Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Лизавета Агуреева
Sanktpēterburga   169 «Апельсинка» 11:18
Андрей Архипов
Sanktpēterburga   115 «AAA» 09:30
Ирина Балашова
Sanktpēterburga   167 «Драконы» 11:14
Наталья Волоцкая
Sanktpēterburga   156 «Amigos & co» 10:52
Константин Воробьёв
Sanktpēterburga   133 «Горячая резина» 10:06
Юлия Давыдова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   153 «Большая прогулка» 10:46
Ольга Заглубоцкая
Sanktpēterburga   165 «Пушистики» 11:10
Дина Киреева
Sanktpēterburga   136 «Алые паруса» 10:12
Наталья Комарова
Sanktpēterburga   134 «Ежики в тумане» 10:08
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   151 «Mini-Любители Петербурга» 10:42
Виктория Курская
Sanktpēterburga   138 «Путешественники» 10:16
Людмила Логинова
Sanktpēterburga   166 «Дети ПКТ» 11:12
Юлия Некрасова
Sanktpēterburga   146 «квартет» 10:32
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   139 «Кошкин дом» 10:18
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   139 «Кошкин дом» 10:18
Екатерина Тимшина
Sanktpēterburga   180 «Бараш» 11:40
Максим Цветов
Sanktpēterburga   152 «Турбогномы» 10:44
Мария Чудова
Sanktpēterburga   160 «Ламы» 11:00
Юлия Александрова
Sanktpēterburga   132 «КЛАССная команда» 10:04
Роман Архипов
Sanktpēterburga   155 «Коломна» 10:50
Ольга Архипова
Sanktpēterburga   115 «AAA» 09:30
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   139 «Кошкин дом» 10:18
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   130 «Бурундуй» 10:00
Владислав Киреев
Sanktpēterburga   136 «Алые паруса» 10:12
Иван Князев
Sanktpēterburga   101 «» 09:02
Юлия Крас
Sanktpēterburga   100 «птица Говорун» 09:00
Александр Красницкий
Sanktpēterburga   102 «» 09:04
Алексей Кричун
Sanktpēterburga   149 «РомаШишки» 10:38
Катерина Кутузова
Sanktpēterburga   147 «КарКут Малый» 10:34
Юлия Левицкая
Maskava   172 «Львы» 11:24
Елена Лексина
Sanktpēterburga   116 «Гулливеры и лилипуты» 09:32
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   118 «muha» 09:36
Олег Лодянов
Sanktpēterburga   157 «Детище ориентировки» 10:54
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   130 «Бурундуй» 10:00
Дмитрий Мельников
Krasnojarska   161 «Черные Драконы» 11:02
Елизавета Муравник
Sanktpēterburga   154 «Лемур» 10:48
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   170 «Кифирчики» 11:20
Дмитрий Николаев
Sanktpēterburga   137 «Иван Сусанин» 10:14
Мария Паламарчук
Sanktpēterburga   171 «чукчики» 11:22
Наталия Панова
Sanktpēterburga   168 «Угарные Энгрибердзики» 11:16
Николай Пилицын
Sanktpēterburga   145 «Кругосветное путешествие» 10:30
Надежда Сизова
Sanktpēterburga   162 «Драконята» 11:04
Наталья Третьяк
Sanktpēterburga   178 «Время вперед!» 11:36
Сергей Черкесов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   153 «Большая прогулка» 10:46
Антонина Агуреева
Sanktpēterburga   169 «Апельсинка» 11:18
Эльмир Алиев
Sanktpēterburga   117 «Школа №186(2)» 09:34
Вадим Ананьев
Sanktpēterburga   161 «Черные Драконы» 11:02
Дмитрий Ананьев
Sanktpēterburga   161 «Черные Драконы» 11:02
Леонид Архипов
Sanktpēterburga   155 «Коломна» 10:50
Анечка Архипова
Sanktpēterburga   115 «AAA» 09:30
Юлия Архипова
Sanktpēterburga   155 «Коломна» 10:50
Дарья Афонская
Sanktpēterburga   162 «Драконята» 11:04
Диана Банникова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   153 «Большая прогулка» 10:46
Олеся Белова
Sanktpēterburga   108 «» 09:16
Саша Борунова
Sanktpēterburga   168 «Угарные Энгрибердзики» 11:16
Ксения Васильева
Sanktpēterburga   136 «Алые паруса» 10:12
Алиса Васютович
Sanktpēterburga   146 «квартет» 10:32
Екатерина Ватаманюк
Sanktpēterburga   148 «Семицветик» 10:36
Артем Витов
Sanktpēterburga   116 «Гулливеры и лилипуты» 09:32
Арсений Волоцкий
Sanktpēterburga   156 «Amigos & co» 10:52
Наталья Воробьёва
Sanktpēterburga   133 «Горячая резина» 10:06
Тимофей Ганков
Sanktpēterburga   148 «Семицветик» 10:36
Маргарита Голомозая
Sanktpēterburga   134 «Ежики в тумане» 10:08
Светлана Голомозая
Sanktpēterburga   134 «Ежики в тумане» 10:08
Алла Гребенникова
Sanktpēterburga   146 «квартет» 10:32
Надежда Гребенникова
Sanktpēterburga   146 «квартет» 10:32
Добрыня Гридасов
Sanktpēterburga   163 «Движение» 11:06
Ульяна Гусева
Sanktpēterburga   108 «» 09:16
Виктория Добровольская
Sanktpēterburga   122 «» 09:44
Ольга Дроздова
Sanktpēterburga   148 «Семицветик» 10:36
Александр Дудик
Sanktpēterburga   118 «muha» 09:36
Иван Дудик
Sanktpēterburga   118 «muha» 09:36
Сергей Дудик
Sanktpēterburga   118 «muha» 09:36
Артем Заглубоцкий
Sanktpēterburga   165 «Пушистики» 11:10
Иван Зелин
Sanktpēterburga   138 «Путешественники» 10:16
Лиза Зелина
Sanktpēterburga   138 «Путешественники» 10:16
Марк Златковский
Sanktpēterburga   156 «Amigos & co» 10:52
Александр Иванов
Sanktpēterburga   156 «Amigos & co» 10:52
Максим Искандаров
Sanktpēterburga   108 «» 09:16
Мария Искандарова
Sanktpēterburga   108 «» 09:16
Людмила Капранова
Sanktpēterburga   160 «Ламы» 11:00
Алиса Карпова
Sanktpēterburga   147 «КарКут Малый» 10:34
Дарья Карпова
Sanktpēterburga   147 «КарКут Малый» 10:34
Елена Каширина
Sanktpēterburga   101 «» 09:02
Максим Кемеров
Sanktpēterburga   163 «Движение» 11:06
Ангелина Киреева
Sanktpēterburga   136 «Алые паруса» 10:12
Алена Князева
Sanktpēterburga   101 «» 09:02
Алена Козлова
Ļeņingradas apgabals   180 «Бараш» 11:40
Надежда Козлова
Ļeņingradas apgabals   180 «Бараш» 11:40
Сабина Колдор
Sanktpēterburga   171 «чукчики» 11:22
Яна Коровкина
Sanktpēterburga   117 «Школа №186(2)» 09:34
Надя Крас
Sanktpēterburga   100 «птица Говорун» 09:00
Юлия Красницкая
Sanktpēterburga   102 «» 09:04
Станислав Красницкий
Sanktpēterburga   102 «» 09:04
Софья Кричун
Sanktpēterburga   149 «РомаШишки» 10:38
Евгений Кришталевич
Sanktpēterburga   173 «» 11:26
Полина Курская
Sanktpēterburga   138 «Путешественники» 10:16
Анастасия Кустова
Sanktpēterburga   161 «Черные Драконы» 11:02
Валерий Кухтин
Sanktpēterburga   178 «Время вперед!» 11:36
Вячеслав Лагеев
Ļeņingradas apgabals   180 «Бараш» 11:40
Аня Лебедева
Sanktpēterburga   100 «птица Говорун» 09:00
Максим Левицкий
Maskava   172 «Львы» 11:24
Ланиил Лексин
Sanktpēterburga   116 «Гулливеры и лилипуты» 09:32
Ольга Лемпицкая
Maskava   172 «Львы» 11:24
Ульяна Лемпицкая
Maskava   172 «Львы» 11:24
Леша Лодянов
Sanktpēterburga   157 «Детище ориентировки» 10:54
Юра Лодянов
Sanktpēterburga   157 «Детище ориентировки» 10:54
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   130 «Бурундуй» 10:00
Софья Мельникова
Sanktpēterburga   162 «Драконята» 11:04
Женя Мишина
Sanktpēterburga   175 «Три Улитки» 11:30
Лена Мишина
Sanktpēterburga   175 «Три Улитки» 11:30
Павел Муравник
Sanktpēterburga   154 «Лемур» 10:48
Лиза Назарова
Sanktpēterburga   175 «Три Улитки» 11:30
Глеб Наумов
Sanktpēterburga   173 «» 11:26
Алена Наумова
Sanktpēterburga   173 «» 11:26
Кристина Неизвестная
Sanktpēterburga   122 «» 09:44
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   122 «» 09:44
Александр Николаев
Sanktpēterburga   137 «Иван Сусанин» 10:14
Макар Новиков
Sanktpēterburga   150 «Колобки+» 10:40
Ольга Новикова
Sanktpēterburga   150 «Колобки+» 10:40
Владимир Орлов
Sanktpēterburga   134 «Ежики в тумане» 10:08
Глеб Паламарчук
Sanktpēterburga   171 «чукчики» 11:22
Димон Панов
Sanktpēterburga   168 «Угарные Энгрибердзики» 11:16
Диана Пилипчук
Sanktpēterburga   178 «Время вперед!» 11:36
Егор Погуляев
Sanktpēterburga   167 «Драконы» 11:14
Дмитрий Подгорный
Sanktpēterburga   132 «КЛАССная команда» 10:04
Илья Поляков
Sanktpēterburga   117 «Школа №186(2)» 09:34
Иван Попов
Sanktpēterburga   122 «» 09:44
Даниил Прокофьев
Sanktpēterburga   163 «Движение» 11:06
Андрей Птицын
Sanktpēterburga   162 «Драконята» 11:04
Татьяна Путырская
Sanktpēterburga   168 «Угарные Энгрибердзики» 11:16
Александра Руммо
Sanktpēterburga   101 «» 09:02
Глеб Рябоконь
Sanktpēterburga   150 «Колобки+» 10:40
Юрий Рябоконь
Sanktpēterburga   150 «Колобки+» 10:40
Михаил Савченко
Sanktpēterburga   163 «Движение» 11:06
Екатерина Солод
Sanktpēterburga   135 «Молодцы» 10:10
Ольга Солод
Sanktpēterburga   135 «Молодцы» 10:10
Сергей Солод
Sanktpēterburga   135 «Молодцы» 10:10
Алиса Степанова
Sanktpēterburga   151 «Mini-Любители Петербурга» 10:42
Нелли Степанян
Sanktpēterburga   171 «чукчики» 11:22
Рустам Тиллабаев
Sanktpēterburga   119 «» 09:38
Гюльнара Тиллабаева
Sanktpēterburga   119 «» 09:38
Наташа Тимошенко
Sanktpēterburga   148 «Семицветик» 10:36
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   137 «Иван Сусанин» 10:14
Максим Точанский
Sanktpēterburga   137 «Иван Сусанин» 10:14
Алиса Третьяк
Sanktpēterburga   178 «Время вперед!» 11:36
Ольга Федорова
Sanktpēterburga   149 «РомаШишки» 10:38
Данил Халяпин
Sanktpēterburga   145 «Кругосветное путешествие» 10:30
Алена Халяпина
Sanktpēterburga   145 «Кругосветное путешествие» 10:30
Георгий Хохлов
Sanktpēterburga   117 «Школа №186(2)» 09:34
Даниил Цветов
Sanktpēterburga   152 «Турбогномы» 10:44
Денис Цветов
Sanktpēterburga   152 «Турбогномы» 10:44
Алла Чудова
Sanktpēterburga   160 «Ламы» 11:00
Слава Шаблюк
Sanktpēterburga   132 «КЛАССная команда» 10:04
Анна Шарапова
Sanktpēterburga   164 «Торнадо» 11:08
Диана Шарапова
Sanktpēterburga   164 «Торнадо» 11:08
Костя Штейнцайг
Sanktpēterburga   147 «КарКут Малый» 10:34
Наталья Шувалова
Sanktpēterburga   173 «» 11:26
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 09:00 птица Говорун

