Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
MARGARITA VETSKO
Sanktpēterburga   508 «Пупсики» 09:16
Александра Аникина
Sanktpēterburga   543 «СОВА» 10:26
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   573 «Близняшки» 11:26
Ирина Белова
Sanktpēterburga   558 «Ингерманландцы» 10:56
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   526 «Мальчишки» 09:52
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   540 «Гномики повсюду» 10:20
Александр Дворкин
Sanktpēterburga   527 «Прогрыз» 09:54
Юлия Забойкина
Sanktpēterburga   570 «Забоичи» 11:20
Надежда Игошина
Sanktpēterburga   581 «ШСЧП» 11:42
Людмила Истомина
Sanktpēterburga   564 «Simply the best» 11:08
Виктория Карагужева
Sanktpēterburga   513 «Виктория» 09:26
Ирина Колчина
Sanktpēterburga   566 «Мюсли» 11:12
Яна Королева
Minhene   512 «Лисоньки» 09:24
Ольга Крысанова
Sanktpēterburga   519 «Морские волки» 09:38
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   500 «Вика» 09:00
Анна Лопатина
Sanktpēterburga   575 «Дракончики» 11:30
Александра Луканина
Sanktpēterburga   518 «Бурундуки» 09:36
Наталия Мещаненко
Sanktpēterburga   534 «БОРТ #1» 10:08
Татьяна Мучник
Sanktpēterburga   520 «Троицкий мост» 09:40
Евгения Назарова
Sanktpēterburga   522 «Смельчаки» 09:44
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   542 «Команда» 10:24
Анна Новикова
Sanktpēterburga   537 «Эндермэн» 10:14
Кристина Онищенко
Sanktpēterburga   569 «Веселая компания» 11:18
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   501 «Борщевики» 09:02
Ирина Радюшкина
Sanktpēterburga   541 «Лед и пламя» 10:22
Виктория Святловская
Maskava   565 «Раз-2-3-4-5» 11:10
Надежда Сизова
Sanktpēterburga   559 «Чд2» 10:58
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   550 «Ку» 10:40
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   538 «Черные коты» 10:16
Ангелина Чиринскайте
Ļeņingradas apgabals   503 «Первые ласточки» 09:06
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   517 «Принцип домино» 09:34
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   528 «Толстопузики» 09:56
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   544 «П-квадрат» 10:28
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   533 «Люди ЧЁ?!» 10:06
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   533 «Люди ЧЁ?!» 10:06
Анна Яшина
Sanktpēterburga   581 «ШСЧП» 11:42
Oleg Ianchenkov
Sanktpēterburga   506 «Великолепная 4ка» 09:12
Лидия Акимова
Sanktpēterburga   571 «Крокодильчики» 11:22
Иван Андреев
Sanktpēterburga   547 «Телепузики» 10:34
Александра Андреева
Sanktpēterburga   507 «ёжики3» 09:14
Елена Ардашникова
Sanktpēterburga   531 «Цветочки» 10:02
Александр Белов
Sanktpēterburga   558 «Ингерманландцы» 10:56
Татьяна Бочарникова
Sanktpēterburga   580 «Галактика» 11:40
Андрей Горячев
Sanktpēterburga   523 «Барсы» 09:46
Александра Громова
Sanktpēterburga   548 «Розовый ящик» 10:36
Косаревская Дарья
Sanktpēterburga   551 «Косаревские» 10:42
Татьяна Егорова
Sanktpēterburga   574 «Мамы Тани» 11:28
Константин Екимов
Sanktpēterburga   552 «Север» 10:44
