Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Karim Garib
Sanktpēterburga   M4115 «ДА! Компьютерс» 11:50
Evgeniya Grishina
Maskava   M4137 «Бюллербю baby» 12:34
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   M489 «КомандаПобедитель» 10:58
Elena Vikhrova
Sanktpēterburga   M4121 «Ретривер Бэнд» 12:02
Victoria Zolotova
Sanktpēterburga   M4117 «Крошка Енот» 11:54
Михаил Базылевич
Sanktpēterburga   M461 «Душевная кухня» 10:02
Дарья Барабашова
Sanktpēterburga   M488 «Снусмумрики» 10:56
Анна Батова
Sanktpēterburga   M468 «Доходяги 1» 10:16
Вадим Блинков
Sanktpēterburga   M4129 «Di&Co» 12:18
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   M491 «Франкен-мини» 11:02
Ирина Буданова
Sanktpēterburga   M4170 «Друзья искатели» 13:40
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   M4104 «The Pooh+» 11:28
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   M468 «Доходяги 1» 10:16
Марина Далина
Sanktpēterburga   M4136 «Городские Робинзоны» 12:32
Стас Дьяков
Sanktpēterburga   M4150 «четырестачетыре» 13:00
Александр Егоров
Sanktpēterburga   M478 «Энергии через край» 10:36
Евгения Егорова
Sanktpēterburga   M478 «Энергии через край» 10:36
Александр Ермолин
Sanktpēterburga   M4100 «Жабы на метле» 11:20
Дарья Ефимова
Maskava   M483 «Тролль и родители» 10:46
Александр Замышляев
Sanktpēterburga   M4114 «Замыш, Анитра и Стас» 11:48
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   M491 «Франкен-мини» 11:02
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   M494 «Таксы-бродилки» 11:08
Илья Карныгин
Maskava   M474 «ТуСО-клуб (мини)» 10:28
Дмитрий Колосков
Maskava   M485 «Золотое весло» 10:50
Екатерина Кортелева
Sanktpēterburga   M4124 «КвартетК» 12:08
Дарья Котова
Sanktpēterburga   M488 «Снусмумрики» 10:56
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   M489 «КомандаПобедитель» 10:58
Нина Лукичева
Sanktpēterburga   M475 «молодые львы» 10:30
Катерина Макарова
Maskava   M462 «Лютики» 10:04
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   M480 «Суслики» 10:40
Светлана Мерцалова
Maskava   M4112 «Вперед» 11:44
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   M4122 «Marsach» 12:04
Марина Мурашкина
Sanktpēterburga   M461 «Душевная кухня» 10:02
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   M476 «Спящие ленивцы» 10:32
Максим Пухов
Sanktpēterburga   M490 «Пушки» 11:00
Артем Русинов
Sanktpēterburga   M4107 «Четверо» 11:34
Римма Салахиева
Sanktpēterburga   M4119 «Мохнатый шмель» 11:58
Диана Салихова
Sanktpēterburga   M4102 «100x24.ru» 11:24
Наталья Сидельникова
Sanktpēterburga   M4103 «Барабан» 11:26
Юлия Слипец
Sanktpēterburga   M4138 «Двойное название» 12:36
Андрей Смирнов
Sanktpēterburga   M492 «November Charlie» 11:04
Даниил Смирнов
Sanktpēterburga   M492 «November Charlie» 11:04
Денис Соколов
Tvera   M4142 «Львы в мини» 12:44
