Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Haдeждa Mиpгopoдскaя
Sanktpēterburga   1152 «кротобазис» 12:32
Ivan Orlov
Maskava   117 «Ящик» 10:17
Andrey Popov
Sanktpēterburga   1157 «Catwalk» 12:37
Алексей Аксёнов
Sanktpēterburga   1139 «ГУАПчег» 12:19
Михаил Амурский
Maskava   158 «Зевгма» 10:58
Майя Аносова
Sanktpēterburga   1102 «Тра-та-та» 11:42
Элина Арсеньева
Sanktpēterburga   154 «Кофе по-гречески» 10:54
Андрей Архипов
Sanktpēterburga   104 «Д'Амба» 10:04
Анна Батова
Sanktpēterburga   106 «Доходяги» 10:06
Анастасия Бердникова
Sanktpēterburga   1129 «Девчата» 12:09
Екатерина Березецкая
Sanktpēterburga   1104 «Мозговой шторм» 11:44
Галина Бобылева
Maskava   175 «радистка КЭТ» 11:15
Николай Богачев
Sanktpēterburga   148 «Юкатан» 10:48
Владимир Богданов
Sanktpēterburga   1143 «Выпил ртуть» 12:23
Юля Богданова
Sanktpēterburga   1140 «Перфоратор Камнева» 12:20
Татьяна Бойцова
Sanktpēterburga   1116 «Хлебные палочки с кунжутом» 11:56
Андрей Борха
Sanktpēterburga   150 «Веселые Самокаты» 10:50
Олег Брагин
Sanktpēterburga   116 «CrazyPingvins» 10:16
Ольга Брагина
Sanktpēterburga   116 «CrazyPingvins» 10:16
Лена Бурачевская
Maskava   157 «все свои» 10:57
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   106 «Доходяги» 10:06
Наталья Витько
Sanktpēterburga   151 «Зверинец» 10:51
Ксения Волкова
Sanktpēterburga   1147 «404 Not Found» 12:27
Анюта Вульф
Sanktpēterburga   155 «Жабы на метле» 10:55
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   144 «Портал» 10:44
Варвара Гагарина
Sanktpēterburga   142 «Богини....просто богини» 10:42
Евгений Геращенко
Sanktpēterburga   172 «Тыгыдым-тыгыдым» 11:12
Майя Глумова
Maskava   158 «Зевгма» 10:58
Елена Голова
Sanktpēterburga   1139 «ГУАПчег» 12:19
Валерий Голубев
Sanktpēterburga   190 «Феникс» 11:30
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   1156 «Вилка и шкаф» 12:36
Наталия Горбачёва
Maskava   1155 «Трое» 12:35
Светлана Горская
Sanktpēterburga   112 «Бомбин» 10:12
Денис Гришин
Sanktpēterburga   100 «Трава в горшке» 10:00
Максим Гуфранов
Maskava   179 «Бермудское трио» 11:19
Эдуард Даниловский
Sanktpēterburga   100 «Трава в горшке» 10:00
Марья Дединкина
Sanktpēterburga   1154 «Электродрель» 12:34
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   103 «Ночь и тишина» 10:03
Надежда Дмитриева
Sanktpēterburga   185 «лагра» 11:25
Инна Друзь
Sanktpēterburga   165 «Даздраперма» 11:05
Игорь Евдокимов
Sanktpēterburga   196 «Странствующий пингвин» 11:36
Валентина Егорова
Sanktpēterburga   1154 «Электродрель» 12:34
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   1139 «ГУАПчег» 12:19
Наталья Елизарова
Sanktpēterburga   1116 «Хлебные палочки с кунжутом» 11:56
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   104 «Д'Амба» 10:04
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   104 «Д'Амба» 10:04
Евгения Ефимова
Maskava   198 «Ветер в голове» 11:38
Сергей Жуйков
Sanktpēterburga   1141 «Хомяк и Ко» 12:21
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   159 «Орлы» 10:59
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   191 «Ленивые опоссумы» 11:31
Зоя Ишкова
Maskava   1120 «per senus» 12:00
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   163 «Северные сфинксы» 11:03
Александра Киланова
Sanktpēterburga   178 «Четыре головы и восемь ног» 11:18
Милана Ковалькова
Sanktpēterburga   1124 «Лонквильский замок» 12:04
Мария Колышкина
Sanktpēterburga   1146 «Тегусигальпа» 12:26
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   1159 «Переподвыподверт» 12:39
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   1112 «Orange» 11:52
Елена Кондращева
Tula   176 «Free Runners» 11:16
Виктория Коржова
Sanktpēterburga   128 «Procrastination» 10:28
Андрей Корнейчук
Maskava   1119 «ПаНиКа» 11:59
Елена Королева
Sanktpēterburga   1105 «Д2Е2» 11:45
Светлана Королева
Sanktpēterburga   115 «Охотники за торнадо» 10:15
Вероника Крайнева
Maskava   1149 «Во славу куксИ» 12:29
Павел Куликов
Maskava   181 «Время и стекло» 11:21
Илья Курносенков
Sanktpēterburga   164 «Иероглиф» 11:04
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   164 «Иероглиф» 11:04
Антон Лавров
Sanktpēterburga   101 «Птенцы гнезда Петрова» 10:01
Петр Лавров
Sanktpēterburga   101 «Птенцы гнезда Петрова» 10:01
Игорь Лапшов
Maskava   139 «Оборотни без погон» 10:39
Валентина Лебедева
Sanktpēterburga   132 «Альма-матер» 10:32
Полина Лебедева
Sanktpēterburga   1134 «Друг и Ко» 12:14
Татьяна Левичева
Puškina   1159 «Переподвыподверт» 12:39
Мария Лисицкая
Sanktpēterburga   182 «Синие Лисы» 11:22
Алина Мазеева
Sanktpēterburga   126 «Точки над ё» 10:26
Машуня Макарова
Sanktpēterburga   194 «Skif» 11:34
Илья Малиновский
Sanktpēterburga   1158 «Maniae infinitae sunt species» 12:38
Владимир Малков
Sanktpēterburga   1109 «ПаНаБо» 11:49
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   153 «Corso & Co» 10:53
Владимир Михайлов
Sanktpēterburga   1163 «Недра» 12:43
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   156 «RGB» 10:56
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   127 «Клуб 208» 10:27
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   139 «Оборотни без погон» 10:39
Алексей Новиков
Sanktpēterburga   160 «Огненный лис» 11:00
