Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Lisa Andreeva
Sanktpēterburga   P416 «НЁХ» 08:32
Elena Blyumina
Maskava   P471 «Точка бифуркации-2» 10:22
Valentin Efimov
Sanktpēterburga   P4133 «Неудержимые» 12:26
Olga Erkina
Maskava   P4116 «Калайдеры+» 11:52
Natalia Levtsova
Sanktpēterburga   P495 «МышиМы» 11:10
Tanya Nayashkova
Maskava   P4157 «Тоторо» 13:14
Sergei Selianinov
Sanktpēterburga   P491 «Машина» 11:02
Kris Shemet
Sanktpēterburga   P4172 «Friends style» 13:44
Andrew Smirnov
Maskava   P492 «Помешанное пюре» 11:04
Sofya Sokhareva
Sanktpēterburga   P4178 «Соня и ее котики» 13:56
Павел Аксенов
Sanktpēterburga   P4200 «восемьдесятвосемь» 14:40
Елена Александровская
Sanktpēterburga   P486 «Туррристы с ромашкой» 10:52
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   P410 «Это всё трамвай!» 08:20
Ася Аркадьева
Sanktpēterburga   P4237 «Бредущие хрюни» 15:54
Элина Арсеньева
Sanktpēterburga   P4177 «Партизаны полной луны» 13:54
Сергей Архангельский
Maskava   P406 «Zигры» 08:12
Ульяна Балобейко
Sanktpēterburga   P4239 «Miami!» 15:58
Ирина Баскакова
Maskava   P4104 «Петробамбук» 11:28
Анна Батова
Sanktpēterburga   P485 «Доходяги» 10:50
Мария Белинская
Sanktpēterburga   P437 «Лопе де Вега» 09:14
Ирина Белова
Sanktpēterburga   P4153 «Ингерманландцы» 13:06
Надежда Беляева
Sanktpēterburga   P4202 «Променад» 14:44
Вадим Блинков
Sanktpēterburga   P4193 «КОСМОС-ДЕТКА» 14:26
Павел Блышко
Sanktpēterburga   P472 «Палема» 10:24
Света Боголюбова
Sanktpēterburga   P417 «Переподвыподверт» 08:34
Валентина Борисова
Sanktpēterburga   P4112 «Имбирный мёд» 11:44
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   P4217 «Франкенвини» 15:14
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   P4188 «Муми-мамы» 14:16
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   P431 «Суслички» 09:02
Елена Васильева
Sanktpēterburga   P4140 «Прайм» 12:40
Вера Великородная
Maskava   P492 «Помешанное пюре» 11:04
анастасия вербанова
Sanktpēterburga   P4196 «БезТормозов!» 14:32
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   P498 «Пешеходы» 11:16
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P468 «keepsake» 10:16
Лариса Водопьянова
Sanktpēterburga   P4166 «Львята» 13:32
Сергей Галкин
Jekaterinburga   P4205 «Ходоки с Урала» 14:50
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   P4201 «Клан Сусаниных» 14:42
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   P4121 «Торопыги» 12:02
Виталий Генералов
Maskava   P401 «Генераторы» 08:02
Ольга Гнетова
Maskava   P479 «Ходилки» 10:38
Анастасия Голант
Sanktpēterburga   P470 «Сборная России по Аэрохоккею (СРА)» 10:20
Валерия Головина
Sanktpēterburga   P4118 «Nerds» 11:56
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P4111 «Leone di San Marco» 11:42
Ольга Градова
Sanktpēterburga   P4128 «Птицы гордые» 12:16
Ксения Григорьева
Sanktpēterburga   P4162 «19 плюс» 13:24
Юлия Гулак
Sanktpēterburga   P4149 «TheBestofTheBest» 12:58
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   P4210 «Фейхоа» 15:00
Людмила Гурьева
Maskava   P428 «БУВАГЛИВы без БУВА» 08:56
Александра Демидова
Sanktpēterburga   P469 «A2» 10:18
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   P442 «las tortugas» 09:24
Наталья Долгушина
Sanktpēterburga   P4138 «Мятущиеся морские миноги» 12:36
Татьяна Дремова
Sanktpēterburga   P4101 «До пятницы совершенно свободны» 11:22
Алексей Друккер
Sanktpēterburga   P4172 «Friends style» 13:44
Ирина Друккер
Sanktpēterburga   P4172 «Friends style» 13:44
Саша Думаревский
Maskava   P4210 «Фейхоа» 15:00
Таня Дынькова
Maskava   P4165 «Эклеры» 13:30
Надежда Евстифеева
Sanktpēterburga   P413 «Упругие Ягодички» 08:26
Екатерина Елистратова
Sanktpēterburga   P4137 «Ромашка» 12:34
Егор Ермаков
Sanktpēterburga   P4118 «Nerds» 11:56
Василиса Жильникова
Sanktpēterburga   P4142 «От Двух до Пяти» 12:44
Ирина Загумёнова
Maskava   P4156 «ИКар_ТК МГТУ» 13:12
Валерия Зайберт
Sanktpēterburga   P4226 «НашЛось» 15:32
Саня Закирова
Maskava   P4131 «Сюрприз с Кокосом» 12:22
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   P4195 «Серпентарий» 14:30
Елена Зверева
Maskava   P414 «Чебурашки» 08:28
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   P4217 «Франкенвини» 15:14
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   P490 «Ленивые опоссумы» 11:00
Нина Иванова
Sanktpēterburga   P451 «Валенки» 09:42
Маша Иващенко
Maskava   P4125 «Главное - Хвост!» 12:10
Елена Игнатова
Sanktpēterburga   P4111 «Leone di San Marco» 11:42
Инна Игнашова
Sanktpēterburga   P470 «Сборная России по Аэрохоккею (СРА)» 10:20
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   P431 «Суслички» 09:02
Валерия Иринчинова
Sanktpēterburga   P4164 «Дон Педро» 13:28
Андрей Карелин
Sanktpēterburga   P4184 «chuchundra» 14:08
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   P433 «Улетайки» 09:06
Оксана Каспер
Maskava   P471 «Точка бифуркации-2» 10:22
Вера Кипяткова
Sanktpēterburga   P499 «Курс Фурье» 11:18
Анастасия Киселева
Sanktpēterburga   P466 «Киселяшки» 10:12
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   P4145 «Тρίψτε κάστορ&am» 12:50
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   P417 «Переподвыподверт» 08:34
Татьяна Константинова
Sanktpēterburga   P4175 «Витвики» 13:50
Лера Корнеева
Maskava   P484 «Улитки-Про» 10:48
Наталия Корнилова
Sanktpēterburga   P4222 «Веселушки» 15:24
Денис Корольков
Sanktpēterburga   P4115 «DannyJoy» 11:50
Дмитрий Котов
Sanktpēterburga   P4100 «Питерские шагомеры» 11:20
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   P4176 «Трое в лодке, не считая Подольской» 13:52
Таня Кузьмина
Sanktpēterburga   P4142 «От Двух до Пяти» 12:44
Лера Куксова
Sanktpēterburga   P492 «Помешанное пюре» 11:04
Иван Кургузов
Maskava   P489 «Звезда» 10:58
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   P443 «Фи» 09:26
Светлана Лабуз
Maskava   P4107 «Каштаны» 11:34
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   P4207 «Медвежоник» 14:54
Анастасия Лапина
Sanktpēterburga   P4121 «Торопыги» 12:02
Татьяна Левичева
Puškina   P417 «Переподвыподверт» 08:34
Екатерина Лещинер
Maskava   P426 «Семейство кошачьих» 08:52
Святослав Липей
Maskava   P484 «Улитки-Про» 10:48
Елена Лосева
Maskava   P406 «Zигры» 08:12
Инна Лукьянова
Maskava   P487 «Только вперед!» 10:54
Татьяна Майорова
Maskavas apgabals   P405 «пятьдесят8» 08:10
Анастасия Максим
Sanktpēterburga   P4123 «А лось-то тут причем?» 12:06
Наталья Матвеева
Sanktpēterburga   P4134 «Две столицы» 12:28
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   P4152 «Один за всех» 13:04
Наталия Мильштейн
Maskava   P482 «Пятница» 10:44
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   P4189 «Флеш» 14:18
Анна Моисеенко
Sanktpēterburga   P425 «Болтаи Шалтаи» 08:50
Настя Морозова
Sanktpēterburga   P429 «ITоТЫ» 08:58
Сергей Муравьёв
Sanktpēterburga   P4141 «В ожидании апельсина» 12:42
Татьяна Муравьёва
