
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   113 «Мыха и Ко.» 22:06
Юлия Мариросян
Sanktpēterburga   1155 «Astra» 23:17
Владимир Мартьянов
Sanktpēterburga   1174 «Gynandrophthalma cyanea» 23:27
Роман Мельников
Sanktpēterburga   1262 «Игрушечная мышь» 00:10
Екатерина Миронова
Sanktpēterburga   191 «быстрее Болта» 22:45
Александра Мирошникова
Sanktpēterburga   1277 «210*297» 00:18
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   1164 «Ничего Нового» 23:22
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   1271 «Бешеные черепахи» 00:15
Ирина Мунина
Sanktpēterburga   1243 «Живели» 00:01
Наталья Никитина
Sanktpēterburga   1189 «Букашечки» 23:34
Елена Николаева
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   179 «барбарис» 22:39
Оксана Никорич
Sanktpēterburga   1292 «Ночные хищники» 00:25
Галина Озерова
Sanktpēterburga   1171 «Дзен-солнышко» 23:25
Анна Олейник
Sanktpēterburga   158 «Лена» 22:29
Вадим П
Sanktpēterburga   1226 «Джуманджи» 23:53
Алексей Павлов
Sanktpēterburga   1234 «Жюльен» 23:57
Елизавета Пастушенко
Sanktpēterburga   1283 «Бегите, глупцы» 00:20
Марина Пащенко
Sanktpēterburga   1185 «Кроты» 23:32
Екатерина Пелевина
Sanktpēterburga   1170 «команда "А"» 23:25
Светлана Перлова
Sanktpēterburga   167 «NiceГра» 22:33
Артем Петров
Sanktpēterburga   1289 «Марафонцы» 00:23
Елена Петрова
Sanktpēterburga   1282 «Хах ок» 00:20
Нина Поварова
Sanktpēterburga   1248 «Новички» 00:04
Соня Подраменская
Sanktpēterburga   1175 «Тут нельзя нельзя использовать цифры» 23:27
Ольга Покровская
Sanktpēterburga   1285 «Опаньки» 00:21
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   1156 «Царица полей» 23:18
Юлия Пономарева
Sanktpēterburga   194 «Без шапочек» 22:47
Ольга Поспелова
Sanktpēterburga   140 «4 литра настолок» 22:20
Марина Рогачева
Pleskava   1287 «Чай с малЫной» 00:22
Светлана Рудакова
Sanktpēterburga   1290 «хз» 00:24
Ольга Рябошенко
Sanktpēterburga   1254 «НашЛось» 00:06
Алексей Савельев
Maskava   134 «Пуджики» 22:17
Дмитрий Савельев
Sanktpēterburga   1238 «Когда дети с бабушкой» 23:59
Юрий Серов
Sanktpēterburga   156 «Физики и лирики» 22:28
Александр Сироткин
Sanktpēterburga   1206 «Пойдем гулять!» 23:43
настя скребутан
Sanktpēterburga   177 «Тимон и Пумба» 22:38
Эльвира Слепенкова
Sanktpēterburga   1137 «Без Вариантов» 23:08
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   1214 «Зелёный плюш» 23:47
Алексей Соловьёв
Maskava   1240 «Мы очень адекватные» 00:00
Екатерина Соломина
Sanktpēterburga   1101 «Омерзительная четверка» 22:50
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   1256 «ТаНи» 00:07
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   108 «Крошки Ру» 22:04
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   108 «Крошки Ру» 22:04
Кристина Стрелкова
Sanktpēterburga   183 «Усы Эркюля» 22:41
Мария Сурикова
Sanktpēterburga   186 «киначинашки» 22:43
Ксения Тапилина
Sanktpēterburga   1108 «Тюленьчики ОЛП» 22:54
Анастасия Тарасова
Sanktpēterburga   171 «Команда 171, старт 22:35» 22:35
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   135 «Фёдоры» 22:17
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   102 «Искатели трепангов» 22:01
Дарья Ушакова
Sanktpēterburga   1104 «Безымянные путники» 22:52
Денис Федоров
Sanktpēterburga   1281 «Berimbolo» 00:19
Надежда Фёдорова
Sanktpēterburga   1195 «Ветер перемен» 23:37
Ольга Феофанова
Sanktpēterburga   1196 «Прогульщики» 23:38
Наталья Фетисова
Sanktpēterburga   1224 «безззазрениясовести» 23:52
Александра Флюстикова
Sanktpēterburga   1109 «Архулитка» 22:54
Анастасия Флюстикова
Sanktpēterburga   1109 «Архулитка» 22:54
Софья Фомина
Sanktpēterburga   1148 «Космические улитки» 23:14
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   135 «Фёдоры» 22:17
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   1119 «Дети хронического индейца» 22:59
Юлия Шамонина
Sanktpēterburga   1264 «Бобры» 00:11
Елена Шеринова
Sanktpēterburga   1142 «Kylak» 23:11
Татьяна Шинкоренко
Sanktpēterburga   1163 «TAFT» 23:21
Виктор Шлеймович
Baltijas valstu pilsētas   1258 «Such cases» 00:08
Юлия Югова
Sanktpēterburga   1235 «Меняю собаку на паровоз» 23:57
Захар Яковлев
Sanktpēterburga   1269 «Захар и кофе» 00:14
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   107 «Ползём, любуемся пейзажем» 22:03
Антон .
Sanktpēterburga   150 «Глюк» 22:25
Inna Kim
