Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Наталья Алиевская
Sanktpēterburga   763 «Графини Монте-Кристо» 11:06
Тоня Астрамович
Sanktpēterburga   733 «Гвл» 10:06
Лев Беднягин
Sanktpēterburga   783 «Нева Петровна» 11:46
Никита Виноградов
Sanktpēterburga   783 «Нева Петровна» 11:46
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   703 «Sunnyfamily» 09:06
Надежда Гурова
Sanktpēterburga   724 «Счастливчики» 09:48
Светлана Гурына
Sanktpēterburga   730 «Бусинки» 10:00
Ксения Дистрянова
Sanktpēterburga   704 «4Колеса» 09:08
Алексей Дюжев
Sanktpēterburga   717 «Шустрые друзья» 09:34
Марина Егорова
Sanktpēterburga   763 «Графини Монте-Кристо» 11:06
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   712 «зайчатки разума» 09:24
Кристина Иванова
Sanktpēterburga   767 «Крюказямбы отдыхают» 11:14
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   701 «Нелепики» 09:02
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   700 «ВАЛ» 09:00
Александр Киселев
Sanktpēterburga   735 «Брёвнышко» 10:10
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   733 «Гвл» 10:06
Полина Мальченко
Sanktpēterburga   711 «Подвыздоровевшие» 09:22
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   716 «Ветер странствий» 09:32
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   760 «Весенний тыгыдык» 11:00
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   734 «Хомякадзе» 10:08
Полина Оводнева
Sanktpēterburga   731 «Тимур и его команда» 10:02
Наталья Очева
Sanktpēterburga   708 «Большие Сурикаты» 09:16
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   717 «Шустрые друзья» 09:34
Ульяна Позднякова
Sanktpēterburga   733 «Гвл» 10:06
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   701 «Нелепики» 09:02
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   726 «Николаевский Экспресс» 09:52
Кристина Риехакайнен
Maskava   726 «Николаевский Экспресс» 09:52
Надежда Риехакайнен
Maskava   726 «Николаевский Экспресс» 09:52
Лариса Рябинина
Sanktpēterburga   769 «Пели Гриммы» 11:18
Антонина Рябова
Sanktpēterburga   737 «Крошка Ру» 10:14
Елена Сидорович
Sanktpēterburga   710 «Медленные Улитки» 09:20
Алиса Славутская
Sanktpēterburga   707 «Карабумба» 09:14
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   703 «Sunnyfamily» 09:06
Полина Трофимова
Sanktpēterburga   713 «АльБаТроШа» 09:26
Наталья Харинская
Sanktpēterburga   773 «Фиджики» 11:26
Иван Шебордаев
Maskava   778 «Шурупы» 11:36
Елена Шебордаева
Maskava   778 «Шурупы» 11:36
Надежда Шиманович
Sanktpēterburga   763 «Графини Монте-Кристо» 11:06
Olga Antikyan
Sanktpēterburga   736 «Персик» 10:12
Elena Krylova
Sanktpēterburga   757 «Сэр Бро» 10:54
Lenka Silant'eva
Maskava   729 «Ктобызнал» 09:58
Леша А.
Sanktpēterburga   780 «Лягушата путешественники» 11:40
Ольга Андрианова
Maskava   764 «ПЕШКИ» 11:08
Ольга Анопренко
Sanktpēterburga   780 «Лягушата путешественники» 11:40
Марк Беднягин
Sanktpēterburga   783 «Нева Петровна» 11:46
Тамара Буляница
Sanktpēterburga   715 «Sirius» 09:30
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   734 «Хомякадзе» 10:08
Варвара Гладкова
Sanktpēterburga   748 «Аква» 10:36
Андрей Горинов
Sanktpēterburga   781 «Новейшая Хронология» 11:42
Маргарита Горовенко
Sanktpēterburga   731 «Тимур и его команда» 10:02
