Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Assia Anistratenko
Sanktpēterburga   X4180 «Юнтоловские маньяки» 14:00
Anastasia Chubukova
Sanktpēterburga   X435 «GirlsPower» 09:10
Aleksandr Chuchunkov
Sanktpēterburga   X4204 «Детский лагер» 14:48
Ninok Dolnik
Sanktpēterburga   X476 «НН» 10:32
Irene Glazova
Sanktpēterburga   X4187 «Ясные глазки» 14:14
Kirill Groshenkov
  X4182 «Морра» 14:04
Igor Ivanov
Maskava   X401 «Как пройти в магазин Gucci?» 08:02
Marina Kristoforova
Sanktpēterburga   X4143 «Ходоки» 12:46
Kirill Kryticki
Sanktpēterburga   X410 «Имбирные пряники» 08:20
Ekaterina Myagkaya
Sanktpēterburga   X4223 «Огонь, вилка, воздух» 15:26
Petr Okunev
Sanktpēterburga   X4166 «ВСмыслИТели» 13:32
Tatyana Semakina
Sanktpēterburga   X485 «Стрела)» 10:50
Olga Verutina
Sanktpēterburga   X417 «Бегущая по волнам» 08:34
Марина Vinnie
Sanktpēterburga   X4121 «Uno Dos Tres Сuatro» 12:02
Sergey Zapolsky
Sanktpēterburga   X4195 «Тарантул Игорь» 14:30
Сергей Авдеев
Sanktpēterburga   X4104 «Победа или смерть!» 11:28
Олег Акульшин
Sanktpēterburga   X475 «ИОИА» 10:30
Дарья Александрова
Maskava   X468 «Сферический конь» 10:16
Елена Александровская
Sanktpēterburga   X497 «Магахонские туррристы» 11:14
Инга Андреева
Sanktpēterburga   X4218 «My Kitchen Rules» 15:16
Дмитрий Андриевский
  X447 «КомпАс-team» 09:34
Виктория Анисифорова
Sanktpēterburga   X4174 «Другое дело» 13:48
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   X406 «Трям» 08:12
Александра Анухина
Sanktpēterburga   X427 «Шли «Сушки» над шоссе» 08:54
Александр Аркуша
Sanktpēterburga   X466 «Вездешлёпы» 10:12
Татьяна Балберова
Maskava   X454 «Трамвай Еиналеж» 09:48
Полина Баталина
Sanktpēterburga   X419 «Котики!» 08:38
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   X417 «Бегущая по волнам» 08:34
Мария Белинская
Sanktpēterburga   X4114 «Лопе де Вега» 11:48
Настя Белых
Sanktpēterburga   X489 «Трио по лужам» 10:58
Ольга Бенедская
Maskava   X409 «ZaPozitiFF!» 08:18
Лена Бобкова
Sanktpēterburga   X462 «JIC» 10:04
Таня Бородина
Maskava   X480 «Зря-зря» 10:40
Андрей Борха
Sanktpēterburga   X4104 «Победа или смерть!» 11:28
Кристина Букасс
Sanktpēterburga   X4185 «Диско Партизаны» 14:10
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   X458 «Может быть» 09:56
Никита Буряков
Sanktpēterburga   X496 «Куда-то туда» 11:12
Мария Буянова
Sanktpēterburga   X435 «GirlsPower» 09:10
Александр Варавин
Maskava   X4144 «Замкадыши» 12:48
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   X4108 «The Pooh» 11:36
Мария Ведерникова
Sanktpēterburga   X4203 «Повелители Нута» 14:46
Анастасия Ветштейн
Sanktpēterburga   X427 «Шли «Сушки» над шоссе» 08:54
Ирина Волкова
Sanktpēterburga   X477 «Птахи» 10:34
Михаил Волхонский
Maskava   X454 «Трамвай Еиналеж» 09:48
Кирилл Ворошилов
Sanktpēterburga   X4141 «Тысячелетний Сокол» 12:42
Наташа Врионакис
Sanktpēterburga   X4233 «Медленные углеводы» 15:46
Александра Гавлик
Maskava   X405 «Помним Кайнозой» 08:10
Ольга Гальченко
Sanktpēterburga   X424 «Человеческая ложноножка» 08:48
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   X4164 «Клан Cусаниных» 13:28
Иван Генералов
Sanktpēterburga   X496 «Куда-то туда» 11:12
Ольга Гнетова
Maskava   X491 «С места в карьер» 11:02
Оксана Голуб
  X4139 «Фантики» 12:38
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   X493 «Leone di San Marco» 11:06
Алина Григорьева
Maskava   X436 «Три совёнка» 09:12
Елена Грядунова
Sanktpēterburga   X4185 «Диско Партизаны» 14:10
Стас Гузев
Sanktpēterburga   X4170 «Бегущие в лабиринте» 13:40
Марья Гуля-Яновская
Maskavas apgabals   X488 «Медоеды» 10:56
Саша Дворянкина
Maskava   X488 «Медоеды» 10:56
Александра Денисенко
Sanktpēterburga   X4168 «Каравелла» 13:36
Александр Дерендяев
Maskava   X442 «Ура» 09:24
Ринат Джамбулатов
Sanktpēterburga   X451 «Радиотузики» 09:42
Кирилл Дмитриев
Sanktpēterburga   X4190 «Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати» 14:20
Ирина Дмитриева
Sanktpēterburga   X4167 «Панда и не панда» 13:34
Игорь Душенин
Sanktpēterburga   X4186 «Ещё не решили» 14:12
Юска Евграфова
Sanktpēterburga   X4172 «ЮК продакшн» 13:44
Евгений Евстафьев
Maskava   X405 «Помним Кайнозой» 08:10
Антон Ермаков
Sanktpēterburga   X4151 «Эдгар Аллан По» 13:02
Тимофей Ермаков
Sanktpēterburga   X4151 «Эдгар Аллан По» 13:02
Ася Ермакова
Sanktpēterburga   X4151 «Эдгар Аллан По» 13:02
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   X406 «Трям» 08:12
Денис Завелев
Maskava   X402 «Ветряные мельницы вероятного противника» 08:04
Ирина Загумёнова
Maskava   X425 «КлуэдоМотопих» 08:50
Илья Збань
Sanktpēterburga   X444 «Кафка-рабство» 09:28
Светлана Зендрикова
Maskava   X408 «Бешеные улитки» 08:16
Дмитрий Зулькарнеев
Sanktpēterburga   X4219 «Южный парк» 15:18
Юлия Зырина
Tālo ārzemju pilsētas   X430 «Мечты сбываются!!» 09:00
Вера Иванова
Sanktpēterburga   X452 «Просп» 09:44
Алексей Илларионов
Maskava   X400 «Ландыши» 08:00
Виктор Ильин
Sanktpēterburga   X4140 «Вах» 12:40
Андрей Иммореев
Jekaterinburga   X4109 «Мармоты, ау!» 11:38
Данил Калабин
Maskava   X4190 «Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати» 14:20
Александр Каламбет
Sanktpēterburga   X4181 «Фиштёныши» 14:02
Дмитрий Каллистов
Sanktpēterburga   X427 «Шли «Сушки» над шоссе» 08:54
Аленка Касаткина
Sanktpēterburga   X498 «Рррык» 11:16
Ирина Кирина
Sanktpēterburga   X490 «Сурикаты и Ко» 11:00
Алена Киселева
Sanktpēterburga   X473 «Скрытая угроза» 10:26
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   X4110 «Ultimate Survival» 11:40
Александра Клименко
Sanktpēterburga   X426 «Просто Мырк!» 08:52
Диана Ковальчук
Sanktpēterburga   X4195 «Тарантул Игорь» 14:30
Александр Ковеза
Sanktpēterburga   X451 «Радиотузики» 09:42
Виктор Козлов
Sanktpēterburga   X486 «Мой сосед Туртурро» 10:52
Елена Козлова
Sanktpēterburga   X460 «Зелёный плюш» 10:00
Ольга Колесникова
