Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alexey Enikeev
Puškina   1133 «Иверни» 12:13
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   192 «Slow Snails» 11:32
Yury Luzyanin
Sanktpēterburga   1147 «Человек и мышь» 12:27
Olga Nikolaeva
Sanktpēterburga   177 «ъ» 11:17
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   191 «Квант НастРоения» 11:31
Alexey Yuryevich
Sanktpēterburga   129 «Овал» 10:29
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   104 «Нас пятеро» 10:04
Алексей Ануфриев
Sanktpēterburga   154 «Двое из ларца» 10:54
Ася Аркадьева
Sanktpēterburga   1173 «Веселые канарейки» 12:53
Анастасия Бабенко
Sanktpēterburga   134 «Успеть на самолет» 10:34
Александр Баранов
Sanktpēterburga   144 «Йошта» 10:44
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   103 «Улица Красных Зорь» 10:03
Мария Белинская
Sanktpēterburga   193 «Лопе де Вега» 11:33
Лиза Белова
Sanktpēterburga   171 «CityRunners» 11:11
Любовь Белова
Sanktpēterburga   100 «Танки грязи не боятся» 10:00
Надежда Беляева
Sanktpēterburga   1104 «Променад» 11:44
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   183 «ГРДН КРЧ» 11:23
Алексей Беспятов
Sanktpēterburga   199 «Лёлик+Лелёк» 11:39
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   113 «Жуки-ударники» 10:13
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   1144 «Удачный день» 12:24
Наталия Боровикова
Sanktpēterburga   1108 «weekend» 11:48
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   1139 «Муми-мамы» 12:19
Ирина Буданова
Sanktpēterburga   1196 «Друзья - искатели» 13:16
Юлия Буданова
Sanktpēterburga   175 «Идем вместе!» 11:15
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   1114 «БРыСь» 11:54
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   111 «Ежики в тумане» 10:11
Фаина Бякина
Sanktpēterburga   1112 «29й день» 11:52
Мария Васильева
Sanktpēterburga   1160 «Двести тридцать два» 12:40
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   1185 «ДиМашка» 13:05
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   139 «Пака» 10:39
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   127 «keepsake» 10:27
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   138 «Топонимическая комиссия» 10:38
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   126 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 10:26
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   1137 «Гав-Гав» 12:17
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   112 «Портал» 10:12
Анастасия Галактионова
Sanktpēterburga   1178 «Архидум» 12:58
Надежда Галицкая
Sanktpēterburga   1166 «Слорафики» 12:46
Дина Галкина
Sanktpēterburga   183 «ГРДН КРЧ» 11:23
Иван Генералов
Sanktpēterburga   1162 «Куда-то туда» 12:42
Ирина Григорьева
Sanktpēterburga   1200 «Пыжи» 13:20
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   1172 «Команда» 12:52
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   144 «Йошта» 10:44
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   118 «Точный расчет» 10:18
Татьяна Дудук
Sanktpēterburga   161 «др Тани 1» 11:01
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   123 «Взаимно хвостатые» 10:23
Надежда Евстифеева
Sanktpēterburga   151 «ВаНад'ий» 10:51
Евгений Елманов
Maskava   1118 «Kon-Tiki» 11:58
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   160 «Д'Амба» 11:00
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   160 «Д'Амба» 11:00
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   190 «От рассвета до Просвета» 11:30
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   188 «Gas Powered Stick!!!» 11:28
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   198 «Серпентарий» 11:38
Александра Зотова
Sanktpēterburga   122 «Corso Y Sus Angel» 10:22
Ульяна Зотова
Sanktpēterburga   106 «Совет» 10:06
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   135 «Полный дальше» 10:35
Наталья Ильина
Sanktpēterburga   1204 «Focusstyle» 13:24
Валерия Иринчинова
Sanktpēterburga   1140 «Дон Педро» 12:20
Катерина Исакова
Sanktpēterburga   1167 «Ластоногий чебурек» 12:47
Света Исакова
Sanktpēterburga   1138 «PS» 12:18
Светлана Казакеева
Sanktpēterburga   168 «Абракозябра» 11:08
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   161 «др Тани 1» 11:01
Лида Кастильо Чагина
Sanktpēterburga   1131 «Чайка, лети» 12:11
Алексей Кацман
Sanktpēterburga   1193 «Попугай» 13:13
Александра Киланова
Sanktpēterburga   132 «Family look» 10:32
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   158 «Ultimate Survival» 10:58
Владислав Ковалевский
Sanktpēterburga   1120 «Котики Большого города» 12:00
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   1158 «Котики#1» 12:38
Елена Козлова
Sanktpēterburga   123 «Взаимно хвостатые» 10:23
Ольга Кокорина
Sanktpēterburga   1169 «Закон Ома» 12:49
Валентина Колягина
Maskavas apgabals   107 «Авиаторы» 10:07
Инна Комарова
Sanktpēterburga   1115 «Муля» 11:55
Ирина Компанеева
Sanktpēterburga   1142 «Бешеные хорьки» 12:22
