Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Aleksandr Akulshin
Sanktpēterburga   P4202 «Ай да Пушкин!!» 14:44
Oksana Eliseeva
Maskava   P4164 «горные еноты» 13:28
Sergey Krivoshein
Maskava   P4151 «Атака еще не в курсе» 13:02
Sun Logrus
Sanktpēterburga   P4198 «Жопа моя бурундучья» 14:36
Anastasia Lukyanova
Sanktpēterburga   P4174 «Два холма» 13:48
Konstantin Makov
Sanktpēterburga   P4144 «MCTeam» 12:48
Olesya Mironova
Maskava   P417 «Квартет Ъ» 08:34
Tanya Nayashkova
Maskava   P423 «Тоторо» 08:46
Masha Pushkina
Sanktpēterburga   P463 «Литерра-2» 10:06
Nathalie Selivanova
Sanktpēterburga   P4134 «Приключения космонавтиков» 12:28
Kris Shemet
Sanktpēterburga   P407 «Френды» 08:14
Kristina Titova
Sanktpēterburga   P4218 «Берёзовый фарш» 15:16
Elena Tupikova
Maskava   P485 «Два кенгуру и панда - отличная команда» 10:50
Varvara Zotova
Maskava   P464 «Батяня Вомбат» 10:08
Лилия Абдулина
Sanktpēterburga   P431 «Бродячий зоопарк» 09:02
Мария Абдулина
Maskava   P456 «Мы Кстати» 09:52
Антон Аверьянов
Sanktpēterburga   P4142 «Весёлые Хатифнатики» 12:44
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   P4122 «A4» 12:04
Мира Агирбова
Sanktpēterburga   P4230 «Морковки&Редиски» 15:40
Евгения Айтуганова
Sanktpēterburga   P4213 «Адмиралтейский прайд» 15:06
Барсуков Алексей
Maskava   P4118 «Пушки Педдл» 11:56
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   P427 «Qq» 08:54
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   P4208 «АППА» 14:56
Анна Астафьева
Sanktpēterburga   P4197 «Пятый Элефант» 14:34
Наталия Банникова
Maskava   P496 «Всегда три ошибки» 11:12
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   P420 «Тысяча извинений» 08:40
Наташа Барсова
Tālo ārzemju pilsētas   P487 «Акула и барс» 10:54
Ирина Баскакова
Maskava   P4137 «Петрофобы» 12:34
Анна Батова
Sanktpēterburga   P498 «Доходяги» 11:16
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   P459 «Улица Красных Зорь» 09:58
Виктория Белая
Sanktpēterburga   P4226 «Якобы домохозяйки и Кирюша» 15:32
Анастасия Белокозенко
Maskava   P410 «ribokot» 08:20
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   P4150 «Белый Ус» 13:00
Кирилл Белый
Sanktpēterburga   P4226 «Якобы домохозяйки и Кирюша» 15:32
Александр Беляев
Sanktpēterburga   P4205 «Странники» 14:50
Александра Беляева
Sanktpēterburga   P4205 «Странники» 14:50
Лев Бирюков
Maskava   P4131 «10 мамонтов» 12:22
Данила Богданов
Maskava   P4152 «Тигрыси» 13:04
Павел Бренс
Sanktpēterburga   P446 «Без тормозов!» 09:32
Юлия Булахтина
Sanktpēterburga   P463 «Литерра-2» 10:06
Александра Былёва
Sanktpēterburga   P4155 «Дабл Трабл» 13:10
Василий Ваcильев
Maskava   P402 «Санрррр» 08:04
Наташа Василец
Maskava   P481 «Фасольки» 10:42
Светик Веревкина
Sanktpēterburga   P4129 «Ёперный театр» 12:18
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   P498 «Доходяги» 11:16
Илья Викторов
Sanktpēterburga   P430 «Пепелац» 09:00
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P4109 «keepsake» 11:38
Юлия Волжанкина
Sanktpēterburga   P447 «Дважды два» 09:34
Мария Воронцова
Maskavas apgabals   P4164 «горные еноты» 13:28
Денис Гаваза
Pleskava   P4154 «ГавАкчур» 13:08
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   P4179 «Гав-Гав» 13:58
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   P4179 «Гав-Гав» 13:58
Татьяна Гамаюнова
Sanktpēterburga   P4214 «Улыбаемся и машем» 15:08
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   P482 «Улитки» 10:44
Кирилл Глаг
Maskava   P442 «Больные (к)олени» 09:24
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P4141 «Leone di San Marco» 12:42
Андрей Гостев
Sanktpēterburga   P4129 «Ёперный театр» 12:18
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   P4214 «Улыбаемся и машем» 15:08
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   P488 «Летучие голландцы» 10:56
Коша Гурьянова
Sanktpēterburga   P4142 «Весёлые Хатифнатики» 12:44
Иван Демидов
Sanktpēterburga   P4211 «Пипки» 15:02
Анюта Дёмина
Sanktpēterburga   P4158 «Понаехавшие» 13:16
Валерия Денисова
Maskava   P449 «Сферический конь» 09:38
Алексей Деревянкин
Maskava   P4140 «Кнорриг» 12:40
Ирина Дмитриева
Sanktpēterburga   P485 «Два кенгуру и панда - отличная команда» 10:50
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   P470 «las tortugas» 10:20
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   P470 «las tortugas» 10:20
Александр Долгих
Sanktpēterburga   P4231 «Куки» 15:42
Полина Долгих
Sanktpēterburga   P4231 «Куки» 15:42
Ирина Друккер
Sanktpēterburga   P407 «Френды» 08:14
Евгения Друмова
Maskava   P4109 «keepsake» 11:38
Татьяна Дудук
Sanktpēterburga   P433 «Rosas Pandan» 09:06
Антон Жерздев
Sanktpēterburga   P4150 «Белый Ус» 13:00
Анастасия Жукова
Maskava   P456 «Мы Кстати» 09:52
Камила Заева
Tvera   P4147 «Камильфо» 12:54
Анна Зайцева
Maskava   P4163 «Музыка Венерны» 13:26
Елизавета Зайцева
Maskava   P4113 «Сладкий сон» 11:46
Мария Зайцева
Sanktpēterburga   P4236 «Пуля» 15:52
Елизавета Залевская
Sanktpēterburga   P4233 «Параноики» 15:46
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   P407 «Френды» 08:14
Александр Зверев
Maskava   P426 «+1» 08:52
Елена Зверева
Maskava   P426 «+1» 08:52
Ирина Зверева
Maskava   P426 «+1» 08:52
Анастасия Зимакова
Maskava   P452 «Ивара» 09:44
Евгения Зимина
Maskava   P405 «Теплый и клечатый» 08:10
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   P4142 «Весёлые Хатифнатики» 12:44
Дмитрий Иволгин
Sanktpēterburga   P4192 «Львы Панджшера» 14:24
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   P412 «Улетайки» 08:24
Ирина Кайнова
Maskava   P4135 «Два инженера и юрист» 12:30
Дарья Калинина
Sanktpēterburga   P4103 «Кит и компания» 11:26
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   P415 «Крутые бобры» 08:30
Анна Калмыкова
Sanktpēterburga   P4181 «кокос» 14:02
Егор Камриков
Maskavas apgabals   P479 «Performance B» 10:38