Sanktpēterburga   X4140 «Вах» 12:40
Андрей Кондратьев
Sanktpēterburga   X4116 «Осетрина в лосинах» 11:52
Оля Константинова
Maskava   X486 «Мой сосед Туртурро» 10:52
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   X4121 «Uno Dos Tres Сuatro» 12:02
Сергей Корнильев
Sanktpēterburga   X465 «Бакштаг» 10:10
Елена Королева
Sanktpēterburga   X422 «Антитела» 08:44
Геннадий Короткевич
Sanktpēterburga   X444 «Кафка-рабство» 09:28
Павел Коршиков
Sanktpēterburga   X448 «Тихий ход» 09:36
Михаил Котов
Sanktpēterburga   X428 «Три кота» 08:56
Юлия Криган
Maskava   X448 «Тихий ход» 09:36
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   X4115 «Бежим и волосы назад» 11:50
Михаил Кузьмич
Sanktpēterburga   X4113 «Благородный мертвец» 11:46
Татьяна Куликова-Коршикова
Sanktpēterburga   X448 «Тихий ход» 09:36
Рената Кульчицкая
Sanktpēterburga   X4105 «"Команда"» 11:30
Галина Лаврентьева
Sanktpēterburga   X4214 «Ходячие мудрецы» 15:08
Дмитрий Лаврик
Sanktpēterburga   X424 «Человеческая ложноножка» 08:48
Ольга Лаврухина
Maskava   X4109 «Мармоты, ау!» 11:38
Ирина Ладыгина
Sanktpēterburga   X4128 «Котики решают» 12:16
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   X4206 «Переподвыперт» 14:52
Евгений Лапин
Sanktpēterburga   X4190 «Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати» 14:20
Лидия Лапицкая
Sanktpēterburga   X4200 «Ингерманландцы» 14:40
Дмитрий Ларистов
Sanktpēterburga   X4161 «Краштестеры» 13:22
Наташка Лашина
Sanktpēterburga   X4192 «Пуджики» 14:24
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   X461 «Пираты» 10:02
Анастасия Лосева
Sanktpēterburga   X4111 «Громозека» 11:42
Владимир Лубяной
Maskava   X431 «Абракадабра» 09:02
Екатерина Луценко
Sanktpēterburga   X499 «Три билета до Эдвенчер» 11:18
Роман Мадеев
Sanktpēterburga   X452 «Просп» 09:44
Дмитрий Мальцев
Maskava   X416 «Анна в джакузи» 08:32
Мария Мальцева
Maskava   X416 «Анна в джакузи» 08:32
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   X403 «Бурундуй» 08:06
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   X403 «Бурундуй» 08:06
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   X4216 «Трава в горшке» 15:12
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   X4178 «Морские котики Дубль 2» 13:56
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   X417 «Бегущая по волнам» 08:34
Татьяна Матвеенко
Maskava   X432 «Летовсегда» 09:04
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   X441 «Большие Сурикаты» 09:22
Денис Механиков
Sanktpēterburga   X4158 «Кофе с молотком» 13:16
Борис Минаев
Sanktpēterburga   X444 «Кафка-рабство» 09:28
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   X4148 «Двое против ветра» 12:56
Денис Миняев
Sanktpēterburga   X482 «Банная дивизия» 10:44
Герман Михеев
Maskava   X480 «Зря-зря» 10:40
Алексей Монаков
Maskava   X469 «Пролетая над гнездом фонтанки» 10:18
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   X494 «ШиМо» 11:08
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   X460 «Зелёный плюш» 10:00
Николай Нарыжный
Sanktpēterburga   X470 «Dungeon Lords» 10:20
Илья Никитин
Maskava   X469 «Пролетая над гнездом фонтанки» 10:18
Лилия Никитина
Maskava   X469 «Пролетая над гнездом фонтанки» 10:18
Артем Николаев
Sanktpēterburga   X4169 «Спасибо бабушкам» 13:38
Анна Новикова
Sanktpēterburga   X475 «ИОИА» 10:30
Ксения Новикова
Sanktpēterburga   X4196 «Две гантели и один утюг» 14:32
Степан Носов
Maskava   X405 «Помним Кайнозой» 08:10
Елена Носова
Maskava   X405 «Помним Кайнозой» 08:10
Максим Оганов
Sanktpēterburga   X4220 «Stay GaGa» 15:20
Юлия Остапенко
Maskavas apgabals   X4144 «Замкадыши» 12:48
Дарья Островская
Maskava   X436 «Три совёнка» 09:12
Наталья Очева
Sanktpēterburga   X441 «Большие Сурикаты» 09:22
Александр Павлов
Maskava   X489 «Трио по лужам» 10:58
Николай Павлов
Sanktpēterburga   X4113 «Благородный мертвец» 11:46
Вера Панченко
Maskava   X407 «Партизаны» 08:14
Игорь Певцов
Sanktpēterburga   X4208 «Тритысячивосемнадцать» 14:56
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   X431 «Абракадабра» 09:02
Лида Перовская
Sanktpēterburga   X444 «Кафка-рабство» 09:28
Максим Петухов
Sanktpēterburga   X426 «Просто Мырк!» 08:52
Иван Пивоваров
Sanktpēterburga   X439 «Надо было раньше» 09:18
Анастасия Подругина
Maskava   X400 «Ландыши» 08:00
Валерия Подругина
Maskava   X400 «Ландыши» 08:00
Надежда Полуэктова
Sanktpēterburga   X470 «Dungeon Lords» 10:20
Александр Постняков
Sanktpēterburga   X437 «Хоть ПожрЁм!» 09:14
Сергей Примакин
Sanktpēterburga   X462 «JIC» 10:04
Екатерина Пустовалова
Sanktpēterburga   X463 «Коала и Вомбат» 10:06
Евгений Романов
Maskava   X404 «Казус» 08:08
Саша Рушайло-Арно
Maskava   X418 «Пастернаку Пофиг» 08:36
Наталья Рыбакова
Maskava   X449 «Ход конем» 09:38
Диана Салихова
Sanktpēterburga   X492 «100x24.ru» 11:04
Андрей Самусенко
Sanktpēterburga   X4125 «Звучит как вызов» 12:10
Лиза Самусенко
Sanktpēterburga   X4125 «Звучит как вызов» 12:10
Наталья Самусенко
Sanktpēterburga   X4125 «Звучит как вызов» 12:10
Фаниль Сафиуллин
Sanktpēterburga   X419 «Котики!» 08:38
Наталья Селезнёва
Sanktpēterburga   X4103 «Double Ж» 11:26
Никита Семёнов
Sanktpēterburga   X433 «В.П.О.П.Ы.Х.А.Х» 09:06
Елена Семенова
Sanktpēterburga   X4120 «Девчата» 12:00
Дарья Сербина
Maskava   X4163 «Даша-следопыт и три мушкетера» 13:26
Дарья Сергеева
Sanktpēterburga   X438 «Нога за ногу» 09:16
Юлия Сергукова
Maskavas apgabals   X411 «Орден хромого дракона» 08:22
Светлана Сидорова
Sanktpēterburga   X4152 «Света и Супер-Ксюша» 13:04
Николай Скавинский
Maskava   X459 «Два Тупика» 09:58
Павел Сканави
Maskava   X409 «ZaPozitiFF!» 08:18
Михаил Скольский
Sanktpēterburga   X4129 «Cat & Co» 12:18
Алиса Славутская
Sanktpēterburga   X4225 «239 тюленей» 15:30
Татьяна Смирнова
Maskava   X4100 «жирафы» 11:20
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   X4112 «Обригаду» 11:44
Дарья Сналина
