Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Vanechka Diev
Sanktpēterburga   L643 «3к» 09:26
Theodore Kornale
Sanktpēterburga   L669 «Глупые-глупые Несуны» 10:18
Timofey Kostin
Maskava   L610 «ZaPozitiFF!» 08:20
Александр Антипкин
Sanktpēterburga   L6114 «Букашки» 11:48
Алексей Беспятов
Sanktpēterburga   L607 «БеЗеШ» 08:14
Надежда Биловус
Sanktpēterburga   L603 «Бегущие под Небом» 08:06
Евгения Бокая
Sanktpēterburga   L633 «Техно» 09:06
Катя Брюхина
Sanktpēterburga   L616 «Коричневый Лось» 08:32
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   L650 «Ёжики в тумане» 09:40
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   L667 «Портал» 10:14
Ирина Дубровская
Sanktpēterburga   L605 «Хомячки-подрядчики» 08:10
Екатерина Жукова
Sanktpēterburga   L668 «Криль в сливочном соусе» 10:16
Илья Забелин
Sanktpēterburga   L622 «За батоном!» 08:44
Елизавета Залевская
Sanktpēterburga   L651 «Параноики» 09:42
Наталья Замятина
Sanktpēterburga   L6114 «Букашки» 11:48
Станислав Зотин
Sanktpēterburga   L614 «ФПК» 08:28
Дмитрий Карманов
Sanktpēterburga   L600 «Свинцовый Дирижабль» 08:00
Екатерина Киселева
Sanktpēterburga   L617 «Бабий бар» 08:34
Марина Ковалева
Sanktpēterburga   L622 «За батоном!» 08:44
Валерий Котов
Sanktpēterburga   L622 «За батоном!» 08:44
Мария Кузнецова
Sanktpēterburga   L617 «Бабий бар» 08:34
Анна Курницкая
Sanktpēterburga   L645 «Лучи добра» 09:30
Валентина Лебедевич
Sanktpēterburga   L627 «Морские черепахи» 08:54
Максим Максимов
Sanktpēterburga   L640 «Math» 09:20
Павел Маслов
Sanktpēterburga   L609 «Оливье» 08:18
Женя Матюшинская
Sanktpēterburga   L664 «ЖиМ» 10:08
Юля Морозова
Sanktpēterburga   L644 «Турбо-улитка» 09:28
Сережа Наумов
Sanktpēterburga   L603 «Бегущие под Небом» 08:06
Константин Невоструев
Sanktpēterburga   L632 «Клюква» 09:04
Мира Немировская
Sanktpēterburga   L670 «Солнечный октябрь» 10:20
Паша Никитин
Sanktpēterburga   L691 «Эрон дон-дон» 11:02
Кузьма Новиков
Sanktpēterburga   L613 «Кукуруза и початки» 08:26
Елена Пименова
Sanktpēterburga   L641 «Пупсики» 09:22
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   L630 «Маня-на-Nissanе» 09:00
Заяц Регина
Sanktpēterburga   L690 «Мародеры» 11:00
Ольга Ремизова
Sanktpēterburga   L633 «Техно» 09:06
Алексей Руяткин
Sanktpēterburga   L614 «ФПК» 08:28
Дмитрий Рыжов
Sanktpēterburga   L652 «Ветка дерева» 09:44
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   L602 «Планы на ветер» 08:04
Антонина Свет-Андреевна
Sanktpēterburga   L663 «КГБ» 10:06
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   L611 «Вместе веселей» 08:22
Мария Спраде
Sanktpēterburga   L660 «Открытая Земля» 10:00
Андрей СУББОТИН
Sanktpēterburga   L621 «Япона Мать» 08:42
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   L621 «Япона Мать» 08:42
Алексей Уткин
Sanktpēterburga   L620 «Сурикаты Краеведы» 08:40
Иван Фомин
Sanktpēterburga   L631 «Ребра кобры» 09:02
Нина Шапиро
Sanktpēterburga   L612 «Многонас.ру» 08:24
Анна Шарова
Sanktpēterburga   L6114 «Букашки» 11:48
Михаил Шептовицкий
Sanktpēterburga   L604 «Русь & Хаген» 08:08
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   L641 «Пупсики» 09:22
Ксения Яковлева
Sanktpēterburga   L623 «Ангелы Чарли Original» 08:46
Margarita Kuzmina
Sanktpēterburga   L681 «Металлургини» 10:42
Роман Григорьев
Sanktpēterburga   L640 «Math» 09:20
Сергей Григорьев
Sanktpēterburga   L640 «Math» 09:20
Александр Григорян
Sanktpēterburga   L618 «Ро-Га» 08:36
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   L661 «Бабуины» 10:02
Александра Жукова
Sanktpēterburga   L603 «Бегущие под Небом» 08:06
