Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Karim Garib
Sanktpēterburga   L455 «ДА! Компьютерс» 09:50
Tanya Kumarenkova
Sanktpēterburga   L497 «Драконята» 11:14
Maria Lisitskaya
Sanktpēterburga   L478 «Сумрачный Хомячок» 10:36
Olesya Mironova
Maskava   L404 «Й» 08:08
Svetlana Solomatina
Maskava   L4185 «Curious George» 14:10
Denn Ukoloff
Maskava   L4168 «Могивары» 13:36
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   L4176 «R2D2» 13:52
Екатерина Акулова
Maskava   L414 «Нет безобразия в природе!» 08:28
Елена Архипова
Maskavas apgabals   L423 «Первонавты III» 08:46
Саша Афанасьев
Sanktpēterburga   L4165 «upsala» 13:30
Константин Бакушин
Ļeņingradas apgabals   L4167 «Ползущие вместе» 13:34
Валентина Баранова
Maskavas apgabals   L446 «Шаг за шагом» 09:32
Мария Барковская
Sanktpēterburga   L418 «Золотые» 08:36
Катерина Белкина
Maskava   L482 «Леди Атом» 10:44
Любовь Белова
Sanktpēterburga   L460 «Танки грязи не боятся» 10:00
Александр Бокарёв
Maskava   L416 «Клязьменский Енот» 08:32
Наталья Борисенкова
Maskava   L412 «Бакланы» 08:24
Надежда Борисова
Maskava   L439 «СкороЛеты» 09:18
Екатерина Брудная-Челядинова
Maskava   L404 «Й» 08:08
Алексей Бруевич
Maskava   L4152 «Сосисы и грудинка» 13:04
Михаил Будашкин
Maskava   L4152 «Сосисы и грудинка» 13:04
Соня Бурдина
Sanktpēterburga   L4153 «Джокер и Тигруля» 13:06
Антонина Вилкова
Ņižņijnovgoroda   L432 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Ира Войтенкова
Sanktpēterburga   L4112 «Стремиться» 11:44
Тимофей Волков
Sanktpēterburga   L454 «Мальчишки» 09:48
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   L454 «Мальчишки» 09:48
Анна Второва
Maskava   L470 «Волшебные башмачки» 10:20
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   L456 «Гав-Гав» 09:52
Алена Гладких
Sanktpēterburga   L4177 «Петербургские тигры» 13:54
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   L467 «Ласточки» 10:14
Миша Григорьев
Sanktpēterburga   L492 «Это не мы» 11:04
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   L4111 «КрУгом голова» 11:42
Надежда Гуревич
Maskava   L439 «СкороЛеты» 09:18
Павел Гуревич
Maskava   L439 «СкороЛеты» 09:18
Юлия Демидова
Sanktpēterburga   L4167 «Ползущие вместе» 13:34
Виктория Дроздова
Maskava   L429 «КУЛ УОКЕРС ТЕХАС РЕЙНЖЕРС» 08:58
Александра Дундур
Sanktpēterburga   L4209 «Саньки» 14:58
Юлия Егорова
Sanktpēterburga   L474 «Йох-ха-нгА навсегда!» 10:28
Ксения Есина
Maskava   L4101 «Пингвины тчк Свежие» 11:22
Сергей Жарков
Sanktpēterburga   L4150 «Чирик и Полушка» 13:00
Андрей Жемков
Maskava   L428 «Кремни» 08:56
Юлия Жемкова
Maskava   L428 «Кремни» 08:56
Анна Иванкович
Sanktpēterburga   L4143 «Паруса» 12:46
Павел Илатовский
Sanktpēterburga   L4147 «Илатовские и Ко» 12:54
Юлия Исаева
Sanktpēterburga   L4134 «Харинэдзуми» 12:28
Максим Исканцев
Maskava   L496 «Лешик и Ко» 11:12
Наталья Июдина
Sanktpēterburga   L450 «Топографические кретины» 09:40
Никита Калабанов
Maskava   L4195 «Помпеи» 14:30
Степа Калашников
Sanktpēterburga   L4170 «ProNin» 13:40
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   L475 «Всем бобра» 10:30
Анна Калмыкова
Sanktpēterburga   L4176 «R2D2» 13:52
Виктория Карагужева
Sanktpēterburga   L4196 «Winx» 14:32
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   L4105 «Железные Пони» 11:30
Борис Кирдяшкин
Sanktpēterburga   L4201 «Плюс константа» 14:42
Ксения Кириллова
Maskava   L441 «Не бордюр, а поребрик» 09:22
Алина Климова
Sanktpēterburga   L427 «Гномы-Вредители» 08:54
Софья Кобленц
Sanktpēterburga   L4162 «Шоколадные мишки» 13:24
Алена Ковалева
Sanktpēterburga   L4132 «Свободная» 12:24
Елена Кожунова
Maskava   L4117 «Hattifnattar» 11:54
Ольга Колыханова
Maskava   L420 «Ездовые кошаки» 08:40
Инна Комарова
Sanktpēterburga   L4136 «Муравейник» 12:32
Юлия Кондратьева
Sanktpēterburga   L4109 «Säilykkeet» 11:38
Софья Конева
Sanktpēterburga   L4149 «Грызуны» 12:58
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L4105 «Железные Пони» 11:30
Дмитрий Кочергин
Sanktpēterburga   L421 «Серые волки» 08:42
Сергей Крепский
Maskavas apgabals   L430 «Большой Львиный Прайд» 09:00
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   L437 «Дважды два» 09:14
Полина Кузьмина
Sanktpēterburga   L4143 «Паруса» 12:46
Юлия Кузьмичева