Катя Кони
Sanktpēterburga   105 «С верой в солнечные батареи» 10:05
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   141 «ДашАня» 10:41
Таня Кононова
Sanktpēterburga   1132 «Ой вэй» 12:12
Александра Косинская
Sanktpēterburga   146 «Водопроводчики» 10:46
Ольга Котлярская
Sanktpēterburga   1120 «Котики Большого города» 12:00
Александр Котов
Sanktpēterburga   178 «Эллехандро» 11:18
Нина Красавина
Sanktpēterburga   155 «Шевели булками» 10:55
Ольга Красковская
Sanktpēterburga   110 «Полуводомеры» 10:10
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   127 «keepsake» 10:27
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   115 «Rabid Ferrets-1» 10:15
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   122 «Corso Y Sus Angel» 10:22
Роман Кулагин
Puškina   191 «Квант НастРоения» 11:31
Юрий Курочкин
Sanktpēterburga   1141 «Барселона» 12:21
Игорь Лапшов
Maskava   1146 «Посторонним В!» 12:26
Сергей Лебедев
Sanktpēterburga   1165 «Переходный возраст» 12:45
Доронина Лена
Sanktpēterburga   1171 «СЛОН» 12:51
Александра Линцбах
Sanktpēterburga   1205 «Котюнинг» 13:25
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   1170 «Crazy physics» 12:50
Анна Майорова
Sanktpēterburga   1174 «Семейка Адамс» 12:54
Ксения Макарова
Sanktpēterburga   1184 «Wolsey's Wig» 13:04
Мария Максименко
Sanktpēterburga   1165 «Переходный возраст» 12:45
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   101 «Бурундуй» 10:01
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   1103 «Luthien ar glirdan» 11:43
Настасья Михайлова
Sanktpēterburga   1164 «Мы до шести» 12:44
Борис Моисеев
Maskava   149 «Не думай!» 10:49
Елизавета Московкина
Sanktpēterburga   163 «др Тани 3» 11:03
Николай Мягков
Maskavas apgabals   1195 «Кувыркалка» 13:15
Ирина Наумчук
Sanktpēterburga   1177 «Кофейная кантата» 12:57
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   1146 «Посторонним В!» 12:26
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   141 «ДашАня» 10:41
Роман Орлов
Sanktpēterburga   196 «Пролетный клистрон» 11:36
Светлана Парилова
Sanktpēterburga   1187 «Петсон и Финдус» 13:07
Татьяна Парфёнова
Sanktpēterburga   119 «Миньоны» 10:19
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   153 «Стремительный пеландук» 10:53
Лида Перовская
Sanktpēterburga   106 «Совет» 10:06
Антон Петров
Sanktpēterburga   1112 «29й день» 11:52
Юрий Петров
Sanktpēterburga   1126 «Север не найден» 12:06
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   1126 «Север не найден» 12:06
Елена Пименова
Sanktpēterburga   173 «Пупсики» 11:13
Марина Платонова
Sanktpēterburga   1192 «Хочу домой» 13:12
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   1103 «Luthien ar glirdan» 11:43
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   148 «Маруся и Co» 10:48
Ирина Поляк
Maskava   149 «Не думай!» 10:49
Александр Постняков
Sanktpēterburga   116 «O_0» 10:16
Мария Постнякова
Sanktpēterburga   116 «O_0» 10:16
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   1136 «AR-info.ru» 12:16
Александр Приемский
Sanktpēterburga   1157 «Норвежские лоси» 12:37
Евгения Прилуцкая
Sanktpēterburga   114 «Фифа, Цаца и Фря» 10:14
Лёха Прохоренков
Sanktpēterburga   1154 «Бабочки в животе» 12:34
Мария Пудова
Sanktpēterburga   1156 «АНГЕЛьские ПрОХОДимцы» 12:36
Екатерина Пустовалова
Sanktpēterburga   1183 «Андрюша и Катюша» 13:03
Алеся Резник
Sanktpēterburga   1180 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 13:00
Сергей Реука
Sanktpēterburga   1152 «Огни Самайна» 12:32
Ксения Романова
Maskava   120 «Rabid Ferrets - 2» 10:20
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   124 «Shopaholics» 10:24
Наталья Рыбалко
Sanktpēterburga   170 «Оказия» 11:10
Антон Рыжов
Sanktpēterburga   105 «С верой в солнечные батареи» 10:05
Антон Рюмин
Maskava   133 «Норд-Квест» 10:33
Филипп Рябчун
Sanktpēterburga   1102 «Аскетичный Аксолотль» 11:42
Рита Саблина
Maskava   1135 «Мимимишки» 12:15
Ира Савельева
Sanktpēterburga   1101 «Пилигримы» 11:41
Мария Савельева
Sanktpēterburga   1198 «Пока так» 13:18
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   115 «Rabid Ferrets-1» 10:15
Андрей Сапронов
Sanktpēterburga   1155 «Тин-Тин» 12:35
Елизавета Сафотерова
Sanktpēterburga   126 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 10:26
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   145 «Львёнка-Алёнка» 10:45
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   145 «Львёнка-Алёнка» 10:45
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   138 «Топонимическая комиссия» 10:38
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   162 «др Тани 2» 11:02
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   1106 «Ёжики в морковке» 11:46
Сергей Снарский
Sanktpēterburga   125 «Сердца двух» 10:25
Лиза Солдатова
Sanktpēterburga   1202 «Лимон» 13:22
Ольга Соловьева
Sanktpēterburga   129 «Овал» 10:29
Елена Спасская
Sanktpēterburga   1117 «Северные амазонки» 11:57
Илья Стаковский
