Komandas numurs Starta laiks Kategorija Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
200 08:00 Atlants Добр бодр бобр Додр
400 08:00 Lauva Большой Львиный прайд
401 08:02 Lauva Крошки Ру
Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

801 08:02 Grifs Buz
Вадим Канторов

Tālo ārzemju pilsētas

202 08:04 Atlants Гроза болот
Katerina Khrabrykh

Sanktpēterburga

Евгений Геращенко

Tālo ārzemju pilsētas

402 08:04 Lauva Зер гут
Ярослава Шепель

Baltijas valstu pilsētas

403 08:06 Lauva Т.А.М.А.К.А.К.А.
Ксения Андрианова

Maskava

204 08:08 Atlants November sunlight
Александр Мельников

Tālo ārzemju pilsētas

404 08:08 Lauva Большой Львиный прайд
405 08:10 Lauva На вираже
206 08:12 Atlants дикие лесные п
Елена Сергеева

Sanktpēterburga

406 08:12 Lauva Вниз по Дунаю
Диана Старцева

Maskava

407 08:14 Lauva Кинь картошку
Александра Онучина

Sanktpēterburga

408 08:16 Lauva Ежи на отдыхе
Таисия Амитина

Sanktpēterburga

Софья Соболь

Sanktpēterburga

409 08:18 Lauva КаФе
Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алешина

Sanktpēterburga

210 08:20 Atlants Искатели Приключений
410 08:20 Lauva Всн будет солнечно
411 08:22 Lauva Рыба на завтрак
Наталья Хайрулина

Maskava

811 08:22 Grifs ЖеТа
412 08:24 Lauva Тупые коты
Михаилъ Буяло

Sanktpēterburga

Юлия Михайлова

Sanktpēterburga

413 08:26 Lauva Свияжские сфинксы
414 08:28 Lauva ёжики с Ихштербештрассе
Ольга Бочкарева

Maskavas apgabals

415 08:30 Lauva Lācēni (Медвежата)
Jelena Verdina

Rīga

416 08:32 Lauva Мимоходом
417 08:34 Lauva Брат есть, славу заработаем
Наталья Федорец

Kijeva

418 08:36 Lauva Чапай и осциллограф
Ольга Никерова

Maskava

Андрей Собканюк

Maskava

419 08:38 Lauva Лимончики
Ирина Лимонова

Maskava

220 08:40 Atlants Тюлени
Дарья Сотникова

Sanktpēterburga

420 08:40 Lauva «Бу-у-удьте любезны!!»
421 08:42 Lauva Чернослив и Курага
Иван Бессонов

Maskava

422 08:44 Lauva Бежим и волосы назад
423 08:46 Lauva Happy Family
Артём Клейнерман

Maskava

Елизавета Клейнерман

Maskava

Ульяна Клейнерман

Maskava

424 08:48 Lauva Божьи одуванчики
425 08:50 Lauva Искатели трепангов
Ирина Усольцева

Sanktpēterburga

426 08:52 Lauva Procrastination
Виктория Коржова

Tālo ārzemju pilsētas

Евгений Лабзин

Tālo ārzemju pilsētas

427 08:54 Lauva Альма-матер1
Елена Нечаева

Sanktpēterburga

Наталия Нечаева

Sanktpēterburga

Ольга Рябова

Pēterhofa

Софья Соловьева

Sanktpēterburga

428 08:56 Lauva Альма-матер2
Максим Билан

Prāga

Ольга Лаврухина

Maskava

Дарина Лебедева

Sanktpēterburga

429 08:58 Lauva Бусявки
430 09:00 Lauva Пингвин mr Бивень в Евротуре
Роман Епин

Maskava

Анна Розмахова

Maskava

Анна Фрейдман

Maskava

431 09:02 Lauva Gas Powered Stick!!!
Степан Некрасов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