наталья комлева
Sanktpēterburga   509 «Прометей» 09:18
Мирослава Кондратюк
Maskavas apgabals   510 «Сами с усами» 09:20
Татьяна Манухина
Sanktpēterburga   572 «буль-буль карасики» 11:24
Петрова Маргарита
Sanktpēterburga   554 «Петровы Соловьевы» 10:48
Ольга Михайленко
Sanktpēterburga   516 «Триопсы» 09:32
Людмила Михеева
Sanktpēterburga   549 «ЮММ» 10:38
Антонина Молочникова
Sanktpēterburga   514 «Виктор и команда» 09:28
Лора Морозова
Sanktpēterburga   502 «Ржавая собачка» 09:04
Галина Нилова
Maskava   511 «38 попугаев» 09:22
Елена Рзаева
Sanktpēterburga   504 «Оптимисты» 09:08
Татьяна Романова
Sanktpēterburga   560 «Крученые макароны в ДЕЛЕ» 11:00
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   521 «Ага» 09:42
Александра Семенова
Sanktpēterburga   578 «Мы одна команда» 11:36
Инга Сенорм
Sanktpēterburga   582 «Leo» 11:44
светлана федосеева
Sanktpēterburga   530 «ОляЮля» 10:00
Мария Худилайнен
Sanktpēterburga   567 «Могучие мартышки» 11:14
Павел Челушкин
Sanktpēterburga   557 «Скоростные улитки» 10:54
Наталья Ярута
Sanktpēterburga   539 «Искатели» 10:18
Алевтина Агафонова
Sanktpēterburga   521 «Ага» 09:42
Александр Акимов
Sanktpēterburga   571 «Крокодильчики» 11:22
Александр Андреев
Sanktpēterburga   547 «Телепузики» 10:34
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   547 «Телепузики» 10:34
Алекандр Аникин
Sanktpēterburga   543 «СОВА» 10:26
Аня Анхимова
Sanktpēterburga   512 «Лисоньки» 09:24
Юлия Ардашникова
Sanktpēterburga   531 «Цветочки» 10:02
Ксения Бакушкина
Sanktpēterburga   576 «Папа Карло и Мальвинки» 11:32
Алёна Башмакова
Sanktpēterburga   562 «Черепахи» 11:04
Марина Белова
Sanktpēterburga   558 «Ингерманландцы» 10:56
Светлана Бердник
Sanktpēterburga   500 «Вика» 09:00
Дарья Бочарникова
Sanktpēterburga   580 «Галактика» 11:40
Диана Бочарникова
Sanktpēterburga   580 «Галактика» 11:40
Денис Брусов
Sanktpēterburga   561 «Литерра» 11:02
Алексей Васильев
Sanktpēterburga   553 «Васюки» 10:46
Степан Вересов
Sanktpēterburga   532 «Антивасины» 10:04
Тимофей Вересов
Sanktpēterburga   532 «Антивасины» 10:04
Наталья Вересова
Sanktpēterburga   532 «Антивасины» 10:04
Юра Вецко
Sanktpēterburga   508 «Пупсики» 09:16
Анастасия Волкова
Ļeņingradas apgabals   503 «Первые ласточки» 09:06
ольга гайдук
Sanktpēterburga   530 «ОляЮля» 10:00
петр гайдук
Sanktpēterburga   530 «ОляЮля» 10:00
юля гайдук
Sanktpēterburga   530 «ОляЮля» 10:00
Вера Голованова
Sanktpēterburga   556 «Ракета» 10:52
Настя Голованова
Sanktpēterburga   556 «Ракета» 10:52
Родион Голубев
Sanktpēterburga   557 «Скоростные улитки» 10:54
Варвара Голубева
Sanktpēterburga   557 «Скоростные улитки» 10:54
Алёна Горячева
Sanktpēterburga   523 «Барсы» 09:46
Евгения Дворкина
Sanktpēterburga   527 «Прогрыз» 09:54
Александр Додонов
Sanktpēterburga   563 «Смешурики» 11:06
Любовь Додонова
Sanktpēterburga   563 «Смешурики» 11:06
Мария Додонова
Sanktpēterburga   563 «Смешурики» 11:06
Алёна Дорофеева
Ļeņingradas apgabals   529 «Белые и пушистые» 09:58
Алдар Дугаров
Maskava   565 «Раз-2-3-4-5» 11:10
Анна Дудкина
Sanktpēterburga   507 «ёжики3» 09:14
Мария Егорова