Sanktpēterburga   1130 «SRDC» 12:10
Роман Стецкевич
Sanktpēterburga   1127 «Мастер и Маргарита» 12:07
Андрей Субботин
Sanktpēterburga   175 «Идем вместе!» 11:15
АНДРЕЙ СУББОТИН
Sanktpēterburga   136 «ЯПОНА МАТЬ 1/2» 10:36
Елена Сычева
Sanktpēterburga   1108 «weekend» 11:48
Дмитрий Тарарыков
Maskava   109 «From Moscow — with Love and Squalor» 10:09
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   1194 «Сон Разума» 13:14
Артём Титов
Sanktpēterburga   1206 «twenty three» 13:26
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   180 «Божьи одуванчики» 11:20
Андрей Трофимук
Sanktpēterburga   1175 «Черт+» 12:55
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   136 «ЯПОНА МАТЬ 1/2» 10:36
Наталия Тупкалова
Sanktpēterburga   157 «Я большой» 10:57
Серёжа Тыньянов
Sanktpēterburga   171 «CityRunners» 11:11
Анна Уварова
Sanktpēterburga   1100 «Кисоньки 18+» 11:40
Катя Углева
Sanktpēterburga   1145 «Софиты» 12:25
Ольга Углева
Sanktpēterburga   1173 «Веселые канарейки» 12:53
Яна Ундозёрова
Sanktpēterburga   1162 «Куда-то туда» 12:42
Наталия Ускова
Sanktpēterburga   185 «alter ego duo» 11:25
Алексей Федоренко
Sanktpēterburga   185 «alter ego duo» 11:25
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   184 «Апельсинчики» 11:24
Юлия Федорова
Sanktpēterburga   184 «Апельсинчики» 11:24
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   1107 «Пес да лис» 11:47
Иван Фредерикс
Sanktpēterburga   1170 «Crazy physics» 12:50
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   169 «Финики» 11:09
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   140 «NiceГра» 10:40
Катерина Храмова
Maskava   1118 «Kon-Tiki» 11:58
Мария Христич
Maskava   176 «Чебуреки» 11:16
Надежда Чеботкова
Sanktpēterburga   109 «From Moscow — with Love and Squalor» 10:09
Алина Чебочакова
Sanktpēterburga   1181 «скоро отпуск» 13:01
Павел Чивиксин
Sanktpēterburga   1179 «ЧП-112» 12:59
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   1179 «ЧП-112» 12:59
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   102 «Валенки» 10:02
Мария Шер
Sanktpēterburga   1169 «Закон Ома» 12:49
Ольга Ширкова
Sanktpēterburga   1194 «Сон Разума» 13:14
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   173 «Пупсики» 11:13
Александр Шпер
Maskava   100 «Танки грязи не боятся» 10:00
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   137 «Птички-птички» 10:37
Ольга Ярмош
Sanktpēterburga   1116 «Дети у бабушки» 11:56
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   153 «Стремительный пеландук» 10:53
Anna Petrova
Sanktpēterburga   1121 «Мы» 12:01
Denis Semenov
Sanktpēterburga   1143 «Кавитация» 12:23
Elias Vasiliev
Sanktpēterburga   1149 «Бригада SOS» 12:29
Анастасия Белова
Sanktpēterburga   1197 «Бегущие банки» 13:17
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   167 «бакуганы» 11:07
Оля Власова
Sanktpēterburga   110 «Полуводомеры» 10:10
Татьяна Войстрик
Sanktpēterburga   159 «Так или иначе» 10:59
Мария Волкова
Sanktpēterburga   1148 «Кто сказал, что я сдал?..» 12:28
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   135 «Полный дальше» 10:35
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   1137 «Гав-Гав» 12:17
Татьяна Гончарова
Sanktpēterburga   150 «Mystery shack» 10:50
Алена Горбунова
Sanktpēterburga   1182 «Ламбушка» 13:02
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   1109 «Бабуины» 11:49
Юрий Зарудко
Sanktpēterburga   147 «Новая папка 5» 10:47
Надежда Игошина
Sanktpēterburga   1100 «Кисоньки 18+» 11:40
Екатерина Изотова
Sanktpēterburga   194 «MonTrésor» 11:34
Владислав Илатовский
Sanktpēterburga   1191 «Илатович» 13:11
Екатерина Киселева
Sanktpēterburga   196 «Пролетный клистрон» 11:36
Марина Клементьева
Sanktpēterburga   1111 «Штаны на лямках» 11:51
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   1176 «Липовка» 12:56
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   1105 «Кошки-мышки» 11:45
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   1122 «Город И» 12:02
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   117 «Кто-то где-то» 10:17
Марина Лебедева
Sanktpēterburga   133 «Норд-Квест» 10:33
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   1189 «Билет на балет» 13:09
Олег Максимов
Sanktpēterburga   1119 «Колпинские пельмешки» 11:59
Надежда Моисеева
Sanktpēterburga   1113 «Столбовые дворяне» 11:53
АННА МОЛОДОВА
Sanktpēterburga   143 «Люблю мужа!» 10:43
Дмитрий Мордасов
Sanktpēterburga   1159 «Ооо Котики 2» 12:39
Анастасия Николаева
Sanktpēterburga   142 «TDV» 10:42
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   128 «Цветы запоздалые» 10:28
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   1203 «Царица полей» 13:23
Надежда Рерих
Sanktpēterburga   187 «Не виноватая я! Он сам пришел!» 11:27
Марина Рупышева
Sanktpēterburga   1125 «Клевые девчонки» 12:05
Родион Рыбалко
Sanktpēterburga   170 «Оказия» 11:10
Дарья Савельева
Sanktpēterburga   198 «Серпентарий» 11:38
Анастасия Самусева