Sanktpēterburga   1216 «Загоны» 23:48
Kate Kocijevska
Sanktpēterburga   1165 «Русское кино в норме» 23:22
Aleksandra Mikhailova
London   1219 «Quantumpowder Cocktailbar» 23:49
Elena Tupikova
Maskava   195 «Во всем виноват Эльдар» 22:47
Инна Авдонина
Sanktpēterburga   1154 «Бегущий по поребрику» 23:17
Иван Агер
Sanktpēterburga   192 «Человечки» 22:46
Юля Адливанкина
Sanktpēterburga   1154 «Бегущий по поребрику» 23:17
Виктор Азаров
Sanktpēterburga   1164 «Ничего Нового» 23:22
Дмитрий Акимов
Sanktpēterburga   1227 «Верным путем» 23:53
Дарий Аксельрод
Sanktpēterburga   1112 «Лопе де Вега» 22:56
Диана Аласталь
Sanktpēterburga   103 «Огурец» 22:01
Екатерина Алешина
Sanktpēterburga   109 «Winnie the Poohs» 22:04
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   116 «Божьи одуванчики» 22:08
Кирилл Аниськин
Sanktpēterburga   196 «Ctrl+C» 22:48
Денис Анохин
Sanktpēterburga   1267 «Команда мечты» 00:13
Ольга Антикян
Sanktpēterburga   1288 «Персик» 00:23
Дмитрий Антипов
Sanktpēterburga   1133 «ЛУНАтики» 23:06
Елена Антонова
Sanktpēterburga   101 «Сюзор & Co» 22:00
Александр Анцелевич
Jekaterinburga   1191 «Сергей и Саймон» 23:35
Дмитрий Арбузов
Sanktpēterburga   170 «Вупсень и Пупсень» 22:35
Федор Асанович
Sanktpēterburga   1161 «Пони Апокалипсиса» 23:20
Алиса Афанасьева
Sanktpēterburga   1166 «Зиккурат» 23:23
Светлана Афанасьева
Sanktpēterburga   1166 «Зиккурат» 23:23
Максим Б
Sanktpēterburga   1226 «Джуманджи» 23:53
Оксана Б
Sanktpēterburga   1226 «Джуманджи» 23:53
Анна Баканова
Sanktpēterburga   1291 «Оо» 00:24
Иван Барышев
Sanktpēterburga   1283 «Бегите, глупцы» 00:20
Роман Бежелев
Sanktpēterburga   1189 «Букашечки» 23:34
Святослав Белов
Sanktpēterburga   129 «Космос» 22:14
Кирилл Белокопытов
Sanktpēterburga   1161 «Пони Апокалипсиса» 23:20
Валера Белофастов
Sanktpēterburga   120 «УЛЬТРА» 22:10
Екатерина Белофастова
Sanktpēterburga   120 «УЛЬТРА» 22:10
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   155 «Двое из ларца» 22:27
Иван Бессонов
Maskava   182 «Чернослив и Курага» 22:41
Максим Бирклин
Sanktpēterburga   1170 «команда "А"» 23:25
Василий Блумари
Sanktpēterburga   1187 «ГПП» 23:33
Наталья Блумарин
Sanktpēterburga   1187 «ГПП» 23:33
Любовь Богданова
Sanktpēterburga   1275 «Снусмумрики» 00:17
София Богорад
Sanktpēterburga   1190 «Молния ТуТ» 23:35
Тимофей Боднарюк
Sanktpēterburga   1288 «Персик» 00:23
Наталья Большакова
Sanktpēterburga   1161 «Пони Апокалипсиса» 23:20
Анна Борковская
Sanktpēterburga   137 «Маруся и Co» 22:18
Павел Ботвиник
Sanktpēterburga   1259 «Ночные рейнджеры» 00:09
Анна Брун
Sanktpēterburga   117 «На отдыхе» 22:08
Ирина Бугайчук
Sanktpēterburga   143 «RollerBestBand» 22:21
Алина Бузурня
Sanktpēterburga   1211 «ПарСек» 23:45
София Булгакова
Sanktpēterburga   1237 «113!» 23:58
Елена Булдакова
Sanktpēterburga   1200 «Полёт нормальный» 23:40
Александр Буркат
Sanktpēterburga   1239 «Мюмзики в мове» 23:59
Татьяна Буркат
Sanktpēterburga   1239 «Мюмзики в мове» 23:59
Анна Бушуева
Sanktpēterburga   163 «Удачный день» 22:31
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   106 «Тушканчики» 22:03
Елена Вальд
Sanktpēterburga   1263 «Емеля» 00:11
Наталия Вальтман
Sanktpēterburga   1210 «Банановый кекс» 23:45
Владимир Вандерфлит
Baltijas valstu pilsētas   1258 «Such cases» 00:08
Александа Васильева
Sanktpēterburga   1224 «безззазрениясовести» 23:52
Евгения Васильева
Sanktpēterburga   128 «Мандариновые бобры» 22:14
Иван Ващенко
Sanktpēterburga   1167 «Оштрафованные солнцем» 23:23
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   1194 «И не только» 23:37
Елена Векшина
Sanktpēterburga   1231 «Ответы приходят во сне» 23:55
Ревекка Викторова
Sanktpēterburga   1253 «Неопровержимые улитки» 00:06
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   1229 «бакуганы» 23:54
Максим Виноградов
Sanktpēterburga   1208 «Firefly» 23:44
Ксения Виноградова
Sanktpēterburga   197 «Топ-топ менеджеры» 22:48
Ира Вихарева
Sanktpēterburga   1198 «Пешком по шпалам» 23:39
Елена Власова
Sanktpēterburga   1228 «Ой всё, не умничай!» 23:54
Игорь Воробьев
Sanktpēterburga   162 «Эффект Допплера» 22:31
Галина Воробьёва
Sanktpēterburga   107 «Ползём, любуемся пейзажем» 22:03
Дарья Воробьева
Maskava   162 «Эффект Допплера» 22:31
Артур Галаян
Sanktpēterburga   1286 «Питер-FW» 00:21
Анастасия Галочкина
Sanktpēterburga   1195 «Ветер перемен» 23:37
Юлия Ганзий