Maskava   L442 «Пуфики» 09:24
Наталья Кулина
Sanktpēterburga   L4131 «лена+» 12:22
Кася Кулькова
Maskava   L4121 «krakozyabra et al» 12:02
Елена Куракина
Sanktpēterburga   L4138 «PRessa» 12:36
Ольга Лаврухина
Maskava   L400 «Юнги» 08:00
Иван Левин
Maskava   L4142 «Хрень» 12:44
Игорь Лесковец
Maskava   L469 «Лена» 10:18
Елена Логинова
Maskava   L4144 «Мудрость и длина» 12:48
Георгий Лыгин
Sanktpēterburga   L4163 «Инь и Янь» 13:26
Ольга Лысенко
Sanktpēterburga   L4189 «Картина маслом» 14:18
Лариса Макарова
Maskava   L446 «Шаг за шагом» 09:32
Варя Марусова
Maskava   L463 «Мы с Приветом!» 10:06
Дмитрий Матвеенко
Sanktpēterburga   L4161 «Топотропы» 13:22
Никита Медяков
Sanktpēterburga   L468 «Обжорки» 10:16
Владимир Менделевич
Maskava   L401 «ПтиМаты» 08:02
Лариса Менделевич
Maskava   L401 «ПтиМаты» 08:02
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   L4151 «Сурикаты» 13:02
Екатерина Милюкова
Maskava   L420 «Ездовые кошаки» 08:40
Надежда Митьковец
Sanktpēterburga   L4124 «Десятый данн» 12:08
Владимир Моргулис
Maskava   L432 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Абдулла Мухамедов
Sanktpēterburga   L4156 «Ящик» 13:12
Полина Назарова
Sanktpēterburga   L4179 «Кирквольские Львы» 13:58
Любовь Науменко
Maskava   L417 «шатались как-то вечером» 08:34
Александра Николенко
Sanktpēterburga   L4209 «Саньки» 14:58
Юлия Останина
Sanktpēterburga   L4195 «Помпеи» 14:30
Наталья Очева
Sanktpēterburga   L4151 «Сурикаты» 13:02
Александра Пак
Maskavas apgabals   L453 «lady be good» 09:46
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L458 «Белая полоса» 09:56
Екатерина Перьева
Sanktpēterburga   L424 «Лучики солнца» 08:48
Ольга Плешкова
Sanktpēterburga   L4184 «Часодеи из Петербурга» 14:08
Светлана Плужник
Maskava   L433 «Большой Львиный Прайд» 09:06
Наталья Попова
Maskava   L4115 «Солнечные зайцы» 11:50
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L432 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Алексей Порубов
Sanktpēterburga   L4119 «Беги, лес, беги» 11:58
Кристина Пояркова
Sanktpēterburga   L4136 «Муравейник» 12:32
Марина Рагозина
Sanktpēterburga   L4190 «Мазички» 14:20
Светлана Рамзина
Maskava   L401 «ПтиМаты» 08:02
Мария Римская-Корсакова
Maskava   L4140 «Мы идем поковрем» 12:40
Иван Рубненков
Maskava   L429 «КУЛ УОКЕРС ТЕХАС РЕЙНЖЕРС» 08:58
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   L498 «Огурцы - молодцы» 11:16
Сергей Рымарев
Puškina   L4133 «Городской наблюдатель» 12:26
Диана Салихова
Sanktpēterburga   L493 «100x24.ru» 11:06
Виктория Святловская
Maskava   L4110 «Райфлезия» 11:40
Олеся Селиверстова
Sanktpēterburga   L4130 «Беспечный Барсук» 12:20
Алеся Сигорская
Maskava   L4142 «Хрень» 12:44
Екатерина Соколова
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L4114 «Резвая Натюрлих» 11:48
Александра Соловейчик
Sanktpēterburga   L4109 «Säilykkeet» 11:38
Антон Соловьёв
Maskava   L463 «Мы с Приветом!» 10:06
Марина Степанюк
Maskava   L4144 «Мудрость и длина» 12:48
Алексей Стрельцов
Maskava   L474 «Йох-ха-нгА навсегда!» 10:28
Ирина Стрюкова
Maskava   L439 «СкороЛеты» 09:18
Наташа Субботина
Sanktpēterburga   L4118 «дважды два два» 11:56
Дмитрий Сулименко
Sanktpēterburga   L458 «Белая полоса» 09:56
Екатерина Сырейщикова
Maskava   L443 «Жесть» 09:26
Елена Сычева
Sanktpēterburga   L4131 «лена+» 12:22
Бойкова Татьяна
Sanktpēterburga   L4173 «Полуфонарик» 13:46
Дмитрий Тимонин
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L448 «Суровые технари» 09:36
Маша Тимохина
Sanktpēterburga   L4160 «МАКи» 13:20
Ольга Токарь
Maskavas apgabals   L430 «Большой Львиный Прайд» 09:00
Виктория Тронкина
Sanktpēterburga   L438 «Тайное Сыскное Войско» 09:16
Юлия Трушик
Maskavas apgabals   L425 «Трушики» 08:50
Александра Уголева
Maskava   L4148 «Салют» 12:56
Ольга Уколова
Maskava   L4168 «Могивары» 13:36
Татьяна Федотова
Sanktpēterburga   L403 «Птички-птички» 08:06
Алина Хандога
Maskava   L480 «Зеленоглазые бобры» 10:40
Дмитрий Хандога
Maskava   L480 «Зеленоглазые бобры» 10:40
Наталья Хоружая
Maskava   L4114 «Резвая Натюрлих» 11:48
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L445 «NiceГра» 09:30
Александра Царёва
Sanktpēterburga   L4106 «Деффчонки» 11:32
Валентина Черникова
Maskava   L4100 «Пингвины. Свежие» 11:20
Дима Читая