Ļeņingradas apgabals   195 «Шпунтики» 11:35
Елена Серебреникова
Sanktpēterburga   1139 «Муми-мамы» 12:19
Светлана Солод
Sanktpēterburga   1153 «Новая_команда» 12:33
Александр Спирин
Sanktpēterburga   131 «Умный Кот» 10:31
Мария Спирина
Sanktpēterburga   131 «Умный Кот» 10:31
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   179 «Фёдоры» 11:19
Анна Торопова
Sanktpēterburga   125 «Сердца двух» 10:25
Дмитрий Тюфтяков
Sanktpēterburga   174 «Пойдём в кино?» 11:14
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   1191 «Илатович» 13:11
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   1199 «Кли-Кли» 13:19
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   179 «Фёдоры» 11:19
Алена Хайрутдинова
Sanktpēterburga   186 «Dream Team» 11:26
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   1161 «Дети хронического индейца» 12:41
Matthew Kilpatrick
Sanktpēterburga   1184 «Wolsey's Wig» 13:04
Тамара Абакумова
Sanktpēterburga   108 «Принцип домино» 10:08
Даниил Абрамов
Sanktpēterburga   1202 «Лимон» 13:22
Лина Агиева
Sanktpēterburga   1157 «Норвежские лоси» 12:37
Екатерина Алаева
Sanktpēterburga   1155 «Тин-Тин» 12:35
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   180 «Божьи одуванчики» 11:20
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   1106 «Ёжики в морковке» 11:46
Люба Астахова
Sanktpēterburga   190 «От рассвета до Просвета» 11:30
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   1114 «БРыСь» 11:54
Наталья Беляева
Sanktpēterburga   1104 «Променад» 11:44
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   154 «Двое из ларца» 10:54
Ольга Беспятова
Sanktpēterburga   199 «Лёлик+Лелёк» 11:39
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   117 «Кто-то где-то» 10:17
Анна Борковская
Sanktpēterburga   148 «Маруся и Co» 10:48
Святослав Бородин
Sanktpēterburga   1178 «Архидум» 12:58
Василий Бубнов
Sanktpēterburga   1167 «Ластоногий чебурек» 12:47
Наталья Булыгина
Sanktpēterburga   1110 «Бабки Йошки» 11:50
Сергей Бурмин
Sanktpēterburga   176 «Чебуреки» 11:16
Станислав Вернер
Sanktpēterburga   124 «Shopaholics» 10:24
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   103 «Улица Красных Зорь» 10:03
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   167 «бакуганы» 11:07
Васик Гагарин
Sanktpēterburga   1105 «Кошки-мышки» 11:45
Максим Ганцев
Sanktpēterburga   119 «Миньоны» 10:19
Даниил Гительсон
Sanktpēterburga   157 «Я большой» 10:57
Света Говорова
Sanktpēterburga   1132 «Ой вэй» 12:12
Максим Григорьев
Sanktpēterburga   1200 «Пыжи» 13:20
Николай Гришанов
Maskavas apgabals   107 «Авиаторы» 10:07
Антон Губанов
Sanktpēterburga   132 «Family look» 10:32
Эльмира Губина
Sanktpēterburga   178 «Эллехандро» 11:18
Павел Гузаев
Sanktpēterburga   1124 «Лапули» 12:04
Татьяна Гузаева
Sanktpēterburga   1124 «Лапули» 12:04
Андрей Дмитриев
Sanktpēterburga   166 «др Тани 6» 11:06
Светлана Дорохова
Sanktpēterburga   1144 «Удачный день» 12:24
Александр Дудин
Sanktpēterburga   186 «Dream Team» 11:26
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   140 «NiceГра» 10:40
Таисия Евтюкова
Sanktpēterburga   1154 «Бабочки в животе» 12:34
Елена Ерохина
Sanktpēterburga   193 «Лопе де Вега» 11:33
Мария Ефимовская
Sanktpēterburga   1160 «Двести тридцать два» 12:40
Карина Жамова
Sanktpēterburga   164 «др Тани 4» 11:04
Виктория Зарудко
Sanktpēterburga   147 «Новая папка 5» 10:47
Ксения Зимина
Sanktpēterburga   1127 «Мастер и Маргарита» 12:07
Анна Иванова
Sanktpēterburga   1166 «Слорафики» 12:46
Нина Иванова
Sanktpēterburga   102 «Валенки» 10:02
Сергей Ильин
Sanktpēterburga   1204 «Focusstyle» 13:24
Татьяна Кавина
Čerepoveca   1101 «Пилигримы» 11:41
Константин Казакеев
Sanktpēterburga   168 «Абракозябра» 11:08
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   1150 «Крутые бобры» 12:30
Катерина Карасева
Sanktpēterburga   1198 «Пока так» 13:18
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   104 «Нас пятеро» 10:04
Сергей Киншин
Sanktpēterburga   1153 «Новая_команда» 12:33
Максим Кобзев
Sanktpēterburga   139 «Пака» 10:39
Инна Ковалевская
Sanktpēterburga   1201 «Доба дута!» 13:21
Сергей Ковалевский
Sanktpēterburga   1201 «Доба дута!» 13:21
Юлия Козак
Sanktpēterburga   1130 «SRDC» 12:10
Александра Колсанова
Sanktpēterburga   1102 «Аскетичный Аксолотль» 11:42
Людмила Королева
Sanktpēterburga   1176 «Липовка» 12:56
Валентина Косинская
Sanktpēterburga   146 «Водопроводчики» 10:46
Александр Красавин
Sanktpēterburga   155 «Шевели булками» 10:55
Александра Кузьмичева
Sanktpēterburga   1159 «Ооо Котики 2» 12:39
Екатерина Куксенок
Sanktpēterburga   1149 «Бригада SOS» 12:29
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   111 «Ежики в тумане» 10:11
Мария Куликова
Sanktpēterburga   192 «Slow Snails» 11:32
Наталья Кызина
Sanktpēterburga   1163 «Дети Камбоджи» 12:43
Виктор Лавриновский
Sanktpēterburga   163 «др Тани 3» 11:03
Роман Ларионов
Sanktpēterburga   158 «Ultimate Survival» 10:58
Павел Маврин
Sanktpēterburga   1135 «Мимимишки» 12:15