Дана Кантемирова
Sanktpēterburga   P4185 «Зуй» 14:10
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   P412 «Улетайки» 08:24
Мария Киреева
Maskava   P435 «ХОвринские ХОдоки» 09:10
Анастасия Киселева
Sanktpēterburga   P471 «Сурикаты» 10:22
Виталий Князев
Sanktpēterburga   P4181 «кокос» 14:02
Екатерина Коляскина
Maskava   P4126 «солнышки!» 12:12
Дарья Короленко
Maskava   P472 «Зато поели» 10:24
Анна Коростелева
Sanktpēterburga   P494 «Мировое господство» 11:08
Евгения Корчак
Maskava   P451 «братство кольца» 09:42
Александра Костюк
Sanktpēterburga   P416 «Strawberry fields forever» 08:32
Дмитрий Кравцов
Maskava   P435 «ХОвринские ХОдоки» 09:10
Сергей Крепский
Maskavas apgabals   P424 «Оля, придумай название» 08:48
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   P4109 «keepsake» 11:38
Анна Кудрявцева
Sanktpēterburga   P4175 «Два города» 13:50
Михаил Кузьмич
Sanktpēterburga   P4195 «Павлов Плюс» 14:30
Кася Кулькова
Maskava   P491 «frog-music» 11:02
Наталья Лазаренкова
Sanktpēterburga   P4209 «мультяшки» 14:58
Екатерина Лазо
Sanktpēterburga   P409 «Руки-Крюки» 08:18
Никита Лазо
Sanktpēterburga   P409 «Руки-Крюки» 08:18
Евгения Ларина
Maskava   P432 «Адуванчиг» 09:04
Катя Лепшова
Maskava   P4162 «Карри кретинизм» 13:24
Екатерина Лещинер
Maskava   P411 «Семейство кошачьих» 08:22
Лев Лещинер
Maskava   P411 «Семейство кошачьих» 08:22
Елена Логинова
Maskava   P4102 «Мудрость и длина» 11:24
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   P443 «Снежинки» 09:26
Валентина Лубяная
Maskava   P428 «Арто» 08:56
Владимир Лубяной
Maskava   P428 «Арто» 08:56
Настасья Лявонавна
Sanktpēterburga   P494 «Мировое господство» 11:08
Марина Малкова
Maskava   P4102 «Мудрость и длина» 11:24
Людмила Матвеева
Maskava   P4212 «Environment-friendly» 15:04
Никита Махлин
Sanktpēterburga   P471 «Сурикаты» 10:22
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   P413 «Сурикаты Васьки» 08:26
Наталия Мильштейн
Maskava   P439 «Пятница» 09:18
Мария Митанева
Maskava   P473 «Пегий дудочник» 10:26
Аня Мифтах
Sanktpēterburga   P4157 «черный бегемот» 13:14
александра Михайлова
Sanktpēterburga   P4233 «Параноики» 15:46
Мария Михайлова
Sanktpēterburga   P4177 «А все не зря!» 13:54
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   P4106 «Море» 11:32
Екатерина Мишукова
Maskava   P4132 «Самогонщики» 12:24
Анна Моисеенко
Sanktpēterburga   P497 «Болтаи Шалтаи» 11:14
Виктор Мокичев
Sanktpēterburga   P4125 «Черная каракатица» 12:10
Алексей Монаков
Maskava   P4152 «Тигрыси» 13:04
Елена Морозова
Sanktpēterburga   P4186 «Бодрые черепахи» 14:12
Сергей Муравьёв
Sanktpēterburga   P4156 «первые» 13:12
Светлана Назаренко
Sanktpēterburga   P4204 «Стерлёдки» 14:48
Артем Назаров
Maskava   P458 «4 шавермы, пожалуйста» 09:56
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   P467 «Институт благородных девиц» 10:14
Дарья Неворотина
Maskava   P449 «Сферический конь» 09:38
Андрей Николаев
Sanktpēterburga   P4128 «Ленивцы» 12:16
Родион Николаев
Sanktpēterburga   P442 «Больные (к)олени» 09:24
Дарья Николаева
Sanktpēterburga   P431 «Бродячий зоопарк» 09:02
Настёнка Николаева
Sanktpēterburga   P442 «Больные (к)олени» 09:24
Саша Нозикова
Maskava   P442 «Больные (к)олени» 09:24
Вероника Окомина
Sanktpēterburga   P4235 «Трое против ветра (◕‿◕)» 15:50
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   P4125 «Черная каракатица» 12:10
Тася Орлова
Ļeņingradas apgabals   P4139 «R2D2» 12:38
Евгения Осиновская
Maskava   P4194 «Жар Вар» 14:28
Наталья Очева
Sanktpēterburga   P413 «Сурикаты Васьки» 08:26
Николай Павлов
Sanktpēterburga   P4195 «Павлов Плюс» 14:30
Татьяна Парфёнова
Sanktpēterburga   P4170 «Нестандарт» 13:40
Захар Петров
Sanktpēterburga   P4159 «Три тонны мармелада» 13:18
Татьяна Петрова
Maskava   P492 «Простые числа» 11:04
Катя Печникова
Maskava   P480 «Золотистый бандикут» 10:40
Ксения Поздина
Jekaterinburga   P4161 «Мы из Екб» 13:22
Диана Попова
Sanktpēterburga   P4215 «Маси и Дрюди» 15:10
Анастасия Потягалова
Maskava   P4126 «солнышки!» 12:12
Надежда Румянцева
Sanktpēterburga   P408 «Невозможно Yellow Cat и Куриные Лапы» 08:16
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   P4115 «Соленые огурчики» 11:50
Аленка Савина
Sanktpēterburga   P425 «Ледышки» 08:50
Елена Сауляк
Sanktpēterburga   P4186 «Бодрые черепахи» 14:12
Инна Селедцова
Sanktpēterburga   P4121 «Блинчики» 12:02
Оля Семакина
Sanktpēterburga   P4178 «Прямо и пешком» 13:56
Кирилл Семячкин
Maskava   P436 «Слонопотамы» 09:12
Ольга Сергеева
Sanktpēterburga   P4167 «Малыш и Ко» 13:34
Антошка Сириченко
Sanktpēterburga   P433 «Rosas Pandan» 09:06
Андрей Скоробогатов
Sanktpēterburga   P434 «2112.ru» 09:08
Андрей Слепцов
Maskava   P400 «Уголочек неба» 08:00
Вика Смирнова
Maskava   P448 «Девочка и буржуй» 09:36
Ольга Смирнова
Maskava   P413 «Сурикаты Васьки» 08:26
Елена Соловьева
Maskavas apgabals   P4184 «DreamTeam#» 14:08
Николай Соломатин
Maskava   P460 «Команда Б» 10:00
Мария Спирина
Sanktpēterburga   P441 «Умный Кот» 09:22
Михаил Строчков
Maskava   P422 «Настя и Медведь» 08:44
Анастасия Судакова
Sanktpēterburga   P483 «Сергий-капустник,Сергуня-курятник,Серхио-Табуретник,Серж Радонеж» 10:46
Петр Сургай
Sanktpēterburga   P455 «Ангельские глазки» 09:50
Елена Сычева
Sanktpēterburga   P468 «Рудиментарный топинамбур» 10:16
Валерий Таран
Sanktpēterburga   P4213 «Адмиралтейский прайд» 15:06
Юлия Титова
Maskava   P400 «Уголочек неба» 08:00
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P465 «Божьи одуванчики» 10:10
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   P461 «ТИХО-ходы» 10:02
Екатерина Ткаченко
Sanktpēterburga   P4117 «кли-кли» 11:54
Людмила Ткаченко
  P4184 «DreamTeam#» 14:08
Александр Толкунов
Sanktpēterburga   P4235 «Трое против ветра (◕‿◕)» 15:50
Мария Трусова
Sanktpēterburga   P485 «Два кенгуру и панда - отличная команда» 10:50
