Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti Birkas:
1X400 Делим на ноль 08:00 22 Зеленоград, НИУ МИЭТ
X400

1X402 Команда имени Фета 08:04 22 МГУ, Тинькофф, СПбГУ
X402

Igor Ivanov

Maskava

Иван Чепиков

Sanktpēterburga

1X405 Ландыши 08:10 22 МГУ
X405

Владимир Мироновский

Maskava

1X406 Родители Владика 08:12 22
X406

Анна Казачёк

Sanktpēterburga

Геннадий Казачёк

Sanktpēterburga

1X407 Check 08:14 22
X407

1X408 Гиpocкоп 08:16 22 МГУ, МГТУ им. Н.Э.Баумана
X408

Надежда Столярова

Maskavas apgabals

1X409 Бродячие мешки 08:18 22
X409

Елена Ганина

Maskava

Наталья Морозова

Maskava

Никита Пряничников

Maskava

1X410 Tcnm! 08:20 22
X410

1X411 Ананасик 08:22 22 НИУ ИТМО, 366
X411

1X414 Paekakariki 2.0 08:28 22
X414

Надежда Виноградова

Maskava

Алексей Рогатинский

Maskava

1X417 Cat & Co 08:34 22 LARP, РИ
X417

Сергей Бакешин

Sanktpēterburga

Екатерина Скольская

Sanktpēterburga

1X418 Бурундуй 08:36 22 ПГУПС, Горелово, ОАО РЖД
X418

Ирина Белова

Sanktpēterburga

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

1X419 НекроКодил Гена 08:38 22
X419

1X420 Слабоумие и отвага 08:40 22 Первый БИТ, СГАУ, НИЯУ МИФИ
X420

Ирина Сабаева

Sanktpēterburga

Алена Юй

Sanktpēterburga

1X421 O_o 08:42 22 Смешарики
X421

Татьяна Петрачук

Sanktpēterburga

1X422 Солнце 08:44 22
X422

Александр Мещеряков

Maskava

Санька Рослякова

Ņižņijnovgoroda

Светлана Рослякова

Maskava

Анна Шмелева

Sanktpēterburga

1X423 Во имя белки 08:46 22
X423

Ирина Рычкова

Maskava

Алена Семушева

Maskava

1X424 ZaPozitiFF! 08:48 22
X424

Анна Шерстобитова

Maskava

1X426 Лексическая редупликация 08:52 22
X426

1X427 Буги-вуги каждый день 08:54 22 СПбГПУ
X427

Yu B

Sanktpēterburga

1X428 Селёдочный Траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн" 08:56 22
X428

1X429 ФиНиШ 08:58 22 СПб ГЭТУ ЛЭТИ, Деловые линии, Петер-Сервис, semrush
X429

1X435 Идущие с ГуглЯндом 09:10 22
X435

Анна Алешина

Maskavas apgabals

Светлана Каленова

Maskava

Сергей Чинков

Maskava

Дмитрий Чурин

Maskava

1X438 Ребята с огоньком 09:16 22 spbblog, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X438

