Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Natalia Levtsova
Sanktpēterburga   568 «Гамма» 11:16
Olga Smirnova
Sanktpēterburga   521 «Паники» 09:42
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   518 «Ringers» 09:36
Марина Алиева
Sanktpēterburga   553 «Апельсиновые дольки» 10:46
татьяна Андреева
Sanktpēterburga   561 «за мостом» 11:02
Ирина Бегларян
Sanktpēterburga   570 «Лыжи беговые» 11:20
Екатерина Белякова
Sanktpēterburga   539 «Время роста» 10:18
Елена Борзова
Sanktpēterburga   529 «Синие львы» 09:58
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   529 «Синие львы» 09:58
Ольга Гаврилова
Sanktpēterburga   562 «Самое сложное» 11:04
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   523 «Fast сhildren» 09:46
Кристина Губская
Sanktpēterburga   546 «Тима и Ко» 10:32
Марина Засимова
Sanktpēterburga   535 «Девочки-красавицы» 10:10
Юлия Игнатьева
Sanktpēterburga   519 «Кошки Питера» 09:38
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   501 «Нелепики» 09:02
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   500 «ВАЛ» 09:00
Григорий Кемеров
Sanktpēterburga   532 «Суперлюди» 10:04
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   500 «ВАЛ» 09:00
Александр Киселев
Sanktpēterburga   536 «Брёвнышко» 10:12
Мария Костылева
Sanktpēterburga   517 «Беззубики 2019!» 09:34
Юлия Кузина
Sanktpēterburga   550 «TimTeam» 10:40
Евгения Кузнецова
Sanktpēterburga   546 «Тима и Ко» 10:32
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   505 «Вика» 09:10
Антон Логовник
Sanktpēterburga   512 «Галопом по Европам» 09:24
Наталия Майорова
Sanktpēterburga   540 «Грифоны» 10:20
Полина Мальченко
Sanktpēterburga   515 «Грудь динозавра» 09:30
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   509 «Ветер странствий» 09:18
Юлия Останина
Sanktpēterburga   543 «Пушистые котятки» 10:26
Анна Павлова
Sanktpēterburga   574 «Дорогу единорогу!» 11:28
Татьянка Пепе
Sanktpēterburga   557 «Тасманские дьяволы» 10:54
Тимур Полукеев
Sanktpēterburga   550 «TimTeam» 10:40
Настя Радченко
Sanktpēterburga   510 «Команда бодрых» 09:20
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   501 «Нелепики» 09:02
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   516 «Николаевский Экспресс» 09:32
Надежда Риехакайнен
Maskava   516 «Николаевский Экспресс» 09:32
Сергей Рымарев
Puškina   504 «Городской наблюдатель» 09:08
Антонина Рябова
Sanktpēterburga   533 «Крошка Ру» 10:06
Анна Семенова
Sanktpēterburga   538 «С острова Тортуга» 10:16
Александра Соловьева
Maskava   508 «Бусявки» 09:16
Илья Сотников
Sanktpēterburga   559 «Крылатый Хык» 10:58
Лилия Труханова
Sanktpēterburga   560 «Любимый город» 11:00
Ирина Фоменко
Sanktpēterburga   528 «Мазурики» 09:56
Ольга Богордаева
Ļeņingradas apgabals   527 «Любопытный котенок, кошка и кот» 09:54
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   542 «Струнные» 10:24
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   506 «Eiger» 09:12
Александра Громова
Sanktpēterburga   551 «СМС» 10:42
Надежда Гурова
Sanktpēterburga   544 «Лунатики» 10:28
Ирина Ершова
Sanktpēterburga   526 «М.И.Р.А.» 09:52
Нина Касьянкова
Sanktpēterburga   571 «Синий трамвай» 11:22
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   530 «Шустрая шиншилла» 10:00
мария масленникова
