Mājas  >  Notikumi  >  White nights Museum  >  Dalībnieki en     ru   ua

White nights Museum

Dalībnieki

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yuri Aleksandrovich
Maskava   106 «Сиреневенькие» 23:03
Lisa Andreeva
Sanktpēterburga   1133 «Бильбо Бэггинс и пельмени» 00:06
Sashka Hizova
Sanktpēterburga   1170 «Бобры добры» 00:25
Mashenka Kirillova
Sanktpēterburga   155 «Angry cats» 23:27
Daria Krush
Sanktpēterburga   152 «Без фанатизма» 23:26
Ekaterina Lapteva
Sanktpēterburga   1117 «Carpe Diem» 23:58
Ptitza S4astja
Maskava   121 «оторвёмся по-питерски» 23:10
Sonya Schukina
Sanktpēterburga   1148 «Клешня» 00:14
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   1104 «Дважды два» 23:52
Ksenia Verkhozina
Sanktpēterburga   162 «Посмотреть Петербург» 23:31
Svetlana Vorontsova
Maskava   1176 «Фальшивый метроном» 00:28
Larissa Zakharzhevskaya
Sanktpēterburga   1169 «Неудержимые супертетьки» 00:24
Alexey Zlobin
Sanktpēterburga   1106 «2A» 23:53
Артём Авдосьев
Sanktpēterburga   134 «J.O.P.A. в мыле» 23:17
Коля Александров
Maskava   1142 «Лук-Порей» 00:11
Наталья Андреева
Sanktpēterburga   108 «Ночь и тишина» 23:04
Марина Андросова
Maskava   105 «Ёжики в тумане» 23:02
Майя Аносова
Sanktpēterburga   118 «Жаворонки» 23:09
Майяна Аркадова
Maskava   170 «Чисто поржать» 23:35
Антонина Афанасьева
Maskava   1130 «Хибины» 00:05
Вера Баринова
Maskava   148 «Перезарядка частично ионизованной плазмы на гелиопаузе» 23:24
Мария Белинская
Sanktpēterburga   1178 «Лопе де Вега» 00:29
Сергей Белов
Sanktpēterburga   1217 «Команда, которой я слил все ответы» 00:48
Екатерина Березецкая
Sanktpēterburga   1198 «КЛМн» 00:39
Валерий Бичель
Sanktpēterburga   190 «Tres amigos» 23:45
Аня Богатикова
Sanktpēterburga   1100 «101 медведь!» 23:50
Дмитрий Богатырев
Puškina   190 «Tres amigos» 23:45
Нина Бондарева
Sanktpēterburga   195 «Я не играю не баяне» 23:47
Екатерина Бровина
Sanktpēterburga   195 «Я не играю не баяне» 23:47
Лена Бурачевская
Maskava   1156 «ЛеДаКол Тапкин» 00:18
Алёна Ведерникова
Sanktpēterburga   1169 «Неудержимые супертетьки» 00:24
Всеволод Величко
Maskava   137 «Последний у-ук» 23:18
Наталья Витько
Sanktpēterburga   170 «Чисто поржать» 23:35
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   177 «Ночная топонимическая» 23:38
Ксения Волкова
Sanktpēterburga   1189 «404_Not_Found» 00:34
Надя Воронцова
Sanktpēterburga   1171 «Веселый хоровод» 00:25
Юлия Восканян
Maskava   1144 «Серебрянка» 00:12
Антон Воскобович
Sanktpēterburga   1105 «Его самопроизвольное перемещение» 23:52
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   126 «Бегущие в ночи» 23:13
Мария Головкова
Sanktpēterburga   1206 «Ан гард!» 00:43
Валерий Голубев
Sanktpēterburga   178 «Феникс и Ко» 23:39
Денис Горчаков
Maskava   114 «Positively Positive» 23:07
Мария Гриднева
Sanktpēterburga   1150 «Навигатор» 00:15
Денис Гришин
Sanktpēterburga   1214 «ПФР» 00:47
Дмитрий Губанов
Sanktpēterburga   1127 «Фронт освобождения Западного Сомали» 00:03
Александра Гудан
Sanktpēterburga   100 «Самый офигенный тапкомет в мире» 23:00
Настя Гудулина
Sanktpēterburga   161 «бутстрап» 23:30
Катерина Гусева
Maskava   1132 «Папай-моряк» 00:06
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   108 «Ночь и тишина» 23:04
Алексей Догадов
Ļeņingradas apgabals   1155 «Заблудшие роллеры» 00:17
Татьяна Дудук
Sanktpēterburga   145 «Протопланетное облако» 23:22
Таурель Дух
Sanktpēterburga   135 «Маген» 23:17
Серега Дюжев
Sanktpēterburga   1175 «Сезон моллюсков» 00:27
Наталья Елизарова
Sanktpēterburga   152 «Без фанатизма» 23:26
Алексей Елсуков
Sanktpēterburga   1154 «Посторонним В» 00:17
Екатерина Ешмеметьева
Sanktpēterburga   165 «Kozinaki» 23:32
Любовь Жарова
Maskava   137 «Последний у-ук» 23:18
Ош Зеленый Младший
Sanktpēterburga   150 «Воштиль!» 23:25
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   1196 «Кот и Рыж» 00:38
Елена Игнатова
Sanktpēterburga   1114 «LeS.Ru» 23:57
Егор Ионов
Maskava   107 «Злые лоси» 23:03
Саша Йомер
Sanktpēterburga   1165 «Бубликология» 00:22
Василий Канаев
Sanktpēterburga   1110 «Компрэндо?» 23:55
Константин Капустин
Sanktpēterburga   1191 «Я знаю короткую дорогу» 00:35
Анна Карасева
Maskava   1118 «Tres cervezas, por favor!» 23:59
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   145 «Протопланетное облако» 23:22
Александра Киланова
Sanktpēterburga   123 «Пара bellum» 23:11
Светлана Кингисепп
Sanktpēterburga   1102 «Коржики» 23:51
Павел Клевцов
Sanktpēterburga   1121 «Черная каракатица» 00:00
Елена Козлова
Sanktpēterburga   1195 «Шипшандр» 00:37
Александр Козловский
Sanktpēterburga   1131 «Аракфакра!» 00:05
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   172 «Искри Стая Множественность» 23:36
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   157 «Orange» 23:28
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   131 «Богини...просто Богини» 23:15
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   168 «Сами по себе» 23:34
Андрей Корнейчук
Maskava   140 «вагон в вагоне» 23:20
Светлана Королева
Sanktpēterburga   109 «Охотники за торнадо» 23:04
Александра Костюк
Sanktpēterburga   1203 «National team» 00:41
Олег Красавин
Sanktpēterburga   1143 «Левая педаль» 00:11
Михаил Кудрявцев
Sanktpēterburga   1104 «Дважды два» 23:52
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   1104 «Дважды два» 23:52
Валерий Кузнецов
Sanktpēterburga   1185 «ЛУЧ» 00:32
Полина Кузьмина
Sanktpēterburga   1109 «Сашина команда» 23:54
Павел Куликов
Maskava   1136 «Время и стекло» 00:08
Инна Курдюмова
Sanktpēterburga   147 «Северное сияние» 23:23
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   138 «Иероглиф» 23:19
Юрий Курочкин
Sanktpēterburga   116 «Алкмар» 23:08
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   132 «Фильтикультяпистые» 23:16
Демид Кучеренко
Sanktpēterburga   136 «Роскошная команда» 23:18
Максим Лебедев
Sanktpēterburga   1199 «Слон на самокате» 00:39
Валентина Лебедева
Sanktpēterburga   102 «Альма-матер» 23:01
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   1161 «Пенелопа Гну» 00:20
Татьяна Левичева
Puškina   190 «Tres amigos» 23:45
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   1196 «Кот и Рыж» 00:38
