Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Denis Ermolov
Maskava   191 «Когнитивный диссонанс» 11:02
Dmitry Girdyuk
Sanktpēterburga   121 «ГИРДЮК» 08:42
Mary Iz
Sanktpēterburga   173 «Хомяки» 10:26
Asya Kravets
Minska   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Maria Pirson
Tālo ārzemju pilsētas   157 «irregardless» 09:54
Timur Tazetdinov
Sanktpēterburga   135 «Party's sons» 09:10
Viktor Zenin
Minska   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   102 «Лови гусей» 08:04
Егор Алипов
Maskava   172 «Загребущие ноги» 10:24
Мария Аль-Ради
Sanktpēterburga   152 «РоМашки» 09:44
Надежда Арефьева
Sanktpēterburga   132 «Тушканчики милашки» 09:04
Кирилл Барденков
Sanktpēterburga   110 «БарСиК» 08:20
Светлана Барденкова
Sanktpēterburga   110 «БарСиК» 08:20
Наталья Беляева
Sanktpēterburga   147 «Добрый день» 09:34
Наталья Важненко
Sanktpēterburga   124 «Pink engine» 08:48
Алексей Векшин
Sanktpēterburga   155 «Носитель света» 09:50
Андрей Вечерский
Sanktpēterburga   169 «БеШАнные Шатуны» 10:18
Аня Вронская
Sanktpēterburga   133 «Ночные Фурии» 09:06
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   169 «БеШАнные Шатуны» 10:18
Ольга Гильченко
Sanktpēterburga   165 «Фарш из опарышей» 10:10
маша гулина
Minska   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Ася Дырко
Sanktpēterburga   135 «Party's sons» 09:10
Анастасия Ермолова
Sanktpēterburga   191 «Когнитивный диссонанс» 11:02
Татьяна Забелина
Sanktpēterburga   102 «Лови гусей» 08:04
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   134 «Шустрячки» 09:08
Лидия Зайцева
Sanktpēterburga   131 «Hic sunt dracones» 09:02
Иван Зуев
Sanktpēterburga   162 «Кефир» 10:04
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   153 «БеГеМотъ» 09:46
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   146 «Горынычи» 09:32
Кристина Каррильо Линд
Maskava   181 «Овца и Ко на выезде» 10:42
Владимир Киктев
Maskava   111 «Мировой кризис» 08:22
Сергей Коновалов
Maskava   138 «Стремительные Слоупоки» 09:16
Татьяна Копотько
Sanktpēterburga   182 ««Коня на скаку»» 10:44
Соня Кузнецова
Sanktpēterburga   165 «Фарш из опарышей» 10:10
Светлана Куряшкина
Sanktpēterburga   139 «Три поросенка» 09:18
Мария Лиходеева
Sanktpēterburga   141 «Мятная стекловата» 09:22
Константин Лобанов
Sanktpēterburga   176 «2×2» 10:32
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   169 «БеШАнные Шатуны» 10:18
Екатерина Мифодиева
Sanktpēterburga   182 ««Коня на скаку»» 10:44
Наталья Мифодиева
Sanktpēterburga   182 ««Коня на скаку»» 10:44
Владимир Назаренко
Sanktpēterburga   102 «Лови гусей» 08:04
Вадим Назаров
Maskava   150 «Eating Is Cheating» 09:40
Антон Нечаев
Sanktpēterburga   107 «Команда мечты» 08:14
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   101 «Сестренка & Co» 08:02
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   101 «Сестренка & Co» 08:02
Надежда Осипова
Sanktpēterburga   136 «Ром и бабы» 09:12