Sanktpēterburga   548 «Подснежник» 10:36
Василий Мигунов
Sanktpēterburga   572 «КаМиМЮМ» 11:24
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   520 «Кифирчики++» 09:40
Артем Никифоров
Sanktpēterburga   520 «Кифирчики++» 09:40
Анна Олейник
Sanktpēterburga   531 «Лена» 10:02
Светлана Петренко
Sanktpēterburga   555 «Петрен_Ko» 10:50
Даниэль Ползик
Sanktpēterburga   523 «Fast сhildren» 09:46
Юлия Пчелкина
Kaluga   567 «Пилоты Будущего» 11:14
Светлана Селезнева
Sanktpēterburga   565 «disappointment» 11:10
Александр Сироткин
Sanktpēterburga   547 «Пойдем гулять!» 10:34
Алена Ситникова
Sanktpēterburga   556 «Роксана Бабаян» 10:52
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   511 «Бегоножки» 09:22
Ольга Турова
Sanktpēterburga   514 «Белый пароход» 09:28
Мария Усикова
Sanktpēterburga   545 «Апельсин» 10:30
Юлия Феофанова
Sanktpēterburga   525 «Урагашки» 09:50
Ольга Фотченкова
Sanktpēterburga   569 «Васька» 11:18
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   502 «Вожди» 09:04
Веслава Шамрей
Sanktpēterburga   558 «Иващенки вперед» 10:56
Вероника Шатова
Sanktpēterburga   513 «Единорожки» 09:26
Ксения Юрьевна
Sanktpēterburga   566 «Слоники fly slowly» 11:12
Илана Алиева
Sanktpēterburga   553 «Апельсиновые дольки» 10:46
Алиса Андреева
Sanktpēterburga   561 «за мостом» 11:02
Лиза Андреева
Sanktpēterburga   542 «Струнные» 10:24
Слада Андреева
Sanktpēterburga   535 «Девочки-красавицы» 10:10
Анна Антонова
Sanktpēterburga   508 «Бусявки» 09:16
Алексей Бараблин
Sanktpēterburga   509 «Ветер странствий» 09:18
Алёна Баранова
Sanktpēterburga   540 «Грифоны» 10:20
Артём Бегларян
Sanktpēterburga   570 «Лыжи беговые» 11:20
Владимир Бегларян
Sanktpēterburga   570 «Лыжи беговые» 11:20
Александр Беляев
Sanktpēterburga   520 «Кифирчики++» 09:40
Наталья Беляева
Sanktpēterburga   520 «Кифирчики++» 09:40
Александр Беляков
Sanktpēterburga   539 «Время роста» 10:18
Константин Беляков
Sanktpēterburga   539 «Время роста» 10:18
Мирослав Беляков
Sanktpēterburga   539 «Время роста» 10:18
Светлана Бердник
Sanktpēterburga   505 «Вика» 09:10
Софья Богденко
Sanktpēterburga   530 «Шустрая шиншилла» 10:00
Юрий Богденко
Sanktpēterburga   530 «Шустрая шиншилла» 10:00
Сергей Богордаев
Ļeņingradas apgabals   527 «Любопытный котенок, кошка и кот» 09:54
Злата Богордаева
Ļeņingradas apgabals   527 «Любопытный котенок, кошка и кот» 09:54
Константин Бубенин
Sanktpēterburga   511 «Бегоножки» 09:22
Дарья Васечкина
Sanktpēterburga   513 «Единорожки» 09:26
Артём Визиров
Sanktpēterburga   573 «Крылатые грифоны» 11:26
Федор Волков
Sanktpēterburga   554 «Вместе весело шагать» 10:48
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   554 «Вместе весело шагать» 10:48
Леонид Гирш
Sanktpēterburga   506 «Eiger» 09:12
Елена Гиршова
Sanktpēterburga   523 «Fast сhildren» 09:46
Мария Гладкова
Sanktpēterburga   568 «Гамма» 11:16
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   503 «Sunnyfamily» 09:06
Тимофей Губский
Sanktpēterburga   546 «Тима и Ко» 10:32
София Гурова
Sanktpēterburga   544 «Лунатики» 10:28
Ирина Дитрих
Sanktpēterburga   547 «Пойдем гулять!» 10:34
Эмма Дрейцер
Sanktpēterburga   548 «Подснежник» 10:36
Ольга Дьякова
Sanktpēterburga   571 «Синий трамвай» 11:22
Ульяна Дьякова
Sanktpēterburga   571 «Синий трамвай» 11:22
Радосвет Ершов