Sanktpēterburga   X497 «Магахонские туррристы» 11:14
Александра Соловьева
Maskava   X440 «Один удар - четыре дырки» 09:20
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   X452 «Просп» 09:44
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   X461 «Пираты» 10:02
Таня Сорова
Sanktpēterburga   X4103 «Double Ж» 11:26
Ольга Степанянц
Maskava   X402 «Ветряные мельницы вероятного противника» 08:04
Дарья Суворова
Maskava   X4132 «Синеватый островок ненависти» 12:24
Дмитрий Судаков
Maskava   X450 «Мескали» 09:40
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   X4137 «Кардинальная левитация» 12:34
Александра Тимофеева
Sanktpēterburga   X4156 «Утки УУ» 13:12
Людмила Ткаченко
  X4139 «Фантики» 12:38
Мария Трусова
Sanktpēterburga   X4167 «Панда и не панда» 13:34
Владимир Трушков
Maskava   X404 «Казус» 08:08
Юлия Тураева
Sanktpēterburga   X421 «Cup Of Coffee» 08:42
Мария Урусова
Sanktpēterburga   X4101 «Душечки» 11:22
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   X464 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:08
Олег Фахурдинов
Maskava   X471 «Лисьими тропами» 10:22
Анна Федорова
Sanktpēterburga   X4165 «Чау-Чауцер» 13:30
Елизавета Фельдман
Maskava   X4209 «Олигофренды» 14:58
Татьяна Фролова
Sanktpēterburga   X4193 «Финиш» 14:26
Айсылу Хайбуллина
Maskavas apgabals   X4144 «Замкадыши» 12:48
Виталия Ханданова
Sanktpēterburga   X423 «Мишевые Плюшки» 08:46
Станислав Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   X446 «Хрень-с-Горы» 09:32
Марина Царькова
Sanktpēterburga   X451 «Радиотузики» 09:42
Маргарита Черкасова
Sanktpēterburga   X448 «Тихий ход» 09:36
Анна Черненкова
Sanktpēterburga   X4227 «АрхУлитка» 15:34
Александр Чеченин
Maskava   X407 «Партизаны» 08:14
Ангелина Чиринскайте
Ļeņingradas apgabals   X479 «Горделивые броненосцы» 10:38
Валерия Чугунова
Maskava   X4127 «Стремительные булки» 12:14
Виталий Шарифуллин
Sanktpēterburga   X484 «Кураре» 10:48
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   X487 «Светлячок» 10:54
Александр Широколобов
Sanktpēterburga   X4145 «Когнитивное искажение» 12:50
Михаил Шлепаков
Sanktpēterburga   X466 «Вездешлёпы» 10:12
Александр Шолохов
Sanktpēterburga   X4135 «Бегущие Черепахи» 12:30
Людмила Шолохова
Sanktpēterburga   X4135 «Бегущие Черепахи» 12:30
Николай Шонин
Maskava   X412 «Пингвины.Свежие» 08:24
Александр Шугаев
Sanktpēterburga   X419 «Котики!» 08:38
Надежда Шустова
Sanktpēterburga   X451 «Радиотузики» 09:42
Дениза Юсифова
Maskava   X488 «Медоеды» 10:56
Александр Ягунов
  X4228 «Шведский ствол» 15:36
Ольга Якушева
Maskava   X4153 «buen camino» 13:06
Rimma Bakirova
Sanktpēterburga   X4149 «ASAP» 12:58
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   X4107 «+2» 11:34
Karine Papayan
Sanktpēterburga   X4142 «Койот и Кукушка» 12:44
Маргарита Аксешина
Sanktpēterburga   X4147 «Нора Космонавтовна» 12:54
Иван Андреев
Sanktpēterburga   X4118 «Телепузики» 11:56
татьяна Андреева
Sanktpēterburga   X4226 «за мостом» 15:32
Виктория Бабинова
Sanktpēterburga   X4227 «АрхУлитка» 15:34
Виталий Барабанов
Sanktpēterburga   X4177 «Кактус» 13:54
Марк Баранов
Sanktpēterburga   X4134 «Утро после вечеринки» 12:28
Антон Башев
Maskava   X478 «НАААА» 10:36
Екатерина Беляева
Sanktpēterburga   X4176 «Профессор ёж» 13:52
Екатерина Биденко
Sanktpēterburga   X495 «Тушканчики» 11:10
Валерия Бразговская
Sanktpēterburga   X4183 «Экстра псы» 14:06
Татьяна Бугаенко
Sanktpēterburga   X429 «вожди» 08:58
Павел Буренев
Sanktpēterburga   X458 «Может быть» 09:56
Лидия Васильева
Sanktpēterburga   X4222 «Бодрые духом» 15:24
Алёна Вепрова
Sanktpēterburga   X4185 «Диско Партизаны» 14:10
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   X4133 «бакуганы» 12:26
Екатерина Вишенкова
Maskava   X4155 «мартовский кролик» 13:10
Дарья Герш
Sanktpēterburga   X472 «Не тряпки» 10:24
Людмила Гордиенко
Maskava   X453 «Перекати-пончик» 09:46
Георгий Горев
Maskava   X481 «DM» 10:42
Виктория Грибова
Sanktpēterburga   X4106 «Слоны Петербурга» 11:32
Елена Джумук
Sanktpēterburga   X4221 «Black Knight» 15:22
Борис Дудин
Sanktpēterburga   X4194 «Без единого гвоздя» 14:28
Ирина Дука
Sanktpēterburga   X4197 «Невская ТИНА» 14:34
Александра Еращенкова
Sanktpēterburga   X4130 «White Horse» 12:20
Дарья Звягинцева
Sanktpēterburga   X445 «Гельштат» 09:30
Саша Зендрикова
Maskava   X415 «фр» 08:30
Кирилл Зименков
Sanktpēterburga   X4125 «Звучит как вызов» 12:10
Федор Игнатьев
Sanktpēterburga   X427 «Шли «Сушки» над шоссе» 08:54
Ирина Иевлева
Sanktpēterburga   X455 «Экстра ЛевЛев» 09:50
Наташа Канальцева
Sanktpēterburga   X4205 «Мстители» 14:50
Елена Кантонистова
Maskava   X4126 «Фруктовый ад» 12:12
Сергей Киселев
Sanktpēterburga   X4231 «Мы пытались» 15:42
Виктор Кисточкин
Maskava   X483 «Х483» 10:46
Александр Козлов
Sanktpēterburga   X4213 «Без названия» 15:06
ВАЛЕНТИНА Колерко
Sanktpēterburga   X4162 «stARRs_team» 13:24
Елена Конакова
Sanktpēterburga   X4211 «Могучие рейнджеры» 15:02
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   X443 «Па-де-де» 09:26
Ирина Кузьмина
Maskava   X436 «Три совёнка» 09:12
Алексей Кулешов
Maskava   X489 «Трио по лужам» 10:58
Евгений Кучков
Sanktpēterburga   X4224 «ТЕСАк» 15:28
Михаил Лапин
Sanktpēterburga   X4185 «Диско Партизаны» 14:10
Аля Лапшина
Sanktpēterburga   X4131 «Погнали!» 12:22
Лёша Лещук
Sanktpēterburga   X421 «Cup Of Coffee» 08:42
Татьяна Манухина
Sanktpēterburga   X4119 «формидабль» 11:58
Наталья Махина
Sanktpēterburga   X456 «Ситхи рядом» 09:52
Екатерина Миронова
Sanktpēterburga   X4154 «быстрее Болта» 13:08
Никита Никита
Sanktpēterburga   X4189 «Кантри» 14:18
Сергей Оболкин
Sanktpēterburga   X419 «Котики!» 08:38
Ирина Оборотистова
Maskava   X4102 «М.О.П.С.» 11:24
Светлана Обухова
Tvera   X4159 «По тверьзищу Проз» 13:18
Анна Олейник
Sanktpēterburga   X4198 «Лена» 14:36
Андрей Орлов
Sanktpēterburga   X4165 «Чау-Чауцер» 13:30
Илья Остапенко