Ольга Златанова
Sanktpēterburga   L637 «Понедельник начинается в субботу» 09:14
Ирина Качкина
Sanktpēterburga   L6110 «Командо$$$» 11:40
Светлана Корнева
Sanktpēterburga   L665 «Коллеги» 10:10
Даша Кошкина
Sanktpēterburga   L635 «В.И.О. Хозяин Вселеной» 09:10
Николай Лактионов
Sanktpēterburga   L626 «SuperTechno» 08:52
Анастасия Настила
Sanktpēterburga   L662 «Юрий Анатольевич» 10:04
Наталья Николаева
Sanktpēterburga   L636 «НаМиФ» 09:12
Ольга Ращупкина
Sanktpēterburga   L692 «Профсоюз вендинговых автоматов» 11:04
Тамара Смирнова
Maskava   L624 «Сложная ситуация» 08:48
Екатерина Софронова
Sanktpēterburga   L680 «На перспективу» 10:40
Кирилл Теймуразов
Maskava   L601 «АМТ» 08:02
Роман Уваров
Sanktpēterburga   L606 «Первый (V)(;,;)(V)» 08:12
Андрей Шишкин
Sanktpēterburga   L666 «Прекрасные черепахи» 10:12
Дмитрий -
Sanktpēterburga   L660 «Открытая Земля» 10:00
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   L650 «Ёжики в тумане» 09:40
Ксения Азеева
Sanktpēterburga   L607 «БеЗеШ» 08:14
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   L641 «Пупсики» 09:22
Ксения Атаманова
Sanktpēterburga   L636 «НаМиФ» 09:12
Ирина Бахвалова
Sanktpēterburga   L663 «КГБ» 10:06
Ольга Березина
Sanktpēterburga   L620 «Сурикаты Краеведы» 08:40
Денис Березовский
Sanktpēterburga   L669 «Глупые-глупые Несуны» 10:18
Ольга Беспятова
Sanktpēterburga   L607 «БеЗеШ» 08:14
Елена Будаговская
Sanktpēterburga   L609 «Оливье» 08:18
Илья Васильев
Sanktpēterburga   L606 «Первый (V)(;,;)(V)» 08:12
Екатерина Васильева
Sanktpēterburga   L645 «Лучи добра» 09:30
Ирина Веревка
Sanktpēterburga   L637 «Понедельник начинается в субботу» 09:14
Наталья Верт
Sanktpēterburga   L652 «Ветка дерева» 09:44
Иван Воронцов
Sanktpēterburga   L600 «Свинцовый Дирижабль» 08:00
Рауана Гавахунова
Sanktpēterburga   L612 «Многонас.ру» 08:24
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   L645 «Лучи добра» 09:30
Игорь Герасимов
Sanktpēterburga   L664 «ЖиМ» 10:08
Наташа Гольдштейн
Sanktpēterburga   L668 «Криль в сливочном соусе» 10:16
Татьяна Горбунова
Sanktpēterburga   L669 «Глупые-глупые Несуны» 10:18
Наталья Гришунина
Sanktpēterburga   L662 «Юрий Анатольевич» 10:04
Васса Громова
Maskava   L610 «ZaPozitiFF!» 08:20
Илья Грушевский
Sanktpēterburga   L604 «Русь & Хаген» 08:08
Пётр Гусев
Sanktpēterburga   L663 «КГБ» 10:06
Нина Животовская
Sanktpēterburga   L620 «Сурикаты Краеведы» 08:40
Дарья Жилина
Sanktpēterburga   L662 «Юрий Анатольевич» 10:04
Олег Жуков
Sanktpēterburga   L668 «Криль в сливочном соусе» 10:16
Дарья Захарова
Sanktpēterburga   L623 «Ангелы Чарли Original» 08:46
Анюта Зенцова
Sanktpēterburga   L617 «Бабий бар» 08:34
Роман Казаков
Sanktpēterburga   L600 «Свинцовый Дирижабль» 08:00
Василий Карымов
Maskava   L624 «Сложная ситуация» 08:48
Наталия Карымова
Maskava   L624 «Сложная ситуация» 08:48
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   L602 «Планы на ветер» 08:04
Сергей Ковалев
Sanktpēterburga   L622 «За батоном!» 08:44
Максим Коровин
Sanktpēterburga   L665 «Коллеги» 10:10
Алексей Кошкин
Sanktpēterburga   L635 «В.И.О. Хозяин Вселеной» 09:10
Андрей Круглов
Sanktpēterburga   L650 «Ёжики в тумане» 09:40
Арсений Крылов
Sanktpēterburga   L612 «Многонас.ру» 08:24
Даниил Кульмаметьев
Sanktpēterburga   L609 «Оливье» 08:18
Станислав Кунцевич
Sanktpēterburga   L691 «Эрон дон-дон» 11:02
Татьяна Куприянова
Sanktpēterburga   L663 «КГБ» 10:06
Елизавета Ложкина
Sanktpēterburga   L627 «Морские черепахи» 08:54
Екатерина Лыкова
Sanktpēterburga   L642 «Веселая пятерыжка» 09:24
Андрей Любимов