Sanktpēterburga   526 «М.И.Р.А.» 09:52
Майя Ершова
Sanktpēterburga   526 «М.И.Р.А.» 09:52
Василина Загашева
Sanktpēterburga   536 «Брёвнышко» 10:12
Наташа Загашева
Sanktpēterburga   525 «Урагашки» 09:50
Юстина Загашева
Sanktpēterburga   525 «Урагашки» 09:50
Ярослав Зазулин
Sanktpēterburga   513 «Единорожки» 09:26
Алена Звонарева
Sanktpēterburga   518 «Ringers» 09:36
Вероника Золотых
Sanktpēterburga   560 «Любимый город» 11:00
Максим Золотых
Sanktpēterburga   560 «Любимый город» 11:00
Алексей Иванников
Sanktpēterburga   500 «ВАЛ» 09:00
Анечка Иванова
Sanktpēterburga   526 «М.И.Р.А.» 09:52
Марина Иванова
Sanktpēterburga   513 «Единорожки» 09:26
Станислава Иващенко
Sanktpēterburga   558 «Иващенки вперед» 10:56
Александра Игнатьева
Sanktpēterburga   519 «Кошки Питера» 09:38
Таня Калмыкова
Sanktpēterburga   523 «Fast сhildren» 09:46
Василий Касьянков
Sanktpēterburga   571 «Синий трамвай» 11:22
Максим Кацавец
Sanktpēterburga   572 «КаМиМЮМ» 11:24
Тимофей Кемеров
Sanktpēterburga   532 «Суперлюди» 10:04
Антонина Кемерова
Sanktpēterburga   532 «Суперлюди» 10:04
Роман Климов
Sanktpēterburga   533 «Крошка Ру» 10:06
Елена Ковальчук
Sanktpēterburga   569 «Васька» 11:18
Дмитрий Костылев
Sanktpēterburga   517 «Беззубики 2019!» 09:34
Костя Костылев
Sanktpēterburga   517 «Беззубики 2019!» 09:34
Георгий Левцов
Sanktpēterburga   568 «Гамма» 11:16
Александра Логовник
Sanktpēterburga   512 «Галопом по Европам» 09:24
Виктория Логовник
Sanktpēterburga   512 «Галопом по Европам» 09:24
Татьяна Лунько
Sanktpēterburga   508 «Бусявки» 09:16
Анастасия Майорова
Sanktpēterburga   540 «Грифоны» 10:20
Андрей Макаров-Земнянский
Sanktpēterburga   538 «С острова Тортуга» 10:16
Марина Макарова-Земнянская
Sanktpēterburga   538 «С острова Тортуга» 10:16
Александр Мальченко
Sanktpēterburga   515 «Грудь динозавра» 09:30
София Мальченко
Sanktpēterburga   515 «Грудь динозавра» 09:30
Владимир Мамонтов
Sanktpēterburga   511 «Бегоножки» 09:22
Софья Манукян
Sanktpēterburga   566 «Слоники fly slowly» 11:12
Денис Манухин
Sanktpēterburga   554 «Вместе весело шагать» 10:48
Мария Маторная
Sanktpēterburga   562 «Самое сложное» 11:04
Юрий Маторный
Sanktpēterburga   562 «Самое сложное» 11:04
Варвара Меленевская
Sanktpēterburga   568 «Гамма» 11:16
Александр Метелица
Sanktpēterburga   507 «Дуэт+» 09:14
Илья Метелица
Sanktpēterburga   507 «Дуэт+» 09:14
Мирон Мигунов
Sanktpēterburga   572 «КаМиМЮМ» 11:24
Юстина Мигунова
Sanktpēterburga   572 «КаМиМЮМ» 11:24
Светлана Мильч
Sanktpēterburga   519 «Кошки Питера» 09:38
Виктория Миршавка
Sanktpēterburga   505 «Вика» 09:10
Карина Михеева
Sanktpēterburga   531 «Лена» 10:02
Ксения Никифорова
Sanktpēterburga   512 «Галопом по Европам» 09:24
Аглая Ноговицына
Sanktpēterburga   536 «Брёвнышко» 10:12
Тая Носкова
Sanktpēterburga   550 «TimTeam» 10:40
Таисия Оксентюк
Sanktpēterburga   533 «Крошка Ру» 10:06
Лев Осадчий
Sanktpēterburga   542 «Струнные» 10:24
Михаил Осадчий
Sanktpēterburga   542 «Струнные» 10:24
Татьяна Осипенко
Sanktpēterburga   533 «Крошка Ру» 10:06
Полина Павлова
Sanktpēterburga   574 «Дорогу единорогу!» 11:28
Дмитрий Панин
Sanktpēterburga   521 «Паники» 09:42
Иван Панин
Sanktpēterburga   521 «Паники» 09:42
Мария Парилова
Sanktpēterburga   532 «Суперлюди» 10:04
Николай Пархомюк
Sanktpēterburga   573 «Крылатые грифоны» 11:26
