Komandas numurs Starta laiks Kategorija Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 08:00 Eņģelis Радзівілы маюць рацыю

100

Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

L400 08:00 Lauva-Light Суслички

L400

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Сергей Ильинский

Sanktpēterburga

L600 08:00 Bruņnesis-Light Иго-го!

L600

Александр Рябов

Maskava

Эл Шебуняев

Maskava

L700 08:00 Sfinkse-Light Если у тебя ничего нет, возьми факториал

L700

Ivan I.

Sanktpēterburga

Ольга Гутенёва

Sanktpēterburga

L800 08:00 Grifs-Light Крошка Мю

L800

M300 08:00 Rider-Middle Зелень

M300

Антон Карпов

Maskava

Марлен Константинов

Maskava

M400 08:00 Lauva-Mini Бурундуй

M400

M700 08:00 Sfinkse-Middle Добр бодр бобр Додр

M700

Илария Белова

Maskava

P200 08:00 Atlants-Pro Паровоз

P200

P300 08:00 Jātnieks-Pro Гроза болот

P300

P400 08:00 Lauva-Pro Тигровая уточка

P400

Dara Phillips

Maskava

Михаил Завалов

Maskava

Александра Тарасенко

Maskava

P600 08:00 Bruņnesis-Pro Шарик

P600

Максим Акимов

Maskava

Иван Костин

Maskava

Андрей Скворцов

Maskava

P700 08:00 Sfinkse-Pro Юьщйъёьый ъыъ

P700

Николай Слюняев

Ņižņijnovgoroda

Дмитрий Собгайда

Ņižņijnovgoroda

Алексей Путилов

Ņižņijnovgoroda

P800 08:00 Grifs-Pro Слоны идут на йух

P800

T400 08:00 Lion Techno Лось-Техно

T400

U400 08:00 Lauva & Vienradzis Sasha Ipatov

U400

X300 08:00 Rider-Xtra Тындырный лаваш №13

X300

X400 08:00 Lion-Xtra Паспарту

X400

101 08:02 Eņģelis Операция Ы

101

L301 08:02 Jātnieks-Light Команда имени Леннона

L301

Дмитрий Володин

Maskava

Надежда Онипченко

Maskava

Илья Прокопов

Maskava

L401 08:02 Lauva-Light Валенки.

L401

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

L601 08:02 Bruņnesis-Light Чешем Репу

L601

L701 08:02 Sfinkse-Light (Dis)Organization

L701

Райт Синориан

Maskava

Екатерина Шолохова

Maskava

L801 08:02 Grifs-Light Боевой Шлон

L801

M301 08:02 Rider-Middle Без названия

M301

M401 08:02 Lauva-Mini In gatto veritas
M701 08:02 Sfinkse-Middle Два Сереги и три Вариончика

M701

Екатерина Вариончик

Maskava

Надежда Вариончик

Maskava

P201 08:02 Atlants-Pro Пешеходы

P201

Ирина Селезнева

Maskava

P301 08:02 Jātnieks-Pro Червячная передача

P301

P401 08:02 Lauva-Pro За грибочками!

P401

P601 08:02 Bruņnesis-Pro Hamsters

P601

P701 08:02 Sfinkse-Pro 7 вёрст не крюк

P701

Иван Андреев

Maskavas apgabals

Андрей Журавлев

Maskavas apgabals

P801 08:02 Grifs-Pro Модуль ориентации

P801

T401 08:02 Lion Techno Мартыны

T401

Татьяна Юхневич

Maskava

U401 08:02 Lauva & Vienradzis Niceweasel

U401

X401 08:02 Lion-Xtra Гуси Легард

X401

102 08:04 Eņģelis Еноты идут вперед

102

Владимир Волков

Maskava

Александра Волкова

Maskava

L302 08:04 Jātnieks-Light ХимкинскиеВелогончие

L302

L402 08:04 Lauva-Light Нелепо Улетающий Дуэт

L402

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

L602 08:04 Bruņnesis-Light prmr

L602

Alex Kichenko

Maskava

Андрей Андреев

Maskava

L702 08:04 Sfinkse-Light Анна в джакузи

L702

L802 08:04 Grifs-Light Кросс-валидация
M302 08:04 Rider-Middle GanGnamMSU

M302

M402 08:04 Lauva-Mini Василиса&Ко

M402

Юрий Селиванов

Maskava

M702 08:04 Sfinkse-Middle Такой день

M702

Сергей Орлов

Maskava

P202 08:04 Atlants-Pro Опасайтесь подделок!