Sanktpēterburga   1194 «И не только» 23:37
Эльдар Гарипов
Sanktpēterburga   1150 «Водопроводчики» 23:15
Ксюша Герасимова
Sanktpēterburga   1175 «Тут нельзя нельзя использовать цифры» 23:27
Оксана Гильманова
Sanktpēterburga   1248 «Новички» 00:04
Валерия Головина
Sanktpēterburga   1210 «Банановый кекс» 23:45
Светлана Голубева
Sanktpēterburga   190 «Лапочка и самолетик остались дома» 22:45
Андрей Горинов
Sanktpēterburga   160 «Лаборатория хорошего настроения» 22:30
Анна Горшкова
Sanktpēterburga   1207 «Все или никого» 23:43
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   118 «Сан-Симон» 22:09
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   1217 «Дети понедельника» 23:48
Мария Гудина
Sanktpēterburga   1124 «Che Repaha» 23:02
Илья Гуляев
Sanktpēterburga   1235 «Меняю собаку на паровоз» 23:57
Ника Гумилева
Sanktpēterburga   1268 «Ночные путники» 00:13
Мария Густова
Sanktpēterburga   1241 «Нехмурое утро» 00:00
Софья Густова
Sanktpēterburga   1241 «Нехмурое утро» 00:00
Сергей Гущин
Sanktpēterburga   1124 «Che Repaha» 23:02
Наталья Далёкина
Sanktpēterburga   1118 «Одышка» 22:59
Котов Даниил
Sanktpēterburga   1103 «Кодекс отсутствия» 22:51
Лиза Демьянова
Sanktpēterburga   1250 «Альпаки» 00:05
Юлия Денисова
Sanktpēterburga   1290 «хз» 00:24
Юлия Дидбаридзе
Sanktpēterburga   102 «Искатели трепангов» 22:01
Екатерина Диденко
Sanktpēterburga   1207 «Все или никого» 23:43
Дарья Дорошенко
Sanktpēterburga   1283 «Бегите, глупцы» 00:20
Сергей Дроздов
Sanktpēterburga   1284 «Литерра» 00:22
Александр Дуда
Sanktpēterburga   130 «Торпеды» 22:15
Лариса Дуда
Sanktpēterburga   130 «Торпеды» 22:15
Наталья Дудкина
Sanktpēterburga   1260 «Та-Гри-Ду» 00:09
Алексей Дюжев
Sanktpēterburga   106 «Тушканчики» 22:03
Людмила Дюжева
Sanktpēterburga   106 «Тушканчики» 22:03
Мария Евгеньевна
Sanktpēterburga   1201 «Три кошки» 23:40
Александр Егоров
Sanktpēterburga   173 «Оса» 22:36
Анастасия Егорова
Sanktpēterburga   173 «Оса» 22:36
Пономарева Елена
Sanktpēterburga   121 «Бабуины» 22:10
Наталья Елизарова
Sanktpēterburga   165 «Без фанатизма» 22:32
Елена Ерохина
Puškina   1112 «Лопе де Вега» 22:56
Павел Ефимов
Sanktpēterburga   156 «Физики и лирики» 22:28
Анастасия Ефимова
Sanktpēterburga   156 «Физики и лирики» 22:28
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   1240 «Мы очень адекватные» 00:00
Игорь Жарков
Sanktpēterburga   168 «Колонизаторы» 22:34
Екатерина Жаркова
Sanktpēterburga   168 «Колонизаторы» 22:34
Елизавета Жаркова
Sanktpēterburga   168 «Колонизаторы» 22:34
Денис Жирнов
Sanktpēterburga   153 «Фиксики» 22:26
Наталья Житова
Sanktpēterburga   1266 «Хорошие люди» 00:12
Артем Завгородний
Ļeņingradas apgabals   1247 «Броненосец в потемках» 00:03
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   137 «Маруся и Co» 22:18
Алеся Законникова
Sanktpēterburga   113 «Мыха и Ко.» 22:06
Дарья Закрий
Sanktpēterburga   1267 «Команда мечты» 00:13
Айдар Зарипов
Sanktpēterburga   1169 «Бьютифул!» 23:24
Татьяна Зименко (Захарова)
Sanktpēterburga   148 «Нимфы-переростки» 22:24
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   127 «Петербургские странники» 22:13
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   127 «Петербургские странники» 22:13
Илья Злотников
Sanktpēterburga   1139 «ПКЛПО» 23:09
Павел Злющий
Sanktpēterburga   1201 «Три кошки» 23:40
Анна Зозуля
Sanktpēterburga   1203 «Анита» 23:41
Александра Зуева
Sanktpēterburga   1241 «Нехмурое утро» 00:00
Юлия Зуева
Sanktpēterburga   1281 «Berimbolo» 00:19
Александр Иванов
Sanktpēterburga   1160 «Краеведы-дегидраты» 23:20
Вячеслав Иванов
Sanktpēterburga   1140 «Чоботы скрюпили» 23:10
Дарья Иванова
Sanktpēterburga   1114 «Шило в *опе» 22:57
Екатерина Иванова
Sanktpēterburga   1177 «Инициативные лентяи» 23:28
Мария Игнатьева
Sanktpēterburga   1261 «Три женщины и мужчина» 00:10
Елена Измайлова
Sanktpēterburga   1195 «Ветер перемен» 23:37
Максим Иксанов
Sanktpēterburga   128 «Мандариновые бобры» 22:14
Алексей Ильин
Sanktpēterburga   1251 «ОАСК» 00:05
Евгения Ильченко
Sanktpēterburga   1146 «Нас много, но думает одна Даша» 23:13
Олег Исаков
Sanktpēterburga   1259 «Ночные рейнджеры» 00:09
Маша Искандарова
Sanktpēterburga   1175 «Тут нельзя нельзя использовать цифры» 23:27
Олег Исмаилов
Sanktpēterburga   1229 «бакуганы» 23:54
Антон Каган
Sanktpēterburga   1250 «Альпаки» 00:05
Александр Калмыков