Алексей Павельчук
Sanktpēterburga   1164 «Турецкий Гамбит» 12:44
Александра Пак
Maskavas apgabals   130 «МВД (Мир Весёлых Девчат)» 10:30
Святослав Пак
Sanktpēterburga   141 «шёл Шива по шоссе, сокрушая сущее» 10:41
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   125 «Сашина команда» 10:25
Михаил Перебатов
Sanktpēterburga   166 «Капитан НЕМО» 11:06
Елена Пименова
Sanktpēterburga   1111 «Пупсики» 11:51
Марина Питель
Sanktpēterburga   183 «Ползём, любуемся пейзажем» 11:23
Ася Плеханова
Sanktpēterburga   180 «New Generation» 11:20
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   170 «Маруся и Co» 11:10
Павел Покотилов
Sanktpēterburga   1102 «Тра-та-та» 11:42
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   146 «Спящие ленивцы» 10:46
Наталия Пушкарёва
Sanktpēterburga   1160 «Африканцы» 12:40
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   158 «Зевгма» 10:58
Алеся Резник
Sanktpēterburga   141 «шёл Шива по шоссе, сокрушая сущее» 10:41
Римма Салахиева
Sanktpēterburga   173 «Мохнатый шмель» 11:13
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   152 «Rabid Ferrets» 10:52
Анастасия Сахарова
Sanktpēterburga   1118 «Всё фигня, кроме пчёл!» 11:58
Лёшка Скрат
Sanktpēterburga   188 «ЛПХ» 11:28
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   1117 «Zakat» 11:57
Соня Соболева
Sanktpēterburga   129 «Торба-на-Круче» 10:29
Елена Спасская
Sanktpēterburga   184 «Шустрые ходунки» 11:24
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   124 «Политех Edition» 10:24
Дмитрий Спиров
Sanktpēterburga   1100 «Солянка» 11:40
Анна Сущих
Sanktpēterburga   1133 «Вместо дачи» 12:13
Ирина Тимофеева
Sanktpēterburga   100 «Трава в горшке» 10:00
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   143 «ТИХО-ходы» 10:43
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   136 «Кошаглоты» 10:36
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   188 «ЛПХ» 11:28
Никита Тхоржевский
Sanktpēterburga   1162 «Dungeon Lords» 12:42
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   183 «Ползём, любуемся пейзажем» 11:23
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   174 «Выкрутасы» 11:14
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   114 «Прокрастинация» 10:14
Елена Цветкова
Sanktpēterburga   1115 «7я» 11:55
Иван Цыганов
Sanktpēterburga   167 «Селедка на свободе» 11:07
Надежда Чеботкова
Sanktpēterburga   149 «Имбирные прянички» 10:49
Борис Чертенков
Sanktpēterburga   120 «DudewrhoffBrau» 10:20
Павел Чивиксин
Sanktpēterburga   1109 «ПаНаБо» 11:49
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   1109 «ПаНаБо» 11:49
Мария Чиркина
Sanktpēterburga   107 «Пека и Тютя» 10:07
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   135 «Активные ленивцы» 10:35
Шейла Шейх
Sanktpēterburga   110 «faisne» 10:10
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   1111 «Пупсики» 11:51
Анастасия Ядыкина
Maskava   130 «МВД (Мир Весёлых Девчат)» 10:30
Diana E
Sanktpēterburga   1154 «Электродрель» 12:34
lisa meh
Sanktpēterburga   1123 «ЕЛЕНА» 12:03
Sergey Serebryakov
Sanktpēterburga   1144 «Палёная Win95» 12:24
Елена Артюхова
Sanktpēterburga   1127 «путер-мутер» 12:07
Ольга Архипова
Sanktpēterburga   104 «Д'Амба» 10:04
Илья Арцыман
Sanktpēterburga   129 «Торба-на-Круче» 10:29
Эльвира Батдалова
Sanktpēterburga   178 «Четыре головы и восемь ног» 11:18
Владимир Бахтин
Sanktpēterburga   148 «Юкатан» 10:48
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   136 «Кошаглоты» 10:36
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   121 «Фёдоры» 10:21
Наталья Володина
Maskava   122 «Веники» 10:22
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   172 «Тыгыдым-тыгыдым» 11:12
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   140 «пьюшки» 10:40
Сергей Воронов
Veļikijnovgoroda   1144 «Палёная Win95» 12:24
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   1161 «Квартет Ы» 12:41
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   144 «Портал» 10:44
Кирилл Глумов
Sanktpēterburga   162 «Гнездо Глючей» 11:02
Ксения Гонченко
Ņižņijnovgoroda   186 «МоСКиТы» 11:26
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   127 «Клуб 208» 10:27
Анна Григорьева
Sanktpēterburga   134 «Travellers 2» 10:34
Лариса Долгова
Sanktpēterburga   102 «Inside» 10:02
Лолита Евстифеева
Sanktpēterburga   137 «суслики» 10:37
Елена Елисеева
Sanktpēterburga   1148 «ЛУЧ» 12:28
Анастасия Ена
Sanktpēterburga   118 «Из созвездия Гончих Псов» 10:18
Дмитрий Жаров
Sanktpēterburga   1136 «Бешеные ламы» 12:16
Александра Зотова
Sanktpēterburga   153 «Corso & Co» 10:53
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   1161 «Квартет Ы» 12:41
Нина Иванова
Sanktpēterburga   1108 «Сохты» 11:48
Елена Изоськина
Sanktpēterburga   1129 «Девчата» 12:09
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   1142 «Юрьев день» 12:22
Александра Клименко
Sanktpēterburga   108 «Просто Мырк!» 10:08
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   188 «ЛПХ» 11:28
Николай Крюков
Sanktpēterburga   129 «Торба-на-Круче» 10:29
Анна Кузина
Sanktpēterburga   131 «Коза Пуховая» 10:31
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   105 «Зер гут» 10:05
Илья Лемешев