Светлана Григорьева
Sanktpēterburga   744 «Жорики» 10:28
Даньков Дмитрий
Sanktpēterburga   730 «Бусинки» 10:00
Дмитрий Дмитрий
Sanktpēterburga   717 «Шустрые друзья» 09:34
Александр Дружинин
Sanktpēterburga   704 «4Колеса» 09:08
Михаил Дружинин
Sanktpēterburga   704 «4Колеса» 09:08
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   768 «GEOZAVR» 11:16
Анна Корнева
Sanktpēterburga   766 «Корешки» 11:12
Светлана Корнева
Sanktpēterburga   766 «Корешки» 11:12
Дмитрий Костылев
Sanktpēterburga   732 «Беззубики» 10:04
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   721 «шустрая шиншилла» 09:42
Варвара Курявская
Sanktpēterburga   783 «Нева Петровна» 11:46
Даниил Ляхт
Sanktpēterburga   771 «Морские призраки» 11:22
Лидия Попова
Sanktpēterburga   741 «Snails» 10:22
Екатерина Потемкина
Sanktpēterburga   775 «По семейным обстоятельствам» 11:30
Татьяна Сморчкова
Maskava   722 «Александр Сергеевич» 09:44
Максим Солнышкин
Sanktpēterburga   703 «Sunnyfamily» 09:06
Елена Стоцкая
Sanktpēterburga   715 «Sirius» 09:30
Ольга Турова
Sanktpēterburga   727 «Выигрыватель» 09:54
Александр Шакиров
Sanktpēterburga   713 «АльБаТроШа» 09:26
Валерий Шакиров
Sanktpēterburga   713 «АльБаТроШа» 09:26
Ольга Шитарева
Sanktpēterburga   7110 «Кабанчики» 12:40
Александра Шубинская
Sanktpēterburga   702 «Шизофизики» 09:04
Игорь Амирханов
Sanktpēterburga   780 «Лягушата путешественники» 11:40
Алёна Амирханова
Sanktpēterburga   780 «Лягушата путешественники» 11:40
Тихон Андрианов
Maskava   764 «ПЕШКИ» 11:08
Алексей Бараблин
Sanktpēterburga   716 «Ветер странствий» 09:32
Татьяна Басаргина
Sanktpēterburga   760 «Весенний тыгыдык» 11:00
Тимур Батырев
Sanktpēterburga   731 «Тимур и его команда» 10:02
Антоний Белышев
Sanktpēterburga   712 «зайчатки разума» 09:24
Елена Богданова
Sanktpēterburga   748 «Аква» 10:36
Ксения Богданова
Sanktpēterburga   748 «Аква» 10:36
Софья Богденко
Sanktpēterburga   721 «шустрая шиншилла» 09:42
Юрий Богденко
Sanktpēterburga   721 «шустрая шиншилла» 09:42
Ирина Вахрушева
Sanktpēterburga   775 «По семейным обстоятельствам» 11:30
Елизавета Вишневецкая
Sanktpēterburga   707 «Карабумба» 09:14
Иван Воротинский
Sanktpēterburga   716 «Ветер странствий» 09:32
Мария Гапеева
Sanktpēterburga   708 «Большие Сурикаты» 09:16
Егор Григорьев
Sanktpēterburga   744 «Жорики» 10:28
Евгений Гуля
Sanktpēterburga   773 «Фиджики» 11:26
София Гурова
Sanktpēterburga   724 «Счастливчики» 09:48
Михаил Гурын
Sanktpēterburga   730 «Бусинки» 10:00
Алексей Диденко
Sanktpēterburga   767 «Крюказямбы отдыхают» 11:14
Татьяна Еленик
Maskava   764 «ПЕШКИ» 11:08
Василина Загашева
Sanktpēterburga   735 «Брёвнышко» 10:10
Владислав Зиминов
Sanktpēterburga   773 «Фиджики» 11:26
Ольга Зиминова
Sanktpēterburga   773 «Фиджики» 11:26
Алексей Иванников
Sanktpēterburga   700 «ВАЛ» 09:00
Вероника Иванова
Sanktpēterburga   768 «GEOZAVR» 11:16
Ирина Иванова
Sanktpēterburga   768 «GEOZAVR» 11:16
Карина Иванова
Sanktpēterburga   768 «GEOZAVR» 11:16
Мария Калашникова
Sanktpēterburga   769 «Пели Гриммы» 11:18
Александр Каравайчик
Sanktpēterburga   733 «Гвл» 10:06
Алиса Кобзева
Sanktpēterburga   760 «Весенний тыгыдык» 11:00
Елена Коломцева
Sanktpēterburga   731 «Тимур и его команда» 10:02
Ульяна Корнева
Sanktpēterburga   766 «Корешки» 11:12