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   134 «Шустрячки» 09:08
Денис Першин
Sanktpēterburga   176 «2×2» 10:32
Катя Печникова
Maskava   130 «Папа а где Мишган» 09:00
Иван Пинчук
Sanktpēterburga   180 «ЛИЛ» 10:40
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   102 «Лови гусей» 08:04
Георгий Проскурин
Sanktpēterburga   178 «Веселые брокколи» 10:36
Василина Русанова
Sanktpēterburga   135 «Party's sons» 09:10
Евгений Сельков
Sanktpēterburga   105 «Kind of magic» 08:10
Галина Синкевич
Sanktpēterburga   190 «Грибная Охота» 11:00
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   151 «Ёжики в морковке» 09:42
Михаил Соболев
Ļeņingradas apgabals   126 «БратанЫ - 2» 08:52
Марина Соколова
Sanktpēterburga   171 «КРИСТАЛЛ» 10:22
Никита Соловьёв
Ļeņingradas apgabals   127 «Братаны-1» 08:54
Владислав Сухмель
Sanktpēterburga   131 «Hic sunt dracones» 09:02
Ксения Тарасова
Sanktpēterburga   185 «Горный самый бодрый!» 10:50
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   101 «Сестренка & Co» 08:02
Анастасия Филатова
Sanktpēterburga   141 «Мятная стекловата» 09:22
Анна Харина
Sanktpēterburga   160 «Анна-Ольга» 10:00
Татьяна Шабалина
Sanktpēterburga   170 «Мятые манишки» 10:20
Юлия шадрина
Sanktpēterburga   168 «Второй фронт» 10:16
Александра Шпарберг
Sanktpēterburga   145 «Шпаруся» 09:30
Sergey Voronin
Sanktpēterburga   135 «Party's sons» 09:10
Александра Антонова
Sanktpēterburga   182 ««Коня на скаку»» 10:44
Ирина Бойченко
Sanktpēterburga   141 «Мятная стекловата» 09:22
Артём Гриценко
Ļeņingradas apgabals   120 «Безумные Безумцы» 08:40
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   114 «голованога» 08:28
Анна Иванова
Sanktpēterburga   122 «ГЕОдруги и Ко» 08:44
Ольга Кваско
Sanktpēterburga   175 «НоваяПапка» 10:30
Валерий Левенец
Sanktpēterburga   167 «Лапакота» 10:14
Екатерина Мисоночникова
Sanktpēterburga   191 «Когнитивный диссонанс» 11:02
Ольга Митева
Sanktpēterburga   123 «Прайд сурикар» 08:46
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   144 «Бешеные черепахи и Кролик-Зануда» 09:28
Антонина Молочникова
Sanktpēterburga   179 «Виктор и компания» 10:38
Галина Морозова
Sanktpēterburga   177 «Кабанчик» 10:34
Ольга Николаева
Sanktpēterburga   161 «Улитки» 10:02
Ольга Павлова
Sanktpēterburga   176 «2×2» 10:32
Дeниc Плaкcин
Sanktpēterburga   166 «Друзья Алисы» 10:12
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   148 «Муми-тролли» 09:36
Виолетта Реполенко
Sanktpēterburga   176 «2×2» 10:32
Софья Сафронова
Maskava   130 «Папа а где Мишган» 09:00
Маргарита Сенькина
Sanktpēterburga   163 «Лютики» 10:06
Евгения Соколова
Sanktpēterburga   106 «Заплутавшие в дождях» 08:12
Кристина Стрелкова
Sanktpēterburga   140 «Усы Эркюля» 09:20
Мария Сурикова
Sanktpēterburga   184 «Попытка номер 2» 10:48
Мария Фогель
Sanktpēterburga   154 «Три реки» 09:48
Святослав Хоробров
Sanktpēterburga   183 «Хвостатий злодiй» 10:46
Марина Цыганова
Sanktpēterburga   158 «Оптимист» 09:56
Кирилл Чесноков