Sanktpēterburga   1107 «Моторная лодка» 11:47
Олег Максимов
Sanktpēterburga   1130 «Колпинские пельмешки» 12:10
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   1137 «Все ушли на фронт» 12:17
Катерина Маршицкая
Maskava   1138 «ОпятьМы» 12:18
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   132 «Альма-матер» 10:32
Алевтина Морозова
Sanktpēterburga   161 «Искатели приключений» 11:01
Юрий Мостов
Sanktpēterburga   101 «Птенцы гнезда Петрова» 10:01
Марина Мытрова
Maskavas apgabals   181 «Время и стекло» 11:21
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   132 «Альма-матер» 10:32
Алевтина Никиша
Sanktpēterburga   164 «Иероглиф» 11:04
Константин Николаев
Sanktpēterburga   187 «левая педаль» 11:27
Анастасия Николаева
Sanktpēterburga   1103 «Ватрушка» 11:43
Ольга Пантелеева
Sanktpēterburga   1132 «Buzzinga» 12:12
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   123 «Абракадабра» 10:23
Мария Перелыгина
Sanktpēterburga   160 «Огненный лис» 11:00
Елена Петрова
Sanktpēterburga   167 «Селедка на свободе» 11:07
Максим Петухов
Sanktpēterburga   108 «Просто Мырк!» 10:08
Надежда Полуэктова
Sanktpēterburga   1162 «Dungeon Lords» 12:42
Мария Порцель
Sanktpēterburga   149 «Имбирные прянички» 10:49
Николай Порцель
Sanktpēterburga   149 «Имбирные прянички» 10:49
Александр Постняков
Sanktpēterburga   113 «Дети Мисс Марпл» 10:13
Евгений Пузиков
Sanktpēterburga   145 «Kurante Urbo» 10:45
Сергей Реука
Sanktpēterburga   147 «Огни Самайна» 10:47
Маргарита Романовская
Sanktpēterburga   1107 «Моторная лодка» 11:47
Дмитрий Рыгус
Maskava   1122 «Вкуся» 12:02
Ольга Рябова
Pēterhofa   132 «Альма-матер» 10:32
Александра Савина
Sanktpēterburga   147 «Огни Самайна» 10:47
Иван Самохвалов
Sanktpēterburga   120 «DudewrhoffBrau» 10:20
Роман Свирин
Sanktpēterburga   194 «Skif» 11:34
Елена Сивоголовко
Sanktpēterburga   111 «"Черная каракатица"» 10:11
Александр Сидоров
Sanktpēterburga   1113 «Забегосы» 11:53
Миша Степанов
Sanktpēterburga   169 «Эрастушки» 11:09
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   156 «RGB» 10:56
Сергей Терентьев
Sanktpēterburga   149 «Имбирные прянички» 10:49
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   1105 «Д2Е2» 11:45
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   121 «Фёдоры» 10:21
Елизавета Титова
Maskava   179 «Бермудское трио» 11:19
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   143 «ТИХО-ходы» 10:43
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   1150 «Волк....» 12:30
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   1151 «.....и семеро тупят» 12:31
Сергей Товпеко
Sanktpēterburga   1131 «Хитрый лис» 12:11
Анастасия Трошина
Maskava   193 «Да не вылавировали» 11:33
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   192 «Базилиус» 11:32
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   125 «Сашина команда» 10:25
Лилия Филимоненок
Sanktpēterburga   184 «Шустрые ходунки» 11:24
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   121 «Фёдоры» 10:21
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   199 «Хронические индейцы» 11:39
Зоя Цветкова
Sanktpēterburga   1115 «7я» 11:55
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   163 «Северные сфинксы» 11:03
Лиза Целищева
Sanktpēterburga   119 «Предапокалиптический бесперспективняк» 10:19
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   119 «Предапокалиптический бесперспективняк» 10:19
Любовь Чигиринская
Sanktpēterburga   1121 «Кайманы» 12:01
Марина Чичеурова
Maskava   118 «Из созвездия Гончих Псов» 10:18
Василий Шамко
Sanktpēterburga   144 «Портал» 10:44
Александр Швецов
Sanktpēterburga   1100 «Солянка» 11:40
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   123 «Абракадабра» 10:23
Надежда Яковлева
Sanktpēterburga   126 «Точки над ё» 10:26
Ульяна Ярцева
Sanktpēterburga   1151 «.....и семеро тупят» 12:31
Vika Bokareva
Maskava   1106 «Бронеутконосы» 11:46
Elena Tataurova
Sanktpēterburga   186 «МоСКиТы» 11:26
Всеволод Абакумов
Sanktpēterburga   1143 «Выпил ртуть» 12:23
Сергей Авдеев
Sanktpēterburga   150 «Веселые Самокаты» 10:50
Артем Алиев
Sanktpēterburga   169 «Эрастушки» 11:09
Шулекина Анна
Sanktpēterburga   1157 «Catwalk» 12:37
Екатерина Банцевич
Sanktpēterburga   174 «Выкрутасы» 11:14
Евгения Барченко
Sanktpēterburga   1117 «Zakat» 11:57
Артем Басалаев
Sanktpēterburga   110 «faisne» 10:10
Дарья Белозерова
Maskava   157 «все свои» 10:57
Екатерина Беляева
Maskava   1122 «Вкуся» 12:02
Дмитрий Березецкий
Sanktpēterburga   1104 «Мозговой шторм» 11:44
Эльвира Бикбулатова
Sanktpēterburga   169 «Эрастушки» 11:09
Марина Бобкова
Sanktpēterburga   151 «Зверинец» 10:51
Паша Борисов
Sanktpēterburga   188 «ЛПХ» 11:28
Анна Борковская
Sanktpēterburga   170 «Маруся и Co» 11:10
Елена Булдакова
Гусев Калининградской обл.   124 «Политех Edition» 10:24
Яна Варновская
Sanktpēterburga   177 «X» 11:17
Елена Васильева
Sanktpēterburga   180 «New Generation» 11:20
Михаил Верховых
Sanktpēterburga   1158 «Maniae infinitae sunt species» 12:38
Ольга Виноградова
Sanktpēterburga   114 «Прокрастинация» 10:14
Андриан Влахов
Sanktpēterburga   1137 «Все ушли на фронт» 12:17
Дмитрий Войнов
Sanktpēterburga   1147 «404 Not Found» 12:27
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   140 «пьюшки» 10:40