Константин Костылев
Sanktpēterburga   732 «Беззубики» 10:04
Ванька Котов
Sanktpēterburga   737 «Крошка Ру» 10:14
Константин Крусанов
Sanktpēterburga   741 «Snails» 10:22
Александра Крусанова
Sanktpēterburga   741 «Snails» 10:22
Павел Крюков
Sanktpēterburga   757 «Сэр Бро» 10:54
Катя Крюкова
Sanktpēterburga   757 «Сэр Бро» 10:54
Эмилия Лехман
Sanktpēterburga   712 «зайчатки разума» 09:24
Михаил Маловицкий
Sanktpēterburga   771 «Морские призраки» 11:22
Александр Мальченко
Sanktpēterburga   711 «Подвыздоровевшие» 09:22
София Мальченко
Sanktpēterburga   711 «Подвыздоровевшие» 09:22
Иван Москалев
Sanktpēterburga   744 «Жорики» 10:28
Марина Москалева
Sanktpēterburga   744 «Жорики» 10:28
Мария Мышко
Sanktpēterburga   702 «Шизофизики» 09:04
Таисия Оксентюк
Sanktpēterburga   737 «Крошка Ру» 10:14
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   734 «Хомякадзе» 10:08
Лев Осадчий
Sanktpēterburga   734 «Хомякадзе» 10:08
Олег Очев
Sanktpēterburga   708 «Большие Сурикаты» 09:16
Олеся Очева
Sanktpēterburga   708 «Большие Сурикаты» 09:16
Константин Пармёнов
Sanktpēterburga   717 «Шустрые друзья» 09:34
Дмитрий Писков
Maskava   729 «Ктобызнал» 09:58
Миша Писков
Maskava   729 «Ктобызнал» 09:58
Саша Пискова
Maskava   729 «Ктобызнал» 09:58
Мариам Позднякова
Sanktpēterburga   702 «Шизофизики» 09:04
Анна Потапова
Sanktpēterburga   716 «Ветер странствий» 09:32
Александр Потемкин
Sanktpēterburga   775 «По семейным обстоятельствам» 11:30
Тамара Рейгельман
Sanktpēterburga   701 «Нелепики» 09:02
Петр Риехакайнен
Maskava   726 «Николаевский Экспресс» 09:52
Даниил Романов
Sanktpēterburga   730 «Бусинки» 10:00
Елизавета Рябинина
Sanktpēterburga   769 «Пели Гриммы» 11:18
Максим Савин
Sanktpēterburga   763 «Графини Монте-Кристо» 11:06
Арина Светлова
Sanktpēterburga   710 «Медленные Улитки» 09:20
Александра Семёнова
Sanktpēterburga   735 «Брёвнышко» 10:10
Борис Сидорович
Sanktpēterburga   710 «Медленные Улитки» 09:20
Федор Сидорович
Sanktpēterburga   710 «Медленные Улитки» 09:20
Лев Славутский
Sanktpēterburga   707 «Карабумба» 09:14
Екатерина Слободкина
Sanktpēterburga   735 «Брёвнышко» 10:10
Александр Сморчков
Maskava   722 «Александр Сергеевич» 09:44
Евгения Солнышкина
Sanktpēterburga   703 «Sunnyfamily» 09:06
Светлана Стоцкая
Sanktpēterburga   715 «Sirius» 09:30
Алексей Туров
Sanktpēterburga   727 «Выигрыватель» 09:54
Захар Туров
Sanktpēterburga   727 «Выигрыватель» 09:54
Макар Туров
Sanktpēterburga   727 «Выигрыватель» 09:54
Денис Тюменцев
Sanktpēterburga   724 «Счастливчики» 09:48
Виктория Тюменцева
Sanktpēterburga   724 «Счастливчики» 09:48
Шухрат Халдаров
Sanktpēterburga   748 «Аква» 10:36
Артем Халфин
Sanktpēterburga   736 «Персик» 10:12
Майя Халфина
Sanktpēterburga   736 «Персик» 10:12
Элина Халфина
Sanktpēterburga   736 «Персик» 10:12
Поль Чернов
Maskava   781 «Новейшая Хронология» 11:42
Дмитрий Шебордаев
Maskava   778 «Шурупы» 11:36
Андрей Шитарев
Sanktpēterburga   7110 «Кабанчики» 12:40
Игорь Шитарев
Sanktpēterburga   7110 «Кабанчики» 12:40
Анна Шитарева
Sanktpēterburga   7110 «Кабанчики» 12:40
Дмитрий Шубинский
Sanktpēterburga   702 «Шизофизики» 09:04
Катерина Яковлева
Sanktpēterburga   781 «Новейшая Хронология» 11:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
700 09:00 ВАЛ