Maskava   X4144 «Замкадыши» 12:48
Владислава Павленко
Maskava   X4102 «М.О.П.С.» 11:24
Антон Панкратов
Maskava   X4217 «Абырвалг» 15:14
Светлана Пильганчук
Sanktpēterburga   X4201 «Шустрые черепашки» 14:42
Анатолий Поляков
Sanktpēterburga   X4124 «имени Райана Гослинга» 12:08
Ирина Полякова
Sanktpēterburga   X4211 «Могучие рейнджеры» 15:02
Мария Пономарева
Sanktpēterburga   X4138 «Академическая общественность» 12:36
Василий Пушкин
Maskava   X449 «Ход конем» 09:38
Ольга Раева
Sanktpēterburga   X464 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:08
Роман Рыбалкин
Sanktpēterburga   X4123 «Начнем с очевидного» 12:06
Дарья Рыкова
Sanktpēterburga   X4173 «ЗаВсюХурму» 13:46
Алексей Савельев
Maskava   X4192 «Пуджики» 14:24
Анна Сильченко
Maskava   X4126 «Фруктовый ад» 12:12
Александр Сопрунов
Maskava   X4171 «Цурикаты)» 13:42
екатерина спириденкова
Sanktpēterburga   X4207 «знайки» 14:54
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   X4117 «Snake II» 11:54
Lidiia Тkach
Sanktpēterburga   X4136 «Иррациональное мышление» 12:32
Мария Тарабарина
Maskava   X491 «С места в карьер» 11:02
Сергей Тарасов
Sanktpēterburga   X4235 «Нино гестхаус - черепаший рай» 15:50
Константин Тафинцев
Sanktpēterburga   X4122 «Бехеровка» 12:04
Илина Ташлиева
Maskava   X4157 «Action club» 13:14
Мария Темчина
Maskava   X4160 «Азбукама» 13:20
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   X422 «Антитела» 08:44
Дмитрий Ткаленко
Sanktpēterburga   X406 «Трям» 08:12
Сергей Тревгода
Sanktpēterburga   X4161 «Краштестеры» 13:22
Карина Турышева
Sanktpēterburga   X460 «Зелёный плюш» 10:00
Александра Флюстикова
Sanktpēterburga   X4227 «АрхУлитка» 15:34
Анастасия Флюстикова
Sanktpēterburga   X4227 «АрхУлитка» 15:34
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   X406 «Трям» 08:12
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   X4150 «Дети хронического индейца» 13:00
Максим Хузин
Sanktpēterburga   X4190 «Врубай кассеты бати и рвём в Цинциннати» 14:20
Жанна Цветкова
Sanktpēterburga   X4210 «Цветы» 15:00
Николай Чашников
Sanktpēterburga   X4175 «Н.Ч.» 13:50
Александр Чернышев
Maskava   X414 «True bar зовет» 08:28
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   X429 «вожди» 08:58
Вера Шевелева
Maskava   X413 «Четыре лапы» 08:26
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   X4107 «+2» 11:34
Жанна Якуничева
Sanktpēterburga   X464 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:08
Svetlana Chernysheva
Maskava   X414 «True bar зовет» 08:28
Lada Chizhova
Sanktpēterburga   X4216 «Трава в горшке» 15:12
Igor Glazov
Sanktpēterburga   X4187 «Ясные глазки» 14:14
Iasna Glazova
Sanktpēterburga   X4187 «Ясные глазки» 14:14
Stacey Ivanova
Sanktpēterburga   X4189 «Кантри» 14:18
Alexandr Pertsovsky
Sanktpēterburga   X485 «Стрела)» 10:50
Pavel Stoyanov
Maskava   X414 «True bar зовет» 08:28
Анастасия Авдеева
Sanktpēterburga   X4213 «Без названия» 15:06
Ирина Агафонова
Sanktpēterburga   X4200 «Ингерманландцы» 14:40
Лидия Акимова
Sanktpēterburga   X4140 «Вах» 12:40
Ольга Акимова
Sanktpēterburga   X4124 «имени Райана Гослинга» 12:08
Алексей Аксешин
Sanktpēterburga   X4147 «Нора Космонавтовна» 12:54
Сергей Александров
Maskava   X468 «Сферический конь» 10:16
Павел Алексеев
Sanktpēterburga   X424 «Человеческая ложноножка» 08:48
Святослав Алешин
Maskava   X453 «Перекати-пончик» 09:46
Александр Андреев
Sanktpēterburga   X4118 «Телепузики» 11:56
Анна Андреева
Sanktpēterburga   X4149 «ASAP» 12:58
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   X4118 «Телепузики» 11:56
Валя Андрейцева
Maskava   X4157 «Action club» 13:14
Яна Андронова
Sanktpēterburga   X4215 «Пчелоконтора» 15:10
Ольга Антипова
Maskava   X4127 «Стремительные булки» 12:14
Сергей Апатенков
Sanktpēterburga   X492 «100x24.ru» 11:04
Вера Апатенкова
Sanktpēterburga   X492 «100x24.ru» 11:04
Ирина Артемьева
Sanktpēterburga   X475 «ИОИА» 10:30
Яна Багателия
Sanktpēterburga   X4110 «Ultimate Survival» 11:40
Илья Барабанов
Sanktpēterburga   X4177 «Кактус» 13:54
Раиса Баранник
Sanktpēterburga   X484 «Кураре» 10:48
Ольга Баранова
Sanktpēterburga   X456 «Ситхи рядом» 09:52
Азалия Бармакова
Maskava   X415 «фр» 08:30
Полина Башуева
Sanktpēterburga   X4170 «Бегущие в лабиринте» 13:40
Мария Безносова
Sanktpēterburga   X4181 «Фиштёныши» 14:02
Елизавета Белугина
Sanktpēterburga   X482 «Банная дивизия» 10:44
Рамиль Билалов
Sanktpēterburga   X4170 «Бегущие в лабиринте» 13:40
Наталья Блинова
Sanktpēterburga   X4197 «Невская ТИНА» 14:34
Иван Болдырев
Maskava   X413 «Четыре лапы» 08:26
Герман Бондин
Maskava   X4126 «Фруктовый ад» 12:12
Илья Борисов
Maskava   X425 «КлуэдоМотопих» 08:50
Жанна Борисова
Maskava   X425 «КлуэдоМотопих» 08:50
Филипп Бразговский
Sanktpēterburga   X4183 «Экстра псы» 14:06
Екатерина Бредихина
Sanktpēterburga   X4160 «Азбукама» 13:20
Андрей Бретехин
Sanktpēterburga   X4174 «Другое дело» 13:48
Виктор Бруй
Sanktpēterburga   X424 «Человеческая ложноножка» 08:48
Евгений Бручас
Sanktpēterburga   X413 «Четыре лапы» 08:26
Анна Бузмакова
Maskavas apgabals   X471 «Лисьими тропами» 10:22
Анна Булатова
Maskava   X495 «Тушканчики» 11:10
Ольга Буренева
Sanktpēterburga   X458 «Может быть» 09:56
Татьяна Вазовски
Sanktpēterburga   X4197 «Невская ТИНА» 14:34
Александр Васильев
Sanktpēterburga   X4222 «Бодрые духом» 15:24
Дарья Василькова
Maskava   X491 «С места в карьер» 11:02
Полина Вахрушева
Maskava   X401 «Как пройти в магазин Gucci?» 08:02
Мария Велижанина
Sanktpēterburga   X479 «Горделивые броненосцы» 10:38
Елизавета Верещагина
Sanktpēterburga   X4179 «Самогонки» 13:58
Максим Виноградов
Sanktpēterburga   X487 «Светлячок» 10:54
Ксения Виноградова
Sanktpēterburga   X4178 «Морские котики Дубль 2» 13:56
Марина Вишенкова
Maskava   X4155 «мартовский кролик» 13:10
Антон Власов
Sanktpēterburga   X4204 «Детский лагер» 14:48
Николай Волков
Sanktpēterburga   X477 «Птахи» 10:34