Evgeny Mironenko

Sanktpēterburga

Рустам Котов

Sanktpēterburga

Мария Митрофанова

Sanktpēterburga

1X439 Победа или смерть! 09:18 22
X439

Сергей Авдеев

Sanktpēterburga

Андрей Борха

Sanktpēterburga

1X442 Ы 09:24 22 урал, белорецк
X442

Анастасия Полецкая

Sanktpēterburga

1X446 Богини...просто Богини 09:32 22 НИУ ВШЭ
X446

Юлия Тарасенко

Sanktpēterburga

1X448 ЛОСЬ 09:36 22 239
X448

Олег Фафурин

Sanktpēterburga

Людмила Зырянова

Sanktpēterburga

Мария Зырянова

Sanktpēterburga

Софья Пономарёва

Sanktpēterburga

1X449 Snake II 09:38 22
X449

1X450 Эквилибриум 09:40 22
X450

Dmitry Fomin

Sanktpēterburga

Irina Krylova

Sanktpēterburga

Оля Тележная

Sanktpēterburga

Aleksandr Chuchunkov

Sanktpēterburga

1X453 москва-петербург 09:46 22
X453

Татьяна Селиванова

Sanktpēterburga

1X454 Барсук и Хуан 09:48 22 ПМ-ПУ, T-Systems, СПбГУ
X454

Михаил Селиверстов

Sanktpēterburga

1X455 Фы 09:50 22
X455

Антон Суриков

Sanktpēterburga

Ирина Кабанова

Maskava

1X457 Кекса нет, но вы держитесь 09:54 22
X457

Светлана Саксонова

Sanktpēterburga

Антон Смирнов

Sanktpēterburga

1X459 Яша 09:58 22 ВМК, 1543, Филфак МГУ, SmartDec
X459

1X460 Выход 10:00 22
X460

1X461 Не тряпки 10:02 22 239
X461

Дарья Герш

Sanktpēterburga

Татьяна Гулина

Sanktpēterburga

Дмитрий Ларистов

Sanktpēterburga

Сергей Тревгода

Sanktpēterburga

1X462 Через постеееель! 10:04 22 СПО "Созвездие", Студ.Отряд, СПбГПУ
X462

Дарья Опелат

Sanktpēterburga

Татьяна Узор

Sanktpēterburga

Элиана Дубова

Sanktpēterburga

Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

1X463 Трио по Лужам 10:06 22
X463

1X464 Тупик и тюленька 10:08 22
X464

Алина Беликова

Sanktpēterburga

Алексей Заварзин

Sanktpēterburga

Денис Серебряницкий

Sanktpēterburga

1X470 МанНа небесная 10:20 22
X470

1X471 Buz 10:22 22 Яндекс
X471

Иван Комаров

Jekaterinburga

Наталия Вальтман

Sanktpēterburga

Екатерина Павленко

Sanktpēterburga

Владислава Тихомирова

Jekaterinburga

1X472 План Ы 10:24 22
X472

1X473 Морской узел 10:26 22
X473

1X474 Юнтоловские маньяки и Кварки 10:28 22
X474

Assia Anistratenko

Sanktpēterburga

Арина Анистратенко

Sanktpēterburga

Константин Оснос

Sanktpēterburga

1X475 ПКЛПО 10:30 22 Мат-мех, СПбГУ
X475

Алина Крамар

Sanktpēterburga

Илья Злотников

Sanktpēterburga

Коля Куропаткин

Sanktpēterburga

Сергей Терещенко

Sanktpēterburga

1X476 Команда мечты 10:32 22
X476

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Татьяна Степанова

Sanktpēterburga

1X478 Раздолбаи 10:36 22 ИПХФ
X478

Марат Галин

Maskavas apgabals

Антон Чуб

Maskavas apgabals

1X479 Бяки-буки 10:38 22
X479

1X481 средней прожарки 10:42 22
X481

1X482 Мы такие разные 10:44 22
X482

Анна Булатова

Maskava

1X484 Иероглиф 10:48 22
X484

1X486 Трамвай Еиналеж 10:52 22 МГУ, Москва, 60 секунд
X486

1X489 Пушинка 10:58 22
X489

Анна Пичуева

Sanktpēterburga

1X492 оставим старое 11:04 22 СПбГПУ, СПбГУ
X492

1X493 Стрела 11:06 22
X493

Tatyana Semakina

Sanktpēterburga

Александр Перцовский

Sanktpēterburga

1X4105 Зелёный Плюш 11:30 22
X4105

1X4106 Гоп со смыком 11:32 22 НИЯУ МИФИ
X4106

Даша Макарова

Sanktpēterburga

Михаил Чивилихин

Sanktpēterburga

1X4108 И-Кар! ТК МГТУ 11:36 22 ТК МГТУ, МГТУ им. Н.Э.Баумана
X4108

Ирина Загумёнова

Maskava

Елена Зайцева

Maskava

Арсений Разлуцкий

Maskava

1X4118 Хрень-с-горы 11:56 22
X4118

Григорий Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

Пандора Ханжина-Цветкова

Sanktpēterburga

1X4119 Подозрительные лица 11:58 22 МГУ, ВМК
X4119

Светлана Маврина

Maskava

Арина Сундукова

Maskava

Илья Филиппов

Maskava

1X4124 КлуэдоМотопих 12:08 22 ТК МГТУ
X4124

Илья Борисов

Maskava

Жанна Борисова

Maskava

Иван Дзева

Maskava

1X4125 Трава в горшке 12:10 22
X4125

Lada Chizhova

Sanktpēterburga

Ангелина Иванова

Sanktpēterburga

1X4126 Дохлый номер 12:12 22
X4126

Марина Vinnie

Sanktpēterburga

1X4129 Victory 12:18 22
X4129

Анжелка Лика

Sanktpēterburga

Настя Цветкова

Sanktpēterburga

Леонид Дубов

Sanktpēterburga

Ольга Нестерова

Sanktpēterburga

1X4134 С.А.Н.Д.А.л.И 12:28 22 Петергоф, AEGEE, 60 секунд, СПб ГЭТУ ЛЭТИ, НИУ ИТМО, Самара, САМГУ, Снежинск
X4134

Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

Анна Торопова

Sanktpēterburga

Алёна Соколовская

Sanktpēterburga

1X4135 Сан-Симон 12:30 22 СПбГУ
X4135

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Александра Павлова

Sanktpēterburga

Антон Семенов

Sanktpēterburga

1X4140 Самые счастливые на Свете 12:40 22 СПО «Алые Паруса», Санкт-Петербург, НИУ ИТМО, СПбГПУ
X4140

Никита Семёнов

Sanktpēterburga

Степа Калашников

Sanktpēterburga

Светлана Сосенкова

Sanktpēterburga

Валерия Фотиева

Sanktpēterburga

1X4141 Обригаду 12:42 22
X4141

Aleksandra Smolenkova

Sanktpēterburga

Татьяна Смоленкова

Sanktpēterburga

1X4144 ЁКЛМН 12:48 22 СПбГАВМ
X4144

Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

Светлана Осипова

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

1X4146 Мюмзики 12:52 22
X4146

Марина Питель

Sanktpēterburga

Саковская Екатерина

Sanktpēterburga

Евгений Питель

Sanktpēterburga

Дмитрий Саковский

Sanktpēterburga

1X4148 Туррристы 12:56 22 Мат-мех, Аничков лицей, Санкт-Петербург, СПО "Унисон", СПбГУ
X4148

Юлия Ширяева

Sanktpēterburga

1X4149 Клевер 12:58 22 НИЯУ МИФИ
X4149

Сергей Жарков

Sanktpēterburga

Наталия Митричева

Maskava

Дина Смаева

Sanktpēterburga

1X4152 Лопе де Вега 13:04 22
X4152

Илья Аксельрод

Sanktpēterburga

Елена Ерохина

Puškina

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

1X4153 Тяни-толкай 13:06 22
X4153

Александр Матвеев

Sanktpēterburga

1X4156 Relax, you're doing fine! 13:12 22 СПбГТИ (ТУ)
X4156

Валя Дегай

Sanktpēterburga

Анастасия Волкова

Sanktpēterburga

1X4157 JIC 13:14 22
X4157

Лена Бобкова

Sanktpēterburga

Андрей Бражников

Sanktpēterburga

Ксения Соколова

Sanktpēterburga

1X4158 Топ-топ менеджеры 13:16 22
X4158

Александр Либер

Sanktpēterburga

1X4159 Космос и Новый Поворот 13:18 22
X4159

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

1X4161 Вонидуз Крю 13:22 22
X4161

Алексей Баранов

Sanktpēterburga

Андрей Климчук

Sanktpēterburga

Григорий Реутов

Sanktpēterburga

1X4162 Пираты 13:24 22
X4162

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

Юлия Сопова

Sanktpēterburga

Михаил Задорский

Sanktpēterburga

Таисия Лежнина

Sanktpēterburga

1X4170 Мур 13:40 22 МФТИ, ABBYY, Москва
X4170

Masha Leybenzon

Maskava

Oleg Iglin

Maskava

1X4176 Нога за ногу 13:52 22 Мат-мех, Санкт-Петербург, OPENWAY, СПбГУ
Дарья Сергеева

Sanktpēterburga

Ольга Фокина

Sanktpēterburga

1X4177 Космическая музыка 13:54 22
X4177

Олег Зайцев

Sanktpēterburga

1X4179 PenguinsAlwaysWannaFly 13:58 22
X4179

Женя Захаров

Sanktpēterburga

Александра Крауклис

Sanktpēterburga

Павел Крауклис

Sanktpēterburga

Алена Сарбучева

Sanktpēterburga

1X4181 Лошадка в тумане 14:02 22 СПбГУ
X4181

1X4182 Ориентационная гиперколонка 14:04 22
X4182

Елена Ноткина

Sanktpēterburga

Антон Чижов

Sanktpēterburga

1X4190 Куда-то туда 14:20 22
X4190

Иван Генералов

Sanktpēterburga

Яна Ундозёрова

Sanktpēterburga

1X4199 Розовые пони 14:38 22 ПМ-ПУ, 60 секунд, ЧГК, Клуб любителей шавермы, СПбГУ
X4199

