Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Margarita Golub
Sanktpēterburga   P438 «TimTeam» 10:16
Kirill Groshenkov
  P490 «Морра» 12:00
Evgeny Mironenko
Sanktpēterburga   P4150 «Движимые» 14:00
Nadin Nadin
Sanktpēterburga   P4132 «Пампанито» 13:24
Jenny Ovsyannikova
Maskava   P405 «ИньЯньХрень» 09:10
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   P496 «Удивительные рядом» 12:12
Tais Rozhkova
Maskava   P403 «RR» 09:06
Irina Sergeenko
Sanktpēterburga   P4110 «Мы не промах!» 12:40
Katerina Shananina
Maskava   P424 «Гаттерии» 09:48
Марина Vinnie
Sanktpēterburga   P4114 «Дохлый номер» 12:48
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   P487 «На коленях олени» 11:54
Артём Авдосьев
Sanktpēterburga   P473 «J.O.P.A. в мыле» 11:26
Алексей Аксенов
Sanktpēterburga   P4128 «Хах ок» 13:16
Александра Александрова
Sanktpēterburga   P4138 «Дон Дигидон» 13:36
Мария Аль-Ради
Sanktpēterburga   P4144 «Олени и Ко» 13:48
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   P401 «Нас пятило» 09:02
Максим Андреев
Sanktpēterburga   P477 «Ту зе айлэнд!» 11:34
Анна Анкудинова
Sanktpēterburga   P489 «Улица Пёселя» 11:58
Соловьёва Анна
Sanktpēterburga   P462 «Никогда такого не было и вот опять» 11:04
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   P427 «Двое из ларца» 09:54
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   P417 «тушканчики» 09:34
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   P452 «Тысяча извинений» 10:44
Полина Баталина
Sanktpēterburga   P4102 «Название команды» 12:24
Евгения Беленкова
Sanktpēterburga   P418 «Весна» 09:36
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   P478 «Белый Ус» 11:36
Антон Беляев
Sanktpēterburga   P435 «Белая Сибирь» 10:10
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   P427 «Двое из ларца» 09:54
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   P407 «Пух летает, как дымок» 09:14
Анна Борковская
Sanktpēterburga   P4117 «Плюшки» 12:54
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   P4130 «Мимоходом» 13:20
Анатолий Вершинин
Sanktpēterburga   P471 «Dr.Toll» 11:22
Юлия Вершинина
Sanktpēterburga   P471 «Dr.Toll» 11:22
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   P455 «ТК» 10:50
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P412 «keepsake» 09:24
Владислав Выборнов
Sanktpēterburga   P439 «Kingfisher» 10:18
Олег Выборнов
Sanktpēterburga   P439 «Kingfisher» 10:18
Анна Выборнова
Sanktpēterburga   P439 «Kingfisher» 10:18
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P411 «Leone di San Marco» 09:22
Марина Далина
Sanktpēterburga   P484 «Городские Робинзоны» 11:48
Андрей Друмов
Ņižņijnovgoroda   P4145 «Анатолийский орден» 13:50
Елена Евдокимова
Sanktpēterburga   P480 «Белка» 11:40
Андрей Евсеенко
Rjazaņa   P4115 «EPAM Ryazan» 12:50
Евгения Ежелова
Maskavas apgabals   P400 «Альтернатива» 09:00
Юлия Ермилова
Maskavas apgabals   P400 «Альтернатива» 09:00
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   P470 «Шустряки» 11:20
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   P416 «Gas powered stick!!!» 09:32
Света Залманова
Ļeņingradas apgabals   P405 «ИньЯньХрень» 09:10
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   P453 «Прибожек» 10:46
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   P4107 «Чикаго» 12:34
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   P431 «Кот и Рыж» 10:02
Максим Иксанов
Ļeņingradas apgabals   P436 «Мандариновые бобры» 10:12
Алена Ильина
Sanktpēterburga   P495 «Smartiki» 12:10
Александр Каблуков
Maskava   P4101 «Бананы» 12:22
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   P456 «Горынычи» 10:52
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   P401 «Нас пятило» 09:02
Алексей Качалов
Sanktpēterburga   P486 «Ходики» 11:52
Анастасия Качалова
Sanktpēterburga   P486 «Ходики» 11:52
Мария Киреева
Maskava   P420 «ХОвринские ХОдоки» 09:40
Татьяна Киреева
Maskava   P4101 «Бананы» 12:22
Сергей Кириченко
Maskava   P4101 «Бананы» 12:22
Мария Киселёва
Maskava   P444 «Альденте» 10:28
Екатерина Коляскина
Maskava   P404 «солнышки!» 09:08
Андрей Кондратьев
Sanktpēterburga   P413 «Since 1990» 09:26
Сергей Корнильев
Sanktpēterburga   P485 «Бакштаг» 11:50
Елена Королева
Sanktpēterburga   P423 «Антитела» 09:46
Наталья Косинова
Maskava   P437 «Хачапури 162» 10:14
Александра Косинская
Sanktpēterburga   P492 «Водопроводчики» 12:04
Дмитрий Кравцов
Maskava   P420 «ХОвринские ХОдоки» 09:40
Виктория Крестьянинова
Sanktpēterburga   P460 «Авантюристы» 11:00
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   P412 «keepsake» 09:24
Елена Кувшинова
Sanktpēterburga   P4148 «Вареник» 13:56
Елена Кудрявцева
Sanktpēterburga   P468 «НашЛось» 11:16
Наталья Кудряшова
Maskava   P444 «Альденте» 10:28
Юлия Кузина
Sanktpēterburga   P438 «TimTeam» 10:16
Рената Кульчицкая
Sanktpēterburga   P466 «Команда» 11:12
Мария Лиходеева
Sanktpēterburga   P4124 «Мятная стекловата» 13:08
Елена Лобова
Sanktpēterburga   P497 «Полундра!» 12:14
Анастасия Лосева
Sanktpēterburga   P426 «Громозека» 09:52
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   P445 «Двое» 10:30
Александр Лукьянов
Maskava   P4143 «Zippleback» 13:46
Мария Лукьянова
Maskava   P4143 «Zippleback» 13:46
Татьяна Майорова
Maskavas apgabals   P419 «kovylkovyl» 09:38
Ксения Максакова
Sanktpēterburga   P4111 «Run&Jump» 12:42
Анна Москвина
Sanktpēterburga   P408 «Петербургские странники» 09:16
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   P4120 «Институт благородных девиц» 13:00
Елена Нельзикова
Sanktpēterburga   P472 «Лен.Точка» 11:24
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   P4133 «Сестренки и Co» 13:26
Юлия Останина
Sanktpēterburga   P4107 «Чикаго» 12:34
Оля Переходько
Sanktpēterburga   P489 «Улица Пёселя» 11:58
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   P487 «На коленях олени» 11:54
Ксения Поздина
Jekaterinburga   P432 «Here» 10:04
Тимур Полукеев
Sanktpēterburga   P438 «TimTeam» 10:16
Владимир Попов
Sanktpēterburga   P497 «Полундра!» 12:14
Анастасия Потягалова
Maskava   P404 «солнышки!» 09:08
Андрей Пучков
Sanktpēterburga   P443 «Всё успеть!» 10:26
Саша Рослякова
Ņižņijnovgoroda   P465 «Солнце» 11:10
Екатерина Рябинина
Sanktpēterburga   P4108 «РУРЯ» 12:36
Алексей Савельев
Maskava   P437 «Хачапури 162» 10:14
Елена Савчук
Sanktpēterburga   P474 «Шустрые тихоходки» 11:28
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   P422 «Черчесова усы» 09:44
Фаниль Сафиуллин
Sanktpēterburga   P4102 «Название команды» 12:24
Юлия Свитлик
Sanktpēterburga   P430 «Белочка грызёт твои орешки» 10:00
Дарья Семёнова
Sanktpēterburga   P457 «Белокрылый психролют» 10:54
Елена Сергеева
Sanktpēterburga   P499 «Тюленики» 12:18
Екатерина Соловьева
Sanktpēterburga   P458 «Кли-Кли» 10:56
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   P425 «Вместе веселей» 09:50
Александра Степанова
Maskava   P4101 «Бананы» 12:22
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   P493 «Япона мать» 12:06
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   P4147 «Утки УУ» 13:54
Борис Тихомиров
Sanktpēterburga   P468 «НашЛось» 11:16
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   P496 «Удивительные рядом» 12:12
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   P493 «Япона мать» 12:06
Галя Тюрина
Maskava   P402 «Все будет солнечно» 09:04
Юлия Улыбка
Sanktpēterburga   P4149 «Wild Wind» 13:58
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   P406 «Пассат+» 09:12
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   P458 «Кли-Кли» 10:56
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   P4133 «Сестренки и Co» 13:26
Анастасия Филатова
Sanktpēterburga   P4124 «Мятная стекловата» 13:08
Ярослава Хижняк
Sanktpēterburga   P4135 «Пешекарусы» 13:30
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   P475 «Slow walkers» 11:30
Анатолий Чех
Sanktpēterburga   P4121 «ЧеХляндия» 13:02
Андрей Чугунов
Sanktpēterburga   P4125 «SnailDown» 13:10
Юрий Шадрин
Sanktpēterburga   P488 «Пешкозавры» 11:56
Мирослава Шамсиева
Sanktpēterburga   P4112 «Run&Jump II» 12:44
Ирина Шевченко
Sanktpēterburga   P466 «Команда» 11:12
Анка Шепелёва
Rjazaņa   P4115 «EPAM Ryazan» 12:50
Елена Штуковская
Sanktpēterburga   P4106 «Снусмумрик» 12:32
Александр Шугаев
Sanktpēterburga   P4102 «Название команды» 12:24
Александра Шуплецова
Maskava   P467 «ЭниБениРаба» 11:14
Natalia Ershova
Sanktpēterburga   P446 «Пинта Сидра» 10:32
Petr Makarov
Sanktpēterburga   P438 «TimTeam» 10:16
Nelly Yakimova
Sanktpēterburga   P4126 «Неспешность и подлинность» 13:12
Таня Балашова
Maskava   P437 «Хачапури 162» 10:14
Юлия Башлыкова
Sanktpēterburga   P4100 «Ромовая баба» 12:20
Марина Боровкова
Maskava   P414 «маленькая компания» 09:28
Антон Вахтин
Maskava   P482 «Автомосквотуристы» 11:44
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   P4122 «пьюшки» 13:04
Ирина Выборнова
Sanktpēterburga   P439 «Kingfisher» 10:18
Дарья Дацкевич
Maskava   P424 «Гаттерии» 09:48
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   P463 «Молния тут» 11:06
Татьяна заречнева
Sanktpēterburga   P4146 «клуб ЧО» 13:52
Кристина Згирските
Sanktpēterburga   P447 «Шило в *опе» 10:34
Елена Ибрагимова
Sanktpēterburga   P4129 «Телепузики 1» 13:18
Максим Иванов
Sanktpēterburga   P407 «Пух летает, как дымок» 09:14
Евгения Иванова
Sanktpēterburga   P407 «Пух летает, как дымок» 09:14
Татьяна Конон
Sanktpēterburga   P4105 «Дюймики» 12:30
Денис Коротченко
Sanktpēterburga   P4124 «Мятная стекловата» 13:08
Константин Кузнецов
Maskava   P442 «Цапонлак» 10:24
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   P479 «Ку» 11:38
Анна Макарова
Sanktpēterburga   P488 «Пешкозавры» 11:56
Константин Михин
Sanktpēterburga   P4103 «Странники» 12:26
Елена Николаева
Sanktpēterburga   P459 «барбарис» 10:58
Анна Носырева
Sanktpēterburga   P494 «Нос в кошельке» 12:08
Сергей Оболкин
Sanktpēterburga   P4102 «Название команды» 12:24