Оксана Майкова
Sanktpēterburga   1110 «Бабки Йошки» 11:50
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   1119 «Колпинские пельмешки» 11:59
Антон Малков
Sanktpēterburga   130 «ЗаяцБелка» 10:30
Наталия Малкова
Sanktpēterburga   130 «ЗаяцБелка» 10:30
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   101 «Бурундуй» 10:01
Анастасия Махнева
Sanktpēterburga   181 «ТИХО-ходы» 11:21
Мария Мащенко
Ļeņingradas apgabals   195 «Шпунтики» 11:35
Артем Мельниченко
Sanktpēterburga   134 «Успеть на самолет» 10:34
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   1122 «Город И» 12:02
Денис Механиков
Sanktpēterburga   1107 «Пес да лис» 11:47
Ирина Милёхина
Sanktpēterburga   1172 «Команда» 12:52
Нина Минина
Sanktpēterburga   128 «Цветы запоздалые» 10:28
Женя Миронова
Sanktpēterburga   1133 «Иверни» 12:13
Илья Молодов
Sanktpēterburga   143 «Люблю мужа!» 10:43
Юлия Нагурянская
Sanktpēterburga   1125 «Клевые девчонки» 12:05
Константин Николаев
Sanktpēterburga   1163 «Дети Камбоджи» 12:43
Павел Николаев
Sanktpēterburga   1138 «PS» 12:18
Тома Николаева
Sanktpēterburga   169 «Финики» 11:09
Ольга Орлова
Sanktpēterburga   1196 «Друзья - искатели» 13:16
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   1136 «AR-info.ru» 12:16
Аня Парилова
Sanktpēterburga   1187 «Петсон и Финдус» 13:07
Алена Перепёлко
Sanktpēterburga   1195 «Кувыркалка» 13:15
Аня Петросян
Sanktpēterburga   1192 «Хочу домой» 13:12
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   1109 «Бабуины» 11:49
Алена Потыкалова
Maskava   120 «Rabid Ferrets - 2» 10:20
Кристина Пояркова
Sanktpēterburga   1115 «Муля» 11:55
Иван Приходченко
Sanktpēterburga   151 «ВаНад'ий» 10:51
Андрей Пустовалов
Sanktpēterburga   1183 «Андрюша и Катюша» 13:03
Марина Рубина
Sanktpēterburga   108 «Принцип домино» 10:08
Анна Савина
Sanktpēterburga   1140 «Дон Педро» 12:20
Мария Савина
Sanktpēterburga   1152 «Огни Самайна» 12:32
Анна Савицкая
Sanktpēterburga   150 «Mystery shack» 10:50
Татьяна Селиванова
Sanktpēterburga   166 «др Тани 6» 11:06
Манас Сеферян
Sanktpēterburga   1205 «Котюнинг» 13:25
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   1203 «Царица полей» 13:23
Владимир Смирнов
Sanktpēterburga   1113 «Столбовые дворяне» 11:53
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   1197 «Бегущие банки» 13:17
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   194 «MonTrésor» 11:34
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   188 «Gas Powered Stick!!!» 11:28
Мария Соколова
Sanktpēterburga   1185 «ДиМашка» 13:05
Екатерина Сорокина
Sanktpēterburga   1116 «Дети у бабушки» 11:56
Виталий Софронов
Sanktpēterburga   1182 «Ламбушка» 13:02
Анастасия Станчул
Sanktpēterburga   1193 «Попугай» 13:13
Полина Старкова
Sanktpēterburga   1175 «Черт+» 12:55
Евгений Судаков
Sanktpēterburga   1174 «Семейка Адамс» 12:54
Юрий Суркис
Sanktpēterburga   114 «Фифа, Цаца и Фря» 10:14
Павел Суханов
Sanktpēterburga   1171 «СЛОН» 12:51
Дмитрий Сухов
Sanktpēterburga   1158 «Котики#1» 12:38
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   1142 «Бешеные хорьки» 12:22
Наталья Тимофеева
Sanktpēterburga   1189 «Билет на балет» 13:09
Анна Титова
Sanktpēterburga   1206 «twenty three» 13:26
Вячеслав Тихонов
Sanktpēterburga   1145 «Софиты» 12:25
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   181 «ТИХО-ходы» 11:21
Настя Тишина
Sanktpēterburga   1131 «Чайка, лети» 12:11
Дмитрий Ткачев
Sanktpēterburga   142 «TDV» 10:42
Екатерина Ткаченко
Sanktpēterburga   1199 «Кли-Кли» 13:19
Елена Торохтунова
Sanktpēterburga   1147 «Человек и мышь» 12:27
Петр Третьяков
Sanktpēterburga   1164 «Мы до шести» 12:44
Ольга Трусова
Sanktpēterburga   174 «Пойдём в кино?» 11:14
Мария Тучина
Sanktpēterburga   1123 «Пупсы» 12:03
Кристина Тушенцова
Sanktpēterburga   187 «Не виноватая я! Он сам пришел!» 11:27
Таня Фёдорова
Sanktpēterburga   1143 «Кавитация» 12:23
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   137 «Птички-птички» 10:37
Игорь Хан
Sanktpēterburga   1180 «Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее» 13:00
Александра Херсонская
Sanktpēterburga   1156 «АНГЕЛьские ПрОХОДимцы» 12:36
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   1161 «Дети хронического индейца» 12:41
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   118 «Точный расчет» 10:18
Екатерина Холопова
Sanktpēterburga   164 «др Тани 4» 11:04
Марина Хохрякова
Sanktpēterburga   159 «Так или иначе» 10:59
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   113 «Жуки-ударники» 10:13
Андрей Черников
Sanktpēterburga   1150 «Крутые бобры» 12:30
Александра Чернышова
Sanktpēterburga   1117 «Северные амазонки» 11:57
Валерий Шаманин
Sanktpēterburga   1148 «Кто сказал, что я сдал?..» 12:28
Василий Шамко
Sanktpēterburga   112 «Портал» 10:12
Валерий Шкаленко
Sanktpēterburga   1123 «Пупсы» 12:03
Игорь Щавелёв-Садомовский
Sanktpēterburga   1181 «скоро отпуск» 13:01
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Танки грязи не боятся

