Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Irina Bekasova
Maskava   170 «Моя прелесть» 11:20
Ksu Ksu
Sanktpēterburga   162 «RunFoxRun» 11:04
Zhaniko Pavlovsky
Maskava   173 «Бибские» 11:26
Viktor Zenin
Minska   119 «Радзівілы маюць рацыю» 09:38
Екатерина Азарова
Sanktpēterburga   163 «Дирекция тяги» 11:06
Александр Аникин
Sanktpēterburga   148 «Сова» 10:36
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   109 «Тушканчики» 09:18
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   135 «Пятый этаж» 10:10
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   101 «Пух летает, как дымок» 09:02
Елена Борзова
Sanktpēterburga   137 «Карманы Вассермана» 10:14
Андрей Ботов
Sanktpēterburga   127 «Искатели трепангов» 09:54
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   117 «ВейерштрассЕ» 09:34
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   151 «Хорошие люди» 10:42
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   137 «Карманы Вассермана» 10:14
Олеся Викторова
Maskava   164 «ГДЕ ДЕНЬГИ, ЛЕБОВСКИ?» 11:08
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   147 «...» 10:34
Алексей Гаврилов
Sanktpēterburga   134 «Три Узла» 10:08
Александра Григорьева
Sanktpēterburga   131 «Морские котики» 10:02
Ирина Грязнова
Maskava   121 «(Dis)Organization» 09:42
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   138 «Glück» 10:16
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   109 «Тушканчики» 09:18
Александр Звягин
Sanktpēterburga   160 «ВелоПритон» 11:00
Екатерина Звягина
Sanktpēterburga   160 «ВелоПритон» 11:00
Дарья Игнатова
Maskava   133 «Мятный карась» 10:06
Никита Калабашкин
Maskava   164 «ГДЕ ДЕНЬГИ, ЛЕБОВСКИ?» 11:08
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   159 «Веселые непоседы» 10:58
Ярослав Кищенко
Maskava   155 «ИП Кищенко» 10:50
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   157 «Чудово-Петербург» 10:54
Мария Коржеманова
Sanktpēterburga   135 «Пятый этаж» 10:10
Никита Краснов
Sanktpēterburga   160 «ВелоПритон» 11:00
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   160 «ВелоПритон» 11:00
Александр Круглов
Tvera   130 «Ежи пластуны» 10:00
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   129 «Фи» 09:58
Елизавета Лавриновская
Sanktpēterburga   172 «Зимовье зверей» 11:24
Надежда Лебедева
Sanktpēterburga   169 «НаШа» 11:18
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   141 «Заснеженный Чикаго» 10:22
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   113 «Суслики» 09:26
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   123 «Corso & Co» 09:46
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   161 «Рельеф и энтузиазм» 11:02
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   174 «БГмоты» 11:28
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   174 «БГмоты» 11:28
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   125 «Вечер пятницы» 09:50
Юлия Останина
Sanktpēterburga   141 «Заснеженный Чикаго» 10:22
Наталья Очева
Sanktpēterburga   132 «Большие сурикаты» 10:04
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   127 «Искатели трепангов» 09:54
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   109 «Тушканчики» 09:18
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   138 «Glück» 10:16
Татьяна Петрова
Maskavas apgabals   121 «(Dis)Organization» 09:42
Настя Попова
Maskava   166 «Друзья Грейс» 11:12
Сергей Рагозин
Sanktpēterburga   153 «Пара нормальных» 10:46
Саша Рослякова
Ņižņijnovgoroda   107 «Солнце» 09:14
Сергей Русаков
Sanktpēterburga   157 «Чудово-Петербург» 10:54
