Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Люба Александрова
Maskavas apgabals   109 «RuMoHoR» 11:18
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   100 «Трям» 11:00
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   102 «Две капитанки» 11:04
Игорь Винокуров
Sanktpēterburga   129 «Этюд» 11:58
Екатерина Винокурова
Sanktpēterburga   129 «Этюд» 11:58
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   101 «Unelmoja, top-mission» 11:02
Антон Гогин
Maskava   109 «RuMoHoR» 11:18
Денис Гришин
Sanktpēterburga   139 «Crazy Physics» 12:18
Ксения Дербикова
Maskava   116 «Улитки-про» 11:32
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   142 «Красный треугольник» 12:24
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   100 «Трям» 11:00
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   107 «Gas Powered Stick!!!» 11:14
Нина Иванова
Sanktpēterburga   113 «Активные ленивцы» 11:26
Константин Кноп
Sanktpēterburga   159 «13 сектор» 12:58
Роман Колобов
Sanktpēterburga   117 «ДАО Льва» 11:34
Лера Корнеева
Maskava   116 «Улитки-про» 11:32
ирина коробкина
Sanktpēterburga   138 «Черепахи» 12:16
Елена Королева
Sanktpēterburga   140 «К2» 12:20
Светлана Королева
Sanktpēterburga   140 «К2» 12:20
Валентина Лебедева
Pēterhofa   152 «Альма-матер» 12:44
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   101 «Unelmoja, top-mission» 11:02
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   152 «Альма-матер» 12:44
Владимир Моргулис
Maskava   105 «Большой Львиный Прайд» 11:10
Александра Навоева
Maskavas apgabals   114 «Куда деваться» 11:28
Полина Оскольская
Sanktpēterburga   142 «Красный треугольник» 12:24
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   115 «Сашинаа команда» 11:30
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   156 «Топ-топ менеджеры» 12:52
Елена Пименова
Sanktpēterburga   134 «Пупсики» 12:08
Светлана Плужник
Maskava   104 «Большой Львиный Прайд» 11:08
Ольга Попова
Maskavas apgabals   114 «Куда деваться» 11:28
Александра Рябикова
Maskava   104 «Большой Львиный Прайд» 11:08
Мария Савина
Sanktpēterburga   108 «Огни Самайна» 11:16
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   103 «Большой Львиный Прайд» 11:06
Сергей Смирнов
Maskava   106 «Большой Львиный Прайд» 11:12
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   107 «Gas Powered Stick!!!» 11:14
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   102 «Две капитанки» 11:04
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   113 «Активные ленивцы» 11:26
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   134 «Пупсики» 12:08
Olga Antikyan
Sanktpēterburga   136 «adelante» 12:12
Mikhail Sorokin
Sanktpēterburga   150 «МС» 12:40
Любовь Астахова
Sanktpēterburga   111 «Aamusta valovirran» 11:22
Илья Васильев
Sanktpēterburga   148 «ИК» 12:36
Леонид Дмитриев
Maskava   106 «Большой Львиный Прайд» 11:12
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   111 «Aamusta valovirran» 11:22
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   156 «Топ-топ менеджеры» 12:52
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   147 «Коалы» 12:34
Анна Олейник
Sanktpēterburga   144 «Лена» 12:28
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   110 «Тяни-Толкай» 11:20
Реука Сергей
Sanktpēterburga   108 «Огни Самайна» 11:16
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   146 «Мурзики» 12:32
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   154 «СВНК» 12:48
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   135 «Мозг и Мускул» 12:10
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   115 «Сашинаа команда» 11:30
Михаил Цуканов
Turku   151 «Математики» 12:42
Олег Голубев
Sanktpēterburga   138 «Черепахи» 12:16
Ольга Икко
Helsinki   149 «Вышли к Херсону» 12:38
Инга Кноп
Sanktpēterburga   159 «13 сектор» 12:58
Анна Кротова
Helsinki   149 «Вышли к Херсону» 12:38
Екатерина Куксенок
Sanktpēterburga   148 «ИК» 12:36
Светлана Куликова
Sanktpēterburga   150 «МС» 12:40
Лариса Лубневская
Sanktpēterburga   130 «Горячие пятки» 12:00
Алёна Лукьянова
Sanktpēterburga   105 «Большой Львиный Прайд» 11:10
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   139 «Crazy Physics» 12:18
Ирина Мартынова
Maskava   103 «Большой Львиный Прайд» 11:06
Бараш Михаил
Turku   151 «Математики» 12:42
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   147 «Коалы» 12:34
Макс Морозов
Sanktpēterburga   110 «Тяни-Толкай» 11:20
Елена Олейник
Sanktpēterburga   144 «Лена» 12:28
Лена Старцева
Maskava   132 «Ротонда-70» 12:04
Дина Татаркина
Maskava   132 «Ротонда-70» 12:04
Александра Точанская
Sanktpēterburga   155 «За покупками...» 12:50
Екатерина Точанская
Sanktpēterburga   155 «За покупками...» 12:50
Максим Точанский
Sanktpēterburga   154 «СВНК» 12:48
Татьяна Тягур
Sanktpēterburga   130 «Горячие пятки» 12:00
Артем Халфин
Sanktpēterburga   136 «adelante» 12:12
Евгений Шифрин
Sanktpēterburga   146 «Мурзики» 12:32
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 11:00 Трям