700

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Алексей Иванников

Sanktpēterburga

701 09:02 Нелепики

701

Тамара Рейгельман

Sanktpēterburga

702 09:04 Шизофизики

702

Мария Мышко

Sanktpēterburga

Мариам Позднякова

Sanktpēterburga

Дмитрий Шубинский

Sanktpēterburga

703 09:06 Sunnyfamily

703

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Евгения Солнышкина

Sanktpēterburga

704 09:08 4Колеса

704

707 09:14 Карабумба

707

Елизавета Вишневецкая

Sanktpēterburga

Лев Славутский

Sanktpēterburga

708 09:16 Большие Сурикаты

708

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Мария Гапеева

Sanktpēterburga

Олег Очев

Sanktpēterburga

Олеся Очева

Sanktpēterburga

710 09:20 Медленные Улитки

710

Арина Светлова

Sanktpēterburga

Борис Сидорович

Sanktpēterburga

Федор Сидорович

Sanktpēterburga

711 09:22 Подвыздоровевшие

711

Александр Мальченко

Sanktpēterburga

София Мальченко

Sanktpēterburga

712 09:24 зайчатки разума

712

Антоний Белышев

Sanktpēterburga

Эмилия Лехман

Sanktpēterburga

713 09:26 АльБаТроШа

713

715 09:30 Sirius

715

Елена Стоцкая

Sanktpēterburga

Светлана Стоцкая

Sanktpēterburga

716 09:32 Ветер странствий

716

Алексей Бараблин

Sanktpēterburga

Иван Воротинский

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

717 09:34 Шустрые друзья

717

Алексей Дюжев

Sanktpēterburga

Константин Пармёнов

Sanktpēterburga

721 09:42 шустрая шиншилла

721

Софья Богденко

Sanktpēterburga

Юрий Богденко

Sanktpēterburga

722 09:44 Александр Сергеевич

722

Александр Сморчков

Maskava

724 09:48 Счастливчики

724

Надежда Гурова

Sanktpēterburga

София Гурова

Sanktpēterburga

Денис Тюменцев

Sanktpēterburga

Виктория Тюменцева

Sanktpēterburga

726 09:52 Николаевский Экспресс

726

Петр Риехакайнен

Maskava

727 09:54 Выигрыватель

727

Ольга Турова

Sanktpēterburga

Алексей Туров

Sanktpēterburga

Захар Туров

Sanktpēterburga

Макар Туров

Sanktpēterburga

729 09:58 Ктобызнал

729

Дмитрий Писков

Maskava

Миша Писков

Maskava

Саша Пискова

Maskava

730 10:00 Бусинки

730

Михаил Гурын

Sanktpēterburga

Даниил Романов

Sanktpēterburga

731 10:02 Тимур и его команда

731

Тимур Батырев

Sanktpēterburga

Елена Коломцева

Sanktpēterburga

732 10:04 Беззубики

732

Константин Костылев

Sanktpēterburga

733 10:06 Гвл

733

Александр Каравайчик

Sanktpēterburga

734 10:08 Хомякадзе

734

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

Лев Осадчий