Кирилл Тюменцев
Maskava   P4153 «Перелётный птиц» 13:06
Галя Тюрина
Maskava   P456 «Мы Кстати» 09:52
Катя Углева
Sanktpēterburga   P4180 «Сервелат» 14:00
Мария Урусова
Sanktpēterburga   P4128 «Ленивцы» 12:16
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   P475 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:30
Михаил Успенский
Maskava   P410 «ribokot» 08:20
Наташа Утолина
Maskava   P4123 «Коты» 12:06
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   P419 «Было бы нелепо» 08:38
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   P478 «Селедка на свободе» 10:36
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   P454 «Малютки» 09:48
Камиль Хисматуллин
Kazaņa   P404 «Космос» 08:08
Кристина Хобня
Sanktpēterburga   P470 «las tortugas» 10:20
Ольга Хохлова
Sanktpēterburga   P4146 «Хранители ключей» 12:52
Юля Храмова
Sanktpēterburga   P4186 «Бодрые черепахи» 14:12
Алина Чебочакова
Sanktpēterburga   P4228 «Turtle Power» 15:36
Валентина Черникова
Maskava   P4149 «Пингвины.Свежие» 12:58
Александр Чуйко
Sanktpēterburga   P4235 «Трое против ветра (◕‿◕)» 15:50
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   P401 «Валенки» 08:02
Елена Швецова
Sanktpēterburga   P482 «Улитки» 10:44
Николай Шонин
Maskava   P4149 «Пингвины.Свежие» 12:58
Алена Щурская
Sanktpēterburga   P477 «Ветеранцы на прогулке» 10:34
Ольга Якушева
Maskava   P4237 «Чаёк» 15:54
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   P469 «Птички-птички» 10:18
Маргарита Янкина
Maskava   P4163 «Музыка Венерны» 13:26
Алёна Янова
Sanktpēterburga   P4197 «Пятый Элефант» 14:34
Маша Ященко
Maskava   P418 «Тормозята» 08:36
лада bakal
Maskava   P410 «ribokot» 08:20
Anton Fakhriev
Maskava   P462 «Интеллигенция» 10:04
Galka Mirosh
Maskavas apgabals   P466 «Слоны летят» 10:12
Anna Petrova
Sanktpēterburga   P4227 «Светлая Лошадка» 15:34
Олеся Адамская
Sanktpēterburga   P4215 «Маси и Дрюди» 15:10
Екатерина Акчурина
Sanktpēterburga   P4154 «ГавАкчур» 13:08
Ольга Андреева
Sanktpēterburga   P4224 «Чайники» 15:28
Андрей Антипин
Maskava   P4137 «Петрофобы» 12:34
Екатерина Биденко
Sanktpēterburga   P405 «Теплый и клечатый» 08:10
Ольга Блюмина
Sanktpēterburga   P495 «камелии» 11:10
Александр Бойко
Sanktpēterburga   P4133 «Бойкие человечки» 12:26
Максим Бойко
Sanktpēterburga   P4121 «Блинчики» 12:02
Анна Борковская
Sanktpēterburga   P4203 «Шикка» 14:46
Евгения Былева
Sanktpēterburga   P4155 «Дабл Трабл» 13:10
Михаил Варламов
Maskava   P4172 «получилось?!» 13:44
Ольга Векова
Maskava   P4160 «Союз ЗЗ» 13:20
Аня Вондрухова
Maskava   P429 «Все ушли, а мы остались» 08:58
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   P4112 «Команда Z» 11:44
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   P4179 «Гав-Гав» 13:58
Айдар Галеев
Maskavas apgabals   P4105 «Нас трудно сбить» 11:30
Андрей Горячев
Sanktpēterburga   P445 «Барсы» 09:30
Анечка Гухман
Sanktpēterburga   P4142 «Весёлые Хатифнатики» 12:44
Екатерина Денисенко
Maskavas apgabals   P466 «Слоны летят» 10:12
Владимир Долгих
Sanktpēterburga   P4231 «Куки» 15:42
Алексей Друккер
Sanktpēterburga   P407 «Френды» 08:14
Иван Евплов
Maskava   P489 «Тюлени» 10:58
Анна Егорова
Sanktpēterburga   P4201 «Е.Д.А.» 14:42
Анна Жвакина
Sanktpēterburga   P4171 «СЮДА» 13:42
Екатерина Заворова
Sanktpēterburga   P4116 «Дружба» 11:52
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   P4203 «Шикка» 14:46
Наталья Заславская
Sanktpēterburga   P413 «Сурикаты Васьки» 08:26
Елена Зеркаленкова
Maskava   P406 «семь верст не крюк» 08:12
Марина Иванова
Sanktpēterburga   P4219 «Торпеды» 15:18
Анастасия Исаева
Maskava   P450 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:40
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   P4207 «Имени третьего медвежонка» 14:54
Оксана Камакина
Sanktpēterburga   P477 «Ветеранцы на прогулке» 10:34
Наташа Канальцева
Sanktpēterburga   P4234 «NASA» 15:48
Александр Катков
Maskava   P4108 «Ангелы апокалипсиса» 11:36
Юра Киселев
Sanktpēterburga   P471 «Сурикаты» 10:22
Марлен Константинов
Maskava   P417 «Квартет Ъ» 08:34
Наталия Константинова
Maskava   P4110 «Абра-абра» 11:40
Наталья Корешкова
Sanktpēterburga   P4197 «Пятый Элефант» 14:34
Наталья Кормакова
Sanktpēterburga   P4100 «Ну, погоди» 11:20
Наталья Короленко
Maskava   P472 «Зато поели» 10:24
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   P4199 «Семейные люди» 14:38
Алексей Кузнецов
Maskava   P4196 «DreamTeam» 14:32
Наталия Кузнецова
Sanktpēterburga   P437 «КанальЯ» 09:14
Наталья Куканова
Maskava   P410 «ribokot» 08:20
Андрей Лазарев
Sanktpēterburga   P444 «Таганий Рог» 09:28
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   P421 «Зер гут два» 08:42
Елена Лапшина
Maskavas apgabals   P4105 «Нас трудно сбить» 11:30
Никита Лой
Sanktpēterburga   P4121 «Блинчики» 12:02
Елизавета Луценко
Sanktpēterburga   P4239 «Группа К» 15:58
елена любич
Sanktpēterburga   P4166 «Чернава» 13:32
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   P484 «Билет на балет» 10:48
Сергей Макаров
Maskava   P423 «Тоторо» 08:46
Александр Малютин
Maskava   P453 «Компот» 09:46
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   P459 «Улица Красных Зорь» 09:58
Евгения Матвеева
Maskava   P438 «счастье@есть» 09:16
Елена Мещерякова
Maskavas apgabals   P479 «Performance B» 10:38
Константин Михин
Sanktpēterburga   P4221 «Питерские гуляки» 15:22
Александра Монахова
Maskava   P490 «Сагарматха» 11:00
Галина Морозова
Sanktpēterburga   P4216 «Кабанчик» 15:12
Ольга Начинкина
Maskava   P426 «+1» 08:52
Надежда Неженцева
Sanktpēterburga   P4181 «кокос» 14:02
Олег Никитин
Sanktpēterburga   P4232 «Огненное Сердце» 15:44
Ольга Осиновская
Maskava   P4172 «получилось?!» 13:44
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P478 «Селедка на свободе» 10:36
Виктория Полковникова
Sanktpēterburga   P493 «Марс» 11:06
Владимир Постнов
