Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti Birkas:
1340 ВАЛ 10:20 28
340

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Алексей Иванников

Sanktpēterburga

1342 Нелепики 10:24 28
342

Тамара Рейгельман

Sanktpēterburga

1354 Дуэт+ 10:48 28
354

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Илья Метелица

Sanktpēterburga

1355 Ингерманландцы 10:50 28
355

Глеб Файгенблат

Sanktpēterburga

1370 Север 11:20 28
370

Маша Екимова

Sanktpēterburga

Елена Кирвалидзе

Sanktpēterburga

Ксения Кирвалидзе

Sanktpēterburga

6302 Какое-нибудь другое название 09:04 27
302

Михаил Косовский

Sanktpēterburga

Ивонна Петрановская

Sanktpēterburga

Пламена Петрановская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

6303 Катина команда 09:06 27 НовГУ, Школа №684, Литерра
303

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Екатерина Мищенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

6304 Медведь 09:08 27
304

Антон Косовский

Sanktpēterburga

Алёна Франус

Sanktpēterburga

Максим Франус

Sanktpēterburga

Сергей Франус

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

6305 Суперсемейка 09:10 27
305

Елена Рзаева

Sanktpēterburga

Кирилл Рзаев

Sanktpēterburga

Полина Рзаева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

6350 Феникс 10:40 27
350

Герман Потарев

Sanktpēterburga

Даниил Потарев

Sanktpēterburga

Илья Потарев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

6357 Веселые гепарды У 10:54 27
357

Яворская Элла

Sanktpēterburga

Ольга Пясецкая

Sanktpēterburga

Даня Пясецкий

Sanktpēterburga

Тася Яворская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

6378 шустрые ботинки 11:36 27
378

Оля Бредникова

Sanktpēterburga

Арсений Бредников

Sanktpēterburga

Яна Крупец

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13309 Team Panda 09:18 26 МШМ
309

Андрей Иванов

Sanktpēterburga

Пётр Ермишкин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13310 Котомания 09:20 26 Школа №139
Мария Урусова

Sanktpēterburga

Степан Кольцов

Sanktpēterburga

Дарья Кольцова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13316 Попрыгунчики 09:32 26
316

Виктория Колтакова

Sanktpēterburga

Полина Крахмалева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13320 Тандем 09:40 26 Сертолово
320

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

13322 Двойняшки 09:44 26
322

Анна Савинова

Sanktpēterburga

Евгений Савинов

Sanktpēterburga

Леонид Савинов

Sanktpēterburga

Вероника Савинова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13335 Вездеход 10:10 26
335

Нина Кузнецова

Sanktpēterburga

Александр Мишин

Sanktpēterburga

Ангелина Мишина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13343 Скоростные ястребы 10:26 26
343

Андрей Горохов

Sanktpēterburga

Светлана Горохова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13352 КрУгом голова 10:44 26
352

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Полина Смирнова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13375 Драконы 11:30 26
375

Ирина Балашова

Sanktpēterburga

Егор Погуляев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

133101 Василий Селезень 12:22 26
3101

Юлия Плахута

Sanktpēterburga

Дарья Березовская

Sanktpēterburga

Максим Гурьев

Sanktpēterburga

Денис Плахута

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

133106 Дружки-пирожки 12:32 26
3106

Владислав Судаков

Sanktpēterburga

Наталия Судакова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24300 Маша и Медведь 09:00 25
300

Елена Химочка

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24308 Оптимисты 09:16 25 Сертолово
308

Prokhorova Yulia

Sanktpēterburga

Мария Атаманова

Sanktpēterburga

Иван Прохоров

Sanktpēterburga

Валерия Прохорова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24311 Красные лисы 09:22 25
311

Артур Климочкин

Sanktpēterburga

Софья Климочкина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24330 Лихие, заводные и крутые 10:00 25
330

Александр Григорьев

Sanktpēterburga

Андрей Егоркин

Sanktpēterburga

Ирина Егоркина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24334 ЧеПуха 10:08 25
334