P202

P302 08:04 Jātnieks-Pro бНОПНЯ возвращается впереёёд

P302

P402 08:04 Lauva-Pro Гаврюша

P402

Ольга Еськина

Sanktpēterburga

P602 08:04 Bruņnesis-Pro 6 норвежских ледоколов

P602

Юлия Тивелькова

Maskava

P702 08:04 Sfinkse-Pro Kon-Tea-Ki не катает трататаэдр

P702

P802 08:04 Grifs-Pro Папонт

P802

Павел Камышанов

Maskava

T402 08:04 Lion Techno LadyLion

T402

U402 08:04 Lauva & Vienradzis Хильды

U402

Sofya Budanova

Maskava

Валентина Буданова

Maskava

Давид Чанчарузо

Maskava

X302 08:04 Rider-Xtra Восток-19

X302

L303 08:06 Jātnieks-Light Солнце!

L303

Евгений Толкаев

Maskava

L403 08:06 Lauva-Light Трям

L403

L603 08:06 Bruņnesis-Light Золотой Кадиллак

L603

L703 08:06 Sfinkse-Light Слабоумие и отвага!

L703

L803 08:06 Grifs-Light Wish you were here

L803

M303 08:06 Rider-Middle Guano Riders

M303

M403 08:06 Lauva-Mini Kr

M403

Сашенька Крыгин

Maskava

Анечка Крыгина

Maskava

Леночка Крыгина

Maskava

P203 08:06 Atlants-Pro Беркут

P203

Катя Макарова

Maskavas apgabals

Дмитрий Беркутов

Maskava

P303 08:06 Jātnieks-Pro Копушки

P303

Антон Чечурин

Tula

P403 08:06 Lauva-Pro Космос
Дамир Хисматуллин

Kazaņa

Кадрия Хисматуллина

Kazaņa

Лейсан Хисматуллина

Kazaņa

P603 08:06 Bruņnesis-Pro ПыГи

P603

Олег Игнатьев

Черноголовка

P703 08:06 Sfinkse-Pro Spatial Impossibility

P703

Денис Иванов

Maskava

Сергей Измалков

Maskava

P803 08:06 Grifs-Pro Аралант

P803

T403 08:06 Lion Techno Velo-cat

T403

Danila Glumov

Maskavas apgabals

U403 08:06 Lauva & Vienradzis Новокос против гнилья!

U403

Александра Бугакова

Maskava

Юлия Кожевникова

Maskava

Антон Куксов

Maskava

X303 08:06 Rider-Xtra Подводная станция МИР

X303

X403 08:06 Lion-Xtra Казус

X403

Юлия Сергукова

Maskavas apgabals

Владимир Трушков

Maskava

104 08:08 Eņģelis Скрытый потанцевал

104

L304 08:08 Jātnieks-Light Crazy bikers

L304

L404 08:08 Lauva-Light Бешеные черепахи

L404

Анна Молькова

Maskavas apgabals

L604 08:08 Bruņnesis-Light Умка и Броневичок

L604

Юрий Корнилов

Veļikijnovgoroda

Антон Куртаков

Maskava

Елена Мухина

Maskava

L704 08:08 Sfinkse-Light Крышка

L704

Анастасия Соловьева

Maskava

Андрей Хохлов

Maskava

L804 08:08 Grifs-Light Медяшки

L804

Федор Носеевич

Maskava

M304 08:08 Rider-Middle OXYJET

M304

M404 08:08 Lauva-Mini Авалон

M404

Василиса Галкина

Maskavas apgabals

Артемий Ежеменский

Maskavas apgabals

Кирилл Ежеменский

Maskavas apgabals

M704 08:08 Sfinkse-Middle Ландыши-19+

M704

P204 08:08 Atlants-Pro За галлеоны!