Михаил Лобанов
Sanktpēterburga   179 «Черепахи на колесах» 23:39
Лиза Лобанова
Sanktpēterburga   179 «Черепахи на колесах» 23:39
Дмитрий Луговой
Maskavas apgabals   139 «Бугля» 23:19
Саша Луки
Maskava   150 «Воштиль!» 23:25
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   171 «Crazy Physics» 23:35
Анастасия Львова
Sanktpēterburga   1165 «Бубликология» 00:22
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   160 «Ползём, любуемся пейзажем» 23:30
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   177 «Ночная топонимическая» 23:38
Дмитрий Матвеенко
Sanktpēterburga   1108 «Скороходики» 23:54
Натали Мащенко
Sanktpēterburga   1158 «Тигры полосатики» 00:19
Роман Мащенко
Sanktpēterburga   1158 «Тигры полосатики» 00:19
Сергей Мельников
Sanktpēterburga   199 «Ёжики-Хрюшечки» 23:49
Анастасия Мельникова
Maskava   106 «Сиреневенькие» 23:03
Елена Михайлова
Sanktpēterburga   1214 «ПФР» 00:47
Екатерина Михайловская
Sanktpēterburga   188 «Вперед по стенке!» 23:44
Павел Мишулович
Sanktpēterburga   1119 «Нам Пофиг» 23:59
Гюльнара Мурадова
Maskava   153 «увеличение энтропии Вселенной» 23:26
Рома Мясников
Sanktpēterburga   1216 «Трое и еще один» 00:48
Елена Навогонская
Minska   1158 «Тигры полосатики» 00:19
Игорь Нагорный
Sanktpēterburga   1107 «Дети Сансары» 23:53
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   1154 «Посторонним В» 00:17
Алексей Новиков
Sanktpēterburga   189 «Огненный лис» 23:44
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   1121 «Черная каракатица» 00:00
Святослав Пак
Sanktpēterburga   115 «Этих не записывайте, постарайтесь запомнить» 23:07
Давид Парунакян
Maskava   148 «Перезарядка частично ионизованной плазмы на гелиопаузе» 23:24
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   149 «Белая полоса» 23:24
Надежда Пирожкова
Sanktpēterburga   181 «Pelumba» 23:40
Марина Питель
Sanktpēterburga   160 «Ползём, любуемся пейзажем» 23:30
Павел Покотилов
Sanktpēterburga   118 «Жаворонки» 23:09
Ольга Попова
Maskavas apgabals   1113 «куда деваться» 23:56
Павел Порет
Maskava   186 «Moscow Mighty Ducks» 23:43
Александр Раев
Maskava   1144 «Серебрянка» 00:12
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   1184 «Прокрастинация» 00:32
Евгений Раскатов
Sanktpēterburga   1188 «Раскатовы» 00:34
Антон Рачицкий
Sanktpēterburga   1210 «МОМА» 00:45
Мария Ревкова
Maskava   143 «По дороге летним днём» 23:21
Алеся Резник
Sanktpēterburga   115 «Этих не записывайте, постарайтесь запомнить» 23:07
Ольга Резник
Sanktpēterburga   1212 «Мы» 00:46
Янина Рец
Sanktpēterburga   1180 «Checkmate» 00:30
Владимир Романов
Sanktpēterburga   154 «какнибудь» 23:27
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   109 «Охотники за торнадо» 23:04
Белла Руссо
Maskava   1190 «Беличье колесо» 00:35
Маргарита Савицкая
Sanktpēterburga   110 «Ergo Bibamus!» 23:05
Кирилл Савицкий
Sanktpēterburga   110 «Ergo Bibamus!» 23:05
Мария Савичева
Sanktpēterburga   159 «САША И МАША» 23:29
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   174 «Птички-птички» 23:37
Мария Сафронова
Maskava   1118 «Tres cervezas, por favor!» 23:59
Илья Семенов
Sanktpēterburga   1173 «Полуношники» 00:26
Марина Соколова
Sanktpēterburga   1151 «КРИСТАЛЛ» 00:15
Артём Соловьев
Maskava   100 «Самый офигенный тапкомет в мире» 23:00
Елена Спасская
Sanktpēterburga   168 «Сами по себе» 23:34
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   1112 «Полёт нормальный» 23:56
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   119 «Сон Разума» 23:09
Илья Тихомиров
Sanktpēterburga   1100 «101 медведь!» 23:50
Александра Топка
Maskava   133 «Контрабанда мечты» 23:16
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   1141 «Кошаглоты» 00:10
Алёна Трифонова
Sanktpēterburga   196 «Skyline» 23:48
Дмитрий Туманов
Sanktpēterburga   122 «LL» 23:11
Ксения Тур
Sanktpēterburga   1218 «303а и Ко» 00:49
Михаил Туркин
Maskava   104 «Ми2Ю+» 23:02
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   160 «Ползём, любуемся пейзажем» 23:30
Яна Усачева
Sanktpēterburga   189 «Огненный лис» 23:44
Лена Федотова
Sanktpēterburga   152 «Без фанатизма» 23:26
Дарья Федукович
Sanktpēterburga   172 «Искри Стая Множественность» 23:36
Иван Фредерикс
Sanktpēterburga   171 «Crazy Physics» 23:35
Ирина Халявина
Sanktpēterburga   108 «Ночь и тишина» 23:04
Роберт Хасанов
Maskava   122 «LL» 23:11
Надежда Чеботкова
Sanktpēterburga   1137 «Имбирные прянички» 00:08
Анастасия Чеврычкина
Sanktpēterburga   1172 «МиМ» 00:26
Алексей Чернов
Maskava   1128 «ЛЯгуха» 00:04
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   103 «Последняя парта» 23:01
Сергей Чистович
Maskava   1142 «Лук-Порей» 00:11
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   144 «Активные ленивцы» 23:22
Леонид Шайтанов
Sanktpēterburga   1189 «404_Not_Found» 00:34
Елена Швец
Sanktpēterburga   1121 «Черная каракатица» 00:00
Елена Швецова
Sanktpēterburga   126 «Бегущие в ночи» 23:13
Шейла Шейх
Sanktpēterburga   1166 «psy» 00:23
Алексей Эльман
Sanktpēterburga   192 «Ярныки» 23:45
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   174 «Птички-птички» 23:37
Denis Semenov
Sanktpēterburga   1154 «Посторонним В» 00:17
Sergey Serebryakov
Sanktpēterburga   1187 «700Mb of Love» 00:33
Artem Shitov
Maskava   141 «Капуста» 23:20
Xenia Shkolnikova
Maskava   128 «Нормальные герои» 23:14
Yulia Tarkhova
Sanktpēterburga   1101 «Бобры» 23:50
Marina Zinchuk
Sanktpēterburga   169 «Traveller» 23:34
Екатерина Авдосьева
Sanktpēterburga   134 «J.O.P.A. в мыле» 23:17
Екатерина Акчурина
Sanktpēterburga   1157 «Быстрее Пули» 00:18
Юлия Алямкина
Sanktpēterburga   1211 «Юльки» 00:45
Мария Аникеева
Sanktpēterburga   122 «LL» 23:11
Илья Арцыман
Sanktpēterburga   1205 «Double Trouble» 00:42
Анастасия Баранова
Sanktpēterburga   1116 «Пушистые Фуфельки» 23:58
Дмитрий Барашев
Sanktpēterburga   1105 «Его самопроизвольное перемещение» 23:52
Эльвира Батдалова
Sanktpēterburga   123 «Пара bellum» 23:11
Андрей Бахтиев
Sanktpēterburga   1193 «КоАЛА» 00:36
Александр Белов
Sanktpēterburga   182 «Ингерманландцы» 23:41
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   1141 «Кошаглоты» 00:10
Алексей Богатов
Sanktpēterburga   197 «Галапагосские котики» 23:48
Дмитрий Богатов