432 09:04 Lauva На абордаж!
Вася Перчук

London

433 09:06 Lauva Крокодил
Тамара Цайрингер

Tālo ārzemju pilsētas

Рафаэль Цайрингер

Вена

434 09:08 Lauva Биогеодвижение
435 09:10 Lauva Большие Сурикатов
Наталья Очева

Sanktpēterburga

436 09:12 Lauva Тюлени-преферансисты
Иван Евплов

Maskava

437 09:14 Lauva айдая
438 09:16 Lauva BerLon
Анна Булдакова

Maskava

439 09:18 Lauva Человечки
Екатерина Агер

Sanktpēterburga

Иван Агер

Sanktpēterburga

440 09:20 Lauva Джульетта&Hamster
Артур Хамитов

Maskava

441 09:22 Lauva Fernweh
Дмитрий Графский

Maskava

442 09:24 Lauva КЛМН
Елена Нестерова

Prāga

443 09:26 Lauva Мюнхенские
Dmitry Jemerov

Tālo ārzemju pilsētas

Инна Цвик

Tālo ārzemju pilsētas

444 09:28 Lauva Профи Тролли
Ольга Епифанова

Sanktpēterburga

445 09:30 Lauva Мирный Тих
446 09:32 Lauva Суховы
Алина Сухова

Prāga

447 09:34 Lauva Славная Селёдка на свободе
Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Вадим Митин

Maskava

Александр Федоров

Sanktpēterburga

448 09:36 Lauva Шипшандр
Елена Козлова

Sanktpēterburga

449 09:38 Lauva Mokum Team
Катерина Романенко

Tālo ārzemju pilsētas

250 09:40 Atlants Веселые овощи
Лариса Казарова

Maskava

450 09:40 Lauva Идём!
451 09:42 Lauva Кот по имени Супчик
Глеб Панов

Maskava

851 09:42 Grifs evil moose
Юрий Молодых

Maskava

252 09:44 Atlants Грустные овощи
Андрей Гаршин

Maskava

452 09:44 Lauva Черепахи
453 09:46 Lauva Шагалы Братислава
Вадим Газизов

Maskava

Ксения Шикалова

Maskava

853 09:46 Grifs в поле ветер
254 09:48 Atlants Мультики
454 09:48 Lauva Морква
Баскаков Артём

Maskava

455 09:50 Lauva Проспект Просвещения
Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

456 09:52 Lauva Как всегда
457 09:54 Lauva ОлафЮр, Ко и По
Alexey Yuryevich

Sanktpēterburga

Николай Соловьев

Sanktpēterburga

Полина Соловьева

Sanktpēterburga

458 09:56 Lauva Красная Трансформаторная Будка
459 09:58 Lauva Массандра
Анастасия Смирнова