Светлана Пархомюк
Sanktpēterburga   573 «Крылатые грифоны» 11:26
Денис Петренко
Sanktpēterburga   555 «Петрен_Ko» 10:50
Ксения Петренко
Sanktpēterburga   555 «Петрен_Ko» 10:50
Сергей Петренко
Sanktpēterburga   555 «Петрен_Ko» 10:50
Таня Петрова
Sanktpēterburga   518 «Ringers» 09:36
Матвей Подойницын
Sanktpēterburga   548 «Подснежник» 10:36
Анна Потапова
Sanktpēterburga   509 «Ветер странствий» 09:18
Полина Прокофьева
Sanktpēterburga   545 «Апельсин» 10:30
Антон Пчелкин
Kaluga   567 «Пилоты Будущего» 11:14
Всеволод Пчелкин
Kaluga   567 «Пилоты Будущего» 11:14
Андрей Радченко
Sanktpēterburga   510 «Команда бодрых» 09:20
Яна Радченко
Sanktpēterburga   510 «Команда бодрых» 09:20
Тамара Рейгельман
Sanktpēterburga   501 «Нелепики» 09:02
Кристина Риехакайнен
Maskava   516 «Николаевский Экспресс» 09:32
Пётр Риехакайнен
Maskava   516 «Николаевский Экспресс» 09:32
Миша Рымарев
Puškina   504 «Городской наблюдатель» 09:08
Анастасия Савченок
Sanktpēterburga   561 «за мостом» 11:02
Дарья Савченок
Sanktpēterburga   561 «за мостом» 11:02
Маша Семенова
Sanktpēterburga   538 «С острова Тортуга» 10:16
Николай Сёмин
Sanktpēterburga   573 «Крылатые грифоны» 11:26
Арина Серебровская
Sanktpēterburga   519 «Кошки Питера» 09:38
Вероника Сигневич
Sanktpēterburga   509 «Ветер странствий» 09:18
Софья Сироткина
Sanktpēterburga   547 «Пойдем гулять!» 10:34
Александр Ситников
Sanktpēterburga   556 «Роксана Бабаян» 10:52
Тимофей Ситников
Sanktpēterburga   556 «Роксана Бабаян» 10:52
Федор Скворцов
Maskava   524 «Kopai» 09:48
Александра Скворцова
Maskava   524 «Kopai» 09:48
Дмитрий Константинович Сокольских
Sanktpēterburga   508 «Бусявки» 09:16
Максим Солнышкин
Sanktpēterburga   503 «Sunnyfamily» 09:06
Рада Солынина
Sanktpēterburga   510 «Команда бодрых» 09:20
Таня Сотникова
Sanktpēterburga   559 «Крылатый Хык» 10:58
Нелли Труханова
Sanktpēterburga   560 «Любимый город» 11:00
Анастасия Тумалева
Sanktpēterburga   565 «disappointment» 11:10
Алексей Туров
Sanktpēterburga   514 «Белый пароход» 09:28
Захар Туров
Sanktpēterburga   514 «Белый пароход» 09:28
Макар Туров
Sanktpēterburga   514 «Белый пароход» 09:28
Денис Тюменцев
Sanktpēterburga   544 «Лунатики» 10:28
Виктория Тюменцева
Sanktpēterburga   544 «Лунатики» 10:28
Анна Усикова
Sanktpēterburga   545 «Апельсин» 10:30
Макс Феофанов
Sanktpēterburga   525 «Урагашки» 09:50
Егор Фирсов
Sanktpēterburga   553 «Апельсиновые дольки» 10:46
Мария Фирсова
Sanktpēterburga   553 «Апельсиновые дольки» 10:46
Матвей Флитман
Sanktpēterburga   551 «СМС» 10:42
Анастасия Фоменко
Sanktpēterburga   528 «Мазурики» 09:56
Валерий Фотченков
Sanktpēterburga   569 «Васька» 11:18
Марина Фотченкова
Sanktpēterburga   566 «Слоники fly slowly» 11:12
Никита Фур
Sanktpēterburga   529 «Синие львы» 09:58
Мария Хорькова
Sanktpēterburga   574 «Дорогу единорогу!» 11:28
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   506 «Eiger» 09:12
Денис Чечулин
Sanktpēterburga   502 «Вожди» 09:04
Сергей Чечулин
Sanktpēterburga   502 «Вожди» 09:04
Полина Шекян
Sanktpēterburga   569 «Васька» 11:18
Александр Шолота
Sanktpēterburga   554 «Вместе весело шагать» 10:48
Полина Щека
Sanktpēterburga   543 «Пушистые котятки» 10:26
Софья Щека
Sanktpēterburga   543 «Пушистые котятки» 10:26
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
500 09:00 ВАЛ