Maskava   P453 «Компот» 09:46
Евгений Правдин
Sanktpēterburga   P4182 «Идём по азимуту» 14:04
Сергей Разгуляев
Maskava   P472 «Зато поели» 10:24
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   P499 «Ага» 11:18
Александр Санковский
Sanktpēterburga   P4171 «СЮДА» 13:42
Софья Сафронова
Maskava   P480 «Золотистый бандикут» 10:40
Алена Свирид
Sanktpēterburga   P4231 «Куки» 15:42
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   P4173 «Черный символ» 13:46
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   P4119 «В.МЮСли» 11:58
Никита Скоробогатов
Sanktpēterburga   P434 «2112.ru» 09:08
Игорь Смирнов
Sanktpēterburga   P4217 «Дикие булочники» 15:14
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   P400 «Уголочек неба» 08:00
Андрей Старостин
Maskava   P438 «счастье@есть» 09:16
Анна Степанова
Maskava   P4153 «Перелётный птиц» 13:06
Илья Стремовский
Maskava   P4176 «Кустарник» 13:52
Мария Сыралёва
Sanktpēterburga   P4165 «Мармышкина каша» 13:30
Екатерина Тарасова
Maskava   P4136 «Четыре» 12:32
Артем Таратин
Sanktpēterburga   P4183 «Cпортивные олени» 14:06
Надежда Травина
Sanktpēterburga   P4145 «Атланта» 12:50
Дмитрий Трубицин
Maskava   P4120 «ЦурикатЫ» 12:00
Надежда Фёдорова
Sanktpēterburga   P4104 «Реванш и пряники» 11:28
Алена Федотова
Maskava   P422 «Настя и Медведь» 08:44
Полина Федотова
Maskava   P422 «Настя и Медведь» 08:44
Сергей Фомин
Maskava   P436 «Слонопотамы» 09:12
Наталия Хараг
Sanktpēterburga   P4169 «Три брюнетки» 13:38
Сергей Хорохорин
Sanktpēterburga   P4185 «Зуй» 14:10
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   P4169 «Три брюнетки» 13:38
Екатерина Чехоская
Sanktpēterburga   P4200 «Улитки 2.0» 14:40
Ольга Чечулина
Sanktpēterburga   P4143 «Вожди» 12:46
Анастасия Шалаева
Maskava   P422 «Настя и Медведь» 08:44
Илья Широков
Sanktpēterburga   P4149 «Пингвины.Свежие» 12:58
Маргарита Шлыкова
Sanktpēterburga   P487 «Акула и барс» 10:54
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   P4192 «Львы Панджшера» 14:24
карина Щеголева
Sanktpēterburga   P4138 «Щегольки» 12:36
Кира Щербич
Sanktpēterburga   P4222 «Жизнь Пи» 15:24
Мария Юшкова
Maskava   P403 «Гаврюша» 08:06
Yulia Moiseeva
Maskava   P462 «Интеллигенция» 10:04
Alexander Shatalov
Maskava   P4108 «Ангелы апокалипсиса» 11:36
Denis Shragin
Maskavas apgabals   P417 «Квартет Ъ» 08:34
Виктор Абливанов
Maskava   P4162 «Карри кретинизм» 13:24
Андрей Авраменко
Sanktpēterburga   P4122 «A4» 12:04
Георгий Авраменко
Sanktpēterburga   P4122 «A4» 12:04
Роман Авраменко
Maskava   P4123 «Коты» 12:06
Сергей Александров
Maskava   P449 «Сферический конь» 09:38
Алена Александрова
  P4196 «DreamTeam» 14:32
Антон Алексеевский
Sanktpēterburga   P4186 «Бодрые черепахи» 14:12
Софья Алмоян
Sanktpēterburga   P4116 «Дружба» 11:52
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   P465 «Божьи одуванчики» 10:10
Елена Амосова
Maskava   P4223 «Сфинкс» 15:26
Власова Анастасия
Maskava   P4113 «Сладкий сон» 11:46
Юрий Андреев
Sanktpēterburga   P4224 «Чайники» 15:28
Дмитрий Андрющенко
Sanktpēterburga   P4180 «Сервелат» 14:00
Кирилл Аниськин
Sanktpēterburga   P4178 «Прямо и пешком» 13:56
Юлия Антонова
Maskava   P4196 «DreamTeam» 14:32
Михаил Артемьев
Maskava   P4118 «Пушки Педдл» 11:56
П Б
Maskava   P451 «братство кольца» 09:42
Татьяна Бабенко
Maskava   P4212 «Environment-friendly» 15:04
Марина Бабина
Maskava   P496 «Всегда три ошибки» 11:12
Алексей Байбородов
Maskavas apgabals   P4124 «Мы любим винишко!» 12:08
Валентина [Vale] Байкалова
Sanktpēterburga   P4119 «В.МЮСли» 11:58
Алексей Бармин
Viborga   P4175 «Два города» 13:50
Алёна Белова
Maskavas apgabals   P4124 «Мы любим винишко!» 12:08
Алексей Березуцкий
Sanktpēterburga   P483 «Сергий-капустник,Сергуня-курятник,Серхио-Табуретник,Серж Радонеж» 10:46
Валерий Бицоев
Maskava   P457 «RSbobRS» 09:54
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   P421 «Зер гут два» 08:42
Наталия Бойко
Sanktpēterburga   P4133 «Бойкие человечки» 12:26
Светлана Бондаренко
Sanktpēterburga   P4183 «Cпортивные олени» 14:06
Алена Бондарь
Sanktpēterburga   P437 «КанальЯ» 09:14
Валентина Борисова
Sanktpēterburga   P441 «Умный Кот» 09:22
Наталия Боровикова
Sanktpēterburga   P468 «Рудиментарный топинамбур» 10:16
Алексей Боскаков
Maskava   P479 «Performance B» 10:38
Юля Боскакова
Maskava   P479 «Performance B» 10:38
Дмитрий Булеков
Maskava   P4172 «получилось?!» 13:44
Михаил Булеков
Maskava   P4172 «получилось?!» 13:44
Люся Буравцова
Sanktpēterburga   P437 «КанальЯ» 09:14
Ольга Буренкова
Sanktpēterburga   P495 «камелии» 11:10
Владислав Бушуев
Maskava   P473 «Пегий дудочник» 10:26
Анна Быкова
Sanktpēterburga   P495 «камелии» 11:10
Михаил Васенин
Maskava   P480 «Золотистый бандикут» 10:40
Сергей Василец
Maskava   P481 «Фасольки» 10:42
Александр Васильев
Sanktpēterburga   P4157 «черный бегемот» 13:14
Роман Васильев
Maskava   P452 «Ивара» 09:44
Елена Вахутина
Maskava   P4188 «Атомный десант с прицепом» 14:16
Иван Веков
Maskava   P4191 «миньоны» 14:22
Екатерина Вербицкая
Sanktpēterburga   P431 «Бродячий зоопарк» 09:02
Ярослав Веревкин
Maskava   P4129 «Ёперный театр» 12:18
Михаил Веренцов
Sanktpēterburga   P4134 «Приключения космонавтиков» 12:28
Анна Веренцова
Sanktpēterburga   P4134 «Приключения космонавтиков» 12:28
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   P459 «Улица Красных Зорь» 09:58
Алексей Витязев
Sanktpēterburga   P446 «Без тормозов!» 09:32
Марина Власова
Sanktpēterburga   P4238 «Тренога» 15:56
Олеся Вознюк
Sanktpēterburga   P4156 «первые» 13:12
Алеша Войцик
Maskava   P418 «Тормозята» 08:36
Иван Войцик
Maskava   P418 «Тормозята» 08:36
Евгений Волков
Sanktpēterburga   P4201 «Е.Д.А.» 14:42
Дарья Волкова
Sanktpēterburga   P4216 «Кабанчик» 15:12
Наталья Волкова
Maskava   P4102 «Мудрость и длина» 11:24
Андрей Вондрухов
Maskava   P429 «Все ушли, а мы остались» 08:58
Ксения Воробьева
Sanktpēterburga   P430 «Пепелац» 09:00