Maskava   L4187 «TWOTEATOTWOTWO» 14:14
Аня Чугунова
Sanktpēterburga   L4138 «PRessa» 12:36
Алина Шевченко
Maskava   L4122 «Step Up!!» 12:04
Светлана Шевченко
Maskava   L441 «Не бордюр, а поребрик» 09:22
ЕЛЕНА ШЕРГИНА
Sanktpēterburga   L424 «Лучики солнца» 08:48
Александр Шпер
Maskava   L460 «Танки грязи не боятся» 10:00
Константин Щербаков
Maskava   L410 «Биогеодвижение» 08:20
Анна Щербакова
Maskava   L410 «Биогеодвижение» 08:20
Лида Щербакова
Maskava   L410 «Биогеодвижение» 08:20
Анна Юркина
Maskava   L494 «Недопёски» 11:08
Анастасия Ядыкина
Maskava   L453 «lady be good» 09:46
Ирина Ямщикова
Sanktpēterburga   L403 «Птички-птички» 08:06
Михаил Янсон
Sanktpēterburga   L4175 «Zeitgeist» 13:50
Anastasia Balagura
Ļeņingradas apgabals   L4135 «солнце-клёш» 12:30
Maxim Bor
Ļeņingradas apgabals   L408 «ЛиMa» 08:16
Cornuta Ceratophrys
Maskavas apgabals   L451 «Проходимцы» 09:42
flider flider
Sanktpēterburga   L4171 «Мышиная охота» 13:42
Ekaterina Ingster
Sanktpēterburga   L4188 «Miffy» 14:16
Георгий Авраменко
Sanktpēterburga   L4176 «R2D2» 13:52
Олеся Адамская
Sanktpēterburga   L4186 «Мы и ДрюДи» 14:12
Павел Акулов
Maskava   L414 «Нет безобразия в природе!» 08:28
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   L447 «Дуэт +» 09:34
Алексей Бажин
Maskava   L4159 «Пикничок» 13:18
Наталья Белан
Sanktpēterburga   L489 «Перчинка» 10:58
Анастасия Белова
Sanktpēterburga   L4172 «Бегущие банки» 13:44
Артем Быков
Maskava   L415 «перекати поле» 08:30
Наталия Васина
Sanktpēterburga   L4102 «Четыре поросёнка» 11:24
Анна Вахновская
Sanktpēterburga   L472 «Три шустрые улитки» 10:24
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   L456 «Гав-Гав» 09:52
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   L456 «Гав-Гав» 09:52
Альберт Гараев
Maskava   L405 «Крутые бобры и мама» 08:10
Мария Давыденкова
Sanktpēterburga   L4169 «Краказябра» 13:38
Александр Данилин
Maskava   L4126 «Забава» 12:12
Василий Деменчук
Maskava   L480 «Зеленоглазые бобры» 10:40
Леонид Дмитриев
Maskava   L431 «Большой Львиный Прайд» 09:02
Руслан Дудов
Maskava   L4148 «Салют» 12:56
Наталья Дыбина
Maskava   L419 «Мы» 08:38
Журавлева Екатерина
Sanktpēterburga   L4127 «Три головы в колодце» 12:14
Евгений Жданкин
Sanktpēterburga   L486 «Гагары» 10:52
Дина Зарецкая
Maskava   L499 «Дети из Бюллербю» 11:18
Дмитрий Зянтереков
Sanktpēterburga   L4125 «Удмуртские скороходы» 12:10
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   L484 «Горынычи» 10:48
Анна Клетнова
Maskava   L434 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Оля Климова
Maskava   L449 «Как хочу, так и пойду» 09:38
Катерина Константинова
Sanktpēterburga   L4201 «Плюс константа» 14:42
Мария Коробейникова
Maskava   L495 «Зажигалки» 11:10
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   L4112 «Стремиться» 11:44
Мария Котова
Maskava   L4152 «Сосисы и грудинка» 13:04
Нина Красавина
Sanktpēterburga   L465 «Шевели булками» 10:10
Юрий Крупенин
Maskava   L490 «Собаченька» 11:00
Константин Кузнецов
Maskava   L464 «Герберка и Ко» 10:08
Наталья Куканова
Maskava   L471 «Белолапики» 10:22
Екатерина Куприянова
Sanktpēterburga   L4191 «Василёчки» 14:22
татьяна лех
Sanktpēterburga   L4141 «bird» 12:42
Сергей Литвиненко
Sanktpēterburga   L4200 «Карлсон» 14:40
Екатерина Лудзская
Sanktpēterburga   L459 «Быстрые лапы - лучший навигатор» 09:58
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   L4139 «МиЦиРо» 12:38
Марина Митрофанова
Maskava   L4129 «Darling» 12:18
Сергей Михалев
Maskava   L411 «Крокодил» 08:22
Вадим Морозов
Sanktpēterburga   L4178 «Алые паруса» 13:56
Ольга Мохова
Maskava   L482 «Леди Атом» 10:44
Ольга Нефедова
Sanktpēterburga   L4141 «bird» 12:42
Иван Павлик
Sanktpēterburga   L461 «Милые енотики» 10:02
Владимир Петухов
Maskavas apgabals   L442 «Пуфики» 09:24
марина петухова
Sanktpēterburga   L4141 «bird» 12:42
Иван Плетнёв
Sanktpēterburga   L4104 «Рабочая версия» 11:28
Кристина Прищепа
Sanktpēterburga   L4192 «Буерак Лейбница» 14:24
Алина Прокудина
Sanktpēterburga   L4104 «Рабочая версия» 11:28
Анастасия Пузыренкова
Maskavas apgabals   L413 «Hard Babbles» 08:26
Людмила Рафаэль
Maskava   L409 «GRANNIES» 08:18
Ольга Ручьева
Sanktpēterburga   L454 «Мальчишки» 09:48
Никита Слюсарчук
Sanktpēterburga   L4153 «Джокер и Тигруля» 13:06