Sanktpēterburga

735 10:10 Брёвнышко

735

Василина Загашева

Sanktpēterburga

Александра Семёнова

Sanktpēterburga

Екатерина Слободкина

Sanktpēterburga

736 10:12 Персик

736

Olga Antikyan

Sanktpēterburga

Артем Халфин

Sanktpēterburga

Майя Халфина

Sanktpēterburga

Элина Халфина

Sanktpēterburga

737 10:14 Крошка Ру

737

Ванька Котов

Sanktpēterburga

Таисия Оксентюк

Sanktpēterburga

741 10:22 Snails

741

Лидия Попова

Sanktpēterburga

Константин Крусанов

Sanktpēterburga

Александра Крусанова

Sanktpēterburga

744 10:28 Жорики

744

Егор Григорьев

Sanktpēterburga

Иван Москалев

Sanktpēterburga

Марина Москалева

Sanktpēterburga

748 10:36 Аква

748

Елена Богданова

Sanktpēterburga

Ксения Богданова

Sanktpēterburga

Шухрат Халдаров

Sanktpēterburga

757 10:54 Сэр Бро

757

Elena Krylova

Sanktpēterburga

Павел Крюков

Sanktpēterburga

Катя Крюкова

Sanktpēterburga

760 11:00 Весенний тыгыдык

760

Татьяна Басаргина

Sanktpēterburga

Алиса Кобзева

Sanktpēterburga

763 11:06 Графини Монте-Кристо

763

Марина Егорова

Sanktpēterburga

Максим Савин

Sanktpēterburga

764 11:08 ПЕШКИ

764

Тихон Андрианов

Maskava

Татьяна Еленик

Maskava

766 11:12 Корешки

766

Анна Корнева

Sanktpēterburga

Ульяна Корнева

Sanktpēterburga

767 11:14 Крюказямбы отдыхают

767

Алексей Диденко

Sanktpēterburga

768 11:16 GEOZAVR

768

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Вероника Иванова

Sanktpēterburga

Ирина Иванова

Sanktpēterburga

Карина Иванова

Sanktpēterburga

769 11:18 Пели Гриммы

769

Мария Калашникова

Sanktpēterburga

Елизавета Рябинина

Sanktpēterburga

771 11:22 Морские призраки

771

Даниил Ляхт

Sanktpēterburga

Михаил Маловицкий

Sanktpēterburga

773 11:26 Фиджики

773

Евгений Гуля

Sanktpēterburga

Владислав Зиминов

Sanktpēterburga

Ольга Зиминова

Sanktpēterburga

775 11:30 По семейным обстоятельствам

775

Ирина Вахрушева

Sanktpēterburga

Александр Потемкин

Sanktpēterburga

778 11:36 Шурупы

778

Дмитрий Шебордаев

Maskava

780 11:40 Лягушата путешественники

780

Леша А.

Sanktpēterburga

Игорь Амирханов

Sanktpēterburga

Алёна Амирханова

Sanktpēterburga

781 11:42 Новейшая Хронология

781

Андрей Горинов

Sanktpēterburga

Поль Чернов

Maskava

Катерина Яковлева

Sanktpēterburga

783 11:46 Нева Петровна

783

7110 12:40 Кабанчики

7110

Ольга Шитарева

Sanktpēterburga

Андрей Шитарев

Sanktpēterburga

Игорь Шитарев

Sanktpēterburga

Анна Шитарева

Sanktpēterburga