Андрей Второв
Sanktpēterburga   P4144 «MCTeam» 12:48
Юлия Выскребенцева
Maskava   P492 «Простые числа» 11:04
Ксения Гаваза
Sanktpēterburga   P4154 «ГавАкчур» 13:08
Наталия Гаргер
Maskava   P4162 «Карри кретинизм» 13:24
Алексей Генат
Sanktpēterburga   P4215 «Маси и Дрюди» 15:10
Алига Голикова
Maskavas apgabals   P451 «братство кольца» 09:42
Андрей Голубев
Sanktpēterburga   P4215 «Маси и Дрюди» 15:10
Анна Голубева
Sanktpēterburga   P494 «Мировое господство» 11:08
Анастасия Голышева
Maskava   P4160 «Союз ЗЗ» 13:20
Юлия Голышева
Sanktpēterburga   P4171 «СЮДА» 13:42
Ирина Горбунова
Maskava   P452 «Ивара» 09:44
Алёна Горячева
Sanktpēterburga   P445 «Барсы» 09:30
Алексей Грунтов
Sanktpēterburga   P4178 «Прямо и пешком» 13:56
Полина Даниличева
Maskava   P436 «Слонопотамы» 09:12
Владимир Дейкун
Sanktpēterburga   P4174 «Два холма» 13:48
Светлана Демидова
Sanktpēterburga   P4211 «Пипки» 15:02
Александр Деревягин
Maskava   P458 «4 шавермы, пожалуйста» 09:56
Алёна Деревянкина
Maskava   P4140 «Кнорриг» 12:40
Сергей Дмитриев
Sanktpēterburga   P4199 «Семейные люди» 14:38
Александра Дмитриева
Sanktpēterburga   P4116 «Дружба» 11:52
Анна Дмитриева
Sanktpēterburga   P4199 «Семейные люди» 14:38
Марина Добрецова
Sanktpēterburga   P4101 «МАМАМИ-Я» 11:22
Екатерина Додонова
Sanktpēterburga   P4115 «Соленые огурчики» 11:50
Олеся Долгополик
Sanktpēterburga   P4185 «Зуй» 14:10
Андрей Дроголюб
Maskava   P449 «Сферический конь» 09:38
Андрей Дроздов
Sanktpēterburga   P4236 «Пуля» 15:52
Александр Дуда
Sanktpēterburga   P4219 «Торпеды» 15:18
Лариса Дуда
Sanktpēterburga   P4219 «Торпеды» 15:18
Анна Дусеева
Sanktpēterburga   P4221 «Питерские гуляки» 15:22
Дарья Евстропова
Veļikijnovgoroda   P4165 «Мармышкина каша» 13:30
Дмитрий Егоров
Sanktpēterburga   P4201 «Е.Д.А.» 14:42
Илья Егоров
Sanktpēterburga   P4210 «Тайфун гонимый инквизицией» 15:00
Анна Егорова
Sanktpēterburga   P4230 «Морковки&Редиски» 15:40
Нина Егорова
Sanktpēterburga   P486 «Бегущие матрешки» 10:52
Марина Екатерина
Sanktpēterburga   P4206 «Аномальная жара» 14:52
Лена Елькина
Sanktpēterburga   P4158 «Понаехавшие» 13:16
Роман Ельцов
Maskava   P481 «Фасольки» 10:42
Александра Емельянова
Maskavas apgabals   P4124 «Мы любим винишко!» 12:08
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   P419 «Было бы нелепо» 08:38
Анастасия Ермолаева
Maskava   P4160 «Союз ЗЗ» 13:20
Ольга Еськина
Ļeņingradas apgabals   P403 «Гаврюша» 08:06
Женя Жаворонкова
Sanktpēterburga   P455 «Ангельские глазки» 09:50
Камилла Жданова
Sanktpēterburga   P4165 «Мармышкина каша» 13:30
Анастасия Журавлева
Sanktpēterburga   P4234 «NASA» 15:48
Николай Залевский
Sanktpēterburga   P4233 «Параноики» 15:46
Елена Залесова
Sanktpēterburga   P4217 «Дикие булочники» 15:14
Татьяна Заречнева
Sanktpēterburga   P4222 «Жизнь Пи» 15:24
Даша Заруцкая
Maskava   P4135 «Два инженера и юрист» 12:30
Татьяна Звиненко
Sanktpēterburga   P4167 «Малыш и Ко» 13:34
Дмитрий Зеркаленков
Maskava   P406 «семь верст не крюк» 08:12
Татьяна Зиноевич
Sanktpēterburga   P4116 «Дружба» 11:52
Алексей Зорин
Maskava   P4123 «Коты» 12:06
Дмитрий Зубов
Maskava   P4223 «Сфинкс» 15:26
Анастасия Зыкова
Maskava   P402 «Санрррр» 08:04
Антон Иванов
Sanktpēterburga   P4114 «Шаман» 11:48
Валерий Иванов
Maskava   P4148 «сладкий клён» 12:56
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   P476 «Рында» 10:32
Александра Иванова
Sanktpēterburga   P4114 «Шаман» 11:48
Виктория Иванова
Sanktpēterburga   P4114 «Шаман» 11:48
Лидия Иванова
Sanktpēterburga   P4114 «Шаман» 11:48
Надежда Иванова
Sanktpēterburga   P476 «Рында» 10:32
Нина Иванова
Sanktpēterburga   P401 «Валенки» 08:02
Елена Иволгина
Sanktpēterburga   P4192 «Львы Панджшера» 14:24
Михаил Ившин
Sanktpēterburga   P4101 «МАМАМИ-Я» 11:22
Елена Измайлова
Sanktpēterburga   P4104 «Реванш и пряники» 11:28
Женя Ингеройнен
Sanktpēterburga   P4147 «Камильфо» 12:54
Сергей Инк
Sanktpēterburga   P4157 «черный бегемот» 13:14
Инна Исанова
Maskava   P417 «Квартет Ъ» 08:34
Фаризат Исембергенова
Sanktpēterburga   P4170 «Нестандарт» 13:40
Алина Казаринова
Sanktpēterburga   P4204 «Стерлёдки» 14:48
Марина Казначеева
Sanktpēterburga   P4206 «Аномальная жара» 14:52
Илья Калинин
Sanktpēterburga   P4103 «Кит и компания» 11:26
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   P415 «Крутые бобры» 08:30
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   P415 «Крутые бобры» 08:30
Женя Карабасов
Sanktpēterburga   P4158 «Понаехавшие» 13:16
Мария Карасёва
Sanktpēterburga   P4232 «Огненное Сердце» 15:44
Татьяна Карелина
Sanktpēterburga   P4101 «МАМАМИ-Я» 11:22
Михаил Карманов
Sanktpēterburga   P433 «Rosas Pandan» 09:06
Екатерина Кармина
Sanktpēterburga   P4170 «Нестандарт» 13:40
Максим Катаев
Sanktpēterburga   P4100 «Ну, погоди» 11:20
Анастасия Катаева
Sanktpēterburga   P4100 «Ну, погоди» 11:20
Екатерина Каташ
Maskava   P4151 «Атака еще не в курсе» 13:02
Анна Кашайкина
Sanktpēterburga   P4234 «NASA» 15:48
Юлия Килимчук
Sanktpēterburga   P4226 «Якобы домохозяйки и Кирюша» 15:32
Константин Киселев
Sanktpēterburga   P4236 «Пуля» 15:52
Дарья Киселёва
Sanktpēterburga   P4158 «Понаехавшие» 13:16
Екатерина Климаченкова
Maskava   P4152 «Тигрыси» 13:04
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   P470 «las tortugas» 10:20
Олег Князькин
Maskava   P490 «Сагарматха» 11:00
Фёдор Коган
Maskava   P4237 «Чаёк» 15:54
Алексей Колобашкин
Maskava   P4153 «Перелётный птиц» 13:06
Ксения Колотуха
Sanktpēterburga   P497 «Болтаи Шалтаи» 11:14
Антонина Кондакова
Sanktpēterburga   P4111 «ПИТА» 11:42
Анастасия Кондратенко
Sanktpēterburga   P455 «Ангельские глазки» 09:50
Людмила Коновалова
Sanktpēterburga   P4110 «Абра-абра» 11:40
Юля Копылова
Maskava   P466 «Слоны летят» 10:12
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   P4161 «Мы из Екб» 13:22
Антон Корженевский
Jekaterinburga   P4161 «Мы из Екб» 13:22
Максим Кормаков