Maskava   1182 «RFC 1149» 00:31
Мария Бойцова
Sanktpēterburga   1115 «Бабочки» 23:57
Анна Борковская
Sanktpēterburga   187 «Чомга» 23:43
Мария Боровкова
Maskava   188 «Вперед по стенке!» 23:44
Юля Вайнштейн
Sanktpēterburga   1145 «фрфр» 00:12
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   1152 «бакуганы» 00:16
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   112 «Фёдоры» 23:06
Елена Вольнова
Sanktpēterburga   119 «Сон Разума» 23:09
Сергей Воронов
Veļikijnovgoroda   1187 «700Mb of Love» 00:33
Эдуард Вторыгин
Sanktpēterburga   166 «Вторыжики» 23:33
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   1149 «Квартет Ы» 00:14
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   185 «Гав-Гав» 23:42
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   185 «Гав-Гав» 23:42
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   185 «Гав-Гав» 23:42
Ирина Герасимова
Sanktpēterburga   1185 «ЛУЧ» 00:32
Эльвира Гизатуллина
Sanktpēterburga   156 «Гулять!» 23:28
Леонид Грук
Sanktpēterburga   180 «Мы без Паши» 23:40
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   1184 «Прокрастинация» 00:32
Валентина Диева
Sanktpēterburga   1168 «Вамалале» 00:24
Лариса Долгова
Sanktpēterburga   101 «Inside» 23:00
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   1215 «Тигры, лапы и хвосты» 00:47
Ольга Дукштау
Sanktpēterburga   146 «Induki» 23:23
Елена Евлоева
Rostova pie Donas   120 «СК-61» 23:10
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   1185 «ЛУЧ» 00:32
Сергей Ершов
Sanktpēterburga   1159 «тИгРА» 00:19
Анастасия Журавкова
Sanktpēterburga   126 «Бегущие в ночи» 23:13
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   1149 «Квартет Ы» 00:14
Михаил Иванющенко
Sanktpēterburga   1111 «МоСКиТы» 23:55
Геннадий Игин
Sanktpēterburga   1164 «кот & лиса» 00:22
Марина Казанцева
Rostova pie Donas   120 «СК-61» 23:10
Сергей Калинин
Sanktpēterburga   193 «бешенные вентиляторы» 23:46
Константин Карцев
Maskava   105 «Ёжики в тумане» 23:02
Александра Клименко
Sanktpēterburga   1134 «Просто Мырк!» 00:07
Алина Контарева
Sanktpēterburga   1186 «блондинки в ночи» 00:33
Николай Косовский
Sanktpēterburga   129 «Ника» 23:14
Валентина Кочергина
Maskava   124 «Зеленый слон» 23:12
Александр Красницкий
Sanktpēterburga   1213 «Пешеходы апокалипсиса» 00:46
Николай Крюков
Sanktpēterburga   1205 «Double Trouble» 00:42
Анна Кузина
Sanktpēterburga   184 «Коза Пуховая» 23:42
Агриппина Куликова
Sanktpēterburga   1175 «Сезон моллюсков» 00:27
Екатерина Куприянова
Sanktpēterburga   1217 «Команда, которой я слил все ответы» 00:48
Антон Куркачёв
Sanktpēterburga   1179 «Озоновая дырочка в Парижском метрополитене» 00:29
Катерина Кутузова
Sanktpēterburga   1183 «Летучие мыши» 00:31
Виктор Лавриновский
Sanktpēterburga   145 «Протопланетное облако» 23:22
Елена М.
Sanktpēterburga   1130 «Хибины» 00:05
Анна Макарова
Sanktpēterburga   1200 «Экспериментунчики» 00:40
Олег Максимов
Sanktpēterburga   1126 «Колпинские пельмешки» 00:03
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   1126 «Колпинские пельмешки» 00:03
Владимир Малков
Sanktpēterburga   103 «Последняя парта» 23:01
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   125 «Мыха и коха» 23:12
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   180 «Мы без Паши» 23:40
Екатерина Минеева
Maskava   194 «Всегда по-разному» 23:47
Владимир Михайлов
Sanktpēterburga   1153 «Недра» 00:16
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   1202 «АБВГДЁЖ» 00:41
Алевтина Морозова
Sanktpēterburga   158 «Искатели приключений» 23:29
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   1133 «Бильбо Бэггинс и пельмени» 00:06
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   142 «Просто будь совой» 23:21
Ирина Никитюк
Sanktpēterburga   1103 «Амнезия» 23:51
Павел Николаев
Sanktpēterburga   1161 «Пенелопа Гну» 00:20
Ирина Никонорова
Sanktpēterburga   1159 «тИгРА» 00:19
Надежда Овсянникова
Maskava   121 «оторвёмся по-питерски» 23:10
Соня Оскольская
Sanktpēterburga   1128 «ЛЯгуха» 00:04
Наталия Павлова
Sanktpēterburga   1174 «Брют» 00:27
Михаил Пантелеев
Sanktpēterburga   1140 «Щачло попячтса» 00:10
Мария Перелыгина
Sanktpēterburga   189 «Огненный лис» 23:44
Андрей Петухов
Sanktpēterburga   1139 «La Furia Roja» 00:09
Максим Петухов
Sanktpēterburga   1134 «Просто Мырк!» 00:07
Виктор Попов
Sanktpēterburga   1203 «National team» 00:41
Мария Порцель
Sanktpēterburga   1137 «Имбирные прянички» 00:08
Николай Порцель
Sanktpēterburga   1137 «Имбирные прянички» 00:08
Сергей С
Sanktpēterburga   1147 «1+2» 00:13
Ангелина Сафонова
Sanktpēterburga   1192 «kiitos» 00:36
Лиза Сластенова
Sanktpēterburga   1105 «Его самопроизвольное перемещение» 23:52
Юлия Слипчик
Sanktpēterburga   173 «Адреналин-Фарш» 23:36
Татиана Смирнова
Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas   1194 «Неудержимые III» 00:37
Никита Соболев
Maskava   176 «Лень придумывать название» 23:38
Антон Соколов
Sanktpēterburga   163 «Ми» 23:31
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   199 «Ёжики-Хрюшечки» 23:49
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   1213 «Пешеходы апокалипсиса» 00:46
Юлия Тарасенко
Sanktpēterburga   131 «Богини...просто Богини» 23:15
Сергей Терентьев
Sanktpēterburga   1137 «Имбирные прянички» 00:08
Александра Терентьева
Maskava   153 «увеличение энтропии Вселенной» 23:26
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   112 «Фёдоры» 23:06
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   1113 «куда деваться» 23:56
Татьяна Трофимова
Sanktpēterburga   112 «Фёдоры» 23:06
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   1109 «Сашина команда» 23:54
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   167 «Таня и зайка» 23:33
Юлия Феоктистова
Maskava   104 «Ми2Ю+» 23:02
Лилия Филимоненок
Sanktpēterburga   168 «Сами по себе» 23:34
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   112 «Фёдоры» 23:06
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   117 «Дети хронического индейца» 23:08
Лиза Целищева
Sanktpēterburga   198 «Лысые ежики» 23:49
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   198 «Лысые ежики» 23:49
Татьяна Чагадар
Sanktpēterburga   187 «Чомга» 23:43