500

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Алексей Иванников

Sanktpēterburga

501 09:02 Нелепики

501

Тамара Рейгельман

Sanktpēterburga

502 09:04 Вожди

502

Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

Денис Чечулин

Sanktpēterburga

Сергей Чечулин

Sanktpēterburga

503 09:06 Sunnyfamily

503

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Максим Солнышкин

Sanktpēterburga

504 09:08 Городской наблюдатель

504

Миша Рымарев

Puškina

505 09:10 Вика

505

Светлана Бердник

Sanktpēterburga

Виктория Миршавка

Sanktpēterburga

506 09:12 Eiger

506

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

Леонид Гирш

Sanktpēterburga

Наталия Цилевич

Sanktpēterburga

507 09:14 Дуэт+

507

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Илья Метелица

Sanktpēterburga

508 09:16 Бусявки

508

Анна Антонова

Sanktpēterburga

Татьяна Лунько

Sanktpēterburga

Дмитрий Константинович Сокольских

Sanktpēterburga

509 09:18 Ветер странствий

509

Алексей Бараблин

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

Вероника Сигневич

Sanktpēterburga

510 09:20 Команда бодрых

510

Настя Радченко

Sanktpēterburga

Андрей Радченко

Sanktpēterburga

Яна Радченко

Sanktpēterburga

Рада Солынина

Sanktpēterburga

511 09:22 Бегоножки

511

Константин Бубенин

Sanktpēterburga

Владимир Мамонтов

Sanktpēterburga

512 09:24 Галопом по Европам

512

Антон Логовник

Sanktpēterburga

Александра Логовник

Sanktpēterburga

Виктория Логовник

Sanktpēterburga

Ксения Никифорова

Sanktpēterburga

513 09:26 Единорожки

513

Дарья Васечкина

Sanktpēterburga

Ярослав Зазулин

Sanktpēterburga

Марина Иванова

Sanktpēterburga

514 09:28 Белый пароход

514

Ольга Турова

Sanktpēterburga

Алексей Туров

Sanktpēterburga

Захар Туров

Sanktpēterburga

Макар Туров

Sanktpēterburga

515 09:30 Грудь динозавра

515

Александр Мальченко

Sanktpēterburga

София Мальченко

Sanktpēterburga

516 09:32 Николаевский Экспресс

516

Кристина Риехакайнен

Maskava

Пётр Риехакайнен

Maskava

517 09:34 Беззубики 2019!