Sanktpēterburga

Глеб Федоткин

Sanktpēterburga

460 10:00 Lauva Си Ху Лун Цзин
Евгений Чернов

Sanktpēterburga

461 10:02 Lauva X-on
Анна Гурина

Maskava

462 10:04 Lauva Валенки
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

463 10:06 Lauva Железные Пони
464 10:08 Lauva Вагончик в поле
Анна Бакшеева

Maskava

Максим Комаров

Maskava

465 10:10 Lauva За Пони!
466 10:12 Lauva RCN
Татьяна Лукьянова

Maskava

467 10:14 Lauva У нас лапки
Ольга Белякова

Maskava

Сергей Гришин

Maskava

468 10:16 Lauva ЛМ
Наталья Левшакова

Sanktpēterburga

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Dmitry Jemerov
Tālo ārzemju pilsētas   443 «Мюнхенские» 09:26
Katerina Khrabrykh
Sanktpēterburga   202 «Гроза болот» 08:04
Anastasya Perkina
Maskava   430 «Пингвин mr Бивень в Евротуре» 09:00
Martins Verdins
Rīga   415 «Lācēni (Медвежата)» 08:30
Alexey Yuryevich
Sanktpēterburga   457 «ОлафЮр, Ко и По» 09:54
Дарья Агафонова
Maskava   454 «Морква» 09:48
Екатерина Агер
Sanktpēterburga   439 «Человечки» 09:18
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   409 «КаФе» 08:18
Виктор Булдаков
London   438 «BerLon» 09:16
Михаилъ Буяло
Sanktpēterburga   412 «Тупые коты» 08:24
Аскар Галимзянов
Ufa   220 «Тюлени» 08:40
Евгений Геращенко
Tālo ārzemju pilsētas   202 «Гроза болот» 08:04
Владимир Голиков
Maskava   420 ««Бу-у-удьте любезны!!»» 08:40
Татьяна Голикова
Maskava   420 ««Бу-у-удьте любезны!!»» 08:40
Дмитрий Гурин
Maskava   461 «X-on» 10:02
Алёна Дорофеева
Sanktpēterburga   220 «Тюлени» 08:40
Анна Дуденина
Maskava   450 «Идём!» 09:40
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   444 «Профи Тролли» 09:28
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   431 «Gas Powered Stick!!!» 09:02
Мансур Зиятдинов
Kazaņa   413 «Свияжские сфинксы» 08:26
Вера Иванова
Sanktpēterburga   455 «Проспект Просвещения» 09:50
Анастасия Камельянова
Maskava   450 «Идём!» 09:40
Александр Клейнерман
Maskava   423 «Happy Family» 08:46
Елена Козлова
Sanktpēterburga   448 «Шипшандр» 09:36
Иван Комаров
Maskava   801 «Buz» 08:02
Дмитрий Кононенко
Maskava   464 «Вагончик в поле» 10:08
Виктория Коржова
Tālo ārzemju pilsētas   426 «Procrastination» 08:52
Ирина Коробкина
Sanktpēterburga   452 «Черепахи» 09:44
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   463 «Железные Пони» 10:06
Марина Котусева
Maskava   458 «Красная Трансформаторная Будка» 09:56
Дмитрий Крабоедов
Sanktpēterburga   220 «Тюлени» 08:40
Виктория Кускова
Maskava   451 «Кот по имени Супчик» 09:42
Валентина Лебедева
Pēterhofa   428 «Альма-матер2» 08:56
Дмитрий Лукьянов
Maskava   466 «RCN» 10:12
Игорь Мелентьев
Maskava   210 «Искатели Приключений» 08:20
Наталья Милехина
Maskava   441 «Fernweh» 09:22
Володя Моргулис
Maskava   400 «Большой Львиный прайд» 08:00
Юрий Островский
Maskava   416 «Мимоходом» 08:32
Наталья Очева
Sanktpēterburga   435 «Большие Сурикатов» 09:10
Майя Павлова
Maskava   453 «Шагалы Братислава» 09:46
Николай Паршуков
Maskava   417 «Брат есть, славу заработаем» 08:34
Софья Рабинович
Maskava   467 «У нас лапки» 10:14
Катерина Романенко
Tālo ārzemju pilsētas   449 «Mokum Team» 09:38
Александра Рябикова
Maskava   404 «Большой Львиный прайд» 08:08