Sanktpēterburga   P4168 «Хиппи полосатые» 13:36
Дмитрий Мягков
Sanktpēterburga   P499 «Курс Фурье» 11:18
Анастасия Нарижная
Maskava   P4206 «Тит и Ко» 14:52
Полина Начкина
Sanktpēterburga   P4220 «Шредингер кота» 15:20
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   P456 «Sonne und Nebel» 09:52
Дарья Неворотина
Maskava   P408 «Гравитино» 08:16
Дарья Николаева
Sanktpēterburga   P4192 «Командор Ваймс» 14:24
Анна Новикова
Sanktpēterburga   P461 «Капут Драконис» 10:02
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   P4138 «Мятущиеся морские миноги» 12:36
Юля Нураева
Sanktpēterburga   P422 «Супер Хо, Лю, ГаГаГа» 08:44
Татьяна Овчинникова
Maskava   P4171 «Счастливые девочки» 13:42
Николай Павлов
Sanktpēterburga   P4151 «Павлов Плюс» 13:02
Настя Павлюк
Sanktpēterburga   P4163 «Настенька» 13:26
Катерина Патрикеева
Sanktpēterburga   P4219 «Super Junior - Файтинг!» 15:18
Алена Платонова
Sanktpēterburga   P4213 «Балаган» 15:06
Ирина Полякова
Maskava   P4156 «ИКар_ТК МГТУ» 13:12
Александра Пшеничная
Sanktpēterburga   P427 «Блуждающие суслики» 08:54
Юлия Разумовская
Sanktpēterburga   P470 «Сборная России по Аэрохоккею (СРА)» 10:20
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   P424 «Было бы нелепо» 08:48
Татьяна Родионова
Sanktpēterburga   P4158 «нАПравление» 13:16
Надежда Румянцева
Sanktpēterburga   P4129 «Невозможно Yellow Cat & Куриные Лапы» 12:18
Галина Рыжик
Sanktpēterburga   P4199 «Улитки» 14:38
Екатерина Савельева
Maskava   P4110 «Кефир» 11:40
Аленка Савина
Sanktpēterburga   P448 «Команда» 09:36
Айрат Салахутдинов
Maskava   P487 «Только вперед!» 10:54
Руслан Салимгареев
Sanktpēterburga   P4158 «нАПравление» 13:16
Иван Самохвалов
Sanktpēterburga   P435 «У нас свои смешные картинки» 09:10
Андрей Свердлов
Sanktpēterburga   P486 «Туррристы с ромашкой» 10:52
Алексей Семёнов
Sanktpēterburga   P4126 «бабблбуббл» 12:12
Дарья Сененкова
Maskava   P457 «Трое в Питере, не считая Антона» 09:54
Дарья Сергеева
Sanktpēterburga   P4161 «Нога за ногу» 13:22
Екатерина Серова
Maskava   P480 «ОМГ!» 10:40
Тарас Симанив
Maskavas apgabals   P4139 «Апрельская осень» 12:38
Даша Скибо
Sanktpēterburga   P4131 «Сюрприз с Кокосом» 12:22
Павел Смирнов
Maskava   P487 «Только вперед!» 10:54
Мария Смирнова
Sanktpēterburga   P453 «Шагомеры» 09:46
Надежда Смирнова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P492 «Помешанное пюре» 11:04
Юлия Смирнова
Sanktpēterburga   P4119 «Cats» 11:58
Мария Сомова
Maskava   P4124 «Клей БФ» 12:08
Анастасия Судакова
Sanktpēterburga   P470 «Сборная России по Аэрохоккею (СРА)» 10:20
Снежана Сухова
Sanktpēterburga   P475 «Все возможно» 10:30
Анна Сытник
Sanktpēterburga   P4167 «Айдамы!» 13:34
Женик Терентьева
Sanktpēterburga   P435 «У нас свои смешные картинки» 09:10
Николай Терещук
Sanktpēterburga   P439 «R1C1» 09:18
Олег Титов
Maskavas apgabals   P473 «Маленькое бесполезное войско» 10:26
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P446 «Божьи одуванчики» 09:32
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   P445 «ТИХО-ходы» 09:30
Саша Туманова
Sanktpēterburga   P4218 «Сальвадор Гог» 15:16
Татьяна Узор
Sanktpēterburga   P420 «Малыш! Не надо!» 08:40
Александра Федорак
Sanktpēterburga   P4144 «Филь де кап» 12:48
Светлана Фёдоровых
Maskava   P409 «Черезрулька» 08:18
Дарья Федукович
Sanktpēterburga   P4145 «Тρίψτε κάστορ&am» 12:50
Ксения Фокина
Sanktpēterburga   P496 «Деловые люди» 11:12
Иван Фомин
Sanktpēterburga   P4225 «Лиска Ласка» 15:30
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   P424 «Было бы нелепо» 08:48
Олег Фролов
Maskava   P4124 «Клей БФ» 12:08
Олег Халиков
Sanktpēterburga   P4181 «Три-О» 14:02
Татьяна Харлашина
Sanktpēterburga   P4235 «пара-ходики» 15:50
Ольга Хасина
Maskava   P436 «Volna» 09:12
Елена Химочка
Sanktpēterburga   P4136 «Маша и Медведь» 12:32
Лена Хорошева
Sanktpēterburga   P4231 «Всё при нас» 15:42
Иван Цыганов
Sanktpēterburga   P4127 «Селедка на свободе» 12:14
Алина Чебочакова
Sanktpēterburga   P4191 «Orange Jews» 14:22
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   P481 «КоВер» 10:42
Марина Чичеурова
Maskava   P474 «Из созвездия Гончих Псов» 10:28
Елизавета Чудова
Sanktpēterburga   P486 «Туррристы с ромашкой» 10:52
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   P451 «Валенки» 09:42
Елена Швецова
Sanktpēterburga   P4121 «Торопыги» 12:02
Ксения Шигапова
Sanktpēterburga   P463 «Пока так» 10:06
Тая Щербий
Sanktpēterburga   P4172 «Friends style» 13:44
Мария Щербина
Sanktpēterburga   P438 «Сорок два» 09:16
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   P4194 «Мося и Co» 14:28
Ирина Якушева
Maskava   P415 «Лев Бонифаций» 08:30
лада bakal
Maskava   P418 «Рыбокот» 08:36
Anna Devyatova
Sanktpēterburga   P4221 «Носы» 15:22
Anton Fakhriev
Maskava   P423 «The Ups» 08:46
Ignat Kolesnichenko
Maskava   P4209 «Быть или не быть» 14:58
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   P460 «Ежи на отдыхе» 10:00
Андрей Антипин
Maskava   P4104 «Петробамбук» 11:28
Андрей Байда
Sanktpēterburga   P4113 «BTW» 11:46
Алексей Белецкий
Sanktpēterburga   P4197 «Манты» 14:34
Александр Белов
Sanktpēterburga   P4153 «Ингерманландцы» 13:06
Евгений Беляков
Sanktpēterburga   P402 «Хорошая команда» 08:04
Максим Бойко
Sanktpēterburga   P4143 «Блинчики» 12:46
Ольга Бондаренко
Sanktpēterburga   P440 «Плюс» 09:20
Vitaly Бухаркин
Maskava   P4104 «Петробамбук» 11:28
Елена Бучилина
Maskava   P430 «Музыка Ветра» 09:00
Михаил Веселов
Sanktpēterburga   P4179 «На твой вкус, гыгы.» 13:58
Нина Веселова
Sanktpēterburga   P4179 «На твой вкус, гыгы.» 13:58
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   P4199 «Улитки» 14:38
Елена Ворзапова
Sanktpēterburga   P493 «следопытчицы» 11:06
Сергей Воронов
Veļikijnovgoroda   P435 «У нас свои смешные картинки» 09:10
Эдуард Вторыгин
Sanktpēterburga   P4150 «ПоВтор» 13:00
Рауана Гавахунова
Sanktpēterburga   P4216 «4WD» 15:12
Айдар Галеев
Maskavas apgabals   P477 «Нас трудно сбить с пути - нам все равно куда идти» 10:34
Михаил Георгиевский
Sanktpēterburga   P407 «Ex ungue leonem» 08:14
Мария Григорьева
Sanktpēterburga   P455 «Пенумбра» 09:50
Людмила Давыдова
Maskava   P4186 «ЁжыГи» 14:12
Анастасия Добровольская
Sanktpēterburga   P442 «las tortugas» 09:24
Евгения Долгополова
Maskava   P4106 «Свобода - это рабство» 11:32
Василий Доммес
Sanktpēterburga   P480 «ОМГ!» 10:40
Олег Дрыгин
Maskava   P4185 «Киндер пингви» 14:10
Елена Евлоева
Rostova pie Donas   P412 «СК-61» 08:24
Софья Ефимова
Sanktpēterburga   P4133 «Неудержимые» 12:26
Антон Жуков
Sanktpēterburga   P4173 «Гимназисты и Ко» 13:46
Анна Зайцева
Maskava   P430 «Музыка Ветра» 09:00
Ирина Зверева
Maskava   P414 «Чебурашки» 08:28
Наталья Игнатенко
Maskava   P418 «Рыбокот» 08:36
Дмитрий Исканцев
Maskava   P497 «Мишки Гамми» 11:14
Оксана Камакина
Sanktpēterburga   P4122 «Вместе здорово!» 12:04
Юра Киселев
Sanktpēterburga   P466 «Киселяшки» 10:12
Роман Козлов