Елена Червякова
Sanktpēterburga   1155 «Заблудшие роллеры» 00:17
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   113 «БоброМамонты» 23:06
Николай Шапаренко
Sanktpēterburga   1160 «Мармозетки» 00:20
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   127 «Толстопузики» 23:13
Татьяна Шурпяк
Sanktpēterburga   183 «Guys» 23:41
Мария Эйгина
Maskava   106 «Сиреневенькие» 23:03
Николай Ямченков
Sanktpēterburga   1201 «Ленивые Лепреконы» 00:40
Филипп --
Sanktpēterburga   133 «Контрабанда мечты» 23:16
Sarah Rossell
Sanktpēterburga   169 «Traveller» 23:34
Евгения Агафонова
Sanktpēterburga   1116 «Пушистые Фуфельки» 23:58
Аделина Акбашева
Sanktpēterburga   1203 «National team» 00:41
Анна Акимова
Maskava   114 «Positively Positive» 23:07
Алексей Аксенов
Sanktpēterburga   1131 «Аракфакра!» 00:05
Сергей Аксенов
Sanktpēterburga   1102 «Коржики» 23:51
Эльдар Акчурин
Sanktpēterburga   1157 «Быстрее Пули» 00:18
Антон Алексеев
Sanktpēterburga   1200 «Экспериментунчики» 00:40
Герман Амиров
Sanktpēterburga   195 «Я не играю не баяне» 23:47
Евгений Аниськов
Maskava   141 «Капуста» 23:20
Инна Анищенко
Sanktpēterburga   147 «Северное сияние» 23:23
Светлана Афанасьева
Sanktpēterburga   1184 «Прокрастинация» 00:32
Марина Барышникова
Sanktpēterburga   165 «Kozinaki» 23:32
Владимир Батыгин
Sanktpēterburga   1192 «kiitos» 00:36
Юрий Белесов
Sanktpēterburga   178 «Феникс и Ко» 23:39
Наталья Белесова
Sanktpēterburga   178 «Феникс и Ко» 23:39
Лиза Белова
Petrozavodska   182 «Ингерманландцы» 23:41
Нина Изильевна Белова
Petrozavodska   182 «Ингерманландцы» 23:41
Дарья Белозерова
Maskava   1156 «ЛеДаКол Тапкин» 00:18
Евгений Беляев
Sanktpēterburga   156 «Гулять!» 23:28
Маргарита Беляева
Sanktpēterburga   1174 «Брют» 00:27
Юлия Берсенева
Sanktpēterburga   1166 «psy» 00:23
Полина Блохина
Sanktpēterburga   102 «Альма-матер» 23:01
Антон Богданов
Maskava   139 «Бугля» 23:19
Екатерина Боденкова
Sanktpēterburga   1172 «МиМ» 00:26
Александр Бодров
Sanktpēterburga   1215 «Тигры, лапы и хвосты» 00:47
Михаил Борзов
Sanktpēterburga   1210 «МОМА» 00:45
Тамара Буйлова
Sanktpēterburga   177 «Ночная топонимическая» 23:38
Сергей Бурденко
Sanktpēterburga   1183 «Летучие мыши» 00:31
Алла Бурцева
Maskava   1176 «Фальшивый метроном» 00:28
Виктория Быстрова
Sanktpēterburga   1151 «КРИСТАЛЛ» 00:15
Марина Бякишева
Sanktpēterburga   1198 «КЛМн» 00:39
Михаил Вайнштейн
Sanktpēterburga   1145 «фрфр» 00:12
Константин Валентий
Maskavas apgabals   128 «Нормальные герои» 23:14
Софья Валентий
Maskava   128 «Нормальные герои» 23:14
Татьяна Ванюшкина
Sanktpēterburga   192 «Ярныки» 23:45
Яна Варновская
Sanktpēterburga   173 «Адреналин-Фарш» 23:36
Людмила Васильева
Sanktpēterburga   1198 «КЛМн» 00:39
КОстя Васюков
Sanktpēterburga   1193 «КоАЛА» 00:36
Евгения Ващенкова
Maskava   1125 «Анахуа» 00:02
Константин Венков
Sanktpēterburga   181 «Pelumba» 23:40
Ульяна Веряскина
Sanktpēterburga   134 «J.O.P.A. в мыле» 23:17
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   1152 «бакуганы» 00:16
Мария Вилявдо
Sanktpēterburga   1152 «бакуганы» 00:16
Мария Волкова
Sanktpēterburga   1168 «Вамалале» 00:24
Женя Вторыгина
Sanktpēterburga   166 «Вторыжики» 23:33
Алена Вязовцева
Maskava   141 «Капуста» 23:20
Артем Гаврилов
Sanktpēterburga   185 «Гав-Гав» 23:42
Виктор Гаврилов
Sanktpēterburga   170 «Чисто поржать» 23:35
Артур Ганиев
Sanktpēterburga   1171 «Веселый хоровод» 00:25
Денис Гвоздов
Sanktpēterburga   189 «Огненный лис» 23:44
Михаил Герасимов
Sanktpēterburga   1185 «ЛУЧ» 00:32
Виолетта Герасимова
Sanktpēterburga   1174 «Брют» 00:27
Светлана Голубева
Sanktpēterburga   178 «Феникс и Ко» 23:39
Никита Голубцов
Sanktpēterburga   136 «Роскошная команда» 23:18
Светлана Горностаева
Sanktpēterburga   1151 «КРИСТАЛЛ» 00:15
Олег Городков
Sanktpēterburga   1184 «Прокрастинация» 00:32
Тимофей Горчаков
Maskava   194 «Всегда по-разному» 23:47
Константин Горшкрв
Maskava   140 «вагон в вагоне» 23:20
Валентин Григорьев
Sanktpēterburga   115 «Этих не записывайте, постарайтесь запомнить» 23:07
Марина Грук
Sanktpēterburga   180 «Мы без Паши» 23:40
Анастасия Губанова
Sanktpēterburga   1127 «Фронт освобождения Западного Сомали» 00:03
Ирина Губчевская
Sanktpēterburga   196 «Skyline» 23:48
Константин Гудков
Sanktpēterburga   1172 «МиМ» 00:26
Елена Гук
Sanktpēterburga   1218 «303а и Ко» 00:49
Сергей Гусев
Maskava   1132 «Папай-моряк» 00:06
Елена Гусева
Maskava   1132 «Папай-моряк» 00:06
Евгений Данини
Sanktpēterburga   167 «Таня и зайка» 23:33
Денис Дащенко
Sanktpēterburga   137 «Последний у-ук» 23:18
Лариса Дворцова
Sanktpēterburga   1168 «Вамалале» 00:24
Даша Демидович
Sanktpēterburga   1119 «Нам Пофиг» 23:59
Михайл Демидович
Sanktpēterburga   1119 «Нам Пофиг» 23:59
Дима Денисов
Sanktpēterburga   1194 «Неудержимые III» 00:37
Наталья Дигилева
Sanktpēterburga   1210 «МОМА» 00:45
Виктория Дмитриева
Sanktpēterburga   1212 «Мы» 00:46
Нина Дольник
Sanktpēterburga   1111 «МоСКиТы» 23:55
Иван Драгомилов
Sanktpēterburga   1170 «Бобры добры» 00:25
Мария Дроздова
Sanktpēterburga   1175 «Сезон моллюсков» 00:27
Дарья Дудина
Sanktpēterburga   197 «Галапагосские котики» 23:48
Филипп Дукштау
Sanktpēterburga   146 «Induki» 23:23
Ольга Дымшиц
Sanktpēterburga   1133 «Бильбо Бэггинс и пельмени» 00:06
Соня Дымшиц
Sanktpēterburga   1133 «Бильбо Бэггинс и пельмени» 00:06
Денис Егоров
Maskava   1124 «Dos cervezas, por favor!» 00:02
Елена Егорова
Sanktpēterburga   1177 «Друзья» 00:28
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   1131 «Аракфакра!» 00:05
Александра Еращенкова
Sanktpēterburga   149 «Белая полоса» 23:24
Елена Ерохина
Sanktpēterburga   1178 «Лопе де Вега» 00:29
Анастасия Жукова
Sanktpēterburga   1177 «Друзья» 00:28
Дарья Жукова
Sanktpēterburga   1139 «La Furia Roja» 00:09
Алексей Журавлев
Sanktpēterburga   1177 «Друзья» 00:28
Константин Зайков
Sanktpēterburga   162 «Посмотреть Петербург» 23:31
Верунчик Зайцева
Sanktpēterburga   1175 «Сезон моллюсков» 00:27
Ольга Закревская
Sanktpēterburga   134 «J.O.P.A. в мыле» 23:17
Гена Захаров
Sanktpēterburga   1145 «фрфр» 00:12
Мария Звир
Sanktpēterburga   1210 «МОМА» 00:45
Варвара Земцова
Maskava   1142 «Лук-Порей» 00:11
Юля Зимакова
Sanktpēterburga   1173 «Полуношники» 00:26
Денис Зуев