Максим Пухов

Sanktpēterburga

Дмитрий Пухов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24351 Друзья - искатели 10:42 25 дача, район
351

Ирина Буданова

Sanktpēterburga

Владислав Ендржеевский

Sanktpēterburga

Константин Орлов

Sanktpēterburga

Ольга Орлова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24362 Дом Гнома-1 11:04 25
362

Егор Баранов

Sanktpēterburga

Константин Баранов

Sanktpēterburga

Александр Гриценко

Sanktpēterburga

Максим Гриценко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24364 Энергия 11:08 25
364

Егор Григорьев

Sanktpēterburga

Иван Москалев

Sanktpēterburga

Марина Москалева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24376 ПыльСтолбом 11:32 25
376

Георгий Миролюбов

Sanktpēterburga

Катерина Миролюбова

Sanktpēterburga

Любовь Миролюбова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33314 Пин-код 09:28 24
314

Юлия Крас

Sanktpēterburga

Саша Крас

Sanktpēterburga

Галя Подгорная

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33333 любопытные 10:06 24
333

Александра Сведенцова

Sanktpēterburga

Екатерина Сведенцова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33341 Прогульщики 10:22 24 МШМ, СПбГУ
Мария Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

Алёна Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

33361 Яркие мыши 11:02 24
361

Ярослав Епифанов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33363 Дом Гнома-2 11:06 24
363

Артем Никифоров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33395 Магистр 12:10 24
395

Леонид Гирш

Sanktpēterburga

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33396 Пулковский меридиан 12:12 24
396

Ольга Бахорина

Sanktpēterburga

Анастасия Базарова

Sanktpēterburga

Елена Бахорина

Sanktpēterburga

Максим Гулев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40312 Непобедимая косточка 09:24 23
312

Полина Вейгандт

Sanktpēterburga

Данила Одессер

Sanktpēterburga

Софья Факторович

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40326 Вакуоли 09:52 23 610
326

Алексей Васильев

Sanktpēterburga

Мария Васильева

Sanktpēterburga

Наталья Гаврилова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40336 Ракета 10:12 23
336

Анастасия Голованова

Sanktpēterburga

Вера Голованова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

403102 Манул и Ко 12:24 23
3102

Екатерина Воскресенская

Sanktpēterburga

Дима Воскресенский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

44306 Московские ходики 09:12 22
306

Антон Вихров

Maskava

Григорий Вихров

Maskava

Екатерина Вихрова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

44313 Золотые 09:26 22
313

Дарья Барковская

Sanktpēterburga

Олег Поленков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

44317 Мальчишки 09:34 22
317

Тимофей Волков

Sanktpēterburga

Даниил Волков

Sanktpēterburga

Дмитрий Волков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

44329 СоняНастя 09:58 22
329

Вера Калинкина

Sanktpēterburga

Софья Калинкина

Sanktpēterburga

Петр Орлов

Sanktpēterburga

Анастасия Орлова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

44344 Тут и там 10:28 22 Москва
344

Вера Томашева

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

44366 Мечтатели 11:12 22
366

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Николай Федоров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