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   140 «пьюшки» 10:40
Вера Вяткина
Sanktpēterburga   152 «Rabid Ferrets» 10:52
Виктор Гаврилов
Sanktpēterburga   151 «Зверинец» 10:51
Галина Гагарина
Ļeņingradas apgabals   142 «Богини....просто богини» 10:42
Денис Гвоздов
Sanktpēterburga   160 «Огненный лис» 11:00
Серафима Гениева
Sanktpēterburga   1134 «Друг и Ко» 12:14
Галина Глезина
Sanktpēterburga   1149 «Во славу куксИ» 12:29
Светлана Голубева
Sanktpēterburga   190 «Феникс» 11:30
Михаил Гонин
Sanktpēterburga   126 «Точки над ё» 10:26
Софья Готовцева
Sanktpēterburga   127 «Клуб 208» 10:27
Илга Грибкова
Sanktpēterburga   173 «Мохнатый шмель» 11:13
Алина Данилова
Sanktpēterburga   1142 «Юрьев день» 12:22
Евгения Демина
Sanktpēterburga   175 «радистка КЭТ» 11:15
Петр Джаншиев
Sanktpēterburga   1113 «Забегосы» 11:53
Диана Дмитриева
Sanktpēterburga   1105 «Д2Е2» 11:45
Анна Евангелеева
Sanktpēterburga   1143 «Выпил ртуть» 12:23
Александр Евсюков
Sanktpēterburga   178 «Четыре головы и восемь ног» 11:18
Василиса Егорова
Sanktpēterburga   196 «Странствующий пингвин» 11:36
Елена Егорова
Sanktpēterburga   1138 «ОпятьМы» 12:18
Елена Ермакова
Sanktpēterburga   1144 «Палёная Win95» 12:24
Александр Ермолин
Sanktpēterburga   155 «Жабы на метле» 10:55
Елена Жажнева
Sanktpēterburga   182 «Синие Лисы» 11:22
Юлия Жарова
Sanktpēterburga   1136 «Бешеные ламы» 12:16
Андрей Жидченко
Sanktpēterburga   127 «Клуб 208» 10:27
Вероника Жихарева
Sanktpēterburga   103 «Ночь и тишина» 10:03
Олеся Журбенко
Sanktpēterburga   130 «МВД (Мир Весёлых Девчат)» 10:30
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   170 «Маруся и Co» 11:10
Алиса Захарова
Sanktpēterburga   1140 «Перфоратор Камнева» 12:20
Анна Злобина
Sanktpēterburga   145 «Kurante Urbo» 10:45
Аня Зубкова
Sanktpēterburga   1163 «Недра» 12:43
Александр Иванов
Sanktpēterburga   111 «"Черная каракатица"» 10:11
Людмила Иванова
Sanktpēterburga   185 «лагра» 11:25
Мария Игнатьева
Sanktpēterburga   1124 «Лонквильский замок» 12:04
Илья Иншев
Sanktpēterburga   1150 «Волк....» 12:30
Евгений Карганашвили
Sanktpēterburga   1105 «Д2Е2» 11:45
Дмитрий Картавенко
Maskava   122 «Веники» 10:22
Василий Климко
Sanktpēterburga   1147 «404 Not Found» 12:27
Василиса Ковалёва
Maskava   193 «Да не вылавировали» 11:33
Наталья Ковалева
Sanktpēterburga   1124 «Лонквильский замок» 12:04
Анастасия Коваленко
Sanktpēterburga   1114 «Коленки» 11:54
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   1114 «Коленки» 11:54
Полина Ковылова
Sanktpēterburga   1118 «Всё фигня, кроме пчёл!» 11:58
Михаил Козлов
Sanktpēterburga   1113 «Забегосы» 11:53
Роман Колганов
Sanktpēterburga   1158 «Maniae infinitae sunt species» 12:38
Наталья Колесникова
Sanktpēterburga   1123 «ЕЛЕНА» 12:03
Александр Колышкин
Sanktpēterburga   1146 «Тегусигальпа» 12:26
Ирина Кондратова
Sanktpēterburga   1112 «Orange» 11:52
Леонид Кондращев
Tula   176 «Free Runners» 11:16
Сергей Кондращев
Tula   176 «Free Runners» 11:16
Фёдор Кондращев
Tula   176 «Free Runners» 11:16
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   142 «Богини....просто богини» 10:42
Илья Корецкий
Sanktpēterburga   141 «шёл Шива по шоссе, сокрушая сущее» 10:41
Иван Котов
Sanktpēterburga   1164 «Турецкий Гамбит» 12:44
Ольга Кошкарова
Sanktpēterburga   141 «шёл Шива по шоссе, сокрушая сущее» 10:41
Маргарита Кравцова
Sanktpēterburga   105 «Зер гут» 10:05
Маша Кропотина
Kirova   1128 «Французский завтрак» 12:08
Андрей Кротов
Sanktpēterburga   1150 «Волк....» 12:30
Валентина Крупадерова
Sanktpēterburga   1164 «Турецкий Гамбит» 12:44
Лена Кузина
Sanktpēterburga   131 «Коза Пуховая» 10:31
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   106 «Доходяги» 10:06
Настя Купченок
Sanktpēterburga   1145 «Черепашки Шредингера» 12:25
Сергей Курако
Sanktpēterburga   174 «Выкрутасы» 11:14
Артур Курманов
Sanktpēterburga   1145 «Черепашки Шредингера» 12:25
Александр Курсанов
Sanktpēterburga   1160 «Африканцы» 12:40
Светлана Лебедева
Maskava   1153 «Катавасия» 12:33
Александр Либер
Sanktpēterburga   178 «Четыре головы и восемь ног» 11:18
Дмитрий Лисицкий
Sanktpēterburga   182 «Синие Лисы» 11:22
Гелла Литвинцева
Sanktpēterburga   1140 «Перфоратор Камнева» 12:20
Вадик Лихолетов
Sanktpēterburga   1152 «кротобазис» 12:32
Михаил Лобанов
Sanktpēterburga   124 «Политех Edition» 10:24
Юлия Лузина
Sanktpēterburga   159 «Орлы» 10:59
Элина Лукьянович
Sanktpēterburga   143 «ТИХО-ходы» 10:43
Елена Любич
Sanktpēterburga   109 «Замордовыши» 10:09
Надежда Любич
Sanktpēterburga   109 «Замордовыши» 10:09
Сергей Макаров
Sanktpēterburga   133 «АБВГДЁЖ» 10:33
Анастасия Макарова
Sanktpēterburga   1143 «Выпил ртуть» 12:23
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   1130 «Колпинские пельмешки» 12:10
Анжелика Малинова
Sanktpēterburga   1121 «Кайманы» 12:01
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   106 «Доходяги» 10:06
Михаил Михайлов
Sanktpēterburga   153 «Corso & Co» 10:53
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   1163 «Недра» 12:43
Александр Мосягин
Sanktpēterburga   155 «Жабы на метле» 10:55
Елена Мосягина
Sanktpēterburga   155 «Жабы на метле» 10:55
Людмила Мус
Sanktpēterburga   198 «Ветер в голове» 11:38