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   M4151 «ЁКЛМН» 13:02
Елена Старикова
Sanktpēterburga   M496 «Наличники» 11:12
Михаил Стеценко
Sanktpēterburga   M4143 «Рыжики» 12:46
Сергей Третьяков
Sanktpēterburga   M4171 «Сонные львы» 13:42
Ксения Цаплина
Sanktpēterburga   M492 «November Charlie» 11:04
Тарас Цветков
Sanktpēterburga   M477 «Выкрутасы» 10:34
Яна Цветкова
Sanktpēterburga   M477 «Выкрутасы» 10:34
Мария Чудина
Sanktpēterburga   M486 «Недятлы» 10:52
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   M482 «ГенчоИзабелла+» 10:44
Ольга Якушева
Maskava   M4132 «LXXVII» 12:24
Irina Ditrikh
Sanktpēterburga   M495 «Лапушки» 11:10
Denis Ibaev
Sanktpēterburga   M4106 «+2» 11:32
Lyuda Vagapova
Sanktpēterburga   M4125 «тихим сапом» 12:10
Анна Алексеева
Sanktpēterburga   M4139 «Семейная» 12:38
Диляра Бакирова
Sanktpēterburga   M4107 «Четверо» 11:34
Ольга Бахорина
Sanktpēterburga   M4145 «Озорная семейка» 12:50
Юлия Белевитина
Sanktpēterburga   M467 «Три баклажана» 10:14
Нина Веселова
Sanktpēterburga   M4126 «Глазки» 12:12
Максим Далин
Sanktpēterburga   M4136 «Городские Робинзоны» 12:32
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   M463 «Бабуины» 10:06
Мария Захряпина
Sanktpēterburga   M4127 «Натопталто» 12:14
Татьяна Золина
Sanktpēterburga   M4135 «32 фуэте» 12:30
Мария Колоскова
Maskava   M485 «Золотое весло» 10:50
Вера Коренева
Sanktpēterburga   M4134 «Пегас и Ко» 12:28
Ольга Коромыслова
Maskava   M4144 «AllkoRom» 12:48
Мария Леонтьева
Sanktpēterburga   M4110 «Тапочки на прогулку» 11:40
Марина Любецкая
Maskava   M464 «Солнышки» 10:08
Дарья Матыскевич
Sanktpēterburga   M480 «Суслики» 10:40
Ольга Матыскевич
Ļeņingradas apgabals   M480 «Суслики» 10:40
АННА МОЛОДОВА
Sanktpēterburga   M4135 «32 фуэте» 12:30
Всеволод Петухов
Sanktpēterburga   M4120 «АрМаДа и Фея Всеволода» 12:00
Дарья Петухова
Sanktpēterburga   M4120 «АрМаДа и Фея Всеволода» 12:00
Наталья Плужко
Sanktpēterburga   M473 «Нюшины мамки» 10:26
Дмитрий Пухов
Sanktpēterburga   M490 «Пушки» 11:00
Наталия Пухова
Sanktpēterburga   M490 «Пушки» 11:00
Илья Радивончик
Sanktpēterburga   M481 «Сестры, дети, свояки» 10:42
Кристина Радивончик
Sanktpēterburga   M481 «Сестры, дети, свояки» 10:42
Елена Рзаева
Sanktpēterburga   M498 «Супер Семейка» 11:16
Татьяна Рыжкова
Maskava   M4141 «Бобры добра» 12:42
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   M4108 «Ага» 11:36
Дмитрий Синицин
Maskava   M4113 «Лицеисты» 11:46
Диана Соболева
Sanktpēterburga   M4130 «Волк» 12:20
Мария Сурикова
Sanktpēterburga   M4133 «Малышарики» 12:26
Василий Тимофеев
Sanktpēterburga   M4126 «Глазки» 12:12
Роман Филиппов
Sanktpēterburga   M493 «Аркода» 11:06
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   M480 «Суслики» 10:40
Юлия Швецова
Sanktpēterburga   M4116 «Смешарики» 11:52
Оксана Шевелева
Sanktpēterburga   M4118 «Про-таллий» 11:56
Оля Алексеева
Sanktpēterburga   M4139 «Семейная» 12:38