Анна Лазарева

Sanktpēterburga

Иван Меженько

Sanktpēterburga

1X4215 Город проливных дождей 15:10 22
X4215

Наталья Тургенева

Sanktpēterburga

91X403 Вперёд по стенке 08:06 21
X403

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X412 Трям 08:24 21 Большой Львиный Прайд, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X412

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X413 Один удар - четыре дырки 08:26 21
X413

Артём Соловьев

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X433 Трусов щитки 09:06 21
X433

Дима Жнакин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X434 Веселые Ёжики 09:08 21
X434

Екатерина Мельникова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X437 Покровская уточка гадает загадки 09:14 21 ТК МГТУ, УМ, Renault Russia
X437

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X440 Коммунистические лабутены 09:20 21
X440

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X445 Дримцаца 09:30 21 МАИ, Сухой, НИУ ВШЭ, Клуб любителей шавермы
X445

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X447 Птахи 09:34 21
X447

Ирина Волкова

Sanktpēterburga

Николай Волков

Sanktpēterburga

Александра Копанева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X451 В бой идут молодые львы 09:42 21
X451

Николай Котов

Sanktpēterburga

Дарья Котова

Sanktpēterburga

Фёдор Корчажников

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X456 Даша-следопыт и 3 мушкетёра 09:52 21 МГУ, Ти-команда
X456

Алексей Кимеев

Maskava

Антон Тарасенко

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X458 МопС 09:56 21
X458

Елена Ильясова

Maskava

Евгений Пастернак

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X480 Фермерские Ряды 10:40 21
X480

Виталий Луцкий

Maskava

Эльвира Мифтахова

Maskava

Татьяна Суровцева

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X496 Дети капитана Жана 11:12 21 Радио Рекорд
X496

Антон Антонов

Sanktpēterburga

Егор Поляков

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X499 Людочка, сделаем круг! 11:18 21
X499

Юлия Балалаина

Maskava

Наталья Горобец

Sanktpēterburga

Дмитрий Сляднев

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4111 Dungeon Lords 11:42 21
X4111

Дмитрий Васильев

Sanktpēterburga

Наталья Разумовская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4116 Девушки на прогулке 11:52 21
X4116

Надежда Ежова

Maskava

Елизавета Цфасман

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4117 Три Ноги 11:54 21 СПбГПУ, QuestFactory
X4117

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4120 Роман с трёмя девицами 12:00 21 Санкт-Петербург, СПбГПУ
X4120

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4130 Smart & Curious 12:20 21
X4130

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4133 РазДва 12:26 21 МГУ, CrossFit, мехмат
X4133

Дарья Макаренко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4138 S.N.A.S.A. 12:36 21 МГУ, РЭУ им. Г.В.Плеханова, СПбГУ
X4138

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4151 МБН 13:02 21
X4151

Ирина Власова

Sanktpēterburga

Дмитрий Костенко

Sanktpēterburga

Марина Паневина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4160 Боевой утиный клич 13:20 21 НИУ ИТМО, 239, СПбГУ
X4160

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4178 Тридцать медвежат 13:56 21
X4178

Алексей Ковалев

Citas Baltkrievijas pilsētas

Наталья Леухина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4192 Почти квадратные 14:24 21
X4192

Павел Суворов

Sanktpēterburga

Никита Киреев

Sanktpēterburga

Ася Маршак

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4196 Продам гараж 14:32 21 СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X4196

Сева Фёдоров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

91X4200 Тардиграда 14:40 21
X4200

Григорий Гладков

Sanktpēterburga

Георгий Фролов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X401 RunAway 08:02 20
X401

Иван Горохов

Maskava

Светлана Клычева

Maskava

Дмитрий Песков

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X430 Тормоза гедонисты 09:00 20
X430

Мария Николаева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X431 Халапеньо 09:02 20 СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X431

Янина Рец

Sanktpēterburga

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X436 Предапокалиптические ежики 09:12 20
X436

Лиза Целищева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X444 АА 09:28 20
Андрей Смирнов