Василий Мусяков
  1110 «ЁКЛМН» 11:50
Дмитрий Мухин
Sanktpēterburga   1121 «Кайманы» 12:01
Николай Нарыжный
Sanktpēterburga   1162 «Dungeon Lords» 12:42
Александр Немошкалов
Sanktpēterburga   166 «Капитан НЕМО» 11:06
Николай Низовский
Maskava   179 «Бермудское трио» 11:19
Наталья Николаева
Sanktpēterburga   1103 «Ватрушка» 11:43
Игорь Николенко
Sanktpēterburga   1113 «Забегосы» 11:53
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   167 «Селедка на свободе» 11:07
Павел Номинат
Sanktpēterburga   163 «Северные сфинксы» 11:03
Юлия Ныркова
Sanktpēterburga   174 «Выкрутасы» 11:14
Инга Овод
Sanktpēterburga   168 «Головоломики» 11:08
Александр Озеров
Sanktpēterburga   1141 «Хомяк и Ко» 12:21
Дарья Озерова
Sanktpēterburga   1141 «Хомяк и Ко» 12:21
Надежда Павлова
Maskava   1120 «per senus» 12:00
Максим Панов
Sanktpēterburga   190 «Феникс» 11:30
Анастасия Парамонова
Sanktpēterburga   190 «Феникс» 11:30
Николай Пенкрат
Sanktpēterburga   123 «Абракадабра» 10:23
Майя Перебатова
Sanktpēterburga   166 «Капитан НЕМО» 11:06
Маргарита Петракович
Sanktpēterburga   107 «Пека и Тютя» 10:07
Елизавета Петрова
Sanktpēterburga   1123 «ЕЛЕНА» 12:03
Екатерина Пивоварова
Maskava   175 «радистка КЭТ» 11:15
Аня Питиримова
Sanktpēterburga   1163 «Недра» 12:43
Михаил Плискин
Sanktpēterburga   165 «Даздраперма» 11:05
Мария Покровская
Ļeņingradas apgabals   142 «Богини....просто богини» 10:42
Даниил Покровский
Sanktpēterburga   128 «Procrastination» 10:28
Мария Постнякова
Sanktpēterburga   113 «Дети Мисс Марпл» 10:13
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   135 «Активные ленивцы» 10:35
Владислава Рау
Sanktpēterburga   1158 «Maniae infinitae sunt species» 12:38
Олег Рождественский
Sanktpēterburga   1117 «Zakat» 11:57
Марина Рубина
Sanktpēterburga   1108 «Сохты» 11:48
Ирина Русинова
Sanktpēterburga   1129 «Девчата» 12:09
Надежда Рыжова
Sanktpēterburga   1115 «7я» 11:55
Александр Рябов
Sanktpēterburga   133 «АБВГДЁЖ» 10:33
Катя Саватюгина
Sanktpēterburga   177 «X» 11:17
Кристина Савина
Sanktpēterburga   1162 «Dungeon Lords» 12:42
Мария Савина
Sanktpēterburga   147 «Огни Самайна» 10:47
Никита Савосин
Sanktpēterburga   1112 «Orange» 11:52
Сергей Савосин
Sanktpēterburga   1112 «Orange» 11:52
Варвара Сапунова
Sanktpēterburga   180 «New Generation» 11:20
Алексей Сафаралеев
Sanktpēterburga   1156 «Вилка и шкаф» 12:36
Дарья Свиридова
Sanktpēterburga   1107 «Моторная лодка» 11:47
Анна Семененко
Sanktpēterburga   154 «Кофе по-гречески» 10:54
Анастасия Сенникова
Kirova   1141 «Хомяк и Ко» 12:21
Евгения Сергеева
Sanktpēterburga   1119 «ПаНиКа» 11:59
Зоя Сергеева
Sanktpēterburga   1142 «Юрьев день» 12:22
Кирилл Слипчик
Sanktpēterburga   177 «X» 11:17
Юлия Слипчик
Sanktpēterburga   177 «X» 11:17
Игорь Слоев
Sanktpēterburga   1127 «путер-мутер» 12:07
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   124 «Политех Edition» 10:24
Вероника Сорокина
Sanktpēterburga   1136 «Бешеные ламы» 12:16
Валерия Сошнина
Maskava   1120 «per senus» 12:00
Анастасия Спектор
Sanktpēterburga   198 «Ветер в голове» 11:38
Марина Старикова
Sanktpēterburga   162 «Гнездо Глючей» 11:02
Станислава Старикова
Sanktpēterburga   162 «Гнездо Глючей» 11:02
Таня Старкова
Sanktpēterburga   156 «RGB» 10:56
Олег Степанов
Sanktpēterburga   102 «Inside» 10:02
Иван Суслов
Sanktpēterburga   137 «суслики» 10:37
Антон Сутурин
Sanktpēterburga   1151 «.....и семеро тупят» 12:31
Алексей Сухоручко
Sanktpēterburga   136 «Кошаглоты» 10:36
Дмитрий Сущих
Sanktpēterburga   1133 «Вместо дачи» 12:13
Ольга Сытых
Sanktpēterburga   147 «Огни Самайна» 10:47
Елена Тимошкина
Sanktpēterburga   167 «Селедка на свободе» 11:07
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   143 «ТИХО-ходы» 10:43
Юлия Трифонова
Sanktpēterburga   161 «Искатели приключений» 11:01
Татьяна-Алёна Трофимова-Минькова
Sanktpēterburga   121 «Фёдоры» 10:21
Константин Тяпочкин
Sanktpēterburga   169 «Эрастушки» 11:09
Яна Усачева
Sanktpēterburga   160 «Огненный лис» 11:00
Светлана Филаретова
Sanktpēterburga   163 «Северные сфинксы» 11:03
Дмитрий Филиппов
Sanktpēterburga   129 «Торба-на-Круче» 10:29
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   1161 «Квартет Ы» 12:41
Иван Фролов
Sanktpēterburga   1136 «Бешеные ламы» 12:16
Варвара Хайтова
Sanktpēterburga   1103 «Ватрушка» 11:43
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   199 «Хронические индейцы» 11:39
Олег Холодкевич
Sanktpēterburga   199 «Хронические индейцы» 11:39
Марина Царькова
Sanktpēterburga   1150 «Волк....» 12:30
Тоня Цветкова
Sanktpēterburga   114 «Прокрастинация» 10:14
Александр Цыганков
Sanktpēterburga   1140 «Перфоратор Камнева» 12:20
Виталий Чащин
Sanktpēterburga   1104 «Мозговой шторм» 11:44
Юрий Чистяков
Sanktpēterburga   1134 «Друг и Ко» 12:14
Вера Шиганова
Sanktpēterburga   1146 «Тегусигальпа» 12:26
Илья Шилов
Sanktpēterburga   119 «Предапокалиптический бесперспективняк» 10:19
Татьяна Шубина
Sanktpēterburga   134 «Travellers 2» 10:34
Ольга Щупляк
Sanktpēterburga   1138 «ОпятьМы» 12:18
Катерина Яковлева
Sanktpēterburga   156 «RGB» 10:56
Ольге Яковлева
Maskava   118 «Из созвездия Гончих Псов» 10:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Трава в горшке
101 10:01 Птенцы гнезда Петрова
Антон Лавров