Sanktpēterburga   143 «RollerBestBand» 22:21
Мария Кантор
Sanktpēterburga   157 «Медный упорос» 22:28
Илья Кастрыкин
Sanktpēterburga   1184 «PereDozzz» 23:32
Владимир Касьянов
Sanktpēterburga   1245 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 00:02
София Керзум
Sanktpēterburga   160 «Лаборатория хорошего настроения» 22:30
Леонид Киватцев
Sanktpēterburga   191 «быстрее Болта» 22:45
Петр Киршанский
Sanktpēterburga   1145 «Светские львы» 23:12
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   175 «Планы на ветер» 22:37
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   136 «Коленки» 22:18
Алиса Коваль
Sanktpēterburga   1277 «210*297» 00:18
Евгения Ковальчук
Sanktpēterburga   1160 «Краеведы-дегидраты» 23:20
Данила Ковков
Sanktpēterburga   1233 «Лапки» 23:56
Алексей Кожемяков
Sanktpēterburga   1163 «TAFT» 23:21
Дмитрий Козлов
Sanktpēterburga   1243 «Живели» 00:01
Серафима Козлова
Sanktpēterburga   1194 «И не только» 23:37
Дарья Козырева
Sanktpēterburga   1289 «Марафонцы» 00:23
Константин Колесников
Sanktpēterburga   193 «Нева-Москва» 22:46
Дмитрий Коменденко
Sanktpēterburga   1101 «Омерзительная четверка» 22:50
Максим Комлев
Sanktpēterburga   1185 «Кроты» 23:32
Анна Конвисарова
Sanktpēterburga   1211 «ПарСек» 23:45
Светлана Кондратьева
Sanktpēterburga   1159 «Командо$$$» 23:19
Светлана Кондрашова
  1209 «Северное сияние» 23:44
Наталья Корейкина
Sanktpēterburga   1269 «Захар и кофе» 00:14
Наталья Коркина
Sanktpēterburga   123 «3N+2K» 22:11
Дария Короткина
Sanktpēterburga   1133 «ЛУНАтики» 23:06
Екатерина Костюк
Sanktpēterburga   1221 «Ирония Судьбы» 23:50
Илья Кошелохов
Sanktpēterburga   1222 «Колпинские пельмешки» 23:51
Алина Крамар
Sanktpēterburga   1139 «ПКЛПО» 23:09
Геннадий Красников
Sanktpēterburga   1190 «Молния ТуТ» 23:35
Елена Кратирова
Sanktpēterburga   174 «Ы-Бо» 22:37
Андрей Круглов
Sanktpēterburga   141 «Ёжики в тумане» 22:20
Александр Крылов
Sanktpēterburga   111 «Ириски» 22:05
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   169 «Жлобы туристы» 22:34
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   111 «Ириски» 22:05
Алеся Крыштоп
Sanktpēterburga   1188 «Я пока что не придумала» 23:34
Марина Крыштоп
Sanktpēterburga   1188 «Я пока что не придумала» 23:34
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   127 «Петербургские странники» 22:13
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   1128 «Кржемелик и Вахмурка» 23:04
Лена Кузина
Sanktpēterburga   1181 «Коза Пуховая» 23:30
Константин Кузнецов
Sanktpēterburga   1268 «Ночные путники» 00:13
Алексей Кузьмин
Sanktpēterburga   1168 «Ветер странствий» 23:24
Артём Кузьмин
Sanktpēterburga   1168 «Ветер странствий» 23:24
Роман Кулагин
Sanktpēterburga   1193 «Филле и Рулле + Малыш и Карлсон» 23:36
Андрей Куприянов
Sanktpēterburga   1159 «Командо$$$» 23:19
Любовь Куракова
Sanktpēterburga   1222 «Колпинские пельмешки» 23:51
Олег Курдюмов
  1209 «Северное сияние» 23:44
Дмитрий Курмашев
Sanktpēterburga   1142 «Kylak» 23:11
Коля Куропаткин
Sanktpēterburga   1139 «ПКЛПО» 23:09
Виктор Куряшкин
Sanktpēterburga   178 «Талисман» 22:39
Ирина Кушникова
Sanktpēterburga   1255 «Мощные маслобои» 00:07
Дмитрий Лаврик
Sanktpēterburga   1249 «Душегубка Боб» 00:04
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   1171 «Дзен-солнышко» 23:25
Никита Лазовский
Sanktpēterburga   1127 «Adventure Time» 23:03
Евгений Лапин
Sanktpēterburga   1145 «Светские львы» 23:12
Виктория Латынина
Sanktpēterburga   1253 «Неопровержимые улитки» 00:06
Кирилл Лебедев
Sanktpēterburga   1207 «Все или никого» 23:43
Алиса Левочкина
Sanktpēterburga   1180 «Вечер пятницы» 23:30
Роман Лемешкин
Sanktpēterburga   1227 «Верным путем» 23:53
Кира Ли
Maskava   182 «Чернослив и Курага» 22:41
Максим Ли
Maskava   182 «Чернослив и Курага» 22:41
Александр Либер
Sanktpēterburga   197 «Топ-топ менеджеры» 22:48
Мария Липина
Sanktpēterburga   1292 «Ночные хищники» 00:25
Дмитрий Литвишков
Vladimira   1253 «Неопровержимые улитки» 00:06
Алёна Логинова
Sanktpēterburga   1277 «210*297» 00:18
Владимир Лысков
Sanktpēterburga   1143 «Жратути» 23:11
Олег Львов
Sanktpēterburga   1271 «Бешеные черепахи» 00:15
Наталья Любивая
Sanktpēterburga   116 «Божьи одуванчики» 22:08
Максим Макаров
Sanktpēterburga   1274 «Карась и Бегемот» 00:16
Ольга Макарова
Sanktpēterburga   119 «Переверни 5 этаж» 22:09
Вера Макеева