Татьяна Антонова
Sanktpēterburga   M4139 «Семейная» 12:38
Сергей Апатенков
Sanktpēterburga   M4102 «100x24.ru» 11:24
Вера Апатенкова
Sanktpēterburga   M4102 «100x24.ru» 11:24
Ефим Артёмов
Sanktpēterburga   M472 «Вместе весело шагать» 10:24
Светлана Артёмова
Sanktpēterburga   M472 «Вместе весело шагать» 10:24
Андрей Баранов
Sanktpēterburga   M4126 «Глазки» 12:12
Ирина Баранова-Лотош
Sanktpēterburga   M4126 «Глазки» 12:12
Диана Блинкова
Sanktpēterburga   M4129 «Di&Co» 12:18
Юлия Блинкова
Sanktpēterburga   M4129 «Di&Co» 12:18
Сергей Боков
Maskava   M4111 «Улыбаемся и машем! :)» 11:42
Егор Боровский
Sanktpēterburga   M4127 «Натопталто» 12:14
Игорь Боровский
Sanktpēterburga   M4127 «Натопталто» 12:14
Александр Бражников
Sanktpēterburga   M4104 «The Pooh+» 11:28
Андрей Бушля
Sosnovy Bor   M4115 «ДА! Компьютерс» 11:50
Арина Бушля
Sosnovy Bor   M4115 «ДА! Компьютерс» 11:50
Мария Бушля
Sosnovy Bor   M4115 «ДА! Компьютерс» 11:50
Ярослав Волков
Sanktpēterburga   M4130 «Волк» 12:20
Анастасия Волкова
Sanktpēterburga   M4130 «Волк» 12:20
Игорь Ганкин
Sanktpēterburga   M478 «Энергии через край» 10:36
Михаил Ганкин
Sanktpēterburga   M478 «Энергии через край» 10:36
Злата Глушанок
Sanktpēterburga   M4131 «Мини-львицы» 12:22
Марина Горская
Sanktpēterburga   M468 «Доходяги 1» 10:16
Галина Григорьева
Sanktpēterburga   M499 «Улитки» 11:18
Татьяна Григорьева
Sanktpēterburga   M499 «Улитки» 11:18
Николай Гришин
Maskava   M4137 «Бюллербю baby» 12:34
Даниил Далин
Sanktpēterburga   M4136 «Городские Робинзоны» 12:32
Александра Деханова
Sanktpēterburga   M494 «Таксы-бродилки» 11:08
Ася Дьякова
Sanktpēterburga   M4150 «четырестачетыре» 13:00
Пономарева Елена
Sanktpēterburga   M463 «Бабуины» 10:06
Влад Ендржеевский
Sanktpēterburga   M4170 «Друзья искатели» 13:40
Арсений Ермолин
Sanktpēterburga   M4100 «Жабы на метле» 11:20
Тимофей Ермолин
Sanktpēterburga   M4100 «Жабы на метле» 11:20
Валерия Загороднюк
Sanktpēterburga   M4117 «Крошка Енот» 11:54
Сергей Загороднюк
Sanktpēterburga   M4117 «Крошка Енот» 11:54
Станислав Замышляев
Sanktpēterburga   M4114 «Замыш, Анитра и Стас» 11:48
Анна Замышляева
Sanktpēterburga   M4114 «Замыш, Анитра и Стас» 11:48
Андрей Зохан
Sanktpēterburga   M491 «Франкен-мини» 11:02
Ольга Иванова
Sanktpēterburga   M494 «Таксы-бродилки» 11:08
Ольга Иванова
Sanktpēterburga   M475 «молодые львы» 10:30
Елена Исаева
Maskava   M474 «ТуСО-клуб (мини)» 10:28
Глеб Карчевский
Maskava   M4137 «Бюллербю baby» 12:34
Андрей Карякин
Sanktpēterburga   M475 «молодые львы» 10:30
Дима Ким
Sanktpēterburga   M4138 «Двойное название» 12:36
Артем ковбасюк
Sanktpēterburga   M487 «Пицца с колбасой» 10:54
полина ковбасюк
Sanktpēterburga   M487 «Пицца с колбасой» 10:54
Антонина Колоскова
Maskava   M485 «Золотое весло» 10:50
Александр Коняшкин
Sanktpēterburga   M4134 «Пегас и Ко» 12:28
Алексей Коромыслов
Maskava   M4144 «AllkoRom» 12:48