Sanktpēterburga

Петр Лавров

Sanktpēterburga

Юрий Мостов

Sanktpēterburga

102 10:02 Inside
Лариса Долгова

Sanktpēterburga

Олег Степанов

Sanktpēterburga

103 10:03 Ночь и тишина
Вероника Жихарева

Sanktpēterburga

104 10:04 Д'Амба
105 10:05 Зер гут
Маргарита Кравцова

Sanktpēterburga

106 10:06 Доходяги
Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

107 10:07 Пека и Тютя
Мария Чиркина

Sanktpēterburga

Маргарита Петракович

Sanktpēterburga

108 10:08 Просто Мырк!
109 10:09 Замордовыши
Елена Любич

Sanktpēterburga

Надежда Любич

Sanktpēterburga

110 10:10 faisne
Шейла Шейх

Sanktpēterburga

Артем Басалаев

Sanktpēterburga

111 10:11 "Черная каракатица"
Александр Иванов

Sanktpēterburga

112 10:12 Бомбин
113 10:13 Дети Мисс Марпл
Мария Постнякова

Sanktpēterburga

114 10:14 Прокрастинация
Анна Цветкова

Sanktpēterburga

Ольга Виноградова

Sanktpēterburga

Тоня Цветкова

Sanktpēterburga

115 10:15 Охотники за торнадо
116 10:16 CrazyPingvins
Олег Брагин

Sanktpēterburga

Ольга Брагина

Sanktpēterburga

117 10:17 Ящик
Ivan Orlov

Maskava

118 10:18 Из созвездия Гончих Псов
Анастасия Ена

Sanktpēterburga

Ольге Яковлева

Maskava

119 10:19 Предапокалиптический бесперспективняк
Лиза Целищева

Sanktpēterburga

Илья Шилов

Sanktpēterburga

120 10:20 DudewrhoffBrau
121 10:21 Фёдоры
Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

Татьяна-Алёна Трофимова-Минькова

Sanktpēterburga

122 10:22 Веники
Дмитрий Картавенко

Maskava

123 10:23 Абракадабра
Николай Пенкрат

Sanktpēterburga

124 10:24 Политех Edition
Елена Булдакова

Гусев Калининградской обл.

Михаил Лобанов

Sanktpēterburga

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

125 10:25 Сашина команда
126 10:26 Точки над ё
Алина Мазеева

Sanktpēterburga

Михаил Гонин

Sanktpēterburga

127 10:27 Клуб 208
Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Софья Готовцева

Sanktpēterburga

Андрей Жидченко

Sanktpēterburga

128 10:28 Procrastination
Даниил Покровский

Sanktpēterburga

129 10:29 Торба-на-Круче
Соня Соболева

Sanktpēterburga

Илья Арцыман

Sanktpēterburga

Николай Крюков

Sanktpēterburga

Дмитрий Филиппов

Sanktpēterburga

130 10:30 МВД (Мир Весёлых Девчат)
Александра Пак

Maskavas apgabals

Олеся Журбенко

Sanktpēterburga

131 10:31 Коза Пуховая
Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

132 10:32 Альма-матер
133 10:33 АБВГДЁЖ
Сергей Макаров

Sanktpēterburga

Александр Рябов

Sanktpēterburga

134 10:34 Travellers 2
Татьяна Шубина

Sanktpēterburga

135 10:35 Активные ленивцы
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

136 10:36 Кошаглоты
Алексей Сухоручко

Sanktpēterburga

137 10:37 суслики
Иван Суслов

Sanktpēterburga

139 10:39 Оборотни без погон
140 10:40 пьюшки
Александра Воробьева

Sanktpēterburga

Полина Воробьева

Sanktpēterburga

141 10:41 шёл Шива по шоссе, сокрушая сущее
Святослав Пак

Sanktpēterburga

Алеся Резник

Sanktpēterburga

Илья Корецкий

Sanktpēterburga

Ольга Кошкарова

Sanktpēterburga

142 10:42 Богини....просто богини
Галина Гагарина

Ļeņingradas apgabals

Дарья Коновалова

Sanktpēterburga

Мария Покровская

Ļeņingradas apgabals

143 10:43 ТИХО-ходы
Элина Лукьянович

Sanktpēterburga

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

144 10:44 Портал
Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

145 10:45 Kurante Urbo
Анна Злобина

Sanktpēterburga

146 10:46 Спящие ленивцы
147 10:47 Огни Самайна
Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Ольга Сытых

Sanktpēterburga

148 10:48 Юкатан
149 10:49 Имбирные прянички
150 10:50 Веселые Самокаты
Андрей Борха

