Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Mikhail Semenenko
Sanktpēterburga   143 «Бегущие Слоники» 10:26
Vladimir Yandimirov
Sanktpēterburga   164 «Илеть» 11:08
Елена Агапова
Sanktpēterburga   162 «Два Сайгака» 11:04
Ольга Архипова
Sanktpēterburga   122 «Птицы Феникс» 09:44
Ирина Балашова
Sanktpēterburga   123 «Драконы» 09:46
Елена Богатова
Sanktpēterburga   131 «Парадная» 10:02
Мария Васильева
Sanktpēterburga   119 «Фиолетовая лошадь» 09:38
Андрей Ватаманюк
Sanktpēterburga   103 «Танкисты» 09:06
Константин Верцинский
Sanktpēterburga   128 «Красный спортсоюз» 09:56
Надежда Герасимова
Sanktpēterburga   117 «Школа Выживания «Покров» - 6» 09:34
Александр Дворкин
Sanktpēterburga   179 «Прогрыз» 11:38
Екатерина Золотых
Sanktpēterburga   126 «GoldTeam» 09:52
Александр Иванов
Sanktpēterburga   101 «SHULZ» 09:02
Мария Иванова
Sanktpēterburga   182 «Совы» 11:44
Алла Иовенко
Sanktpēterburga   151 «Смуврики» 10:42
Юлия Каргина
Sanktpēterburga   135 «Папины дочки» 10:10
Ангелина Киевич
Sanktpēterburga   152 «ГрифонЫ» 10:44
Елена Киевич
Sanktpēterburga   152 «ГрифонЫ» 10:44
Виктор Коваленко
Sanktpēterburga   140 «Левая Коленка» 10:20
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   157 «Mini-Любители Петербурга» 10:54
Виктория Курская
Sanktpēterburga   136 «Добродушные мишки» 10:12
Катерина Кутузова
Sanktpēterburga   159 «Кар-Кут» 10:58
Сергей Лебедев
Sanktpēterburga   124 «Переходный возраст» 09:48
Ярослава Лейдикер
Sanktpēterburga   163 «Вершинки» 11:06
Елена Менде
Sanktpēterburga   130 «Щенячий патруль» 10:00
Екатерина Муравник
Sanktpēterburga   144 «Лемур» 10:28
Виктория Нефёдова
Sanktpēterburga   104 «Солнечные» 09:08
Светлана Парилова
Sanktpēterburga   160 «СОВА» 11:00
Ирина Парфенова
Sanktpēterburga   139 «Торнадо» 10:18
Наталия Петрова
Sanktpēterburga   153 «Stoory Brooke» 10:46
Елена Пухтенко
Sanktpēterburga   125 «Звездный десант» 09:50
Марина Сиротинина
Sanktpēterburga   132 «монстр и ко» 10:04
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   170 «Весенний гром» 11:20
Евгений Тимофеев
Sanktpēterburga   147 «Team306» 10:34
Мария Яворская
Sanktpēterburga   137 «Странники» 10:14
Сергей Амосов
Sanktpēterburga   180 «Паровоз» 11:40
Татьяна Аржанова
Sanktpēterburga   121 «Хочу все знать» 09:42
Лев Беднягин
Sanktpēterburga   155 «Львы и акулы» 10:50
Александр Городецкий
Sanktpēterburga   181 «Гор&Шу» 11:42
Алексей Какунин