Екатерина Рябинина
Sanktpēterburga   168 «РУРЯ» 11:16
Светлана Самойлова
Maskavas apgabals   171 «Мымли вслух» 11:22
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   149 «Большой Львиный Прайд» 10:38
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   149 «Большой Львиный Прайд» 10:38
Юлия Сергукова
Maskavas apgabals   139 «Котопанда» 10:18
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   172 «Зимовье зверей» 11:24
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   156 «А1» 10:52
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   136 «Пираты» 10:12
Анна Столярова
Sanktpēterburga   134 «Три Узла» 10:08
Евгения Суслова
Maskava   158 «Киса и Грей» 10:56
Максим Тарасов
Sanktpēterburga   154 «Fly» 10:48
Галя Тюрина
Maskava   111 «Все будет солнечно» 09:22
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   105 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:10
Андрей Федосеев
Maskava   165 «Летающий центнер» 11:10
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   153 «Пара нормальных» 10:46
Татьяна Цыганкова
Maskava   121 «(Dis)Organization» 09:42
Анна Шишова
Sanktpēterburga   150 «Пилюля» 10:40
Александра Щапова
Sanktpēterburga   163 «Дирекция тяги» 11:06
Андрей Ямбаев
Sanktpēterburga   154 «Fly» 10:48
Irene Shimko
Maskava   166 «Друзья Грейс» 11:12
Boris Yakovlev
Sanktpēterburga   140 «КаБоМаМа» 10:20
Oxana Yurkova
Sanktpēterburga   163 «Дирекция тяги» 11:06
Илья Багров
Sanktpēterburga   127 «Искатели трепангов» 09:54
Ирина Герасимова
Sanktpēterburga   167 «Барные крестоносцы» 11:14
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   144 «экстремум» 10:28
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   174 «БГмоты» 11:28
Евгения Иванова
Sanktpēterburga   101 «Пух летает, как дымок» 09:02
Наталия Кищенко
Maskava   155 «ИП Кищенко» 10:50
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   129 «Фи» 09:58
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   103 «Все путем!» 09:06
Виктория Лучина
Maskava   115 «Выдры-в-гетрах» 09:30
Ольга Раева
Sanktpēterburga   105 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:10
Виктория Родина
Sanktpēterburga   132 «Большие сурикаты» 10:04
Дмитрий Рыгус
Maskava   145 «Безглютеновые» 10:30
Екатерина Рыгус
Maskava   145 «Безглютеновые» 10:30
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   146 «ТаНи» 10:32
Дмитрий Ткаленко
Sanktpēterburga   149 «Большой Львиный Прайд» 10:38
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   149 «Большой Львиный Прайд» 10:38
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   105 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:10
Konstantin Akmarov
Maskava   173 «Бибские» 11:26
Маруська Yakovleva
Sanktpēterburga   140 «КаБоМаМа» 10:20
Александра Бачалдина
Sanktpēterburga   148 «Сова» 10:36
Ольга Бачалдина
Sanktpēterburga   148 «Сова» 10:36
Андрей Белоусов
Maskava   165 «Летающий центнер» 11:10
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   129 «Фи» 09:58
София Богорад
Sanktpēterburga   161 «Рельеф и энтузиазм» 11:02
Светлана Бурдина
Sanktpēterburga   151 «Хорошие люди» 10:42
Евгений Буслаев
Maskava   133 «Мятный карась» 10:06
Марина Бутусова
Sanktpēterburga   161 «Рельеф и энтузиазм» 11:02
Евгения Былёва
Sanktpēterburga   125 «Вечер пятницы» 09:50
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   109 «Тушканчики» 09:18
Мария Велижанина
Sanktpēterburga   136 «Пираты» 10:12
Оксана Верпатова
Tvera   130 «Ежи пластуны» 10:00
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   105 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:10