Ксения Кортелева
Sanktpēterburga   M4124 «КвартетК» 12:08
Николай Котов
Sanktpēterburga   M488 «Снусмумрики» 10:56
Варвара Котова
Sanktpēterburga   M488 «Снусмумрики» 10:56
Александр Красавин
Sanktpēterburga   M4128 «Дочка с папой» 12:16
Мария Красавина
Sanktpēterburga   M4128 «Дочка с папой» 12:16
Леонид Кудрявцев
Sanktpēterburga   M489 «КомандаПобедитель» 10:58
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   M468 «Доходяги 1» 10:16
Тамара Лапезова
Tvera   M4142 «Львы в мини» 12:44
Максим Лебедев
Sanktpēterburga   M4125 «тихим сапом» 12:10
Екатерина Лебедева
Sanktpēterburga   M4103 «Барабан» 11:26
Андрей Леонтьев
Sanktpēterburga   M4110 «Тапочки на прогулку» 11:40
Надежда Леонтьева
Sanktpēterburga   M4110 «Тапочки на прогулку» 11:40
Павел Липанов
Sanktpēterburga   M4104 «The Pooh+» 11:28
Анна Любецкая
Maskava   M464 «Солнышки» 10:08
Артемий Любецкий
Maskava   M464 «Солнышки» 10:08
Анна Майснер
Sanktpēterburga   M4125 «тихим сапом» 12:10
Александр Макаров
Maskava   M462 «Лютики» 10:04
Антонина Маринкевич
Maskava   M483 «Тролль и родители» 10:46
Олег Маринкевич
Maskava   M483 «Тролль и родители» 10:46
Олеся Мартынюк
Sanktpēterburga   M472 «Вместе весело шагать» 10:24
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   M4122 «Marsach» 12:04
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   M4133 «Малышарики» 12:26
Дарья Михайлова
Sanktpēterburga   M4133 «Малышарики» 12:26
Илья Молодов
Sanktpēterburga   M4135 «32 фуэте» 12:30
Елена Мосягина
Sanktpēterburga   M4100 «Жабы на метле» 11:20
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   M4151 «ЁКЛМН» 13:02
Александра Мусякова
Ļeņingradas apgabals   M4151 «ЁКЛМН» 13:02
Евгения Мусякова
Ļeņingradas apgabals   M4151 «ЁКЛМН» 13:02
Анастасия Нестерова
Maskava   M4113 «Лицеисты» 11:46
Вероника Никитина
Sanktpēterburga   M4150 «четырестачетыре» 13:00
Мария Николаева
Sanktpēterburga   M4131 «Мини-львицы» 12:22
Егор Осипов
Sanktpēterburga   M4121 «Ретривер Бэнд» 12:02
Александра Осипова
Sanktpēterburga   M4121 «Ретривер Бэнд» 12:02
Арсений Петухов
Sanktpēterburga   M4120 «АрМаДа и Фея Всеволода» 12:00
Матвей Петухов
Sanktpēterburga   M4120 «АрМаДа и Фея Всеволода» 12:00
Вадим Петушков
Sanktpēterburga   M481 «Сестры, дети, свояки» 10:42
Денис Петушков
Sanktpēterburga   M481 «Сестры, дети, свояки» 10:42
Иван Полуднев
Sanktpēterburga   M476 «Спящие ленивцы» 10:32
Анна Полуднева
Sanktpēterburga   M476 «Спящие ленивцы» 10:32
Мария Полуднева
Sanktpēterburga   M476 «Спящие ленивцы» 10:32
Ксения Попова
Sanktpēterburga   M486 «Недятлы» 10:52
Андрей Преображенский
Maskava   M4141 «Бобры добра» 12:42
Валерия Прохорова
Sanktpēterburga   M4134 «Пегас и Ко» 12:28
Ульяна Пшеничная
Sanktpēterburga   M4123 «Бешеные тушканчики» 12:06
Александр Пшеничный
Sanktpēterburga   M4123 «Бешеные тушканчики» 12:06
Климентий Пшеничный