Sanktpēterburga

Анастасия Чубукова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X452 Гигантский Гексагон 09:44 20
X452

Ольга Кулакова

Sanktpēterburga

Ирина Сундеева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X466 Черепахи, курящие на старте 10:12 20
X466

Максим Андреев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X467 Бешеные ламы 10:14 20 ФМЛ 30, НИУ ИТМО
X467

Дмитрий Жаров

Sanktpēterburga

Юлия Жарова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X469 #лизнибомжа 10:18 20
X469

Миша Крайнов

Sanktpēterburga

Оксана Бондаренко

Sanktpēterburga

Евгения Полежаева

Sanktpēterburga

Елена Фадеева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X483 ДаВи++ 10:46 20
X483

Виталий Холодаев

Sanktpēterburga

Владислав Холодаев

Sanktpēterburga

Ян Холодаев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X485 Мишевые плюшки 10:50 20
X485

Люба Ханданова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X497 Феникс 11:14 20
X497

Анастасия Мишина

Sanktpēterburga

Герман Потарев

Sanktpēterburga

Ярослав Фомичев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X4103 Олени Обыкновенные 11:26 20
X4103

Дмитрий Павлов

Sanktpēterburga

Алексей Грибенников

Sanktpēterburga

Денис Муравлянский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X4109 Вах 11:38 20
X4109

Лидия Акимова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X4114 Блиц 11:48 20 МФТИ, Москва, МГТУ им. Н.Э.Баумана, НИУ ВШЭ, Московская область
X4114

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X4123 Ъ 12:06 20
X4123

Olga Nikolaeva

Sanktpēterburga

Юрий Мерецкий

Sanktpēterburga

Денис Смирнов

Sanktpēterburga

Аня Стаценко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X4164 Конец немного предсказуем 13:28 20 РГПУ им. А.И.Герцена, СПбГУП
X4164

Елена Шаблий

Sanktpēterburga

Юлия Резайкина

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X4166 Miami 13:32 20
X4166

Мария Маслякова

Sanktpēterburga

Антон Сухопаров

Sanktpēterburga

Артём Тарасов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X4193 Сказки Богомола 14:26 20
X4193

Виктория Афанасьева

Sanktpēterburga

Полина Сарбучева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

119X4211 Вагон №14 15:02 20 МГУ
X4211

Семен Марсов

Maskava

Тимур Надыршин

Maskava

Ярослав Никонов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X404 Заводные Чиполлинки 08:08 19 РЭУ им. Г.В.Плеханова
X404

Марина Высоцкая

Maskavas apgabals

Оксана Лазарева

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X415 ТРОЛОЛО 08:30 19
X415

Алина Костина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X416 Крабе отакуэ 08:32 19
Андрей Демидов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X425 Львов 08:50 19
X425

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X432 Мечты сбываются!! 09:04 19
X432

Юлия Зырина

Tālo ārzemju pilsētas

Василий Зырин

Maskavas apgabals

Соня Рязанова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X443 Карлсоны в дороге2 09:26 19
X443

Анатолий Никулин

Sanktpēterburga

Анна Стоянова

Kurska

Иван Яковлев

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X477 Колпинские пельмешки 10:34 19
X477

Олег Максимов

Sanktpēterburga

Наталья Максимова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X488 Ход Конем 10:56 19 МГУ, Москва, мехмат, 57 школа
X488

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X491 КилоМетр 11:02 19 СПО "Мишка", СПб ГЭТУ ЛЭТИ, Хеликс
X491

Николай Терещенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X495 БЕЛЯШ 11:10 19
X495

Андрей Комов

Sanktpēterburga

Мария Комова

Sanktpēterburga

Лидия Ткач

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X498 Absurdus 11:16 19
X498

Таисия Пеунова

Sanktpēterburga

Алексей Конин

Sanktpēterburga

Алексей Кукушкин

Sanktpēterburga

Максим Ломтев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X4102 По прозвищу Тверь 11:24 19
X4102

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X4110 Диоген Христофорович 11:40 19 СМО «Диоген», ПСПбГМУ им И.П.Павлова
X4110

Юлия Гладкова

Sanktpēterburga

Екатерина Кузнецова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X4128 Коала и Вомбат 12:16 19 СПбГЭУ, Санкт-Петербург, НИУ ИТМО
X4128