Татьяна Осипенко
Puškina   P4136 «Зенит» 13:32
Александр Пахолков
Sanktpēterburga   P477 «Ту зе айлэнд!» 11:34
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   P406 «Пассат+» 09:12
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P451 «Селедка на свободе» 10:42
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   P429 «Палема» 09:58
Ирина Пытляк
Sanktpēterburga   P483 «Солнечные» 11:46
Елена Рыжикова
Sanktpēterburga   P409 «Go!» 09:18
Анна Рымарева
Sanktpēterburga   P421 «Уже не новички» 09:42
Ольга Рябошенко
Sanktpēterburga   P468 «НашЛось» 11:16
Роман Селиванов
Sanktpēterburga   P489 «Улица Пёселя» 11:58
Лев Серебряков
Sanktpēterburga   P4141 «Deerployment» 13:42
Наталья Сигарье
Sanktpēterburga   P485 «Бакштаг» 11:50
Ирина Скрипкина
Sanktpēterburga   P4134 «Мы из Разлива» 13:28
Светлана Смирнова
Sanktpēterburga   P476 «Комбаскен» 11:32
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   P498 «Бабки-Ёжки» 12:16
Александр Сперанцев
Sanktpēterburga   P457 «Белокрылый психролют» 10:54
Дмитрий Спивак
Sanktpēterburga   P426 «Громозека» 09:52
Павел Степаненко
Sanktpēterburga   P4139 «Тюлень и Ко» 13:38
Александр Суханов
Čerepoveca   P410 «Несмешное название» 09:20
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   P450 «КаМаБо» 10:40
Юлия Уварова
Sanktpēterburga   P471 «Dr.Toll» 11:22
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   P4109 «Дети хронического индейца» 12:38
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   P428 «Айгер» 09:56
Ольга Шепит
Sanktpēterburga   P4142 «Котики» 13:44
Vasiliy Meshkoy
Maskava   P467 «ЭниБениРаба» 11:14
Надя Rrrrr
Sanktpēterburga   P489 «Улица Пёселя» 11:58
Екатерина Авдосьева
Sanktpēterburga   P473 «J.O.P.A. в мыле» 11:26
Федор Анаевский
Sanktpēterburga   P435 «Белая Сибирь» 10:10
Иван Арефьев
Sanktpēterburga   P417 «тушканчики» 09:34
Марина Бабина
Maskava   P491 «Всегда три ошибки» 12:02
Валерия Беленкова
Maskava   P455 «ТК» 10:50
Ксения Белова
Sanktpēterburga   P4125 «SnailDown» 13:10
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   P478 «Белый Ус» 11:36
Василий Беляев
Sanktpēterburga   P435 «Белая Сибирь» 10:10
Катерина Беляева
Sanktpēterburga   P435 «Белая Сибирь» 10:10
Павел Блышко
Sanktpēterburga   P429 «Палема» 09:58
Юлия Бобина
Sanktpēterburga   P4105 «Дюймики» 12:30
Софья Богорад
Sanktpēterburga   P4120 «Институт благородных девиц» 13:00
Иван Быстров
Sanktpēterburga   P417 «тушканчики» 09:34
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   P417 «тушканчики» 09:34
Евгения Васильева
Sanktpēterburga   P436 «Мандариновые бобры» 10:12
Елена Васильева
Sanktpēterburga   P4117 «Плюшки» 12:54
Владимир Вахтин
Maskava   P482 «Автомосквотуристы» 11:44
Елена Вахтина
Maskava   P482 «Автомосквотуристы» 11:44
Елена Вахтина
Maskava   P482 «Автомосквотуристы» 11:44
Светлана Ващенко
Sanktpēterburga   P4111 «Run&Jump» 12:42
Ульяна Веряскина
Sanktpēterburga   P473 «J.O.P.A. в мыле» 11:26
Мария Весенина
Sanktpēterburga   P4119 «Умные Улиточки» 12:58
Анастасия Волжина
Sanktpēterburga   P4112 «Run&Jump II» 12:44
Инна Волкова
Sanktpēterburga   P446 «Пинта Сидра» 10:32
Виктория Волынина
Sanktpēterburga   P4119 «Умные Улиточки» 12:58
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   P4122 «пьюшки» 13:04
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   P4122 «пьюшки» 13:04
Антонина Высланко
Sanktpēterburga   P4120 «Институт благородных девиц» 13:00
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   P428 «Айгер» 09:56
Юлия Горбачева
Sanktpēterburga   P4105 «Дюймики» 12:30
Ольга Гордеевцева
Ņižņijnovgoroda   P465 «Солнце» 11:10
Анастасия Гринько
Maskava   P419 «kovylkovyl» 09:38
Катя Деулина
Sanktpēterburga   P4139 «Тюлень и Ко» 13:38
Евгения Друмова
Maskava   P412 «keepsake» 09:24
Олег Евдокимов
Sanktpēterburga   P480 «Белка» 11:40
Ян Евдокимов
Sanktpēterburga   P480 «Белка» 11:40
Елена Евсеенко
Sanktpēterburga   P478 «Белый Ус» 11:36
Анна Евстигнеева
Sanktpēterburga   P4100 «Ромовая баба» 12:20
Дарья Егорова
Sanktpēterburga   P4125 «SnailDown» 13:10
Надежда Егорова
Jekaterinburga   P409 «Go!» 09:18
Наталья Егорова
Sanktpēterburga   P453 «Прибожек» 10:46
Анастасия Ефремова
Sanktpēterburga   P494 «Нос в кошельке» 12:08
Дарья Ефремова
Sanktpēterburga   P494 «Нос в кошельке» 12:08
Наталья Желонкина
Sanktpēterburga   P4112 «Run&Jump II» 12:44
Светлана Жемерова
Sanktpēterburga   P4141 «Deerployment» 13:42
Надюшка Земская
Sanktpēterburga   P4132 «Пампанито» 13:24
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   P408 «Петербургские странники» 09:16
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   P408 «Петербургские странники» 09:16
Климентий Зыгарь
Sanktpēterburga   P413 «Since 1990» 09:26
Юлия Зыгарь
Sanktpēterburga   P413 «Since 1990» 09:26
Евгений Ибрагимов
Sanktpēterburga   P4129 «Телепузики 1» 13:18
Василий Иванов
Sanktpēterburga   P481 «Организаторы :)» 11:42
Олег Иванов
Ņižņijnovgoroda   P4145 «Анатолийский орден» 13:50
Святослав Иванов