44368 Оптимисты & Маруся 11:16 22 Лицей №64
368

Александр Варегин

Sanktpēterburga

Алеся Кривобокова

Sanktpēterburga

Мария Чуприс

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

44399 Снусмумрики 12:18 22
399

Лев Селиванов

Sanktpēterburga

Даниил Корякин

Sanktpēterburga

Ирина Корякина

Sanktpēterburga

Яков Селиванов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

443103 Дети+ 12:26 22
3103

Антон Востриков

Sanktpēterburga

Вероника Вострикова

Sanktpēterburga

Леонид Замураев

Sanktpēterburga

Егор Франтасьев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

53365 Max&Leo 11:10 21
365

Инга Сенорм

Sanktpēterburga

Леон Сенорм

Sanktpēterburga

Максим Хоружий

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

54348 ПиФ 10:36 20
348

Витя Бахурин

Sanktpēterburga

Света Питаль

Sanktpēterburga

55331 Веселые Шурикаты 10:02 19
331

Александра Крусанова

Sanktpēterburga

Лидия Попова

Sanktpēterburga

55367 Eagle's 11:14 19 ABBYY, Москва, школа ОРТ
367

Masha Leybenzon

Maskava

Даня Иглин

Maskava

Олег Иглин

Maskava

Соня Иглина

Maskava

55369 Чебурец-мини 11:18 19
369

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

Мария Озерова

Sanktpēterburga

58398 Хрюшки 12:16 18
398

Алиса Арсентьева

Sanktpēterburga

Игорь Вериго

Sanktpēterburga

Евгения Митрофанова

Sanktpēterburga

59360 Девчата 11:00 17 школа 441, школа 318
360

Ирина Шурка

Sanktpēterburga

Настя Васильева

Sanktpēterburga

Юлия Дурягина

Sanktpēterburga

Таис Кивелева

Sanktpēterburga

59394 Хорошие 12:08 17
394

Александр Хлапов

Sanktpēterburga

Татьяна Чагадар

Sanktpēterburga

61332 Резвые мальчишки и девчонки 10:04 16
332

Дмитрий Сахно

Sanktpēterburga

Анастасия Пустыльник

Sanktpēterburga

Максим Пустыльник

Sanktpēterburga

Екатерина Сахно

Sanktpēterburga

61373 Хоббиты 11:26 16 Павловск, ДДТ Павловский, 464
373

Арина Малышева

Sanktpēterburga

Полина Наумова

Sanktpēterburga

Максим Шустров

Sanktpēterburga

Александра Юрченко

Sanktpēterburga

61374 Бегунцы с прицепом 11:28 16
374

Василиса Бурцева

Maskava

Ольга Бурцева

Maskava

61391 Пантерки 12:02 16
391

Ольга Азаренкова

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

Ольга Арсентьева

Sanktpēterburga

Алина Бельтюкова

Sanktpēterburga

65321 Капут драконис 09:42 15
321

Семен Новиков

Sanktpēterburga

Александр Сенюта

Maskava

Вера Сенюта

Maskava

66345 Три медведя 10:30 14
345

Юлия Соловьева

Sanktpēterburga

Юрий Борисов

Sanktpēterburga

Александр Ушаков

Sanktpēterburga

66372 Люди из Хогвартса 11:24 14
372

Любовь Додонова

Sanktpēterburga

Мария Додонова

Sanktpēterburga

Ксения Рыжова

Sanktpēterburga

66381 Добродушные и Непобедимые Гуси А 11:42 14
381

Дина Галкина

Sanktpēterburga

Михаил Галкин

Sanktpēterburga

66389 Фигуристы 11:58 14
389

Алексей Смирнов

Sanktpēterburga

Роман Смирнов

Sanktpēterburga

703104 Вика 12:28 13
3104

Светлана Бердник

Sanktpēterburga

Виктория Миршавка

Sanktpēterburga

71325 ПешеЁж 09:50 11
325

Наталья Утина

Sanktpēterburga

Сергей Крамбалев

Sanktpēterburga

71371 Максимчики 11:22 11
371

Алиса Максимчик

Sanktpēterburga

Валерий Максимчик

Sanktpēterburga

Матвей Максимчик

Sanktpēterburga