Андрей Пустовалов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X4132 Страмослябы 12:24 19
X4132

Никита Генрих

Maskavas apgabals

Татьяна Генрих

Maskavas apgabals

Андрей Кондаков

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X4142 бакуганы 12:44 19
X4142

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Олег Исмаилов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X4167 Водочка 13:34 19 МГУ, ВМК, МГТУ им. Н.Э.Баумана, НИУ ВШЭ

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X4185 Это ЖЖЖ неспроста 14:10 19
X4185

Neapmeklētie kontrolpunkti

139X4188 Кабачки 14:16 19 СПбГПУ, 239
X4188

Neapmeklētie kontrolpunkti

158X4137 Окорочок мечты 12:34 18 Киев, Санкт-Петербург, 239, Яндекс, ICU-Kyiv, London
X4137

Мария Гейштор

Sanktpēterburga

Александр Успенский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

158X4145 Всегда по-разному 12:50 18 НИУ ВШЭ, 57 школа
X4145

Тимофей Горчаков

Maskava

Настя Купцова

Maskava

Катя Минеева

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

158X4150 Дерибас и замещение 13:00 18
X4150

Neapmeklētie kontrolpunkti

158X4174 Плеяды 13:48 18
X4174

Ольга Тараканчикова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

158X4175 оп-оп 13:50 18
X4175

Валентин Сотсков

Maskava

Александр Тяжлов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

158X4239 Анки 15:58 18
X4239

Кирилл Морозов

Sanktpēterburga

Евгения Ковалевская

Sanktpēterburga

Валерий Козлов

Sanktpēterburga

Анна Овчинникова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

164X465 КАРЛ БОСХ 10:10 17
X465

Ксения Онегина

Sanktpēterburga

Андрей Сорокин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

164X4154 Променад 13:08 17
X4154

Neapmeklētie kontrolpunkti

164X4165 Пивко 13:30 17 смелость, чемпионы, волосы, упорство, dolce vita, hufflepuff
X4165

Neapmeklētie kontrolpunkti

164X4168 Lynx&Delf&Alice 13:36 17
X4168

Павел Коршиков

Sanktpēterburga

Татьяна Коршикова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

164X4203 Кузинатра растет 14:46 17
X4203

Ася Вальтман

Sanktpēterburga

Ада Вальтман

Sanktpēterburga

Александр Вальтман

Sanktpēterburga

Виталий Вальтман

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

169X4104 Клан Сусаниных 11:28 16 ФТШ, Санкт-Петербург, СПбГПУ, 239
X4104

Neapmeklētie kontrolpunkti

169X4113 ГПП 11:46 16
X4113

Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

169X4147 Сурикаты и Ко 12:54 16
X4147

Ирина Кирина

Sanktpēterburga

Яна Захарова

Sanktpēterburga

Наталия Мухина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

169X4155 ЗиЛ 13:10 16
X4155

Зоя Цветкова

Sanktpēterburga

Елена Батуева

Sanktpēterburga

Елена Минина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

173X468 Больные и красивые 10:16 15
X468

Алексей Павлихин

Maskava

173X4187 Паралледи 14:14 15
X4187

Елена Винклер

Sanktpēterburga

Анчи Дубко

Sanktpēterburga

175X4122 Вилка и Шкаф 12:04 14 РГПУ им. А.И.Герцена, СПбГПУ, 292 школа, Электрон, Полушка
X4122

Алексей Сафаралеев

Sanktpēterburga

175X4195 Walking Дед 14:30 14 НМСУ "Горный", СПбГПУ, 239, СПбГУ
X4195

177X4183 Яблочный пешеход 14:06 13
X4183

Виктория Комарова

Maskava

Наталья Соустина

Maskava

177X4194 Не имбирь мне мозги 14:28 13 СПбГАСУ, Студ.Отряд, СПО "Арлекино", ООО "Макрос"
X4194

Никита Медяков

Sanktpēterburga

Лера Епифанова

Sanktpēterburga

Виктория Сущень

Sanktpēterburga

Алексей Яковлев

Sanktpēterburga

177X4220 Инфантильный сброд хотелок 15:20 13 Парнас, Санкт-Петербург, МТК, LEGENDA, Медем, Балтийская Жемчужина
X4220