Диман Старостин
Maskavas apgabals   L4174 «Work in progress» 13:48
Михаил Сударев
Maskava   L490 «Собаченька» 11:00
Артем Таратин
Sanktpēterburga   L4154 «Таратины - спортивные олени» 13:08
Елена Таратина
Sanktpēterburga   L4154 «Таратины - спортивные олени» 13:08
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   L465 «Шевели булками» 10:10
Анна Товбина
Maskava   L473 «САнечка2» 10:26
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   L432 «Большой Львиный Прайд» 09:04
Андрей Урядов
Maskava   L462 «Генерал Псурцев» 10:04
Владислав Фролов
Maskava   L4166 «Три красавицы и богатырь» 13:32
Наталия Чермошенцева
Maskava   L406 «Скуку, лень из сердца вон, наш отряд - "Неугомон"!!!» 08:12
Александр Чигорин
Maskava   L473 «САнечка2» 10:26
Оксана Шевелева
Sanktpēterburga   L4108 «Про-таллий» 11:36
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   L444 «Толстопузики» 09:28
Михаил Ширингин
Sanktpēterburga   L4134 «Харинэдзуми» 12:28
Ирина Шкуратова
Sanktpēterburga   L434 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Павел Юнин
Maskava   L433 «Большой Львиный Прайд» 09:06
Mishina Impossible
Sanktpēterburga   L4118 «дважды два два» 11:56
Ben Korbin
Sanktpēterburga   L4193 «Team Deep End» 14:26
Ban Hoang Anh IV Pham
Maskava   L4122 «Step Up!!» 12:04
Denis Shragin
Maskavas apgabals   L404 «Й» 08:08
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   L4118 «дважды два два» 11:56
Artem Zvorygin
Maskava   L4185 «Curious George» 14:10
Рита Аколлер
Sanktpēterburga   L455 «ДА! Компьютерс» 09:50
Анна Алексеева
Sanktpēterburga   L4136 «Муравейник» 12:32
Эдуард Андерсон
Sanktpēterburga   L421 «Серые волки» 08:42
Дарья Андросова
Maskava   L4117 «Hattifnattar» 11:54
Олег Аникин
Sanktpēterburga   L4180 «Физик-сити» 14:00
Валерия Антонова
Sanktpēterburga   L4136 «Муравейник» 12:32
Елена Антонова
Maskava   L469 «Лена» 10:18
Марина Антропова
Maskava   L470 «Волшебные башмачки» 10:20
Сергей Апатенков
Sanktpēterburga   L493 «100x24.ru» 11:06
Вера Апатенкова
Sanktpēterburga   L493 «100x24.ru» 11:06
Роман Арабей
Sanktpēterburga   L4176 «R2D2» 13:52
Александр Аркуша
Sanktpēterburga   L4124 «Десятый данн» 12:08
Анна Армарчук
Maskava   L426 «Fasttrack» 08:52
Полина Архипова
Maskavas apgabals   L423 «Первонавты III» 08:46
Сергей Бажин
Maskava   L4159 «Пикничок» 13:18
Екатерина Бажина
Maskava   L4159 «Пикничок» 13:18
Дмитрий Баранов
Maskava   L446 «Шаг за шагом» 09:32
Михаил Баранов
Maskava   L446 «Шаг за шагом» 09:32
Олеся Баранова
Sanktpēterburga   L4109 «Säilykkeet» 11:38
Дарья Барковская
Sanktpēterburga   L418 «Золотые» 08:36
Алексей Бахтеев
Sanktpēterburga   L4149 «Грызуны» 12:58
Александр Богатиков
Sanktpēterburga   L4124 «Десятый данн» 12:08
Елизавета Бор
Sanktpēterburga   L408 «ЛиMa» 08:16
Никита Борисенков
Maskava   L412 «Бакланы» 08:24
Александр Бородкин
Sanktpēterburga   L4167 «Ползущие вместе» 13:34
Мира Бородянская
Sanktpēterburga   L4179 «Кирквольские Львы» 13:58
Настя Брусницына
Sanktpēterburga   L4170 «ProNin» 13:40
Александр Букасс
Sanktpēterburga   L4149 «Грызуны» 12:58
Виктор Бураков
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L448 «Суровые технари» 09:36
Владимир Бурдыга
Maskava   L406 «Скуку, лень из сердца вон, наш отряд - "Неугомон"!!!» 08:12
Надежда Василевская
Sanktpēterburga   L4106 «Деффчонки» 11:32
Алексей Вербицкий
Maskava   L4127 «Три головы в колодце» 12:14
Анна Вересова
Maskava   L494 «Недопёски» 11:08
Алексей Виноградов
Maskava   L4140 «Мы идем поковрем» 12:40
Олеся Вознюк
Sanktpēterburga   L4107 «Сереневенькие топотуны-ленивцы» 11:34
Александра Волкова
Maskava   L449 «Как хочу, так и пойду» 09:38
Елизавета Вострикова
Sanktpēterburga   L484 «Горынычи» 10:48
Алексей Вышивкин
Maskava   L410 «Биогеодвижение» 08:20
Артём Гаврилов
Sanktpēterburga   L456 «Гав-Гав» 09:52
Ирина Гаврилова
Maskava   L407 «Pauci sciunt» 08:14
Вера Гагарина
Maskava   L488 «Электрон» 10:56
Линар Галиуллин
Maskavas apgabals   L423 «Первонавты III» 08:46
Игорь Ганкин
Sanktpēterburga   L4145 «ЁЗЛ!» 12:50
Илья Гараев
Maskava   L405 «Крутые бобры и мама» 08:10
Ирина Гараева
Maskava   L405 «Крутые бобры и мама» 08:10
Алексей Генат
Sanktpēterburga   L4186 «Мы и ДрюДи» 14:12
Алексей Генат
Sanktpēterburga   L4186 «Мы и ДрюДи» 14:12
Мария Гиглавая