100

Юлия Крас

Sanktpēterburga

Надя Крас

Sanktpēterburga

Аня Лебедева

Sanktpēterburga

101 09:02 No name

101

Иван Князев

Sanktpēterburga

Елена Каширина

Sanktpēterburga

Алена Князева

Sanktpēterburga

Александра Руммо

Sanktpēterburga

102 09:04 No name

102

Юлия Красницкая

Sanktpēterburga

Станислав Красницкий

Sanktpēterburga

108 09:16 No name

108

Олеся Белова

Sanktpēterburga

Ульяна Гусева

Sanktpēterburga

Максим Искандаров

Sanktpēterburga

Мария Искандарова

Sanktpēterburga

115 09:30 AAA

115

Андрей Архипов

Sanktpēterburga

Ольга Архипова

Sanktpēterburga

Анечка Архипова

Sanktpēterburga

ФМЛ 30
116 09:32 Гулливеры и лилипуты

116

Елена Лексина

Sanktpēterburga

Артем Витов

Sanktpēterburga

Ланиил Лексин

Sanktpēterburga

117 09:34 Школа №186(2)

117

Эльмир Алиев

Sanktpēterburga

Яна Коровкина

Sanktpēterburga

Илья Поляков

Sanktpēterburga

Георгий Хохлов

Sanktpēterburga

118 09:36 muha
Александр Дудик

Sanktpēterburga

Иван Дудик

Sanktpēterburga

Сергей Дудик

Sanktpēterburga

119 09:38 No name

119

Рустам Тиллабаев

Sanktpēterburga

Гюльнара Тиллабаева

Sanktpēterburga

122 09:44 No name

122

Виктория Добровольская

Sanktpēterburga

Кристина Неизвестная

Sanktpēterburga

Александр Никифоров

Sanktpēterburga

Иван Попов

Sanktpēterburga

130 10:00 Бурундуй

130

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

132 10:04 КЛАССная команда

132

Дмитрий Подгорный

Sanktpēterburga

Слава Шаблюк

Sanktpēterburga

133 10:06 Горячая резина

133

Наталья Воробьёва

Sanktpēterburga

134 10:08 Ежики в тумане

134

Маргарита Голомозая

Sanktpēterburga

Светлана Голомозая

Sanktpēterburga

Владимир Орлов

Sanktpēterburga

135 10:10 Молодцы

135

Екатерина Солод

Sanktpēterburga

Ольга Солод

Sanktpēterburga

Сергей Солод

Sanktpēterburga

136 10:12 Алые паруса
Дина Киреева

Sanktpēterburga

Ксения Васильева

Sanktpēterburga

Ангелина Киреева

Sanktpēterburga

137 10:14 Иван Сусанин

137

Александр Николаев

Sanktpēterburga

Игорь Точанский

Sanktpēterburga

Максим Точанский

Sanktpēterburga

138 10:16 Путешественники

138

Иван Зелин

Sanktpēterburga

Лиза Зелина

Sanktpēterburga

Полина Курская

Sanktpēterburga

139 10:18 Кошкин дом

139

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

145 10:30 Кругосветное путешествие
Данил Халяпин

Sanktpēterburga

Алена Халяпина

Sanktpēterburga

146 10:32 квартет
Юлия Некрасова

Sanktpēterburga

Алиса Васютович

Sanktpēterburga

Алла Гребенникова

Sanktpēterburga

Надежда Гребенникова

Sanktpēterburga

147 10:34 КарКут Малый

147

Алиса Карпова

Sanktpēterburga

Дарья Карпова

Sanktpēterburga

Костя Штейнцайг

Sanktpēterburga

148 10:36 Семицветик

148

Екатерина Ватаманюк

Sanktpēterburga

Тимофей Ганков

Sanktpēterburga

Ольга Дроздова

Sanktpēterburga

Наташа Тимошенко

Sanktpēterburga

149 10:38 РомаШишки

149

Алексей Кричун