Sanktpēterburga   P4119 «Умные Улиточки» 12:58
Мария Иванова
Ņižņijnovgoroda   P4145 «Анатолийский орден» 13:50
Наталия Иванова
Sanktpēterburga   P4119 «Умные Улиточки» 12:58
Илья Исаев
Мурманск   P410 «Несмешное название» 09:20
Ирина Казакова
Sanktpēterburga   P462 «Никогда такого не было и вот опять» 11:04
Анастасия Камрыш
Tallina   P409 «Go!» 09:18
Мария Кантор
Sanktpēterburga   P4144 «Олени и Ко» 13:48
Ирина Карманова
Maskava   P4130 «Мимоходом» 13:20
Александр Кашелкин
Sanktpēterburga   P494 «Нос в кошельке» 12:08
Анастасия Климова
Sanktpēterburga   P447 «Шило в *опе» 10:34
Никита Коваль
Sanktpēterburga   P466 «Команда» 11:12
Ольга Кондратьева
Sanktpēterburga   P413 «Since 1990» 09:26
Игорь Коптилов
Sanktpēterburga   P441 «Селяне-старшие» 10:22
Наталья Коптилова
Sanktpēterburga   P441 «Селяне-старшие» 10:22
Роман Кореньков
Sanktpēterburga   P4149 «Wild Wind» 13:58
Марина Коренькова
Sanktpēterburga   P4149 «Wild Wind» 13:58
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   P432 «Here» 10:04
Антон Корженевский
Jekaterinburga   P432 «Here» 10:04
Юрий Коркунов
Sanktpēterburga   P453 «Прибожек» 10:46
Юля Корнеева
Sanktpēterburga   P402 «Все будет солнечно» 09:04
Юлия Корнильева
Sanktpēterburga   P485 «Бакштаг» 11:50
Марина Короткова
Maskava   P419 «kovylkovyl» 09:38
Валентина Косинская
Sanktpēterburga   P492 «Водопроводчики» 12:04
Анатолий Косинский
Sanktpēterburga   P492 «Водопроводчики» 12:04
Глеб Косинский
Sanktpēterburga   P492 «Водопроводчики» 12:04
Ирина Кочегарова
Sanktpēterburga   P4146 «клуб ЧО» 13:52
Дмитрий Крестьянинов
Sanktpēterburga   P460 «Авантюристы» 11:00
Полина Крестьянинова
Sanktpēterburga   P460 «Авантюристы» 11:00
Евгений Кринкин
Sanktpēterburga   P434 «Kinder» 10:08
Никита Кринкин
Sanktpēterburga   P434 «Kinder» 10:08
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   P434 «Kinder» 10:08
Наталья Крылова
Sanktpēterburga   P4130 «Мимоходом» 13:20
Татьяна Ксенофонтова
Sanktpēterburga   P440 «Убойная сила» 10:20
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   P408 «Петербургские странники» 09:16
Артем Кузнецов
Sanktpēterburga   P4138 «Дон Дигидон» 13:36
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   P432 «Here» 10:04
Юлия Кузнецова
Sanktpēterburga   P4100 «Ромовая баба» 12:20
Евгения Кулик
Sanktpēterburga   P466 «Команда» 11:12
Юлия Кульбацкая
Sanktpēterburga   P498 «Бабки-Ёжки» 12:16
Ирина Лаврухина
Maskava   P419 «kovylkovyl» 09:38
Светлана Лакутина
Sanktpēterburga   P4100 «Ромовая баба» 12:20
Надежда Лебедева
Sanktpēterburga   P454 «НаШа» 10:48
Анастасия Леонова
Maskava   P449 «ДНБО» 10:38
Екатерина Леушева
Sanktpēterburga   P431 «Кот и Рыж» 10:02
Александра Линцбах
Sanktpēterburga   P4126 «Неспешность и подлинность» 13:12
Алексей Лотарев
Sanktpēterburga   P445 «Двое» 10:30
Наталия Лупачева
  P410 «Несмешное название» 09:20
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   P436 «Мандариновые бобры» 10:12
Аша Майлз
Sanktpēterburga   P4111 «Run&Jump» 12:42
Виктор Марущак
Sanktpēterburga   P4147 «Утки УУ» 13:54
Зарина Мецкер
Sanktpēterburga   P453 «Прибожек» 10:46
Алена Михайлова
Sanktpēterburga   P477 «Ту зе айлэнд!» 11:34
Лидия Михина
Sanktpēterburga   P4103 «Странники» 12:26
Татьяна Музалевская
Sanktpēterburga   P4142 «Котики» 13:44
Александр Муниров
Sanktpēterburga   P4139 «Тюлень и Ко» 13:38
Татьяна Мурашова
Sanktpēterburga   P452 «Тысяча извинений» 10:44
Владимир Назаренко
Sanktpēterburga   P487 «На коленях олени» 11:54
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   P416 «Gas powered stick!!!» 09:32
Андрей Нельзиков
Sanktpēterburga   P472 «Лен.Точка» 11:24
Анна Нестерова
Maskava   P4144 «Олени и Ко» 13:48
Александр Николаев
Sanktpēterburga   P459 «барбарис» 10:58
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   P425 «Вместе веселей» 09:50
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   P4133 «Сестренки и Co» 13:26
Юлия Ольшевская
Sanktpēterburga   P418 «Весна» 09:36
Александра Онучина
Sanktpēterburga   P422 «Черчесова усы» 09:44
Анастасия Осипенко
Puškina   P4136 «Зенит» 13:32
Инна Особова
Sanktpēterburga   P4109 «Дети хронического индейца» 12:38
Наталья Пальчикова
Sanktpēterburga   P481 «Организаторы :)» 11:42
Елена Пантюхина
Sanktpēterburga   P465 «Солнце» 11:10
Константин Парменов
Sanktpēterburga   P470 «Шустряки» 11:20
Ирина Парменова
Sanktpēterburga   P470 «Шустряки» 11:20
Ольга Парменова
Sanktpēterburga   P436 «Мандариновые бобры» 10:12
Валерия Пахолкова
Sanktpēterburga   P477 «Ту зе айлэнд!» 11:34
Евгения Переверзева
Ņižņijnovgoroda   P4145 «Анатолийский орден» 13:50
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P4128 «Хах ок» 13:16
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   P4106 «Снусмумрик» 12:32
Мария Петухова
Sanktpēterburga   P4144 «Олени и Ко» 13:48
Мария Платонова
Sanktpēterburga   P4111 «Run&Jump» 12:42
Анастасия Подорова
Sanktpēterburga   P426 «Громозека» 09:52
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   P469 «Бабуины» 11:18