Юлия Ганзий
Sanktpēterburga   137 «Карманы Вассермана» 10:14
Света Гасанова
Sanktpēterburga   147 «...» 10:34
Ирина Голубева
Sanktpēterburga   156 «А1» 10:52
Ольга Грабова
Sanktpēterburga   156 «А1» 10:52
Екатерина Долбилова
Sanktpēterburga   159 «Веселые непоседы» 10:58
Дарья Егорова
Sanktpēterburga   162 «RunFoxRun» 11:04
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   132 «Большие сурикаты» 10:04
Алина Забавкина
Sanktpēterburga   150 «Пилюля» 10:40
Сергей Задорский
Sanktpēterburga   136 «Пираты» 10:12
Анастасия Звонарева
Maskava   165 «Летающий центнер» 11:10
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   167 «Барные крестоносцы» 11:14
Светлана Киски
Sanktpēterburga   134 «Три Узла» 10:08
Николай Клименко
Sanktpēterburga   132 «Большие сурикаты» 10:04
Максим Кожин
Sanktpēterburga   131 «Морские котики» 10:02
Екатерина Кравцова
Sanktpēterburga   129 «Фи» 09:58
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   117 «ВейерштрассЕ» 09:34
Дмитрий Латыпов
  130 «Ежи пластуны» 10:00
Надежда Лебедева
Sanktpēterburga   123 «Corso & Co» 09:46
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   103 «Все путем!» 09:06
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   136 «Пираты» 10:12
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   153 «Пара нормальных» 10:46
Наталья луцак
Sanktpēterburga   144 «экстремум» 10:28
Владимир Лучин
Maskava   115 «Выдры-в-гетрах» 09:30
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   135 «Пятый этаж» 10:10
Дарья Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   113 «Суслики» 09:26
Ольга Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   113 «Суслики» 09:26
Александр Мерзликин
Sanktpēterburga   162 «RunFoxRun» 11:04
Нина Минина
Sanktpēterburga   146 «ТаНи» 10:32
Станислав Моисеев
Tvera   130 «Ежи пластуны» 10:00
Илья Молчанов
Sanktpēterburga   134 «Три Узла» 10:08
Екатерина Орленко
Sanktpēterburga   150 «Пилюля» 10:40
Екатерина Пантелеева
Sanktpēterburga   171 «Мымли вслух» 11:22
Лена Пантюхина
Sanktpēterburga   107 «Солнце» 09:14
Аркадий Пахоруков
Sanktpēterburga   169 «НаШа» 11:18
Максим Петров
Sanktpēterburga   117 «ВейерштрассЕ» 09:34
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   146 «ТаНи» 10:32
Светлана Порохня
Maskava   107 «Солнце» 09:14
Илья Росляков
Maskava   107 «Солнце» 09:14
Екатерина Рузаева
Sanktpēterburga   168 «РУРЯ» 11:16
Дмитрий Рябинин
Sanktpēterburga   168 «РУРЯ» 11:16
Евгений Селиванов
Sanktpēterburga   167 «Барные крестоносцы» 11:14
Райт Синориан
Maskava   121 «(Dis)Organization» 09:42
Сергей Сипин
Sanktpēterburga   151 «Хорошие люди» 10:42
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   154 «Fly» 10:48
Евгений Соловьев
Sanktpēterburga   151 «Хорошие люди» 10:42
Алиса Сподынейко
Sanktpēterburga   147 «...» 10:34
Александр Стёпин
Sanktpēterburga   162 «RunFoxRun» 11:04
Артем Трофимов
Sanktpēterburga   168 «РУРЯ» 11:16
Екатерина Федорова
Sanktpēterburga   140 «КаБоМаМа» 10:20
Юля Хасанова
Sanktpēterburga   169 «НаШа» 11:18
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   113 «Суслики» 09:26
Ксения Чекулаева
Sanktpēterburga   154 «Fly» 10:48
Сергей Черкесов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   157 «Чудово-Петербург» 10:54
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   144 «экстремум» 10:28
Денис Шашурин
Maskava   158 «Киса и Грей» 10:56
Михаил Шваркунов
Sanktpēterburga   169 «НаШа» 11:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
101 09:02 Пух летает, как дымок

