Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Marat Likhtin
Kazaņa   455 «Хоба» 10:50
Anastasya Perkina
Maskava   439 «Пингвин + эчпочмак» 10:18
Дарья Агафонова
Maskava   441 «Морква» 10:22
Лидия Антонова
Maskava   428 «Розмарин и Рубенс» 09:56
Татьяна Артамонова
Maskavas apgabals   422 «ГеМышь» 09:44
Наталия Банникова
Maskava   416 «Всегда три ошибки» 09:32
Элла Битарова
Maskavas apgabals   438 «Пыхпых» 10:16
Юра Бронников
Maskava   448 «броуновское движение» 10:36
Василий Ваcильев
Maskava   400 «За грибочками!» 09:00
Ольга Васильцова
Maskava   448 «броуновское движение» 10:36
Ирина Визгина
Kazaņa   442 «Блюзерия» 10:24
Света Гаранина
Maskava   412 «Копорье-2019» 09:24
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   443 «Забзунзуберлижфиналиш» 10:26
Никита Гиждеван
Kazaņa   431 «Зеленодольск» 10:02
Оксана Гиждеван
Kazaņa   431 «Зеленодольск» 10:02
Кирилл Грошенков
  401 «Тофсла и Вифсла» 09:02
Виктория Гулиева (Васильева)
Kazaņa   430 «Дошколята» 10:00
Алексей Длугач
Maskava   406 «Назад в будущее» 09:12
Дмитрий Забиров
Kazaņa   436 «Яростные овощи» 10:12
Елена Ивашковская
Maskava   457 «Высокий пинг» 10:54
Дарья Игнатова
Maskava   426 «Мятный карась» 09:52
Виталий Каримов
Maskava   454 «Пенсне Антоши» 10:48
Наталья Ковалева
Maskava   427 «Юркие жуки» 09:54
Даша Колобова
Maskava   457 «Высокий пинг» 10:54
Валентина Кормакова
Maskava   450 «Стихи и звезды остаются» 10:40
Наталья Костерева
Maskava   406 «Назад в будущее» 09:12
Екатерина Кропочева
Maskava   458 «Шестой класс» 10:56
Евгения Кузьмина
Kazaņa   421 «Эчпочмаклар» 09:42
Игорь Лылов
Maskava   451 «Шиповник» 10:42
Дарина Машковская
Sanktpēterburga   453 «Трое в лодке» 10:46
Наталья Милехина
Maskava   404 «Fernweh» 09:08
Дмитрий Мишин
Maskava   411 «Сон» 09:22
Марина Овсянникова
Maskava   426 «Мятный карась» 09:52
Евгений Романов
Maskava   407 «Казус» 09:14
Марина Рыкова
Maskava   451 «Шиповник» 10:42
Даша Савина
Maskava   423 «Столичные штуки» 09:46
Евгения Садыкова
Maskava   429 «ПоКазаниЯ» 09:58
Анастасия Сергеевна
Maskava   422 «ГеМышь» 09:44
Галина Силина
Maskava   409 «Прогульщики» 09:18
Гуля Субаева
Kazaņa   436 «Яростные овощи» 10:12
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   446 «Пара нормальных» 10:32
Альбина Шаймуллина
Kazaņa   437 «СВ838» 10:14
Дмитрий Шачнев
Maskava   406 «Назад в будущее» 09:12
Виталий Шевченко
Tālo ārzemju pilsētas   447 «Клуб любителей бактериородопсина» 10:34
Анна Шелудякова
Maskava   402 «оШЕЛомительные» 09:04
Наташа а
Maskava   413 «Жаботикаба» 09:26
Валерий Бицоев
Maskava   449 «Лисички в пиве» 10:38
Николай Большаков
Maskava   405 «Мохлики» 09:10
Илья Вильковиский
Maskava   457 «Высокий пинг» 10:54
Михаил Гончаров
Uļjanovska   429 «ПоКазаниЯ» 09:58
Лилия Гончарова
Uļjanovska   429 «ПоКазаниЯ» 09:58
Антон Е
Kazaņa   459 «сливки» 10:58
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   408 «TeamName» 09:16
Оксана Закирова
Kazaņa   431 «Зеленодольск» 10:02
Вадим Ившин
Kazaņa   442 «Блюзерия» 10:24
Константин Кузнецов
Maskava   433 «Цапонлак» 10:06
Александр Макеев
Maskava   456 «Табор Макеевых» 10:52
Анна Мартынова
Maskava   425 «пингвин» 09:50
Анна Откеева
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   408 «TeamName» 09:16
Ольга Печеневская
Kazaņa   403 «На месте не сидиться» 09:06
Леонид Поленов
Kazaņa   436 «Яростные овощи» 10:12
Алексей Сидоров
Kazaņa   435 «Jackalopes» 10:10
Юлия Ситник
Sanktpēterburga   445 «from SPb» 10:30
Алексей Суриков
Maskavas apgabals   414 «Света и Техники» 09:28
Андрей Троицкий
Kazaņa   460 «ТТ» 11:00
Екатерина Фролова
Maskava   444 «КатЮля» 10:28
Лилия Халитова
Kazaņa   436 «Яростные овощи» 10:12
Владимир Алексеев
Maskava   458 «Шестой класс» 10:56
Дина Алямова
Maskava   428 «Розмарин и Рубенс» 09:56
Марина Бабина
Maskava   416 «Всегда три ошибки» 09:32
Руслан Баймашкин
Maskava   414 «Света и Техники» 09:28
Светлана Баймашкина
Maskavas apgabals   414 «Света и Техники» 09:28
Артем Баскаков
Maskava   441 «Морква» 10:22
Светлана Бондаренко
Kaluga   415 «Red» 09:30
Анна Боровкова
Maskava   412 «Копорье-2019» 09:24
Екатерина Варгина
Kazaņa   440 «Колонизаторы» 10:20
Алина Габитова
Kazaņa   437 «СВ838» 10:14
Владимир Гаврилов
Sanktpēterburga   452 «leos mao» 10:44
Максим Герасёв
Maskavas apgabals   443 «Забзунзуберлижфиналиш» 10:26
Алёна Гиззатуллина
Миасс   410 «Витячи» 09:20
Галина Горькова
Sanktpēterburga   445 «from SPb» 10:30
Дмитрий Графский
Maskava   404 «Fernweh» 09:08
Сергей Гречихин
Kaluga   420 «Чита-Дрита…» 09:40
Сергей Губанов
Kaluga   410 «Витячи» 09:20
Оксана Гукасян
Maskava   438 «Пыхпых» 10:16
София Гукасян
Maskava   438 «Пыхпых» 10:16
Василиса Е
Kazaņa   459 «сливки» 10:58
Екатерина Е
Kazaņa   459 «сливки» 10:58
Инна Жукова
Maskava   427 «Юркие жуки» 09:54
Эльнура Загидуллина
Kazaņa   430 «Дошколята» 10:00
Михаил Закиров
Kazaņa   431 «Зеленодольск» 10:02
Елена Зиятдинова
Kazaņa   430 «Дошколята» 10:00
Иван Ивашковский
Maskava   457 «Высокий пинг» 10:54
Алия Ильясова
Kazaņa   437 «СВ838» 10:14
Елена Карасева
Kaluga   418 «Калужане» 09:36
Яна Карина
Kazaņa   442 «Блюзерия» 10:24
Егор Котляров
Kazaņa   403 «На месте не сидиться» 09:06
Динара Крутикова
Kazaņa   435 «Jackalopes» 10:10
Виктория Кузьмина
Kazaņa   421 «Эчпочмаклар» 09:42
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   446 «Пара нормальных» 10:32
Ксения Логгинова
Maskava   401 «Тофсла и Вифсла» 09:02
Гузель Магдиева
Kazaņa   455 «Хоба» 10:50
Михаил Макеев
Maskava   456 «Табор Макеевых» 10:52
Екатерина Макеева
Maskava   456 «Табор Макеевых» 10:52
Ирина Макеева
Maskava   456 «Табор Макеевых» 10:52
Юрий Мастеров
Kaluga   419 «Крестина Арбакайте» 09:38
Ольга Мастерова
Kaluga   419 «Крестина Арбакайте» 09:38
Артём Машковский
Sanktpēterburga   453 «Трое в лодке» 10:46
Кирилл Мостачев
Maskava   428 «Розмарин и Рубенс» 09:56
Энже Нигматуллина
Kazaņa   440 «Колонизаторы» 10:20
Алексей Николенко
Kaluga   415 «Red» 09:30
Светлана Образцова
Sanktpēterburga   445 «from SPb» 10:30
Сергей Одиноков
Kaluga   419 «Крестина Арбакайте» 09:38
Ася Одинокова
Kaluga   419 «Крестина Арбакайте» 09:38
Александр Парафонкин
Maskava   423 «Столичные штуки» 09:46
Михаил Родин
Kaluga   420 «Чита-Дрита…» 09:40
Ярослав Рябцев
Kaluga   418 «Калужане» 09:36
Денис Савельев
Kazaņa   442 «Блюзерия» 10:24
Хафиз Садретдинов
Maskava   454 «Пенсне Антоши» 10:48
Диана Садыкова
Kazaņa   430 «Дошколята» 10:00
Алла Салихова
Kazaņa   411 «Сон» 09:22
Заррина Саттарова
Kazaņa   440 «Колонизаторы» 10:20
Анастасия Сидорова
Kazaņa   435 «Jackalopes» 10:10
Алексей Силин
Maskava   409 «Прогульщики» 09:18
Татьяна Слёзкина
Kaluga   420 «Чита-Дрита…» 09:40
Юрий Слободян
Maskava   423 «Столичные штуки» 09:46
Сергей Струков
Kaluga   420 «Чита-Дрита…» 09:40
Марина Терёшина
Kazaņa   435 «Jackalopes» 10:10
Мария Троицкая
Kazaņa   460 «ТТ» 11:00
Дмитрий Троицкий
Maskava   414 «Света и Техники» 09:28
Лев Троицкий
Kazaņa   460 «ТТ» 11:00
Радим Троицкий
Kazaņa   460 «ТТ» 11:00
Владимир Трушков
Maskava   407 «Казус» 09:14
Дана Тукмеева
Kazaņa   440 «Колонизаторы» 10:20
Алексей Усиков
Kazaņa   411 «Сон» 09:22
Айрат Усманов
Kazaņa   411 «Сон» 09:22
ната Ф-Малиновская
Maskava   413 «Жаботикаба» 09:26
Анна Фрейдман
Maskava   439 «Пингвин + эчпочмак» 10:18
Юлия Фролова
Maskava   444 «КатЮля» 10:28
Михаил Храпов
Kaluga   410 «Витячи» 09:20
Пётр Чаев
Maskava   406 «Назад в будущее» 09:12
Максим Чалых
Kaluga   410 «Витячи» 09:20
Анна Чмыхова
Maskava   458 «Шестой класс» 10:56
Гузель Шайдуллина
Kazaņa   421 «Эчпочмаклар» 09:42
Лилия Шайдуллина
Kazaņa   421 «Эчпочмаклар» 09:42
Полина Шамина
Kazaņa   437 «СВ838» 10:14
Маргарита Шарипова
Maskava   450 «Стихи и звезды остаются» 10:40
Михаил Шевченко
  447 «Клуб любителей бактериородопсина» 10:34
Наталья Шевченко
  447 «Клуб любителей бактериородопсина» 10:34
Андрей Шелудяков
Maskava   402 «оШЕЛомительные» 09:04
Илья Шелудяков
Maskava   402 «оШЕЛомительные» 09:04
Дарья Шелудякова
Maskava   402 «оШЕЛомительные» 09:04
Леонид Щелоков
Maskava   432 «Налево» 10:04
Светлана Щелокова
Maskava   432 «Налево» 10:04
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 09:00 За грибочками!