Sanktpēterburga   1115 «Балерион» 22:57
Екатерина Максимова
Sanktpēterburga   1113 «Ходячие мудрецы» 22:56
Александр Мальченко
Sanktpēterburga   139 «Безумие и отвага» 22:19
Александр Мариросян
Sanktpēterburga   1155 «Astra» 23:17
Виктор Марущак
Sanktpēterburga   1249 «Душегубка Боб» 00:04
Елена Матвеева
Sanktpēterburga   1192 «Юля» 23:36
Оксана Матвеева
Sanktpēterburga   1127 «Adventure Time» 23:03
Юлия Матвеева
Sanktpēterburga   1192 «Юля» 23:36
Даниил Матвеец
Sanktpēterburga   1175 «Тут нельзя нельзя использовать цифры» 23:27
Ирина Матюшина
Sanktpēterburga   1272 «Бяки-Буки» 00:15
Александр Медведь
Maskava   109 «Winnie the Poohs» 22:04
Александра Мельник
Sanktpēterburga   1211 «ПарСек» 23:45
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   150 «Глюк» 22:25
Егор Меньков
Sanktpēterburga   150 «Глюк» 22:25
Михаил Миколайчук
Sanktpēterburga   1235 «Меняю собаку на паровоз» 23:57
Нина Минина
Sanktpēterburga   1256 «ТаНи» 00:07
Исломиддин Мирзошарипов
Sanktpēterburga   167 «NiceГра» 22:33
Татьяна Миронова
Sanktpēterburga   1157 «ЛМ» 23:18
Наталья Миронычева
Sanktpēterburga   133 «Еда Федота» 22:16
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   1222 «Колпинские пельмешки» 23:51
Сергей Михалченков
Sanktpēterburga   1189 «Букашечки» 23:34
Майя Михеева
Sanktpēterburga   1113 «Ходячие мудрецы» 22:56
Екатерина Мишко
Sanktpēterburga   1265 «Совы» 00:12
Станислав Молотков
Sanktpēterburga   1124 «Che Repaha» 23:02
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   1263 «Емеля» 00:11
Ира Мотина
Sanktpēterburga   1224 «безззазрениясовести» 23:52
Игорь Мякотин
Sanktpēterburga   1222 «Колпинские пельмешки» 23:51
Михаил Нагорный
Sanktpēterburga   1179 «Черепашки» 23:29
Александра Назарова
Sanktpēterburga   1114 «Шило в *опе» 22:57
Николай Нарыжный
Sanktpēterburga   145 «Dungeon Lords» 22:22
Татьяна Наумовец
Sanktpēterburga   191 «быстрее Болта» 22:45
Ирина Наумчик
Sanktpēterburga   1123 «Улит и Ко» 23:01
Григорий Немитько
Maskava   1106 «Москвичи» 22:53
Кирилл Никитин
Sanktpēterburga   101 «Сюзор & Co» 22:00
Александр Николаев
Sanktpēterburga   179 «барбарис» 22:39
Константин Николаев
Sanktpēterburga   1138 «Правая педаль Камбоджи» 23:09
Яна Никорич
Sanktpēterburga   1292 «Ночные хищники» 00:25
Елена Новикова
Sanktpēterburga   100 «Мешки с костями» 22:00
Ольга Новикова
Sanktpēterburga   131 «Так или иначе» 22:15
Марина Новожилова
Sanktpēterburga   183 «Усы Эркюля» 22:41
Екатерина Новоселова
Sanktpēterburga   123 «3N+2K» 22:11
Дмитрий Овчаров
Sanktpēterburga   1195 «Ветер перемен» 23:37
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   158 «Лена» 22:29
Михаил Одит
Sanktpēterburga   1243 «Живели» 00:01
Александра Онучина
Sanktpēterburga   172 «16 лет» 22:36
Татьяна Орлова
Maskava   1158 «Тожелюди» 23:19
Роман Осипченков
Sanktpēterburga   1189 «Букашечки» 23:34
Полина Оскольская
Sanktpēterburga   1258 «Such cases» 00:08
Юлия Останина
Sanktpēterburga   1174 «Gynandrophthalma cyanea» 23:27
Александра Павлова
Sanktpēterburga   118 «Сан-Симон» 22:09
Виктория Пак
Sanktpēterburga   1143 «Жратути» 23:11
Екатерина Панова
Sanktpēterburga   138 «ПанНо» 22:19
Игорь Панфилов
Sanktpēterburga   1167 «Оштрафованные солнцем» 23:23
Константин Парменов
Sanktpēterburga   110 «Шустрые» 22:05
Ксения Парфенова
Sanktpēterburga   1235 «Меняю собаку на паровоз» 23:57
Екатерина Пашкова
Sanktpēterburga   1290 «хз» 00:24
Илья Петров
Sanktpēterburga   1289 «Марафонцы» 00:23
Елена Петрова
Sanktpēterburga   1269 «Захар и кофе» 00:14
Наталья Петрова
Sanktpēterburga   1184 «PereDozzz» 23:32
Ольга Петрова
Sanktpēterburga   167 «NiceГра» 22:33
Ольга Петрова
Sanktpēterburga   1289 «Марафонцы» 00:23
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   1256 «ТаНи» 00:07
Мария Петухова
Sanktpēterburga   157 «Медный упорос» 22:28
Марина Пинаева
Sanktpēterburga   129 «Космос» 22:14
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   1112 «Лопе де Вега» 22:56
Владимир Подгузов
Sanktpēterburga   130 «Торпеды» 22:15
Игорь Покровский
Sanktpēterburga   1285 «Опаньки» 00:21
Даниэль Ползик
Sanktpēterburga   1186 «Пушистые утконосы» 23:33
Катя Полищук
Sanktpēterburga   1270 «Лемуры ночью не спят» 00:14
Макс Полищук
Sanktpēterburga   1270 «Лемуры ночью не спят» 00:14
Таисия Полякова
Sanktpēterburga   189 «Умный Кот» 22:44
Алина Попровская
Sanktpēterburga   1285 «Опаньки» 00:21
Анна Потапова