180X4201 Сырнички с вареньем 14:42 12
X4201

Ольга Бокова

Sanktpēterburga

Алексей Брисюк

Sanktpēterburga

Оксана Смаглюк

Sanktpēterburga

Роман Шехонов

Sanktpēterburga

181X4139 имени пионера-героя Муси Пинкензона 12:38 11 Москва, МГАФК, НИУ МЭИ
X4139

181X4209 Стрекозки 14:58 11
X4209

Лидия Васильева

Sanktpēterburga

Ирина Пытляк

Sanktpēterburga

183X494 Double Ж 11:08 10
X494

Таня Сорова

Sanktpēterburga

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

183X4212 Балаган 15:04 10
X4212

Екатерина Величко

Sanktpēterburga

183X4216 Неправильные пчёлы 15:12 10
Мария Старкова

Sanktpēterburga

Николай Андреев

Sanktpēterburga

186X4204 Паровоз 14:48 9
X4204

Сергей Амосов

Sanktpēterburga

Андрей Краевский

Sanktpēterburga

Анастасия Наумова

Sanktpēterburga

187X4202 Ух 14:44 8 СПбГПУ
Тоня Мелихова

Sanktpēterburga

Павел Кистанов

Sanktpēterburga

Дмитрий Рачицкий

Sanktpēterburga

Елизовета Щербинина

Sanktpēterburga

188X4207 Эльмарыч и друзья 14:54 6
X4207

Инна Лизунова

Sanktpēterburga

Антон Омелюк

Sanktpēterburga

Екатерина Попова

Sanktpēterburga

189X4184 Бешеные котики 14:08 4 Санкт-Петербург, Апатиты
X4184

Пётр Дементьев

Sanktpēterburga

Максим Дементьев

Sanktpēterburga

Инга Иванова

Sanktpēterburga

190X4112 Шли «Сушки» над шоссе 11:44 3
X4112

191X4205 Сборная Трезвенников 14:50 2 РГПУ им. А.И.Герцена, СПбГМТУ
X4205

Игорь Артемёнок

Sanktpēterburga

Данил Астахов

Sanktpēterburga

Анна Яковлева

Sanktpēterburga

Numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti
X4171 Тысячелетний Сокол 13:42 21
X4171

Ирина Горенькова

Sanktpēterburga

Ирина Петрова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

X4230 Не суть 15:40 17
X4230

Миша Бойцов

Sanktpēterburga

Надежда Макарова

Sanktpēterburga

Сергей Сизов

Sanktpēterburga

Надежда Угрюмова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

X4208 Moscow calling 14:56 3
X4208

Иван Волков

Maskava

Эльвира Хабибулина

Maskava

Петр Чесноков

Maskava

Numurs Komandas nosaukums Starts
X487 Бенина Мама 10:54
X487

X4101 Лес Ног 11:22
X4101

Андрей Иванов

Maskava

X4115 Тегусигальпа 11:50
X4115

Ярослав Борисов

Sanktpēterburga

Екатерина Борисова

Sanktpēterburga

Александр Колышкин

Sanktpēterburga

X4121 Пирожки 12:02
X4121

X4131 Последователи Боконона 12:22
X4131

X4169 Телепузики 13:38
X4169

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

X4173 СнуСну 13:46
X4173

Сергей Бондарев

Sanktpēterburga

Ольга Бондарева

Sanktpēterburga

Екатерина Михайлова

Sanktpēterburga

X4180 Зеленка 14:00
X4180

Марина Лукина

Sanktpēterburga

Наталья Зеленцова

Sanktpēterburga

Анастасия Лукина

Sanktpēterburga

X4189 Это моя команда 14:18
X4189

Настя Юдина

Sanktpēterburga

Анна Глезина

Sanktpēterburga

Дарья Горшенина

Sanktpēterburga

Филипп Мальковский

Sanktpēterburga

X4197 Сладкий керосин 14:34
X4197

Victor Kornilov

Sanktpēterburga

X4198 BlackJack 14:36
X4198

Лев Лещанский

Sanktpēterburga

X4210 Приорики 15:00
X4213 Дети капитана Гранта 15:06
Дмитрий Львов

Sanktpēterburga

Евгений Воронов

Sanktpēterburga

Анна Москвина

Sanktpēterburga

X4217 Зайчиха-шутиха и пень зубоскал 15:14
Елена Павлячек

Sanktpēterburga

Елизавета Егорова

Sanktpēterburga

Евгения Тарсова

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus