Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Dmitrieva
Maskava   152 «С молоточком» 09:00
Sundy Moor
Maskava   113 «Ф» 09:00
Anastasya Perkina
Maskava   139 «Пингвин ЧеХ» 09:00
Ada Selverova
Maskava   170 «котячий патруль» 09:00
Мария Абдулина
Maskava   119 «Sleepflower» 09:00
Евгения Антипина
Maskavas apgabals   168 «Антипинг» 09:00
Екатерина Беркутова
Maskavas apgabals   109 «Беркут» 09:00
Елена Борзова
Sanktpēterburga   145 «АА-пчхи!» 09:00
Екатерина Борисова
Maskava   159 «Гарпии на Релаксе» 09:00
Андрей Бринько
Maskava   116 «Приступ беспощадного ориентирования» 09:00
Василий Ваcильев
Maskava   108 «За грибочками!» 09:00
Станислав Вареников
Maskava   173 «Пешеход» 09:00
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   145 «АА-пчхи!» 09:00
Анастасия Волкодав
Maskava   172 «Волкодав» 09:00
Наталья графский
Maskava   162 «Fernweh» 09:00
Кирилл Грошенков
  122 «Морра» 09:00
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   137 «Искатели трепангов» 09:00
Руслан Дохов
Maskava   147 «Тундра» 09:00
Александр Дракон
  106 «Модуль ориентации» 09:00
Анна Дуденина
Maskava   112 «Идём!» 09:00
Иван Иванов
Maskava   121 «Дрим Тим» 09:00
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   100 «Байбаки» 09:00
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   100 «Байбаки» 09:00
Александр Ипатов
Jekaterinburga   104 «Саша Ипатов» 09:00
Катя Кобликова
Maskava   119 «Sleepflower» 09:00
Ольга Колыханова
Maskava   126 «Ездовые кошаки» 09:00
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   115 «Rabid Ferrets» 09:00
Александр Круглов
Tvera   151 «Ежи-пластуны» 09:00
Михаил Ларин
Maskava   102 «Ветеринарики» 09:00
Димон Латыпов
Maskava   124 «ПуляДура» 09:00
Екатерина Лесовская
Maskava   124 «ПуляДура» 09:00
Валентина Лубяная
Maskava   118 «Улитка на склоне Фудзи» 09:00
Дарья Макеенкова
Maskava   149 «Воля Случая» 09:00
Екатерина Милюкова
Maskava   126 «Ездовые кошаки» 09:00
Светлана Минашкина
Maskavas apgabals   136 «Сергелана» 09:00
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   107 «Corso» 09:00
Антон Миронов
Maskava   110 «Мимоходом» 09:00
Ольга Николаева
Maskava   128 «RR» 09:00
Евгений Носов
Kurska   116 «Приступ беспощадного ориентирования» 09:00
Татьяна Осипова
Maskava   146 «Крокорак» 09:00
Юрий Островский
Maskava   110 «Мимоходом» 09:00
Майя Павлова
Maskava   117 «Шагалы» 09:00
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   137 «Искатели трепангов» 09:00
Андрей Питушкин
Maskava   111 «Розмарин и Рубенс» 09:00
Даниил Подболотов
Maskava   154 «Проходимцы» 09:00
Валерия Подругина
Maskava   157 «Ландыши» 09:00
Олег Попов
Maskava   163 «Слонопотам» 09:00
Анна Ракова
Maskava   120 «Стрела» 09:00
Саша Рослякова
Ņižņijnovgoroda   150 «Солнце» 09:00
Александра Рубаненко
Maskava   123 «Лютики» 09:00
Даша Савина
Maskava   140 «Столичные штуки» 09:00
Екатерина Сайфулина
Maskava   103 «Операция Ы» 09:00
Дарья Сорокина
Maskava   141 «Улисс 42» 09:00
Мария Спирина
Sanktpēterburga   158 «Умный Кот» 09:00
Григорий Стаценко
Maskava   160 «Чехи и Вова» 09:00
Анна Сухих
Maskavas apgabals   167 «Совы в кубе» 09:00
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   134 «ТИХО-ходы» 09:00
Владимир Трушков
Maskava   165 «Казус» 09:00
Миша Туркин
Maskava   155 «Простор» 09:00
Галя Тюрина
Maskava   105 «Все будет солнечно» 09:00
Елена Филатова
Maskava   138 «Гулёны» 09:00
Наталья Хайрулина
Maskava   127 «Рыба на завтрак» 09:00
Екатерина Черткова
Maskava   133 «1+1» 09:00
Olga Efimova
Maskava   143 «Мимими» 09:00
Екатерина Давыдкина
Maskava   129 «Котики! Вперёд!» 09:00
Людмила Давыдова
Maskava   131 «ЕжыГи» 09:00
Василиса Дяйкина
Maskava   164 «Быстрее гусеницы» 09:00
Татьяна Евдокимова
Maskava   144 «БобрыДобры» 09:00
Федор Егоров
Serpukhov   135 «Некогда думать» 09:00
Андрей Журавлев
Maskavas apgabals   161 «Вместе весело» 09:00
Александра Иванова
Maskava   121 «Дрим Тим» 09:00
Мария Корнеева
Maskavas apgabals   169 «Лесная братва» 09:00
Юлия Косецкая
Maskava   153 «Большая черепаха» 09:00
Анна Кузнецова
Maskava   132 «Иду по ковру» 09:00
Альбина Лебедева
Maskava   127 «Рыба на завтрак» 09:00
Татьяна Лукьянова
Maskava   121 «Дрим Тим» 09:00
Ирина Лысенко
Maskava   114 «Сусанинские навигаторы» 09:00
Екатерина Макеева
Maskava   125 «Все будет тип топ» 09:00
Наталья Милосердова
Maskava   166 «Гарфилд ест сгущенку» 09:00
Михаил Нокель
Maskava   101 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Мария Протасевич
Maskava   142 «Посмотрите, кто у нас тут» 09:00
Анастасия Собетова
Maskava   171 «Масяня и Ко» 09:00
Олег Тетеревлев
Maskava   170 «котячий патруль» 09:00
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   137 «Искатели трепангов» 09:00
Елена Шукшина
Maskavas apgabals   130 «Сарматы» 09:00
Tais Rozhkova
Maskava   128 «RR» 09:00
Владимир Александрович
Maskava   156 «дача и окрестности» 09:00
Людмила Александровна
Maskava   156 «дача и окрестности» 09:00
Марина Александровна
Maskava   156 «дача и окрестности» 09:00
Павел Антипин
Maskavas apgabals   168 «Антипинг» 09:00
Лидия Антонова
Maskava   111 «Розмарин и Рубенс» 09:00
Константин Баранов
Maskava   129 «Котики! Вперёд!» 09:00
Дина Бек
Maskava   159 «Гарпии на Релаксе» 09:00
Дмитрий Беркутов
Maskava   109 «Беркут» 09:00
Анастасия Борисенко
Maskava   118 «Улитка на склоне Фудзи» 09:00
Оксана Верпатова
Tvera   151 «Ежи-пластуны» 09:00
Владимир Волкодав
Maskava   172 «Волкодав» 09:00
Юлия Ганзий
Sanktpēterburga   145 «АА-пчхи!» 09:00
Степан Гостеев
Serpukhov   135 «Некогда думать» 09:00
Дмитрий Графский
Maskava   162 «Fernweh» 09:00
Сергей Дорофеев
Maskavas apgabals   103 «Операция Ы» 09:00
Александра Егорова
Serpukhov   135 «Некогда думать» 09:00
Роман Епин
Maskava   139 «Пингвин ЧеХ» 09:00
Надя Ефремова
Maskava   123 «Лютики» 09:00
Георгий Жубанов
Maskava   146 «Крокорак» 09:00
Алексей Илларионов
Maskava   157 «Ландыши» 09:00
Анастасия Камельянова
Maskava   112 «Идём!» 09:00
Ольга Клименко
Maskava   120 «Стрела» 09:00
Наталья Копьева
Maskava   118 «Улитка на склоне Фудзи» 09:00
Алексей Корнеев
Maskavas apgabals   169 «Лесная братва» 09:00
Сергей Косецкий
Maskava   153 «Большая черепаха» 09:00
Виктория Крюкова
Maskavas apgabals   136 «Сергелана» 09:00
Елена Крюкова
Maskavas apgabals   136 «Сергелана» 09:00
Михаил Кузнецов
Maskava   144 «БобрыДобры» 09:00
Надежда Кузнецова
Maskava   132 «Иду по ковру» 09:00
Владимир Лубяной
Maskava   118 «Улитка на склоне Фудзи» 09:00
Андрей Лукьянов
Maskava   121 «Дрим Тим» 09:00
Никита Луньков
Maskava   170 «котячий патруль» 09:00
Сергей Минашкин
Maskavas apgabals   136 «Сергелана» 09:00
Станислав Моисеев
Tvera   151 «Ежи-пластуны» 09:00
Варвара Пакидова
Maskava   170 «котячий патруль» 09:00
Анна Позднеева
Maskava   120 «Стрела» 09:00
Светлана Порохня
Maskava   150 «Солнце» 09:00
Анна Розмахова
Maskava   139 «Пингвин ЧеХ» 09:00
Евгений Романов
Maskava   165 «Казус» 09:00
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   115 «Rabid Ferrets» 09:00
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   134 «ТИХО-ходы» 09:00
Юлия Феоктистова
Maskava   155 «Простор» 09:00
Лидия Филатова
Maskava   138 «Гулёны» 09:00
Василий Филимонов
Maskava   148 «Толстый и тонкий» 09:00
Анна Фрейдман
Maskava   139 «Пингвин ЧеХ» 09:00
Михаил Ширнин
Maskava   159 «Гарпии на Релаксе» 09:00
Юлия Шишкина
Maskava   172 «Волкодав» 09:00
Елена Щербакова
Maskava   120 «Стрела» 09:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Байбаки
101 09:00 Добр бодр бобр Додр
102 09:00 Ветеринарики
103 09:00 Операция Ы
Сергей Дорофеев

Maskavas apgabals

104 09:00 Саша Ипатов
105 09:00 Все будет солнечно
106 09:00 Модуль ориентации
107 09:00 Corso
Андрей Минкин

Sanktpēterburga

108 09:00 За грибочками!
109 09:00 Беркут
Дмитрий Беркутов

Maskava

110 09:00 Мимоходом
111 09:00 Розмарин и Рубенс
Лидия Антонова

Maskava

112 09:00 Идём!
Анастасия Камельянова

Maskava

113 09:00 Ф
Sundy Moor

Maskava

114 09:00 Сусанинские навигаторы
115 09:00 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

116 09:00 Приступ беспощадного ориентирования
117 09:00 Шагалы
118 09:00 Улитка на склоне Фудзи
Анастасия Борисенко

Maskava

Наталья Копьева

Maskava

Владимир Лубяной

Maskava

119 09:00 Sleepflower
120 09:00 Стрела
Ольга Клименко

Maskava

Анна Позднеева

Maskava

Елена Щербакова

Maskava

121 09:00 Дрим Тим
Андрей Лукьянов

Maskava

122 09:00 Морра
123 09:00 Лютики
Надя Ефремова

Maskava

124 09:00 ПуляДура
125 09:00 Все будет тип топ
126 09:00 Ездовые кошаки
127 09:00 Рыба на завтрак
128 09:00 RR
Tais Rozhkova

Maskava

129 09:00 Котики! Вперёд!
Константин Баранов

Maskava

130 09:00 Сарматы
Елена Шукшина

Maskavas apgabals

131 09:00 ЕжыГи
132 09:00 Иду по ковру
Надежда Кузнецова

Maskava

133 09:00 1+1
134 09:00 ТИХО-ходы
Марина Тихонова

Sanktpēterburga

135 09:00 Некогда думать
Степан Гостеев

Serpukhov

Александра Егорова

Serpukhov

136 09:00 Сергелана
Виктория Крюкова

Maskavas apgabals

Елена Крюкова

Maskavas apgabals

Сергей Минашкин

Maskavas apgabals

137 09:00 Искатели трепангов
138 09:00 Гулёны
Лидия Филатова

Maskava

139 09:00 Пингвин ЧеХ
Роман Епин

Maskava

Анна Розмахова

Maskava

Анна Фрейдман

Maskava

140 09:00 Столичные штуки
141 09:00 Улисс 42
142 09:00 Посмотрите, кто у нас тут
143 09:00 Мимими
Olga Efimova

Maskava

144 09:00 БобрыДобры
Михаил Кузнецов

Maskava

145 09:00 АА-пчхи!
Елена Борзова

Sanktpēterburga

Юлия Ганзий

Sanktpēterburga

146 09:00 Крокорак
Георгий Жубанов

Maskava

147 09:00 Тундра
148 09:00 Толстый и тонкий
Василий Филимонов

Maskava

149 09:00 Воля Случая
150 09:00 Солнце
Саша Рослякова

Ņižņijnovgoroda

Светлана Порохня

Maskava

151 09:00 Ежи-пластуны
Оксана Верпатова

Tvera

Станислав Моисеев

Tvera

152 09:00 С молоточком
Yulia Dmitrieva

Maskava

153 09:00 Большая черепаха
Сергей Косецкий

Maskava

154 09:00 Проходимцы
155 09:00 Простор
Юлия Феоктистова

Maskava

156 09:00 дача и окрестности
Владимир Александрович

Maskava

Людмила Александровна

Maskava

Марина Александровна

Maskava

157 09:00 Ландыши
Алексей Илларионов

Maskava

158 09:00 Умный Кот
Мария Спирина

Sanktpēterburga

159 09:00 Гарпии на Релаксе
Дина Бек

Maskava

Михаил Ширнин

Maskava

160 09:00 Чехи и Вова
161 09:00 Вместе весело
Андрей Журавлев

Maskavas apgabals

162 09:00 Fernweh
Дмитрий Графский

Maskava

163 09:00 Слонопотам
164 09:00 Быстрее гусеницы
165 09:00 Казус
Евгений Романов

Maskava

166 09:00 Гарфилд ест сгущенку
167 09:00 Совы в кубе
Анна Сухих

Maskavas apgabals

168 09:00 Антипинг
Павел Антипин

Maskavas apgabals

169 09:00 Лесная братва
Мария Корнеева

Maskavas apgabals

Алексей Корнеев

Maskavas apgabals

170 09:00 котячий патруль
Ada Selverova

Maskava

Никита Луньков

Maskava

Варвара Пакидова

Maskava

171 09:00 Масяня и Ко
172 09:00 Волкодав
Владимир Волкодав

Maskava

Юлия Шишкина

Maskava

173 09:00 Пешеход