Maskava   138 «Стремительные Слоупоки» 09:16
Ира ___________
Almati   162 «Кефир» 10:04
Елена Акимочкина
Sanktpēterburga   139 «Три поросенка» 09:18
Константин Александров
Sanktpēterburga   145 «Шпаруся» 09:30
Юрий Александров
Sanktpēterburga   145 «Шпаруся» 09:30
Ольга Алексеева
Sanktpēterburga   163 «Лютики» 10:06
Юлия Алексеева
Maskava   172 «Загребущие ноги» 10:24
Денис Анохин
Sanktpēterburga   107 «Команда мечты» 08:14
Анжела Антонова
Sanktpēterburga   171 «КРИСТАЛЛ» 10:22
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   151 «Ёжики в морковке» 09:42
Антон Атапин
Sanktpēterburga   164 «Сурикаты» 10:08
Михаил Балабан
Ļeņingradas apgabals   126 «БратанЫ - 2» 08:52
Елизавета Балдина
Sanktpēterburga   180 «ЛИЛ» 10:40
Валентин Бахлуев
Sanktpēterburga   105 «Kind of magic» 08:10
Татьяна Беляева
Sanktpēterburga   169 «БеШАнные Шатуны» 10:18
Константин Березин
Sanktpēterburga   179 «Виктор и компания» 10:38
Артём Богачёв
Ļeņingradas apgabals   127 «Братаны-1» 08:54
Ксения Быкова
Sanktpēterburga   123 «Прайд сурикар» 08:46
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   132 «Тушканчики милашки» 09:04
Ольга Векшина
Sanktpēterburga   155 «Носитель света» 09:50
Александр Вересов
Sanktpēterburga   160 «Анна-Ольга» 10:00
Дарья Волкова
Sanktpēterburga   177 «Кабанчик» 10:34
Николай Гильченко
Sanktpēterburga   165 «Фарш из опарышей» 10:10
Валерия Грибанова
Maskava   131 «Hic sunt dracones» 09:02
Александра Добрынь
Sanktpēterburga   122 «ГЕОдруги и Ко» 08:44
ЕВГЕНИЯ ЖАДЬКОВА
Sanktpēterburga   164 «Сурикаты» 10:08
Софья Жадькова
Sanktpēterburga   164 «Сурикаты» 10:08
Илья Иванов
Sanktpēterburga   121 «ГИРДЮК» 08:42
Роман Иванов
Ļeņingradas apgabals   126 «БратанЫ - 2» 08:52
Анна Иванова
Sanktpēterburga   124 «Pink engine» 08:48
Юлия Иостман
Maskava   181 «Овца и Ко на выезде» 10:42
Александра Кавышкина
Sanktpēterburga   185 «Горный самый бодрый!» 10:50
Василий Кадулин
Ļeņingradas apgabals   120 «Безумные Безумцы» 08:40
Дарья Казакевич
Sanktpēterburga   154 «Три реки» 09:48
Агата Казакова
Sanktpēterburga   140 «Усы Эркюля» 09:20
Мария Кантор
Sanktpēterburga   152 «РоМашки» 09:44
Ян Карлин
Sanktpēterburga   141 «Мятная стекловата» 09:22
Алена Кислицина
Maskava   150 «Eating Is Cheating» 09:40
Ксения Климентова
Sanktpēterburga   183 «Хвостатий злодiй» 10:46
Дарья Коноплёва
Sanktpēterburga   178 «Веселые брокколи» 10:36
Ксения Коценко
Sanktpēterburga   185 «Горный самый бодрый!» 10:50
Дина Красильникова
Sanktpēterburga   121 «ГИРДЮК» 08:42
Елизавета Кружкова
Maskava   156 «Легион Хаоса» 09:52
Паша Крюков
Sanktpēterburga   173 «Хомяки» 10:26
Анастасия Липатова
Maskava   172 «Загребущие ноги» 10:24
Ксения Лихолобова
Sanktpēterburga   183 «Хвостатий злодiй» 10:46
Олег Львов
Sanktpēterburga   144 «Бешеные черепахи и Кролик-Зануда» 09:28
Дмитрий Марчук
Maskava   131 «Hic sunt dracones» 09:02
Александр Мещеряков
Maskava   156 «Легион Хаоса» 09:52
Юлия Миронова
Sanktpēterburga   124 «Pink engine» 08:48
Татьяна Митрошина