Галина Воробьева
Sanktpēterburga   X464 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:08
Дмитрий Вострокнутов
Sanktpēterburga   X4194 «Без единого гвоздя» 14:28
Ольга Высоцкая
Sanktpēterburga   X4115 «Бежим и волосы назад» 11:50
Мария Гаврилова
Maskava   X495 «Тушканчики» 11:10
Антон Гауф
Sanktpēterburga   X4105 «"Команда"» 11:30
Алексей Гашко
Sanktpēterburga   X4221 «Black Knight» 15:22
Илья Гвоздев
Sanktpēterburga   X4219 «Южный парк» 15:18
Наташа Гвоздик
Maskava   X478 «НАААА» 10:36
Павел Головин
Sanktpēterburga   X445 «Гельштат» 09:30
Катерина Гончарова
Sanktpēterburga   X470 «Dungeon Lords» 10:20
Мария Гончарова
Sanktpēterburga   X4179 «Самогонки» 13:58
Ирина Горенькова
Sanktpēterburga   X4141 «Тысячелетний Сокол» 12:42
Евгений Гранухин
Maskava   X407 «Партизаны» 08:14
Сергей Громов
Maskava   X407 «Партизаны» 08:14
Алексей Груздев
Sanktpēterburga   X4135 «Бегущие Черепахи» 12:30
Татьяна Гулина
Sanktpēterburga   X4161 «Краштестеры» 13:22
Григорий Гурин
Sanktpēterburga   X456 «Ситхи рядом» 09:52
Алексей Гусев
Sanktpēterburga   X4213 «Без названия» 15:06
Вадим Гусев
Sanktpēterburga   X470 «Dungeon Lords» 10:20
Катя Гусева
Sanktpēterburga   X421 «Cup Of Coffee» 08:42
Роман Гусейнов
Sanktpēterburga   X4158 «Кофе с молотком» 13:16
Кирилл Данилейко
Maskava   X486 «Мой сосед Туртурро» 10:52
Анастасия Демидова
Sanktpēterburga   X4225 «239 тюленей» 15:30
Федор Демидович
Sanktpēterburga   X4203 «Повелители Нута» 14:46
Евгения Дёмина
Sanktpēterburga   X437 «Хоть ПожрЁм!» 09:14
Лиза Демьянова
Sanktpēterburga   X4230 «Крипы» 15:40
Армен Джагарян
Maskava   X409 «ZaPozitiFF!» 08:18
Ольга Дмитрова
Sanktpēterburga   X4208 «Тритысячивосемнадцать» 14:56
Дарья Довбыш
Maskava   X401 «Как пройти в магазин Gucci?» 08:02
Анастасия Дремина
Sanktpēterburga   X435 «GirlsPower» 09:10
Вячеслав Дробков
Sanktpēterburga   X4110 «Ultimate Survival» 11:40
Константин Евграфов
Sanktpēterburga   X4172 «ЮК продакшн» 13:44
Анастасия Егорова
Sanktpēterburga   X4134 «Утро после вечеринки» 12:28
Петр Емельянов
Maskava   X4159 «По тверьзищу Проз» 13:18
Валентин Епанчинцев
  X4228 «Шведский ствол» 15:36
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   X441 «Большие Сурикаты» 09:22
Юлия Ермачкова
Sanktpēterburga   X439 «Надо было раньше» 09:18
Михаил Ершов
Sanktpēterburga   X4223 «Огонь, вилка, воздух» 15:26
Юлия Ефименко
Sanktpēterburga   X481 «DM» 10:42
Екатерина Жаркова
Sanktpēterburga   X4130 «White Horse» 12:20
Елизавета Жаркова
Sanktpēterburga   X4130 «White Horse» 12:20
Евгений Журавлёв
Sanktpēterburga   X4158 «Кофе с молотком» 13:16
Оля Журавлева
Sanktpēterburga   X4123 «Начнем с очевидного» 12:06
Алексей Заварзин
Sanktpēterburga   X4121 «Uno Dos Tres Сuatro» 12:02
Ольга Запрягаева
Maskavas apgabals   X4132 «Синеватый островок ненависти» 12:24
Яна Захарова
Sanktpēterburga   X490 «Сурикаты и Ко» 11:00
Максим Зеленков
Maskava   X432 «Летовсегда» 09:04
Иван Зеленов
Sanktpēterburga   X4109 «Мармоты, ау!» 11:38
Кирилл Зендриков
Maskava   X408 «Бешеные улитки» 08:16
Александр Зиновьев
Sanktpēterburga   X4197 «Невская ТИНА» 14:34
Климентий Зыгарь
Sanktpēterburga   X4116 «Осетрина в лосинах» 11:52
Юлия Зыгарь
Sanktpēterburga   X4116 «Осетрина в лосинах» 11:52
Василий Зырин
Maskavas apgabals   X430 «Мечты сбываются!!» 09:00
Владимир Иванов
Sanktpēterburga   X4218 «My Kitchen Rules» 15:16
Ангелина Иванова
Sanktpēterburga   X4216 «Трава в горшке» 15:12
Екатерина Иванова
Sanktpēterburga   X4218 «My Kitchen Rules» 15:16
Екатерина Иванова
Sanktpēterburga   X4184 «Беспощадная амёба» 14:08
Стефания Иванова
Sanktpēterburga   X4191 «Упёртые ёжики» 14:22
Вадим Иевлев
Sanktpēterburga   X455 «Экстра ЛевЛев» 09:50
Алена Ильина
Maskava   X4217 «Абырвалг» 15:14
Марина Иммореева
Jekaterinburga   X4109 «Мармоты, ау!» 11:38
Сергей Исаев
Maskava   X4155 «мартовский кролик» 13:10
Галина Исаева
Maskava   X4155 «мартовский кролик» 13:10
Олег Исмаилов
Sanktpēterburga   X4133 «бакуганы» 12:26
Василий Кабайлов
Sanktpēterburga   X4181 «Фиштёныши» 14:02
Ирина Кабонина
Sanktpēterburga   X4200 «Ингерманландцы» 14:40
Аня Калужина
Maskava   X4157 «Action club» 13:14
Ольга Кардаш
Sanktpēterburga   X4135 «Бегущие Черепахи» 12:30
Анна Касаткина
Sanktpēterburga   X4183 «Экстра псы» 14:06
Леонид Киватцев
Sanktpēterburga   X4154 «быстрее Болта» 13:08
Алексей Кимеев
Maskava   X4163 «Даша-следопыт и три мушкетера» 13:26
Носов Кирилл
Maskava   X434 «22:22» 09:08
Денис Киселев
  X4228 «Шведский ствол» 15:36
Сергей Киселев
Sanktpēterburga   X473 «Скрытая угроза» 10:26
Полина Киселева
Sanktpēterburga   X4134 «Утро после вечеринки» 12:28
Елена Кишкина
Maskava   X420 «И_Кар» 08:40
Глеб Клинов
Sanktpēterburga   X4143 «Ходоки» 12:46
Катя Клочкова
Sanktpēterburga   X438 «Нога за ногу» 09:16
Алена Ковалева
Sanktpēterburga   X4193 «Финиш» 14:26
Дарья Ковалевская
Sanktpēterburga   X4128 «Котики решают» 12:16
Александр Кожевников
Sanktpēterburga   X4128 «Котики решают» 12:16
Татьяна Козлова
Sanktpēterburga   X4231 «Мы пытались» 15:42
Виктор Колесников
Maskava   X4229 «Пересечь по периметру» 15:38
Степан Кольцов
Sanktpēterburga   X4101 «Душечки» 11:22
Ольга Кондратьева
Sanktpēterburga   X4116 «Осетрина в лосинах» 11:52
Иван Копейкин
Sanktpēterburga   X4233 «Медленные углеводы» 15:46
Виктор Корнилов
Sanktpēterburga   X4122 «Бехеровка» 12:04
Иван Корнильев
Sanktpēterburga   X465 «Бакштаг» 10:10
Юлия Корнильева
Sanktpēterburga   X465 «Бакштаг» 10:10
Юля Королева
Sanktpēterburga   X4230 «Крипы» 15:40
Максим Косонен
Sanktpēterburga   X4233 «Медленные углеводы» 15:46
Андрей Котов
Sanktpēterburga   X4113 «Благородный мертвец» 11:46
Марина Кошкина
Sanktpēterburga   X455 «Экстра ЛевЛев» 09:50
Иван Крылов
Maskava   X4126 «Фруктовый ад» 12:12
Анна Крылова
Sanktpēterburga   X4194 «Без единого гвоздя» 14:28
Ярослав Куданов
Sanktpēterburga   X443 «Па-де-де» 09:26
Андрей Кузнецов