Maskava   L499 «Дети из Бюллербю» 11:18
Андрей Гиглавый
Maskava   L488 «Электрон» 10:56
Ирина Гладких
Sanktpēterburga   L4177 «Петербургские тигры» 13:54
Анна Глинкина
Maskava   L4187 «TWOTEATOTWOTWO» 14:14
Оля Глинкина
Sanktpēterburga   L4135 «солнце-клёш» 12:30
Андрей Горохов
Sanktpēterburga   L457 «Скоростные ястребы» 09:54
Светлана Горохова
Sanktpēterburga   L457 «Скоростные ястребы» 09:54
Маргарита Гринь
Maskava   L419 «Мы» 08:38
Андрей Грудцын
Maskava   L400 «Юнги» 08:00
Татьяна Данилова
Kirova   L445 «NiceГра» 09:30
Дарья Дворянина
Maskava   L495 «Зажигалки» 11:10
Настя Демидова
Sanktpēterburga   L4169 «Краказябра» 13:38
Джамаль Джаббаров
Maskava   L416 «Клязьменский Енот» 08:32
Екатерина Додонова
Sanktpēterburga   L498 «Огурцы - молодцы» 11:16
Полина Домрачева
Maskava   L495 «Зажигалки» 11:10
Сергей Дужин
Sanktpēterburga   L422 «Животное Кухельклопф» 08:44
Александра Думова
Sanktpēterburga   L468 «Обжорки» 10:16
Надежда Дуплик
Sanktpēterburga   L435 «Нева» 09:10
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   L445 «NiceГра» 09:30
Светлана Дьяченко
Sanktpēterburga   L4180 «Физик-сити» 14:00
Нина Егорова
Sanktpēterburga   L4124 «Десятый данн» 12:08
Софья Егорова
Sanktpēterburga   L4189 «Картина маслом» 14:18
Иван Еремин
Maskava   L414 «Нет безобразия в природе!» 08:28
Никита Еремин
Sanktpēterburga   L4170 «ProNin» 13:40
Катерина Еремина
Maskava   L414 «Нет безобразия в природе!» 08:28
Елизавета Жданкина
Sanktpēterburga   L486 «Гагары» 10:52
Серафима Жемкова
Maskava   L428 «Кремни» 08:56
Анна Животкова
Sanktpēterburga   L492 «Это не мы» 11:04
Игорь Жигмановский
Sanktpēterburga   L4149 «Грызуны» 12:58
Анастасия Завгородняя
Sanktpēterburga   L4106 «Деффчонки» 11:32
Елена Зайцева
Sanktpēterburga   L4145 «ЁЗЛ!» 12:50
Вика Земляника
Sanktpēterburga   L4109 «Säilykkeet» 11:38
Игорь Иванников
Maskavas apgabals   L429 «КУЛ УОКЕРС ТЕХАС РЕЙНЖЕРС» 08:58
Анастасия Иванова
Sanktpēterburga   L4184 «Часодеи из Петербурга» 14:08
Саша Изотова
Sanktpēterburga   L4179 «Кирквольские Львы» 13:58
Юлия Илатовская
Sanktpēterburga   L4147 «Илатовские и Ко» 12:54
Федор Ильин
Sanktpēterburga   L457 «Скоростные ястребы» 09:54
Марина Ильина
Sanktpēterburga   L457 «Скоростные ястребы» 09:54
Инна Исанова
Maskava   L404 «Й» 08:08
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   L467 «Ласточки» 10:14
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   L475 «Всем бобра» 10:30
Дмитрий Кар
Maskavas apgabals   L451 «Проходимцы» 09:42
Светлана Кара
Sanktpēterburga   L4181 «Неуправляемые» 14:02
Александра Карцева
Maskavas apgabals   L429 «КУЛ УОКЕРС ТЕХАС РЕЙНЖЕРС» 08:58
Наталья Киуру
Veļikijnovgoroda   L4162 «Шоколадные мишки» 13:24
Илья Клементьев
Sanktpēterburga   L4180 «Физик-сити» 14:00
Роман Климов
Sanktpēterburga   L427 «Гномы-Вредители» 08:54
Светлана Козеровская
Maskava   L4110 «Райфлезия» 11:40
Алена Колобкова
Sanktpēterburga   L438 «Тайное Сыскное Войско» 09:16
Екатерина Колпакова
Sanktpēterburga   L4160 «МАКи» 13:20
Анна Конарева
Sanktpēterburga   L459 «Быстрые лапы - лучший навигатор» 09:58
Михаил Корнеев
Maskava   L488 «Электрон» 10:56
Иван Королёв
Sanktpēterburga   L4112 «Стремиться» 11:44
Вера Королева
Sanktpēterburga   L4178 «Алые паруса» 13:56
Мария Королёва
Sanktpēterburga   L4112 «Стремиться» 11:44
Марина Короткова
Sanktpēterburga   L445 «NiceГра» 09:30
Дима Костенко
Sanktpēterburga   L4107 «Сереневенькие топотуны-ленивцы» 11:34
Юля Кочубеева
Sanktpēterburga   L4194 «Оптимизм!!!» 14:28
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   L4111 «КрУгом голова» 11:42
Елена Кропотина
Sanktpēterburga   L4125 «Удмуртские скороходы» 12:10
Анастасия Кряжевских
Sanktpēterburga   L4184 «Часодеи из Петербурга» 14:08
Лев Кудрявцев
Sanktpēterburga   L437 «Дважды два» 09:14
Михаил Кудрявцев
Sanktpēterburga   L437 «Дважды два» 09:14
Мария Кузнецова
Maskava   L464 «Герберка и Ко» 10:08
Денис Куледямов
Sanktpēterburga   L427 «Гномы-Вредители» 08:54
Айлин Кырджы
Maskava   L499 «Дети из Бюллербю» 11:18
Саваш Кырджы
Maskava   L488 «Электрон» 10:56
Наташа Ласкавая
Sanktpēterburga   L4164 «Девчата» 13:28
Наталья Левакова
Sanktpēterburga   L4141 «bird» 12:42
Ульяна Лемпицкая
Maskava   L499 «Дети из Бюллербю» 11:18
Вероника Лесневская
Maskava   L4127 «Три головы в колодце» 12:14