Денис Попов
Sanktpēterburga   P4148 «Вареник» 13:56
Варвара Попова
Sanktpēterburga   P4148 «Вареник» 13:56
Ольга Пташинская
Sanktpēterburga   P406 «Пассат+» 09:12
Егор Пугачев
Sanktpēterburga   P4110 «Мы не промах!» 12:40
Ирина Пугачева
Sanktpēterburga   P4110 «Мы не промах!» 12:40
Алла Раева
Sanktpēterburga   P4106 «Снусмумрик» 12:32
Надежда Рощина
Maskava   P414 «маленькая компания» 09:28
Екатерина Рузаева
Sanktpēterburga   P4108 «РУРЯ» 12:36
Евгения/Алиса Русинова
Sanktpēterburga   P478 «Белый Ус» 11:36
Дмитрий Рябинин
Sanktpēterburga   P4108 «РУРЯ» 12:36
Евгений Сазыкин
Sanktpēterburga   P495 «Smartiki» 12:10
Яна Сазыкина
Sanktpēterburga   P495 «Smartiki» 12:10
Татьяна Сахарова
Sanktpēterburga   P440 «Убойная сила» 10:20
Анна Семёнова
Sanktpēterburga   P474 «Шустрые тихоходки» 11:28
Игнат Сергеенко
Sanktpēterburga   P4110 «Мы не промах!» 12:40
Ольга Сидоренкова
Sanktpēterburga   P4146 «клуб ЧО» 13:52
Сергей Скобликов
Sanktpēterburga   P4103 «Странники» 12:26
Николай Смирнов
Sanktpēterburga   P464 «Снежок» 11:08
Виталий Соболев
Sanktpēterburga   P454 «НаШа» 10:48
Аня Соболева
Sanktpēterburga   P402 «Все будет солнечно» 09:04
Юлия Соболева
Sanktpēterburga   P454 «НаШа» 10:48
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   P416 «Gas powered stick!!!» 09:32
Карина Солод
Sanktpēterburga   P440 «Убойная сила» 10:20
Татьяна Сольская
Sanktpēterburga   P460 «Авантюристы» 11:00
Анна Сорвина
Sanktpēterburga   P4107 «Чикаго» 12:34
Сергей Сошников
Sanktpēterburga   P475 «Slow walkers» 11:30
Елена Спецнадель
Sanktpēterburga   P473 «J.O.P.A. в мыле» 11:26
Александр Спирин
Sanktpēterburga   P441 «Селяне-старшие» 10:22
Татьяна Спирина
Sanktpēterburga   P441 «Селяне-старшие» 10:22
Дмитрий Степура
Sanktpēterburga   P421 «Уже не новички» 09:42
Оля Стогова
Sanktpēterburga   P4139 «Тюлень и Ко» 13:38
Полина Стоголева
Sanktpēterburga   P411 «Leone di San Marco» 09:22
Ирина Стоколяс
Иркутск   P410 «Несмешное название» 09:20
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   P4133 «Сестренки и Co» 13:26
Франко Страйдом
Sanktpēterburga   P449 «ДНБО» 10:38
Дмитрий Султанов
Maskava   P4130 «Мимоходом» 13:20
Димка Сухов
Sanktpēterburga   P4132 «Пампанито» 13:24
Анна Сыч
Sanktpēterburga   P4134 «Мы из Разлива» 13:28
Кирилл Творогов
Sanktpēterburga   P476 «Комбаскен» 11:32
Мери Творогова
Sanktpēterburga   P476 «Комбаскен» 11:32
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   P423 «Антитела» 09:46
Любовь Тимохина
Rjazaņa   P4115 «EPAM Ryazan» 12:50
Борис Тихомиров
Sanktpēterburga   P468 «НашЛось» 11:16
Иван Тихонов
Sanktpēterburga   P496 «Удивительные рядом» 12:12
Дарья Тихонова
Sanktpēterburga   P496 «Удивительные рядом» 12:12
Любовь Торопова
Sanktpēterburga   P411 «Leone di San Marco» 09:22
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   P429 «Палема» 09:58
Александр Федоров
Sanktpēterburga   P451 «Селедка на свободе» 10:42
Валерий Федоров
Sanktpēterburga   P458 «Кли-Кли» 10:56
Никита Федоров
Sanktpēterburga   P476 «Комбаскен» 11:32
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   P411 «Leone di San Marco» 09:22
Роман Фертов
Sanktpēterburga   P493 «Япона мать» 12:06
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   P493 «Япона мать» 12:06
Мария Филатова
Sanktpēterburga   P464 «Снежок» 11:08
Андрей Фильчаков
Sanktpēterburga   P4149 «Wild Wind» 13:58
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   P451 «Селедка на свободе» 10:42
Ирина Херсонцева
Sanktpēterburga   P4106 «Снусмумрик» 12:32
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   P4109 «Дети хронического индейца» 12:38
Дмитрий Христенко
Maskava   P405 «ИньЯньХрень» 09:10
Марфа Хромова-Борисова
Sanktpēterburga   P446 «Пинта Сидра» 10:32
Анастасия Худолеева
Sanktpēterburga   P4112 «Run&Jump II» 12:44
Карина Цушко
Sanktpēterburga   P462 «Никогда такого не было и вот опять» 11:04
Елена Черняк
Sanktpēterburga   P421 «Уже не новички» 09:42
Екатерина Чех
Sanktpēterburga   P4121 «ЧеХляндия» 13:02
Эдвин Чех
Sanktpēterburga   P4121 «ЧеХляндия» 13:02
Михаил Чигиринский
Sanktpēterburga   P447 «Шило в *опе» 10:34
Максим Чуриков
Sanktpēterburga   P4148 «Вареник» 13:56
Артём Шаврин
Maskava   P437 «Хачапури 162» 10:14
Андрей Шавров
Sanktpēterburga   P462 «Никогда такого не было и вот опять» 11:04
Михаил Шваркунов
Sanktpēterburga   P454 «НаШа» 10:48
Сергей Шепит
Sanktpēterburga   P4142 «Котики» 13:44
София Шепит
Sanktpēterburga   P4142 «Котики» 13:44
Арсений Широков
Maskava   P424 «Гаттерии» 09:48
Юрий Широков
Maskava   P424 «Гаттерии» 09:48
Борис Яковлев
Sanktpēterburga   P450 «КаМаБо» 10:40
Юрий Яковлев
Sanktpēterburga   P447 «Шило в *опе» 10:34
Маруся Яковлева
Sanktpēterburga   P450 «КаМаБо» 10:40
Александр Якшин
Rjazaņa   P4115 «EPAM Ryazan» 12:50
Ирина Ямпольская
Puškina   P4136 «Зенит» 13:32
Марина Янковская
Puškina   P4136 «Зенит» 13:32
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P400 09:00 Альтернатива