517

Дмитрий Костылев

Sanktpēterburga

Костя Костылев

Sanktpēterburga

518 09:36 Ringers

518

Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Алена Звонарева

Sanktpēterburga

Таня Петрова

Sanktpēterburga

519 09:38 Кошки Питера

519

Юлия Игнатьева

Sanktpēterburga

Александра Игнатьева

Sanktpēterburga

Светлана Мильч

Sanktpēterburga

Арина Серебровская

Sanktpēterburga

520 09:40 Кифирчики++

520

Александр Беляев

Sanktpēterburga

Наталья Беляева

Sanktpēterburga

521 09:42 Паники

521

Olga Smirnova

Sanktpēterburga

Дмитрий Панин

Sanktpēterburga

Иван Панин

Sanktpēterburga

523 09:46 Fast сhildren

523

Аня Гарбарук

Sanktpēterburga

Даниэль Ползик

Sanktpēterburga

Елена Гиршова

Sanktpēterburga

Таня Калмыкова

Sanktpēterburga

524 09:48 Kopai

524

Федор Скворцов

Maskava

Александра Скворцова

Maskava

525 09:50 Урагашки

525

Юлия Феофанова

Sanktpēterburga

Наташа Загашева

Sanktpēterburga

Юстина Загашева

Sanktpēterburga

Макс Феофанов

Sanktpēterburga

526 09:52 М.И.Р.А.

526

Ирина Ершова

Sanktpēterburga

Радосвет Ершов

Sanktpēterburga

Майя Ершова

Sanktpēterburga

Анечка Иванова

Sanktpēterburga

527 09:54 Любопытный котенок, кошка и кот

527

Ольга Богордаева

Ļeņingradas apgabals

Сергей Богордаев

Ļeņingradas apgabals

Злата Богордаева

Ļeņingradas apgabals

528 09:56 Мазурики

528

Ирина Фоменко

Sanktpēterburga

Анастасия Фоменко

Sanktpēterburga

529 09:58 Синие львы

529

Елена Борзова

Sanktpēterburga

Никита Фур

Sanktpēterburga

530 10:00 Шустрая шиншилла

530

Софья Богденко

Sanktpēterburga

Юрий Богденко

Sanktpēterburga

531 10:02 Лена

531

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Карина Михеева

Sanktpēterburga

532 10:04 Суперлюди

532

Тимофей Кемеров

Sanktpēterburga

Антонина Кемерова

Sanktpēterburga

Мария Парилова

Sanktpēterburga

533 10:06 Крошка Ру
Роман Климов

Sanktpēterburga

Таисия Оксентюк

Sanktpēterburga

Татьяна Осипенко

Sanktpēterburga

535 10:10 Девочки-красавицы

535

Слада Андреева

Sanktpēterburga

536 10:12 Брёвнышко

536

Василина Загашева

Sanktpēterburga

Аглая Ноговицына

Sanktpēterburga

538 10:16 С острова Тортуга

538

Анна Семенова

Sanktpēterburga

Андрей Макаров-Земнянский

Sanktpēterburga

Марина Макарова-Земнянская

Sanktpēterburga

Маша Семенова

Sanktpēterburga

539 10:18 Время роста

539

Александр Беляков

Sanktpēterburga

Константин Беляков

Sanktpēterburga

Мирослав Беляков

Sanktpēterburga

540 10:20 Грифоны

540

Алёна Баранова

Sanktpēterburga

Анастасия Майорова

Sanktpēterburga

542 10:24 Струнные

542

Лиза Андреева

Sanktpēterburga

Лев Осадчий

Sanktpēterburga

Михаил Осадчий

Sanktpēterburga

543 10:26 Пушистые котятки

543

Юлия Останина

Sanktpēterburga

Полина Щека

Sanktpēterburga

Софья Щека

Sanktpēterburga

544 10:28 Лунатики

544

Надежда Гурова

Sanktpēterburga

София Гурова

Sanktpēterburga

Денис Тюменцев

Sanktpēterburga

Виктория Тюменцева

Sanktpēterburga

545 10:30 Апельсин

545

Мария Усикова

Sanktpēterburga

Полина Прокофьева

Sanktpēterburga

Анна Усикова

Sanktpēterburga

546 10:32 Тима и Ко

546

Тимофей Губский

Sanktpēterburga

547 10:34 Пойдем гулять!