Sanktpēterburga   1197 «Море» 23:38
Александр Поточкин
Sanktpēterburga   181 «Ночничок» 22:40
Елена Праздникова
Sanktpēterburga   163 «Удачный день» 22:31
Михаил Просолович
Sanktpēterburga   1207 «Все или никого» 23:43
Валерия Прохорова
Sanktpēterburga   1280 «Пегас» 00:19
Андрей Пустовалов
Sanktpēterburga   180 «Шипшандр» 22:40
Екатерина Пустовалова
Sanktpēterburga   180 «Шипшандр» 22:40
Татьяна Пшеничная
Sanktpēterburga   1107 «Бежим и волосы назад» 22:53
Ольга Раева
Sanktpēterburga   107 «Ползём, любуемся пейзажем» 22:03
Мария Раззак
Sanktpēterburga   1144 «Слоны Петербурга» 23:12
Эльдар Рашитов
Sanktpēterburga   1155 «Astra» 23:17
Олег Ренев
Sanktpēterburga   178 «Талисман» 22:39
Ирина Родионова
Sanktpēterburga   1224 «безззазрениясовести» 23:52
Ольга Родионова
Sanktpēterburga   101 «Сюзор & Co» 22:00
Елизавета Рождественская
Sanktpēterburga   160 «Лаборатория хорошего настроения» 22:30
Таисия Рудакова
Sanktpēterburga   1267 «Команда мечты» 00:13
Екатерина Рузаева
Sanktpēterburga   124 «Труря» 22:12
Дарья Русенко
Sanktpēterburga   1108 «Тюленьчики ОЛП» 22:54
Андрей Рысь
Sanktpēterburga   1255 «Мощные маслобои» 00:07
Дмитрий Рябинин
Sanktpēterburga   124 «Труря» 22:12
Арина Рябкова
Sanktpēterburga   1136 «Тютешки» 23:08
Владимир Рязанов
Sanktpēterburga   1223 «Олени» 23:51
Рита Саблина
Maskava   1262 «Игрушечная мышь» 00:10
Дарья Савельева
Sanktpēterburga   1238 «Когда дети с бабушкой» 23:59
Александра Савина
Sanktpēterburga   1131 «Огни Самайна» 23:05
Сергей Савосин
Sanktpēterburga   1151 «ArtScience» 23:15
Аня Садовникова
Sanktpēterburga   143 «RollerBestBand» 22:21
Арслан Самитов
Sanktpēterburga   1144 «Слоны Петербурга» 23:12
Алиса Самсонова
Sanktpēterburga   1248 «Новички» 00:04
Пак Святослав
Sanktpēterburga   1245 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 00:02
Алёна Секиркина
Sanktpēterburga   1228 «Ой всё, не умничай!» 23:54
Мария Семашко
Sanktpēterburga   1261 «Три женщины и мужчина» 00:10
Лиза Семёнова
Sanktpēterburga   1232 «Два весёлых гуся» 23:56
Анастасия Сенина
Sanktpēterburga   153 «Фиксики» 22:26
Ирина Серба
Sanktpēterburga   1205 «Отмороженные бЕлки» 23:42
Ольга Сергеева
Sanktpēterburga   1130 «Закант» 23:05
Сергей Серьезный
Sanktpēterburga   1201 «Три кошки» 23:40
Ксения Сидорова
Sanktpēterburga   193 «Нева-Москва» 22:46
Владимир Симановский
Sanktpēterburga   1133 «ЛУНАтики» 23:06
Елисей Синкевич
Sanktpēterburga   196 «Ctrl+C» 22:48
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   1156 «Царица полей» 23:18
Александра Слепова
Sanktpēterburga   1278 «Ночные шершни» 00:18
Мария Слепова
Sanktpēterburga   1278 «Ночные шершни» 00:18
Игорь Слоев
Sanktpēterburga   1202 «Капитан Эфраим Длинныйчулок» 23:41
Лариса Смирнова
Sanktpēterburga   192 «Человечки» 22:46
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   1196 «Прогульщики» 23:38
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   1200 «Полёт нормальный» 23:40
Александра Смоленкова
Sanktpēterburga   1100 «Обригаду» 22:50
Александра Соколова
Sanktpēterburga   1145 «Светские львы» 23:12
Ольга Соколова
Sanktpēterburga   1250 «Альпаки» 00:05
Мария Соколюк
Sanktpēterburga   1170 «команда "А"» 23:25
Соня Соловьева
Sanktpēterburga   1108 «Тюленьчики ОЛП» 22:54
Константин Соломин
Sanktpēterburga   1101 «Омерзительная четверка» 22:50
Инна Соломка
Sanktpēterburga   1169 «Бьютифул!» 23:24
Михаил Соломка
Sanktpēterburga   1169 «Бьютифул!» 23:24
Марина Старикова
Sanktpēterburga   1230 «Гнездо Глючей» 23:55
Станислава Старикова
Sanktpēterburga   1230 «Гнездо Глючей» 23:55
Диана Старцева
Maskava   1199 «Ротонда-70» 23:39
Денис Степанищев
Sanktpēterburga   154 «Два бегущих пингвинёнка» 22:27
Рома Стефанюк
Sanktpēterburga   1248 «Новички» 00:04
Василий Столбов
Sanktpēterburga   178 «Талисман» 22:39
Наталья Столярова
Sanktpēterburga   1149 «Куропатки» 23:14
Анна Стринадкина
Sanktpēterburga   133 «Еда Федота» 22:16
Максим Суслов
Sanktpēterburga   191 «быстрее Болта» 22:45
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   184 «КаМаБо» 22:42
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   125 «Hannila» 22:12
Заяна Такаева
Sanktpēterburga   196 «Ctrl+C» 22:48
Александр Тамм
Sanktpēterburga   1129 «Папуасы» 23:04
Данила Тапилин
Sanktpēterburga   1108 «Тюленьчики ОЛП» 22:54
Ольга Тараканчикова
Sanktpēterburga   1236 «Только вперед!» 23:58
Борис Тихомиров