P400

Евгения Ежелова

Maskavas apgabals

Юлия Ермилова

Maskavas apgabals

P401 09:02 Нас пятило

P401

P402 09:04 Все будет солнечно

P402

Юля Корнеева

Sanktpēterburga

Аня Соболева

Sanktpēterburga

P403 09:06 RR

P403

Tais Rozhkova

Maskava

P404 09:08 солнышки!

P404

P405 09:10 ИньЯньХрень

P405

Света Залманова

Ļeņingradas apgabals

Дмитрий Христенко

Maskava

P406 09:12 Пассат+

P406

Ольга Пташинская

Sanktpēterburga

P407 09:14 Пух летает, как дымок

P407

P408 09:16 Петербургские странники

P408

Анна Москвина

Sanktpēterburga

Чингиз Зиннатуллин

Sanktpēterburga

Елена Зиннатуллина

Sanktpēterburga

Светлана Кувенева

Sanktpēterburga

P409 09:18 Go!

P409

Елена Рыжикова

Sanktpēterburga

Надежда Егорова

Jekaterinburga

Анастасия Камрыш

Tallina

P410 09:20 Несмешное название

P410

Илья Исаев

Мурманск

Наталия Лупачева

Ирина Стоколяс

Иркутск

P411 09:22 Leone di San Marco

P411

Полина Стоголева

Sanktpēterburga

Любовь Торопова

Sanktpēterburga

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

P412 09:24 keepsake

P412

Евгения Друмова

Maskava

P413 09:26 Since 1990

P413

Климентий Зыгарь

Sanktpēterburga

Юлия Зыгарь

Sanktpēterburga

Ольга Кондратьева

Sanktpēterburga

P414 09:28 маленькая компания

P414

Надежда Рощина

Maskava

P416 09:32 Gas powered stick!!!