547

Ирина Дитрих

Sanktpēterburga

Софья Сироткина

Sanktpēterburga

548 10:36 Подснежник

548

Эмма Дрейцер

Sanktpēterburga

Матвей Подойницын

Sanktpēterburga

550 10:40 TimTeam

550

Юлия Кузина

Sanktpēterburga

Тимур Полукеев

Sanktpēterburga

Тая Носкова

Sanktpēterburga

551 10:42 СМС

551

Матвей Флитман

Sanktpēterburga

553 10:46 Апельсиновые дольки

553

Марина Алиева

Sanktpēterburga

Илана Алиева

Sanktpēterburga

Егор Фирсов

Sanktpēterburga

Мария Фирсова

Sanktpēterburga

554 10:48 Вместе весело шагать

554

Федор Волков

Sanktpēterburga

Наталья Волкова

Sanktpēterburga

Денис Манухин

Sanktpēterburga

Александр Шолота

Sanktpēterburga

555 10:50 Петрен_Ko

555

Денис Петренко

Sanktpēterburga

Ксения Петренко

Sanktpēterburga

Сергей Петренко

Sanktpēterburga

556 10:52 Роксана Бабаян

556

Александр Ситников

Sanktpēterburga

Тимофей Ситников

Sanktpēterburga

557 10:54 Тасманские дьяволы

557

Татьянка Пепе

Sanktpēterburga

558 10:56 Иващенки вперед

558

Веслава Шамрей

Sanktpēterburga

Станислава Иващенко

Sanktpēterburga

559 10:58 Крылатый Хык

559

Илья Сотников

Sanktpēterburga

Таня Сотникова

Sanktpēterburga

560 11:00 Любимый город

560

Вероника Золотых

Sanktpēterburga

Максим Золотых

Sanktpēterburga

Нелли Труханова

Sanktpēterburga

561 11:02 за мостом

561

Алиса Андреева

Sanktpēterburga

Анастасия Савченок

Sanktpēterburga

Дарья Савченок

Sanktpēterburga

562 11:04 Самое сложное

562

Мария Маторная

Sanktpēterburga

Юрий Маторный

Sanktpēterburga

565 11:10 disappointment

565

Анастасия Тумалева

Sanktpēterburga

566 11:12 Слоники fly slowly

566

Ксения Юрьевна

Sanktpēterburga

Софья Манукян

Sanktpēterburga

Марина Фотченкова

Sanktpēterburga

567 11:14 Пилоты Будущего

567

Антон Пчелкин

Kaluga

Всеволод Пчелкин

Kaluga

568 11:16 Гамма

568

Natalia Levtsova

Sanktpēterburga

Мария Гладкова

Sanktpēterburga

Георгий Левцов

Sanktpēterburga

Варвара Меленевская

Sanktpēterburga

569 11:18 Васька

569

Елена Ковальчук

Sanktpēterburga

Валерий Фотченков

Sanktpēterburga

Полина Шекян

Sanktpēterburga

570 11:20 Лыжи беговые

570

Ирина Бегларян

Sanktpēterburga

Артём Бегларян

Sanktpēterburga

Владимир Бегларян

Sanktpēterburga

571 11:22 Синий трамвай

571

Ольга Дьякова

Sanktpēterburga

Ульяна Дьякова

Sanktpēterburga

Василий Касьянков

Sanktpēterburga

572 11:24 КаМиМЮМ

572

Максим Кацавец

Sanktpēterburga

Мирон Мигунов

Sanktpēterburga

Юстина Мигунова

Sanktpēterburga

573 11:26 Крылатые грифоны

573

Артём Визиров

Sanktpēterburga

Николай Пархомюк

Sanktpēterburga

Светлана Пархомюк

Sanktpēterburga

Николай Сёмин

Sanktpēterburga

574 11:28 Дорогу единорогу!

574

Анна Павлова

Sanktpēterburga

Полина Павлова

Sanktpēterburga

Мария Хорькова

Sanktpēterburga