Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Maria Busel
Sanktpēterburga   X360 «Хронические индейцы» 10:00
Ivan Iostman
Maskava   X307 «Сполох-1» 08:14
Polina Kunitsyna
Sanktpēterburga   X342 «Синий Краб» 09:24
Tony Kuznetsov
Sanktpēterburga   X344 «ice!» 09:28
Ilya Tereshin
Sanktpēterburga   X321 «Ыежжоча» 08:42
Michael Yatsenko
Sanktpēterburga   X372 «Пингвинотерапия» 10:24
Мария Абдулина
Maskava   X330 «Москва-Питер» 09:00
Алия Агаева
Sanktpēterburga   X372 «Пингвинотерапия» 10:24
Ольга Атмажа
Sanktpēterburga   X322 «вЫдрЫ» 08:44
Сергей Белов
Ļeņingradas apgabals   X337 «Лунные всадники» 09:14
Полина Буль
Sanktpēterburga   X335 «ИтмоШтурм» 09:10
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   X341 «Прогрыз» 09:22
Виталий Горбунов
Sanktpēterburga   X336 «Ца-ца-ца» 09:12
Александр Дворкин
Sanktpēterburga   X341 «Прогрыз» 09:22
Дмитрий Завгородний
Sanktpēterburga   X322 «вЫдрЫ» 08:44
Алексей Зубовский
Sanktpēterburga   X361 «Велотролль» 10:02
саша кадырова
Sanktpēterburga   X382 «Енот 1» 10:44
Александр Кокорин
Sanktpēterburga   X347 «Шальные лоси» 09:34
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   X336 «Ца-ца-ца» 09:12
Дмитрий Котов
Sanktpēterburga   X331 «Блокировочка» 09:02
Павел Лепехин
Sanktpēterburga   X323 «Логистика и Поиск пути» 08:46
Ирина Малышева
Sanktpēterburga   X373 «Велобег» 10:26
Дарья Масленникова
Sanktpēterburga   X343 «Отклонение руля в пределах нормы» 09:26
Елизавета Матвеева
Sanktpēterburga   X361 «Велотролль» 10:02
Никита Матюшенков
Sanktpēterburga   X322 «вЫдрЫ» 08:44
Наталия Михайлова
Sanktpēterburga   X330 «Москва-Питер» 09:00
Александр Назаренко
Sanktpēterburga   X330 «Москва-Питер» 09:00
Андрей Осипов
Sanktpēterburga   X301 «Aukštadvaris» 08:02
Антон Петров
Sanktpēterburga   X302 «Культурный слой» 08:04
Артур Петров
Sanktpēterburga   X302 «Культурный слой» 08:04
Ирина Печенькина
Sanktpēterburga   X343 «Отклонение руля в пределах нормы» 09:26
Михаилъ Питаль
Sanktpēterburga   X344 «ice!» 09:28
Даниил Поспелов
Maskava   X300 «Муякан» 08:00
Антон Рыжов
Sanktpēterburga   X341 «Прогрыз» 09:22
Мария Савельева
Sanktpēterburga   X371 «Улыбаемся и Маша» 10:22
Александр Трусов
Sanktpēterburga   X336 «Ца-ца-ца» 09:12
Сергей Фадеев
Sanktpēterburga   X344 «ice!» 09:28
Александр Хачатурян
Maskava   X300 «Муякан» 08:00
Сергей Хомяков
Sanktpēterburga   X372 «Пингвинотерапия» 10:24
Александр Щетинский
Sanktpēterburga   X324 «4 Мёртвых Строяка» 08:48
alexander chistyakov
Sanktpēterburga   X384 «Фиаско» 10:48
E Ivanov
Sanktpēterburga   X339 «Конно-Летучие Ходоки» 09:18
Ilya Lanskov
Sanktpēterburga   X383 «Катящийся тигр, дотащившийся дракон» 10:46
Timur Milovanov
Sanktpēterburga   X372 «Пингвинотерапия» 10:24
Григорий Воробьев
Sanktpēterburga   X326 «Idolum forma equi e ligno caelatum et simulacrum piscis» 08:52
Андрей Ворон
Sanktpēterburga   X304 «Безмятежные следопыты» 08:08
Елена Кустова
Sanktpēterburga   X370 «Из Таблетки на колесах» 10:20
Анна Макарова
Sanktpēterburga   X343 «Отклонение руля в пределах нормы» 09:26
Евгений Набережный
Sanktpēterburga   X352 «Rollerpiter 2007» 09:44
Ксения Назарова