Sanktpēterburga   X4161 «Краштестеры» 13:22
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   X4130 «White Horse» 12:20
Ольга Кузьменко
Sanktpēterburga   X4121 «Uno Dos Tres Сuatro» 12:02
Евгения Кулик
Sanktpēterburga   X4105 «"Команда"» 11:30
Иван Кургузов
Maskava   X450 «Мескали» 09:40
Анастасия Кускова
Maskava   X481 «DM» 10:42
Маша Лапина
Sanktpēterburga   X421 «Cup Of Coffee» 08:42
Роман Ларионов
Sanktpēterburga   X4110 «Ultimate Survival» 11:40
Иван Леваков
Sanktpēterburga   X4221 «Black Knight» 15:22
Мария Левакова
Sanktpēterburga   X4221 «Black Knight» 15:22
Татьяна Лейкина
Sanktpēterburga   X4218 «My Kitchen Rules» 15:16
Ксения Леонтьева
Maskava   X415 «фр» 08:30
Мария Леонтьева
Maskava   X4209 «Олигофренды» 14:58
Александр Либер
Sanktpēterburga   X4178 «Морские котики Дубль 2» 13:56
Павел Липанов
Sanktpēterburga   X4108 «The Pooh» 11:36
Алёна Литвинова
Sanktpēterburga   X445 «Гельштат» 09:30
Андрей Лобарев
Sanktpēterburga   X4134 «Утро после вечеринки» 12:28
Владислав Логвин
Sanktpēterburga   X490 «Сурикаты и Ко» 11:00
Дарья Лосева
Maskava   X450 «Мескали» 09:40
Александра Лукасик
Sanktpēterburga   X4191 «Упёртые ёжики» 14:22
Станислав Лукьянов
Sanktpēterburga   X4158 «Кофе с молотком» 13:16
Андрей Люберт
Sanktpēterburga   X4136 «Иррациональное мышление» 12:32
Максим Ляшев
Sanktpēterburga   X423 «Мишевые Плюшки» 08:46
Константин Мавричев
Sanktpēterburga   X489 «Трио по лужам» 10:58
Роман Макарский
Sanktpēterburga   X437 «Хоть ПожрЁм!» 09:14
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   X403 «Бурундуй» 08:06
Никита Мардышкин
Sanktpēterburga   X4149 «ASAP» 12:58
Виктор Марущак
Sanktpēterburga   X4156 «Утки УУ» 13:12
Анна Маслова
Sanktpēterburga   X4119 «формидабль» 11:58
Борис Матвеев
Sanktpēterburga   X456 «Ситхи рядом» 09:52
Полина Матвеева
Sanktpēterburga   X4194 «Без единого гвоздя» 14:28
Илья Мацкевич
Sanktpēterburga   X4183 «Экстра псы» 14:06
Иван Меженько
Sanktpēterburga   X4206 «Переподвыперт» 14:52
Анастасия Милиганова
Sanktpēterburga   X4186 «Ещё не решили» 14:12
Роман Миляев
Maskava   X401 «Как пройти в магазин Gucci?» 08:02
Дмитрий Миронов
Maskava   X411 «Орден хромого дракона» 08:22
Владимир Мироновский
Maskava   X400 «Ландыши» 08:00
Дана Митьковец
Sanktpēterburga   X466 «Вездешлёпы» 10:12
Надежда Митьковец
Sanktpēterburga   X466 «Вездешлёпы» 10:12
Оля Михальченко
Sanktpēterburga   X414 «True bar зовет» 08:28
Наталия Михеева
Sanktpēterburga   X4198 «Лена» 14:36
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   X4137 «Кардинальная левитация» 12:34
Федор Насыров
Maskava   X453 «Перекати-пончик» 09:46
Валентина Насырова
Maskava   X453 «Перекати-пончик» 09:46
Надежда Неженцева
Sanktpēterburga   X4188 «кокос» 14:16
Ольга Николаева
Sanktpēterburga   X4169 «Спасибо бабушкам» 13:38
Евгения Никулина
Maskava   X4171 «Цурикаты)» 13:42
Антон Новиков
Sanktpēterburga   X4196 «Две гантели и один утюг» 14:32
Наталья Нужина
Sanktpēterburga   X4176 «Профессор ёж» 13:52
Полина Нужина
Sanktpēterburga   X4176 «Профессор ёж» 13:52
Сергей Озеров
Sanktpēterburga   X433 «В.П.О.П.Ы.Х.А.Х» 09:06
Павел Орлов
Sanktpēterburga   X4165 «Чау-Чауцер» 13:30
Станислав Орлов
Sanktpēterburga   X4205 «Мстители» 14:50
Дмитрий Остапенко
Maskava   X4127 «Стремительные булки» 12:14
Екатерина Осюхина
Sanktpēterburga   X477 «Птахи» 10:34
Роман Павленко
Maskava   X4163 «Даша-следопыт и три мушкетера» 13:26
Ольга Павлихина
Sanktpēterburga   X4122 «Бехеровка» 12:04
Татьяна Панфилова
Sanktpēterburga   X4223 «Огонь, вилка, воздух» 15:26
Родион Парфёнов
Sanktpēterburga   X4220 «Stay GaGa» 15:20
Надежда Пащенко
Maskava   X488 «Медоеды» 10:56
Анастасия Петькова
Sanktpēterburga   X4162 «stARRs_team» 13:24
Станислав Пешковский
Sanktpēterburga   X4174 «Другое дело» 13:48
Наталья Пивоварова
Sanktpēterburga   X439 «Надо было раньше» 09:18
Екатерина Пильганчук
Sanktpēterburga   X4201 «Шустрые черепашки» 14:42
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   X4101 «Душечки» 11:22
Ольга Плаксина
Sanktpēterburga   X4215 «Пчелоконтора» 15:10
Элеонора Платонова
Sanktpēterburga   X4201 «Шустрые черепашки» 14:42
Глеб Плахотник
Sanktpēterburga   X4226 «за мостом» 15:32
Анастасия Подорова
Sanktpēterburga   X4111 «Громозека» 11:42
Наталия Подсухина
Sanktpēterburga   X458 «Может быть» 09:56
Лера Поленова
Sanktpēterburga   X4131 «Погнали!» 12:22
Надежда Полетова
Sanktpēterburga   X4231 «Мы пытались» 15:42
Ирина Полякова
Maskava   X425 «КлуэдоМотопих» 08:50
Ольга Полякова
Sanktpēterburga   X4124 «имени Райана Гослинга» 12:08
Алиса Попова
Sanktpēterburga   X4201 «Шустрые черепашки» 14:42
Алексей Порубов
Sanktpēterburga   X4170 «Бегущие в лабиринте» 13:40
Екатерина Потапенко
Sanktpēterburga   X4162 «stARRs_team» 13:24
Алексей Проценко
Maskava   X408 «Бешеные улитки» 08:16
Анастасия Проценко
Maskava   X408 «Бешеные улитки» 08:16
Надежда Проценко
Maskava   X415 «фр» 08:30
Михаил Пусенков
  X4228 «Шведский ствол» 15:36
Андрей Пустовалов
Sanktpēterburga   X463 «Коала и Вомбат» 10:06
Татьяна Пшеничная
Sanktpēterburga   X4115 «Бежим и волосы назад» 11:50
Ольга Разина
Maskava   X452 «Просп» 09:44
Виктория Родина
Sanktpēterburga   X441 «Большие Сурикаты» 09:22
Антон Романченко
Sanktpēterburga   X482 «Банная дивизия» 10:44
Ксения Романычева
Sanktpēterburga   X435 «GirlsPower» 09:10
Ксения Рослова
Sanktpēterburga   X4220 «Stay GaGa» 15:20
Евгений Рощин
Sanktpēterburga   X4147 «Нора Космонавтовна» 12:54
Кирилл Рудынский
Sanktpēterburga   X499 «Три билета до Эдвенчер» 11:18
Светлана Русакова
Maskava   X4160 «Азбукама» 13:20
Светлана Рюмова
Sanktpēterburga   X439 «Надо было раньше» 09:18
Соня Рязанова
Maskava   X430 «Мечты сбываются!!» 09:00
Игорь Сазонов
Sanktpēterburga   X4211 «Могучие рейнджеры» 15:02
Арслан Самитов
Sanktpēterburga   X4106 «Слоны Петербурга» 11:32
Александр Самоделкин
Sanktpēterburga   X4128 «Котики решают» 12:16
Кирилл Сапожников