Sanktpēterburga   M4123 «Бешеные тушканчики» 12:06
Ян Резвый
Maskava   M4137 «Бюллербю baby» 12:34
Кирилл Рзаев
Sanktpēterburga   M498 «Супер Семейка» 11:16
Полина Рзаева
Sanktpēterburga   M498 «Супер Семейка» 11:16
Александр Румянцев
Sanktpēterburga   M4170 «Друзья искатели» 13:40
Роман Русинов
Sanktpēterburga   M4107 «Четверо» 11:34
Юлия Русинова
Sanktpēterburga   M4107 «Четверо» 11:34
Рафик Салахиев
Sanktpēterburga   M4119 «Мохнатый шмель» 11:58
Марина Салахиева
Sanktpēterburga   M4119 «Мохнатый шмель» 11:58
Мария Салахиева
Sanktpēterburga   M4119 «Мохнатый шмель» 11:58
Софья Сироткина
Sanktpēterburga   M495 «Лапушки» 11:10
Антон Смольный
Sanktpēterburga   M4118 «Про-таллий» 11:56
Святослав Смольный
Sanktpēterburga   M4118 «Про-таллий» 11:56
Глеб Соколов
Tvera   M4142 «Львы в мини» 12:44
Олег Соколов
Tvera   M4142 «Львы в мини» 12:44
Лана Соловьева
Maskava   M4111 «Улыбаемся и машем! :)» 11:42
Александр Спирин
Sanktpēterburga   M4109 «Селяне-старшие» 11:38
Татьяна Спирина
Sanktpēterburga   M4109 «Селяне-старшие» 11:38
денис спицын
Sanktpēterburga   M487 «Пицца с колбасой» 10:54
арина спицына
Sanktpēterburga   M487 «Пицца с колбасой» 10:54
Анна Стеценко
Sanktpēterburga   M4143 «Рыжики» 12:46
Галина Ступина
Sanktpēterburga   M461 «Душевная кухня» 10:02
Кирилл Сысоев
Sanktpēterburga   M4143 «Рыжики» 12:46
Ирина Сысоева
Sanktpēterburga   M4143 «Рыжики» 12:46
Сергей Третьяков
Sanktpēterburga   M4171 «Сонные львы» 13:42
Елизавета Третьякова
Sanktpēterburga   M4171 «Сонные львы» 13:42
Юлия Третьякова
Sanktpēterburga   M4171 «Сонные львы» 13:42
Екатерина Трофимова
Sanktpēterburga   M469 «Дворянское гнездо мини» 10:18
Дина Туманова
Sanktpēterburga   M4125 «тихим сапом» 12:10
Марина Фёдорова
Sanktpēterburga   M469 «Дворянское гнездо мини» 10:18
Аркадий Филиппов
Sanktpēterburga   M493 «Аркода» 11:06
Татьяна Филиппова
Sanktpēterburga   M493 «Аркода» 11:06
Андрей Цветков
Sanktpēterburga   M477 «Выкрутасы» 10:34
Григорий Цепенников
Sanktpēterburga   M470 «Мужская» 10:20
Лёня Цепенников
Sanktpēterburga   M470 «Мужская» 10:20
Никита Цепенников
Sanktpēterburga   M470 «Мужская» 10:20
Тима Цепенников
Sanktpēterburga   M470 «Мужская» 10:20
Елена Черникова
Maskava   M462 «Лютики» 10:04
Анна Чечерина
Maskava   M4113 «Лицеисты» 11:46
Алиса Чудина
Sanktpēterburga   M486 «Недятлы» 10:52
Томер Шалумов
Maskava   M4113 «Лицеисты» 11:46
Алиса Швайцер
Sanktpēterburga   M4103 «Барабан» 11:26
Мария Шевченко
Sanktpēterburga   M461 «Душевная кухня» 10:02
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   M482 «ГенчоИзабелла+» 10:44
Полина Шмакова
Sanktpēterburga   M482 «ГенчоИзабелла+» 10:44
Вадим Шпильман
Maskava   M4112 «Вперед» 11:44
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   M4106 «+2» 11:32
Татьяна Янчевская
Sanktpēterburga   M467 «Три баклажана» 10:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
M461 10:02 Душевная кухня