Maskava   X303 «ИнтБоты» 08:06
Елена Нестерова
Sanktpēterburga   X301 «Aukštadvaris» 08:02
Денис Палехов
Sanktpēterburga   X371 «Улыбаемся и Маша» 10:22
Сергей Селяев
Sanktpēterburga   X308 «И Ты Велосипедист» 08:16
Евгений Синельщиков
Sanktpēterburga   X362 «EZ KATKA» 10:04
Антон Соснин
Sanktpēterburga   X332 «Лафа» 09:04
Михаил Спиридонов
  X381 «Весёлые Плюшкины» 10:42
Владимир Успенский
Sanktpēterburga   X301 «Aukštadvaris» 08:02
Екатерина Финикова
Sanktpēterburga   X333 «Вжик» 09:06
Макс Цымбалюк
Sanktpēterburga   X385 «Там разберемся» 10:50
Николай Чашников
Sanktpēterburga   X311 «Серендипити» 08:22
Кристина Артемьева
Sanktpēterburga   X384 «Фиаско» 10:48
Ася Ванькова
Sanktpēterburga   X361 «Велотролль» 10:02
Кирилл Гилёв
Sanktpēterburga   X324 «4 Мёртвых Строяка» 08:48
Таня Голубкова
Sanktpēterburga   X321 «Ыежжоча» 08:42
Екатерина Голяпа
Sanktpēterburga   X371 «Улыбаемся и Маша» 10:22
Евгения Горбунова
Sanktpēterburga   X383 «Катящийся тигр, дотащившийся дракон» 10:46
Марина Грозина
Sanktpēterburga   X360 «Хронические индейцы» 10:00
Александра Дрёмова
Sanktpēterburga   X332 «Лафа» 09:04
Степан Егоров
Sanktpēterburga   X333 «Вжик» 09:06
Юлия Егорова
Sanktpēterburga   X333 «Вжик» 09:06
Кирилл Журов
Sanktpēterburga   X362 «EZ KATKA» 10:04
Елизавета Закусова
Sanktpēterburga   X304 «Безмятежные следопыты» 08:08
Ирина Иванова
Sanktpēterburga   X383 «Катящийся тигр, дотащившийся дракон» 10:46
Александр Кирсанов
Sanktpēterburga   X344 «ice!» 09:28
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   X360 «Хронические индейцы» 10:00
Василий Кузнецов
Sanktpēterburga   X331 «Блокировочка» 09:02
Андрей Куликов
Ļeņingradas apgabals   X337 «Лунные всадники» 09:14
Федор Малышев
Sanktpēterburga   X373 «Велобег» 10:26
Валентина Мартынова
Sanktpēterburga   X304 «Безмятежные следопыты» 08:08
Мария Мироновская
Sanktpēterburga   X341 «Прогрыз» 09:22
Дмитрий Михеев
Sanktpēterburga   X384 «Фиаско» 10:48
Наталья Набережная
Sanktpēterburga   X352 «Rollerpiter 2007» 09:44
Глеб Путалов
Sanktpēterburga   X346 «Адам Велосмит» 09:32
Игорь Сидоров
Sanktpēterburga   X321 «Ыежжоча» 08:42
Антон Симплтон
Sanktpēterburga   X370 «Из Таблетки на колесах» 10:20
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   X347 «Шальные лоси» 09:34
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   X361 «Велотролль» 10:02
Дарья Сосновская
Sanktpēterburga   X384 «Фиаско» 10:48
Максим Сумин
Sanktpēterburga   X346 «Адам Велосмит» 09:32
Сергей Суханов
Sanktpēterburga   X385 «Там разберемся» 10:50
Иван Сущик
Sanktpēterburga   X383 «Катящийся тигр, дотащившийся дракон» 10:46
Иван Тарасов
Sanktpēterburga   X335 «ИтмоШтурм» 09:10
Дмитрий Ткачев
Sanktpēterburga   X346 «Адам Велосмит» 09:32
Юрий Усольцев
Sanktpēterburga   X339 «Конно-Летучие Ходоки» 09:18
Игорь Федотов
Sanktpēterburga   X321 «Ыежжоча» 08:42
Антонъ Финиковъ
Sanktpēterburga   X333 «Вжик» 09:06
Елена Чачанова
Sanktpēterburga   X324 «4 Мёртвых Строяка» 08:48
Павел Шелухин
Sanktpēterburga   X352 «Rollerpiter 2007» 09:44
Екатерина Яковлева
  X381 «Весёлые Плюшкины» 10:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
X300 08:00 Муякан