P204

Наталья Беляева

Maskava

Сергей Лыжин

Maskava

Максим Петрунин

Maskava

P304 08:08 Jātnieks-Pro LL Team

P304

P404 08:08 Lauva-Pro Морщерогие Кизляки

P404

Вероника Смирнова

Maskava

Ольга Смирнова

Maskava

P604 08:08 Bruņnesis-Pro Первый раз вместе

P604

P704 08:08 Sfinkse-Pro ТуСО-клуб

P704

P804 08:08 Grifs-Pro Эхо-Лима

P804

T404 08:08 Lion Techno Кококо.

T404

Фёдор Валдаев

Maskava

Дина Гущина

Maskava

Юра Козин

Maskava

U404 08:08 Lauva & Vienradzis 11В

U404

Арина Рачникова

Maskava

X304 08:08 Rider-Xtra Атас

X304

Александр Смирнов

Maskava

X404 08:08 Lion-Xtra Не тупим

X404

105 08:10 Eņģelis Броневичок нытиков

105

Алина Гайсина

Maskavas apgabals

Анна Легостаева

Maskavas apgabals

Александр Никольский

Maskava

Георгий Соколов

Maskava

L305 08:10 Jātnieks-Light Зарница

L305

L405 08:10 Lauva-Light МиЦиРо

L405

Алла Рон

Sanktpēterburga

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

L605 08:10 Bruņnesis-Light Шабалинчики и Калачик

L605

L705 08:10 Sfinkse-Light мышкомандос

L705

Ольга Зотова

Maskavas apgabals

L805 08:10 Grifs-Light Крошка Зю

L805

Анна Камышанова

Maskava

M305 08:10 Rider-Middle Лось

M305

M405 08:10 Lauva-Mini Estemi

M405

Valentina Shelestova

Maskava

M705 08:10 Sfinkse-Middle Фарго

M705

Андрей Брызгалов

Maskava

Ирина Светник

Maskava

P205 08:10 Atlants-Pro Мастер Игры

P205

P305 08:10 Jātnieks-Pro SICOMP

P305

Сергей Зибров

Maskava

P405 08:10 Lauva-Pro kovylkovyl

P405

P605 08:10 Bruņnesis-Pro #безПостоянногоНазвания

P605

Никифор Фасильев

Maskava

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

P705 08:10 Sfinkse-Pro С ондатрой встретился Олег

P705

P805 08:10 Grifs-Pro Нормальные герои всегда идут в обход

P805

X305 08:10 Rider-Xtra Эквилибриум

X305

Олег Левицкий

Maskavas apgabals

Вера Кудакина

Maskavas apgabals

X405 08:10 Lion-Xtra Марго и Ко

X405

Ирина Зеленина

Maskava

L306 08:12 Jātnieks-Light Куй через плечо

L306

Александр Баранов

Maskavas apgabals

Евгения Баранова

Maskavas apgabals

Алексей Меркулов

Maskavas apgabals

L406 08:12 Lauva-Light В квадрате
Наталья Оришко

Maskava

L606 08:12 Bruņnesis-Light Пыльные Кроссовки

L606

L706 08:12 Sfinkse-Light СПИЧИ В СКОТЧ!

L706

Лев Беднягин

Sanktpēterburga

Арина Рахтеенко

Maskava

M306 08:12 Rider-Middle Альтернатива

M306

Юлия Ермилова

Maskavas apgabals

Катерина Рукавицына

Maskava

M406 08:12 Lauva-Mini ЗемлеМонки

M406

Алексей Дорофеев

Maskava

Анна Дорофеева

Maskava

M706 08:12 Sfinkse-Middle Безглютеновые

M706

Екатерина Рыгус

Maskava

P306 08:12 Jātnieks-Pro Храбрецы

P306

P406 08:12 Lauva-Pro Искатели трепангов

P406

Елена Фоминова

Sanktpēterburga

Полина Кузьмина

Sanktpēterburga

Михаил Усольцев

Sanktpēterburga

P706 08:12 Sfinkse-Pro Тундра

P706

P806 08:12 Grifs-Pro Носуха на насесте

P806

T406 08:12 Lion Techno Ездовые кошаки

T406

U406 08:12 Lauva & Vienradzis Love

U406

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

X306 08:12 Rider-Xtra Мыневелогонщики

X306

X406 08:12 Lion-Xtra Делим на ноль

X406

107 08:14 Eņģelis Эпикантус

107

L307 08:14 Jātnieks-Light Амазонки и К"

L307

Наталия Орадовская

Maskava

Илья Третьяков

Maskava

Нина Третьякова

Maskava

L407 08:14 Lauva-Light Сокол тысячелетия

L407

София Мартыненко

Maskava

Ольга Петрикеева

Maskava

L607 08:14 Bruņnesis-Light Злой БелКО

L607

Александр Дуругян

Maskava

Наталья Ильина

Maskava

L707 08:14 Sfinkse-Light Компрэндо?!