Sanktpēterburga   171 «Спортивные поросята» 11:22
юлия клюшина
Sanktpēterburga   154 «команда» 10:48
Бушра Колеватова
Sanktpēterburga   158 «Березовый фреш» 10:56
Маргарита Крылова
Sanktpēterburga   158 «Березовый фреш» 10:56
Ульяна Курдюмова
Sanktpēterburga   145 «Золотая звезда» 10:30
Мария Куренкова
Sanktpēterburga   146 «Быстрее ветра» 10:32
Елена Курчакова
Sanktpēterburga   148 «Спиногрызы» 10:36
Максим Лавров
Sanktpēterburga   142 «Бодрые хомяки!!!» 10:24
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   166 «muha» 11:12
Ольга Пахомова
Sanktpēterburga   156 «Призрак» 10:52
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   129 «Сан Саныч и компания» 09:58
Ольга Пешкова
Sanktpēterburga   115 «Демоны» 09:30
Александр Поточкин
Sanktpēterburga   161 «Базюки» 11:02
Илья Птицын
Sanktpēterburga   141 «Злые Птицыны» 10:22
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   141 «Злые Птицыны» 10:22
Татьяна Самсонова
Sanktpēterburga   149 «Электроники» 10:38
Юлия Ситник
Sanktpēterburga   100 «Скорпиончики» 09:00
Наталья Федотовская
Sanktpēterburga   138 «друзья Лего» 10:16
Павел Филиппов
Sanktpēterburga   165 «Шаровая молния» 11:10
Ксения Александрова
Sanktpēterburga   119 «Фиолетовая лошадь» 09:38
Никита Апатенков
Sanktpēterburga   164 «Илеть» 11:08
Аня Аржанова
Sanktpēterburga   121 «Хочу все знать» 09:42
Григорий Артамошин
Sanktpēterburga   148 «Спиногрызы» 10:36
Михаил Артамошин
Sanktpēterburga   148 «Спиногрызы» 10:36
Анна Архипова
Sanktpēterburga   122 «Птицы Феникс» 09:44
Сергей Базанов
Sanktpēterburga   110 «Стрела» 09:20
Ярослав Базанов
Sanktpēterburga   110 «Стрела» 09:20
Григорий Бам
Sanktpēterburga   136 «Добродушные мишки» 10:12
Антон Баранов
Sanktpēterburga   170 «Весенний гром» 11:20
Ася Баранова
Sanktpēterburga   127 «Ахаровцы» 09:54
Марк Беднягин
Sanktpēterburga   155 «Львы и акулы» 10:50
Петр Бирюков
Sanktpēterburga   155 «Львы и акулы» 10:50
Лилия Богатова
Sanktpēterburga   131 «Парадная» 10:02
Алена Борзова
Sanktpēterburga   146 «Быстрее ветра» 10:32
Анна Будашкина
Sanktpēterburga   127 «Ахаровцы» 09:54
Екатерина Васильева
Sanktpēterburga   163 «Вершинки» 11:06
Ульяна Верцинская
Sanktpēterburga   128 «Красный спортсоюз» 09:56
Софья Веселовская
Sanktpēterburga   117 «Школа Выживания «Покров» - 6» 09:34
Тимофей Ганков
Sanktpēterburga   103 «Танкисты» 09:06
Алексей Гашко
Sanktpēterburga   139 «Торнадо» 10:18
Майя Голомозая
Sanktpēterburga   121 «Хочу все знать» 09:42
Светлана Голомозая
Sanktpēterburga   121 «Хочу все знать» 09:42
Александр Голышев
Sanktpēterburga   118 «Майнкрафт и Искатель» 09:36
Арсений Голышев
Sanktpēterburga   118 «Майнкрафт и Искатель» 09:36
Николай Городецкий
Sanktpēterburga   181 «Гор&Шу» 11:42
Алла Гребенникова
Sanktpēterburga   134 «Квартет» 10:08
Надежда Гребенникова
Sanktpēterburga   134 «Квартет» 10:08
Антон Гришанов
Sanktpēterburga   170 «Весенний гром» 11:20
Борис Дворкин
Sanktpēterburga   179 «Прогрыз» 11:38
Анастасия Денисова
Sanktpēterburga   117 «Школа Выживания «Покров» - 6» 09:34
Александр Дудик
Sanktpēterburga   166 «muha» 11:12
Иван Дудик
Sanktpēterburga   166 «muha» 11:12
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   120 «Бурундуй2» 09:40
Ирина Зенякина
Sanktpēterburga   149 «Электроники» 10:38
Иван Золотых
Sanktpēterburga   126 «GoldTeam» 09:52
Денис Иванов
Sanktpēterburga   101 «SHULZ» 09:02
Дмитрий Иванов
Sanktpēterburga   182 «Совы» 11:44
Максим Иванов
Sanktpēterburga   101 «SHULZ» 09:02
Андрей Иовенко
Sanktpēterburga   151 «Смуврики» 10:42
Павел Иовенко
Sanktpēterburga   151 «Смуврики» 10:42
Никита Какунин
Sanktpēterburga   171 «Спортивные поросята» 11:22
Дарина Какунина
Sanktpēterburga   171 «Спортивные поросята» 11:22
Ксения Какунина
Sanktpēterburga   171 «Спортивные поросята» 11:22
Михаил Каргин
Sanktpēterburga   135 «Папины дочки» 10:10
Соня Каргина
Sanktpēterburga   135 «Папины дочки» 10:10
Алиса Карпова
Sanktpēterburga   159 «Кар-Кут» 10:58
Дарья Карпова
Sanktpēterburga   159 «Кар-Кут» 10:58
Вадим Клиодт
Sanktpēterburga   146 «Быстрее ветра» 10:32
Даниэль Клюшин
Sanktpēterburga   154 «команда» 10:48
Илья Ковалев
Sanktpēterburga   139 «Торнадо» 10:18
Максим Коваленко
Sanktpēterburga   140 «Левая Коленка» 10:20
Иннокентий Колеватов
Sanktpēterburga   158 «Березовый фреш» 10:56
Алексей Кондратенко
Sanktpēterburga   110 «Стрела» 09:20
Алексей Краевский
Sanktpēterburga   180 «Паровоз» 11:40
Андрей Краевский
Sanktpēterburga   180 «Паровоз» 11:40
Мария Крылова
Sanktpēterburga   158 «Березовый фреш» 10:56
Надежда Кузнецова
Sanktpēterburga   170 «Весенний гром» 11:20
Роман Кулешов
Sanktpēterburga   149 «Электроники» 10:38
Олег Курдюмов
Sanktpēterburga   145 «Золотая звезда» 10:30
Полина Курская
Sanktpēterburga   136 «Добродушные мишки» 10:12
Софья Кухно
Sanktpēterburga   117 «Школа Выживания «Покров» - 6» 09:34