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   407 «Кинь картошку» 08:14
Елена Сергеева
Sanktpēterburga   206 «дикие лесные п» 08:12
Александра Соловьева
Maskava   429 «Бусявки» 08:58
Ольга Соловьева
Sanktpēterburga   457 «ОлафЮр, Ко и По» 09:54
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   455 «Проспект Просвещения» 09:50
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   455 «Проспект Просвещения» 09:50
Александр Тивельков
Maskava   465 «За Пони!» 10:10
Юлия Тивелькова
Maskava   465 «За Пони!» 10:10
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   424 «Божьи одуванчики» 08:48
Галя Тюрина
Maskava   410 «Всн будет солнечно» 08:20
Ольга Уваркина
Maskava   421 «Чернослив и Курага» 08:42
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   447 «Славная Селёдка на свободе» 09:34
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   422 «Бежим и волосы назад» 08:44
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   460 «Си Ху Лун Цзин» 10:00
Мария Чиркова
Maskava   436 «Тюлени-преферансисты» 09:12
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   462 «Валенки» 10:04
Марго Шаталина
London   432 «На абордаж!» 09:04
Давид Шниперсон
Maskava   418 «Чапай и осциллограф» 08:36
Константин Щербаков
Maskava   434 «Биогеодвижение» 09:08
Анна Щербакова
Maskava   434 «Биогеодвижение» 09:08
Марина Янковская
Maskava   440 «Джульетта&Hamster» 09:20
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   408 «Ежи на отдыхе» 08:16
Константин Андрианов
Maskava   403 «Т.А.М.А.К.А.К.А.» 08:06
Ольга Бочкарева
Maskavas apgabals   414 «ёжики с Ихштербештрассе» 08:28
Сергей Казаров
Maskava   254 «Мультики» 09:48
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   402 «Зер гут» 08:04
Альбина Лебедева
Maskava   411 «Рыба на завтрак» 08:22
Максим Лимонов
Maskava   419 «Лимончики» 08:38
Александр Мельников
Tālo ārzemju pilsētas   204 «November sunlight» 08:08
Татьяна Миронова
Sanktpēterburga   468 «ЛМ» 10:16
Дмитрий Нестеров
Prāga   442 «КЛМН» 09:24
Михаил Нокель
Maskava   200 «Добр бодр бобр Додр» 08:00
Елена Петрова
Sanktpēterburga   447 «Славная Селёдка на свободе» 09:34
Ольга Романенкова
Maskava   853 «в поле ветер» 09:46
Татьяна Руденко
Maskava   811 «ЖеТа» 08:22
Оксана Сергеева
Maskava   437 «айдая» 09:14
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   401 «Крошки Ру» 08:02
Сергей Тихомиров
Maskava   445 «Мирный Тих» 09:30
Алексей Трошин
Maskava   417 «Брат есть, славу заработаем» 08:34
Александр Уланов
Maskava   456 «Как всегда» 09:52
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   425 «Искатели трепангов» 08:50
Тамара Цайрингер
Tālo ārzemju pilsētas   433 «Крокодил» 09:06
Вячеслав Чекушин
Rīga   405 «На вираже» 08:10
Алла Чекушина
Rīga   405 «На вираже» 08:10
Jelena Verdina
Rīga   415 «Lācēni (Медвежата)» 08:30
Иван Агер
Sanktpēterburga   439 «Человечки» 09:18
Екатерина Алешина
Sanktpēterburga   409 «КаФе» 08:18
Ксения Андрианова
Maskava   403 «Т.А.М.А.К.А.К.А.» 08:06
Баскаков Артём
Maskava   454 «Морква» 09:48
Анна Бакшеева
Maskava   464 «Вагончик в поле» 10:08
Ольга Белякова
Maskava   467 «У нас лапки» 10:14
Иван Бессонов
Maskava   421 «Чернослив и Курага» 08:42
Максим Билан
Prāga   428 «Альма-матер2» 08:56
Анна Булдакова