L707

Василий Канаев

Sanktpēterburga

Мария Канаева

Sanktpēterburga

L807 08:14 Grifs-Light Королевские улитки

L807

Наталья Агеева

Maskava

M307 08:14 Rider-Middle тяницепьгнираму

M307

Антон Жаков

Maskava

Максим Кирюнин

Maskava

M407 08:14 Lauva-Mini Понаехавшие

M407

Светлана Косова

Maskava

Елена Миляева

Maskava

Ксения Токарева

Maskava

M707 08:14 Sfinkse-Middle Понятия не имею

M707

Антон Филиппов

Maskavas apgabals

Анна Ерошенко

Maskavas apgabals

Елена Изгалина

Maskavas apgabals

Ирина Филиппова

Maskavas apgabals

P207 08:14 Atlants-Pro Якорь

P207

Дарья Бронникова

Maskava

P307 08:14 Jātnieks-Pro Вхъруншолдры!

P307

P407 08:14 Lauva-Pro Slowpokes

P407

Ольга Алексеева

Maskava

Жанна Нарсия

Maskava

P607 08:14 Bruņnesis-Pro Следопыт

P607

P707 08:14 Sfinkse-Pro Время собирать валежник

P707

P807 08:14 Grifs-Pro Тихоходный марафонец

P807

Айдар Галеев

Maskavas apgabals

U407 08:14 Lauva & Vienradzis Ellki

U407

Анна Строганова

Maskava

X307 08:14 Rider-Xtra Цурипопики

X307

X407 08:14 Lion-Xtra Стёртые копыта

X407

108 08:16 Eņģelis Ягодный баблгам

108

L308 08:16 Jātnieks-Light КрутящийМомент

L308

Рустем Гил

Maskavas apgabals

Роман Докучаев

Maskavas apgabals

Анна Пешкова

Maskavas apgabals

Татьяна Сорокоумова

Maskavas apgabals

L408 08:16 Lauva-Light Крошки Ру

L408

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

L608 08:16 Bruņnesis-Light Night

L608

L708 08:16 Sfinkse-Light Можелюк и Ко

L708

Полина Небова

Jekaterinburga

Dmitry Galyaminskikh

Jekaterinburga

Наталья Трофимова

Jekaterinburga

L808 08:16 Grifs-Light Банная дивизия

L808

Денис Миняев

Sanktpēterburga

Антон Романченко

Sanktpēterburga

Михаил Яковлев

Sanktpēterburga

M308 08:16 Rider-Middle СКИТ

M308

Елена Волобуева

Orla

Юрий Тарасов

Orla

M408 08:16 Lauva-Mini Ор выше гор

M408

M708 08:16 Sfinkse-Middle Боги бега

M708

Boris Sinitskiy

Maskava

P208 08:16 Atlants-Pro verrückt
Михаил Моисеев

Maskava

P308 08:16 Jātnieks-Pro ЦиклоИмпульс

P308

Алексей Захаров

Maskavas apgabals

P408 08:16 Lauva-Pro The real ИньЯньХрень

P408

P608 08:16 Bruņnesis-Pro Папанемайнь

P608

Алексей Захарченко

Maskava

Галина Симакина

Maskava

P708 08:16 Sfinkse-Pro шаман

P708

P808 08:16 Grifs-Pro SolidStates

P808

T408 08:16 Lion Techno Велоиголки

T408

X308 08:16 Rider-Xtra Измайловский Zверинец

X308

X408 08:16 Lion-Xtra Естный Ювелиртор

X408

Константин Орлов

Maskava

Елизавета Силантьева

Maskava

109 08:18 Eņģelis ТИТАНЫ

109

Валерий Беликов

Maskava

Наталья Лактюшкина

Maskava

Наталья Минаева

Maskava