P416

Степан Некрасов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

P417 09:34 тушканчики

P417

Иван Арефьев

Sanktpēterburga

Иван Быстров

Sanktpēterburga

Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

P418 09:36 Весна

P418

Юлия Ольшевская

Sanktpēterburga

P419 09:38 kovylkovyl

P419

Анастасия Гринько

Maskava

Марина Короткова

Maskava

Ирина Лаврухина

Maskava

P420 09:40 ХОвринские ХОдоки

P420

P421 09:42 Уже не новички
Анна Рымарева

Sanktpēterburga

Дмитрий Степура

Sanktpēterburga

Елена Черняк

Sanktpēterburga

P422 09:44 Черчесова усы

P422

Александра Онучина

Sanktpēterburga

P423 09:46 Антитела

P423

Елена Королева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тимофеев

Sanktpēterburga

P424 09:48 Гаттерии

P424

Арсений Широков

Maskava

Юрий Широков

Maskava

P425 09:50 Вместе веселей

P425

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

P426 09:52 Громозека

P426

Дмитрий Спивак

Sanktpēterburga

Анастасия Подорова

Sanktpēterburga

P427 09:54 Двое из ларца

P427

P428 09:56 Айгер

P428

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

P429 09:58 Палема

P429

Павел Блышко

Sanktpēterburga

Елена Фалькина

Sanktpēterburga

P430 10:00 Белочка грызёт твои орешки

P430

Юлия Свитлик

Sanktpēterburga

P431 10:02 Кот и Рыж

P431

Екатерина Леушева

Sanktpēterburga

P432 10:04 Here

P432

Людмила Корженевская

Jekaterinburga

Антон Корженевский

Jekaterinburga

Елена Кузнецова

Jekaterinburga

P434 10:08 Kinder
Евгений Кринкин

Sanktpēterburga

Никита Кринкин

Sanktpēterburga

Оксана Кринкина

Sanktpēterburga

P435 10:10 Белая Сибирь

P435

Антон Беляев

Sanktpēterburga

Федор Анаевский

Sanktpēterburga

Василий Беляев

Sanktpēterburga

Катерина Беляева

Sanktpēterburga

P436 10:12 Мандариновые бобры
Максим Иксанов

Ļeņingradas apgabals

Евгения Васильева

Sanktpēterburga

Алина Мазеева

Sanktpēterburga

Ольга Парменова

Sanktpēterburga

P437 10:14 Хачапури 162
Артём Шаврин

Maskava

P438 10:16 TimTeam

P438

Margarita Golub

Sanktpēterburga

Юлия Кузина

Sanktpēterburga

Тимур Полукеев

Sanktpēterburga

Petr Makarov

Sanktpēterburga

P439 10:18 Kingfisher
P440 10:20 Убойная сила

P440

Татьяна Ксенофонтова

Sanktpēterburga

Татьяна Сахарова

Sanktpēterburga

Карина Солод

Sanktpēterburga

P441 10:22 Селяне-старшие

P441

Игорь Коптилов

Sanktpēterburga

Наталья Коптилова

Sanktpēterburga

Александр Спирин

Sanktpēterburga

Татьяна Спирина

Sanktpēterburga

P442 10:24 Цапонлак

P442

P443 10:26 Всё успеть!
Андрей Пучков

Sanktpēterburga

P444 10:28 Альденте

P444

P445 10:30 Двое

P445

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

Алексей Лотарев

Sanktpēterburga

P446 10:32 Пинта Сидра

P446

Natalia Ershova

Sanktpēterburga

Инна Волкова

Sanktpēterburga

Марфа Хромова-Борисова

Sanktpēterburga

P447 10:34 Шило в *опе

P447

Анастасия Климова

Sanktpēterburga

Михаил Чигиринский

Sanktpēterburga

Юрий Яковлев

Sanktpēterburga

P449 10:38 ДНБО

P449

Анастасия Леонова

Maskava

Франко Страйдом

Sanktpēterburga

P450 10:40 КаМаБо

P450

Борис Яковлев

Sanktpēterburga

Маруся Яковлева

Sanktpēterburga

P451 10:42 Селедка на свободе

P451

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Александр Федоров

Sanktpēterburga

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

P452 10:44 Тысяча извинений

P452

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Татьяна Мурашова

Sanktpēterburga

P453 10:46 Прибожек
Кирилл Золотов

Sanktpēterburga

Наталья Егорова

Sanktpēterburga

Юрий Коркунов

Sanktpēterburga

Зарина Мецкер

Sanktpēterburga

P454 10:48 НаШа

P454

Надежда Лебедева

Sanktpēterburga

Виталий Соболев

Sanktpēterburga

Юлия Соболева

Sanktpēterburga

Михаил Шваркунов

Sanktpēterburga

P455 10:50 ТК

P455

Настя Вилкова

Ļeņingradas apgabals

Валерия Беленкова

Maskava

P456 10:52 Горынычи

P456

P457 10:54 Белокрылый психролют

P457

P458 10:56 Кли-Кли

P458

Валерий Федоров

Sanktpēterburga

P459 10:58 барбарис

P459

Александр Николаев

Sanktpēterburga

P460 11:00 Авантюристы
Дмитрий Крестьянинов

Sanktpēterburga

Полина Крестьянинова

Sanktpēterburga

Татьяна Сольская

Sanktpēterburga

P462 11:04 Никогда такого не было и вот опять

P462

Соловьёва Анна

Sanktpēterburga

Ирина Казакова

Sanktpēterburga

Карина Цушко

Sanktpēterburga

Андрей Шавров

Sanktpēterburga

P463 11:06 Молния тут

P463

P464 11:08 Снежок

P464

Николай Смирнов

Sanktpēterburga

Мария Филатова

Sanktpēterburga

P465 11:10 Солнце

P465

Саша Рослякова

Ņižņijnovgoroda

Ольга Гордеевцева

Ņižņijnovgoroda

Елена Пантюхина

Sanktpēterburga

P466 11:12 Команда

P466

Ирина Шевченко

Sanktpēterburga

Никита Коваль

Sanktpēterburga

Евгения Кулик

Sanktpēterburga

P467 11:14 ЭниБениРаба

P467

Vasiliy Meshkoy

Maskava

P468 11:16 НашЛось

P468

Борис Тихомиров

Sanktpēterburga

P469 11:18 Бабуины

P469

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

P470 11:20 Шустряки

P470

Константин Парменов

Sanktpēterburga

Ирина Парменова

Sanktpēterburga

P471 11:22 Dr.Toll

P471

P472 11:24 Лен.Точка

P472

Андрей Нельзиков

Sanktpēterburga

P473 11:26 J.O.P.A. в мыле

P473

Артём Авдосьев

Sanktpēterburga

Екатерина Авдосьева

Sanktpēterburga

Ульяна Веряскина

Sanktpēterburga

Елена Спецнадель

Sanktpēterburga

P474 11:28 Шустрые тихоходки

P474

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Анна Семёнова

Sanktpēterburga

P475 11:30 Slow walkers

P475

Настя Цветкова

Sanktpēterburga

Сергей Сошников

Sanktpēterburga

P476 11:32 Комбаскен

P476

Кирилл Творогов

Sanktpēterburga

Мери Творогова

Sanktpēterburga

Никита Федоров

Sanktpēterburga

P477 11:34 Ту зе айлэнд!

P477

Максим Андреев

Sanktpēterburga

Алена Михайлова

Sanktpēterburga

Валерия Пахолкова

Sanktpēterburga

P478 11:36 Белый Ус

P478

Сергей Белоусов

Sanktpēterburga

Елена Евсеенко

Sanktpēterburga

Евгения/Алиса Русинова

Sanktpēterburga

P479 11:38 Ку
P480 11:40 Белка

P480

Олег Евдокимов

Sanktpēterburga

Ян Евдокимов

Sanktpēterburga

P481 11:42 Организаторы :)

P481

Василий Иванов

Sanktpēterburga

Наталья Пальчикова

Sanktpēterburga

P482 11:44 Автомосквотуристы

P482

Владимир Вахтин

Maskava

Елена Вахтина

Maskava

Елена Вахтина

Maskava

P483 11:46 Солнечные

P483

Ирина Пытляк

Sanktpēterburga

P484 11:48 Городские Робинзоны

P484

Марина Далина

Sanktpēterburga

P485 11:50 Бакштаг

P485

Юлия Корнильева

Sanktpēterburga

P486 11:52 Ходики

P486

P487 11:54 На коленях олени

P487

Владимир Назаренко

Sanktpēterburga

P488 11:56 Пешкозавры

P488

Юрий Шадрин

Sanktpēterburga

Анна Макарова

Sanktpēterburga

P489 11:58 Улица Пёселя

P489

Оля Переходько

Sanktpēterburga

Надя Rrrrr

Sanktpēterburga

P490 12:00 Морра

P490

P491 12:02 Всегда три ошибки

P491

Марина Бабина

Maskava

P492 12:04 Водопроводчики

P492

Валентина Косинская

Sanktpēterburga

Анатолий Косинский

Sanktpēterburga

Глеб Косинский

Sanktpēterburga

P493 12:06 Япона мать

P493

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА

Sanktpēterburga

P494 12:08 Нос в кошельке

P494

Анна Носырева

Sanktpēterburga

Анастасия Ефремова

Sanktpēterburga

Дарья Ефремова

Sanktpēterburga

Александр Кашелкин

Sanktpēterburga

P495 12:10 Smartiki

P495

Алена Ильина

Sanktpēterburga

Евгений Сазыкин

Sanktpēterburga

Яна Сазыкина

Sanktpēterburga

P496 12:12 Удивительные рядом
Elena Pisklyukova

Sanktpēterburga

Иван Тихонов

Sanktpēterburga

Дарья Тихонова

Sanktpēterburga

P497 12:14 Полундра!