100

101 10:01 Бурундуй

101

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

102 10:02 Валенки

102

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

103 10:03 Улица Красных Зорь

103

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Верутина

Sanktpēterburga

104 10:04 Нас пятеро
Надежда Карнаухова

Sanktpēterburga

105 10:05 С верой в солнечные батареи

105

Катя Кони

Sanktpēterburga

Антон Рыжов

Sanktpēterburga

106 10:06 Совет

106

Ульяна Зотова

Sanktpēterburga

Лида Перовская

Sanktpēterburga

107 10:07 Авиаторы

107

Николай Гришанов

Maskavas apgabals

108 10:08 Принцип домино

108

Тамара Абакумова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

109 10:09 From Moscow — with Love and Squalor

109

110 10:10 Полуводомеры

110

Оля Власова

Sanktpēterburga

111 10:11 Ежики в тумане

111

Полина Кулакова

Sanktpēterburga

112 10:12 Портал

112

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

113 10:13 Жуки-ударники
Евгения Цудикова

Sanktpēterburga

114 10:14 Фифа, Цаца и Фря

114

Юрий Суркис

Sanktpēterburga

115 10:15 Rabid Ferrets-1
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

116 10:16 O_0

116

117 10:17 Кто-то где-то

117

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

118 10:18 Точный расчет

118

Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

119 10:19 Миньоны

119

Максим Ганцев

Sanktpēterburga

120 10:20 Rabid Ferrets - 2

120

Алена Потыкалова

Maskava

122 10:22 Corso Y Sus Angel

122

123 10:23 Взаимно хвостатые

123

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

124 10:24 Shopaholics

124

Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

Станислав Вернер

Sanktpēterburga

125 10:25 Сердца двух
Анна Торопова

Sanktpēterburga

126 10:26 Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"

126

127 10:27 keepsake

127

128 10:28 Цветы запоздалые

128

Нина Минина

Sanktpēterburga

129 10:29 Овал

129

Alexey Yuryevich

Sanktpēterburga

130 10:30 ЗаяцБелка

130

Антон Малков

Sanktpēterburga

Наталия Малкова

Sanktpēterburga

131 10:31 Умный Кот

131

132 10:32 Family look

132

Антон Губанов

Sanktpēterburga

133 10:33 Норд-Квест

133

134 10:34 Успеть на самолет

134

Артем Мельниченко

Sanktpēterburga

135 10:35 Полный дальше

135

136 10:36 ЯПОНА МАТЬ 1/2

136

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

137 10:37 Птички-птички

137

Ирина Ямщикова

Sanktpēterburga

Татьяна Федотова

Sanktpēterburga

138 10:38 Топонимическая комиссия

138

139 10:39 Пака

139

Максим Кобзев

Sanktpēterburga

140 10:40 NiceГра

140

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

141 10:41 ДашАня
142 10:42 TDV

142

Дмитрий Ткачев

Sanktpēterburga

143 10:43 Люблю мужа!

143

АННА МОЛОДОВА

Sanktpēterburga

Илья Молодов

Sanktpēterburga

144 10:44 Йошта

144

145 10:45 Львёнка-Алёнка

145

146 10:46 Водопроводчики

146

Валентина Косинская

Sanktpēterburga

147 10:47 Новая папка 5

147

Юрий Зарудко

Sanktpēterburga

Виктория Зарудко

Sanktpēterburga

148 10:48 Маруся и Co

148

Анна Борковская

Sanktpēterburga

149 10:49 Не думай!

149

150 10:50 Mystery shack

150

Анна Савицкая

Sanktpēterburga

151 10:51 ВаНад'ий

151

Иван Приходченко

Sanktpēterburga

153 10:53 Стремительный пеландук

153

Marina Fedorova

Sanktpēterburga

154 10:54 Двое из ларца

154

Анастасия Бердникова

Sanktpēterburga

155 10:55 Шевели булками

155

Нина Красавина

Sanktpēterburga

Александр Красавин

Sanktpēterburga

157 10:57 Я большой

157

Даниил Гительсон

Sanktpēterburga

158 10:58 Ultimate Survival

158

Роман Ларионов

Sanktpēterburga

159 10:59 Так или иначе

159

Марина Хохрякова

Sanktpēterburga

160 11:00 Д'Амба

160

161 11:01 др Тани 1

161

Татьяна Дудук

Sanktpēterburga

162 11:02 др Тани 2

162

163 11:03 др Тани 3

163

Виктор Лавриновский

Sanktpēterburga

164 11:04 др Тани 4

164

Карина Жамова

Sanktpēterburga

Екатерина Холопова

Sanktpēterburga

166 11:06 др Тани 6

166

Андрей Дмитриев

Sanktpēterburga

Татьяна Селиванова

Sanktpēterburga

167 11:07 бакуганы

167

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Анна Вилявдо

Sanktpēterburga

168 11:08 Абракозябра

168

Константин Казакеев

Sanktpēterburga

169 11:09 Финики

169

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Тома Николаева

Sanktpēterburga

170 11:10 Оказия

170

171 11:11 CityRunners

171

Лиза Белова

Sanktpēterburga

173 11:13 Пупсики

173

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

174 11:14 Пойдём в кино?

174

Ольга Трусова

Sanktpēterburga

175 11:15 Идем вместе!