Sanktpēterburga   1194 «Неудержимые III» 00:37
Екатерина Зуйкова
Sanktpēterburga   1195 «Шипшандр» 00:37
Анастасия Зюзенкова
Sanktpēterburga   175 «ночные морры» 23:37
Анна Иванкович
Sanktpēterburga   1109 «Сашина команда» 23:54
Георгий Иванов
Sanktpēterburga   1110 «Компрэндо?» 23:55
Екатерина Иванова
Sanktpēterburga   119 «Сон Разума» 23:09
Татьяна Иванющенко
Sanktpēterburga   1111 «МоСКиТы» 23:55
Наталья Ильяшенко
Maskava   142 «Просто будь совой» 23:21
Семен Казимирчик
Maskava   1118 «Tres cervezas, por favor!» 23:59
Лера Каменных
Sanktpēterburga   1193 «КоАЛА» 00:36
Игорь Каменский
Sanktpēterburga   158 «Искатели приключений» 23:29
Мария Канаева
Sanktpēterburga   1110 «Компрэндо?» 23:55
Дарья Карпова
Sanktpēterburga   1183 «Летучие мыши» 00:31
Тимофей Кесарев
Sanktpēterburga   175 «ночные морры» 23:37
Юлиана Кесарева
Sanktpēterburga   175 «ночные морры» 23:37
Алексей Кириллов
Sanktpēterburga   155 «Angry cats» 23:27
Александр Киселев
Maskava   1156 «ЛеДаКол Тапкин» 00:18
Николай Киселев
Sanktpēterburga   1172 «МиМ» 00:26
Юрий Киселев
Puškina   130 «Сурикаты» 23:14
Анастасия Киселева
Puškina   130 «Сурикаты» 23:14
Алексей Клячин
Sanktpēterburga   1203 «National team» 00:41
Екатерина Ковалева
Sanktpēterburga   1117 «Carpe Diem» 23:58
Никита Ковалевич
Sanktpēterburga   1170 «Бобры добры» 00:25
Екатерина Козлова
Sanktpēterburga   1111 «МоСКиТы» 23:55
Николай Колбасников
Maskava   1125 «Анахуа» 00:02
Светлана Кондрашова
Sanktpēterburga   147 «Северное сияние» 23:23
Александра Коноваленко
Sanktpēterburga   1213 «Пешеходы апокалипсиса» 00:46
Игорь Коновалов
Sanktpēterburga   119 «Сон Разума» 23:09
Екатерина Кончина
Sanktpēterburga   1106 «2A» 23:53
Юлия Королькова
Sanktpēterburga   1211 «Юльки» 00:45
Аня Костыряченко
Sanktpēterburga   1193 «КоАЛА» 00:36
Екатерина Котова
Sanktpēterburga   1160 «Мармозетки» 00:20
Иван Котомин
Sanktpēterburga   107 «Злые лоси» 23:03
Наталья Кочергина
Maskava   124 «Зеленый слон» 23:12
Юлия Красницкая
Sanktpēterburga   1213 «Пешеходы апокалипсиса» 00:46
Константин Куделич
Sanktpēterburga   136 «Роскошная команда» 23:18
Лена Кузина
Sanktpēterburga   184 «Коза Пуховая» 23:42
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   196 «Skyline» 23:48
Мария Кулешова
Sanktpēterburga   107 «Злые лоси» 23:03
Степан Кулинич
Sanktpēterburga   1157 «Быстрее Пули» 00:18
Анастасия Купцова
Maskava   194 «Всегда по-разному» 23:47
Иван Кучерявый
Sanktpēterburga   1206 «Ан гард!» 00:43
Владимир Лазарев
Maskava   176 «Лень придумывать название» 23:38
Лидия Лапицкая
Sanktpēterburga   182 «Ингерманландцы» 23:41
Александра Лебедева
Sanktpēterburga   159 «САША И МАША» 23:29
Мария Лебёзкина
Sanktpēterburga   1115 «Бабочки» 23:57
Павел Литвинов
Sanktpēterburga   193 «бешенные вентиляторы» 23:46
Екатерина Лопатина
Sanktpēterburga   1199 «Слон на самокате» 00:39
Дмитрий Любич
Sanktpēterburga   1181 «Замордовыши» 00:30
Елена Любич
Sanktpēterburga   1181 «Замордовыши» 00:30
Надежда Любич
Sanktpēterburga   1181 «Замордовыши» 00:30
Владимир Любушкин
Sanktpēterburga   193 «бешенные вентиляторы» 23:46
Дмитрий Ляпин
Sanktpēterburga   1114 «LeS.Ru» 23:57
Евгения Макаревич
Sanktpēterburga   1157 «Быстрее Пули» 00:18
Александр Максимов
Sanktpēterburga   166 «Вторыжики» 23:33
Илиана Макьова
Sanktpēterburga   192 «Ярныки» 23:45
Анна Маньшина
Sanktpēterburga   125 «Мыха и коха» 23:12
Александр Мартынов
Sanktpēterburga   180 «Мы без Паши» 23:40
Виталий Матвеенко
Sanktpēterburga   1195 «Шипшандр» 00:37
Дарья Матиясевич
Sanktpēterburga   129 «Ника» 23:14
Сергей Мерзляков
Sanktpēterburga   193 «бешенные вентиляторы» 23:46
Олег Мигда
Sanktpēterburga   1103 «Амнезия» 23:51
Виктория Милька
Sanktpēterburga   132 «Фильтикультяпистые» 23:16
Василий Миронович
Sanktpēterburga   115 «Этих не записывайте, постарайтесь запомнить» 23:07
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   1153 «Недра» 00:16
Алёна Мокрий
Sanktpēterburga   1107 «Дети Сансары» 23:53
Елена Молодожен
Sanktpēterburga   117 «Дети хронического индейца» 23:08
Полина Мочалина
Sanktpēterburga   1216 «Трое и еще один» 00:48
Андрей Мурычев
Sanktpēterburga   1178 «Лопе де Вега» 00:29
Марина Мытрова
Maskavas apgabals   1136 «Время и стекло» 00:08
Ярослав Насонов
Sanktpēterburga   1202 «АБВГДЁЖ» 00:41
Валентина Не знаю
Sanktpēterburga   132 «Фильтикультяпистые» 23:16
Максим Немеляйнен
Sanktpēterburga   1117 «Carpe Diem» 23:58
Вита Никитина
Maskava   140 «вагон в вагоне» 23:20
Алевтина Никиша
Sanktpēterburga   138 «Иероглиф» 23:19
Константин Николаев
Sanktpēterburga   1143 «Левая педаль» 00:11
Кирилл Николаенко
Sanktpēterburga   1153 «Недра» 00:16
Константин Новоженин
Sanktpēterburga   1101 «Бобры» 23:50
Ирина Орлова
Sanktpēterburga   1149 «Квартет Ы» 00:14
Илья Осипов
Maskava   1100 «101 медведь!» 23:50
Юрий Осипов
Sanktpēterburga   1139 «La Furia Roja» 00:09
Антон Остапец
Maskava   114 «Positively Positive» 23:07
Александр Павлов
Sanktpēterburga   161 «бутстрап» 23:30
Дарья Палкина
Sanktpēterburga   111 «Дашина команда» 23:05
Ира Панина
Maskava   140 «вагон в вагоне» 23:20
Михаил Панкин
Maskava   176 «Лень придумывать название» 23:38
Анна Папанова
Sanktpēterburga   1161 «Пенелопа Гну» 00:20
Евдокия Пархоменко
Sanktpēterburga   135 «Маген» 23:17
Майя Пархоменко
Sanktpēterburga   135 «Маген» 23:17
Светлана Пархоменко
Sanktpēterburga   135 «Маген» 23:17
Валентина Пацукова
Sanktpēterburga   183 «Guys» 23:41
Денис Паясь
Maskava   142 «Просто будь совой» 23:21
Екатерина Пехтерева
Maskava   186 «Moscow Mighty Ducks» 23:43
Евгений Питель
Sanktpēterburga   160 «Ползём, любуемся пейзажем» 23:30
Павел Питиримов
Sanktpēterburga   1153 «Недра» 00:16
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   1178 «Лопе де Вега» 00:29
Полина Плешак
Sanktpēterburga   163 «Ми» 23:31
Светлана Покрова
Rostova pie Donas   120 «СК-61» 23:10
Екатерина Полева
Sanktpēterburga   154 «какнибудь» 23:27
Элли Пономарева
Sanktpēterburga   1186 «блондинки в ночи» 00:33
Наталья Порядина
Sanktpēterburga   166 «Вторыжики» 23:33
Андрей Потёмкин
Sanktpēterburga   1148 «Клешня» 00:14
Александр Потехин
Sanktpēterburga   192 «Ярныки» 23:45
Ирина Починок
Sanktpēterburga   1106 «2A» 23:53
Юрий Прохоров
Sanktpēterburga   195 «Я не играю не баяне» 23:47