Sanktpēterburga   574 «Мамы Тани» 11:28
Александр Екимов
Sanktpēterburga   552 «Север» 10:44
Мария Екимова
Sanktpēterburga   552 «Север» 10:44
Андрей Забойкин
Sanktpēterburga   570 «Забоичи» 11:20
Артём Забойкин
Sanktpēterburga   570 «Забоичи» 11:20
София Зиновьева
Sanktpēterburga   576 «Папа Карло и Мальвинки» 11:32
Виктория Иванова
Ļeņingradas apgabals   503 «Первые ласточки» 09:06
Вася Игошина
Sanktpēterburga   581 «ШСЧП» 11:42
Анастасия Иостман
Sanktpēterburga   576 «Папа Карло и Мальвинки» 11:32
Григорий Иостман
Sanktpēterburga   576 «Папа Карло и Мальвинки» 11:32
Андрей Кабанов
Sanktpēterburga   517 «Принцип домино» 09:34
Анна Калиновская
Sanktpēterburga   506 «Великолепная 4ка» 09:12
Марина Карагужева
Sanktpēterburga   513 «Виктория» 09:26
Александр Комлев
Sanktpēterburga   509 «Прометей» 09:18
Леонид Комлев
Sanktpēterburga   509 «Прометей» 09:18
Юлия Комлева
Sanktpēterburga   509 «Прометей» 09:18
Матвей Кондратюк
Maskavas apgabals   510 «Сами с усами» 09:20
Михаил Королев
Sanktpēterburga   536 «Мутантозавры» 10:12
Ия Королева
Sanktpēterburga   512 «Лисоньки» 09:24
Татьяна Королева
Sanktpēterburga   536 «Мутантозавры» 10:12
Антонина Косаревская
Sanktpēterburga   551 «Косаревские» 10:42
Никодим Косаревский
Sanktpēterburga   551 «Косаревские» 10:42
Петр Косаревский
Sanktpēterburga   551 «Косаревские» 10:42
Мария Кострыгина
Sanktpēterburga   566 «Мюсли» 11:12
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   533 «Люди ЧЁ?!» 10:06
Влад Крысанов
Sanktpēterburga   519 «Морские волки» 09:38
Алиса Куликова
Ļeņingradas apgabals   503 «Первые ласточки» 09:06
Василий Лекомцев
Sanktpēterburga   568 «Петербуржцы» 11:16
Андрей Лопатин
Sanktpēterburga   575 «Дракончики» 11:30
Николай Лопатин
Sanktpēterburga   575 «Дракончики» 11:30
Вероника Лопатина
Sanktpēterburga   575 «Дракончики» 11:30
Александр Луканин
Sanktpēterburga   518 «Бурундуки» 09:36
Екатерина Луканина
Sanktpēterburga   518 «Бурундуки» 09:36
Иван Максимов
Sanktpēterburga   522 «Смельчаки» 09:44
Ольга Максимова
Sanktpēterburga   522 «Смельчаки» 09:44
Денис Манухин
Sanktpēterburga   572 «буль-буль карасики» 11:24
Елена Марченко
Sanktpēterburga   556 «Ракета» 10:52
Оля Марченко
Sanktpēterburga   556 «Ракета» 10:52
Вероника Матвеева
Sanktpēterburga   502 «Ржавая собачка» 09:04
Степан Мельников
Sanktpēterburga   559 «Чд2» 10:58
Антон Мещаненко
Sanktpēterburga   534 «БОРТ #1» 10:08
Юлия Мещаненко
Sanktpēterburga   534 «БОРТ #1» 10:08
Юлия Мещанинова
Sanktpēterburga   566 «Мюсли» 11:12
Василиса Миллер
Sanktpēterburga   573 «Близняшки» 11:26
Мария Мироновская
Sanktpēterburga   527 «Прогрыз» 09:54
Виктория Миршавка
Sanktpēterburga   500 «Вика» 09:00
Виктор Молочников
Sanktpēterburga   514 «Виктор и команда» 09:28
Елизавета Молочникова
Sanktpēterburga   514 «Виктор и команда» 09:28
Надежда Молочникова
Sanktpēterburga   514 «Виктор и команда» 09:28
Мария Мучник
Sanktpēterburga   520 «Троицкий мост» 09:40
Юлия Мучник
Sanktpēterburga   520 «Троицкий мост» 09:40
Михаил Назаров
Sanktpēterburga   522 «Смельчаки» 09:44
Анна Никитина
Sanktpēterburga   542 «Команда» 10:24