M461

Галина Ступина

Sanktpēterburga

Мария Шевченко

Sanktpēterburga

M462 10:04 Лютики

M462

Александр Макаров

Maskava

Елена Черникова

Maskava

M463 10:06 Бабуины

M463

Пономарева Елена

Sanktpēterburga

M464 10:08 Солнышки

M464

Анна Любецкая

Maskava

Артемий Любецкий

Maskava

M467 10:14 Три баклажана

M467

Татьяна Янчевская

Sanktpēterburga

M468 10:16 Доходяги 1

M468

Анна Батова

Sanktpēterburga

Марина Горская

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

M469 10:18 Дворянское гнездо мини

M469

Екатерина Трофимова

Sanktpēterburga

Марина Фёдорова

Sanktpēterburga

M470 10:20 Мужская

M470

Григорий Цепенников

Sanktpēterburga

Лёня Цепенников

Sanktpēterburga

Никита Цепенников

Sanktpēterburga

Тима Цепенников

Sanktpēterburga

M472 10:24 Вместе весело шагать

M472

Ефим Артёмов

Sanktpēterburga

Светлана Артёмова

Sanktpēterburga

Олеся Мартынюк

Sanktpēterburga

M473 10:26 Нюшины мамки

M473

Наталья Плужко

Sanktpēterburga

M474 10:28 ТуСО-клуб (мини)

M474

Елена Исаева

Maskava

Следопыт , Москва , МГТУ им. Н.Э.Баумана
M475 10:30 молодые львы

M475

Нина Лукичева

Sanktpēterburga

Ольга Иванова

Sanktpēterburga

Андрей Карякин

Sanktpēterburga

СПбГУ
M476 10:32 Спящие ленивцы

M476

Иван Полуднев

Sanktpēterburga

Анна Полуднева

Sanktpēterburga

Мария Полуднева

Sanktpēterburga

M477 10:34 Выкрутасы

M477

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

Андрей Цветков

Sanktpēterburga

M478 10:36 Энергии через край

M478

Игорь Ганкин

Sanktpēterburga

Михаил Ганкин

Sanktpēterburga

M480 10:40 Суслики

M480

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Ольга Матыскевич

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

Сертолово , СПбГПМУ
M481 10:42 Сестры, дети, свояки

M481

Вадим Петушков

Sanktpēterburga

Денис Петушков

Sanktpēterburga

M482 10:44 ГенчоИзабелла+

M482

Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Евгений Шмаков

Sanktpēterburga

Полина Шмакова

Sanktpēterburga

M483 10:46 Тролль и родители

M483

Антонина Маринкевич

Maskava

Олег Маринкевич

Maskava

M485 10:50 Золотое весло

M485

Антонина Колоскова

Maskava

M486 10:52 Недятлы

M486

Мария Чудина

Sanktpēterburga

Ксения Попова

Sanktpēterburga

Алиса Чудина

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , Санкт-Петербург , СПбГУ
M487 10:54 Пицца с колбасой