Sanktpēterburga   P4100 «Ну, погоди» 11:20
Юля Корнеева
Sanktpēterburga   P456 «Мы Кстати» 09:52
Максим Косарев
Sanktpēterburga   P4101 «МАМАМИ-Я» 11:22
Ирина Кочегарова
Sanktpēterburga   P4222 «Жизнь Пи» 15:24
Кирилл Кочетов
Sanktpēterburga   P4178 «Прямо и пешком» 13:56
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   P4214 «Улыбаемся и машем» 15:08
Светлана Крекова
Maskava   P460 «Команда Б» 10:00
Дария Криворучко
Maskava   P4129 «Ёперный театр» 12:18
Юлия Крикун
Maskava   P4151 «Атака еще не в курсе» 13:02
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   P488 «Летучие голландцы» 10:56
Елена Крутилина
Maskavas apgabals   P4184 «DreamTeam#» 14:08
Наталья Крылова
Sanktpēterburga   P4181 «кокос» 14:02
Рита Крылова
Sanktpēterburga   P440 «МаБоМаМаМа» 09:20
Юлия Крылова
Sanktpēterburga   P454 «Малютки» 09:48
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   P4199 «Семейные люди» 14:38
Екатерина Кудряшова
Sanktpēterburga   P467 «Институт благородных девиц» 10:14
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   P498 «Доходяги» 11:16
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   P4161 «Мы из Екб» 13:22
Зоя Кузнецова
Sanktpēterburga   P4220 «Выползни» 15:20
Ирина Кузнецова
Maskava   P4196 «DreamTeam» 14:32
Александр Кузьмин
Maskava   P453 «Компот» 09:46
Анна Кустова
Maskava   P4176 «Кустарник» 13:52
Денис Кутишенко
Sanktpēterburga   P4229 «Курочки» 15:38
Ольга Кухтенкова
Sanktpēterburga   P467 «Институт благородных девиц» 10:14
Светлана Лазарева
Sanktpēterburga   P444 «Таганий Рог» 09:28
Андрей Ланцов
Sanktpēterburga   P477 «Ветеранцы на прогулке» 10:34
Елена Ланцова
Sanktpēterburga   P477 «Ветеранцы на прогулке» 10:34
Рустам Латипов
Sanktpēterburga   P4217 «Дикие булочники» 15:14
Василий Лебедев
Maskava   P4126 «солнышки!» 12:12
Олег Лебедев
Sanktpēterburga   P4197 «Пятый Элефант» 14:34
Дарья Лебедева
Sanktpēterburga   P4174 «Два холма» 13:48
Екатерина Лебедева
Sanktpēterburga   P4188 «Атомный десант с прицепом» 14:16
Нина Левинсон
Maskava   P466 «Слоны летят» 10:12
Александра Леонтьева
Maskava   P439 «Пятница» 09:18
Кристина Ли
Maskava   P4107 «Союз З» 11:34
Жоржи Лидский
Sanktpēterburga   P483 «Сергий-капустник,Сергуня-курятник,Серхио-Табуретник,Серж Радонеж» 10:46
Катя Лотарева
Sanktpēterburga   P443 «Снежинки» 09:26
Софья Лукина
Sanktpēterburga   P4200 «Улитки 2.0» 14:40
Егор Любимский
Maskava   P462 «Интеллигенция» 10:04
Андрей Майков
Maskava   P452 «Ивара» 09:44
Александр Макеев
Maskava   P432 «Адуванчиг» 09:04
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   P427 «Qq» 08:54
Анастасия Маркарян
Sanktpēterburga   P4200 «Улитки 2.0» 14:40
Сергей Медведев
Sanktpēterburga   P4239 «Группа К» 15:58
Евгения Мещерякова
Maskava   P4107 «Союз З» 11:34
Роман Микитюк
Maskava   P4149 «Пингвины.Свежие» 12:58
Александр Милов
Maskava   P492 «Простые числа» 11:04
Наталья Милусь
Sanktpēterburga   P4170 «Нестандарт» 13:40
Ирина Мирошникова
Maskava   P457 «RSbobRS» 09:54
Антон Митрофанов
Sanktpēterburga   P4180 «Сервелат» 14:00
Дарьяна Митьковец
Sanktpēterburga   P486 «Бегущие матрешки» 10:52
Надежда Митьковец
Sanktpēterburga   P486 «Бегущие матрешки» 10:52
Владимир Михайлов
Sanktpēterburga   P4177 «А все не зря!» 13:54
Мария Михайлова
Sanktpēterburga   P4141 «Leone di San Marco» 12:42
Мария [Хо] Михеенко
Sanktpēterburga   P4119 «В.МЮСли» 11:58
Лидия Михина
Sanktpēterburga   P4221 «Питерские гуляки» 15:22
Дарья Мольдон
Sanktpēterburga   P4157 «черный бегемот» 13:14
Михаил Морозов
Maskava   P491 «frog-music» 11:02
Екатерина Морозова
Sanktpēterburga   P408 «Невозможно Yellow Cat и Куриные Лапы» 08:16
Антон Моторков
Maskavas apgabals   P4124 «Мы любим винишко!» 12:08
Марк Мурашко
Maskava   P453 «Компот» 09:46
Татьяна Мурашова
Sanktpēterburga   P420 «Тысяча извинений» 08:40
Амина Мусина
Maskava   P4107 «Союз З» 11:34
Камила Мусина
Maskava   P4160 «Союз ЗЗ» 13:20
Ольга Мышлецова
Maskava   P450 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:40
Ксеня Мясникова
Sanktpēterburga   P4139 «R2D2» 12:38
Ирина Наумчук
Sanktpēterburga   P4218 «Берёзовый фарш» 15:16
Николай Немировский
Sanktpēterburga   P4230 «Морковки&Редиски» 15:40
Лариса Нестерова
Sanktpēterburga   P4130 «Маленькая лошадка» 12:20
Владимир Никитин
Maskava   P439 «Пятница» 09:18
Юлия Николаева
Sanktpēterburga   P4218 «Берёзовый фарш» 15:16
Анна Носова
Sanktpēterburga   P412 «Улетайки» 08:24
Юля Нураева
Sanktpēterburga   P4119 «В.МЮСли» 11:58
Виктория Оберг
Viborga   P4175 «Два города» 13:50
Петр Окунев
Sanktpēterburga   P4144 «MCTeam» 12:48
Станислав Орлов
Sanktpēterburga   P4234 «NASA» 15:48
Саша П
Maskava   P448 «Девочка и буржуй» 09:36
Вероника Павлова
Sanktpēterburga   P483 «Сергий-капустник,Сергуня-курятник,Серхио-Табуретник,Серж Радонеж» 10:46
Мария Панова
Sanktpēterburga   P4150 «Белый Ус» 13:00
Анастасия Панфилова
Sanktpēterburga   P4208 «АППА» 14:56
Никита Пархоменко
Sanktpēterburga   P447 «Дважды два» 09:34
Сергей Пархоменко
Sanktpēterburga   P447 «Дважды два» 09:34
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   P428 «Арто» 08:56
Василий Петров
Maskava   P492 «Простые числа» 11:04
Кира Петрова
Sanktpēterburga   P4159 «Три тонны мармелада» 13:18
Татьяна Петрова
Maskava   P418 «Тормозята» 08:36
Яна Пикалева
Sanktpēterburga   P440 «МаБоМаМаМа» 09:20
Даниил Писанов
Sanktpēterburga   P4106 «Море» 11:32
Ирина Поваренкина
Krasnojarska   P482 «Улитки» 10:44
Илья Погодаев
Maskava   P439 «Пятница» 09:18
Константин Подгайский
Sanktpēterburga   P4109 «keepsake» 11:38
Владимир Подгузов
Sanktpēterburga   P4219 «Торпеды» 15:18
Владимир Подьяков
Sanktpēterburga   P484 «Билет на балет» 10:48
Мария Подьякова
Sanktpēterburga   P484 «Билет на балет» 10:48
Юлия Порядина
Sanktpēterburga   P4209 «мультяшки» 14:58
Анна Потапова
Sanktpēterburga   P4106 «Море» 11:32
Екатерина Правдина
Sanktpēterburga   P4182 «Идём по азимуту» 14:04