Maskava   438 «BerLon» 09:16
Вадим Газизов
Maskava   453 «Шагалы Братислава» 09:46
Андрей Гаршин
Maskava   252 «Грустные овощи» 09:44
Дмитрий Графский
Maskava   441 «Fernweh» 09:22
Сергей Гришин
Maskava   467 «У нас лапки» 10:14
Анна Гурина
Maskava   461 «X-on» 10:02
Иван Евплов
Maskava   436 «Тюлени-преферансисты» 09:12
Роман Епин
Maskava   430 «Пингвин mr Бивень в Евротуре» 09:00
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   444 «Профи Тролли» 09:28
Лариса Казарова
Maskava   250 «Веселые овощи» 09:40
Вадим Канторов
Tālo ārzemju pilsētas   801 «Buz» 08:02
Артём Клейнерман
Maskava   423 «Happy Family» 08:46
Елизавета Клейнерман
Maskava   423 «Happy Family» 08:46
Ульяна Клейнерман
Maskava   423 «Happy Family» 08:46
Максим Комаров
Maskava   464 «Вагончик в поле» 10:08
Евгений Лабзин
Tālo ārzemju pilsētas   426 «Procrastination» 08:52
Ольга Лаврухина
Maskava   428 «Альма-матер2» 08:56
Дарина Лебедева
Sanktpēterburga   428 «Альма-матер2» 08:56
Наталья Левшакова
Sanktpēterburga   468 «ЛМ» 10:16
Ирина Лимонова
Maskava   419 «Лимончики» 08:38
Татьяна Лукьянова
Maskava   466 «RCN» 10:12
Вадим Митин
Maskava   447 «Славная Селёдка на свободе» 09:34
Юлия Михайлова
Sanktpēterburga   412 «Тупые коты» 08:24
Юрий Молодых
Maskava   851 «evil moose» 09:42
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   431 «Gas Powered Stick!!!» 09:02
Елена Нестерова
Prāga   442 «КЛМН» 09:24
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   427 «Альма-матер1» 08:54
Наталия Нечаева
Sanktpēterburga   427 «Альма-матер1» 08:54
Ольга Никерова
Maskava   418 «Чапай и осциллограф» 08:36
Александра Онучина
Sanktpēterburga   407 «Кинь картошку» 08:14
Глеб Панов
Maskava   451 «Кот по имени Супчик» 09:42
Вася Перчук
London   432 «На абордаж!» 09:04
Анна Розмахова
Maskava   430 «Пингвин mr Бивень в Евротуре» 09:00
Ольга Рябова
Pēterhofa   427 «Альма-матер1» 08:54
Анастасия Смирнова
Sanktpēterburga   459 «Массандра» 09:58
Андрей Собканюк
Maskava   418 «Чапай и осциллограф» 08:36
Софья Соболь
Sanktpēterburga   408 «Ежи на отдыхе» 08:16
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   431 «Gas Powered Stick!!!» 09:02
Николай Соловьев
Sanktpēterburga   457 «ОлафЮр, Ко и По» 09:54
Полина Соловьева
Sanktpēterburga   457 «ОлафЮр, Ко и По» 09:54
Софья Соловьева
Sanktpēterburga   427 «Альма-матер1» 08:54
Дарья Сотникова
Sanktpēterburga   220 «Тюлени» 08:40
Диана Старцева
Maskava   406 «Вниз по Дунаю» 08:12
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   401 «Крошки Ру» 08:02
Алина Сухова
Prāga   446 «Суховы» 09:32
Ирина Усольцева
Sanktpēterburga   425 «Искатели трепангов» 08:50
Наталья Федорец
Kijeva   417 «Брат есть, славу заработаем» 08:34
Александр Федоров
Sanktpēterburga   447 «Славная Селёдка на свободе» 09:34
Глеб Федоткин
Sanktpēterburga   459 «Массандра» 09:58
Анна Фрейдман
Maskava   430 «Пингвин mr Бивень в Евротуре» 09:00
Наталья Хайрулина
Maskava   411 «Рыба на завтрак» 08:22
Артур Хамитов
Maskava   440 «Джульетта&Hamster» 09:20
Рафаэль Цайрингер
Вена   433 «Крокодил» 09:06
Инна Цвик
Tālo ārzemju pilsētas   443 «Мюнхенские» 09:26
Ярослава Шепель
Baltijas valstu pilsētas   402 «Зер гут» 08:04
Ксения Шикалова
Maskava   453 «Шагалы Братислава» 09:46