Sanktpēterburga   163 «Лютики» 10:06
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   184 «Попытка номер 2» 10:48
Анастасия Мишина
Sanktpēterburga   184 «Попытка номер 2» 10:48
Виктор Молочников
Sanktpēterburga   179 «Виктор и компания» 10:38
Юлия Наконечная
Sanktpēterburga   143 «Кусь-конг» 09:26
Марина Новожилова
Sanktpēterburga   140 «Усы Эркюля» 09:20
Артем Овчинников
Sanktpēterburga   123 «Прайд сурикар» 08:46
Константин Парменов
Sanktpēterburga   134 «Шустрячки» 09:08
Елизавета Пинчук
Sanktpēterburga   180 «ЛИЛ» 10:40
Евгения Плетнева
Minska   153 «БеГеМотъ» 09:46
Роман Подойницын
Sanktpēterburga   160 «Анна-Ольга» 10:00
Валентина Покрыщенко
Sanktpēterburga   168 «Второй фронт» 10:16
Алексей Пугачев
Sanktpēterburga   151 «Ёжики в морковке» 09:42
Татьяна Радеева
Sanktpēterburga   113 «Шикка» 08:26
Анна Радченко
Sanktpēterburga   161 «Улитки» 10:02
Артём Радченко
Sanktpēterburga   161 «Улитки» 10:02
Максим Радченко
Sanktpēterburga   161 «Улитки» 10:02
Александр Реуцкий
Sanktpēterburga   147 «Добрый день» 09:34
Алексей Ростовский
Sanktpēterburga   183 «Хвостатий злодiй» 10:46
Таисия Рудакова
Sanktpēterburga   107 «Команда мечты» 08:14
Наталья Рябухина
Sanktpēterburga   179 «Виктор и компания» 10:38
Екатерина Синегубова
Sanktpēterburga   123 «Прайд сурикар» 08:46
Алина Смирнова
Sanktpēterburga   178 «Веселые брокколи» 10:36
Валерий Соколов
Sanktpēterburga   191 «Когнитивный диссонанс» 11:02
Юрий Спиридонов
Sanktpēterburga   166 «Друзья Алисы» 10:12
Елизавета Спиридонова
Sanktpēterburga   166 «Друзья Алисы» 10:12
Ольга Струнина
Sanktpēterburga   160 «Анна-Ольга» 10:00
Анастасия Суднева
Sanktpēterburga   154 «Три реки» 09:48
Альбина Тарусова
Sanktpēterburga   152 «РоМашки» 09:44
Евгения Токмакова
Sanktpēterburga   132 «Тушканчики милашки» 09:04
Илья Федоров
Sanktpēterburga   136 «Ром и бабы» 09:12
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   101 «Сестренка & Co» 08:02
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   151 «Ёжики в морковке» 09:42
Ангелина Фокина
Sanktpēterburga   143 «Кусь-конг» 09:26
Василий Фонарь
Sanktpēterburga   167 «Лапакота» 10:14
Алёна Фронтова
Maskava   122 «ГЕОдруги и Ко» 08:44
Надежда Ханагаева
Sanktpēterburga   175 «НоваяПапка» 10:30
Сергей Цыганов
Sanktpēterburga   158 «Оптимист» 09:56
Екатерина Чеховская
Sanktpēterburga   167 «Лапакота» 10:14
Валентина Шадрина
Sanktpēterburga   140 «Усы Эркюля» 09:20
Зинаида Шарипова
Sanktpēterburga   163 «Лютики» 10:06
Елена Шаруха
Ļeņingradas apgabals   120 «Безумные Безумцы» 08:40
Дина Шаршакова
Sanktpēterburga   165 «Фарш из опарышей» 10:10
Татьяна Швецова
Sanktpēterburga   136 «Ром и бабы» 09:12
Егор Щербин
Sanktpēterburga   133 «Ночные Фурии» 09:06
Артемий Юренков
Maskava   130 «Папа а где Мишган» 09:00
Елизавета Якимова
Sanktpēterburga   168 «Второй фронт» 10:16
Сергей Яковлев
Sanktpēterburga   105 «Kind of magic» 08:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 08:00 Радзівілы маюць рацыю