Sanktpēterburga   P4214 «Телепорт» 15:08
Наталия Константинова
Maskava   P432 «абра» 09:04
Светлана Конфеткина
Sanktpēterburga   P491 «Машина» 11:02
Виктория Корзникова
Sanktpēterburga   P474 «Из созвездия Гончих Псов» 10:28
Юлия Корсукова
Sanktpēterburga   P402 «Хорошая команда» 08:04
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   P468 «keepsake» 10:16
Екатерина Кудряшова
Sanktpēterburga   P456 «Sonne und Nebel» 09:52
Константин Кузнецов
Maskava   P444 «Цапонлак» 09:28
Наталья Кунгурцева
Jekaterinburga   P4224 «Туристы» 15:28
Дарья Купцова
Voroņeža   P4147 «neovita» 12:54
Елена Лапшина
Maskavas apgabals   P477 «Нас трудно сбить с пути - нам все равно куда идти» 10:34
Никита Лой
Sanktpēterburga   P4143 «Блинчики» 12:46
Константин М
Maskava   P479 «Ходилки» 10:38
Даня Макаров
Maskava   P403 «Винни Пух и все-все-все» 08:06
Сергей Макаров
Maskava   P4157 «Тоторо» 13:14
Андрей Максим
Sanktpēterburga   P4123 «А лось-то тут причем?» 12:06
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   P410 «Это всё трамвай!» 08:20
Скворцова Марина
Sanktpēterburga   P4169 «Человеченки» 13:38
Александра Монахова
Maskava   P4103 «Сагарматха» 11:26
Александра Морозкина
Maskava   P479 «Ходилки» 10:38
Алевтина Морозова
Sanktpēterburga   P4146 «Искатели приключений» 12:52
Ксеня Мясникова
Sanktpēterburga   P488 «R2-D2» 10:56
Руслан Никитин
Sanktpēterburga   P4140 «Прайм» 12:40
Илья Омельчук
Sanktpēterburga   P4158 «нАПравление» 13:16
Наталия Павлова
Sanktpēterburga   P4183 «Брют» 14:06
Татьяна Павлова
Sanktpēterburga   P4215 «Ypsylon» 15:10
Анастасия Панфилова
Sanktpēterburga   P4234 «Соляна» 15:48
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   P454 «Пассат» 09:48
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P4127 «Селедка на свободе» 12:14
Павел Пимошин
Sanktpēterburga   P4166 «Львята» 13:32
Наталья Полюшкова
Sanktpēterburga   P4167 «Айдамы!» 13:34
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   P450 «Царица полей» 09:40
Софья Прибылова
Maskava   P4186 «ЁжыГи» 14:12
Илья Птицын
Sanktpēterburga   P476 «Чингачгук» 10:32
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   P476 «Чингачгук» 10:32
Полина Пустовойт
Ļeņingradas apgabals   P4204 «Команда БУМ» 14:48
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   P472 «Палема» 10:24
Ульяна Пшеничная
Sanktpēterburga   P427 «Блуждающие суслики» 08:54
Александр Пшеничный
Sanktpēterburga   P427 «Блуждающие суслики» 08:54
Климентий Пшеничный
Sanktpēterburga   P427 «Блуждающие суслики» 08:54
Мария Пятышева
Maskavas apgabals   P459 «sempervirens» 09:58
Ирина Радюшкина
Sanktpēterburga   P425 «Болтаи Шалтаи» 08:50
Игорь Ревзин
Sanktpēterburga   P4191 «Orange Jews» 14:22
Мария Ревякина
Sanktpēterburga   P4130 «МАЛиНа» 12:20
Морев Роман
Maskava   P4120 «выдры в гетрах» 12:00
Марина Рупышева
Sanktpēterburga   P4232 «А нам лишь бы поржать!» 15:44
ольга самсонова
Maskava   P411 «Пиглетс» 08:22
Галя сафарова
Sanktpēterburga   P4117 «No name» 11:54
Олеся Семенова
Sanktpēterburga   P4236 «Внедорожники» 15:52
Екатерина Сергеева
Sanktpēterburga   P4228 «On the right way» 15:36
Александр Сидоров
Sanktpēterburga   P4198 «Забегосы» 14:36
Генри Сидоров
Sanktpēterburga   P4198 «Забегосы» 14:36
Анатолия Сидорова
Sanktpēterburga   P4198 «Забегосы» 14:36
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   P4182 «Теламоны» 14:04
Лариса Ситина
Maskava   P414 «Чебурашки» 08:28
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   P4174 «Лунтята» 13:48
Софья Соболь
Maskava   P460 «Ежи на отдыхе» 10:00
Ольга Соустина
Maskava   P4102 «Яблочный пешеход» 11:24
Павел Спигин
Sanktpēterburga   P4109 «Ефимистые филлипки» 11:38
Михаил Титов
Maskava   P4206 «Тит и Ко» 14:52
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   P452 «3872 Орка» 09:44
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   P452 «3872 Орка» 09:44
Елена Тищенкова
Maskava   P4131 «Сюрприз с Кокосом» 12:22
Екатерина Ткаченко
Sanktpēterburga   P483 «Кли-кли» 10:46
Юрий Трамбицкий
Sanktpēterburga   P4148 «С черникой» 12:56
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   P454 «Пассат» 09:48
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   P483 «Кли-кли» 10:46
Анна Федорова
Sanktpēterburga   P4112 «Имбирный мёд» 11:44
Надежда Фёдорова
Sanktpēterburga   P4154 «Женская логика» 13:08
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   P4174 «Лунтята» 13:48
Роман Филиппов
Sanktpēterburga   P4203 «Аркода» 14:46
Николай Чашников
Sanktpēterburga   P4238 «Идиосинкразия» 15:56
Мария Черпицкая
Sanktpēterburga   P4223 «Пьянчгулёны)))» 15:26
Юлия Чудакова
Maskava   P403 «Винни Пух и все-все-все» 08:06
Елизавета Шашкова
Sanktpēterburga   P4226 «НашЛось» 15:32
Илья Шейнман
Sanktpēterburga   P4230 «Ужики» 15:40
Галина Шубина
Sanktpēterburga   P4118 «Nerds» 11:56
Алена Щурская
Sanktpēterburga   P4122 «Вместе здорово!» 12:04
Мария Юшкова
Maskava   P447 «Гаврюша» 09:34
Семен Якимов
Maskava   P419 «Cup Of Team» 08:38
Маргарита Янкина
Maskava   P430 «Музыка Ветра» 09:00
Лилия Абдулина
Sanktpēterburga   P4226 «НашЛось» 15:32
Ольга Аврутина
Sanktpēterburga   P4237 «Бредущие хрюни» 15:54
Максим Акимов
Sanktpēterburga   P4163 «Настенька» 13:26
Ксения Аксёнова
Sanktpēterburga   P4192 «Командор Ваймс» 14:24
Евгения Алейникова
Sanktpēterburga   P4223 «Пьянчгулёны)))» 15:26
Сергей Александров
Maskava   P408 «Гравитино» 08:16
Павел Алексеев
Sanktpēterburga   P4229 «Воробушки» 15:38
Ольга Алелюхина
Maskava   P411 «Пиглетс» 08:22
Ирина Алисова
Maskava   P425 «Болтаи Шалтаи» 08:50
Дарья Алымова
Sanktpēterburga   P4192 «Командор Ваймс» 14:24
Изабелла Амитина
Sanktpēterburga   P446 «Божьи одуванчики» 09:32
Анастасия Андреева
Sanktpēterburga   P4200 «восемьдесятвосемь» 14:40
Женя Аникин
Maskava   P403 «Винни Пух и все-все-все» 08:06
Юлия Анисимова
Sanktpēterburga   P4193 «КОСМОС-ДЕТКА» 14:26
Сергей Ануфриков
Sanktpēterburga   P4149 «TheBestofTheBest» 12:58
Анна Астафьева
Sanktpēterburga   P4192 «Командор Ваймс» 14:24
Виктория Афанасьева
Sanktpēterburga   P4175 «Витвики» 13:50
Любовь Афонина
Sanktpēterburga   P4178 «Соня и ее котики» 13:56
Юлиана Ахмедова
Sanktpēterburga   P4148 «С черникой» 12:56
Анна Багаева
Sanktpēterburga   P4120 «выдры в гетрах» 12:00
Варвара Байда
Sanktpēterburga   P4113 «BTW» 11:46
Лана Байда
Sanktpēterburga   P4113 «BTW» 11:46
Любовь Бакаева
Sanktpēterburga   P4220 «Шредингер кота» 15:20
Михаил Бакулев
Sanktpēterburga   P4222 «Веселушки» 15:24
Елена Баранова
Maskava   P4209 «Быть или не быть» 14:58
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   P4105 «Дуэт+» 11:30
Екатерина Барканова
Sanktpēterburga   P4177 «Партизаны полной луны» 13:54
Ангелина Батова
Sanktpēterburga   P4130 «МАЛиНа» 12:20
Дмитрий Баулин
Maskava   P444 «Цапонлак» 09:28
Илья Белан
Maskava   P494 «Ехидство и практичность!» 11:08
Юлия Белецкая
Sanktpēterburga   P4197 «Манты» 14:34
Маргарита Беляева
Sanktpēterburga   P4183 «Брют» 14:06
