Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Margarita Jevsignejeva
Rīga   145 «Сметанка» 00:27
Alex Leonov
Rīga   142 «Active Life» 00:09
Irina Pavlova
Rīga   103 «Рижские Белки без Медвежонка» 23:01
Viktorija Sjargi
Rīga   139 «Банда Мориарти» 23:59
Olga Tsoy
Maskava   143 «Игнат и Ко» 00:14
Viktor Zenin
Minska   123 «Re: Zentor» 23:02
Ксения Белова
Maskava   136 «Еще не придумали» 00:00
Михаил Будашкин
Maskava   112 «Малопетошные» 23:09
Екатерина Василенко
Rīga   141 «Подальвасики» 23:59
Мария Великохатько
Maskava   125 «Dancing Queen» 23:12
Рома Веретенников
Rīga   147 «Мы не будем рабами» 00:11
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   105 ««Sapņotājs»» 23:03
Стас Воскресенский
Sanktpēterburga   140 «Мар-Кар» 23:02
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   118 «Замзунзуберлижфиналиш» 23:03
Жанна Гуменюк
Maskava   120 «Нас не догонЯют!» 23:28
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   119 «Хвостатые» 23:18
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   101 «Д'Амба» 23:00
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   101 «Д'Амба» 23:00
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   128 «Ветер в голове» 00:05
Екатерина Качинская
Maskava   135 «ТулМосПетроСибирь» 23:34
Костенков Кирилл
Sanktpēterburga   131 «КиТ» 00:02
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   130 «Бревно» 23:31
Елена Козлова
Sanktpēterburga   119 «Хвостатые» 23:18
Алена Кручинина
Maskava   127 «Slowpokes» 23:40
Евгений Ляучук
Rīga   102 «Т-9» 23:01
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   105 ««Sapņotājs»» 23:03
Екатерина Мельникова
Maskavas apgabals   112 «Малопетошные» 23:09
Варя Мурманова
Maskava   114 «Сова без хвоста» 23:03
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   126 «Чёрная каракатица» 23:39
Андрей Савельев
Rīga   148 «McLunatiki» 23:05
Сергей Сергеев
Maskava   135 «ТулМосПетроСибирь» 23:34
Сергей Сыромятников
Maskava   122 «Quick brown fox» 23:28
Николай Сытов
Maskava   138 «Мосмеридиан» 23:24
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   106 «ТИХО-ходы» 23:04
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   107 «Неместные» 23:04
Ирина Халявина
Sanktpēterburga   132 «10 км по прямой» 23:41
Александра Цветкова
Maskava   127 «Slowpokes» 23:40
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   100 «Неугомонные проходимцы» 23:00
Вита Шалдова
Rīga   116 «Бублик в ночи» 23:32
Евгения Шаломихина
Maskava   112 «Малопетошные» 23:09
Ekaterina Garbaruk Monnot
Sanktpēterburga   121 «MonnoTeam» 23:37
Dace Jasvina
Rīga   134 «Это как хурма только не хурма» 23:33
Анна Венидиктова
Rīga   111 «Солнечный Болдерай» 23:05
Виктория Веретенникова
Rīga   147 «Мы не будем рабами» 00:11
Андрей Гостев
Sanktpēterburga   135 «ТулМосПетроСибирь» 23:34
Елена Кириленок
Citas Baltkrievijas pilsētas   123 «Re: Zentor» 23:02
Александр Киселев
Sanktpēterburga   130 «Бревно» 23:31
Сергей Кубышин
Maskava   122 «Quick brown fox» 23:28
Елена лебедева
Maskava   133 «MishLen» 23:43
Яна Милякова
Sanktpēterburga   137 «Две пары ног» 00:00
Надежда Подвальная
Maskava   113 «Забывающие зелёные яблоки» 23:29
Александр Тарасенков
Rīga   147 «Мы не будем рабами» 00:11
Мария Хрулева
Maskava   115 «Тянитолкай» 23:21
Вячеслав Чекушин
Rīga   124 «На вираже» 23:38
Mihails Azarovs
Rīga   148 «McLunatiki» 23:05
Cyril Monnot
Sanktpēterburga   121 «MonnoTeam» 23:37
Dina Morozova
Rīga   139 «Банда Мориарти» 23:59
Paškovska Olga
Rīga   139 «Банда Мориарти» 23:59
Anastasija Silonova
Rīga   148 «McLunatiki» 23:05
Jana Sorokina
Rīga   148 «McLunatiki» 23:05
Мария Астахова
Sanktpēterburga   137 «Две пары ног» 00:00
Александра Богданова
Rīga   142 «Active Life» 00:09
Нина Брокколи
Rīga   142 «Active Life» 00:09
Алексей Венидиктов
Rīga   111 «Солнечный Болдерай» 23:05
Светик Веревкина
Sanktpēterburga   135 «ТулМосПетроСибирь» 23:34
Александр Воронин
Maskava   120 «Нас не догонЯют!» 23:28
Екатерина Воскресенская
Sanktpēterburga   140 «Мар-Кар» 23:02
Максим Герасёв
Maskavas apgabals   118 «Замзунзуберлижфиналиш» 23:03
Александр Горлов
Maskava   136 «Еще не придумали» 00:00
Игнатий Горянин
Maskava   143 «Игнат и Ко» 00:14
Александр Григорьев
Maskava   112 «Малопетошные» 23:09
Максим Гулич
Rīga   103 «Рижские Белки без Медвежонка» 23:01
Елена Зайцева
Rīga   111 «Солнечный Болдерай» 23:05
Наталия Католикова
Sanktpēterburga   128 «Ветер в голове» 00:05
Павел Клевцов
Sanktpēterburga   126 «Чёрная каракатица» 23:39
Константин Ковалёв
Rīga   102 «Т-9» 23:01
Владислав Колосов
Rīga   134 «Это как хурма только не хурма» 23:33
Вероника Колосова
Rīga   134 «Это как хурма только не хурма» 23:33
Максим Кудрин
Maskava   113 «Забывающие зелёные яблоки» 23:29
Алексей Куликовский
Maskava   144 «unbent unbowed unbroken» 00:14
Анна Курочкина
Rīga   142 «Active Life» 00:09
Евгений Лёушкин
Maskava   144 «unbent unbowed unbroken» 00:14
Алина Лукьянова
Rīga   145 «Сметанка» 00:27
Элина Лукьянович
Sanktpēterburga   107 «Неместные» 23:04
Елена Лущенко
Rīga   103 «Рижские Белки без Медвежонка» 23:01
Александра Ляучук
Rīga   102 «Т-9» 23:01
Мария Маларёва
Sanktpēterburga   132 «10 км по прямой» 23:41
Михаил Марченко
Maskava   133 «MishLen» 23:43
Сергей Маршалов
Rīga   111 «Солнечный Болдерай» 23:05
Максим Мин
Maskava   143 «Игнат и Ко» 00:14
Мария Моросанова
Maskava   144 «unbent unbowed unbroken» 00:14
Кристина Перекалина
Rīga   145 «Сметанка» 00:27
Татьяна Подалевич
Rīga   141 «Подальвасики» 23:59
Эдий Подалевич
Rīga   141 «Подальвасики» 23:59
Гирт Попов
Rīga   134 «Это как хурма только не хурма» 23:33
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   106 «ТИХО-ходы» 23:04
Виктория Тищенко
Sanktpēterburga   131 «КиТ» 00:02
Вера Трухмаева
Maskava   138 «Мосмеридиан» 23:24
Елена Тыртышникова
Maskava   122 «Quick brown fox» 23:28
Наталья Тыртышникова
Maskava   122 «Quick brown fox» 23:28
Степан Хрулев
Maskava   115 «Тянитолкай» 23:21
Владислав Цой
Maskava   143 «Игнат и Ко» 00:14
Алла Чекушина
Rīga   124 «На вираже» 23:38
Мария Черепкова
Sanktpēterburga   128 «Ветер в голове» 00:05
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   100 «Неугомонные проходимцы» 23:00
Владимир Шалгунов
Maskava   113 «Забывающие зелёные яблоки» 23:29
Аркадий Шалдов
Rīga   116 «Бублик в ночи» 23:32
Елена Швец
Sanktpēterburga   126 «Чёрная каракатица» 23:39
Наталия Ющенко
Rīga   141 «Подальвасики» 23:59
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 23:00 Неугомонные проходимцы
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

101 23:00 Д'Амба
102 23:01 Т-9
Константин Ковалёв

Rīga

Александра Ляучук

Rīga

103 23:01 Рижские Белки без Медвежонка
Максим Гулич

Rīga

Елена Лущенко

Rīga

105 23:03 «Sapņotājs»
106 23:04 ТИХО-ходы
Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

107 23:04 Неместные
Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

111 23:05 Солнечный Болдерай
Алексей Венидиктов

Rīga

Елена Зайцева

Rīga

Сергей Маршалов

Rīga

112 23:09 Малопетошные
Александр Григорьев

Maskava

113 23:29 Забывающие зелёные яблоки
Максим Кудрин

Maskava

Владимир Шалгунов

Maskava

114 23:03 Сова без хвоста
115 23:21 Тянитолкай
Степан Хрулев

Maskava

116 23:32 Бублик в ночи
Аркадий Шалдов

Rīga

118 23:03 Замзунзуберлижфиналиш
Максим Герасёв

Maskavas apgabals

119 23:18 Хвостатые
Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

120 23:28 Нас не догонЯют!
Александр Воронин

Maskava

121 23:37 MonnoTeam
Ekaterina Garbaruk Monnot

Sanktpēterburga

Cyril Monnot

Sanktpēterburga

122 23:28 Quick brown fox
Елена Тыртышникова

Maskava

Наталья Тыртышникова

Maskava

123 23:02 Re: Zentor
Viktor Zenin

Minska

Елена Кириленок

Citas Baltkrievijas pilsētas

124 23:38 На вираже
Алла Чекушина

Rīga

125 23:12 Dancing Queen
126 23:39 Чёрная каракатица
Павел Клевцов

Sanktpēterburga

Елена Швец

Sanktpēterburga

127 23:40 Slowpokes
128 00:05 Ветер в голове
Наталия Католикова

Sanktpēterburga

Мария Черепкова

Sanktpēterburga

130 23:31 Бревно
131 00:02 КиТ
Виктория Тищенко

Sanktpēterburga

132 23:41 10 км по прямой
Ирина Халявина

Sanktpēterburga

Мария Маларёва

Sanktpēterburga

133 23:43 MishLen
Михаил Марченко

Maskava

134 23:33 Это как хурма только не хурма
Dace Jasvina

Rīga

Владислав Колосов

Rīga

Вероника Колосова

Rīga

Гирт Попов

Rīga

135 23:34 ТулМосПетроСибирь
Андрей Гостев

Sanktpēterburga

Светик Веревкина

Sanktpēterburga

136 00:00 Еще не придумали
Александр Горлов

Maskava

137 00:00 Две пары ног
Яна Милякова

Sanktpēterburga

Мария Астахова

Sanktpēterburga

138 23:24 Мосмеридиан
Вера Трухмаева

Maskava

139 23:59 Банда Мориарти
Dina Morozova

Rīga

Paškovska Olga

Rīga

140 23:02 Мар-Кар
Екатерина Воскресенская

Sanktpēterburga

141 23:59 Подальвасики
Татьяна Подалевич

Rīga

Эдий Подалевич

Rīga

Наталия Ющенко

Rīga

142 00:09 Active Life
Alex Leonov

Rīga

Александра Богданова

Rīga

Нина Брокколи

Rīga

Анна Курочкина

Rīga

143 00:14 Игнат и Ко
Olga Tsoy

Maskava

Игнатий Горянин

Maskava

Максим Мин

Maskava

Владислав Цой

Maskava

144 00:14 unbent unbowed unbroken
Алексей Куликовский

Maskava

Евгений Лёушкин

Maskava

Мария Моросанова

Maskava

145 00:27 Сметанка
Алина Лукьянова

Rīga

Кристина Перекалина

Rīga

147 00:11 Мы не будем рабами
148 23:05 McLunatiki
Mihails Azarovs

Rīga

Anastasija Silonova

Rīga

Jana Sorokina

Rīga

149 23:15 No name