Ольга Никитина
Sanktpēterburga   542 «Команда» 10:24
Сережа Никифоров
Sanktpēterburga   528 «Толстопузики» 09:56
Оля Никифорова
Sanktpēterburga   528 «Толстопузики» 09:56
Лев Новиков
Sanktpēterburga   537 «Эндермэн» 10:14
Алексей Онищенко
Sanktpēterburga   569 «Веселая компания» 11:18
Алина Онищенко
Sanktpēterburga   569 «Веселая компания» 11:18
Ульяна Онищенко
Sanktpēterburga   569 «Веселая компания» 11:18
Вероника Петрова
Sanktpēterburga   554 «Петровы Соловьевы» 10:48
Аглая Пославская
Sanktpēterburga   548 «Розовый ящик» 10:36
Владимир Путрин
Sanktpēterburga   580 «Галактика» 11:40
Кирилл Рзаев
Sanktpēterburga   504 «Оптимисты» 09:08
Полина Рзаева
Sanktpēterburga   504 «Оптимисты» 09:08
Егор Романов
Sanktpēterburga   560 «Крученые макароны в ДЕЛЕ» 11:00
Елизавета Романова
Sanktpēterburga   560 «Крученые макароны в ДЕЛЕ» 11:00
Марина Рубина
Sanktpēterburga   517 «Принцип домино» 09:34
Арсений Румянцев
Sanktpēterburga   578 «Мы одна команда» 11:36
Лариса Румянцева
Sanktpēterburga   578 «Мы одна команда» 11:36
Кира Сафонова
Sanktpēterburga   546 «Зомбилэнд» 10:32
Семён Святловский
Maskava   565 «Раз-2-3-4-5» 11:10
Леон Сенорм
Sanktpēterburga   582 «Leo» 11:44
Александр Сентябов
Sanktpēterburga   577 «Юпитер» 11:34
Дмитрий Сентябов
Sanktpēterburga   577 «Юпитер» 11:34
Максим Сентябов
Sanktpēterburga   577 «Юпитер» 11:34
Екатерина Сентябова
Sanktpēterburga   577 «Юпитер» 11:34
Анастасия Серова
Sanktpēterburga   524 «Смородинки» 09:48
Дарья Силкина
Sanktpēterburga   507 «ёжики3» 09:14
Анна Соловьева
Sanktpēterburga   554 «Петровы Соловьевы» 10:48
Надежда Соловьева
Sanktpēterburga   554 «Петровы Соловьевы» 10:48
Владимир Таранов
Sanktpēterburga   543 «СОВА» 10:26
Павел Тихонов
Sanktpēterburga   544 «П-квадрат» 10:28
Павел Тихонов
Sanktpēterburga   544 «П-квадрат» 10:28
Кира Трофимова
Sanktpēterburga   541 «Лед и пламя» 10:22
Максим Труфанов
Sanktpēterburga   560 «Крученые макароны в ДЕЛЕ» 11:00
Миша Уваров
Sanktpēterburga   581 «ШСЧП» 11:42
Александра Усенко
Sanktpēterburga   566 «Мюсли» 11:12
Илья Федечкин
Sanktpēterburga   506 «Великолепная 4ка» 09:12
Елена Федорова
Sanktpēterburga   538 «Черные коты» 10:16
Лидия Флитман
Sanktpēterburga   548 «Розовый ящик» 10:36
Матвей Флитман
Sanktpēterburga   548 «Розовый ящик» 10:36
Александр Фомин
Sanktpēterburga   531 «Цветочки» 10:02
Анастасия Фомина
Sanktpēterburga   531 «Цветочки» 10:02
Иван Харитонов
Sanktpēterburga   568 «Петербуржцы» 11:16
Тимофей Хвостиков
Sanktpēterburga   568 «Петербуржцы» 11:16
Федор Хорошавцев
Sanktpēterburga   536 «Мутантозавры» 10:12
Вероника Хорошавцева
Sanktpēterburga   536 «Мутантозавры» 10:12
Юрий Челушкин
Sanktpēterburga   557 «Скоростные улитки» 10:54
Татьяна Чернявская
Sanktpēterburga   574 «Мамы Тани» 11:28
Антон Чернявский
Sanktpēterburga   574 «Мамы Тани» 11:28
Полина Шмакова
Sanktpēterburga   544 «П-квадрат» 10:28
Денис Янченков
Sanktpēterburga   506 «Великолепная 4ка» 09:12
Мария Ярута
Sanktpēterburga   539 «Искатели» 10:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
500 09:00 Вика
Светлана Бердник