Sanktpēterburga   L603 «Бегущие под Небом» 08:06
Алина Мазурок
Sanktpēterburga   L664 «ЖиМ» 10:08
Кристина Малыгина
Sanktpēterburga   L692 «Профсоюз вендинговых автоматов» 11:04
Олег Малыкин
Sanktpēterburga   L642 «Веселая пятерыжка» 09:24
Елизавета Малыкина
Sanktpēterburga   L642 «Веселая пятерыжка» 09:24
Максим Малышев
Sanktpēterburga   L613 «Кукуруза и початки» 08:26
Александра Малышева
Sanktpēterburga   L613 «Кукуруза и початки» 08:26
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   L609 «Оливье» 08:18
Ирина Матиевская
Sanktpēterburga   L662 «Юрий Анатольевич» 10:04
Екатерина Мацкевич
Sanktpēterburga   L691 «Эрон дон-дон» 11:02
Кирилл Меньков
Sanktpēterburga   L632 «Клюква» 09:04
Александра Михайлова
Sanktpēterburga   L651 «Параноики» 09:42
Павел Морозов
Sanktpēterburga   L644 «Турбо-улитка» 09:28
Павел Мосейчук
Sanktpēterburga   L602 «Планы на ветер» 08:04
Николай Немировский
Sanktpēterburga   L670 «Солнечный октябрь» 10:20
Мария Никитина
Sanktpēterburga   L660 «Открытая Земля» 10:00
Михаил Николаев
Sanktpēterburga   L636 «НаМиФ» 09:12
Федор Николаев
Sanktpēterburga   L636 «НаМиФ» 09:12
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   L611 «Вместе веселей» 08:22
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   L611 «Вместе веселей» 08:22
Евгений Павлов
Sanktpēterburga   L604 «Русь & Хаген» 08:08
Марина Петракова
Sanktpēterburga   L681 «Металлургини» 10:42
Вадим Плеханов
Sanktpēterburga   L630 «Маня-на-Nissanе» 09:00
Анастасия Пойменова
Maskava   L610 «ZaPozitiFF!» 08:20
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   L661 «Бабуины» 10:02
Никита Рожин
Sanktpēterburga   L606 «Первый (V)(;,;)(V)» 08:12
Сергей Рокоссовский
Sanktpēterburga   L606 «Первый (V)(;,;)(V)» 08:12
Борис Романюк
Sanktpēterburga   L643 «3к» 09:26
Дмитрий Рутгайзер
Sanktpēterburga   L668 «Криль в сливочном соусе» 10:16
Ольга Рябинина
Sanktpēterburga   L618 «Ро-Га» 08:36
Юлия Сафронова
Sanktpēterburga   L600 «Свинцовый Дирижабль» 08:00
Владимир Смирнов
Maskava   L624 «Сложная ситуация» 08:48
Любовь Сорокина
Sanktpēterburga   L611 «Вместе веселей» 08:22
Ирина Степанова
Sanktpēterburga   L660 «Открытая Земля» 10:00
Любовь Стоцкая
Sanktpēterburga   L613 «Кукуруза и початки» 08:26
Анна Таргонская
Sanktpēterburga   L631 «Ребра кобры» 09:02
Зоя Торопова
Sanktpēterburga   L623 «Ангелы Чарли Original» 08:46
Аркадий Тулаев
Sanktpēterburga   L631 «Ребра кобры» 09:02
Дмитрий Федоров
Sanktpēterburga   L664 «ЖиМ» 10:08
Роман Фертов
Sanktpēterburga   L621 «Япона Мать» 08:42
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   L621 «Япона Мать» 08:42
Андрей Филатов
Sanktpēterburga   L680 «На перспективу» 10:40
Наталья Фомина
Sanktpēterburga   L631 «Ребра кобры» 09:02
Наталья Хараг
Sanktpēterburga   L620 «Сурикаты Краеведы» 08:40
Анастасия Харитон
Sanktpēterburga   L632 «Клюква» 09:04
Олег Харитонов
Sanktpēterburga   L642 «Веселая пятерыжка» 09:24
Роман Хасанов
Sanktpēterburga   L632 «Клюква» 09:04
Антон Шадрин
Sanktpēterburga   L652 «Ветка дерева» 09:44
Юрий Шаманин
Sanktpēterburga   L692 «Профсоюз вендинговых автоматов» 11:04
Василий Шамко
Sanktpēterburga   L667 «Портал» 10:14
Илья Шапиро
Sanktpēterburga   L612 «Многонас.ру» 08:24
Елена Шилько
Sanktpēterburga   L607 «БеЗеШ» 08:14
Дмитрий Шульга
Sanktpēterburga   L669 «Глупые-глупые Несуны» 10:18
Роман Яковлев
Sanktpēterburga   L692 «Профсоюз вендинговых автоматов» 11:04
Марина Яцкова
Sanktpēterburga   L637 «Понедельник начинается в субботу» 09:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L600 08:00 Свинцовый Дирижабль

