Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alexandra Dremina
London   714 «Чертоги разума» 09:28
Yury Petrov
Tālo ārzemju pilsētas   704 «Север не найден» 09:08
Sergei Ponomarjov
London   735 «Targaryen Dragons» 10:10
Vlad Romanenko
Tālo ārzemju pilsētas   731 «Города дальнего зарубежья» 10:02
Veronika Shishonkova
London   732 «Масонские свинки» 10:04
Svyatoslav Usachev
London   705 «Почтмейстер» 09:10
Антон Быков
London   707 «Nutty cyan pandas» 09:14
Надежда Волкова
Maskava   701 «Изподкустовые выползни» 09:02
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   708 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:16
Нина Голяндина
Sanktpēterburga   715 «NAN» 09:30
Анна Горелик
Sanktpēterburga   716 «ТуРРРисты» 09:32
Андрей Комаров
Sanktpēterburga   717 «Утконос» 09:34
Иван Комаров
Maskava   709 «Добр бодр бобр Додр» 09:18
Иван Комиссаров
Maskava   707 «Nutty cyan pandas» 09:14
Сергей Кубышин
Maskava   710 «Quick Lone Fox» 09:20
Константин Лихоманов
Jekaterinburga   703 «Альтернативно Адекватные» 09:06
Сергей Мельников
London   704 «Север не найден» 09:08
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   716 «ТуРРРисты» 09:32
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   704 «Север не найден» 09:08
Роберт Хасанов
Tālo ārzemju pilsētas   709 «Добр бодр бобр Додр» 09:18
Алиса Чернявская
London   706 «Fox family» 09:12
Alexander Cheparukhin
London   718 «Команда, которой не было» 09:36
Anton Manoylov
London   712 «VPitereVIPit'» 09:24
Boris Okun
London   734 «Редупликация дефинестрации» 10:08
Anton Sharapov
London   713 «Жирафы-Грачуны» 09:26
Taiana Zakharchenko
London   711 «USS Enterprise» 09:22
Михаил Нокель
Maskava   709 «Добр бодр бобр Додр» 09:18
Александр Тимин
Maskava   704 «Север не найден» 09:08
Никита Труханов
London   700 «Время собирать валежник» 09:00
Koji Benstead
London   735 «Targaryen Dragons» 10:10
Yuri Benstead
London   735 «Targaryen Dragons» 10:10
Alexandra Boykova
Maskava   707 «Nutty cyan pandas» 09:14
Katya Chudakova
London   711 «USS Enterprise» 09:22
Andrey Lokot
London   714 «Чертоги разума» 09:28
Ilia Lvov
London   732 «Масонские свинки» 10:04
Ksenia Manoylova
London   712 «VPitereVIPit'» 09:24
Yaroslav Melnyk
London   732 «Масонские свинки» 10:04
Stella Mikhailova
London   732 «Масонские свинки» 10:04
Mike Ovchinnikov
London   711 «USS Enterprise» 09:22
Mariana Pereira
Tālo ārzemju pilsētas   701 «Изподкустовые выползни» 09:02
Waclaw Shakura
London   711 «USS Enterprise» 09:22
Andrei Tereskin
London   718 «Команда, которой не было» 09:36
Maria Titova
London   714 «Чертоги разума» 09:28
Alina Urban
London   712 «VPitereVIPit'» 09:24
Max Urban
London   712 «VPitereVIPit'» 09:24
Pleskanovskaya Yulia
London   734 «Редупликация дефинестрации» 10:08
Anton Zhernov
London   714 «Чертоги разума» 09:28
Janina Zylinska
London   735 «Targaryen Dragons» 10:10
Владимир Артюхов
Лондон   731 «Города дальнего зарубежья» 10:02
Иван Бурмистров
Jekaterinburga   733 «ЧЖОК» 10:06
Анастасия Бурмистрова
Jekaterinburga   733 «ЧЖОК» 10:06
Антонина Герасёва
Maskavas apgabals   708 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:16
Софья Герасимова
London   713 «Жирафы-Грачуны» 09:26
Маша Гнитько
Jekaterinburga   733 «ЧЖОК» 10:06
Антон Гуревич
London   701 «Изподкустовые выползни» 09:02
Егор Есенков
London   700 «Время собирать валежник» 09:00
Станислав Жорин
London   703 «Альтернативно Адекватные» 09:06
Анна Ильина
London   703 «Альтернативно Адекватные» 09:06
Вадим Канторов
Paris   709 «Добр бодр бобр Додр» 09:18
Дмитрий Лысенко
Sanktpēterburga   716 «ТуРРРисты» 09:32
Анна Мазур
London   700 «Время собирать валежник» 09:00
Анна Малова
Sanktpēterburga   717 «Утконос» 09:34
Андрей Петровец
London   706 «Fox family» 09:12
Юлиана Романенко
Лондон   731 «Города дальнего зарубежья» 10:02
Иван Савельев
London   713 «Жирафы-Грачуны» 09:26
Ольга Сахаревич
Лондон   731 «Города дальнего зарубежья» 10:02
Василий Соколов
London   701 «Изподкустовые выползни» 09:02
Дмитрий Степаненко
London   703 «Альтернативно Адекватные» 09:06
Татьяна Устинова
London   708 «Замзунзуберлижфиналиш» 09:16
Кирилл Храпоничев
London   713 «Жирафы-Грачуны» 09:26
Ева Чернявская
London   706 «Fox family» 09:12
Владимир Чернявский
London   706 «Fox family» 09:12
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
700 09:00 Время собирать валежник