Павел Птицын
Sanktpēterburga   1150 «Навигатор» 00:15
Александра Пупырева
Sanktpēterburga   1116 «Пушистые Фуфельки» 23:58
Вадим Пшенкин
Sanktpēterburga   1180 «Checkmate» 00:30
Екатерина Радионова
Sanktpēterburga   175 «ночные морры» 23:37
Лидия Раскатова
Sanktpēterburga   1188 «Раскатовы» 00:34
Наталья Раскатова
Sanktpēterburga   1188 «Раскатовы» 00:34
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   144 «Активные ленивцы» 23:22
Владислав Резник
Sanktpēterburga   1212 «Мы» 00:46
Ирина Речицкая
Sanktpēterburga   169 «Traveller» 23:34
Екатерина Ролинская
Maskava   1176 «Фальшивый метроном» 00:28
Леонид Ронжин
Sanktpēterburga   1150 «Навигатор» 00:15
Раиса Ронина
Sanktpēterburga   1151 «КРИСТАЛЛ» 00:15
Яков Роскошный
Sanktpēterburga   136 «Роскошная команда» 23:18
Филипп Рудаков
Sanktpēterburga   121 «оторвёмся по-питерски» 23:10
Елена Румянцева
Sanktpēterburga   1168 «Вамалале» 00:24
Андрей Русаков
Sanktpēterburga   129 «Ника» 23:14
Татьяна Русакова
Sanktpēterburga   1199 «Слон на самокате» 00:39
Виктор Руссо
Maskava   1190 «Беличье колесо» 00:35
Ольга Рябова
Pēterhofa   102 «Альма-матер» 23:01
Владимир Рязанов
Sanktpēterburga   1173 «Полуношники» 00:26
Ида С
Sanktpēterburga   1147 «1+2» 00:13
Катя Саватюгина
Sanktpēterburga   173 «Адреналин-Фарш» 23:36
Сергей Савосин
Sanktpēterburga   157 «Orange» 23:28
Петр Салтыков
Maskava   107 «Злые лоси» 23:03
Евгений Сапожников
Sanktpēterburga   1101 «Бобры» 23:50
Татьяна Сапожникова
Sanktpēterburga   1101 «Бобры» 23:50
Яна Свидлер
Sanktpēterburga   169 «Traveller» 23:34
Мария Сергеева
Кировск ЛО   1154 «Посторонним В» 00:17
Евгенiя Серкова-Холмская
Sanktpēterburga   139 «Бугля» 23:19
Елена Серкова-Холмская
Sanktpēterburga   139 «Бугля» 23:19
Мария Серова
Sanktpēterburga   1186 «блондинки в ночи» 00:33
Нина Силаева
Sanktpēterburga   137 «Последний у-ук» 23:18
Павел Силюков
Sanktpēterburga   1117 «Carpe Diem» 23:58
Артем Сиротин
Sanktpēterburga   1171 «Веселый хоровод» 00:25
Антон Скоромец
Sanktpēterburga   1199 «Слон на самокате» 00:39
Кирилл Слипчик
Sanktpēterburga   173 «Адреналин-Фарш» 23:36
Валерий Слугин
Sanktpēterburga   1152 «бакуганы» 00:16
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   1112 «Полёт нормальный» 23:56
Элеонора Смоловик
Sanktpēterburga   1179 «Озоновая дырочка в Парижском метрополитене» 00:29
Софья Соболева
Sanktpēterburga   1205 «Double Trouble» 00:42
Екатерина Соколова
Sanktpēterburga   1108 «Скороходики» 23:54
Анна Соловьева
Sanktpēterburga   127 «Толстопузики» 23:13
Софья Соловьева
Sanktpēterburga   102 «Альма-матер» 23:01
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   198 «Лысые ежики» 23:49
Елена Сомова
Sanktpēterburga   172 «Искри Стая Множественность» 23:36
Ксения Спесивцева
Sanktpēterburga   1164 «кот & лиса» 00:22
Олег Степанов
Sanktpēterburga   101 «Inside» 23:00
Алексей Сухоручко
Sanktpēterburga   1141 «Кошаглоты» 00:10
Павел Сушин
Maskava   1130 «Хибины» 00:05
Александр Тепикин
Sanktpēterburga   172 «Искри Стая Множественность» 23:36
Александер Тимофеев
Sanktpēterburga   1150 «Навигатор» 00:15
Марина Титова
Sanktpēterburga   1217 «Команда, которой я слил все ответы» 00:48
Дмитрий Тихвинский
Sanktpēterburga   1140 «Щачло попячтса» 00:10
Варвара Тихомирова
Sanktpēterburga   127 «Толстопузики» 23:13
Ирина Тренькаева
Sanktpēterburga   196 «Skyline» 23:48
Анатолий Трухин
Sanktpēterburga   1103 «Амнезия» 23:51
Александр Уксусов
Sanktpēterburga   147 «Северное сияние» 23:23
Лиза Успенская
Sanktpēterburga   1180 «Checkmate» 00:30
Екатерина Устинова
Sanktpēterburga   145 «Протопланетное облако» 23:22
Марина Фёдорова
Sanktpēterburga   149 «Белая полоса» 23:24
Мария Фёдорова
Sanktpēterburga   1106 «2A» 23:53
Татьяна Федорова
Maskava   1182 «RFC 1149» 00:31
Наталия Филатенкова
Sanktpēterburga   1174 «Брют» 00:27
Л.А. Филатов
Sanktpēterburga   165 «Kozinaki» 23:32
Дмитрий Филиппов
Sanktpēterburga   1205 «Double Trouble» 00:42
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   1149 «Квартет Ы» 00:14
Андрей Фирсов
Sanktpēterburga   1201 «Ленивые Лепреконы» 00:40
Максим Фирфаров
Sanktpēterburga   113 «БоброМамонты» 23:06
Анна Фирфарова
Sanktpēterburga   113 «БоброМамонты» 23:06
Марина Хаванская
Sanktpēterburga   1200 «Экспериментунчики» 00:40
Наталия Химина
Sanktpēterburga   116 «Алкмар» 23:08
Наталья Хлипоченко
Sanktpēterburga   1191 «Я знаю короткую дорогу» 00:35
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   117 «Дети хронического индейца» 23:08
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   108 «Ночь и тишина» 23:04
Екатерина Хомутникова
Sanktpēterburga   1102 «Коржики» 23:51
Анастасия Чепелева
Sanktpēterburga   1216 «Трое и еще один» 00:48
Евгений Чирков
Sanktpēterburga   1215 «Тигры, лапы и хвосты» 00:47
Елена Чиркова
Sanktpēterburga   1215 «Тигры, лапы и хвосты» 00:47
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   144 «Активные ленивцы» 23:22
Юрий Шабалин
Maskava   114 «Positively Positive» 23:07
Маргарита Шабанова
Sanktpēterburga   144 «Активные ленивцы» 23:22
Руслан Шагут
Sanktpēterburga   1114 «LeS.Ru» 23:57
Света Шалай
Sanktpēterburga   1173 «Полуношники» 00:26
Александр Шевченко
Maskava   1125 «Анахуа» 00:02
Алена Шевчик
Sanktpēterburga   1119 «Нам Пофиг» 23:59
Вероника Шедько
Sanktpēterburga   152 «Без фанатизма» 23:26
Елизавета Шестакова
Sanktpēterburga   1217 «Команда, которой я слил все ответы» 00:48
Дмитрий Шишов
Sanktpēterburga   1171 «Веселый хоровод» 00:25
Сергей Шматок
Sanktpēterburga   1161 «Пенелопа Гну» 00:20
Ксения Шолохова
Sanktpēterburga   1170 «Бобры добры» 00:25
Владимир Шумихин
Maskava   1124 «Dos cervezas, por favor!» 00:02
Данила Шумский
Maskava   194 «Всегда по-разному» 23:47
Ольга Щупляк
Sanktpēterburga   1177 «Друзья» 00:28
К Эр
Sanktpēterburga   150 «Воштиль!» 23:25
Игорь Юнаков
Sanktpēterburga   1194 «Неудержимые III» 00:37
Елена Юринова
Sanktpēterburga   1139 «La Furia Roja» 00:09
Лилия Ялчибаева
Maskava   122 «LL» 23:11
Наталья Ямананева
Sanktpēterburga   161 «бутстрап» 23:30
Иван Янкин
Sanktpēterburga   1107 «Дети Сансары» 23:53
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 23:00 Самый офигенный тапкомет в мире СПбГЛТУ
101 23:00 Inside
Лариса Долгова