Sanktpēterburga   1254 «НашЛось» 00:06
Елена Ткаченко
Sanktpēterburga   1100 «Обригаду» 22:50
Изабелла Толокно
Sanktpēterburga   114 «Ile de France» 22:07
Иван Толстой
Sanktpēterburga   1141 «Я ночь, я тьма, я тыгыдык» 23:10
Александра Томашова
Sanktpēterburga   1101 «Омерзительная четверка» 22:50
Артем Трофимов
Sanktpēterburga   124 «Труря» 22:12
Таня Трохимец
Sanktpēterburga   1268 «Ночные путники» 00:13
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   110 «Шустрые» 22:05
Илья Трушкин
Sanktpēterburga   1255 «Мощные маслобои» 00:07
Владимир Туманов
Sanktpēterburga   1268 «Ночные путники» 00:13
Евгения Тырова
Sanktpēterburga   1264 «Бобры» 00:11
Александр Уксусов
Sanktpēterburga   1209 «Северное сияние» 23:44
Яна Ундозёрова
Sanktpēterburga   1220 «Куда-то туда» 23:50
Руслан Усмонов
Sanktpēterburga   187 «Шевели булочками» 22:43
Татьяна Устинова
Sanktpēterburga   1286 «Питер-FW» 00:21
Сергей Ушаков
Sanktpēterburga   111 «Ириски» 22:05
Любовь Фадина
Sanktpēterburga   1126 «Любовь-морковь» 23:03
Ирина Федоренкова
Sanktpēterburga   1122 «Всевидящее ОККО» 23:01
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   152 «Кли-кли» 22:26
Наталья Фёдорова
Sanktpēterburga   1247 «Броненосец в потемках» 00:03
Наталья Федорченко
Sanktpēterburga   1147 «Троицкий мост» 23:13
Светлана Федосеева
Sanktpēterburga   1123 «Улит и Ко» 23:01
Роман Фертов
Sanktpēterburga   1105 «Япона Мать» 22:52
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   115 «Ночь темна и полна У» 22:07
Валерия Филлипова
Sanktpēterburga   1288 «Персик» 00:23
Евгений Фильковский
Sanktpēterburga   1239 «Мюмзики в мове» 23:59
Алексей Фомин
Sanktpēterburga   188 «Черные коты» 22:44
Игорь Хан
Sanktpēterburga   1245 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 00:02
Виктор Хейнолайнен
Sanktpēterburga   1269 «Захар и кофе» 00:14
Любовь Хмельнова
Sanktpēterburga   1208 «Firefly» 23:44
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   1119 «Дети хронического индейца» 22:59
Святослав Хоробров
Sanktpēterburga   1221 «Ирония Судьбы» 23:50
Марина Хохрякова
Sanktpēterburga   131 «Так или иначе» 22:15
Светлана Хренова
Sanktpēterburga   1284 «Литерра» 00:22
Руслан Цветков
Sanktpēterburga   126 «Темный орден» 22:13
Алиса Цветкова
Sanktpēterburga   159 «Удивительные рядом» 22:29
Анастасия Цепелева
Sanktpēterburga   1221 «Ирония Судьбы» 23:50
Юрий Цой
Sanktpēterburga   1137 «Без Вариантов» 23:08
Максим Цымбалюк
Sanktpēterburga   1136 «Тютешки» 23:08
Мария Чанчина
Sanktpēterburga   192 «Человечки» 22:46
Тимофей Чеботарев
Sanktpēterburga   1159 «Командо$$$» 23:19
Мария Челядинова
Sanktpēterburga   1236 «Только вперед!» 23:58
Таша Чередник
Sanktpēterburga   165 «Без фанатизма» 22:32
Роман Чернин
Sanktpēterburga   122 «Зевгма» 22:11
Наталья Чернышева
Sanktpēterburga   1263 «Емеля» 00:11
Дмитрий Чиняков
Sanktpēterburga   1193 «Филле и Рулле + Малыш и Карлсон» 23:36
Марина Ш
Sanktpēterburga   1226 «Джуманджи» 23:53
Анна Шабашева
Sanktpēterburga   1264 «Бобры» 00:11
Валентина Шадрина
Sanktpēterburga   183 «Усы Эркюля» 22:41
Леонид Шадринов
Sanktpēterburga   1188 «Я пока что не придумала» 23:34
Светлана Шадринова
Sanktpēterburga   1188 «Я пока что не придумала» 23:34
Вера Шайдуллина
Sanktpēterburga   1167 «Оштрафованные солнцем» 23:23
Сергей Шалгин
Sanktpēterburga   1118 «Одышка» 22:59
Яна Шапошникова
Sanktpēterburga   1228 «Ой всё, не умничай!» 23:54
Александр Шахов
Sanktpēterburga   1277 «210*297» 00:18
Елена Швец
Sanktpēterburga   1121 «Чёрная каракатица» 23:00
Вероника Шедько
Sanktpēterburga   165 «Без фанатизма» 22:32
Денис Шеринов
Sanktpēterburga   1142 «Kylak» 23:11
Светлана Шишкина
Sanktpēterburga   1160 «Краеведы-дегидраты» 23:20
Анна Шиян
Maskava   164 «Свидетели шавермы» 22:32
Анастасия Шлякова
Sanktpēterburga   1155 «Astra» 23:17
Дарья Юськова
Sanktpēterburga   194 «Без шапочек» 22:47
Евгений Ягудин
Sanktpēterburga   1166 «Зиккурат» 23:23
Константин Яковлев
Sanktpēterburga   174 «Ы-Бо» 22:37
Юрий Яковлев
Sanktpēterburga   1114 «Шило в *опе» 22:57
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   1215 «+2» 23:47
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   184 «КаМаБо» 22:42
Оксана Яковлева
Sanktpēterburga   1252 «Южный парк» 00:05
Лариса Ях
Sanktpēterburga   1134 «Танки грязи не боятся» 23:07
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 22:00 Мешки с костями