Sanktpēterburga

Виктория Миршавка

Sanktpēterburga

501 09:02 Борщевики
502 09:04 Ржавая собачка
Лора Морозова

Sanktpēterburga

Вероника Матвеева

Sanktpēterburga

503 09:06 Первые ласточки
Анастасия Волкова

Ļeņingradas apgabals

Виктория Иванова

Ļeņingradas apgabals

Алиса Куликова

Ļeņingradas apgabals

504 09:08 Оптимисты
Елена Рзаева

Sanktpēterburga

Кирилл Рзаев

Sanktpēterburga

Полина Рзаева

Sanktpēterburga

506 09:12 Великолепная 4ка
Oleg Ianchenkov

Sanktpēterburga

Анна Калиновская

Sanktpēterburga

Илья Федечкин

Sanktpēterburga

Денис Янченков

Sanktpēterburga

507 09:14 ёжики3
Анна Дудкина

Sanktpēterburga

Дарья Силкина

Sanktpēterburga

508 09:16 Пупсики
MARGARITA VETSKO

Sanktpēterburga

Юра Вецко

Sanktpēterburga

509 09:18 Прометей
Александр Комлев

Sanktpēterburga

Леонид Комлев

Sanktpēterburga

Юлия Комлева

Sanktpēterburga

510 09:20 Сами с усами
Матвей Кондратюк

Maskavas apgabals

511 09:22 38 попугаев
512 09:24 Лисоньки
Аня Анхимова

Sanktpēterburga

Ия Королева

Sanktpēterburga

513 09:26 Виктория
Марина Карагужева

Sanktpēterburga

514 09:28 Виктор и команда
Виктор Молочников

Sanktpēterburga

Елизавета Молочникова

Sanktpēterburga

Надежда Молочникова

Sanktpēterburga

516 09:32 Триопсы
517 09:34 Принцип домино
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Андрей Кабанов

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

518 09:36 Бурундуки
Александр Луканин

Sanktpēterburga

Екатерина Луканина

Sanktpēterburga

519 09:38 Морские волки
Влад Крысанов

Sanktpēterburga

520 09:40 Троицкий мост
Татьяна Мучник

Sanktpēterburga

Мария Мучник

Sanktpēterburga

Юлия Мучник

Sanktpēterburga

521 09:42 Ага
Алевтина Агафонова

Sanktpēterburga

522 09:44 Смельчаки
Иван Максимов

Sanktpēterburga

Ольга Максимова

Sanktpēterburga

Михаил Назаров

Sanktpēterburga

523 09:46 Барсы
Андрей Горячев

Sanktpēterburga

Алёна Горячева

Sanktpēterburga

524 09:48 Смородинки
Анастасия Серова

Sanktpēterburga

526 09:52 Мальчишки
527 09:54 Прогрыз
Евгения Дворкина

Sanktpēterburga

Мария Мироновская

Sanktpēterburga

528 09:56 Толстопузики
Сережа Никифоров

Sanktpēterburga

Оля Никифорова

Sanktpēterburga

529 09:58 Белые и пушистые
Алёна Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

530 10:00 ОляЮля
ольга гайдук

Sanktpēterburga

петр гайдук

Sanktpēterburga

юля гайдук

Sanktpēterburga

531 10:02 Цветочки
Юлия Ардашникова

Sanktpēterburga

Александр Фомин

Sanktpēterburga

Анастасия Фомина

Sanktpēterburga

532 10:04 Антивасины
Степан Вересов

Sanktpēterburga

Тимофей Вересов

Sanktpēterburga

Наталья Вересова

Sanktpēterburga

533 10:06 Люди ЧЁ?!
Антон Шумилов

Sanktpēterburga

Светлана Кохановская

Sanktpēterburga

534 10:08 БОРТ #1
Антон Мещаненко

Sanktpēterburga

Юлия Мещаненко

Sanktpēterburga

536 10:12 Мутантозавры
Михаил Королев

Sanktpēterburga

Татьяна Королева

Sanktpēterburga

Федор Хорошавцев

Sanktpēterburga

Вероника Хорошавцева

Sanktpēterburga

537 10:14 Эндермэн
Анна Новикова

Sanktpēterburga

Лев Новиков

Sanktpēterburga

538 10:16 Черные коты
Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Елена Федорова

Sanktpēterburga

539 10:18 Искатели
Наталья Ярута

Sanktpēterburga

Мария Ярута

Sanktpēterburga

540 10:20 Гномики повсюду
Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

541 10:22 Лед и пламя
Кира Трофимова

Sanktpēterburga

542 10:24 Команда
Анна Никитина

Sanktpēterburga

Ольга Никитина

Sanktpēterburga

543 10:26 СОВА
Алекандр Аникин

Sanktpēterburga

Владимир Таранов

Sanktpēterburga

544 10:28 П-квадрат
Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Павел Тихонов

