Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Larisa Belyaeva
Sanktpēterburga   X362 «ТриЭл» 11:04
FEDOR DUHOVSKOY
Sanktpēterburga   X360 «Синий Краб» 11:00
Polina Kunitsyna
Sanktpēterburga   X360 «Синий Краб» 11:00
Nikolai Minkevich
Sanktpēterburga   X338 «Данила Краснов» 10:16
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   X346 «крути педали» 10:32
Ilya Tereshin
Sanktpēterburga   X350 «Ыежжоча» 10:40
Елена Борзова
Sanktpēterburga   X348 «И не только» 10:36
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   X346 «крути педали» 10:32
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   X330 «Glück» 10:00
Анатолий Жилин
Sanktpēterburga   X338 «Данила Краснов» 10:16
Екатерина Звягина
Sanktpēterburga   X338 «Данила Краснов» 10:16
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   X336 «Дачники» 10:12
Геннадий Кузьмин
Sanktpēterburga   X340 «Бурундуки» 10:20
Роман Кулагин
Puškina   X346 «крути педали» 10:32
Ирина Малышева
Sanktpēterburga   X358 «Велобег» 10:56
Елизавета Муравник
Sanktpēterburga   X344 «Fratercula arctica» 10:28
Алёнка Наумова
Sanktpēterburga   X356 «Спешарики» 10:52
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   X340 «Бурундуки» 10:20
Евгений Носов
Kurska   X332 «Flycycle» 10:04
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   X330 «Glück» 10:00
Мария Соколова
Sanktpēterburga   X346 «крути педали» 10:32
Илья Шалапанов
Sanktpēterburga   X348 «И не только» 10:36
Алексей Ширманов
Sanktpēterburga   X362 «ТриЭл» 11:04
Андрей Ямбаев
Sanktpēterburga   X332 «Flycycle» 10:04
Наталия Вересова
Sanktpēterburga   X352 «Смех с мехом» 10:44
Александра Жукова
Sanktpēterburga   X356 «Спешарики» 10:52
Александр Звягин
Sanktpēterburga   X338 «Данила Краснов» 10:16
Валентина Мартынова
Sanktpēterburga   X376 «Едем по компасу» 11:32
Николай Перевёрткин
Sanktpēterburga   X334 «Заводные дедушки и Микулишна» 10:08
Евгений Синельщиков
Sanktpēterburga   X354 «EZ KATKA» 10:48
Анна Стрепетова
Sanktpēterburga   X342 «12лет» 10:24
Евгений Басов
Sanktpēterburga   X354 «EZ KATKA» 10:48
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   X360 «Синий Краб» 11:00
Андрей Боев
Sanktpēterburga   X352 «Смех с мехом» 10:44
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   X348 «И не только» 10:36
Таня Голубкова
Sanktpēterburga   X350 «Ыежжоча» 10:40
Александра Деханова
Sanktpēterburga   X336 «Дачники» 10:12
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   X348 «И не только» 10:36
Владимир Жуков
Sanktpēterburga   X356 «Спешарики» 10:52
Ольга Жукова
Sanktpēterburga   X356 «Спешарики» 10:52
Кирилл Журов
Sanktpēterburga   X354 «EZ KATKA» 10:48
Алексей Зверев
Sanktpēterburga   X344 «Fratercula arctica» 10:28
Виктор Канаев
Sanktpēterburga   X342 «12лет» 10:24
Светлана Киски
Sanktpēterburga   X352 «Смех с мехом» 10:44
Федор Малышев
Sanktpēterburga   X358 «Велобег» 10:56
Илья Молчанов
Sanktpēterburga   X352 «Смех с мехом» 10:44
Елена Олева
Sanktpēterburga   X376 «Едем по компасу» 11:32
Семен Пчелкин
Sanktpēterburga   X360 «Синий Краб» 11:00
Игорь Сидоров
Sanktpēterburga   X350 «Ыежжоча» 10:40
Евгений Симанович
Sanktpēterburga   X334 «Заводные дедушки и Микулишна» 10:08
Софья Фомина
Sanktpēterburga   X376 «Едем по компасу» 11:32
Василий Шариков
Sanktpēterburga   X354 «EZ KATKA» 10:48
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X330 10:00 Glück

X330

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

X332 10:04 Flycycle

X332

X334 10:08 Заводные дедушки и Микулишна

X334

Евгений Симанович

Sanktpēterburga

X336 10:12 Дачники

X336

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

Александра Деханова

Sanktpēterburga

X338 10:16 Данила Краснов

X338

Nikolai Minkevich

Sanktpēterburga

Анатолий Жилин

Sanktpēterburga

X340 10:20 Бурундуки

X340

X342 10:24 12лет
Виктор Канаев

Sanktpēterburga

X344 10:28 Fratercula arctica

X344

Алексей Зверев

Sanktpēterburga

X346 10:32 крути педали

X346

X348 10:36 И не только
Елена Борзова

Sanktpēterburga

Илья Шалапанов

Sanktpēterburga

Татьяна Ведьгун

Sanktpēterburga

Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

X350 10:40 Ыежжоча
Ilya Tereshin

Sanktpēterburga

Таня Голубкова

Sanktpēterburga

Игорь Сидоров

Sanktpēterburga

X352 10:44 Смех с мехом

X352

Андрей Боев

Sanktpēterburga

Светлана Киски

Sanktpēterburga

Илья Молчанов

Sanktpēterburga

X354 10:48 EZ KATKA
Евгений Басов

Sanktpēterburga

Кирилл Журов

Sanktpēterburga

Василий Шариков

Sanktpēterburga

X356 10:52 Спешарики
Алёнка Наумова

Sanktpēterburga

Владимир Жуков

Sanktpēterburga

Ольга Жукова

Sanktpēterburga

X358 10:56 Велобег

X358

Ирина Малышева

Sanktpēterburga

Федор Малышев

Sanktpēterburga

X360 11:00 Синий Краб

X360

FEDOR DUHOVSKOY

Sanktpēterburga

Polina Kunitsyna

Sanktpēterburga

Сергей Белоусов

Sanktpēterburga

Семен Пчелкин

Sanktpēterburga

X362 11:04 ТриЭл

X362

Larisa Belyaeva

Sanktpēterburga

X376 11:32 Едем по компасу

X376

Елена Олева

Sanktpēterburga

Софья Фомина

Sanktpēterburga