175

Юлия Буданова

Sanktpēterburga

176 11:16 Чебуреки

176

Сергей Бурмин

Sanktpēterburga

177 11:17 ъ

177

Olga Nikolaeva

Sanktpēterburga

178 11:18 Эллехандро

178

Эльмира Губина

Sanktpēterburga

179 11:19 Фёдоры

179

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

180 11:20 Божьи одуванчики

180

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

181 11:21 ТИХО-ходы

181

Анастасия Махнева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

183 11:23 ГРДН КРЧ

183

184 11:24 Апельсинчики

184

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Юлия Федорова

Sanktpēterburga

185 11:25 alter ego duo

185

186 11:26 Dream Team

186

Александр Дудин

Sanktpēterburga

187 11:27 Не виноватая я! Он сам пришел!

187

Надежда Рерих

Sanktpēterburga

Кристина Тушенцова

Sanktpēterburga

188 11:28 Gas Powered Stick!!!

188

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

190 11:30 От рассвета до Просвета

190

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Люба Астахова

Sanktpēterburga

191 11:31 Квант НастРоения

191

192 11:32 Slow Snails

192

Aleksey Kulikov

Sanktpēterburga

Мария Куликова

Sanktpēterburga

193 11:33 Лопе де Вега

193

Елена Ерохина

Sanktpēterburga

194 11:34 MonTrésor

194

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

195 11:35 Шпунтики

195

Анастасия Самусева

Ļeņingradas apgabals

Мария Мащенко

Ļeņingradas apgabals

196 11:36 Пролетный клистрон
198 11:38 Серпентарий

198

199 11:39 Лёлик+Лелёк

199

Ольга Беспятова

Sanktpēterburga

1100 11:40 Кисоньки 18+

1100

Анна Уварова

Sanktpēterburga

1101 11:41 Пилигримы

1101

Ира Савельева

Sanktpēterburga

Татьяна Кавина

Čerepoveca

1102 11:42 Аскетичный Аксолотль

1102

Филипп Рябчун

Sanktpēterburga

Александра Колсанова

Sanktpēterburga

1103 11:43 Luthien ar glirdan

1103

Ася Плеханова

Sanktpēterburga

1104 11:44 Променад

1104

Наталья Беляева

Sanktpēterburga

1105 11:45 Кошки-мышки

1105

Васик Гагарин

Sanktpēterburga

1106 11:46 Ёжики в морковке

1106

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Артемьев

Sanktpēterburga

1107 11:47 Пес да лис

1107

Денис Механиков

Sanktpēterburga

1108 11:48 weekend

1108

1109 11:49 Бабуины

1109

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

1110 11:50 Бабки Йошки

1110

Наталья Булыгина

Sanktpēterburga

Оксана Майкова

Sanktpēterburga

1111 11:51 Штаны на лямках

1111

1112 11:52 29й день

1112

Фаина Бякина

Sanktpēterburga

Антон Петров

Sanktpēterburga

1113 11:53 Столбовые дворяне

1113

Владимир Смирнов

Sanktpēterburga

1114 11:54 БРыСь

1114

Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

1115 11:55 Муля
Инна Комарова

Sanktpēterburga

Кристина Пояркова

Sanktpēterburga

1116 11:56 Дети у бабушки

1116

Ольга Ярмош

Sanktpēterburga

Екатерина Сорокина

Sanktpēterburga

1117 11:57 Северные амазонки

1117

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Александра Чернышова

Sanktpēterburga

1118 11:58 Kon-Tiki

1118

1119 11:59 Колпинские пельмешки

1119

Олег Максимов

Sanktpēterburga

Наталья Максимова

Sanktpēterburga

1120 12:00 Котики Большого города

1120

1121 12:01 Мы
Anna Petrova

Sanktpēterburga

1122 12:02 Город И

1122

Андрей Меньков

Sanktpēterburga

1123 12:03 Пупсы

1123

Мария Тучина

Sanktpēterburga

Валерий Шкаленко

Sanktpēterburga

1124 12:04 Лапули

1124

Павел Гузаев

Sanktpēterburga

Татьяна Гузаева

Sanktpēterburga

1125 12:05 Клевые девчонки

1125

Юлия Нагурянская

Sanktpēterburga

1126 12:06 Север не найден

1126

Юрий Петров

Sanktpēterburga

1127 12:07 Мастер и Маргарита

1127

Ксения Зимина

Sanktpēterburga

1130 12:10 SRDC

1130

Юлия Козак

Sanktpēterburga

1131 12:11 Чайка, лети

1131

Настя Тишина

Sanktpēterburga

1132 12:12 Ой вэй

1132

Таня Кононова

Sanktpēterburga

Света Говорова

Sanktpēterburga

1133 12:13 Иверни

1133

Alexey Enikeev

Puškina

Женя Миронова

Sanktpēterburga

1135 12:15 Мимимишки

1135

Павел Маврин

Sanktpēterburga

1136 12:16 AR-info.ru

1136

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

1137 12:17 Гав-Гав
1138 12:18 PS

1138

Света Исакова

Sanktpēterburga

Павел Николаев

Sanktpēterburga

1139 12:19 Муми-мамы

1139

1140 12:20 Дон Педро

1140

Анна Савина

Sanktpēterburga

1141 12:21 Барселона

1141

Юрий Курочкин

Sanktpēterburga

1142 12:22 Бешеные хорьки

1142

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

1143 12:23 Кавитация

1143

Denis Semenov

Sanktpēterburga

Таня Фёдорова

Sanktpēterburga

1144 12:24 Удачный день

1144

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Светлана Дорохова

Sanktpēterburga

1145 12:25 Софиты

1145

Катя Углева

Sanktpēterburga

Вячеслав Тихонов

Sanktpēterburga

1146 12:26 Посторонним В!