M487

Артем ковбасюк

Sanktpēterburga

полина ковбасюк

Sanktpēterburga

денис спицын

Sanktpēterburga

арина спицына

Sanktpēterburga

M488 10:56 Снусмумрики

M488

Дарья Котова

Sanktpēterburga

Николай Котов

Sanktpēterburga

Варвара Котова

Sanktpēterburga

M489 10:58 КомандаПобедитель

M489

Katerina Tolmacheva

Sanktpēterburga

Леонид Кудрявцев

Sanktpēterburga

M490 11:00 Пушки

M490

Максим Пухов

Sanktpēterburga

Дмитрий Пухов

Sanktpēterburga

Наталия Пухова

Sanktpēterburga

M491 11:02 Франкен-мини

M491

Владимир Зохан

Sanktpēterburga

Андрей Зохан

Sanktpēterburga

M492 11:04 November Charlie

M492

Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

Даниил Смирнов

Sanktpēterburga

Ксения Цаплина

Sanktpēterburga

M493 11:06 Аркода

M493

Роман Филиппов

Sanktpēterburga

Аркадий Филиппов

Sanktpēterburga

Татьяна Филиппова

Sanktpēterburga

M494 11:08 Таксы-бродилки

M494

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

Александра Деханова

Sanktpēterburga

Ольга Иванова

Sanktpēterburga

ФМЛ 30 , СПбГПУ , 239 , Примат
M495 11:10 Лапушки

M495

Irina Ditrikh

Sanktpēterburga

Софья Сироткина

Sanktpēterburga

M496 11:12 Наличники

M496

M498 11:16 Супер Семейка

M498

Елена Рзаева

Sanktpēterburga

Кирилл Рзаев

Sanktpēterburga

Полина Рзаева

Sanktpēterburga

M499 11:18 Улитки

M499

Галина Григорьева

Sanktpēterburga

Татьяна Григорьева

Sanktpēterburga

M4100 11:20 Жабы на метле

M4100

Арсений Ермолин

Sanktpēterburga

Тимофей Ермолин

Sanktpēterburga

Елена Мосягина

Sanktpēterburga

M4102 11:24 100x24.ru

M4102

Диана Салихова

Sanktpēterburga

Сергей Апатенков

Sanktpēterburga

Вера Апатенкова

Sanktpēterburga

M4103 11:26 Барабан

M4103

Екатерина Лебедева

Sanktpēterburga

Алиса Швайцер

Sanktpēterburga

M4104 11:28 The Pooh+

M4104

Алла Ваулина

Sanktpēterburga

Александр Бражников

Sanktpēterburga

Павел Липанов

Sanktpēterburga

M4106 11:32 +2

M4106

Denis Ibaev

Sanktpēterburga

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

M4107 11:34 Четверо

M4107

Артем Русинов

Sanktpēterburga

Роман Русинов

Sanktpēterburga

Юлия Русинова

Sanktpēterburga

M4108 11:36 Ага

M4108

M4109 11:38 Селяне-старшие

M4109

Александр Спирин

Sanktpēterburga

Татьяна Спирина

Sanktpēterburga

M4110 11:40 Тапочки на прогулку

M4110

Андрей Леонтьев

Sanktpēterburga

Надежда Леонтьева

Sanktpēterburga

M4111 11:42 Улыбаемся и машем! :)