Наталья Просвирова
Maskava   P457 «RSbobRS» 09:54
Александра Прохрова
Maskava   P4188 «Атомный десант с прицепом» 14:16
Светлана Пунина
Sanktpēterburga   P4104 «Реванш и пряники» 11:28
Виктория Путилина
Sanktpēterburga   P4218 «Берёзовый фарш» 15:16
Александра Пятышева
Sanktpēterburga   P4180 «Сервелат» 14:00
Петр Рабизо
Sanktpēterburga   P4111 «ПИТА» 11:42
Гванца Размадзе
Maskava   P4191 «миньоны» 14:22
Игорь Ревзин
Sanktpēterburga   P4228 «Turtle Power» 15:36
Александра Решетникова
Sanktpēterburga   P4200 «Улитки 2.0» 14:40
Марина Рубина
Sanktpēterburga   P401 «Валенки» 08:02
Антонина Румянцева
Sanktpēterburga   P461 «ТИХО-ходы» 10:02
Дарья Рылова
Sanktpēterburga   P461 «ТИХО-ходы» 10:02
Алена Сазонова
Sanktpēterburga   P4226 «Якобы домохозяйки и Кирюша» 15:32
Пётр Самарин
Samara   P458 «4 шавермы, пожалуйста» 09:56
Мария Самарина
Samara   P458 «4 шавермы, пожалуйста» 09:56
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   P451 «братство кольца» 09:42
Елена Сафонова
Maskava   P4188 «Атомный десант с прицепом» 14:16
Наталья Селезнева
Sanktpēterburga   P445 «Барсы» 09:30
Иван Сенин
Sanktpēterburga   P4220 «Выползни» 15:20
Мария Сенина
Sanktpēterburga   P4220 «Выползни» 15:20
Александр Сергеев
Sanktpēterburga   P4232 «Огненное Сердце» 15:44
Анастасия Сергеева
Maskava   P464 «Батяня Вомбат» 10:08
Елена Сергеева
Sanktpēterburga   P486 «Бегущие матрешки» 10:52
Зоя Сергеева
Sanktpēterburga   P4207 «Имени третьего медвежонка» 14:54
Ольга Сидоренкова
Sanktpēterburga   P4222 «Жизнь Пи» 15:24
Кирилл Сизов
Sanktpēterburga   P4185 «Зуй» 14:10
Яков Сироткин
Sanktpēterburga   P4173 «Черный символ» 13:46
Сергей Скобликов
Sanktpēterburga   P4221 «Питерские гуляки» 15:22
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   P4206 «Аномальная жара» 14:52
Анна Смирнова
Sanktpēterburga   P4217 «Дикие булочники» 15:14
Виктория Смирнова
Maskava   P4107 «Союз З» 11:34
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   P488 «Летучие голландцы» 10:56
Полина Смирнова
Sanktpēterburga   P488 «Летучие голландцы» 10:56
Леонид Снегирев
Maskava   P4162 «Карри кретинизм» 13:24
Андрей Совельев
Sanktpēterburga   P4238 «Тренога» 15:56
Алиса Соколова
Maskava   P4223 «Сфинкс» 15:26
Татьяна Соколова
Sanktpēterburga   P4224 «Чайники» 15:28
Александр Сопрунов
Maskava   P4120 «ЦурикатЫ» 12:00
Ирина Сотникова
Sanktpēterburga   P4111 «ПИТА» 11:42
Анастасия Сперанская
Maskava   P4113 «Сладкий сон» 11:46
Гордей Степанов
Sanktpēterburga   P425 «Ледышки» 08:50
Константин Стетюха
Sanktpēterburga   P4195 «Павлов Плюс» 14:30
Ольга Стрижнёва
Sanktpēterburga   P4236 «Пуля» 15:52
Алексей Стыценко
Maskava   P4136 «Четыре» 12:32
Алексей Судаков
Sanktpēterburga   P476 «Рында» 10:32
Наталия Судакова
Sanktpēterburga   P476 «Рында» 10:32
Валентина Сунцова
Maskava   P4113 «Сладкий сон» 11:46
Ольга Тарасова
Sanktpēterburga   P446 «Без тормозов!» 09:32
Николай Таратин
Sanktpēterburga   P4183 «Cпортивные олени» 14:06
Елена Таратина
Sanktpēterburga   P4183 «Cпортивные олени» 14:06
Леонид Терлецкий
Sanktpēterburga   P4147 «Камильфо» 12:54
Полина Тикко
Sanktpēterburga   P4106 «Море» 11:32
Руслан Тимофеев
Sanktpēterburga   P434 «2112.ru» 09:08
Елена Тимошкина
Sanktpēterburga   P478 «Селедка на свободе» 10:36
Дмитрий Ткаченко
Maskava   P4151 «Атака еще не в курсе» 13:02
Анна Товбина
Maskava   P438 «счастье@есть» 09:16
Ольга Токарь
Maskavas apgabals   P424 «Оля, придумай название» 08:48
Елена Трубицина
Maskava   P4120 «ЦурикатЫ» 12:00
Александр Тюз
Sanktpēterburga   P4238 «Тренога» 15:56
Людмила Тюз
Sanktpēterburga   P4238 «Тренога» 15:56
Анастасия Тюменцева
Maskava   P4153 «Перелётный птиц» 13:06
Маргарита Тюрина
Maskava   P4131 «10 мамонтов» 12:22
Александр Усачёв
Sanktpēterburga   P475 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:30
Катюха Устинова
Sanktpēterburga   P433 «Rosas Pandan» 09:06
Марина Устинович
Sanktpēterburga   P4209 «мультяшки» 14:58
Антон Уторов
Sanktpēterburga   P455 «Ангельские глазки» 09:50
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   P4117 «кли-кли» 11:54
Алина Филиппова
Sanktpēterburga   P4171 «СЮДА» 13:42
Жека Фомина
Maskava   P4135 «Два инженера и юрист» 12:30
Сергей Фроликов
Maskava   P457 «RSbobRS» 09:54
Ксения Харченко
Maskava   P490 «Сагарматха» 11:00
Татьяна Харченко
Maskava   P490 «Сагарматха» 11:00
Дамир Хисматуллин
Kazaņa   P404 «Космос» 08:08
Кадрия Хисматуллина
Kazaņa   P404 «Космос» 08:08
Лейсан Хисматуллина
Kazaņa   P404 «Космос» 08:08
Николай Хохлов
Sanktpēterburga   P4146 «Хранители ключей» 12:52
Сергей Хрупов
Maskava   P4132 «Самогонщики» 12:24
Яна Чаруйская
Maskava   P436 «Слонопотамы» 09:12
Андрей Черников
Sanktpēterburga   P415 «Крутые бобры» 08:30
Сергей Чечулин
Sanktpēterburga   P4143 «Вожди» 12:46
Александр Чигорин
Maskava   P438 «счастье@есть» 09:16
Анна Чирина
Sanktpēterburga   P4169 «Три брюнетки» 13:38
Мария Чиркова
Maskava   P489 «Тюлени» 10:58
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   P465 «Божьи одуванчики» 10:10
Ростислав Чурилов
Sanktpēterburga   P4147 «Камильфо» 12:54
Мария Чурилова
Sanktpēterburga   P4165 «Мармышкина каша» 13:30
Даша Шевцова
Sanktpēterburga   P4112 «Команда Z» 11:44
Евгения Шереметьева
Maskava   P4120 «ЦурикатЫ» 12:00
Яна Шульман
Maskava   P4191 «миньоны» 14:22
Андрей Щеголев
Sanktpēterburga   P4138 «Щегольки» 12:36
Евгения Щеголева
Sanktpēterburga   P4138 «Щегольки» 12:36
Георгий Юзефович
Sanktpēterburga   P4206 «Аномальная жара» 14:52
Артемий Юренков
Maskava   P480 «Золотистый бандикут» 10:40
Борис Яковлев
Sanktpēterburga   P440 «МаБоМаМаМа» 09:20
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   P440 «МаБоМаМаМа» 09:20
Милена Яковлева
Sanktpēterburga   P494 «Мировое господство» 11:08
Роман Якушев
Sanktpēterburga   P446 «Без тормозов!» 09:32
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P400 08:00 Уголочек неба