1146

1147 12:27 Человек и мышь

1147

Yury Luzyanin

Sanktpēterburga

Елена Торохтунова

Sanktpēterburga

1148 12:28 Кто сказал, что я сдал?..
Мария Волкова

Sanktpēterburga

Валерий Шаманин

Sanktpēterburga

1149 12:29 Бригада SOS
Elias Vasiliev

Sanktpēterburga

Екатерина Куксенок

Sanktpēterburga

1150 12:30 Крутые бобры

1150

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Андрей Черников

Sanktpēterburga

1152 12:32 Огни Самайна

1152

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

1153 12:33 Новая_команда

1153

Светлана Солод

Sanktpēterburga

Сергей Киншин

Sanktpēterburga

1154 12:34 Бабочки в животе

1154

Таисия Евтюкова

Sanktpēterburga

1155 12:35 Тин-Тин

1155

Екатерина Алаева

Sanktpēterburga

1156 12:36 АНГЕЛьские ПрОХОДимцы

1156

Мария Пудова

Sanktpēterburga

Александра Херсонская

Sanktpēterburga

1157 12:37 Норвежские лоси

1157

Лина Агиева

Sanktpēterburga

1158 12:38 Котики#1

1158

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

Дмитрий Сухов

Sanktpēterburga

1159 12:39 Ооо Котики 2

1159

Александра Кузьмичева

Sanktpēterburga

1160 12:40 Двести тридцать два

1160

Мария Ефимовская

Sanktpēterburga

1161 12:41 Дети хронического индейца

1161

Елизавета Холодкевич

Sanktpēterburga

1162 12:42 Куда-то туда

1162

Иван Генералов

Sanktpēterburga

Яна Ундозёрова

Sanktpēterburga

1163 12:43 Дети Камбоджи

1163

Наталья Кызина

Sanktpēterburga

Константин Николаев

Sanktpēterburga

1164 12:44 Мы до шести
Петр Третьяков

Sanktpēterburga

1165 12:45 Переходный возраст

1165

1166 12:46 Слорафики

1166

Анна Иванова

Sanktpēterburga

1167 12:47 Ластоногий чебурек

1167

Василий Бубнов

Sanktpēterburga

1169 12:49 Закон Ома

1169

Ольга Кокорина

Sanktpēterburga

Мария Шер

Sanktpēterburga

1170 12:50 Crazy physics
1171 12:51 СЛОН

1171

Доронина Лена

Sanktpēterburga

Павел Суханов

Sanktpēterburga

1172 12:52 Команда
Михаил Гурфинг

Sanktpēterburga

Ирина Милёхина

Sanktpēterburga

1173 12:53 Веселые канарейки

1173

Ася Аркадьева

Sanktpēterburga

Ольга Углева

Sanktpēterburga

1174 12:54 Семейка Адамс

1174

Анна Майорова

Sanktpēterburga

Евгений Судаков

Sanktpēterburga

1175 12:55 Черт+

1175

Полина Старкова

Sanktpēterburga

1176 12:56 Липовка
Людмила Королева

Sanktpēterburga

1177 12:57 Кофейная кантата

1177

Ирина Наумчук

Sanktpēterburga

1178 12:58 Архидум

1178

Святослав Бородин

Sanktpēterburga

1179 12:59 ЧП-112

1179

1180 13:00 Шел Шива по шоссе, сокрушая сущее

1180

Алеся Резник

Sanktpēterburga

Игорь Хан

Sanktpēterburga

1181 13:01 скоро отпуск

1181

Игорь Щавелёв-Садомовский

Sanktpēterburga

1182 13:02 Ламбушка

1182

Виталий Софронов

Sanktpēterburga

1183 13:03 Андрюша и Катюша

1183

Андрей Пустовалов

Sanktpēterburga

1184 13:04 Wolsey's Wig

1184

Matthew Kilpatrick

Sanktpēterburga

1185 13:05 ДиМашка

1185

Мария Соколова

Sanktpēterburga

1187 13:07 Петсон и Финдус

1187

Аня Парилова

Sanktpēterburga

1188 13:08 Ткачевы

1188

1189 13:09 Билет на балет

1189

Наталья Тимофеева

Sanktpēterburga

1191 13:11 Илатович

1191

1192 13:12 Хочу домой
Аня Петросян

Sanktpēterburga

1193 13:13 Попугай

1193

Алексей Кацман

Sanktpēterburga

Анастасия Станчул

Sanktpēterburga

1194 13:14 Сон Разума

1194

1195 13:15 Кувыркалка

1195

Николай Мягков

Maskavas apgabals

Алена Перепёлко

Sanktpēterburga

1196 13:16 Друзья - искатели

1196

Ирина Буданова

Sanktpēterburga

Ольга Орлова

Sanktpēterburga

1197 13:17 Бегущие банки

1197

Дмитрий Смирнов

Sanktpēterburga

1198 13:18 Пока так

1198

Катерина Карасева

Sanktpēterburga

1199 13:19 Кли-Кли

1199

Екатерина Ткаченко

Sanktpēterburga

1200 13:20 Пыжи

1200

Максим Григорьев

Sanktpēterburga

1201 13:21 Доба дута!

1201

Инна Ковалевская

Sanktpēterburga

Сергей Ковалевский

Sanktpēterburga

1202 13:22 Лимон

1202

Лиза Солдатова

Sanktpēterburga

Даниил Абрамов

Sanktpēterburga

1203 13:23 Царица полей

1203

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

1204 13:24 Focusstyle
Наталья Ильина

Sanktpēterburga

Сергей Ильин

Sanktpēterburga

1205 13:25 Котюнинг

1205

Манас Сеферян

Sanktpēterburga

1206 13:26 twenty three

1206

Артём Титов

Sanktpēterburga

Анна Титова

Sanktpēterburga