Sanktpēterburga   X462 «JIC» 10:04
Елена Сапожникова
Sanktpēterburga   X462 «JIC» 10:04
Андрей Свердлов
Sanktpēterburga   X497 «Магахонские туррристы» 11:14
Настя Селезнева
Sanktpēterburga   X4204 «Детский лагер» 14:48
Татьяна Селиванова
Sanktpēterburga   X413 «Четыре лапы» 08:26
Иван Семёнов
Sanktpēterburga   X4131 «Погнали!» 12:22
Ярослава Семенова
Sanktpēterburga   X4120 «Девчата» 12:00
Георгий Сергеев
Sanktpēterburga   X438 «Нога за ногу» 09:16
Юлия Сергеева
Sanktpēterburga   X4225 «239 тюленей» 15:30
Софья Сергиенко
Maskava   X469 «Пролетая над гнездом фонтанки» 10:18
Наталья Сигарье
Sanktpēterburga   X465 «Бакштаг» 10:10
Ксения Сидорова
Sanktpēterburga   X4152 «Света и Супер-Ксюша» 13:04
Инна Сизанова
Sanktpēterburga   X4184 «Беспощадная амёба» 14:08
Вера Синюкова
Ļeņingradas apgabals   X479 «Горделивые броненосцы» 10:38
Даша Скавинская
Maskava   X459 «Два Тупика» 09:58
Виктория Скольская
Sanktpēterburga   X4129 «Cat & Co» 12:18
Екатерина Скольская
Sanktpēterburga   X4129 «Cat & Co» 12:18
Денис Слезкин
Sanktpēterburga   X4176 «Профессор ёж» 13:52
Михаил Слышкин
Sanktpēterburga   X4113 «Благородный мертвец» 11:46
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   X460 «Зелёный плюш» 10:00
Татьяна Смолина
Sanktpēterburga   X4224 «ТЕСАк» 15:28
Василиса Соколова
Maskava   X420 «И_Кар» 08:40
Мария Соколова
Maskava   X420 «И_Кар» 08:40
александр спириденков
Sanktpēterburga   X4207 «знайки» 14:54
никита спириденков
Sanktpēterburga   X4207 «знайки» 14:54
наташа спириденкова
Sanktpēterburga   X4207 «знайки» 14:54
Натали Спорыхина
Maskava   X447 «КомпАс-team» 09:34
Ирина Степичева
Maskava   X4139 «Фантики» 12:38
Полина Стоголева
Sanktpēterburga   X493 «Leone di San Marco» 11:06
Анастасия Сторчак
Maskava   X4127 «Стремительные булки» 12:14
Полина Студёнова
Sanktpēterburga   X4181 «Фиштёныши» 14:02
Юлия Сугробова
Sanktpēterburga   X4108 «The Pooh» 11:36
Маргарита Суркова
Maskava   X4102 «М.О.П.С.» 11:24
Максим Суслов
Sanktpēterburga   X4154 «быстрее Болта» 13:08
Антон Сухопаров
Sanktpēterburga   X457 «Овощебаза на выезде» 09:54
Мария Сухопарова
Sanktpēterburga   X457 «Овощебаза на выезде» 09:54
Виктор Сучилин
Sanktpēterburga   X4208 «Тритысячивосемнадцать» 14:56
Александра Сысоева
Sanktpēterburga   X4231 «Мы пытались» 15:42
Антон Тарасенко
Maskava   X4163 «Даша-следопыт и три мушкетера» 13:26
Артем Тарасов
Sanktpēterburga   X457 «Овощебаза на выезде» 09:54
Мария Тарасова
Sanktpēterburga   X485 «Стрела)» 10:50
Посконкина Татьяна
Sanktpēterburga   X4136 «Иррациональное мышление» 12:32
Артём Ташлиев
Maskava   X4157 «Action club» 13:14
Ирина Тимофеева
Sanktpēterburga   X4216 «Трава в горшке» 15:12
Светлана Тихонова
Sanktpēterburga   X4224 «ТЕСАк» 15:28
Любовь Торопова
Sanktpēterburga   X493 «Leone di San Marco» 11:06
Андрей Трапезников
Sanktpēterburga   X4223 «Огонь, вилка, воздух» 15:26
Виталий Трифанов
Sanktpēterburga   X437 «Хоть ПожрЁм!» 09:14
Иван Трубников
Sanktpēterburga   X4131 «Погнали!» 12:22
Михаил Трясцин
Sanktpēterburga   X4233 «Медленные углеводы» 15:46
Андрей Туркин
Sanktpēterburga   X4108 «The Pooh» 11:36
Антон Узелков
Sanktpēterburga   X484 «Кураре» 10:48
Яна Ундозёрова
Sanktpēterburga   X496 «Куда-то туда» 11:12
Владимир Уржумцев
Puškina   X4117 «Snake II» 11:54
Таня Фадеева
Maskava   X434 «22:22» 09:08
Юлия Фарабе
Sanktpēterburga   X4213 «Без названия» 15:06
Александр Федоров
Sanktpēterburga   X433 «В.П.О.П.Ы.Х.А.Х» 09:06
Денис Федоров
Sanktpēterburga   X4123 «Начнем с очевидного» 12:06
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   X493 «Leone di San Marco» 11:06
Марина Федорова
Maskava   X420 «И_Кар» 08:40
Александр Фрейдлих
Sanktpēterburga   X4169 «Спасибо бабушкам» 13:38
Александра Фрейдлих
Sanktpēterburga   X4169 «Спасибо бабушкам» 13:38
Пандора Ханжина-Цветкова
Sanktpēterburga   X446 «Хрень-с-Горы» 09:32
Любовь Хмельнова
Sanktpēterburga   X487 «Светлячок» 10:54
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   X4150 «Дети хронического индейца» 13:00
Александр Цветков
Sanktpēterburga   X4210 «Цветы» 15:00
Мария Цветкова
Sanktpēterburga   X4210 «Цветы» 15:00
Татьяна Цветкова
Sanktpēterburga   X4210 «Цветы» 15:00
Галина Целищева
Sanktpēterburga   X494 «ШиМо» 11:08
Яна Чёрная
Sanktpēterburga   X433 «В.П.О.П.Ы.Х.А.Х» 09:06
Александр Черный
Maskava   X481 «DM» 10:42
Денис Чечулин
Sanktpēterburga   X429 «вожди» 08:58
Сергей Чечулин
Sanktpēterburga   X429 «вожди» 08:58
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   X4175 «Н.Ч.» 13:50
Беата Чугунова
Sanktpēterburga   X4226 «за мостом» 15:32
Аяна Шагдарова
Maskava   X4209 «Олигофренды» 14:58
Рита Шаркова
Sanktpēterburga   X4123 «Начнем с очевидного» 12:06
Александр Шенфельд
Sanktpēterburga   X479 «Горделивые броненосцы» 10:38
Анна Шерстобитова
Maskava   X409 «ZaPozitiFF!» 08:18
Николай Широков
Sanktpēterburga   X4211 «Могучие рейнджеры» 15:02
Анастасия Широколобова
Sanktpēterburga   X4145 «Когнитивное искажение» 12:50
Михаил Шишкин
Sanktpēterburga   X4179 «Самогонки» 13:58
Наталия Шишкина
Sanktpēterburga   X4179 «Самогонки» 13:58
Катя Шмакова
Sanktpēterburga   X4215 «Пчелоконтора» 15:10
Натали Шуберт
Sanktpēterburga   X4204 «Детский лагер» 14:48
Алексей Шубин
Sanktpēterburga   X4224 «ТЕСАк» 15:28
Аля Шутова
Sanktpēterburga   X4230 «Крипы» 15:40
Андрей Эксузян
Sanktpēterburga   X4162 «stARRs_team» 13:24
Александр Юдаев
Maskava   X480 «Зря-зря» 10:40
Дарья Юденкова
Sanktpēterburga   X457 «Овощебаза на выезде» 09:54
Михаил Яковлев
Sanktpēterburga   X482 «Банная дивизия» 10:44
Оксана Яковлева
Sanktpēterburga   X4219 «Южный парк» 15:18
Герман Янгуразов
Sanktpēterburga   X4188 «кокос» 14:16
Михаил Ярунцев
Sanktpēterburga   X484 «Кураре» 10:48
Артём Ясинский
Sanktpēterburga   X4220 «Stay GaGa» 15:20
Ольга Яцык
Maskava   X486 «Мой сосед Туртурро» 10:52
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X400 08:00 Ландыши

