Mājas  >  Notikumi  >  Sea walk  >  Dalībnieki  >  Pastaigas en     ru   ua

Sea walk

Dalībnieki

Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   123 «Lila» 11:40
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   102 «Трям» 11:25
Олег Архипов
Sanktpēterburga   112 «Полёт» 11:34
Наталья Белова
Sanktpēterburga   142 «Енотовидные собаки» 11:49
Мария Бразовская
Sanktpēterburga   106 «Муми» 11:31
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   106 «Муми» 11:31
Елена Бычкова
Maskava   107 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   132 «Unelmoija» 11:45
Игорь Винокуров
Sanktpēterburga   138 «Этюд» 11:54
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   104 «Заплыв в Котку» 11:29
Антон Гогин
Maskava   124 «RuMoHoR» 11:25
Андрей Гребенкин
Sanktpēterburga   145 «ТЮКА» 11:50
Денис Гришин
Sanktpēterburga   122 «Осциллирующие пингвины в солнечной короне» 11:39
Оксана Губанова
Maskava   142 «Енотовидные собаки» 11:49
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   102 «Трям» 11:25
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   100 «зайчатки разума» 11:21
Наталья Кемурджиан
Sanktpēterburga   146 «Голубой Вагон» 11:50
Алена Кислицина
Maskava   143 «АК МЭИ» 12:27
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   120 «Ктыри» 11:38
Лера Корнеева
Maskava   135 «Сумасшедшим жить легко» 11:47
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   144 «Солнышко» 11:50
Ирина Лебедева
Sanktpēterburga   111 «Клетчатее чем зайцы» 11:33
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   132 «Unelmoija» 11:45
Игорь Манжай
Maskava   143 «АК МЭИ» 12:27
Ирина Мартынова
Maskava   109 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Нина Минина
Sanktpēterburga   149 «Цветы запоздалые» 11:26
Володя Моргулис
Maskava   108 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   130 «Огоньки» 11:44
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   121 «Сашина команда» 11:39
Давид Парунакян
Maskava   122 «Осциллирующие пингвины в солнечной короне» 11:39
Елена Пименова
Sanktpēterburga   141 «Пупсики» 11:49
Евгения Потемкина
Maskava   104 «Заплыв в Котку» 11:29
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   108 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Сергей Смирнов
Maskava   107 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   100 «зайчатки разума» 11:21
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   115 «3D» 11:36
Екатерина Тимшина
Sanktpēterburga   138 «Этюд» 11:54
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   126 «ТИХО-ходы» 11:24
Александр Туркин
Maskava   133 «2XS Dudes» 11:46
Наталья Уткина
Sanktpēterburga   110 «Ходики» 11:32
Евгения Хотовицкая
Maskava   133 «2XS Dudes» 11:46
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   109 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   140 «Активные ленивцы» 11:48
Андрей Шеянов
Sanktpēterburga   116 «Березовый фреш» 11:37
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   141 «Пупсики» 11:49
Валя Акименкова
Maskava   119 «Большой Львиный Прайд» 11:25
Алексей Богатов
Sanktpēterburga   131 «Галапагосские котики» 11:45
Николай Большаков
Maskava   125 «Мохлики» 11:40
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   136 «Макстон» 11:48
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   136 «Макстон» 11:48
Алексей Гайнулин
Sanktpēterburga   115 «3D» 11:36
Леонид Дмитриев
Maskava   119 «Большой Львиный Прайд» 11:25
Оля Климова
Maskava   107 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Марина Короткова
Sanktpēterburga   103 «север» 11:28
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   130 «Огоньки» 11:44
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   144 «Солнышко» 11:50
Галина Озерова
Sanktpēterburga   144 «Солнышко» 11:50
Светлана Плужник
Maskava   101 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Сергей Реука
Sanktpēterburga   127 «Огни Самайна» 11:41
Александра Рябикова
Maskava   119 «Большой Львиный Прайд» 11:25
Александра Савина
Sanktpēterburga   127 «Огни Самайна» 11:41
Мария Савина
Sanktpēterburga   127 «Огни Самайна» 11:41
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   111 «Клетчатее чем зайцы» 11:33
Татьяна Степанова
Sanktpēterburga   145 «ТЮКА» 11:50
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   149 «Цветы запоздалые» 11:26
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   105 «Мускул» 11:30
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   121 «Сашина команда» 11:39
Алена Цветкова
Sanktpēterburga   114 «Fly» 11:35
Павел Юнин
Maskava   101 «Suuri Leijonalauma» 11:25
Андрей Ямбаев
Sanktpēterburga   114 «Fly» 11:35
Дмитрий Архипов
Sanktpēterburga   116 «Березовый фреш» 11:37
Ирина Архипова
Sanktpēterburga   112 «Полёт» 11:34
Елена Большакова
Maskava   125 «Мохлики» 11:40
Евгений Гуменюк
Sanktpēterburga   146 «Голубой Вагон» 11:50
Дарья Дудина
Sanktpēterburga   131 «Галапагосские котики» 11:45
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   103 «север» 11:28
Евгения Карлова
Sanktpēterburga   134 «Кукарямба» 11:46
Юрий Киселев
Puškina   129 «Сурикаты» 11:43
Анастасия Киселева
Puškina   129 «Сурикаты» 11:43
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   120 «Ктыри» 11:38
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   134 «Кукарямба» 11:46
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   151 «Коалы» 11:59
Елизавета Прусова
Sanktpēterburga   151 «Коалы» 11:59
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   140 «Активные ленивцы» 11:48
Татьяна Севалкина
Sanktpēterburga   110 «Ходики» 11:32
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   123 «Lila» 11:40
Светлана Федяева
Maskava   143 «АК МЭИ» 12:27
Александр Шеянов
Sanktpēterburga   117 «Суровые» 11:37
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   117 «Суровые» 11:37
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 11:21 зайчатки разума