L600

Иван Воронцов

Sanktpēterburga

Роман Казаков

Sanktpēterburga

Юлия Сафронова

Sanktpēterburga

L601 08:02 АМТ

L601

L602 08:04 Планы на ветер

L602

Олег Кисленко

Sanktpēterburga

Павел Мосейчук

Sanktpēterburga

L603 08:06 Бегущие под Небом

L603

Сережа Наумов

Sanktpēterburga

Андрей Любимов

Sanktpēterburga

L604 08:08 Русь & Хаген

L604

Илья Грушевский

Sanktpēterburga

Евгений Павлов

Sanktpēterburga

L605 08:10 Хомячки-подрядчики

L605

L606 08:12 Первый (V)(;,;)(V)

L606

Роман Уваров

Sanktpēterburga

Илья Васильев

Sanktpēterburga

Никита Рожин

Sanktpēterburga

Сергей Рокоссовский

Sanktpēterburga

L607 08:14 БеЗеШ

L607

Ксения Азеева

Sanktpēterburga

Ольга Беспятова

Sanktpēterburga

Елена Шилько

Sanktpēterburga

L609 08:18 Оливье

L609

Павел Маслов

Sanktpēterburga

Елена Будаговская

Sanktpēterburga

Даниил Кульмаметьев

Sanktpēterburga

Анастасия Маслова

Sanktpēterburga

L610 08:20 ZaPozitiFF!

L610

Timofey Kostin

Maskava

Васса Громова

Maskava

Анастасия Пойменова

Maskava

L611 08:22 Вместе веселей

L611

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Любовь Сорокина

Sanktpēterburga

L612 08:24 Многонас.ру

L612

Нина Шапиро

Sanktpēterburga

Рауана Гавахунова

Sanktpēterburga

Арсений Крылов

Sanktpēterburga

Илья Шапиро

Sanktpēterburga

L613 08:26 Кукуруза и початки

L613

Кузьма Новиков

Sanktpēterburga

Максим Малышев

Sanktpēterburga

Александра Малышева

Sanktpēterburga

Любовь Стоцкая

Sanktpēterburga

L614 08:28 ФПК

L614

L616 08:32 Коричневый Лось

L616

Катя Брюхина

Sanktpēterburga

L617 08:34 Бабий бар

L617

Анюта Зенцова

Sanktpēterburga

L618 08:36 Ро-Га

L618

Ольга Рябинина

Sanktpēterburga

L620 08:40 Сурикаты Краеведы

L620

Алексей Уткин

Sanktpēterburga

Ольга Березина

Sanktpēterburga

Нина Животовская

Sanktpēterburga

Наталья Хараг

Sanktpēterburga

L621 08:42 Япона Мать

L621

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА

Sanktpēterburga

L622 08:44 За батоном!