X300

МГУ , Следопыт , Гимназия №1543 , ЧГК
X301 08:02 Aukštadvaris

X301

X302 08:04 Культурный слой

X302

Антон Петров

Sanktpēterburga

Артур Петров

Sanktpēterburga

X303 08:06 ИнтБоты

X303

X304 08:08 Безмятежные следопыты
Андрей Ворон

Sanktpēterburga

Елизавета Закусова

Sanktpēterburga

Валентина Мартынова

Sanktpēterburga

X307 08:14 Сполох-1

X307

Ivan Iostman

Maskava

X308 08:16 И Ты Велосипедист

X308

Сергей Селяев

Sanktpēterburga

Лига Индиго , ИТВ
X311 08:22 Серендипити

X311

X321 08:42 Ыежжоча

X321

Ilya Tereshin

Sanktpēterburga

Таня Голубкова

Sanktpēterburga

Игорь Сидоров

Sanktpēterburga

Игорь Федотов

Sanktpēterburga

X322 08:44 вЫдрЫ

X322

X323 08:46 Логистика и Поиск пути

X323

Павел Лепехин

Sanktpēterburga

X324 08:48 4 Мёртвых Строяка

X324

Кирилл Гилёв

Sanktpēterburga

Елена Чачанова

Sanktpēterburga

X326 08:52 Idolum forma equi e ligno caelatum et simulacrum piscis

X326

610
X330 09:00 Москва-Питер

X330

ТК МГТУ , МПГУ , мао
X331 09:02 Блокировочка

X331

Дмитрий Котов

Sanktpēterburga

Василий Кузнецов

Sanktpēterburga

СПбГПУ , 239
X332 09:04 Лафа

X332

Антон Соснин

Sanktpēterburga

Александра Дрёмова

Sanktpēterburga

X333 09:06 Вжик

X333

Степан Егоров

Sanktpēterburga

Юлия Егорова

Sanktpēterburga

Антонъ Финиковъ

Sanktpēterburga

X335 09:10 ИтмоШтурм

X335

Полина Буль

Sanktpēterburga

Иван Тарасов

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , штурм
X336 09:12 Ца-ца-ца

X336

X337 09:14 Лунные всадники
Сергей Белов

Ļeņingradas apgabals

Андрей Куликов

Ļeņingradas apgabals

X339 09:18 Конно-Летучие Ходоки

X339

E Ivanov

Sanktpēterburga

Юрий Усольцев

Sanktpēterburga

X341 09:22 Прогрыз

X341

Антон Рыжов

Sanktpēterburga

Мария Мироновская

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , Навис , Улыбка Радуги , ГОИ им. С.И.Вавилова , РазДельный Сбор , НИУ ИТМО , СПбГУ , ВиТэк-Автоматика
X342 09:24 Синий Краб

X342

Polina Kunitsyna

Sanktpēterburga

X343 09:26 Отклонение руля в пределах нормы

X343

X344 09:28 ice!

X344

Tony Kuznetsov

Sanktpēterburga

Михаилъ Питаль

Sanktpēterburga

Сергей Фадеев

Sanktpēterburga

Александр Кирсанов

Sanktpēterburga

X346 09:32 Адам Велосмит

X346

Глеб Путалов

Sanktpēterburga

Максим Сумин

Sanktpēterburga

Дмитрий Ткачев

Sanktpēterburga

ЧГК
X347 09:34 Шальные лоси

X347

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

X352 09:44 Rollerpiter 2007

X352

Наталья Набережная

Sanktpēterburga

Павел Шелухин

Sanktpēterburga

роллеры , электропульт , овощебаза #7
X360 10:00 Хронические индейцы

X360

Maria Busel

Sanktpēterburga

Марина Грозина

Sanktpēterburga

Татьяна Комарова

Sanktpēterburga

X361 10:02 Велотролль

X361

Ася Ванькова

Sanktpēterburga

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

Тюлени , Скалолазы , альпинисты , штурм
X362 10:04 EZ KATKA

X362

Кирилл Журов

Sanktpēterburga

СПбГПУ
X370 10:20 Из Таблетки на колесах

X370

Елена Кустова

Sanktpēterburga

Антон Симплтон

Sanktpēterburga

СПХФА
X371 10:22 Улыбаемся и Маша

X371

Денис Палехов

Sanktpēterburga

Екатерина Голяпа

Sanktpēterburga

X372 10:24 Пингвинотерапия

X372

Michael Yatsenko

Sanktpēterburga

Алия Агаева

Sanktpēterburga

Сергей Хомяков

Sanktpēterburga

Timur Milovanov

Sanktpēterburga

X373 10:26 Велобег

X373

Ирина Малышева

Sanktpēterburga

Федор Малышев

Sanktpēterburga

X381 10:42 Весёлые Плюшкины

X381

Екатерина Яковлева

X382 10:44 Енот 1

X382

саша кадырова

Sanktpēterburga

СПбГПУ , 239
X383 10:46 Катящийся тигр, дотащившийся дракон

X383

Ilya Lanskov

Sanktpēterburga

Евгения Горбунова

Sanktpēterburga

Ирина Иванова

Sanktpēterburga

Иван Сущик

Sanktpēterburga

X384 10:48 Фиаско

X384

alexander chistyakov

Sanktpēterburga

Кристина Артемьева

Sanktpēterburga

Дмитрий Михеев

Sanktpēterburga

Дарья Сосновская

Sanktpēterburga

X385 10:50 Там разберемся

X385

Макс Цымбалюк

Sanktpēterburga

Сергей Суханов

Sanktpēterburga