100

101 08:02 Сестренка & Co

101

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

102 08:04 Лови гусей

102

105 08:10 Kind of magic

105

Валентин Бахлуев

Sanktpēterburga

Сергей Яковлев

Sanktpēterburga

106 08:12 Заплутавшие в дождях

106

107 08:14 Команда мечты

107

Антон Нечаев

Sanktpēterburga

Денис Анохин

Sanktpēterburga

Таисия Рудакова

Sanktpēterburga

110 08:20 БарСиК

110

111 08:22 Мировой кризис

111

113 08:26 Шикка

113

Татьяна Радеева

Sanktpēterburga

114 08:28 голованога

114

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

120 08:40 Безумные Безумцы

120

Артём Гриценко

Ļeņingradas apgabals

Василий Кадулин

Ļeņingradas apgabals

Елена Шаруха

Ļeņingradas apgabals

121 08:42 ГИРДЮК

121

Dmitry Girdyuk

Sanktpēterburga

Илья Иванов

Sanktpēterburga

Дина Красильникова

Sanktpēterburga

122 08:44 ГЕОдруги и Ко

122

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Александра Добрынь

Sanktpēterburga

Алёна Фронтова

Maskava

123 08:46 Прайд сурикар

123

Ольга Митева

Sanktpēterburga

Ксения Быкова

Sanktpēterburga

Артем Овчинников

Sanktpēterburga

Екатерина Синегубова

Sanktpēterburga

124 08:48 Pink engine

124

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Миронова

Sanktpēterburga

126 08:52 БратанЫ - 2

126

Михаил Соболев

Ļeņingradas apgabals

Михаил Балабан

Ļeņingradas apgabals

Роман Иванов

Ļeņingradas apgabals

127 08:54 Братаны-1
Никита Соловьёв

Ļeņingradas apgabals

Артём Богачёв

Ļeņingradas apgabals

130 09:00 Папа а где Мишган

130

Артемий Юренков

Maskava

131 09:02 Hic sunt dracones

131

Лидия Зайцева

Sanktpēterburga

Валерия Грибанова

Maskava

Дмитрий Марчук

Maskava

132 09:04 Тушканчики милашки

132

Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

Евгения Токмакова

Sanktpēterburga

133 09:06 Ночные Фурии

133

Аня Вронская

Sanktpēterburga

Егор Щербин

Sanktpēterburga

134 09:08 Шустрячки

134

Константин Парменов

Sanktpēterburga

135 09:10 Party's sons

135

Timur Tazetdinov

Sanktpēterburga

Ася Дырко

Sanktpēterburga

Sergey Voronin

Sanktpēterburga

136 09:12 Ром и бабы

136

Илья Федоров

Sanktpēterburga

Татьяна Швецова

Sanktpēterburga

138 09:16 Стремительные Слоупоки

138

139 09:18 Три поросенка

139

Елена Акимочкина

Sanktpēterburga

140 09:20 Усы Эркюля

140

Агата Казакова

Sanktpēterburga

Марина Новожилова

Sanktpēterburga

Валентина Шадрина

Sanktpēterburga

141 09:22 Мятная стекловата

141

Ирина Бойченко

Sanktpēterburga

Ян Карлин

Sanktpēterburga

143 09:26 Кусь-конг

143

Юлия Наконечная

Sanktpēterburga

Ангелина Фокина

Sanktpēterburga

144 09:28 Бешеные черепахи и Кролик-Зануда

144

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Олег Львов

Sanktpēterburga

145 09:30 Шпаруся

145

Константин Александров

Sanktpēterburga

Юрий Александров

Sanktpēterburga

146 09:32 Горынычи

146

147 09:34 Добрый день

147

Александр Реуцкий

Sanktpēterburga

148 09:36 Муми-тролли

148

150 09:40 Eating Is Cheating
Алена Кислицина

Maskava

151 09:42 Ёжики в морковке

151

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Артемьев

Sanktpēterburga

Алексей Пугачев

Sanktpēterburga

Евгения Фельдина

Sanktpēterburga

152 09:44 РоМашки

152

Мария Аль-Ради