Sanktpēterburga

Олег Степанов

Sanktpēterburga

102 23:01 Альма-матер
Полина Блохина

Sanktpēterburga

Ольга Рябова

Pēterhofa

Софья Соловьева

Sanktpēterburga

103 23:01 Последняя парта
104 23:02 Ми2Ю+
105 23:02 Ёжики в тумане
106 23:03 Сиреневенькие
107 23:03 Злые лоси
Иван Котомин

Sanktpēterburga

Мария Кулешова

Sanktpēterburga

Петр Салтыков

Maskava

МГУ , Москва , Санкт-Петербург
108 23:04 Ночь и тишина
Ирина Халявина

Sanktpēterburga

Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

109 23:04 Охотники за торнадо
110 23:05 Ergo Bibamus! Санкт-Петербург
111 23:05 Дашина команда
Дарья Палкина

Sanktpēterburga

112 23:06 Фёдоры
113 23:06 БоброМамонты
Максим Фирфаров

Sanktpēterburga

Анна Фирфарова

Sanktpēterburga

НИУ ВШЭ , Яндекс
114 23:07 Positively Positive
Анна Акимова

Maskava

Антон Остапец

Maskava

Юрий Шабалин

Maskava

115 23:07 Этих не записывайте, постарайтесь запомнить
Святослав Пак

Sanktpēterburga

Алеся Резник

Sanktpēterburga

Валентин Григорьев

Sanktpēterburga

Василий Миронович

Sanktpēterburga

116 23:08 Алкмар
Юрий Курочкин

Sanktpēterburga

Наталия Химина

Sanktpēterburga

117 23:08 Дети хронического индейца
Елена Молодожен

Sanktpēterburga

Елизавета Холодкевич

Sanktpēterburga

118 23:09 Жаворонки
Майя Аносова

Sanktpēterburga

119 23:09 Сон Разума
Елена Вольнова

Sanktpēterburga

Екатерина Иванова

Sanktpēterburga

Игорь Коновалов

Sanktpēterburga

120 23:10 СК-61
Елена Евлоева

Rostova pie Donas

Светлана Покрова

Rostova pie Donas

121 23:10 оторвёмся по-питерски
Ptitza S4astja

Maskava

Филипп Рудаков

Sanktpēterburga

Москва
122 23:11 LL
Мария Аникеева

Sanktpēterburga

Лилия Ялчибаева

Maskava

МФТИ , Москва
123 23:11 Пара bellum ЧГК
124 23:12 Зеленый слон
Наталья Кочергина

Maskava

125 23:12 Мыха и коха
Анна Маньшина

Sanktpēterburga

126 23:13 Бегущие в ночи
127 23:13 Толстопузики
Анна Соловьева

Sanktpēterburga

Варвара Тихомирова

Sanktpēterburga

128 23:14 Нормальные герои
Константин Валентий

Maskavas apgabals

Софья Валентий

Maskava

ШПЧ
129 23:14 Ника
Дарья Матиясевич

Sanktpēterburga

Андрей Русаков

Sanktpēterburga

130 23:14 Сурикаты
Юрий Киселев

Puškina

Анастасия Киселева

Puškina

131 23:15 Богини...просто Богини
132 23:16 Фильтикультяпистые
Виктория Милька

Sanktpēterburga

Валентина Не знаю

Sanktpēterburga

133 23:16 Контрабанда мечты
Филипп --

Sanktpēterburga

самокат , Москва , Яндекс
134 23:17 J.O.P.A. в мыле
Артём Авдосьев

Sanktpēterburga

Ульяна Веряскина

Sanktpēterburga

Ольга Закревская

Sanktpēterburga

135 23:17 Маген
Таурель Дух

Sanktpēterburga

Евдокия Пархоменко

Sanktpēterburga

Майя Пархоменко

Sanktpēterburga

Светлана Пархоменко

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
136 23:18 Роскошная команда
Никита Голубцов

Sanktpēterburga

Константин Куделич

Sanktpēterburga

Яков Роскошный

Sanktpēterburga

ЛКШ , НИУ ИТМО
137 23:18 Последний у-ук
Денис Дащенко

Sanktpēterburga

Нина Силаева

Sanktpēterburga

МГУ , Яндекс , СПбГУ
138 23:19 Иероглиф
Алевтина Никиша

Sanktpēterburga

139 23:19 Бугля
Дмитрий Луговой

Maskavas apgabals

Антон Богданов

Maskava

Евгенiя Серкова-Холмская

Sanktpēterburga

Елена Серкова-Холмская

Sanktpēterburga

140 23:20 вагон в вагоне
Константин Горшкрв

Maskava

Вита Никитина

Maskava

Ира Панина

Maskava

141 23:20 Капуста
Artem Shitov

Maskava

Евгений Аниськов

Maskava

Алена Вязовцева

Maskava

Москва , Wikimart , НИУ ВШЭ
142 23:21 Просто будь совой
Наталья Ильяшенко

Maskava

Денис Паясь

Maskava

хикки , сова
143 23:21 По дороге летним днём
144 23:22 Активные ленивцы
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

Маргарита Шабанова

Sanktpēterburga

145 23:22 Протопланетное облако
Татьяна Дудук

Sanktpēterburga

Екатерина Устинова

Sanktpēterburga

146 23:23 Induki
Ольга Дукштау

Sanktpēterburga

Филипп Дукштау

Sanktpēterburga

147 23:23 Северное сияние
Инна Курдюмова

Sanktpēterburga

Инна Анищенко

Sanktpēterburga

Светлана Кондрашова

Sanktpēterburga

Александр Уксусов

Sanktpēterburga

148 23:24 Перезарядка частично ионизованной плазмы на гелиопаузе МГУ , Физфак , Москва
149 23:24 Белая полоса
Александра Еращенкова

Sanktpēterburga

Марина Фёдорова

Sanktpēterburga

150 23:25 Воштиль!
К Эр

Sanktpēterburga

152 23:26 Без фанатизма
Daria Krush

Sanktpēterburga

Лена Федотова

Sanktpēterburga

Вероника Шедько

Sanktpēterburga

СПбГУ
153 23:26 увеличение энтропии Вселенной МГУ , истфак , Москва
154 23:27 какнибудь
Екатерина Полева

Sanktpēterburga

155 23:27 Angry cats
Mashenka Kirillova

Sanktpēterburga

Алексей Кириллов

Sanktpēterburga

156 23:28 Гулять!
Евгений Беляев

Sanktpēterburga

157 23:28 Orange
Сергей Савосин

Sanktpēterburga

158 23:29 Искатели приключений
Игорь Каменский

Sanktpēterburga

159 23:29 САША И МАША
Мария Савичева

Sanktpēterburga

Александра Лебедева

Sanktpēterburga

160 23:30 Ползём, любуемся пейзажем
Марина Питель

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Евгений Питель

Sanktpēterburga

161 23:30 бутстрап
Настя Гудулина

Sanktpēterburga

Александр Павлов

Sanktpēterburga

Наталья Ямананева

Sanktpēterburga

162 23:31 Посмотреть Петербург
Ksenia Verkhozina

Sanktpēterburga

Константин Зайков

Sanktpēterburga

163 23:31 Ми
Антон Соколов

Sanktpēterburga

Полина Плешак

Sanktpēterburga

165 23:32 Kozinaki
Марина Барышникова

Sanktpēterburga

Л.А. Филатов

Sanktpēterburga

166 23:33 Вторыжики
Женя Вторыгина

Sanktpēterburga

Александр Максимов

Sanktpēterburga

Наталья Порядина

Sanktpēterburga

167 23:33 Таня и зайка
Евгений Данини

Sanktpēterburga

168 23:34 Сами по себе
169 23:34 Traveller
Marina Zinchuk

Sanktpēterburga

Sarah Rossell

Sanktpēterburga

Ирина Речицкая

Sanktpēterburga

Яна Свидлер

Sanktpēterburga

170 23:35 Чисто поржать
Наталья Витько

Sanktpēterburga

Виктор Гаврилов

Sanktpēterburga

171 23:35 Crazy Physics Санкт-Петербург , СПбГПУ
172 23:36 Искри Стая Множественность
Елена Сомова