Sanktpēterburga

Павел Тихонов

Sanktpēterburga

Полина Шмакова

Sanktpēterburga

546 10:32 Зомбилэнд
Кира Сафонова

Sanktpēterburga

547 10:34 Телепузики
Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

548 10:36 Розовый ящик
Аглая Пославская

Sanktpēterburga

Лидия Флитман

Sanktpēterburga

Матвей Флитман

Sanktpēterburga

549 10:38 ЮММ
550 10:40 Ку
551 10:42 Косаревские
Антонина Косаревская

Sanktpēterburga

Никодим Косаревский

Sanktpēterburga

Петр Косаревский

Sanktpēterburga

552 10:44 Север
Александр Екимов

Sanktpēterburga

Мария Екимова

Sanktpēterburga

553 10:46 Васюки
Алексей Васильев

Sanktpēterburga

554 10:48 Петровы Соловьевы
Вероника Петрова

Sanktpēterburga

Анна Соловьева

Sanktpēterburga

Надежда Соловьева

Sanktpēterburga

556 10:52 Ракета
Вера Голованова

Sanktpēterburga

Настя Голованова

Sanktpēterburga

Елена Марченко

Sanktpēterburga

Оля Марченко

Sanktpēterburga

557 10:54 Скоростные улитки
Павел Челушкин

Sanktpēterburga

Родион Голубев

Sanktpēterburga

Варвара Голубева

Sanktpēterburga

Юрий Челушкин

Sanktpēterburga

558 10:56 Ингерманландцы
Ирина Белова

Sanktpēterburga

Марина Белова

Sanktpēterburga

559 10:58 Чд2
Надежда Сизова

Sanktpēterburga

Степан Мельников

Sanktpēterburga

560 11:00 Крученые макароны в ДЕЛЕ
Егор Романов

Sanktpēterburga

Елизавета Романова

Sanktpēterburga

Максим Труфанов

Sanktpēterburga

561 11:02 Литерра
Денис Брусов

Sanktpēterburga

562 11:04 Черепахи
Алёна Башмакова

Sanktpēterburga

563 11:06 Смешурики
Александр Додонов

Sanktpēterburga

Любовь Додонова

Sanktpēterburga

Мария Додонова

Sanktpēterburga

564 11:08 Simply the best
565 11:10 Раз-2-3-4-5
Алдар Дугаров

Maskava

Семён Святловский

Maskava

566 11:12 Мюсли
Ирина Колчина

Sanktpēterburga

Мария Кострыгина

Sanktpēterburga

Юлия Мещанинова

Sanktpēterburga

Александра Усенко

Sanktpēterburga

567 11:14 Могучие мартышки
568 11:16 Петербуржцы
Василий Лекомцев

Sanktpēterburga

Иван Харитонов

Sanktpēterburga

Тимофей Хвостиков

Sanktpēterburga

569 11:18 Веселая компания
Алексей Онищенко

Sanktpēterburga

Алина Онищенко

Sanktpēterburga

Ульяна Онищенко

Sanktpēterburga

570 11:20 Забоичи
Юлия Забойкина

Sanktpēterburga

Андрей Забойкин

Sanktpēterburga

Артём Забойкин

Sanktpēterburga

571 11:22 Крокодильчики
Лидия Акимова

Sanktpēterburga

Александр Акимов

Sanktpēterburga

572 11:24 буль-буль карасики
Денис Манухин

Sanktpēterburga

573 11:26 Близняшки
Алина Апушкина

Sanktpēterburga

Василиса Миллер

Sanktpēterburga

574 11:28 Мамы Тани
Мария Егорова

Sanktpēterburga

Татьяна Чернявская

Sanktpēterburga

Антон Чернявский

Sanktpēterburga

575 11:30 Дракончики
Анна Лопатина

Sanktpēterburga

Андрей Лопатин

Sanktpēterburga

Николай Лопатин

Sanktpēterburga

Вероника Лопатина

Sanktpēterburga

576 11:32 Папа Карло и Мальвинки
Ксения Бакушкина

Sanktpēterburga

София Зиновьева

Sanktpēterburga

Анастасия Иостман

Sanktpēterburga

Григорий Иостман

Sanktpēterburga

577 11:34 Юпитер
Александр Сентябов

Sanktpēterburga

Дмитрий Сентябов

Sanktpēterburga

Максим Сентябов

Sanktpēterburga

Екатерина Сентябова

Sanktpēterburga

578 11:36 Мы одна команда
Арсений Румянцев

Sanktpēterburga

Лариса Румянцева

Sanktpēterburga

580 11:40 Галактика
Дарья Бочарникова

Sanktpēterburga

Диана Бочарникова

Sanktpēterburga

Владимир Путрин

Sanktpēterburga

581 11:42 ШСЧП
Анна Яшина

Sanktpēterburga

Вася Игошина

Sanktpēterburga

Миша Уваров

Sanktpēterburga

582 11:44 Leo
Инга Сенорм

Sanktpēterburga

Леон Сенорм

Sanktpēterburga