P400

P401 08:02 Валенки

P401

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

СПбГЭУ
P402 08:04 Санрррр

P402

Анастасия Зыкова

Maskava

P403 08:06 Гаврюша

P403

Ольга Еськина

Ļeņingradas apgabals

P404 08:08 Космос
Дамир Хисматуллин

Kazaņa

Кадрия Хисматуллина

Kazaņa

Лейсан Хисматуллина

Kazaņa

P405 08:10 Теплый и клечатый

P405

P406 08:12 семь верст не крюк

P406

Дмитрий Зеркаленков

Maskava

P407 08:14 Френды

P407

Kris Shemet

Sanktpēterburga

Ирина Друккер

Sanktpēterburga

P408 08:16 Невозможно Yellow Cat и Куриные Лапы

P408

Екатерина Морозова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , Inline
P409 08:18 Руки-Крюки

P409

Екатерина Лазо

Sanktpēterburga

Никита Лазо

Sanktpēterburga

P410 08:20 ribokot

P410

P411 08:22 Семейство кошачьих

P411

НИТУ МИСиС , Мос.Технологич.Университет
P412 08:24 Улетайки

P412

Анна Носова

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена
P413 08:26 Сурикаты Васьки

P413

P415 08:30 Крутые бобры

P415

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Андрей Черников

Sanktpēterburga

Аничков лицей , СПбГЭУ , Санкт-Петербург , СПбГПУ , Электросила
P416 08:32 Strawberry fields forever

P416

РГГМУ , гидрофак , метеофак
P417 08:34 Квартет Ъ

P417

Olesya Mironova

Maskava

Denis Shragin

Maskavas apgabals

Инна Исанова

Maskava

P418 08:36 Тормозята

P418

Алеша Войцик

Maskava

Иван Войцик

Maskava

Татьяна Петрова

Maskava

P419 08:38 Было бы нелепо

P419

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

P420 08:40 Тысяча извинений

P420

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Татьяна Мурашова

Sanktpēterburga

P421 08:42 Зер гут два

P421

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

P422 08:44 Настя и Медведь

P422

P423 08:46 Тоторо

P423

P424 08:48 Оля, придумай название

P424

Сергей Крепский

Maskavas apgabals

Ольга Токарь

Maskavas apgabals

аллах
P425 08:50 Ледышки

P425

Аленка Савина

Sanktpēterburga

Гордей Степанов

Sanktpēterburga

ПГУПС , НИУ ИТМО
P426 08:52 +1

P426

P427 08:54 Qq

P427

Светлана Малашенко

Sanktpēterburga

P428 08:56 Арто

P428

Надежда Пенкрат

Sanktpēterburga

P429 08:58 Все ушли, а мы остались

P429

Андрей Вондрухов

Maskava

P430 09:00 Пепелац
Илья Викторов

Sanktpēterburga

Ксения Воробьева

Sanktpēterburga

P431 09:02 Бродячий зоопарк

P431

Лилия Абдулина

Sanktpēterburga

Екатерина Вербицкая

Sanktpēterburga

P432 09:04 Адуванчиг

P432

Александр Макеев

Maskava

P433 09:06 Rosas Pandan

P433

Татьяна Дудук

Sanktpēterburga

Михаил Карманов

Sanktpēterburga

Катюха Устинова

Sanktpēterburga

РазДельный Сбор , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГПУ , ЧГК
P434 09:08 2112.ru
Руслан Тимофеев

Sanktpēterburga

P435 09:10 ХОвринские ХОдоки

P435

P436 09:12 Слонопотамы

P436

Полина Даниличева

Maskava

Яна Чаруйская

Maskava

P437 09:14 КанальЯ

P437

Алена Бондарь

Sanktpēterburga

Люся Буравцова

Sanktpēterburga

P438 09:16 счастье@есть

P438

Анна Товбина

Maskava

Александр Чигорин

Maskava

P439 09:18 Пятница

P439

Александра Леонтьева

Maskava

Владимир Никитин

Maskava

Илья Погодаев

Maskava

P440 09:20 МаБоМаМаМа

P440

Рита Крылова

Sanktpēterburga

Яна Пикалева

Sanktpēterburga

Борис Яковлев

Sanktpēterburga

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

P441 09:22 Умный Кот

P441

Мария Спирина

Sanktpēterburga

Валентина Борисова

Sanktpēterburga

P442 09:24 Больные (к)олени

P442

610
P443 09:26 Снежинки

P443

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

Катя Лотарева

Sanktpēterburga

P444 09:28 Таганий Рог

P444

Андрей Лазарев

Sanktpēterburga

Светлана Лазарева

Sanktpēterburga

ГУАП , Банк Санкт-Петербург , Санкт-Петербург
P445 09:30 Барсы

P445

Андрей Горячев

Sanktpēterburga

Алёна Горячева

Sanktpēterburga

Наталья Селезнева

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
P446 09:32 Без тормозов!

P446

Павел Бренс

Sanktpēterburga

Алексей Витязев

Sanktpēterburga

Ольга Тарасова

Sanktpēterburga

Роман Якушев

Sanktpēterburga

СПбГЛТУ , СПбГМТУ
P447 09:34 Дважды два
Никита Пархоменко

Sanktpēterburga

Сергей Пархоменко

Sanktpēterburga

P448 09:36 Девочка и буржуй

P448

Саша П

Maskava

P449 09:38 Сферический конь

P449

Сергей Александров

Maskava

Андрей Дроголюб

Maskava

P450 09:40 Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль

P450

Ольга Мышлецова

Maskava

Москва , Азбука Вкуса
P451 09:42 братство кольца

P451

П Б

Maskava

Алига Голикова

Maskavas apgabals

Лизка Самойлова

Sanktpēterburga

МГТУ им. Н.Э.Баумана , СПбГУ
P452 09:44 Ивара

P452

Роман Васильев

Maskava

Ирина Горбунова

Maskava

Андрей Майков

Maskava

P453 09:46 Компот

P453

Александр Кузьмин

Maskava

Марк Мурашко

Maskava

P454 09:48 Малютки

P454

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Юлия Крылова

Sanktpēterburga

P455 09:50 Ангельские глазки

P455

Петр Сургай

Sanktpēterburga

Женя Жаворонкова

Sanktpēterburga

Анастасия Кондратенко

Sanktpēterburga

Антон Уторов

Sanktpēterburga

P456 09:52 Мы Кстати

P456

Юля Корнеева

Sanktpēterburga

P457 09:54 RSbobRS

P457

Валерий Бицоев

Maskava

Ирина Мирошникова

Maskava

Наталья Просвирова

Maskava

Сергей Фроликов

Maskava

P458 09:56 4 шавермы, пожалуйста

P458

Александр Деревягин

Maskava

Пётр Самарин

Samara

Мария Самарина

Samara

P459 09:58 Улица Красных Зорь

P459

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

Ольга Верутина

Sanktpēterburga

P460 10:00 Команда Б

P460

Светлана Крекова

Maskava

P461 10:02 ТИХО-ходы

P461

Антонина Румянцева

Sanktpēterburga

Дарья Рылова

Sanktpēterburga

P462 10:04 Интеллигенция
Anton Fakhriev

Maskava

Yulia Moiseeva

Maskava

Егор Любимский

Maskava

P463 10:06 Литерра-2

P463