Sanktpēterburga

Сергей Авдеев

Sanktpēterburga

151 10:51 Зверинец
Наталья Витько

Sanktpēterburga

Марина Бобкова

Sanktpēterburga

Виктор Гаврилов

Sanktpēterburga

152 10:52 Rabid Ferrets
Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Вера Вяткина

Sanktpēterburga

153 10:53 Corso & Co
Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Михаил Михайлов

Sanktpēterburga

154 10:54 Кофе по-гречески
Анна Семененко

Sanktpēterburga

155 10:55 Жабы на метле
Анюта Вульф

Sanktpēterburga

Александр Ермолин

Sanktpēterburga

Александр Мосягин

Sanktpēterburga

Елена Мосягина

Sanktpēterburga

156 10:56 RGB
Ольга Морозова

Sanktpēterburga

Иван Сухарев

Sanktpēterburga

Таня Старкова

Sanktpēterburga

Катерина Яковлева

Sanktpēterburga

157 10:57 все свои
Дарья Белозерова

Maskava

158 10:58 Зевгма
159 10:59 Орлы
Сергей Иванов

Sanktpēterburga

Юлия Лузина

Sanktpēterburga

160 11:00 Огненный лис
Денис Гвоздов

Sanktpēterburga

Яна Усачева

Sanktpēterburga

161 11:01 Искатели приключений
Юлия Трифонова

Sanktpēterburga

162 11:02 Гнездо Глючей
Кирилл Глумов

Sanktpēterburga

Марина Старикова

Sanktpēterburga

Станислава Старикова

Sanktpēterburga

163 11:03 Северные сфинксы
Настя Цветкова

Sanktpēterburga

Павел Номинат

Sanktpēterburga

Светлана Филаретова

Sanktpēterburga

164 11:04 Иероглиф
165 11:05 Даздраперма
Инна Друзь

Sanktpēterburga

Михаил Плискин

Sanktpēterburga

166 11:06 Капитан НЕМО
Александр Немошкалов

Sanktpēterburga

Майя Перебатова

Sanktpēterburga

167 11:07 Селедка на свободе
Иван Цыганов

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

Елена Тимошкина

Sanktpēterburga

168 11:08 Головоломики
Инга Овод

Sanktpēterburga

169 11:09 Эрастушки
Миша Степанов

Sanktpēterburga

Артем Алиев

Sanktpēterburga

Эльвира Бикбулатова

Sanktpēterburga

Константин Тяпочкин

Sanktpēterburga

170 11:10 Маруся и Co
Анна Борковская

Sanktpēterburga

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

172 11:12 Тыгыдым-тыгыдым
173 11:13 Мохнатый шмель
Илга Грибкова

Sanktpēterburga

174 11:14 Выкрутасы
Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Екатерина Банцевич