Sanktpēterburga

Александр Тепикин

Sanktpēterburga

173 23:36 Адреналин-Фарш
Юлия Слипчик

Sanktpēterburga

Яна Варновская

Sanktpēterburga

Катя Саватюгина

Sanktpēterburga

Кирилл Слипчик

Sanktpēterburga

174 23:37 Птички-птички
Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Ирина Ямщикова

Sanktpēterburga

175 23:37 ночные морры
Анастасия Зюзенкова

Sanktpēterburga

Тимофей Кесарев

Sanktpēterburga

Юлиана Кесарева

Sanktpēterburga

Екатерина Радионова

Sanktpēterburga

176 23:38 Лень придумывать название
Владимир Лазарев

Maskava

Михаил Панкин

Maskava

177 23:38 Ночная топонимическая
Тамара Буйлова

Sanktpēterburga

178 23:39 Феникс и Ко
Юрий Белесов

Sanktpēterburga

Наталья Белесова

Sanktpēterburga

Светлана Голубева

Sanktpēterburga

179 23:39 Черепахи на колесах
Михаил Лобанов

Sanktpēterburga

Лиза Лобанова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
180 23:40 Мы без Паши
Леонид Грук

Sanktpēterburga

Марина Грук

Sanktpēterburga

Александр Мартынов

Sanktpēterburga

181 23:40 Pelumba
Константин Венков

Sanktpēterburga

182 23:41 Ингерманландцы
Лиза Белова

Petrozavodska

Нина Изильевна Белова

Petrozavodska

Лидия Лапицкая

Sanktpēterburga

183 23:41 Guys
Татьяна Шурпяк

Sanktpēterburga

Валентина Пацукова

Sanktpēterburga

184 23:42 Коза Пуховая
Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

Школа №642 А-класс , ЛГУ им. Пушкина
185 23:42 Гав-Гав
Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Артем Гаврилов

Sanktpēterburga

186 23:43 Moscow Mighty Ducks
Екатерина Пехтерева

Maskava

187 23:43 Чомга
188 23:44 Вперед по стенке! МГУ , СПбГУ
189 23:44 Огненный лис
Яна Усачева

Sanktpēterburga

Денис Гвоздов

Sanktpēterburga

190 23:45 Tres amigos
192 23:45 Ярныки
Алексей Эльман

Sanktpēterburga

Татьяна Ванюшкина

Sanktpēterburga

Илиана Макьова

Sanktpēterburga

Александр Потехин

Sanktpēterburga

193 23:46 бешенные вентиляторы
Сергей Калинин

Sanktpēterburga

Павел Литвинов

Sanktpēterburga

Владимир Любушкин

Sanktpēterburga

Сергей Мерзляков

Sanktpēterburga

194 23:47 Всегда по-разному
Тимофей Горчаков

Maskava

Анастасия Купцова

Maskava

Данила Шумский

Maskava

195 23:47 Я не играю не баяне
Нина Бондарева

Sanktpēterburga

Герман Амиров

Sanktpēterburga

Юрий Прохоров

Sanktpēterburga

196 23:48 Skyline
Ирина Губчевская

Sanktpēterburga

Татьяна Кузнецова

Sanktpēterburga

Ирина Тренькаева

Sanktpēterburga

197 23:48 Галапагосские котики
Дарья Дудина

Sanktpēterburga

198 23:49 Лысые ежики
Лиза Целищева

Sanktpēterburga

Татьяна Соломон

Sanktpēterburga

199 23:49 Ёжики-Хрюшечки ЛКШ , НИУ ИТМО
1100 23:50 101 медведь!
Аня Богатикова

Sanktpēterburga

Илья Тихомиров

Sanktpēterburga

Илья Осипов

Maskava

1101 23:50 Бобры
Yulia Tarkhova

Sanktpēterburga

Константин Новоженин

Sanktpēterburga

Евгений Сапожников

Sanktpēterburga

Татьяна Сапожникова

Sanktpēterburga

1102 23:51 Коржики
Сергей Аксенов

Sanktpēterburga

Екатерина Хомутникова

Sanktpēterburga

1103 23:51 Амнезия
Ирина Никитюк

Sanktpēterburga

Олег Мигда

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

1104 23:52 Дважды два
1105 23:52 Его самопроизвольное перемещение Санкт-Петербург , СПбГПУ , СПбГУ
1106 23:53 2A
Alexey Zlobin

Sanktpēterburga

Екатерина Кончина

Sanktpēterburga

Ирина Починок

Sanktpēterburga

Мария Фёдорова

Sanktpēterburga

1107 23:53 Дети Сансары
Игорь Нагорный

Sanktpēterburga

Алёна Мокрий

Sanktpēterburga

Иван Янкин

Sanktpēterburga

истфак , Гештальт , Экзистенциализм , Педагоги , Много чая , КОНТЭН , Уилбер
1108 23:54 Скороходики
Екатерина Соколова

Sanktpēterburga

1109 23:54 Сашина команда
Анна Иванкович

Sanktpēterburga

1110 23:55 Компрэндо?
Василий Канаев

Sanktpēterburga

Георгий Иванов

Sanktpēterburga

Мария Канаева

Sanktpēterburga

1111 23:55 МоСКиТы
Нина Дольник

Sanktpēterburga

Татьяна Иванющенко

Sanktpēterburga

Екатерина Козлова

Sanktpēterburga

1112 23:56 Полёт нормальный
Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

1113 23:56 куда деваться
Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

1114 23:57 LeS.Ru
Елена Игнатова

Sanktpēterburga

Дмитрий Ляпин

Sanktpēterburga

Руслан Шагут

Sanktpēterburga

1115 23:57 Бабочки
Мария Бойцова

Sanktpēterburga

Мария Лебёзкина

Sanktpēterburga

1116 23:58 Пушистые Фуфельки
Евгения Агафонова

Sanktpēterburga

Александра Пупырева

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГУ
1117 23:58 Carpe Diem
Ekaterina Lapteva

Sanktpēterburga

Екатерина Ковалева

Sanktpēterburga

Максим Немеляйнен

Sanktpēterburga

Павел Силюков

Sanktpēterburga

СПбГАСУ
1118 23:59 Tres cervezas, por favor!
Семен Казимирчик

Maskava

1119 23:59 Нам Пофиг
Даша Демидович

Sanktpēterburga

Михайл Демидович

Sanktpēterburga

Алена Шевчик

Sanktpēterburga

1121 00:00 Черная каракатица
Павел Клевцов

Sanktpēterburga

Елена Швец

Sanktpēterburga

1124 00:02 Dos cervezas, por favor!
Денис Егоров

Maskava

Владимир Шумихин

Maskava

1125 00:02 Анахуа
Евгения Ващенкова

Maskava

Николай Колбасников

Maskava

Александр Шевченко

Maskava

1126 00:03 Колпинские пельмешки
1127 00:03 Фронт освобождения Западного Сомали
Анастасия Губанова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
1128 00:04 ЛЯгуха
1130 00:05 Хибины
Елена М.

Sanktpēterburga

Павел Сушин

Maskava

1131 00:05 Аракфакра!
Алексей Аксенов

Sanktpēterburga

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

1132 00:06 Папай-моряк
Сергей Гусев

Maskava