P497

Елена Лобова

Sanktpēterburga

Владимир Попов

Sanktpēterburga

P498 12:16 Бабки-Ёжки

P498

Юлия Кульбацкая

Sanktpēterburga

P499 12:18 Тюленики

P499

Елена Сергеева

Sanktpēterburga

P4100 12:20 Ромовая баба
Юлия Башлыкова

Sanktpēterburga

Анна Евстигнеева

Sanktpēterburga

Юлия Кузнецова

Sanktpēterburga

Светлана Лакутина

Sanktpēterburga

P4101 12:22 Бананы

P4101

P4102 12:24 Название команды

P4102

P4103 12:26 Странники

P4103

Лидия Михина

Sanktpēterburga

Сергей Скобликов

Sanktpēterburga

P4105 12:30 Дюймики

P4105

Татьяна Конон

Sanktpēterburga

Юлия Бобина

Sanktpēterburga

Юлия Горбачева

Sanktpēterburga

P4106 12:32 Снусмумрик

P4106

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

Алла Раева

Sanktpēterburga

Ирина Херсонцева

Sanktpēterburga

P4107 12:34 Чикаго

P4107

Аглая Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Останина

Sanktpēterburga

Анна Сорвина

Sanktpēterburga

P4108 12:36 РУРЯ

P4108

Екатерина Рузаева

Sanktpēterburga

Дмитрий Рябинин

Sanktpēterburga

P4109 12:38 Дети хронического индейца
Инна Особова

Sanktpēterburga

Елизавета Холодкевич

Sanktpēterburga

P4110 12:40 Мы не промах!
Irina Sergeenko

Sanktpēterburga

Егор Пугачев

Sanktpēterburga

Ирина Пугачева

Sanktpēterburga

Игнат Сергеенко

Sanktpēterburga

P4111 12:42 Run&Jump
Светлана Ващенко

Sanktpēterburga

Аша Майлз

Sanktpēterburga

Мария Платонова

Sanktpēterburga

P4112 12:44 Run&Jump II
Анастасия Волжина

Sanktpēterburga

Наталья Желонкина

Sanktpēterburga

Анастасия Худолеева

Sanktpēterburga

P4114 12:48 Дохлый номер

P4114

Марина Vinnie

Sanktpēterburga

P4115 12:50 EPAM Ryazan
Любовь Тимохина

Rjazaņa

Александр Якшин

Rjazaņa

P4117 12:54 Плюшки

P4117

Елена Васильева

Sanktpēterburga

P4119 12:58 Умные Улиточки

P4119

Мария Весенина

Sanktpēterburga

Виктория Волынина

Sanktpēterburga

Святослав Иванов

Sanktpēterburga

Наталия Иванова

Sanktpēterburga

P4120 13:00 Институт благородных девиц

P4120

Софья Богорад

Sanktpēterburga

Антонина Высланко

Sanktpēterburga

P4121 13:02 ЧеХляндия

P4121

Анатолий Чех

Sanktpēterburga

Екатерина Чех

Sanktpēterburga

Эдвин Чех

Sanktpēterburga

P4122 13:04 пьюшки

P4122

Александра Воробьева

Sanktpēterburga

Полина Воробьева

Sanktpēterburga

P4124 13:08 Мятная стекловата

P4124

P4125 13:10 SnailDown

P4125

Андрей Чугунов

Sanktpēterburga

Ксения Белова

Sanktpēterburga

Дарья Егорова

Sanktpēterburga

P4126 13:12 Неспешность и подлинность

P4126

Nelly Yakimova

Sanktpēterburga

Александра Линцбах

Sanktpēterburga

P4128 13:16 Хах ок

P4128

Елена Петрова

Sanktpēterburga

P4129 13:18 Телепузики 1

P4129

Евгений Ибрагимов

Sanktpēterburga

P4130 13:20 Мимоходом

P4130

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Ирина Карманова

Maskava

Наталья Крылова

Sanktpēterburga

Дмитрий Султанов

Maskava

P4132 13:24 Пампанито

P4132

Nadin Nadin

Sanktpēterburga

Надюшка Земская

Sanktpēterburga

Димка Сухов

Sanktpēterburga

P4133 13:26 Сестренки и Co

P4133

Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

P4134 13:28 Мы из Разлива

P4134

Анна Сыч

Sanktpēterburga

P4135 13:30 Пешекарусы
P4136 13:32 Зенит

P4136

Анастасия Осипенко

Puškina

Ирина Ямпольская

Puškina

Марина Янковская

Puškina

P4138 13:36 Дон Дигидон

P4138

Артем Кузнецов

Sanktpēterburga

P4139 13:38 Тюлень и Ко

P4139

Катя Деулина

Sanktpēterburga

Александр Муниров

Sanktpēterburga

Оля Стогова

Sanktpēterburga

P4141 13:42 Deerployment

P4141

Лев Серебряков

Sanktpēterburga

Светлана Жемерова

Sanktpēterburga

P4142 13:44 Котики

P4142

Ольга Шепит

Sanktpēterburga

Татьяна Музалевская

Sanktpēterburga

Сергей Шепит

Sanktpēterburga

София Шепит

Sanktpēterburga

P4143 13:46 Zippleback
P4144 13:48 Олени и Ко

P4144

Мария Аль-Ради

Sanktpēterburga

Мария Кантор

Sanktpēterburga

Анна Нестерова

Maskava

Мария Петухова

Sanktpēterburga

P4145 13:50 Анатолийский орден

P4145

Андрей Друмов

Ņižņijnovgoroda

Олег Иванов

Ņižņijnovgoroda

Мария Иванова

Ņižņijnovgoroda

Евгения Переверзева

Ņižņijnovgoroda

P4146 13:52 клуб ЧО

P4146

Ирина Кочегарова

Sanktpēterburga

Ольга Сидоренкова

Sanktpēterburga

P4147 13:54 Утки УУ

P4147

Виктор Марущак

Sanktpēterburga

P4148 13:56 Вареник
Денис Попов

Sanktpēterburga

Варвара Попова

Sanktpēterburga

Максим Чуриков

Sanktpēterburga

P4149 13:58 Wild Wind

P4149

Юлия Улыбка

Sanktpēterburga

Роман Кореньков

Sanktpēterburga

Марина Коренькова

Sanktpēterburga

Андрей Фильчаков

Sanktpēterburga

P4150 14:00 Движимые

P4150

Evgeny Mironenko

Sanktpēterburga

P4151 12:00 No name

P4151