Sanktpēterburga

Сергей Курако

Sanktpēterburga

Юлия Ныркова

Sanktpēterburga

175 11:15 радистка КЭТ
Евгения Демина

Sanktpēterburga

Екатерина Пивоварова

Maskava

176 11:16 Free Runners
Леонид Кондращев

Tula

Сергей Кондращев

Tula

Фёдор Кондращев

Tula

177 11:17 X
Яна Варновская

Sanktpēterburga

Катя Саватюгина

Sanktpēterburga

Кирилл Слипчик

Sanktpēterburga

Юлия Слипчик

Sanktpēterburga

178 11:18 Четыре головы и восемь ног
Александр Евсюков

Sanktpēterburga

Александр Либер

Sanktpēterburga

179 11:19 Бермудское трио
Николай Низовский

Maskava

180 11:20 New Generation
Ася Плеханова

Sanktpēterburga

Елена Васильева

Sanktpēterburga

Варвара Сапунова

Sanktpēterburga

181 11:21 Время и стекло
182 11:22 Синие Лисы
Мария Лисицкая

Sanktpēterburga

Елена Жажнева

Sanktpēterburga

Дмитрий Лисицкий

Sanktpēterburga

183 11:23 Ползём, любуемся пейзажем
Марина Питель

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

184 11:24 Шустрые ходунки
185 11:25 лагра
Людмила Иванова

Sanktpēterburga

186 11:26 МоСКиТы
Ксения Гонченко

Ņižņijnovgoroda

Elena Tataurova

Sanktpēterburga

187 11:27 левая педаль
188 11:28 ЛПХ
Лёшка Скрат

Sanktpēterburga

Алексей Трофимов

Ļeņingradas apgabals

Паша Борисов

Sanktpēterburga

190 11:30 Феникс
Светлана Голубева

Sanktpēterburga

Максим Панов

Sanktpēterburga

Анастасия Парамонова

Sanktpēterburga

191 11:31 Ленивые опоссумы
192 11:32 Базилиус
Алиса Тютина

Sanktpēterburga

193 11:33 Да не вылавировали
Василиса Ковалёва

Maskava

194 11:34 Skif
Роман Свирин

Sanktpēterburga

196 11:36 Странствующий пингвин
Василиса Егорова

Sanktpēterburga

198 11:38 Ветер в голове
Людмила Мус

Sanktpēterburga

Анастасия Спектор

Sanktpēterburga

199 11:39 Хронические индейцы
Елизавета Холодкевич

Sanktpēterburga

Олег Холодкевич

Sanktpēterburga

1100 11:40 Солянка
1102 11:42 Тра-та-та
Майя Аносова

Sanktpēterburga

1103 11:43 Ватрушка
Наталья Николаева

Sanktpēterburga

Варвара Хайтова

Sanktpēterburga

1104 11:44 Мозговой шторм
Дмитрий Березецкий

Sanktpēterburga

Виталий Чащин

Sanktpēterburga

1105 11:45 Д2Е2
Елена Королева

Sanktpēterburga

Диана Дмитриева

Sanktpēterburga

Евгений Карганашвили

Sanktpēterburga

1106 11:46 Бронеутконосы
Vika Bokareva

Maskava

1107 11:47 Моторная лодка
Илья Лемешев

Sanktpēterburga

Дарья Свиридова

Sanktpēterburga

1108 11:48 Сохты
Нина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

1109 11:49 ПаНаБо
1110 11:50 ЁКЛМН
Василий Мусяков

1111 11:51 Пупсики
Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

1112 11:52 Orange
Ирина Кондратова

Sanktpēterburga

Никита Савосин

Sanktpēterburga

Сергей Савосин

Sanktpēterburga

1113 11:53 Забегосы
Петр Джаншиев

Sanktpēterburga

Михаил Козлов

Sanktpēterburga

Игорь Николенко

Sanktpēterburga

1114 11:54 Коленки
Анастасия Коваленко

Sanktpēterburga

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

1115 11:55
Елена Цветкова

Sanktpēterburga

Зоя Цветкова

Sanktpēterburga

Надежда Рыжова

Sanktpēterburga

1116 11:56 Хлебные палочки с кунжутом
1117 11:57 Zakat
Евгения Барченко

Sanktpēterburga

Олег Рождественский

Sanktpēterburga

1118 11:58 Всё фигня, кроме пчёл!
Полина Ковылова

Sanktpēterburga

1119 11:59 ПаНиКа
Евгения Сергеева

Sanktpēterburga

1120 12:00 per senus
Надежда Павлова

Maskava

Валерия Сошнина

Maskava

1121 12:01 Кайманы
Анжелика Малинова

Sanktpēterburga

Дмитрий Мухин

Sanktpēterburga

1122 12:02 Вкуся
Екатерина Беляева

Maskava

1123 12:03 ЕЛЕНА
lisa meh

Sanktpēterburga

Наталья Колесникова

Sanktpēterburga

Елизавета Петрова

Sanktpēterburga

1124 12:04 Лонквильский замок
Мария Игнатьева

Sanktpēterburga

Наталья Ковалева

Sanktpēterburga

1127 12:07 путер-мутер
Елена Артюхова

Sanktpēterburga

Игорь Слоев

Sanktpēterburga

1128 12:08 Французский завтрак
Маша Кропотина

Kirova

1129 12:09 Девчата
Ирина Русинова

Sanktpēterburga

1130 12:10 Колпинские пельмешки
Олег Максимов

Sanktpēterburga

Наталья Максимова

Sanktpēterburga

1131 12:11 Хитрый лис
Сергей Товпеко

Sanktpēterburga

1132 12:12 Buzzinga
1133 12:13 Вместо дачи
Анна Сущих

Sanktpēterburga

Дмитрий Сущих

Sanktpēterburga

1134 12:14 Друг и Ко
Серафима Гениева

Sanktpēterburga

Юрий Чистяков

Sanktpēterburga

1135 12:15 Ronald's team
1136 12:16 Бешеные ламы
Дмитрий Жаров

Sanktpēterburga

Юлия Жарова

Sanktpēterburga

Вероника Сорокина

Sanktpēterburga

Иван Фролов

Sanktpēterburga

1137 12:17 Все ушли на фронт
Андриан Влахов

Sanktpēterburga

1138 12:18 ОпятьМы
Елена Егорова

Sanktpēterburga

Ольга Щупляк

Sanktpēterburga

1139 12:19 ГУАПчег
Елена Голова

Sanktpēterburga

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

1140 12:20 Перфоратор Камнева
Юля Богданова

Sanktpēterburga

Алиса Захарова

Sanktpēterburga

Гелла Литвинцева

Sanktpēterburga

Александр Цыганков

Sanktpēterburga

1141 12:21 Хомяк и Ко
Сергей Жуйков

Sanktpēterburga

Александр Озеров

Sanktpēterburga

Дарья Озерова

Sanktpēterburga

Анастасия Сенникова

Kirova

1142 12:22 Юрьев день
Ольга Калинина

Sanktpēterburga

Алина Данилова

Sanktpēterburga

Зоя Сергеева

Sanktpēterburga

1143 12:23 Выпил ртуть
Всеволод Абакумов

Sanktpēterburga

Анна Евангелеева

Sanktpēterburga

Анастасия Макарова

Sanktpēterburga

1144 12:24 Палёная Win95
Sergey Serebryakov

Sanktpēterburga

Сергей Воронов

Veļikijnovgoroda

Елена Ермакова

Sanktpēterburga

1145 12:25 Черепашки Шредингера
Настя Купченок

Sanktpēterburga

Артур Курманов

Sanktpēterburga

1146 12:26 Тегусигальпа
Александр Колышкин

Sanktpēterburga

Вера Шиганова

Sanktpēterburga

1147 12:27 404 Not Found
Ксения Волкова

Sanktpēterburga

Дмитрий Войнов

Sanktpēterburga

Василий Климко

Sanktpēterburga

1148 12:28 ЛУЧ
Елена Елисеева

Sanktpēterburga

1149 12:29 Во славу куксИ
Галина Глезина

Sanktpēterburga

1150 12:30 Волк....
Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Илья Иншев

Sanktpēterburga

Андрей Кротов

Sanktpēterburga

Марина Царькова

Sanktpēterburga

1151 12:31 .....и семеро тупят
Ульяна Ярцева

Sanktpēterburga

Антон Сутурин

Sanktpēterburga

1152 12:32 кротобазис
Вадик Лихолетов

Sanktpēterburga

1153 12:33 Катавасия
Светлана Лебедева

Maskava

1154 12:34 Электродрель
Diana E

Sanktpēterburga

1155 12:35 Трое
1156 12:36 Вилка и шкаф
Алексей Сафаралеев

Sanktpēterburga

1157 12:37 Catwalk
Andrey Popov

Sanktpēterburga

Шулекина Анна

Sanktpēterburga

1158 12:38 Maniae infinitae sunt species
Михаил Верховых

Sanktpēterburga

Роман Колганов

Sanktpēterburga

Владислава Рау

Sanktpēterburga

1159 12:39 Переподвыподверт
1160 12:40 Африканцы
Александр Курсанов

Sanktpēterburga

1161 12:41 Квартет Ы
Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Михаил Филиппов

Sanktpēterburga

1162 12:42 Dungeon Lords
Николай Нарыжный

Sanktpēterburga

Кристина Савина

Sanktpēterburga

1163 12:43 Недра
Аня Зубкова

Sanktpēterburga

Елизавета Михайлова

Sanktpēterburga

Аня Питиримова

Sanktpēterburga

1164 12:44 Турецкий Гамбит
Иван Котов

Sanktpēterburga

Валентина Крупадерова

Sanktpēterburga

1166 12:46 No name