Демьян Беспокоев
Sanktpēterburga   P4146 «Искатели приключений» 12:52
Михаил Бешко
Sanktpēterburga   P4137 «Ромашка» 12:34
Михаил Бирюков
Sanktpēterburga   P4207 «Медвежоник» 14:54
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   P443 «Фи» 09:26
Александр Бодров
Sanktpēterburga   P434 «Черный чемоданчик» 09:08
Георгий Бодров
Sanktpēterburga   P434 «Черный чемоданчик» 09:08
Екатерина Бодрова
Sanktpēterburga   P434 «Черный чемоданчик» 09:08
Полина Бодрова
Sanktpēterburga   P491 «Машина» 11:02
Татьяна Болгова
Maskava   P4107 «Каштаны» 11:34
Елена Борисова
Sanktpēterburga   P4173 «Гимназисты и Ко» 13:46
Татьяна Букина
Maskava   P449 «Неместные» 09:38
Светлана Бурченко
Sanktpēterburga   P4115 «DannyJoy» 11:50
Николь Бусс
Sanktpēterburga   P4228 «On the right way» 15:36
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   P4136 «Маша и Медведь» 12:32
Ольга Быкова
Sanktpēterburga   P4177 «Партизаны полной луны» 13:54
Людмила Вагапова
Krasnojarska   P441 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK_2» 09:22
Инесса Васильева
Sanktpēterburga   P4168 «Хиппи полосатые» 13:36
Константин Вейгандт
Sanktpēterburga   P454 «Пассат» 09:48
Ольга Вейгандт
Sanktpēterburga   P454 «Пассат» 09:48
Екатерина Величко
Sanktpēterburga   P4213 «Балаган» 15:06
Николай Вершинкин
Sanktpēterburga   P4144 «Филь де кап» 12:48
Александр Винокуров
Sanktpēterburga   P402 «Хорошая команда» 08:04
Вероника Воеводина
Sanktpēterburga   P4187 «veroleana» 14:14
Илья Волков
Maskava   P428 «БУВАГЛИВы без БУВА» 08:56
катерина Волохонская
Sanktpēterburga   P416 «НЁХ» 08:32
Ольга Ворзапова
Sanktpēterburga   P493 «следопытчицы» 11:06
дмитрий воробьев
Sanktpēterburga   P4108 «пьюшки» 11:36
полина воробьева
Sanktpēterburga   P4108 «пьюшки» 11:36
саша воробьева
Sanktpēterburga   P4108 «пьюшки» 11:36
Евгения Вторыгина
Sanktpēterburga   P4150 «ПоВтор» 13:00
Алёна Галкина
Jekaterinburga   P4205 «Ходоки с Урала» 14:50
Кира Галкина
Jekaterinburga   P4205 «Ходоки с Урала» 14:50
Маруся Гальцова
Maskava   P494 «Ехидство и практичность!» 11:08
Юрий Галяев
Maskava   P4157 «Тоторо» 13:14
Андрей Ганин
Sanktpēterburga   P4219 «Super Junior - Файтинг!» 15:18
Катька Гарбарук
Sanktpēterburga   P4201 «Клан Сусаниных» 14:42
Наталья Гдалевич
Sanktpēterburga   P4128 «Птицы гордые» 12:16
Марина Генералова
Maskava   P401 «Генераторы» 08:02
Виолетта Герасимова
Sanktpēterburga   P4183 «Брют» 14:06
Аля Гербер
Sanktpēterburga   P4218 «Сальвадор Гог» 15:16
Максим Глинка
Maskava   P487 «Только вперед!» 10:54
Наталья Глодя
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P404 «Ушли из дома» 08:08
Надежда Глухова
Sanktpēterburga   P4196 «БезТормозов!» 14:32
Евгения Гойденко
Sanktpēterburga   P4149 «TheBestofTheBest» 12:58
Ксения Гойтиева
Sanktpēterburga   P469 «A2» 10:18
Наталья Голованова
Sanktpēterburga   P4154 «Женская логика» 13:08
Светлана Голубева
Sanktpēterburga   P493 «следопытчицы» 11:06
Лаура Гольнева
Sanktpēterburga   P4214 «Телепорт» 15:08
Кирилл Гольцман
Sanktpēterburga   P4213 «Балаган» 15:06
Светлана Горобец
Maskava   P457 «Трое в Питере, не считая Антона» 09:54
Марина Горская
Sanktpēterburga   P498 «Пешеходы» 11:16
Анастасия Гринько
Maskava   P405 «пятьдесят8» 08:10
Мария Гришина
Sanktpēterburga   P4155 «ПМПУ» 13:10
МАРИАННА ГУСЕВА
Sanktpēterburga   P467 «МАНА-МАНА» 10:14
Тамара Гутева
Sanktpēterburga   P455 «Пенумбра» 09:50
Елена Данилова
Sanktpēterburga   P4181 «Три-О» 14:02
Юлия Дацюк
Maskava   P457 «Трое в Питере, не считая Антона» 09:54
Андрей Демидов
Sanktpēterburga   P469 «A2» 10:18
Егор Джуана
Sanktpēterburga   P4231 «Всё при нас» 15:42
Светлана Дзыгивская
Sanktpēterburga   P450 «Царица полей» 09:40
Владимир Дзыгивский
Sanktpēterburga   P450 «Царица полей» 09:40
Александр Дзюба
Sanktpēterburga   P4148 «С черникой» 12:56
Виталий Егоров
Sanktpēterburga   P4175 «Витвики» 13:50
Наталия Ежова
Sanktpēterburga   P413 «Упругие Ягодички» 08:26
Ирина Еланова
Maskava   P4110 «Кефир» 11:40
Екатерина Елисеева
Maskava   P4132 «Слабоумие и отвага!» 12:24
Елена Емышева
Maskava   P479 «Ходилки» 10:38
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   P424 «Было бы нелепо» 08:48
Елена Ерохина
Sanktpēterburga   P437 «Лопе де Вега» 09:14
Ольга Еськина
Ļeņingradas apgabals   P447 «Гаврюша» 09:34
Дмитрий Ефимов
Sanktpēterburga   P450 «Царица полей» 09:40
Дмитрий Жаров
Sanktpēterburga   P421 «Бешеные ламы» 08:42
Юлия Жарова
Sanktpēterburga   P421 «Бешеные ламы» 08:42
Анастасия Жолудева
Sanktpēterburga   P4231 «Всё при нас» 15:42
Анна Журко
Maskava   P4185 «Киндер пингви» 14:10
Анна Зайцева
Sanktpēterburga   P4194 «Мося и Co» 14:28
Елизавета Зайцева
Sanktpēterburga   P4228 «On the right way» 15:36
Николай Захаренков
Sanktpēterburga   P481 «КоВер» 10:42
Максим Зеленов
Sanktpēterburga   P4174 «Лунтята» 13:48
Алёна Золотухина
Sanktpēterburga   P480 «ОМГ!» 10:40
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   P463 «Пока так» 10:06
Денис Зуев
Sanktpēterburga   P4145 «Тρίψτε κάστορ&am» 12:50
Варвара Зыкова
Sanktpēterburga   P4201 «Клан Сусаниных» 14:42
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   P4137 «Ромашка» 12:34
Кристина Иванова
Sanktpēterburga   P4137 «Ромашка» 12:34
Татьяна Иванющенко
Sanktpēterburga   P4194 «Мося и Co» 14:28
Иван Иващенко
Maskava   P4125 «Главное - Хвост!» 12:10
Елена Измайлова
Sanktpēterburga   P4154 «Женская логика» 13:08
Андрей Иммореев
Maskava   P478 «Мармоты, ау!» 10:36
Евгений Ингеройнен
Sanktpēterburga   P4117 «No name» 11:54
Ира Ира
Sanktpēterburga   P4126 «бабблбуббл» 12:12
Евгения Исканцева
Maskava   P497 «Мишки Гамми» 11:14
Александра Ишевская
Sanktpēterburga   P4228 «On the right way» 15:36
Даниил Казаков
Sanktpēterburga   P4164 «Дон Педро» 13:28
Анна Казакова
Sanktpēterburga   P4164 «Дон Педро» 13:28
Марина Казанцева
Rostova pie Donas   P412 «СК-61» 08:24
Светлана Казанцева
Rostova pie Donas   P412 «СК-61» 08:24
Андрей Калайда
Maskava   P4116 «Калайдеры+» 11:52
Ольга Каландей
Sanktpēterburga   P4223 «Пьянчгулёны)))» 15:26
Евгения Калейник
Санкт-Петербург   P4152 «Один за всех» 13:04
Диана Калмыкова
Sanktpēterburga   P4168 «Хиппи полосатые» 13:36
Юлия Калугина
Maskava   P4165 «Эклеры» 13:30
Лидия Калядина
Sanktpēterburga   P4130 «МАЛиНа» 12:20
Настя Каменская
Sanktpēterburga   P4146 «Искатели приключений» 12:52
Антон Канев
Sanktpēterburga   P404 «Ушли из дома» 08:08
Николай Каплиев
Sanktpēterburga   P4226 «НашЛось» 15:32
Светлана Караваева
Perma   P441 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK_2» 09:22
Алексей Карайченцев
Maskava   P409 «Черезрулька» 08:18
Елизавета Карачинская
Sanktpēterburga   P4160 «Аркси» 13:20
Женечка Каргу
Sanktpēterburga   P496 «Деловые люди» 11:12
Жанетта Карелина
Sanktpēterburga   P4184 «chuchundra» 14:08
Антон Карпов
Maskava   P4185 «Киндер пингви» 14:10
Ксения Картвелишвили
Maskava   P4134 «Две столицы» 12:28
Оксана Качалова
Sanktpēterburga   P440 «Плюс» 09:20