X400

Владимир Мироновский

Maskava

X401 08:02 Как пройти в магазин Gucci?

X401

Igor Ivanov

Maskava

Полина Вахрушева

Maskava

Дарья Довбыш

Maskava

Роман Миляев

Maskava

X402 08:04 Ветряные мельницы вероятного противника

X402

X403 08:06 Бурундуй

X403

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

X404 08:08 Казус

X404

X405 08:10 Помним Кайнозой

X405

X406 08:12 Трям

X406

X407 08:14 Партизаны

X407

Евгений Гранухин

Maskava

Сергей Громов

Maskava

X408 08:16 Бешеные улитки

X408

Кирилл Зендриков

Maskava

Алексей Проценко

Maskava

Анастасия Проценко

Maskava

X409 08:18 ZaPozitiFF!

X409

Армен Джагарян

Maskava

Анна Шерстобитова

Maskava

X410 08:20 Имбирные пряники

X410

Kirill Kryticki

Sanktpēterburga

X411 08:22 Орден хромого дракона

X411

Юлия Сергукова

Maskavas apgabals

Дмитрий Миронов

Maskava

X412 08:24 Пингвины.Свежие

X412

X413 08:26 Четыре лапы

X413

Иван Болдырев

Maskava

Евгений Бручас

Sanktpēterburga

Татьяна Селиванова

Sanktpēterburga

X414 08:28 True bar зовет

X414

Svetlana Chernysheva

Maskava

Pavel Stoyanov

Maskava

Оля Михальченко

Sanktpēterburga

X415 08:30 фр

X415

Азалия Бармакова

Maskava

Ксения Леонтьева

Maskava

Надежда Проценко

Maskava

X416 08:32 Анна в джакузи

X416

X417 08:34 Бегущая по волнам

X417

Olga Verutina

Sanktpēterburga

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

X418 08:36 Пастернаку Пофиг

X418

X419 08:38 Котики!

X419

X420 08:40 И_Кар

X420

Елена Кишкина

Maskava

Василиса Соколова

Maskava

Мария Соколова

Maskava

Марина Федорова

Maskava

X421 08:42 Cup Of Coffee

X421

Юлия Тураева

Sanktpēterburga

Лёша Лещук

Sanktpēterburga

Катя Гусева

Sanktpēterburga

Маша Лапина

Sanktpēterburga

X422 08:44 Антитела

X422

X423 08:46 Мишевые Плюшки

X423

Максим Ляшев

Sanktpēterburga

X424 08:48 Человеческая ложноножка

X424

Дмитрий Лаврик

Sanktpēterburga

Павел Алексеев

Sanktpēterburga

Виктор Бруй

Sanktpēterburga

X425 08:50 КлуэдоМотопих

X425

Илья Борисов

Maskava

Жанна Борисова

Maskava

Ирина Полякова

Maskava

X426 08:52 Просто Мырк!

X426

X427 08:54 Шли «Сушки» над шоссе

X427

X428 08:56 Три кота

X428

Михаил Котов

Sanktpēterburga

X429 08:58 вожди

X429

Ольга Чечулина

Sanktpēterburga

Денис Чечулин

Sanktpēterburga

Сергей Чечулин

Sanktpēterburga

X430 09:00 Мечты сбываются!!

X430

Юлия Зырина

Tālo ārzemju pilsētas

Василий Зырин

Maskavas apgabals

Соня Рязанова

Maskava

X431 09:02 Абракадабра

X431

X432 09:04 Летовсегда

X432

Максим Зеленков

Maskava

X433 09:06 В.П.О.П.Ы.Х.А.Х

X433

Никита Семёнов

Sanktpēterburga

Сергей Озеров

Sanktpēterburga

Александр Федоров

Sanktpēterburga

Яна Чёрная

Sanktpēterburga

X434 09:08 22:22

X434

Носов Кирилл

Maskava

Таня Фадеева

Maskava

X435 09:10 GirlsPower

X435

Anastasia Chubukova

Sanktpēterburga

Мария Буянова

Sanktpēterburga

Анастасия Дремина

Sanktpēterburga

Ксения Романычева

Sanktpēterburga

X436 09:12 Три совёнка

X436

X437 09:14 Хоть ПожрЁм!

X437

Евгения Дёмина

Sanktpēterburga

Роман Макарский

Sanktpēterburga

Виталий Трифанов

Sanktpēterburga

X438 09:16 Нога за ногу

X438

Дарья Сергеева

Sanktpēterburga

Катя Клочкова

Sanktpēterburga

Георгий Сергеев

Sanktpēterburga

X439 09:18 Надо было раньше

X439

Иван Пивоваров

Sanktpēterburga

Юлия Ермачкова

Sanktpēterburga

Наталья Пивоварова

Sanktpēterburga

Светлана Рюмова

Sanktpēterburga

X440 09:20 Один удар - четыре дырки

X440

X441 09:22 Большие Сурикаты

X441

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Ольга Епифанова

Sanktpēterburga

Виктория Родина

Sanktpēterburga

X442 09:24 Ура

X442

X443 09:26 Па-де-де

X443

Ярослав Куданов

Sanktpēterburga

X444 09:28 Кафка-рабство

X444

Илья Збань

Sanktpēterburga

Борис Минаев

Sanktpēterburga

Лида Перовская

Sanktpēterburga

X445 09:30 Гельштат

X445

Павел Головин

Sanktpēterburga

Алёна Литвинова

Sanktpēterburga

X446 09:32 Хрень-с-Горы

X446

Пандора Ханжина-Цветкова

Sanktpēterburga

X447 09:34 КомпАс-team

X447

Натали Спорыхина

Maskava

X448 09:36 Тихий ход

X448

X449 09:38 Ход конем

X449

X450 09:40 Мескали

X450

Иван Кургузов

Maskava

Дарья Лосева

Maskava

X451 09:42 Радиотузики

X451

X452 09:44 Просп

X452

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Роман Мадеев

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Ольга Разина

Maskava

X453 09:46 Перекати-пончик

X453

Святослав Алешин

Maskava

Федор Насыров

Maskava

Валентина Насырова

Maskava

X454 09:48 Трамвай Еиналеж
X455 09:50 Экстра ЛевЛев

X455

Ирина Иевлева

Sanktpēterburga

Вадим Иевлев

Sanktpēterburga

Марина Кошкина

Sanktpēterburga

X456 09:52 Ситхи рядом

X456

Наталья Махина

Sanktpēterburga

Ольга Баранова

Sanktpēterburga

Григорий Гурин

Sanktpēterburga

Борис Матвеев

Sanktpēterburga

X457 09:54 Овощебаза на выезде

X457

Антон Сухопаров

Sanktpēterburga

Мария Сухопарова

Sanktpēterburga

Артем Тарасов

Sanktpēterburga

Дарья Юденкова

Sanktpēterburga

X458 09:56 Может быть

X458

Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Ольга Буренева

Sanktpēterburga

Наталия Подсухина

Sanktpēterburga

X459 09:58 Два Тупика

X459

Даша Скавинская

Maskava

X460 10:00 Зелёный плюш

X460

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Ирина Мостова

Sanktpēterburga

Александр Смирнов

Sanktpēterburga

X461 10:02 Пираты

X461

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

Юлия Сопова

Sanktpēterburga

X462 10:04 JIC

X462

Лена Бобкова

Sanktpēterburga

Кирилл Сапожников

Sanktpēterburga

Елена Сапожникова

Sanktpēterburga

X463 10:06 Коала и Вомбат

X463

Андрей Пустовалов

Sanktpēterburga

X464 10:08 Ползём, любуемся пейзажем

X464

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьева

Sanktpēterburga

X465 10:10 Бакштаг

X465

Иван Корнильев

Sanktpēterburga

Юлия Корнильева

Sanktpēterburga

Наталья Сигарье

Sanktpēterburga

X466 10:12 Вездешлёпы

X466

Дана Митьковец

Sanktpēterburga

Надежда Митьковец

Sanktpēterburga

X468 10:16 Сферический конь

X468