Светлана Максимчик

Sanktpēterburga

73392 Любознательные 12:04 10
392

Анастасия Белякова

Maskava

Семён Колосов

Maskava

Марина Колосова

Maskava

733108 Бравые ребята 12:36 10 Пушкин, Царское село
3108

Игорь Лимонов

Sanktpēterburga

Анастасия Никитина

Sanktpēterburga

Даниил Туманов

Sanktpēterburga

Наталья Туманова

Sanktpēterburga

733111 Стремительные черепашки 12:42 10
3111

Василий Ковалев

Sanktpēterburga

Георгий Сироткин

Sanktpēterburga

Иван Сироткин

Sanktpēterburga

76349 Пацаны 10:38 9 школа-интернат 6
349

Денис Григорьев

Sanktpēterburga

Сергей Подольский

Sanktpēterburga

Сергей Чепрасов

Sanktpēterburga

Артем Шилов

Sanktpēterburga

76390 Эге 12:00 9
390

Nataly Ege

Sanktpēterburga

Надежда Васильева

Sanktpēterburga

Дэниз Эге

Sanktpēterburga

763112 241-6Б/2 12:44 9
3112

Numurs Komandas nosaukums Starts
318 Фермерские расхрюки 09:36
318

Георгий Скурихин

Sanktpēterburga

Дмитрий Скурихин

Sanktpēterburga

319 No name 09:38
324 Рысь на прогулке 09:48
324

Даниил Раскин

Sanktpēterburga

Елизавета Раскина

Sanktpēterburga

Мира Раскина

Sanktpēterburga

Татьяна Раскина

Sanktpēterburga

327 АММ 09:54
327

Максим Огурцов

Sanktpēterburga

Аля Огурцова

Sanktpēterburga

328 Стремиться 09:56
328

Ира Войтенкова

Sanktpēterburga

Евгений Королёв

Sanktpēterburga

Иван Королёв

Sanktpēterburga

337 Баклажан 10:14
337

Кирилл Ванюков

Sanktpēterburga

Гоша Бочков

Sanktpēterburga

Анна Бочкова

Sanktpēterburga

Ксюша Ванюкова

Sanktpēterburga

346 Туда и обратно 10:32
346

Maria Berezantseva

Sanktpēterburga

Георгий Макурин

Sanktpēterburga

Лиза Савельева

Sanktpēterburga

Эмилия Срывалина

Sanktpēterburga

353 241-6Б 10:46
353

356 ПеШеХоДы 10:52
356

Виктория Парникель

Sanktpēterburga

Леонид Парникель

Sanktpēterburga

Максим Парникель

Sanktpēterburga

358 Апельсин 10:56
358

Евгений Лякун

Sanktpēterburga

Иван Лякун

Sanktpēterburga

359 Человеки 10:58
359

Миша Афанасьев

Sanktpēterburga

Василиса Грохольская

Sanktpēterburga

Сергей Грохольский

Sanktpēterburga

377 Супердетки 11:34
377

Дарья Васечкина

Sanktpēterburga

Ярослав Зазулин

Sanktpēterburga

Марина Иванова

Sanktpēterburga

382 Дырка от бублика 11:44
382

Кузьма Грибанов

Sanktpēterburga

Александра Киселева

Sanktpēterburga

384 Панды 11:48
384

Анна Авинская

Sanktpēterburga

Вячеслав Варламов

Sanktpēterburga

Полина Варламова

Sanktpēterburga

Лёва Факторович

Sanktpēterburga

385 Торопышки 11:50
385

Анна Радионова

Sanktpēterburga

386 Кембелтоны 11:52
386

Ольга Давыдова

Sanktpēterburga

Валерий Давыдов

Sanktpēterburga

Дарья Давыдова

Sanktpēterburga

397 Светлая13 12:14
Татсия Еремеева

Sanktpēterburga

3100 Слава и К 12:20
3100

Слава Триумфов

Sanktpēterburga

3105 Пилигримы 12:30
3105

Елизавета Фоминенко

Sanktpēterburga

Софья Фоминенко

Юлия Фоминенко

3107 Три толстяка 12:34
3107

Григорий Цепенников

Sanktpēterburga

Леонид Цепенников

Sanktpēterburga

Тимофей Цепенников

Sanktpēterburga

3109 Голубая кошечка 12:38
3109

Аглая Ноговицына

Sanktpēterburga

3110 Истребитель 12:40
3110

Сергей Амосов

Sanktpēterburga

Андрей Краевский

Sanktpēterburga

Анастасия Наумова

Sanktpēterburga

3113 ДНК 12:46
3113

Parādīt dalībniekus