L309 08:18 Jātnieks-Light Лапы Ягуара

L309

L409 08:18 Lauva-Light Вятичи

L409

Сергей Губанов

Kaluga

Дарья Жукова

Kaluga

Тарас Нестерец

Kaluga

L609 08:18 Bruņnesis-Light Синяя птица

L609

Юрий Елисеев

Maskava

Марина Захарова

Maskava

Наталья Наумова

Maskava

L709 08:18 Sfinkse-Light АмаТуры

L709

L809 08:18 Grifs-Light Растерзатор

L809

M309 08:18 Rider-Middle Froggg

M309

Виктор Зяблов

Maskava

M409 08:18 Lauva-Mini Без лишних шагов

M409

Глеб Шамаев

Maskava

M709 08:18 Sfinkse-Middle Фифа, Цаца и Фря

M709

Анна Бехтева

Sanktpēterburga

Юрий Суркис

Sanktpēterburga

P209 08:18 Atlants-Pro Бумажные монстры

P209

P309 08:18 Jātnieks-Pro DV19

P309

P409 08:18 Lauva-Pro Уголочек неба

P409

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Анастасия Счастливцева

Maskava

P609 08:18 Bruņnesis-Pro ДА&Ко

P609

Дмитрий Станкевич

Maskava

P709 08:18 Sfinkse-Pro Росметрострой

P709

P809 08:18 Grifs-Pro Перепутье

P809

T409 08:18 Lion Techno Пингвины Баскервилей

T409

Александр Комиссаров

Maskava

Ирина Царакаева

Maskava

U409 08:18 Lauva & Vienradzis Чай с баранками

U409

X309 08:18 Rider-Xtra Пикси и кицунэ

X309

Кирилл Пиксендеев

Maskava

X409 08:18 Lion-Xtra Инфузории и туфельки

X409

Екатерина Ефименко

Maskava

Евгений Минтусов

Maskava

110 08:20 Eņģelis Почётный донор

110

L310 08:20 Jātnieks-Light Колесики

L310

L410 08:20 Lauva-Light Зай-Цы

L410

Игорь Ганкин

Sanktpēterburga

Юля Ганкина

Sanktpēterburga

Анна Марченко

Sanktpēterburga

L610 08:20 Bruņnesis-Light Рефлексируем как черепахи

L610

Сергей Кривобоков

Sanktpēterburga

L710 08:20 Sfinkse-Light Пандочки

L710

L810 08:20 Grifs-Light Орущая морковь

L810

Анастасия Настенко

Maskava

Дмитрий Смирнов

Кирилл Челноков

Maskava

M410 08:20 Lauva-Mini Звёздочки

M410

Мария Ефремова

Maskava

Александр Рязанцев

Maskava

Анастасия Рязанцева

Maskava

M710 08:20 Sfinkse-Middle Его Самопроизвольное Перемещение

M710

Лиза Сластенова

Sanktpēterburga

Нина Трунина

Sanktpēterburga

P210 08:20 Atlants-Pro Приступ беспощадного ориентирования

P210

Алексей Воскобойников

Maskava

P310 08:20 Jātnieks-Pro Синергия

P310

Роман Клюшкин

Maskava

P410 08:20 Lauva-Pro Териберка

P410

Алексей Мельников

Maskava

Юлия Петрова

Maskava

P610 08:20 Bruņnesis-Pro Никуда не торопимся

P610

Константин Закатов

Maskava

Александр Хромов

Maskava

P710 08:20 Sfinkse-Pro Космические мозгоеды

P710

Женька Петухова (Прокофьева)

Maskava

T410 08:20 Lion Techno Летучие фуфырики

T410

Александр Запятой

Maskavas apgabals

U410 08:20 Lauva & Vienradzis Идём!