700

Егор Есенков

London

Анна Мазур

London

701 09:02 Изподкустовые выползни
Mariana Pereira

Tālo ārzemju pilsētas

Антон Гуревич

London

Василий Соколов

London

703 09:06 Альтернативно Адекватные

703

Станислав Жорин

London

Анна Ильина

London

Дмитрий Степаненко

London

704 09:08 Север не найден

704

705 09:10 Почтмейстер

705

706 09:12 Fox family

706

Андрей Петровец

London

Ева Чернявская

London

Владимир Чернявский

London

707 09:14 Nutty cyan pandas

707

Alexandra Boykova

Maskava

708 09:16 Замзунзуберлижфиналиш

708

Антонина Герасёва

Maskavas apgabals

Татьяна Устинова

London

709 09:18 Добр бодр бобр Додр

709

Роберт Хасанов

Tālo ārzemju pilsētas

Вадим Канторов

Paris

710 09:20 Quick Lone Fox

710

711 09:22 USS Enterprise

711

Katya Chudakova

London

Mike Ovchinnikov

London

Waclaw Shakura

London

712 09:24 VPitereVIPit'

712

Ksenia Manoylova

London

Alina Urban

London

Max Urban

London

713 09:26 Жирафы-Грачуны

713

Софья Герасимова

London

Иван Савельев

London

Кирилл Храпоничев

London

714 09:28 Чертоги разума

714

Andrey Lokot

London

Maria Titova

London

Anton Zhernov

London

715 09:30 NAN

715

Нина Голяндина

Sanktpēterburga

716 09:32 ТуРРРисты

716

Анна Горелик

Sanktpēterburga

Дмитрий Лысенко

Sanktpēterburga

717 09:34 Утконос

717

Андрей Комаров

Sanktpēterburga

Анна Малова

Sanktpēterburga

718 09:36 Команда, которой не было

718

Andrei Tereskin

London

731 10:02 Города дальнего зарубежья

731

Vlad Romanenko

Tālo ārzemju pilsētas

Владимир Артюхов

Лондон

Юлиана Романенко

Лондон

Ольга Сахаревич

Лондон

732 10:04 Масонские свинки

732

Ilia Lvov

London

Yaroslav Melnyk

London

Stella Mikhailova

London

733 10:06 ЧЖОК

733

Иван Бурмистров

Jekaterinburga

Анастасия Бурмистрова

Jekaterinburga

Маша Гнитько

Jekaterinburga

734 10:08 Редупликация дефинестрации

734

Boris Okun

London

Pleskanovskaya Yulia

London

735 10:10 Targaryen Dragons

735

Koji Benstead

London

Yuri Benstead

London

Janina Zylinska

London