Алёна Литвиненко
Maskava   L4152 «Сосисы и грудинка» 13:04
Дарья Лихолетова
Sanktpēterburga   L4189 «Картина маслом» 14:18
Таисия Лудзская
Sanktpēterburga   L459 «Быстрые лапы - лучший навигатор» 09:58
Александр Лыгин
Sanktpēterburga   L4163 «Инь и Янь» 13:26
Елизавета Лыгина
Sanktpēterburga   L4163 «Инь и Янь» 13:26
Андрей Любимцев
Sanktpēterburga   L4200 «Карлсон» 14:40
Надежда Мазикина
Sanktpēterburga   L4190 «Мазички» 14:20
Татьяна Мазикина
Sanktpēterburga   L4190 «Мазички» 14:20
Иван Мазур
Sanktpēterburga   L4163 «Инь и Янь» 13:26
Юлия Макушина
Sanktpēterburga   L4192 «Буерак Лейбница» 14:24
Ольга Малоземова
Sanktpēterburga   L4123 «Маленькая лошадка» 12:06
Наталья Манжай
Maskava   L4128 «Лютики и ромашки» 12:16
Светлана Манжай
Maskava   L4128 «Лютики и ромашки» 12:16
Владислав Маров
Maskava   L4115 «Солнечные зайцы» 11:50
Мария Меньшикова
Sanktpēterburga   L403 «Птички-птички» 08:06
Александр Метелица
Sanktpēterburga   L447 «Дуэт +» 09:34
Милослава Метелица
Sanktpēterburga   L447 «Дуэт +» 09:34
Мария Митрофанова
Sanktpēterburga   L4129 «Darling» 12:18
Майя Михалева
Maskava   L411 «Крокодил» 08:22
Антонина Михеева
Sanktpēterburga   L461 «Милые енотики» 10:02
Мария Михеева
Maskava   L495 «Зажигалки» 11:10
Риша Мищерина
Maskava   L490 «Собаченька» 11:00
Ольга Муравцова
Sanktpēterburga   L422 «Животное Кухельклопф» 08:44
Екатерина Муратова
Sanktpēterburga   L4119 «Беги, лес, беги» 11:58
Наталья Невраева
Maskava   L4126 «Забава» 12:12
Владислав Немчинов
Maskava   L400 «Юнги» 08:00
Лариса Нестерова
Sanktpēterburga   L4123 «Маленькая лошадка» 12:06
Екатерина Никанорова
Sanktpēterburga   L4173 «Полуфонарик» 13:46
Кристина Никитина
Sanktpēterburga   L4184 «Часодеи из Петербурга» 14:08
Людмила Новоселова
Magņitogorska   L431 «Большой Львиный Прайд» 09:02
Наталья Новоселова
Magņitogorska   L431 «Большой Львиный Прайд» 09:02
Майя Носеевич
Maskava   L426 «Fasttrack» 08:52
Людмила Ночевка
Sanktpēterburga   L486 «Гагары» 10:52
Юлия Нуртдинова
Sanktpēterburga   L4162 «Шоколадные мишки» 13:24
Виталий Овчинников
Maskava   L462 «Генерал Псурцев» 10:04
Кирилл Пасько
Sanktpēterburga   L4161 «Топотропы» 13:22
Олеся Пашковская
Maskava   L4174 «Work in progress» 13:48
Вероника Пенева
Maskava   L4182 «Саркастичные физики» 14:04
Катерина Пермина
Maskava   L490 «Собаченька» 11:00
Наталья Пермина
Maskava   L491 «Мамочки» 11:02
Александра Перова
Sanktpēterburga   L415 «перекати поле» 08:30
Юлия Петрова
Sanktpēterburga   L4177 «Петербургские тигры» 13:54
Татьяна Полянская
Maskava   L4126 «Забава» 12:12
Юлия Полянская
Sanktpēterburga   L4173 «Полуфонарик» 13:46
Валентина Попова
Maskavas apgabals   L470 «Волшебные башмачки» 10:20
Диана Попова
Sanktpēterburga   L4186 «Мы и ДрюДи» 14:12
Марина Потёмкина
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L448 «Суровые технари» 09:36
Андрей Поторочин
Sanktpēterburga   L4125 «Удмуртские скороходы» 12:10
Александр Пузыренков
Maskavas apgabals   L413 «Hard Babbles» 08:26
Антонина Рагозина
Sanktpēterburga   L4190 «Мазички» 14:20
Мария Ратанина
Maskava   L441 «Не бордюр, а поребрик» 09:22
Игорь Ревидович
Sanktpēterburga   L4119 «Беги, лес, беги» 11:58
Алла Рон
Sanktpēterburga   L4139 «МиЦиРо» 12:38
Михаил Ручьев
Sanktpēterburga   L454 «Мальчишки» 09:48
Мария Рымарева
Puškina   L4133 «Городской наблюдатель» 12:26
Надежда Рымарева
Puškina   L4133 «Городской наблюдатель» 12:26
Татьяна Самарина
Sanktpēterburga   L4164 «Девчата» 13:28
Павел Семёнов
Sanktpēterburga   L4200 «Карлсон» 14:40
Яна Семёнова
Maskava   L474 «Йох-ха-нгА навсегда!» 10:28
Паша Семечков
Sanktpēterburga   L468 «Обжорки» 10:16
Анастасия Серова
Sanktpēterburga   L4137 «Смородинка» 12:34
Екатерина Серова
Sanktpēterburga   L4137 «Смородинка» 12:34
Всеволод Сиротин
Sanktpēterburga   L4181 «Неуправляемые» 14:02
Алиса Славутская
Sanktpēterburga   L4169 «Краказябра» 13:38
Дима Смирнов
Sanktpēterburga   L4165 «upsala» 13:30
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   L4172 «Бегущие банки» 13:44
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   L4111 «КрУгом голова» 11:42
Полина Смирнова
Sanktpēterburga   L4111 «КрУгом голова» 11:42
Антон Смольный
Sanktpēterburga   L4108 «Про-таллий» 11:36
Святослав Смольный
Sanktpēterburga   L4108 «Про-таллий» 11:36
Сергей Соколов
Sanktpēterburga   L4125 «Удмуртские скороходы» 12:10
Анастасия Соколова
Maskava   L4100 «Пингвины. Свежие» 11:20
Екатерина Соколова
Sanktpēterburga   L4161 «Топотропы» 13:22
Светлана Соколова
Sanktpēterburga   L4180 «Физик-сити» 14:00
Дарья Солодова
Sanktpēterburga   L4104 «Рабочая версия» 11:28
Алиса Сорокина
Sanktpēterburga   L4160 «МАКи» 13:20
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   L4113 «Мюмзик в Мове» 11:46
Наталья Спирина
Sanktpēterburga   L486 «Гагары» 10:52
Екатерина Старикова
Maskava   L4101 «Пингвины тчк Свежие» 11:22
Марина Степанова
Sanktpēterburga   L4196 «Winx» 14:32
Настя Столярова
Sanktpēterburga   L497 «Драконята» 11:14
Кирилл Стоноженко
Sanktpēterburga   L4153 «Джокер и Тигруля» 13:06
Мария Стражникова
Sanktpēterburga   L489 «Перчинка» 10:58
Ольга Строгова
Maskava   L419 «Мы» 08:38
Любовь Сударева
Maskava   L491 «Мамочки» 11:02
Татьяна Таранова
Sanktpēterburga   L4150 «Чирик и Полушка» 13:00
Николай Таратин
Sanktpēterburga   L4154 «Таратины - спортивные олени» 13:08
Роман Твердов
Maskavas apgabals   L413 «Hard Babbles» 08:26
Ольга Темплинг
Sanktpēterburga   L467 «Ласточки» 10:14
Пользователь Тестовый
Sanktpēterburga   L4119 «Беги, лес, беги» 11:58
Марина Титова
Sanktpēterburga   L4191 «Василёчки» 14:22
Евгения Толмачева
Maskava   L4122 «Step Up!!» 12:04
Анастасия Третьякова
Sanktpēterburga   L4165 «upsala» 13:30
Екатерина Трофимова
Sanktpēterburga   L436 «Дворянское гнездо» 09:12
Андрей Трушик
Maskavas apgabals   L425 «Трушики» 08:50
Игорь Трушик
Maskavas apgabals   L425 «Трушики» 08:50
Ольга Трушик
Maskavas apgabals   L425 «Трушики» 08:50
Денис Туленинов
Sanktpēterburga   L472 «Три шустрые улитки» 10:24
Михаил Туленинов
Sanktpēterburga   L472 «Три шустрые улитки» 10:24
Наталья Тюкина
Maskava   L406 «Скуку, лень из сердца вон, наш отряд - "Неугомон"!!!» 08:12
Кирилл Тюменцев
Maskava   L4100 «Пингвины. Свежие» 11:20
Аркадий Уколов
Maskava   L4168 «Могивары» 13:36
Марина Федорова
Sanktpēterburga   L436 «Дворянское гнездо» 09:12
Марина Фёдорова
Sanktpēterburga   L458 «Белая полоса» 09:56
Ольга Фёдорова
Sanktpēterburga   L420 «Ездовые кошаки» 08:40
Ирина Федюшина
Sanktpēterburga   L4162 «Шоколадные мишки» 13:24
Валерия Фролова
Maskava   L4166 «Три красавицы и богатырь» 13:32
Евгения Фролова
Maskava   L4166 «Три красавицы и богатырь» 13:32
Наталия Фролова
Maskava   L4166 «Три красавицы и богатырь» 13:32
Татьяна Фролова
Sanktpēterburga   L4132 «Свободная» 12:24
Илья Халин
Sanktpēterburga   L4181 «Неуправляемые» 14:02
Виталий Ханагуа
Sanktpēterburga   L438 «Тайное Сыскное Войско» 09:16
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   L478 «Сумрачный Хомячок» 10:36
Надежда Ходакова
Sanktpēterburga   L4153 «Джокер и Тигруля» 13:06
Алексей Храмов
Sanktpēterburga   L435 «Нева» 09:10
Артем Цапиев
Sanktpēterburga   L435 «Нева» 09:10
Анна Цапиева
Sanktpēterburga   L435 «Нева» 09:10
Ирина Цибикова
Sanktpēterburga   L4139 «МиЦиРо» 12:38
Елена Цыпилева
Maskava   L407 «Pauci sciunt» 08:14
Александр Чвоков
Sanktpēterburga   L4145 «ЁЗЛ!» 12:50
Виолетта Чебатарёва
Sanktpēterburga   L4181 «Неуправляемые» 14:02
Андрей Черников
Sanktpēterburga   L475 «Всем бобра» 10:30
Анна Чудакова
Sanktpēterburga   L468 «Обжорки» 10:16
Татьяна Шейнина
Maskava   L409 «GRANNIES» 08:18
Елизавета Шестакова
Sanktpēterburga   L4191 «Василёчки» 14:22
Иван Шинкевич
Sanktpēterburga   L444 «Толстопузики» 09:28
Лидия Шкуратова
Maskava   L434 «Большой Львиный Прайд» 09:08
Сергей Шмелев
Sanktpēterburga   L4105 «Железные Пони» 11:30
Мария Шолева
Maskava   L419 «Мы» 08:38
Николай Шонин
Maskava   L4101 «Пингвины тчк Свежие» 11:22
Евгения Шулепникова
Sanktpēterburga   L465 «Шевели булками» 10:10
Евгения Шумахер
Maskava   L471 «Белолапики» 10:22
Антон Яков
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L448 «Суровые технари» 09:36
Георгий Яковлев
Sanktpēterburga   L4102 «Четыре поросёнка» 11:24
Миша Яковлев
Sanktpēterburga   L4102 «Четыре поросёнка» 11:24
Галя Яковлева
Sanktpēterburga   L4105 «Железные Пони» 11:30
Майя Яковлева
Sanktpēterburga   L4102 «Четыре поросёнка» 11:24
Елена Якубенко
Maskava   L474 «Йох-ха-нгА навсегда!» 10:28
Ирина Яньшина
Maskava   L400 «Юнги» 08:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L400 08:00 Юнги