Наталья Качурина
Maskava   P459 «sempervirens» 09:58
Дарья Киселева
Maskava   P4120 «выдры в гетрах» 12:00
Елизавета Киселева
Sanktpēterburga   P4227 «Гламурные барби в серых лосинах и Герман» 15:34
Эдуард Клементьев
Sanktpēterburga   P4138 «Мятущиеся морские миноги» 12:36
Юлия Клементьева
Sanktpēterburga   P4138 «Мятущиеся морские миноги» 12:36
Максим Климов
Sanktpēterburga   P458 «МиТаНаМа» 09:56
Наталия Климова
Sanktpēterburga   P458 «МиТаНаМа» 09:56
Нина Клиновицкая
Sanktpēterburga   P4216 «4WD» 15:12
Николай Клыба
Sanktpēterburga   P4217 «Франкенвини» 15:14
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   P442 «las tortugas» 09:24
Владислав Князькин
Maskava   P4103 «Сагарматха» 11:26
Олег Князькин
Maskava   P4103 «Сагарматха» 11:26
Анастасия Коваленко
Sanktpēterburga   P467 «МАНА-МАНА» 10:14
Владимир Коваленко
Sanktpēterburga   P4213 «Балаган» 15:06
Александр Ковеза
Sanktpēterburga   P452 «3872 Орка» 09:44
Ксения Колесник
Kazaņa   P4219 «Super Junior - Файтинг!» 15:18
Светлана Колесникова
Sanktpēterburga   P413 «Упругие Ягодички» 08:26
Ирина Колмогорова
Sanktpēterburga   P4112 «Имбирный мёд» 11:44
Марина Колмогорова
Jaroslavļa   P4112 «Имбирный мёд» 11:44
Василий Колосов
Sanktpēterburga   P496 «Деловые люди» 11:12
Людмила Коновалова
Sanktpēterburga   P432 «абра» 09:04
Ольга Коновалова
Sanktpēterburga   P404 «Ушли из дома» 08:08
Василий Кононов
Sanktpēterburga   P4229 «Воробушки» 15:38
Яна Коньшина
Sanktpēterburga   P4162 «19 плюс» 13:24
Марина Короткова
Maskava   P405 «пятьдесят8» 08:10
Андрей Котов
Sanktpēterburga   P4151 «Павлов Плюс» 13:02
Михаил Котов
Sanktpēterburga   P4100 «Питерские шагомеры» 11:20
Костя Красовский
Sanktpēterburga   P496 «Деловые люди» 11:12
Софья Кричун
Sanktpēterburga   P400 «Рома шишки» 08:00
Катя Кропочева
Maskavas apgabals   P403 «Винни Пух и все-все-все» 08:06
Александр Крылов
Maskava   P471 «Точка бифуркации-2» 10:22
Дмитрий Кудрявцев
Sanktpēterburga   P4155 «ПМПУ» 13:10
Екатерина Кузина
Maskava   P419 «Cup Of Team» 08:38
Мария Кузина
Sanktpēterburga   P4201 «Клан Сусаниных» 14:42
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   P485 «Доходяги» 10:50
Екатерина Кузьмина
Maskava   P4110 «Кефир» 11:40
Ольга Куракина
Sanktpēterburga   P448 «Команда» 09:36
Вагиф Курбанов
Maskava   P4165 «Эклеры» 13:30
Александра Лавренцова
Sanktpēterburga   P4195 «Серпентарий» 14:30
Ирина Лаврухина
Maskava   P405 «пятьдесят8» 08:10
Виктория Лазарева
Санкт-Петербург   P4152 «Один за всех» 13:04
Наталья Лайхо
Ļeņingradas apgabals   P447 «Гаврюша» 09:34
Елена Ланцова
Sanktpēterburga   P4122 «Вместе здорово!» 12:04
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   P443 «Фи» 09:26
Кирилл Лапшин
Sanktpēterburga   P4221 «Носы» 15:22
Тимофей Лапшин
Sanktpēterburga   P4221 «Носы» 15:22
Ия Ларичева
Sanktpēterburga   P4158 «нАПравление» 13:16
Елена Латышева
Sanktpēterburga   P404 «Ушли из дома» 08:08
Ирина Левина
Sanktpēterburga   P456 «Sonne und Nebel» 09:52
Георгий Левцов
Sanktpēterburga   P495 «МышиМы» 11:10
Даниил Левцов
Sanktpēterburga   P495 «МышиМы» 11:10
Елизавета Левченко
Sanktpēterburga   P4200 «восемьдесятвосемь» 14:40
Екатерина Лейзарович
Sanktpēterburga   P407 «Ex ungue leonem» 08:14
Денис Ленци
Maskava   P494 «Ехидство и практичность!» 11:08
Стеклов Леонид
Sanktpēterburga   P4220 «Шредингер кота» 15:20
Александра Леонтьева
Maskava   P482 «Пятница» 10:44
Лев Лещинер
Maskava   P426 «Семейство кошачьих» 08:52
Галина Липатова
Sanktpēterburga   P475 «Все возможно» 10:30
Ирина Лысова
Sanktpēterburga   P4232 «А нам лишь бы поржать!» 15:44
Егор Любимский
Maskava   P423 «The Ups» 08:46
Анна Майснер
Krasnojarska   P441 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK_2» 09:22
Василий Максим
Sanktpēterburga   P4123 «А лось-то тут причем?» 12:06
Александр Максимов
Sanktpēterburga   P4150 «ПоВтор» 13:00
Василиса Маликова
Sanktpēterburga   P4178 «Соня и ее котики» 13:56
Маша Маслякова
Sanktpēterburga   P4239 «Miami!» 15:58
Денис Матулайтис
Petrozavodska   P4132 «Слабоумие и отвага!» 12:24
Иван Медведев
Sanktpēterburga   P4162 «19 плюс» 13:24
Надежда Мелешкова
Maskava   P4102 «Яблочный пешеход» 11:24
Ольга Мелихова
Maskava   P423 «The Ups» 08:46
Анастасия Мерецкая
Sanktpēterburga   P4231 «Всё при нас» 15:42
Дмитрий Метлов
Maskava   P458 «МиТаНаМа» 09:56
Татьяна Метлова
Maskava   P458 «МиТаНаМа» 09:56
Денис Механиков
Sanktpēterburga   P4174 «Лунтята» 13:48
Роман Микитюк
Maskava   P4165 «Эклеры» 13:30
Наталья Микушкина
Maskava   P473 «Маленькое бесполезное войско» 10:26
Ирина Милёхина
Sanktpēterburga   P4210 «Фейхоа» 15:00
Юлия Минутина
Sanktpēterburga   P4101 «До пятницы совершенно свободны» 11:22
Дмитрий Миронов
Sanktpēterburga   P422 «Супер Хо, Лю, ГаГаГа» 08:44
Владимир Мисюряев
Sanktpēterburga   P4141 «В ожидании апельсина» 12:42
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   P4111 «Leone di San Marco» 11:42
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   P4176 «Трое в лодке, не считая Подольской» 13:52
Надежда Михайлова
Sanktpēterburga   P4189 «Флеш» 14:18
Григорий Михайлович
Maskava   P408 «Гравитино» 08:16
Вадим Мнацаканян
Maskava   P449 «Неместные» 09:38
Алексей Моисеенко
Sanktpēterburga   P425 «Болтаи Шалтаи» 08:50
Екатерина Морозова
Sanktpēterburga   P4129 «Невозможно Yellow Cat & Куриные Лапы» 12:18
Светлана Морозова
Sanktpēterburga   P4232 «А нам лишь бы поржать!» 15:44
Юлия Москаленко
Sanktpēterburga   P4223 «Пьянчгулёны)))» 15:26
Екатерина Мотькина
Sanktpēterburga   P486 «Туррристы с ромашкой» 10:52
Татьяна Мурашова
Sanktpēterburga   P4105 «Дуэт+» 11:30
Адрей Мурычев
Sanktpēterburga   P437 «Лопе де Вега» 09:14
Татьяна Мускина
Maskava   P4157 «Тоторо» 13:14
Мария Мымрина
Sanktpēterburga   P4196 «БезТормозов!» 14:32
Станислав Мяченков
Maskava   P4147 «neovita» 12:54
любовь Наймарк
Sanktpēterburga   P416 «НЁХ» 08:32
Ольга Немчинова
Maskava   P478 «Мармоты, ау!» 10:36
Ирина Нечаева
Sanktpēterburga   P4121 «Торопыги» 12:02
Анна Носова
Sanktpēterburga   P433 «Улетайки» 09:06
Подоляк Оксана
Sanktpēterburga   P4143 «Блинчики» 12:46
Георгий Орлов
Sanktpēterburga   P4127 «Селедка на свободе» 12:14
Наташа Орлова
Sanktpēterburga   P488 «R2-D2» 10:56
Ольга Орлова
Sanktpēterburga   P4127 «Селедка на свободе» 12:14
михаил Осадчий
Sanktpēterburga   P416 «НЁХ» 08:32
Анна Осипова
Sanktpēterburga   P4155 «ПМПУ» 13:10
Ирина Осипова-Власова
Sanktpēterburga   P4166 «Львята» 13:32
Борис Павлов
Sanktpēterburga   P4215 «Ypsylon» 15:10
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   P463 «Пока так» 10:06
Николай Пенкрат
Sanktpēterburga   P463 «Пока так» 10:06
Захар Петров
Sanktpēterburga   P4216 «4WD» 15:12
Татьяна Писеева
Maskava   P4210 «Фейхоа» 15:00
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   P437 «Лопе де Вега» 09:14
Александр Побережный
Sanktpēterburga   P4146 «Искатели приключений» 12:52
Илья Погодаев
Maskava   P482 «Пятница» 10:44
Константин Подгайский