100

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

101 22:00 Сюзор & Co
Елена Антонова

Sanktpēterburga

Кирилл Никитин

Sanktpēterburga

Ольга Родионова

Sanktpēterburga

102 22:01 Искатели трепангов

102

Юлия Дидбаридзе

Sanktpēterburga

103 22:01 Огурец

103

Миша Забелин

Sanktpēterburga

Диана Аласталь

Sanktpēterburga

104 22:02 Вперёд по стенке

104

105 22:02 Парни

105

Маша Усачёва

Sanktpēterburga

106 22:03 Тушканчики

106

Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

Алексей Дюжев

Sanktpēterburga

Людмила Дюжева

Sanktpēterburga

107 22:03 Ползём, любуемся пейзажем
Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Галина Воробьёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

108 22:04 Крошки Ру

108

109 22:04 Winnie the Poohs

109

Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алешина

Sanktpēterburga

Александр Медведь

Maskava

110 22:05 Шустрые

110

Константин Парменов

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

111 22:05 Ириски

111

Александр Крылов

Sanktpēterburga

Татьяна Крылова

Sanktpēterburga

Сергей Ушаков

Sanktpēterburga

112 22:06 Его Самопроизвольное Перемещение

112

113 22:06 Мыха и Ко.

113

Алеся Законникова

Sanktpēterburga

114 22:07 Ile de France

114

Олег Фафурин

Sanktpēterburga

Изабелла Толокно

Sanktpēterburga

115 22:07 Ночь темна и полна У

115

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Михаил Филиппов

Sanktpēterburga

116 22:08