M4111

Сергей Боков

Maskava

Лана Соловьева

Maskava

M4112 11:44 Вперед

M4112

Вадим Шпильман

Maskava

M4113 11:46 Лицеисты
Анастасия Нестерова

Maskava

Анна Чечерина

Maskava

Томер Шалумов

Maskava

M4114 11:48 Замыш, Анитра и Стас

M4114

Станислав Замышляев

Sanktpēterburga

Анна Замышляева

Sanktpēterburga

Яндекс , СПбГУ , МатМех
M4115 11:50 ДА! Компьютерс

M4115

Karim Garib

Sanktpēterburga

Андрей Бушля

Sosnovy Bor

Арина Бушля

Sosnovy Bor

Мария Бушля

Sosnovy Bor

M4116 11:52 Смешарики
Юлия Швецова

Sanktpēterburga

M4117 11:54 Крошка Енот

M4117

Victoria Zolotova

Sanktpēterburga

Валерия Загороднюк

Sanktpēterburga

Сергей Загороднюк

Sanktpēterburga

M4118 11:56 Про-таллий

M4118

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

M4119 11:58 Мохнатый шмель

M4119

Рафик Салахиев

Sanktpēterburga

Марина Салахиева

Sanktpēterburga

Мария Салахиева

Sanktpēterburga

Казань
M4120 12:00 АрМаДа и Фея Всеволода

M4120

Дарья Петухова

Sanktpēterburga

Арсений Петухов

Sanktpēterburga

Матвей Петухов

Sanktpēterburga

M4121 12:02 Ретривер Бэнд

M4121

Elena Vikhrova

Sanktpēterburga

Егор Осипов

Sanktpēterburga

Александра Осипова

Sanktpēterburga

M4122 12:04 Marsach

M4122

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

M4123 12:06 Бешеные тушканчики

M4123

Ульяна Пшеничная

Sanktpēterburga

Александр Пшеничный

Sanktpēterburga

Климентий Пшеничный

Sanktpēterburga

M4124 12:08 КвартетК

M4124

Ксения Кортелева

Sanktpēterburga

M4125 12:10 тихим сапом

M4125

Lyuda Vagapova

Sanktpēterburga

Максим Лебедев

Sanktpēterburga

Анна Майснер

Sanktpēterburga

Дина Туманова

Sanktpēterburga

M4126 12:12 Глазки

M4126

Нина Веселова

Sanktpēterburga

Андрей Баранов

Sanktpēterburga

Ирина Баранова-Лотош

Sanktpēterburga

M4127 12:14 Натопталто
Егор Боровский

Sanktpēterburga

Игорь Боровский

Sanktpēterburga

M4128 12:16 Дочка с папой

M4128

Александр Красавин

Sanktpēterburga

Мария Красавина

Sanktpēterburga

M4129 12:18 Di&Co

M4129

Вадим Блинков

Sanktpēterburga

Диана Блинкова

Sanktpēterburga

Юлия Блинкова

Sanktpēterburga

M4130 12:20 Волк

M4130

Диана Соболева

Sanktpēterburga

Ярослав Волков

Sanktpēterburga

Анастасия Волкова

Sanktpēterburga

M4131 12:22 Мини-львицы

M4131

Злата Глушанок

Sanktpēterburga

Мария Николаева

Sanktpēterburga

M4132 12:24 LXXVII

M4132

M4133 12:26 Малышарики

M4133

Мария Сурикова

Sanktpēterburga

Максим Михайлов

Sanktpēterburga

Дарья Михайлова

Sanktpēterburga

M4134 12:28 Пегас и Ко

M4134

Вера Коренева

Sanktpēterburga

Александр Коняшкин

Sanktpēterburga

Валерия Прохорова

Sanktpēterburga

Парнас , НМСУ "Горный" , СПбГИК
M4135 12:30 32 фуэте

M4135

Татьяна Золина

Sanktpēterburga

АННА МОЛОДОВА

Sanktpēterburga

Илья Молодов

Sanktpēterburga

M4136 12:32 Городские Робинзоны

M4136

Марина Далина

Sanktpēterburga

Максим Далин

Sanktpēterburga

Даниил Далин

Sanktpēterburga

M4137 12:34 Бюллербю baby

M4137

Николай Гришин

Maskava

Глеб Карчевский

Maskava

Ян Резвый

Maskava

M4138 12:36 Двойное название

M4138

Юлия Слипец

Sanktpēterburga

Дима Ким

Sanktpēterburga

M4139 12:38 Семейная

M4139

Анна Алексеева

Sanktpēterburga

Оля Алексеева

Sanktpēterburga

Татьяна Антонова

Sanktpēterburga

M4141 12:42 Бобры добра

M4141

Андрей Преображенский

Maskava

M4142 12:44 Львы в мини

M4142

Тамара Лапезова

Tvera

Глеб Соколов

Tvera

Олег Соколов

Tvera

Тверь
M4143 12:46 Рыжики

M4143

Анна Стеценко

Sanktpēterburga

Кирилл Сысоев

Sanktpēterburga

Ирина Сысоева

Sanktpēterburga

M4144 12:48 AllkoRom

M4144

Алексей Коромыслов

Maskava

M4145 12:50 Озорная семейка

M4145

Ольга Бахорина

Sanktpēterburga

M4150 13:00 четырестачетыре

M4150

Стас Дьяков

Sanktpēterburga

Ася Дьякова

Sanktpēterburga

Вероника Никитина

Sanktpēterburga

СПбГПУ , ЕНЛ 632 , иси
M4151 13:02 ЁКЛМН

M4151

Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

Василий Мусяков

Sanktpēterburga

Александра Мусякова

Ļeņingradas apgabals

Евгения Мусякова

Ļeņingradas apgabals

СПбГАВМ
M4152 13:04 No name

M4152

M4170 13:40 Друзья искатели

M4170

Ирина Буданова

Sanktpēterburga

Влад Ендржеевский

Sanktpēterburga

Александр Румянцев

Sanktpēterburga

Протех , 114гимназия ,
M4171 13:42 Сонные львы

M4171

Сергей Третьяков

Sanktpēterburga

Елизавета Третьякова

Sanktpēterburga

Юлия Третьякова

Sanktpēterburga

многодетная семья , инстапапа