Sanktpēterburga   P468 «keepsake» 10:16
Александра Подольская
Sanktpēterburga   P4176 «Трое в лодке, не считая Подольской» 13:52
Герман Полтэф
Sanktpēterburga   P4227 «Гламурные барби в серых лосинах и Герман» 15:34
Дмитрий Поляков
Sanktpēterburga   P4160 «Аркси» 13:20
Елизавета Полянская
Maskava   P4133 «Неудержимые» 12:26
Андрей Полянский
Maskava   P4133 «Неудержимые» 12:26
Анна Потапова
Sanktpēterburga   P4189 «Флеш» 14:18
Анастасия Прекина
Sanktpēterburga   P4196 «БезТормозов!» 14:32
Александр Прибылов
Maskava   P4186 «ЁжыГи» 14:12
Анастасия Прилукова
Sanktpēterburga   P4148 «С черникой» 12:56
Сергей Прищепный
Maskava   P4107 «Каштаны» 11:34
Константин Птицын
Sanktpēterburga   P476 «Чингачгук» 10:32
Надежда Птицына
Sanktpēterburga   P476 «Чингачгук» 10:32
Андрей Пузырев
Sanktpēterburga   P4187 «veroleana» 14:14
Светлана Пунина
Sanktpēterburga   P4154 «Женская логика» 13:08
Галина Пустовойт
Ļeņingradas apgabals   P4204 «Команда БУМ» 14:48
Иван Рааб
Sanktpēterburga   P4229 «Воробушки» 15:38
Ирина Радилова
Sanktpēterburga   P4202 «Променад» 14:44
Карина Разна
Sanktpēterburga   P400 «Рома шишки» 08:00
Мария Рехина
Sanktpēterburga   P4176 «Трое в лодке, не считая Подольской» 13:52
Марина Рубина
Sanktpēterburga   P451 «Валенки» 09:42
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   P4188 «Муми-мамы» 14:16
Сергей Рыбин
Maskava   P4116 «Калайдеры+» 11:52
Анна Рыбина
Maskava   P4116 «Калайдеры+» 11:52
Наташа Рюхманова
Petrozavodska   P4132 «Слабоумие и отвага!» 12:24
Дарья Савельева
Sanktpēterburga   P4195 «Серпентарий» 14:30
Анна Савина
Sanktpēterburga   P4164 «Дон Педро» 13:28
Сергей Савичев
Maskava   P497 «Мишки Гамми» 11:14
Ольга Савичева
Maskava   P497 «Мишки Гамми» 11:14
Руслана Сакаева
Sanktpēterburga   P417 «Переподвыподверт» 08:34
Анна Самоделко
Maskava   P478 «Мармоты, ау!» 10:36
Ира Сарибекова
Sanktpēterburga   P422 «Супер Хо, Лю, ГаГаГа» 08:44
Лина Сейтвапова
Sanktpēterburga   P4225 «Лиска Ласка» 15:30
Инна Селедцова
Sanktpēterburga   P4143 «Блинчики» 12:46
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   P4128 «Птицы гордые» 12:16
Вадим Семенов
Sanktpēterburga   P4236 «Внедорожники» 15:52
Михаил Семенов
Sanktpēterburga   P4236 «Внедорожники» 15:52
Павел Семёнов
Sanktpēterburga   P4126 «бабблбуббл» 12:12
Татьяна Ивановна Семёнова
Sanktpēterburga   P4126 «бабблбуббл» 12:12
Мария Семерикова
Maskava   P473 «Маленькое бесполезное войско» 10:26
Алексей Сергеев
Sanktpēterburga   P438 «Сорок два» 09:16
Георгий Сергеев
Sanktpēterburga   P4161 «Нога за ногу» 13:22
Кирилл Сибилев
Sanktpēterburga   P4160 «Аркси» 13:20
Лидия Сиделева
Maskava   P415 «Лев Бонифаций» 08:30
Игорь Сидоров
Sanktpēterburga   P4163 «Настенька» 13:26
Константин Синицын
Maskava   P411 «Пиглетс» 08:22
Яков Сироткин
Sanktpēterburga   P4182 «Теламоны» 14:04
Евгения Скопина
Maskava   P4132 «Слабоумие и отвага!» 12:24
Ольга Следникова
Sanktpēterburga   P4218 «Сальвадор Гог» 15:16
Анастасия Слепченко
Sanktpēterburga   P453 «Шагомеры» 09:46
Людмила Спигина
Sanktpēterburga   P4109 «Ефимистые филлипки» 11:38
Владимир Стекольщиков
Sanktpēterburga   P4155 «ПМПУ» 13:10
Светлана Степанова
Sanktpēterburga   P4149 «TheBestofTheBest» 12:58
Наталья Стурова
Санкт-Петербург   P4152 «Один за всех» 13:04
Алексей Стыценко
Maskava   P4156 «ИКар_ТК МГТУ» 13:12
Евгений Суворов
Sanktpēterburga   P439 «R1C1» 09:18
Константин Сулин
Sanktpēterburga   P4120 «выдры в гетрах» 12:00
Екатерина Суслова
Sanktpēterburga   P4178 «Соня и ее котики» 13:56
Антон Сухопаров
Sanktpēterburga   P4239 «Miami!» 15:58
Наталья Сытник
Sanktpēterburga   P4130 «МАЛиНа» 12:20
Елизавета Тамарова
Sanktpēterburga   P4227 «Гламурные барби в серых лосинах и Герман» 15:34
Катерина Тарасова
Maskava   P4156 «ИКар_ТК МГТУ» 13:12
Алексей Таратинский
Sanktpēterburga   P4128 «Птицы гордые» 12:16
Аня Тарлакова
Sanktpēterburga   P4163 «Настенька» 13:26
Маша Темчина
Maskava   P4114 «Парусинка-2» 11:48
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   P445 «ТИХО-ходы» 09:30
Дмитрий Узор
Sanktpēterburga   P420 «Малыш! Не надо!» 08:40
Константин Узор
Sanktpēterburga   P420 «Малыш! Не надо!» 08:40
Игорь Уставщиков
Sanktpēterburga   P4160 «Аркси» 13:20
Наташа Утолина
Maskava   P4171 «Счастливые девочки» 13:42
Дмитрий Фатеев
Sanktpēterburga   P4237 «Бредущие хрюни» 15:54
Анастасия Фёдорова
Sanktpēterburga   P4200 «восемьдесятвосемь» 14:40
Игорь Федчун
Sanktpēterburga   P429 «ITоТЫ» 08:58
Наталья Филатенкова
Sanktpēterburga   P4183 «Брют» 14:06
Аркадий Филиппов
Sanktpēterburga   P4203 «Аркода» 14:46
Татьяна Филиппова
Sanktpēterburga   P4203 «Аркода» 14:46
Ольга Фокина
Sanktpēterburga   P4161 «Нога за ногу» 13:22
Сергей Фомин
Sanktpēterburga   P4225 «Лиска Ласка» 15:30
Любовь Фомина
Sanktpēterburga   P4225 «Лиска Ласка» 15:30
Евгения Фридман
Sanktpēterburga   P400 «Рома шишки» 08:00
Наталия Халикова
Sanktpēterburga   P4181 «Три-О» 14:02
Андрей Харламов
Maskava   P432 «абра» 09:04
Алексей Харлашин
Sanktpēterburga   P4235 «пара-ходики» 15:50
Миша Хасин
Maskava   P436 «Volna» 09:12
Ариадна Хасина
Maskava   P436 «Volna» 09:12
Ксения Холмовская
Maskava   P4218 «Сальвадор Гог» 15:16
Мария ХоМихеенко
Sanktpēterburga   P422 «Супер Хо, Лю, ГаГаГа» 08:44
Марина Царькова
Sanktpēterburga   P452 «3872 Орка» 09:44
Анна Цой
Sanktpēterburga   P4142 «От Двух до Пяти» 12:44
Оксана Цой
Sanktpēterburga   P4142 «От Двух до Пяти» 12:44
Наталия Цурина
Maskava   P459 «sempervirens» 09:58
Владислав Черкасов
Sanktpēterburga   P4220 «Шредингер кота» 15:20
Юлия Черненко
Sanktpēterburga   P4230 «Ужики» 15:40
Юрий Чернятин
Sanktpēterburga   P429 «ITоТЫ» 08:58
Александра Чирко
Sanktpēterburga   P453 «Шагомеры» 09:46
Ростислав Чурилов
Sanktpēterburga   P4117 «No name» 11:54
Сергей Шабуров
Sanktpēterburga   P4117 «No name» 11:54
Илья Шапиро
Sanktpēterburga   P4216 «4WD» 15:12
Елена Шапошник
Sanktpēterburga   P4198 «Забегосы» 14:36
Данила Швагер
Sanktpēterburga   P413 «Упругие Ягодички» 08:26
Татьяна Шварева
Sanktpēterburga   P4162 «19 плюс» 13:24
Светлана Шилина
Sanktpēterburga   P4227 «Гламурные барби в серых лосинах и Герман» 15:34
Мила Шкарлат
Petrozavodska   P4184 «chuchundra» 14:08
Анастасия Шутяк
Sanktpēterburga   P4229 «Воробушки» 15:38
Марья Щербакова
Maskavas apgabals   P4139 «Апрельская осень» 12:38
Мария Щиплецова
Sanktpēterburga   P4136 «Маша и Медведь» 12:32
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   P4136 «Маша и Медведь» 12:32
Ольга Энгельгардт
Maskava   P478 «Мармоты, ау!» 10:36
Светлана Юрова
Rostova pie Donas   P412 «СК-61» 08:24
Мария Якимова
Maskava   P419 «Cup Of Team» 08:38
Софья Якимова
Vladimira   P419 «Cup Of Team» 08:38
Варвара Яковлева
Sanktpēterburga   P4122 «Вместе здорово!» 12:04
Ольга Яковлева
Maskava   P474 «Из созвездия Гончих Псов» 10:28
Антон Яушев
Maskava   P457 «Трое в Питере, не считая Антона» 09:54
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P400 08:00 Рома шишки