100

101 11:25 Suuri Leijonalauma

101

Большой Львиный Прайд
102 11:25 Трям

102

Большой Львиный Прайд , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
103 11:28 север

103

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

104 11:29 Заплыв в Котку

104

105 11:30 Мускул

105

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

106 11:31 Муми

106

107 11:25 Suuri Leijonalauma

107

Большой Львиный Прайд
108 11:25 Suuri Leijonalauma

108

Большой Львиный Прайд
109 11:25 Suuri Leijonalauma

109

Большой Львиный Прайд
110 11:32 Ходики

110

Наталья Уткина

Sanktpēterburga

Татьяна Севалкина

Sanktpēterburga

111 11:33 Клетчатее чем зайцы

111

112 11:34 Полёт

112

Олег Архипов

Sanktpēterburga

Ирина Архипова

Sanktpēterburga

114 11:35 Fly

114

Алена Цветкова

Sanktpēterburga

Андрей Ямбаев

Sanktpēterburga

115 11:36 3D

115

116 11:37 Березовый фреш

116

Андрей Шеянов

Sanktpēterburga

Дмитрий Архипов

Sanktpēterburga

117 11:37 Суровые

117

Александр Шеянов

Sanktpēterburga

Елена Шмакова

Sanktpēterburga

119 11:25 Большой Львиный Прайд

119

Большой Львиный Прайд
120 11:38 Ктыри

120

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

121 11:39 Сашина команда

121

122 11:39 Осциллирующие пингвины в солнечной короне

122

123 11:40 Lila

123

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

124 11:25 RuMoHoR

124

Большой Львиный Прайд
125 11:40 Мохлики

125

Елена Большакова

Maskava

126 11:24 ТИХО-ходы

126

127 11:41 Огни Самайна

127

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

129 11:43 Сурикаты

129

Юрий Киселев

Puškina

Анастасия Киселева

Puškina

130 11:44 Огоньки

130

Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

131 11:45 Галапагосские котики

131

Дарья Дудина

Sanktpēterburga

132 11:45 Unelmoija

132

Большой Львиный Прайд , НИУ ИТМО
133 11:46 2XS Dudes

133

134 11:46 Кукарямба

134

Евгения Карлова

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

135 11:47 Сумасшедшим жить легко

135

МГУ , биофак
136 11:48 Макстон

136

138 11:54 Этюд

138

140 11:48 Активные ленивцы

140

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

141 11:49 Пупсики
Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

142 11:49 Енотовидные собаки

142

143 12:27 АК МЭИ

143

Светлана Федяева

Maskava

МГУ , Альпклуб МЭИ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
144 11:50 Солнышко

144

145 11:50 ТЮКА

145

146 11:50 Голубой Вагон
Евгений Гуменюк

Sanktpēterburga

149 11:26 Цветы запоздалые

149

Нина Минина

Sanktpēterburga

151 11:59 Коалы

151

Дмитрий Михайлов

Sanktpēterburga

Елизавета Прусова

Sanktpēterburga