101

103 09:06 Все путем!

103

Светлана Лебедева

Sanktpēterburga

105 09:10 Ползем, любуемся пейзажем

105

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

107 09:14 Солнце

107

Саша Рослякова

Ņižņijnovgoroda

Лена Пантюхина

Sanktpēterburga

Светлана Порохня

Maskava

Илья Росляков

Maskava

109 09:18 Тушканчики

109

Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

111 09:22 Все будет солнечно

111

113 09:26 Суслики

113

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Дарья Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

115 09:30 Выдры-в-гетрах

115

Владимир Лучин

Maskava

117 09:34 ВейерштрассЕ

117

Вера Брюханова

Sanktpēterburga

Марина Кшевецкая

Sanktpēterburga

Максим Петров

Sanktpēterburga

119 09:38 Радзівілы маюць рацыю

119

Viktor Zenin

Minska

121 09:42 (Dis)Organization

121

Татьяна Петрова

Maskavas apgabals

Райт Синориан

Maskava

123 09:46 Corso & Co

123

Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Надежда Лебедева

Sanktpēterburga

125 09:50 Вечер пятницы

125

Евгения Былёва

Sanktpēterburga

127 09:54 Искатели трепангов

127

Андрей Ботов

Sanktpēterburga

Илья Багров

Sanktpēterburga

129 09:58 Фи

129

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

130 10:00 Ежи пластуны

130

Оксана Верпатова

Tvera

Дмитрий Латыпов

Станислав Моисеев

Tvera

131 10:02 Морские котики

131

Максим Кожин

Sanktpēterburga

132 10:04 Большие сурикаты

132

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Ольга Епифанова

Sanktpēterburga

Николай Клименко

Sanktpēterburga

133 10:06 Мятный карась

133

Евгений Буслаев

Maskava

134 10:08 Три Узла

134

Анна Столярова

Sanktpēterburga

Светлана Киски

Sanktpēterburga

Илья Молчанов

Sanktpēterburga

135 10:10 Пятый этаж

135

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Анастасия Маслова

Sanktpēterburga

136 10:12 Пираты

136

Юлия Сопова

Sanktpēterburga

Мария Велижанина

Sanktpēterburga

Сергей Задорский

Sanktpēterburga

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

137 10:14 Карманы Вассермана

137

Елена Борзова

Sanktpēterburga

Юлия Ганзий

Sanktpēterburga

138 10:16 Glück

138

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

139 10:18 Котопанда

139

Юлия Сергукова

Maskavas apgabals

140 10:20 КаБоМаМа

140

Boris Yakovlev

Sanktpēterburga

Маруська Yakovleva

Sanktpēterburga

Екатерина Федорова

Sanktpēterburga

141 10:22 Заснеженный Чикаго

141

144 10:28 экстремум

144

Наталья луцак

Sanktpēterburga

Елена Шадрина

Sanktpēterburga

145 10:30 Безглютеновые

145

146 10:32 ТаНи

146

Нина Минина

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

147 10:34 ...

147

Настя Вилкова

Ļeņingradas apgabals

Света Гасанова

Sanktpēterburga

Алиса Сподынейко

Sanktpēterburga

148 10:36 Сова

148

Александра Бачалдина

Sanktpēterburga

Ольга Бачалдина

Sanktpēterburga

149 10:38 Большой Львиный Прайд

149

150 10:40 Пилюля

150

Анна Шишова

Sanktpēterburga

Алина Забавкина

Sanktpēterburga

Екатерина Орленко

Sanktpēterburga

151 10:42 Хорошие люди

151

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

Светлана Бурдина

Sanktpēterburga

Сергей Сипин

Sanktpēterburga

Евгений Соловьев

Sanktpēterburga

153 10:46 Пара нормальных

153

Сергей Рагозин

Sanktpēterburga

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

154 10:48 Fly

154

Максим Тарасов

Sanktpēterburga

Андрей Ямбаев

Sanktpēterburga

Владимир Соколов

Sanktpēterburga

Ксения Чекулаева

Sanktpēterburga

155 10:50 ИП Кищенко

155

156 10:52 А1

156

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

Ирина Голубева

Sanktpēterburga

Ольга Грабова

Sanktpēterburga

157 10:54 Чудово-Петербург

157

Сергей Русаков

Sanktpēterburga

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

158 10:56 Киса и Грей
Денис Шашурин

Maskava

159 10:58 Веселые непоседы

159

Екатерина Долбилова

Sanktpēterburga

160 11:00 ВелоПритон

160

161 11:02 Рельеф и энтузиазм

161

София Богорад

Sanktpēterburga

Марина Бутусова

Sanktpēterburga

162 11:04 RunFoxRun

162

Ksu Ksu

Sanktpēterburga

Дарья Егорова

Sanktpēterburga

Александр Мерзликин

Sanktpēterburga

Александр Стёпин

Sanktpēterburga

163 11:06 Дирекция тяги

163

Oxana Yurkova

Sanktpēterburga

164 11:08 ГДЕ ДЕНЬГИ, ЛЕБОВСКИ?

164

165 11:10 Летающий центнер

165

Андрей Белоусов

Maskava

Анастасия Звонарева

Maskava

166 11:12 Друзья Грейс

166

167 11:14 Барные крестоносцы
Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Евгений Селиванов

Sanktpēterburga

168 11:16 РУРЯ

168

Екатерина Рузаева

Sanktpēterburga

Дмитрий Рябинин

Sanktpēterburga

Артем Трофимов

Sanktpēterburga

169 11:18 НаШа

169

Аркадий Пахоруков

Sanktpēterburga

Юля Хасанова

Sanktpēterburga

Михаил Шваркунов

Sanktpēterburga

170 11:20 Моя прелесть

170

Irina Bekasova

Maskava

171 11:22 Мымли вслух

171

Екатерина Пантелеева

Sanktpēterburga

172 11:24 Зимовье зверей

172

173 11:26 Бибские

173

Konstantin Akmarov

Maskava

174 11:28 БГмоты

174

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals