Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Аня Бакланова
Jekaterinburga   622 «карта северной булки» 09:44
Андрей Иммореев
Jekaterinburga   602 «Мармоты, ау!» 09:04
Иван Комаров
Maskava   600 «Buz» 09:00
Мария Пономарева
Jekaterinburga   620 «Iron brains» 09:40
Артем Кириллов
Jekaterinburga   632 «Batman» 10:04
Любовь Козырева
Jekaterinburga   616 «Brainstorm» 09:32
Алёна Крылова
Jekaterinburga   618 «Интеллектуальная студия им. Александра Гудкова» 09:36
Маргарита Манкевич
Jekaterinburga   630 «Топим за Субару» 10:00
Мария Пиликина
Jekaterinburga   604 «What is law» 09:08
Юлия Афанасьева
Jekaterinburga   622 «карта северной булки» 09:44
Илья Бирюков
Jekaterinburga   630 «Топим за Субару» 10:00
Татьяна Бирюкова
Jekaterinburga   630 «Топим за Субару» 10:00
Татьяна Богатырева
Jekaterinburga   616 «Brainstorm» 09:32
Айгуль Гильманова
Jekaterinburga   604 «What is law» 09:08
Вера Глушенкова
Jekaterinburga   632 «Batman» 10:04
Анастасия Довгополик
Jekaterinburga   604 «What is law» 09:08
Марина Иммореева
Jekaterinburga   602 «Мармоты, ау!» 09:04
Александра Кондращенко
Jekaterinburga   632 «Batman» 10:04
Антон Криволапов
Jekaterinburga   632 «Batman» 10:04
Кристина Макиевская
Jekaterinburga   618 «Интеллектуальная студия им. Александра Гудкова» 09:36
Дмитрий Малых
Jekaterinburga   604 «What is law» 09:08
Арина Некрасова
Jekaterinburga   618 «Интеллектуальная студия им. Александра Гудкова» 09:36
Леонид Панкратов
Jekaterinburga   616 «Brainstorm» 09:32
Елена Прокопеня
Jekaterinburga   616 «Brainstorm» 09:32
Игорь Прусаков
Jekaterinburga   620 «Iron brains» 09:40
Арина Пузакова
Jekaterinburga   622 «карта северной булки» 09:44
Сергей Урманчеев
Jekaterinburga   602 «Мармоты, ау!» 09:04
Татьяна Урманчеева
Jekaterinburga   602 «Мармоты, ау!» 09:04
Татьяна Фирстова
Jekaterinburga   618 «Интеллектуальная студия им. Александра Гудкова» 09:36
Татьяна Шадрина
Jekaterinburga   606 «Случайно победившие» 09:12
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
600 09:00 Buz

600

602 09:04 Мармоты, ау!

602

Марина Иммореева

Jekaterinburga

Сергей Урманчеев

Jekaterinburga

Татьяна Урманчеева

Jekaterinburga

604 09:08 What is law

604

Айгуль Гильманова

Jekaterinburga

Анастасия Довгополик

Jekaterinburga

Дмитрий Малых

Jekaterinburga

606 09:12 Случайно победившие
Татьяна Шадрина

Jekaterinburga

616 09:32 Brainstorm

616

Татьяна Богатырева

Jekaterinburga

Леонид Панкратов

Jekaterinburga

Елена Прокопеня

Jekaterinburga

618 09:36 Интеллектуальная студия им. Александра Гудкова
Алёна Крылова

Jekaterinburga

Кристина Макиевская

Jekaterinburga

Арина Некрасова

Jekaterinburga

Татьяна Фирстова

Jekaterinburga

620 09:40 Iron brains
Игорь Прусаков

Jekaterinburga

622 09:44 карта северной булки
Аня Бакланова

Jekaterinburga

Юлия Афанасьева

Jekaterinburga

Арина Пузакова

Jekaterinburga

630 10:00 Топим за Субару
Илья Бирюков

Jekaterinburga

Татьяна Бирюкова

Jekaterinburga

632 10:04 Batman

632

Вера Глушенкова

Jekaterinburga

Александра Кондращенко

Jekaterinburga

Антон Криволапов

Jekaterinburga