U410

X310 08:20 Rider-Xtra ИнтБоты

X310

Максим Болдырев

Maskava

X410 08:20 Lion-Xtra Назад нельзя

X410

111 08:22 Eņģelis Silicon Soul

111

L311 08:22 Jātnieks-Light Gastrobike

L311

L411 08:22 Lauva-Light МанГурд

L411

L611 08:22 Bruņnesis-Light Хыть-хыть

L611

Галина Шаройкина

Maskava

L711 08:22 Sfinkse-Light Бешеные улитки

L711

Кирилл Зендриков

Maskava

Алексей Проценко

Maskava

Анастасия Проценко

Maskava

L811 08:22 Grifs-Light Бешеные белки

L811

M311 08:22 Rider-Middle Форрест Гамп

M311

Кирилл Алексеев

Maskavas apgabals

Кирилл Мачнев

Maskavas apgabals

Андрей Ефимочкин

Maskavas apgabals

M711 08:22 Sfinkse-Middle Штурмовики

M711

Алексей Киреев

Sanktpēterburga

P211 08:22 Atlants-Pro Новая надежда

P211

Игорь Фокин

Maskava

Дмитрий Шарипов

Maskavas apgabals

P311 08:22 Jātnieks-Pro Дима

P311

P411 08:22 Lauva-Pro Пешие лешие

P411

Валерия Немошкалова

Maskava

Юлия Першина

Maskava

Дмитрий Резанов

Maskava

P611 08:22 Bruņnesis-Pro Дети шпионов

P611

Денис Матвейчук

Maskava

Алексей Сосновских

Maskava

Елена Шокот

Maskava

P711 08:22 Sfinkse-Pro Шизики шутят

P711

P811 08:22 Grifs-Pro Гений Пушкина

P811

T411 08:22 Lion Techno Техничные львы

T411

Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

Ксюша Бикеева

Sanktpēterburga

U411 08:22 Lauva & Vienradzis To Be Defined

U411

Ирина Бакина

Maskava

Олег Гончаров

Maskava

X311 08:22 Rider-Xtra ХайлиЛайкли

X311

Павел Епишев

Maskavas apgabals

Grigori Nikolaenko

Maskava

Андрей Матвеев

Maskavas apgabals

X411 08:22 Lion-Xtra Альма-матер

X411

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

112 08:24 Eņģelis Высшие нервные деятели

112

L412 08:24 Lauva-Light Би-О

L412

Ольга Бирюк

Maskava

L612 08:24 Bruņnesis-Light Барбе Руби

L612

Артур Вавилов

Maskava

Саша Юферев

Maskava

Наташа Юферева

Maskava

L712 08:24 Sfinkse-Light Ранняя корюшка

L712

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

L812 08:24 Grifs-Light 3D-тормоза

L812

Дмитрий Яговцев

Maskava

M312 08:24 Rider-Middle Шаолинь
M412 08:24 Lauva-Mini Маня и Ко

M412

Анастасия Корнякова

Maskava

Мария Кузнецова

Maskava

M712 08:24 Sfinkse-Middle Краны

M712

Дмитрий Фомин

Maskava

Татьяна Чернышева

Maskava

P212 08:24 Atlants-Pro Same time, next year

P212

P312 08:24 Jātnieks-Pro Некто и ещё кто-то

P312

Анатолий Гребеньщиков

Maskava

P412 08:24 Lauva-Pro Метод рандомного тыка

P412

P612 08:24 Bruņnesis-Pro Серебряный лев

P612

Лилия Герасименко

Maskava

P712 08:24 Sfinkse-Pro Кокошка на выезде

P712

Павел Васильев

Sanktpēterburga

Андрей Антропов

Maskava

T412 08:24 Lion Techno ПеченькиНеги

T412

Анастасия Дрогунова

Maskava

U412 08:24 Lauva & Vienradzis 2 Тани 2 Маши

U412

Мария Анурова

Maskava

Мария Соколова

Maskava

Татьяна Соколова

Maskava

X312 08:24 Rider-Xtra ЮЮшки

X312

Yriy Yurgers

Maskava

Дмитрий Кузнецов

Maskava

X412 08:24 Lion-Xtra Вперед по стенке!

X412

113 08:26 Eņģelis Внезапно

113

Сергей Есаков

Maskava

Юрий Хромов

Maskava

L313 08:26 Jātnieks-Light Очень смешно

L313

Светлана Лисовая

Maskava

L413 08:26 Lauva-Light Луциановые

L413

Аркадий Клишин

Maskava

Алексей Шигаров

Maskava

Михаил Шигаров

Maskava

L613 08:26 Bruņnesis-Light Туту

L613

L813 08:26 Grifs-Light Ета самое!