100

101 11:02 Unelmoja, top-mission

101

102 11:04 Две капитанки

102

103 11:06 Большой Львиный Прайд

103

Ирина Мартынова

Maskava

104 11:08 Большой Львиный Прайд

104

105 11:10 Большой Львиный Прайд

105

Алёна Лукьянова

Sanktpēterburga

106 11:12 Большой Львиный Прайд

106

107 11:14 Gas Powered Stick!!!

107

108 11:16 Огни Самайна

108

Мария Савина

Sanktpēterburga

Реука Сергей

Sanktpēterburga

109 11:18 RuMoHoR

109

110 11:20 Тяни-Толкай

110

Макс Морозов

Sanktpēterburga

111 11:22 Aamusta valovirran

111

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

113 11:26 Активные ленивцы

113

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

114 11:28 Куда деваться

114

Ольга Попова

Maskavas apgabals

115 11:30 Сашинаа команда

115

116 11:32 Улитки-про

116

117 11:34 ДАО Льва

117

Роман Колобов

Sanktpēterburga

129 11:58 Этюд

129

130 12:00 Горячие пятки

130

Лариса Лубневская

Sanktpēterburga

Татьяна Тягур

Sanktpēterburga

132 12:04 Ротонда-70

132

Лена Старцева

Maskava

Дина Татаркина

Maskava

133 12:06 No name

133

134 12:08 Пупсики

134

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

135 12:10 Мозг и Мускул

135

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

136 12:12 adelante

136

Olga Antikyan

Sanktpēterburga

Артем Халфин

Sanktpēterburga

138 12:16 Черепахи

138

Олег Голубев

Sanktpēterburga

139 12:18 Crazy Physics

139

Денис Гришин

Sanktpēterburga

Александра Лысенко

Sanktpēterburga

140 12:20 К2

140

142 12:24 Красный треугольник

142

144 12:28 Лена

144

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Елена Олейник

Sanktpēterburga

146 12:32 Мурзики

146

Евгений Шифрин

Sanktpēterburga

147 12:34 Коалы

147

Елизавета Михайлова

Sanktpēterburga

148 12:36 ИК

148

Илья Васильев

Sanktpēterburga

Екатерина Куксенок

Sanktpēterburga

149 12:38 Вышли к Херсону

149

Ольга Икко

Helsinki

Анна Кротова

Helsinki

150 12:40 МС

150

Mikhail Sorokin

Sanktpēterburga

Светлана Куликова

Sanktpēterburga

151 12:42 Математики

151

Бараш Михаил

Turku

152 12:44 Альма-матер

152

154 12:48 СВНК

154

Максим Точанский

Sanktpēterburga

155 12:50 За покупками...

155

Александра Точанская

Sanktpēterburga

Екатерина Точанская

Sanktpēterburga

156 12:52 Топ-топ менеджеры

156

159 12:58 13 сектор

159

Инга Кноп

Sanktpēterburga