P400

Софья Кричун

Sanktpēterburga

Карина Разна

Sanktpēterburga

Евгения Фридман

Sanktpēterburga

СПбГУ
P401 08:02 Генераторы

P401

Марина Генералова

Maskava

P402 08:04 Хорошая команда

P402

Юлия Корсукова

Sanktpēterburga

Александр Винокуров

Sanktpēterburga

P403 08:06 Винни Пух и все-все-все

P403

Женя Аникин

Maskava

Катя Кропочева

Maskavas apgabals

Школа №57
P404 08:08 Ушли из дома

P404

Наталья Глодя

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Антон Канев

Sanktpēterburga

Ольга Коновалова

Sanktpēterburga

Елена Латышева

Sanktpēterburga

P405 08:10 пятьдесят8

P405

Анастасия Гринько

Maskava

Марина Короткова

Maskava

Ирина Лаврухина

Maskava

P406 08:12 Zигры

P406

МГУ , Москва , Night. Bike. Ride. , НИУ МЭИ
P407 08:14 Ex ungue leonem

P407

Екатерина Лейзарович

Sanktpēterburga

P408 08:16 Гравитино

P408

Сергей Александров

Maskava

Григорий Михайлович

Maskava

P409 08:18 Черезрулька

P409

Алексей Карайченцев

Maskava

P410 08:20 Это всё трамвай!