L813

Вадим Баязитов

Maskava

Елена Баязитова

Maskava

M313 08:26 Rider-Middle не чип и не дейл, но тоже спешат

M313

Женя И.

Maskava

Костя Каталев

Maskava

M413 08:26 Lauva-Mini Радуга

M413

Зоя Зюзина

Maskavas apgabals

M713 08:26 Sfinkse-Middle Дойду!

M713

P213 08:26 Atlants-Pro Тандем

P213

Anastasiya Kashapova

Maskavas apgabals

Руслан Кашапов

Maskavas apgabals

P313 08:26 Jātnieks-Pro ПХДВП

P313

Олег Майоров

Maskava

P413 08:26 Lauva-Pro Двое в лодке, не считая...

P413

Юлия Оглуздина

Maskava

P613 08:26 Bruņnesis-Pro Прасковьи из Подмосковья

P613

Юлия Беляева

Maskavas apgabals

Ангелина Кретинина

Maskavas apgabals

Ирина Роднова

Maskavas apgabals

Светлана Рыбакова

Maskavas apgabals

P713 08:26 Sfinkse-Pro Весёлые Кварки

P713

Даша Зимарина

Maskava

P813 08:26 Grifs-Pro отход на север
T413 08:26 Lion Techno Масярника

T413

Денис Панкратов

Maskava

Фёдор Панкратов

Maskava

Василиса Панкратова

Maskava

U413 08:26 Lauva & Vienradzis пин-код

U413

Татьяна Власова

Maskava

Елена Ухатская

Maskava

X313 08:26 Rider-Xtra Вылысыпыдысты

X313

Александр Шебордаев

Maskava

Егор Шебордаев

Maskava

X413 08:26 Lion-Xtra Snake II

X413

Владимир Уржумцев

Puškina

Алексей Ушаков

Sanktpēterburga

114 08:28 Eņģelis Мультифора

114

L314 08:28 Jātnieks-Light Солнце на спицах

L314

L414 08:28 Lauva-Light Кот и Рыж

L414

L614 08:28 Bruņnesis-Light Bazinga

L614

Диана Беляева

Maskava

Светлана Пославски

Maskava

L714 08:28 Sfinkse-Light Выступаем

L714

Михаил Васенин

Maskava

Артемий Юренков

Maskava

L814 08:28 Grifs-Light Белый легион

L814

Юрий Чинаев

Maskava

M314 08:28 Rider-Middle Пюре

M314

Anton Kovalenko

Maskava

Сергей Балашов

Maskava

Александр Кокорин

Maskava

Сергей Сыресин

Maskava

M414 08:28 Lauva-Mini Кучерявость

M414

Юрий Гирфанов

Maskava

Александр Егарев

Maskava

Александра Егарева

Maskava

M714 08:28 Sfinkse-Middle Зевгма

M714

Роман Чернин

Sanktpēterburga

P214 08:28 Atlants-Pro Чип и Дейл

P214

Татьяна Гулакова

Maskava

P414 08:28 Lauva-Pro Хорошо и стыдно

P414

P614 08:28 Bruņnesis-Pro Ва-Банк

P614

Евгений Галунин

Maskava

Оксана Комягина

Maskava

P714 08:28 Sfinkse-Pro Один удар - четыре дырки

P714

Артём Соловьев

Maskava

P814 08:28 Grifs-Pro Команда_АА

P814

U414 08:28 Lauva & Vienradzis Мышки-норушки

U414

Александр Баланцев

Maskava

Алексей Зудилин

Maskava

Екатерина Козлова

Maskava

X314 08:28 Rider-Xtra Свинка Пеппа

X314

Роман Егоров

Maskava

Дмитрий Жадик

Maskava

X414 08:28 Lion-Xtra Воля Случая

X414

Владимир Хиль

Maskava

115 08:30 Eņģelis Brothers in legs

115

Мария Татурина

Maskava

Антон Хлынин

Maskava

L315 08:30 Jātnieks-Light МИФ

L315

L415 08:30 Lauva-Light Свежайшие

L415

L615 08:30 Bruņnesis-Light РасПздяи

L615

L715 08:30 Sfinkse-Light Землеройки

L715

Светлана Алёнова

Maskava

Юлия Ляшко

Maskava

Елена Ставровская

Maskava