400

401 09:02 Тофсла и Вифсла

401

Ксения Логгинова

Maskava

402 09:04 оШЕЛомительные

402

Андрей Шелудяков

Maskava

Илья Шелудяков

Maskava

Дарья Шелудякова

Maskava

403 09:06 На месте не сидиться

403

Егор Котляров

Kazaņa

404 09:08 Fernweh

404

Дмитрий Графский

Maskava

405 09:10 Мохлики

405

406 09:12 Назад в будущее

406

407 09:14 Казус

407

Владимир Трушков

Maskava

408 09:16 TeamName

408

Алексей Еньков

Sanktpēterburga

Анна Откеева

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

409 09:18 Прогульщики

409

Алексей Силин

Maskava

410 09:20 Витячи

410

Алёна Гиззатуллина

Миасс

Сергей Губанов

Kaluga

Михаил Храпов

Kaluga

Максим Чалых

Kaluga

411 09:22 Сон

411

Алла Салихова

Kazaņa

Алексей Усиков

Kazaņa

Айрат Усманов

Kazaņa

412 09:24 Копорье-2019
Анна Боровкова

Maskava

413 09:26 Жаботикаба

413

Наташа а

Maskava

ната Ф-Малиновская

Maskava

414 09:28 Света и Техники

414

Алексей Суриков

Maskavas apgabals

Руслан Баймашкин

Maskava

Светлана Баймашкина

Maskavas apgabals

Дмитрий Троицкий

Maskava

415 09:30 Red

415

Светлана Бондаренко

Kaluga

Алексей Николенко

Kaluga

416 09:32 Всегда три ошибки

416

Марина Бабина

Maskava

418 09:36 Калужане

418

Елена Карасева

Kaluga

Ярослав Рябцев

Kaluga

419 09:38 Крестина Арбакайте

419

Юрий Мастеров

Kaluga

Ольга Мастерова

Kaluga

Сергей Одиноков

Kaluga

Ася Одинокова

Kaluga

420 09:40 Чита-Дрита…

420

Сергей Гречихин

Kaluga

Михаил Родин

Kaluga

Татьяна Слёзкина

Kaluga

Сергей Струков

Kaluga

421 09:42 Эчпочмаклар

421

Виктория Кузьмина

Kazaņa

Гузель Шайдуллина

Kazaņa

Лилия Шайдуллина

Kazaņa

422 09:44 ГеМышь

422

423 09:46 Столичные штуки

423

Александр Парафонкин

Maskava

Юрий Слободян

Maskava

425 09:50 пингвин

425

426 09:52 Мятный карась

426

427 09:54 Юркие жуки

427

Инна Жукова

Maskava

428 09:56 Розмарин и Рубенс

428

Дина Алямова

Maskava

Кирилл Мостачев

Maskava

429 09:58 ПоКазаниЯ

429

430 10:00 Дошколята

430

Эльнура Загидуллина

Kazaņa

Елена Зиятдинова

Kazaņa

Диана Садыкова

Kazaņa

431 10:02 Зеленодольск

431

Михаил Закиров

Kazaņa

432 10:04 Налево

432

Леонид Щелоков

Maskava

Светлана Щелокова

Maskava

433 10:06 Цапонлак

433

435 10:10 Jackalopes

435

Динара Крутикова

Kazaņa

Анастасия Сидорова

Kazaņa

Марина Терёшина

Kazaņa

436 10:12 Яростные овощи

436

437 10:14 СВ838

437

Алина Габитова

Kazaņa

Алия Ильясова

Kazaņa

Полина Шамина

Kazaņa

438 10:16 Пыхпых

438

Элла Битарова

Maskavas apgabals

Оксана Гукасян

Maskava

София Гукасян

Maskava

439 10:18 Пингвин + эчпочмак

439

Анна Фрейдман

Maskava

440 10:20 Колонизаторы

440

Екатерина Варгина

Kazaņa

Энже Нигматуллина

Kazaņa

Заррина Саттарова

Kazaņa

Дана Тукмеева

Kazaņa

441 10:22 Морква

441

Артем Баскаков

Maskava

442 10:24 Блюзерия

442

Яна Карина

Kazaņa

Денис Савельев

Kazaņa

443 10:26 Забзунзуберлижфиналиш

443

Максим Герасёв

Maskavas apgabals

444 10:28 КатЮля

444

Юлия Фролова

Maskava

445 10:30 from SPb

445

Юлия Ситник

Sanktpēterburga

Галина Горькова

Sanktpēterburga

Светлана Образцова

Sanktpēterburga

446 10:32 Пара нормальных

446

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

447 10:34 Клуб любителей бактериородопсина

447

Виталий Шевченко

Tālo ārzemju pilsētas

Михаил Шевченко

Наталья Шевченко

448 10:36 броуновское движение

448

449 10:38 Лисички в пиве

449

450 10:40 Стихи и звезды остаются

450

Маргарита Шарипова

Maskava

451 10:42 Шиповник

451

452 10:44 leos mao

452

Владимир Гаврилов

Sanktpēterburga

453 10:46 Трое в лодке

453

Артём Машковский

Sanktpēterburga

454 10:48 Пенсне Антоши

454

Хафиз Садретдинов

Maskava

455 10:50 Хоба

455

Marat Likhtin

Kazaņa

Гузель Магдиева

Kazaņa

456 10:52 Табор Макеевых

456

Михаил Макеев

Maskava

Екатерина Макеева

Maskava

Ирина Макеева

Maskava

457 10:54 Высокий пинг

457

Иван Ивашковский

Maskava

458 10:56 Шестой класс

458

Владимир Алексеев

Maskava

Анна Чмыхова

Maskava

459 10:58 сливки

459

Антон Е

Kazaņa

Василиса Е

Kazaņa

Екатерина Е

Kazaņa

460 11:00 ТТ

460

Мария Троицкая

Kazaņa

Лев Троицкий

Kazaņa

Радим Троицкий

Kazaņa

461 11:02 No name

461