Sanktpēterburga

Мария Кантор

Sanktpēterburga

Альбина Тарусова

Sanktpēterburga

153 09:46 БеГеМотъ

153

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

Евгения Плетнева

Minska

154 09:48 Три реки

154

Мария Фогель

Sanktpēterburga

Дарья Казакевич

Sanktpēterburga

Анастасия Суднева

Sanktpēterburga

155 09:50 Носитель света

155

Алексей Векшин

Sanktpēterburga

Ольга Векшина

Sanktpēterburga

156 09:52 Легион Хаоса

156

Елизавета Кружкова

Maskava

Александр Мещеряков

Maskava

157 09:54 irregardless

157

Maria Pirson

Tālo ārzemju pilsētas

158 09:56 Оптимист

158

Сергей Цыганов

Sanktpēterburga

160 10:00 Анна-Ольга

160

Анна Харина

Sanktpēterburga

Александр Вересов

Sanktpēterburga

Роман Подойницын

Sanktpēterburga

Ольга Струнина

Sanktpēterburga

161 10:02 Улитки

161

Анна Радченко

Sanktpēterburga

Артём Радченко

Sanktpēterburga

Максим Радченко

Sanktpēterburga

162 10:04 Кефир
Иван Зуев

Sanktpēterburga

Ира ___________

Almati

163 10:06 Лютики

163

Ольга Алексеева

Sanktpēterburga

Татьяна Митрошина

Sanktpēterburga

Зинаида Шарипова

Sanktpēterburga

164 10:08 Сурикаты

164

Антон Атапин

Sanktpēterburga

ЕВГЕНИЯ ЖАДЬКОВА

Sanktpēterburga

Софья Жадькова

Sanktpēterburga

165 10:10 Фарш из опарышей

165

Соня Кузнецова

Sanktpēterburga

Николай Гильченко

Sanktpēterburga

Дина Шаршакова

Sanktpēterburga

166 10:12 Друзья Алисы

166

Дeниc Плaкcин

Sanktpēterburga

Юрий Спиридонов

Sanktpēterburga

Елизавета Спиридонова

Sanktpēterburga

167 10:14 Лапакота

167

Василий Фонарь

Sanktpēterburga

Екатерина Чеховская

Sanktpēterburga

168 10:16 Второй фронт

168

Юлия шадрина

Sanktpēterburga

Валентина Покрыщенко

Sanktpēterburga

Елизавета Якимова

Sanktpēterburga

169 10:18 БеШАнные Шатуны

169

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

Татьяна Беляева

Sanktpēterburga

170 10:20 Мятые манишки

170

171 10:22 КРИСТАЛЛ

171

Анжела Антонова

Sanktpēterburga

172 10:24 Загребущие ноги

172

Юлия Алексеева

Maskava

Анастасия Липатова

Maskava

173 10:26 Хомяки

173

Mary Iz

Sanktpēterburga

Паша Крюков

Sanktpēterburga

175 10:30 НоваяПапка

175

Ольга Кваско

Sanktpēterburga

Надежда Ханагаева

Sanktpēterburga

176 10:32 2×2

176

177 10:34 Кабанчик

177

Дарья Волкова

Sanktpēterburga

178 10:36 Веселые брокколи

178

Дарья Коноплёва

Sanktpēterburga

Алина Смирнова

Sanktpēterburga

179 10:38 Виктор и компания

179

Константин Березин

Sanktpēterburga

Виктор Молочников

Sanktpēterburga

Наталья Рябухина

Sanktpēterburga

180 10:40 ЛИЛ

180

Иван Пинчук

Sanktpēterburga

Елизавета Балдина

Sanktpēterburga

Елизавета Пинчук

Sanktpēterburga

181 10:42 Овца и Ко на выезде

181

Юлия Иостман

Maskava

182 10:44 «Коня на скаку»

182

183 10:46 Хвостатий злодiй

183

Ксения Климентова

Sanktpēterburga

Ксения Лихолобова

Sanktpēterburga

Алексей Ростовский

Sanktpēterburga

184 10:48 Попытка номер 2

184

Мария Сурикова

Sanktpēterburga

Максим Михайлов

Sanktpēterburga

Анастасия Мишина

Sanktpēterburga

185 10:50 Горный самый бодрый!

185

Александра Кавышкина

Sanktpēterburga

Ксения Коценко

Sanktpēterburga

190 11:00 Грибная Охота

190

191 11:02 Когнитивный диссонанс

191

Denis Ermolov

Maskava

Валерий Соколов

Sanktpēterburga