M415 08:30 Lauva-Mini Родители без компотного демона

M415

Олег Маринкевич

Maskava

M715 08:30 Sfinkse-Middle Тима раков

M715

Вениамин Блинов

Maskava

P215 08:30 Atlants-Pro X-rays

P215

P315 08:30 Jātnieks-Pro Глобус

P315

P415 08:30 Lauva-Pro Химия и жизнь

P415

Андрей Илюхин

Maskava

Елена Мурашова

Maskava

P615 08:30 Bruņnesis-Pro Мимитим

P615

Юлия Александрова

Maskava

P715 08:30 Sfinkse-Pro A4

P715

P815 08:30 Grifs-Pro ня! racing team

P815

Sergey Ivanov

Maskavas apgabals

Дарья Иванова

Maskavas apgabals

Роман Хайруллин

Maskavas apgabals

X415 08:30 Lion-Xtra Имбирные пряники

X415

Kirill Krutitsky

Sanktpēterburga

L316 08:32 Jātnieks-Light Ололо

L316

L416 08:32 Lauva-Light Лохматики-Мохнатики

L416

L616 08:32 Bruņnesis-Light Bicycle&Powerful

L616

L716 08:32 Sfinkse-Light Нормальные герои

L716

Rashid Mukharlyamov

Maskava

Евгения Голобокова

Maskava

L816 08:32 Grifs-Light Химрар 2

L816

M316 08:32 Rider-Middle Фокус

M316

Андрей Виноградов

Maskava

M416 08:32 Lauva-Mini Отважным щенкам всё по зубам

M416

Георгий Тарасов

Maskava

Даша Тарасова

Maskava

M716 08:32 Sfinkse-Middle Флюгегехаймен

M716

Андрей Гладилин

Maskava

Мария Нартова

Maskava

Александр Товстопят

Maskava

P216 08:32 Atlants-Pro Сперва беги, затем подумай

P216

Катя Кобликова

Maskava

P316 08:32 Jātnieks-Pro Лосяш

P316

P416 08:32 Lauva-Pro солнышки!

P416

Анастасия Ничипорчук

Maskava

P616 08:32 Bruņnesis-Pro Squadra Azzurra

P616

Владимир Агеев

Maskava

Ирина Мелетова

Maskava

P716 08:32 Sfinkse-Pro makes perfect sense

P716

Игорь Жилин

Maskava

Павел Криштальский

Maskava

P816 08:32 Grifs-Pro От Морозки

P816

Юлия Вороненко

Maskava

Мария Добровидова

Maskava

Сергей Индриков

Maskavas apgabals

U416 08:32 Lauva & Vienradzis Asterisks

U416

X416 08:32 Lion-Xtra Коты и Хомяки

X416

Ярослав Сысоев

Maskava

Наталия Сысоева

Maskava

Ярослав Шушеначев

Maskava

117 08:34 Eņģelis А И

117

Анна Иванова

Sanktpēterburga

L317 08:34 Jātnieks-Light Вега

L317

L417 08:34 Lauva-Light Тесть и теща

L417

Владимир Бермешев

Maskava

Елена Бермешева

Maskava

L717 08:34 Sfinkse-Light ХБТ

L717

Павел Соколов

Maskavas apgabals

Дмитрий Ермаков

Maskavas apgabals

Дмитрий Ермаков

Maskavas apgabals

L817 08:34 Grifs-Light Капибара и М . Ю.

L817

Алексей Логинов

Maskava

M317 08:34 Rider-Middle Amazonki & Trisport

M317

Irina Budakova

Maskava

Олег Закиев

Maskavas apgabals

M417 08:34 Lauva-Mini Загадочная Москва

M417

Евгений Осетров

Maskava

Екатерина Шендриковская

Maskava

Дмитрий Шендриковский

Maskava

M717 08:34 Sfinkse-Middle 11 мамонтов

M717

Пётр Бакланов

Maskava

Маргарита Тюрина

Maskava

P217 08:34 Atlants-Pro Fluffy Jack

P217

Илья Филипцов

Sanktpēterburga

Любовь Филипцова

Sanktpēterburga

P317 08:34 Jātnieks-Pro Пух яка

P317

Kirill Pospelov

Maskava

Pasha Pavlov

Maskava

P417 08:34 Lauva-Pro Keepsake

P417