P410

P411 08:22 Пиглетс

P411

Ольга Алелюхина

Maskava

Константин Синицын

Maskava

P412 08:24 СК-61

P412

Елена Евлоева

Rostova pie Donas

Марина Казанцева

Rostova pie Donas

Светлана Казанцева

Rostova pie Donas

Светлана Юрова

Rostova pie Donas

P413 08:26 Упругие Ягодички

P413

Наталия Ежова

Sanktpēterburga

Светлана Колесникова

Sanktpēterburga

Данила Швагер

Sanktpēterburga

СПбГПУ , СПбГУ
P414 08:28 Чебурашки

P414

P415 08:30 Лев Бонифаций

P415

Лидия Сиделева

Maskava

P416 08:32 НЁХ

P416

Lisa Andreeva

Sanktpēterburga

катерина Волохонская

Sanktpēterburga

любовь Наймарк

Sanktpēterburga

михаил Осадчий

Sanktpēterburga

Москва , Dozor , НИУ МИЭТ , DaIGR , НИУ ВШЭ
P417 08:34 Переподвыподверт

P417

Ольга Кольцова

Sanktpēterburga

Руслана Сакаева

Sanktpēterburga

P418 08:36 Рыбокот

P418

P419 08:38 Cup Of Team

P419

Екатерина Кузина

Maskava

Мария Якимова

Maskava

Софья Якимова

Vladimira

ТК МГТУ , Владимир , МГТУ им. Н.Э.Баумана
P420 08:40 Малыш! Не надо!

P420

Татьяна Узор

Sanktpēterburga

Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

Константин Узор

Sanktpēterburga

СПбСО , СПО "Созвездие" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГПУ
P421 08:42 Бешеные ламы

P421

Дмитрий Жаров

Sanktpēterburga

Юлия Жарова

Sanktpēterburga

P422 08:44 Супер Хо, Лю, ГаГаГа

P422

Юля Нураева

Sanktpēterburga

Дмитрий Миронов

Sanktpēterburga

Ира Сарибекова

Sanktpēterburga

Мария ХоМихеенко

Sanktpēterburga

P423 08:46 The Ups

P423

Anton Fakhriev

Maskava

Егор Любимский

Maskava

Ольга Мелихова

Maskava

P424 08:48 Было бы нелепо

P424

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

P425 08:50 Болтаи Шалтаи

P425

Анна Моисеенко

Sanktpēterburga

Ирина Алисова

Maskava

Алексей Моисеенко

Sanktpēterburga

Бегущий Город , Санкт-Петербург , п.Мурино
P426 08:52 Семейство кошачьих

P426

Лев Лещинер

Maskava

P427 08:54 Блуждающие суслики

P427

Академка , Скалолазы , Санкт-Петербург , СПбГПУ , ЧГК
P428 08:56 БУВАГЛИВы без БУВА

P428

Илья Волков

Maskava

P429 08:58 ITоТЫ

P429

Настя Морозова

Sanktpēterburga

Игорь Федчун

Sanktpēterburga

Юрий Чернятин

Sanktpēterburga

NetCracker , Protei , СПбГПУ
P430 09:00 Музыка Ветра

P430

P431 09:02 Суслички

P431

P432 09:04 абра

P432

Людмила Коновалова

Sanktpēterburga

Андрей Харламов

Maskava

P433 09:06 Улетайки

P433

Анна Носова

Sanktpēterburga

P434 09:08 Черный чемоданчик

P434

Александр Бодров

Sanktpēterburga

Георгий Бодров

Sanktpēterburga

Екатерина Бодрова

Sanktpēterburga

P435 09:10 У нас свои смешные картинки

P435

СПбГАСУ , Купчино , Великий Новгород , СПбГУ
P436 09:12 Volna

P436

Миша Хасин

Maskava

Ариадна Хасина

Maskava

P437 09:14 Лопе де Вега

P437

Елена Ерохина

Sanktpēterburga

Адрей Мурычев

Sanktpēterburga

Светлана Плакидина

Sanktpēterburga

P438 09:16 Сорок два

P438

Мария Щербина

Sanktpēterburga

Алексей Сергеев

Sanktpēterburga

код города
P439 09:18 R1C1

P439

Евгений Суворов

Sanktpēterburga

P440 09:20 Плюс

P440

Оксана Качалова

Sanktpēterburga

P441 09:22 KUULILENNUTEETUNNELILUUK_2

P441

Людмила Вагапова

Krasnojarska

Светлана Караваева

Perma

Анна Майснер

Krasnojarska

ПГНИУ , КГПУ
P442 09:24 las tortugas

P442

Александр Клюкин

Sanktpēterburga

P443 09:26 Фи

P443

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

P444 09:28 Цапонлак

P444

Дмитрий Баулин

Maskava

P445 09:30 ТИХО-ходы

P445

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

P446 09:32 Божьи одуванчики

P446

Изабелла Амитина

Sanktpēterburga

P447 09:34 Гаврюша

P447

Ольга Еськина

Ļeņingradas apgabals

Наталья Лайхо

Ļeņingradas apgabals

P448 09:36 Команда

P448

Аленка Савина

Sanktpēterburga

Ольга Куракина

Sanktpēterburga

P449 09:38 Неместные

P449

Татьяна Букина

Maskava

Вадим Мнацаканян

Maskava

P450 09:40 Царица полей

P450

Светлана Дзыгивская

Sanktpēterburga

Владимир Дзыгивский

Sanktpēterburga

Дмитрий Ефимов

Sanktpēterburga

СПбГУКиТ , СПбГЭУ
P451 09:42 Валенки

P451

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

P452 09:44 3872 Орка

P452

Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Александр Ковеза

Sanktpēterburga

Марина Царькова

Sanktpēterburga

P453 09:46 Шагомеры

P453

Мария Смирнова

Sanktpēterburga

Анастасия Слепченко

Sanktpēterburga

Александра Чирко

Sanktpēterburga

P454 09:48 Пассат

P454

Константин Вейгандт

Sanktpēterburga

Ольга Вейгандт

Sanktpēterburga

P455 09:50 Пенумбра

P455

Тамара Гутева

Sanktpēterburga

P456 09:52 Sonne und Nebel

P456

Ирина Левина

Sanktpēterburga

P457 09:54 Трое в Питере, не считая Антона

P457

Светлана Горобец

Maskava

Юлия Дацюк

Maskava

Антон Яушев

Maskava

P458 09:56 МиТаНаМа

P458

Максим Климов

Sanktpēterburga

Наталия Климова

Sanktpēterburga

Дмитрий Метлов

Maskava

Татьяна Метлова

Maskava

P459 09:58 sempervirens

P459

Мария Пятышева

Maskavas apgabals

Наталья Качурина

Maskava

Наталия Цурина

Maskava

P460 10:00 Ежи на отдыхе

P460

РГПУ им. А.И.Герцена
P461 10:02 Капут Драконис

P461

Анна Новикова

Sanktpēterburga

P463 10:06 Пока так
Надежда Зонова