Вера Лаврова
Sanktpēterburga   142 «Бодрые хомяки!!!» 10:24
Евгения Лаврова
Sanktpēterburga   142 «Бодрые хомяки!!!» 10:24
Евгений Лебедев
Sanktpēterburga   124 «Переходный возраст» 09:48
Валентин Лобанов
Sanktpēterburga   182 «Совы» 11:44
Алена Лобанова
Sanktpēterburga   182 «Совы» 11:44
Марина Маматказина
Sanktpēterburga   120 «Бурундуй2» 09:40
Алексей Махов
Sanktpēterburga   165 «Шаровая молния» 11:10
Наташа Махова
Sanktpēterburga   165 «Шаровая молния» 11:10
Михаил Медведев
Sanktpēterburga   149 «Электроники» 10:38
Эмилия Менде
Sanktpēterburga   130 «Щенячий патруль» 10:00
Эрнест Менде
Sanktpēterburga   130 «Щенячий патруль» 10:00
Мария Мироновская
Sanktpēterburga   179 «Прогрыз» 11:38
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   143 «Бегущие Слоники» 10:26
Анжелина Михайлова
Sanktpēterburga   154 «команда» 10:48
Ольга Михайлова
Sanktpēterburga   154 «команда» 10:48
Павел Муравник
Sanktpēterburga   144 «Лемур» 10:28
Анастасия Наумова
Sanktpēterburga   180 «Паровоз» 11:40
Владимир Никитин
Sanktpēterburga   150 «Дар Ветер» 10:40
Роман Никулин
Sanktpēterburga   102 «Бобрята» 09:04
Алексей Образцов
Sanktpēterburga   100 «Скорпиончики» 09:00
Светлана Образцова
Sanktpēterburga   100 «Скорпиончики» 09:00
Александра Оль
Sanktpēterburga   104 «Солнечные» 09:08
Евгений Оль
Sanktpēterburga   104 «Солнечные» 09:08
Егор Орлов
Sanktpēterburga   156 «Призрак» 10:52
Анна Орлова
Sanktpēterburga   156 «Призрак» 10:52
Аня Парилова
Sanktpēterburga   160 «СОВА» 11:00
Константин Парфенов
Sanktpēterburga   139 «Торнадо» 10:18
Тамара Пахомова
Sanktpēterburga   156 «Призрак» 10:52
Иван Пермяков
Sanktpēterburga   140 «Левая Коленка» 10:20
Александр Петров
Sanktpēterburga   129 «Сан Саныч и компания» 09:58
Алексей Петров
Sanktpēterburga   137 «Странники» 10:14
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   153 «Stoory Brooke» 10:46
Александра Петрова
Sanktpēterburga   153 «Stoory Brooke» 10:46
Виталия Петрова
Sanktpēterburga   153 «Stoory Brooke» 10:46
Даниил Пешков
Sanktpēterburga   115 «Демоны» 09:30
Екатерина Пешкова
Sanktpēterburga   115 «Демоны» 09:30
Егор Погуляев
Sanktpēterburga   123 «Драконы» 09:46
Мариам Позднякова
Sanktpēterburga   122 «Птицы Феникс» 09:44
Юлия Позднякова
Sanktpēterburga   122 «Птицы Феникс» 09:44
Лиза Пойлова
Sanktpēterburga   132 «монстр и ко» 10:04
Анна Полищук
Sanktpēterburga   102 «Бобрята» 09:04
Кирилл Полищук
Sanktpēterburga   102 «Бобрята» 09:04
Даниил Поточкин
Sanktpēterburga   161 «Базюки» 11:02
Константин Птицын
Sanktpēterburga   141 «Злые Птицыны» 10:22
Надежда Птицына
Sanktpēterburga   141 «Злые Птицыны» 10:22
Софья Пухтенко
Sanktpēterburga   125 «Звездный десант» 09:50
Галина Рыбакова
Sanktpēterburga   150 «Дар Ветер» 10:40
Мария Савельева
Sanktpēterburga   164 «Илеть» 11:08
Максим Салин
Sanktpēterburga   104 «Солнечные» 09:08
Александр Сараф
Sanktpēterburga   129 «Сан Саныч и компания» 09:58
Оля Сельцова
Sanktpēterburga   160 «СОВА» 11:00
Татьяна Сельцова
Sanktpēterburga   160 «СОВА» 11:00
Анна Семененко
Sanktpēterburga   143 «Бегущие Слоники» 10:26
Никита Ситник
Sanktpēterburga   100 «Скорпиончики» 09:00
Софья Скопина
Sanktpēterburga   163 «Вершинки» 11:06
Александра Слепова
Sanktpēterburga   135 «Папины дочки» 10:10
Андрей Соколов
Sanktpēterburga   102 «Бобрята» 09:04
Борзова София
Sanktpēterburga   146 «Быстрее ветра» 10:32
Анна Старкова
Sanktpēterburga   131 «Парадная» 10:02
Алиса Степанова
Sanktpēterburga   157 «Mini-Любители Петербурга» 10:54
Андрей Тимофеев
Sanktpēterburga   147 «Team306» 10:34
Иван Тимофеев
Sanktpēterburga   147 «Team306» 10:34
Ольга Тимофеева
Sanktpēterburga   147 «Team306» 10:34
Евгений Турвиненко
Sanktpēterburga   133 «Невидимые тени» 10:06
Марк Турвиненко
Sanktpēterburga   133 «Невидимые тени» 10:06
Александр Туров
Sanktpēterburga   132 «монстр и ко» 10:04
Андрей Туров
Sanktpēterburga   132 «монстр и ко» 10:04
Любовь Уроженко
Sanktpēterburga   162 «Два Сайгака» 11:04
Лев Федотовский
Sanktpēterburga   138 «друзья Лего» 10:16
Маша Филиппова
Sanktpēterburga   165 «Шаровая молния» 11:10
Юлия Часовская
Sanktpēterburga   162 «Два Сайгака» 11:04
Евгений Часовской
Sanktpēterburga   162 «Два Сайгака» 11:04
Ксения Чекулаева
Sanktpēterburga   137 «Странники» 10:14
Ярослава Чекулаева
Sanktpēterburga   137 «Странники» 10:14
Виктория Черняева
Sanktpēterburga   128 «Красный спортсоюз» 09:56
Давид Шагимарданов
Sanktpēterburga   143 «Бегущие Слоники» 10:26
Андрей Шинкевич
Sanktpēterburga   148 «Спиногрызы» 10:36
Костя Штейнцайг
Sanktpēterburga   159 «Кар-Кут» 10:58
Александр Яковлев
Sanktpēterburga   138 «друзья Лего» 10:16
Ирина Яковлева
Sanktpēterburga   138 «друзья Лего» 10:16
Артём Яковский
Sanktpēterburga   163 «Вершинки» 11:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Скорпиончики

100

Юлия Ситник

Sanktpēterburga

Алексей Образцов

Sanktpēterburga

Светлана Образцова

Sanktpēterburga

Никита Ситник

Sanktpēterburga

101 09:02 SHULZ
Денис Иванов

Sanktpēterburga

Максим Иванов

Sanktpēterburga

102 09:04 Бобрята

102

Роман Никулин

Sanktpēterburga

Анна Полищук

Sanktpēterburga

Кирилл Полищук

Sanktpēterburga

Андрей Соколов

Sanktpēterburga

103 09:06 Танкисты

103

Тимофей Ганков

Sanktpēterburga

104 09:08 Солнечные

104

Александра Оль

Sanktpēterburga

Евгений Оль

Sanktpēterburga

Максим Салин

Sanktpēterburga

110 09:20 Стрела

110

Сергей Базанов

Sanktpēterburga

Ярослав Базанов

Sanktpēterburga

Алексей Кондратенко

Sanktpēterburga

115 09:30 Демоны

115

Ольга Пешкова

Sanktpēterburga

Даниил Пешков

Sanktpēterburga

Екатерина Пешкова

Sanktpēterburga

117 09:34 Школа Выживания «Покров» - 6

117

Софья Веселовская

Sanktpēterburga

Анастасия Денисова

Sanktpēterburga

Софья Кухно

Sanktpēterburga

118 09:36 Майнкрафт и Искатель
Александр Голышев

Sanktpēterburga

Арсений Голышев

Sanktpēterburga

119 09:38 Фиолетовая лошадь

119

Ксения Александрова

Sanktpēterburga

120 09:40 Бурундуй2

120

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Марина Маматказина

Sanktpēterburga

121 09:42 Хочу все знать

121

Аня Аржанова

Sanktpēterburga

Майя Голомозая

Sanktpēterburga

Светлана Голомозая

Sanktpēterburga

122 09:44 Птицы Феникс
Ольга Архипова

Sanktpēterburga

Анна Архипова

Sanktpēterburga

Мариам Позднякова

Sanktpēterburga

Юлия Позднякова

Sanktpēterburga

123 09:46 Драконы

123

Ирина Балашова

Sanktpēterburga

Егор Погуляев

Sanktpēterburga

124 09:48 Переходный возраст

124

Сергей Лебедев

Sanktpēterburga

Евгений Лебедев

Sanktpēterburga

125 09:50 Звездный десант

125

Елена Пухтенко

Sanktpēterburga

Софья Пухтенко

Sanktpēterburga

126 09:52 GoldTeam

126

Иван Золотых

Sanktpēterburga

127 09:54 Ахаровцы

127

Ася Баранова

Sanktpēterburga

Анна Будашкина

Sanktpēterburga

128 09:56 Красный спортсоюз

128

Ульяна Верцинская

Sanktpēterburga

Виктория Черняева

Sanktpēterburga

129 09:58 Сан Саныч и компания

129

Александр Петров

Sanktpēterburga

Александр Сараф

Sanktpēterburga

130 10:00 Щенячий патруль

130

Елена Менде

Sanktpēterburga

Эмилия Менде

Sanktpēterburga

Эрнест Менде

Sanktpēterburga

131 10:02 Парадная

131

Елена Богатова

Sanktpēterburga

Лилия Богатова

Sanktpēterburga

Анна Старкова

Sanktpēterburga

132 10:04 монстр и ко

132

Лиза Пойлова

Sanktpēterburga

Александр Туров

Sanktpēterburga

Андрей Туров

Sanktpēterburga

133 10:06 Невидимые тени

133

Евгений Турвиненко

Sanktpēterburga

Марк Турвиненко

Sanktpēterburga

134 10:08 Квартет

134

Алла Гребенникова

Sanktpēterburga

Надежда Гребенникова

Sanktpēterburga

135 10:10 Папины дочки

135

Юлия Каргина

Sanktpēterburga

Михаил Каргин

Sanktpēterburga

Соня Каргина

Sanktpēterburga

Александра Слепова

Sanktpēterburga

136 10:12 Добродушные мишки

136

Григорий Бам

Sanktpēterburga

Полина Курская

Sanktpēterburga

137 10:14 Странники

137

Мария Яворская

Sanktpēterburga

Алексей Петров

Sanktpēterburga

Ксения Чекулаева

Sanktpēterburga

Ярослава Чекулаева

Sanktpēterburga

138 10:16 друзья Лего

138

Лев Федотовский

Sanktpēterburga

Александр Яковлев

Sanktpēterburga

Ирина Яковлева

Sanktpēterburga

139 10:18 Торнадо

139

Алексей Гашко

Sanktpēterburga

Илья Ковалев

Sanktpēterburga

Константин Парфенов

Sanktpēterburga

140 10:20 Левая Коленка

140

Максим Коваленко

Sanktpēterburga

Иван Пермяков

Sanktpēterburga

141 10:22 Злые Птицыны

141

Илья Птицын

Sanktpēterburga

Константин Птицын

Sanktpēterburga

Надежда Птицына

Sanktpēterburga

142 10:24 Бодрые хомяки!!!

142

Максим Лавров

Sanktpēterburga

Вера Лаврова

Sanktpēterburga

Евгения Лаврова

Sanktpēterburga

143 10:26 Бегущие Слоники

143

Mikhail Semenenko

Sanktpēterburga

Дмитрий Михайлов

Sanktpēterburga

Анна Семененко

Sanktpēterburga

Давид Шагимарданов

Sanktpēterburga

144 10:28 Лемур

144

Павел Муравник

Sanktpēterburga

145 10:30 Золотая звезда

145

Олег Курдюмов

Sanktpēterburga

146 10:32 Быстрее ветра

146

Алена Борзова

Sanktpēterburga

Вадим Клиодт

Sanktpēterburga

Борзова София

Sanktpēterburga

147 10:34 Team306

147

Андрей Тимофеев

Sanktpēterburga

Иван Тимофеев

Sanktpēterburga

Ольга Тимофеева

Sanktpēterburga

148 10:36 Спиногрызы

148

Григорий Артамошин

Sanktpēterburga

Михаил Артамошин

Sanktpēterburga

Андрей Шинкевич

Sanktpēterburga

149 10:38 Электроники

149

Ирина Зенякина

Sanktpēterburga

Роман Кулешов

Sanktpēterburga

Михаил Медведев

Sanktpēterburga

150 10:40 Дар Ветер

150

Владимир Никитин

Sanktpēterburga

Галина Рыбакова

Sanktpēterburga

151 10:42 Смуврики

151

Алла Иовенко

Sanktpēterburga

Андрей Иовенко

Sanktpēterburga

Павел Иовенко

Sanktpēterburga

152 10:44 ГрифонЫ

152

Елена Киевич

Sanktpēterburga

153 10:46 Stoory Brooke

153

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

Александра Петрова

Sanktpēterburga

Виталия Петрова

Sanktpēterburga

154 10:48 команда
юлия клюшина

Sanktpēterburga

Даниэль Клюшин

Sanktpēterburga

Анжелина Михайлова

Sanktpēterburga

Ольга Михайлова

Sanktpēterburga

155 10:50 Львы и акулы

155

Лев Беднягин

Sanktpēterburga

Марк Беднягин

Sanktpēterburga

Петр Бирюков

Sanktpēterburga

156 10:52 Призрак

156

Ольга Пахомова

Sanktpēterburga

Егор Орлов

Sanktpēterburga

Анна Орлова

Sanktpēterburga

Тамара Пахомова

Sanktpēterburga

157 10:54 Mini-Любители Петербурга

157

Алиса Степанова

Sanktpēterburga

158 10:56 Березовый фреш

158

Иннокентий Колеватов

Sanktpēterburga

Мария Крылова

Sanktpēterburga

159 10:58 Кар-Кут

159

Алиса Карпова

Sanktpēterburga

Дарья Карпова

Sanktpēterburga

Костя Штейнцайг

Sanktpēterburga

160 11:00 СОВА

160

Аня Парилова

Sanktpēterburga

Оля Сельцова

Sanktpēterburga

Татьяна Сельцова

Sanktpēterburga

161 11:02 Базюки
Даниил Поточкин

Sanktpēterburga

162 11:04 Два Сайгака

162

Елена Агапова

Sanktpēterburga

Любовь Уроженко

Sanktpēterburga

Юлия Часовская

Sanktpēterburga

Евгений Часовской

Sanktpēterburga

163 11:06 Вершинки

163

Екатерина Васильева

Sanktpēterburga

Софья Скопина

Sanktpēterburga

Артём Яковский

Sanktpēterburga

164 11:08 Илеть

164

Vladimir Yandimirov

Sanktpēterburga

Никита Апатенков

Sanktpēterburga

Мария Савельева

Sanktpēterburga

165 11:10 Шаровая молния

165

Павел Филиппов

Sanktpēterburga

Алексей Махов

Sanktpēterburga

Наташа Махова

Sanktpēterburga

Маша Филиппова

Sanktpēterburga

166 11:12 muha
Александр Дудик

Sanktpēterburga

Иван Дудик

Sanktpēterburga

170 11:20 Весенний гром

170

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

Антон Баранов

Sanktpēterburga

Антон Гришанов

Sanktpēterburga

Надежда Кузнецова

Sanktpēterburga

171 11:22 Спортивные поросята

171

Никита Какунин

Sanktpēterburga

Дарина Какунина

Sanktpēterburga

Ксения Какунина

Sanktpēterburga

179 11:38 Прогрыз

179

Борис Дворкин

Sanktpēterburga

Мария Мироновская

Sanktpēterburga

180 11:40 Паровоз

180

Сергей Амосов

Sanktpēterburga

Алексей Краевский

Sanktpēterburga

Андрей Краевский

Sanktpēterburga

Анастасия Наумова

Sanktpēterburga

181 11:42 Гор&Шу

181

Николай Городецкий

Sanktpēterburga

182 11:44 Совы

182

Мария Иванова

Sanktpēterburga

Дмитрий Иванов

Sanktpēterburga

Валентин Лобанов

Sanktpēterburga

Алена Лобанова

Sanktpēterburga