Sanktpēterburga

Софья Кричун

Sanktpēterburga

Ольга Федорова

Sanktpēterburga

150 10:40 Колобки+
Макар Новиков

Sanktpēterburga

Ольга Новикова

Sanktpēterburga

Глеб Рябоконь

Sanktpēterburga

Юрий Рябоконь

Sanktpēterburga

151 10:42 Mini-Любители Петербурга

151

Алиса Степанова

Sanktpēterburga

152 10:44 Турбогномы
Максим Цветов

Sanktpēterburga

Даниил Цветов

Sanktpēterburga

Денис Цветов

Sanktpēterburga

153 10:46 Большая прогулка
Юлия Давыдова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Диана Банникова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

154 10:48 Лемур

154

Павел Муравник

Sanktpēterburga

Гимназия №610
155 10:50 Коломна

155

Роман Архипов

Sanktpēterburga

Леонид Архипов

Sanktpēterburga

Юлия Архипова

Sanktpēterburga

156 10:52 Amigos & co

156

Арсений Волоцкий

Sanktpēterburga

Марк Златковский

Sanktpēterburga

Александр Иванов

Sanktpēterburga

Гимназия №610 , Школа №148 , Школа №67
157 10:54 Детище ориентировки

157

Олег Лодянов

Sanktpēterburga

Леша Лодянов

Sanktpēterburga

Юра Лодянов

Sanktpēterburga

160 11:00 Ламы
Мария Чудова

Sanktpēterburga

Людмила Капранова

Sanktpēterburga

Алла Чудова

Sanktpēterburga

161 11:02 Черные Драконы
Вадим Ананьев

Sanktpēterburga

Дмитрий Ананьев

Sanktpēterburga

Анастасия Кустова

Sanktpēterburga

162 11:04 Драконята
Надежда Сизова

Sanktpēterburga

Дарья Афонская

Sanktpēterburga

Софья Мельникова

Sanktpēterburga

Андрей Птицын

Sanktpēterburga

163 11:06 Движение
Добрыня Гридасов

Sanktpēterburga

Максим Кемеров

Sanktpēterburga

Даниил Прокофьев

Sanktpēterburga

Михаил Савченко

Sanktpēterburga

164 11:08 Торнадо

164

Анна Шарапова

Sanktpēterburga

Диана Шарапова

Sanktpēterburga

165 11:10 Пушистики
Артем Заглубоцкий

Sanktpēterburga

166 11:12 Дети ПКТ
167 11:14 Драконы
Ирина Балашова

Sanktpēterburga

Егор Погуляев

Sanktpēterburga

168 11:16 Угарные Энгрибердзики
Наталия Панова

Sanktpēterburga

Саша Борунова

Sanktpēterburga

Димон Панов

Sanktpēterburga

Татьяна Путырская

Sanktpēterburga

169 11:18 Апельсинка

169

Антонина Агуреева

Sanktpēterburga

170 11:20 Кифирчики
171 11:22 чукчики

171

Сабина Колдор

Sanktpēterburga

Глеб Паламарчук

Sanktpēterburga

Нелли Степанян

Sanktpēterburga

172 11:24 Львы
Максим Левицкий

Maskava

Ольга Лемпицкая

Maskava

Ульяна Лемпицкая

Maskava

173 11:26 No name
Евгений Кришталевич

Sanktpēterburga

Глеб Наумов

Sanktpēterburga

Алена Наумова

Sanktpēterburga

Наталья Шувалова

Sanktpēterburga

175 11:30 Три Улитки

175

Женя Мишина

Sanktpēterburga

Лена Мишина

Sanktpēterburga

Лиза Назарова

Sanktpēterburga

178 11:36 Время вперед!
Валерий Кухтин

Sanktpēterburga

Диана Пилипчук

Sanktpēterburga

Алиса Третьяк

Sanktpēterburga

180 11:40 Бараш

180

Алена Козлова

Ļeņingradas apgabals

Надежда Козлова

Ļeņingradas apgabals

Вячеслав Лагеев

Ļeņingradas apgabals