L622

Илья Забелин

Sanktpēterburga

Валерий Котов

Sanktpēterburga

Сергей Ковалев

Sanktpēterburga

L623 08:46 Ангелы Чарли Original

L623

Дарья Захарова

Sanktpēterburga

Зоя Торопова

Sanktpēterburga

L624 08:48 Сложная ситуация

L624

Василий Карымов

Maskava

Наталия Карымова

Maskava

Владимир Смирнов

Maskava

L626 08:52 SuperTechno

L626

L627 08:54 Морские черепахи

L627

Елизавета Ложкина

Sanktpēterburga

L630 09:00 Маня-на-Nissanе

L630

Вадим Плеханов

Sanktpēterburga

L631 09:02 Ребра кобры

L631

Иван Фомин

Sanktpēterburga

Анна Таргонская

Sanktpēterburga

Аркадий Тулаев

Sanktpēterburga

Наталья Фомина

Sanktpēterburga

L632 09:04 Клюква

L632

Кирилл Меньков

Sanktpēterburga

Анастасия Харитон

Sanktpēterburga

Роман Хасанов

Sanktpēterburga

L633 09:06 Техно

L633

Евгения Бокая

Sanktpēterburga

Ольга Ремизова

Sanktpēterburga

L635 09:10 В.И.О. Хозяин Вселеной

L635

Даша Кошкина

Sanktpēterburga

Алексей Кошкин

Sanktpēterburga

L636 09:12 НаМиФ

L636

Ксения Атаманова

Sanktpēterburga

Михаил Николаев

Sanktpēterburga

Федор Николаев

Sanktpēterburga

L637 09:14 Понедельник начинается в субботу

L637

Ирина Веревка

Sanktpēterburga

Марина Яцкова

Sanktpēterburga

L640 09:20 Math

L640

L641 09:22 Пупсики

L641

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

L642 09:24 Веселая пятерыжка

L642

Екатерина Лыкова

Sanktpēterburga

Олег Малыкин

Sanktpēterburga

Елизавета Малыкина

Sanktpēterburga

Олег Харитонов

Sanktpēterburga

L643 09:26

L643

Vanechka Diev

Sanktpēterburga

Борис Романюк

Sanktpēterburga

L644 09:28 Турбо-улитка

L644

Юля Морозова

Sanktpēterburga

Павел Морозов

Sanktpēterburga

L645 09:30 Лучи добра

L645

Анна Курницкая

Sanktpēterburga

Екатерина Васильева

Sanktpēterburga

Максим Гаврилов

Sanktpēterburga

L650 09:40 Ёжики в тумане

L650

Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Андрей Круглов

Sanktpēterburga

L651 09:42 Параноики

L651

Александра Михайлова

Sanktpēterburga

L652 09:44 Ветка дерева

L652

Дмитрий Рыжов

Sanktpēterburga

Наталья Верт

Sanktpēterburga

Антон Шадрин

Sanktpēterburga

L653 09:46 No name

L653

L660 10:00 Открытая Земля

L660

Мария Спраде

Sanktpēterburga

Дмитрий -

Sanktpēterburga

Мария Никитина

Sanktpēterburga

Ирина Степанова

Sanktpēterburga

L661 10:02 Бабуины

L661

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

L662 10:04 Юрий Анатольевич

L662

Наталья Гришунина

Sanktpēterburga

Дарья Жилина

Sanktpēterburga

Ирина Матиевская

Sanktpēterburga

L663 10:06 КГБ

L663

Ирина Бахвалова

Sanktpēterburga

Пётр Гусев

Sanktpēterburga

Татьяна Куприянова

Sanktpēterburga

L664 10:08 ЖиМ

L664

Игорь Герасимов

Sanktpēterburga

Алина Мазурок

Sanktpēterburga

Дмитрий Федоров

Sanktpēterburga

L665 10:10 Коллеги

L665

Максим Коровин

Sanktpēterburga

L666 10:12 Прекрасные черепахи

L666

Андрей Шишкин

Sanktpēterburga

L667 10:14 Портал

L667

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

L668 10:16 Криль в сливочном соусе

L668

Наташа Гольдштейн

Sanktpēterburga

Олег Жуков

Sanktpēterburga

Дмитрий Рутгайзер

Sanktpēterburga

L669 10:18 Глупые-глупые Несуны

L669

Theodore Kornale

Sanktpēterburga

Денис Березовский

Sanktpēterburga

Татьяна Горбунова

Sanktpēterburga

Дмитрий Шульга

Sanktpēterburga

L670 10:20 Солнечный октябрь

L670

Николай Немировский

Sanktpēterburga

L680 10:40 На перспективу

L680

Андрей Филатов

Sanktpēterburga

L681 10:42 Металлургини

L681

Margarita Kuzmina

Sanktpēterburga

Марина Петракова

Sanktpēterburga

L690 11:00 Мародеры

L690

Заяц Регина

Sanktpēterburga

L691 11:02 Эрон дон-дон

L691

Паша Никитин

Sanktpēterburga

Станислав Кунцевич

Sanktpēterburga

Екатерина Мацкевич

Sanktpēterburga

L692 11:04 Профсоюз вендинговых автоматов

L692

Кристина Малыгина

Sanktpēterburga

Юрий Шаманин

Sanktpēterburga

Роман Яковлев

Sanktpēterburga

L693 11:06 No name

L693

L6110 11:40 Командо$$$

L6110

Ирина Качкина

Sanktpēterburga

L6114 11:48 Букашки

L6114