L400

Андрей Грудцын

Maskava

Владислав Немчинов

Maskava

Ирина Яньшина

Maskava

МГУ
L401 08:02 ПтиМаты

L401

L403 08:06 Птички-птички

L403

Ирина Ямщикова

Sanktpēterburga

Мария Меньшикова

Sanktpēterburga

L404 08:08 Й

L404

Olesya Mironova

Maskava

Denis Shragin

Maskavas apgabals

Инна Исанова

Maskava

L405 08:10 Крутые бобры и мама

L405

Илья Гараев

Maskava

Ирина Гараева

Maskava

L406 08:12 Скуку, лень из сердца вон, наш отряд - "Неугомон"!!!

L406

Владимир Бурдыга

Maskava

Наталья Тюкина

Maskava

L407 08:14 Pauci sciunt

L407

Ирина Гаврилова

Maskava

Елена Цыпилева

Maskava

L408 08:16 ЛиMa

L408

Maxim Bor

Ļeņingradas apgabals

Елизавета Бор

Sanktpēterburga

L409 08:18 GRANNIES

L409

Татьяна Шейнина

Maskava

L410 08:20 Биогеодвижение

L410

Алексей Вышивкин

Maskava

L411 08:22 Крокодил

L411

Майя Михалева

Maskava

МГУ
L412 08:24 Бакланы

L412

Никита Борисенков

Maskava

L413 08:26 Hard Babbles

L413

Александр Пузыренков

Maskavas apgabals

Роман Твердов

Maskavas apgabals

L414 08:28 Нет безобразия в природе!

L414

Иван Еремин

Maskava

Катерина Еремина

Maskava

L415 08:30 перекати поле

L415

Александра Перова

Sanktpēterburga

Москва , Хабаровск
L416 08:32 Клязьменский Енот

L416

Джамаль Джаббаров

Maskava

НИУ МИЭТ
L417 08:34 шатались как-то вечером

L417

L418 08:36 Золотые

L418

Дарья Барковская

Sanktpēterburga

L419 08:38 Мы

L419

Маргарита Гринь

Maskava

Ольга Строгова

Maskava

Мария Шолева

Maskava

L420 08:40 Ездовые кошаки

L420

Ольга Фёдорова

Sanktpēterburga

L421 08:42 Серые волки

L421

Эдуард Андерсон

Sanktpēterburga

Прометей , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L422 08:44 Животное Кухельклопф

L422

Сергей Дужин

Sanktpēterburga

Ольга Муравцова

Sanktpēterburga

L423 08:46 Первонавты III

L423

Елена Архипова

Maskavas apgabals

Полина Архипова

Maskavas apgabals

Линар Галиуллин

Maskavas apgabals

L424 08:48 Лучики солнца

L424

L425 08:50 Трушики

L425

Юлия Трушик

Maskavas apgabals

Андрей Трушик

Maskavas apgabals

Игорь Трушик

Maskavas apgabals

Ольга Трушик

Maskavas apgabals

L426 08:52 Fasttrack

L426

Анна Армарчук

Maskava

Майя Носеевич

Maskava

L427 08:54 Гномы-Вредители

L427

Алина Климова

Sanktpēterburga

Роман Климов

Sanktpēterburga

Денис Куледямов

Sanktpēterburga

L428 08:56 Кремни

L428

Серафима Жемкова

Maskava

L429 08:58 КУЛ УОКЕРС ТЕХАС РЕЙНЖЕРС

L429

Игорь Иванников

Maskavas apgabals

Александра Карцева

Maskavas apgabals

Смешарики , Коммунисты
L430 09:00 Большой Львиный Прайд

L430

Сергей Крепский

Maskavas apgabals

Ольга Токарь

Maskavas apgabals

Большой Львиный Прайд
L431 09:02 Большой Львиный Прайд

L431

Людмила Новоселова

Magņitogorska

Наталья Новоселова

Magņitogorska

Большой Львиный Прайд
L432 09:04 Большой Львиный Прайд

L432

Большой Львиный Прайд
L433 09:06 Большой Львиный Прайд

L433

Большой Львиный Прайд
L434 09:08 Большой Львиный Прайд

L434

Лидия Шкуратова

Maskava

Большой Львиный Прайд
L435 09:10 Нева

L435

Надежда Дуплик

Sanktpēterburga

Алексей Храмов

Sanktpēterburga

Артем Цапиев

Sanktpēterburga

Анна Цапиева

Sanktpēterburga

L436 09:12 Дворянское гнездо

L436

Екатерина Трофимова

Sanktpēterburga

Марина Федорова

Sanktpēterburga

L437 09:14 Дважды два

L437

Лев Кудрявцев

Sanktpēterburga

Михаил Кудрявцев

Sanktpēterburga

L438 09:16 Тайное Сыскное Войско

L438

Алена Колобкова

Sanktpēterburga

Виталий Ханагуа

Sanktpēterburga

Школа №332 , Веселый поселок , СПбГЭУ , Санкт-Петербург , Quantum Art
L439 09:18 СкороЛеты

L439

L441 09:22 Не бордюр, а поребрик

L441

Мария Ратанина

Maskava

МГУ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
L442 09:24 Пуфики

L442

L443 09:26 Жесть

L443

L444 09:28 Толстопузики

L444

Иван Шинкевич

Sanktpēterburga

L445 09:30 NiceГра

L445

Татьяна Данилова

Kirova

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

Марина Короткова

Sanktpēterburga

L446 09:32 Шаг за шагом

L446

Дмитрий Баранов

Maskava

Михаил Баранов

Maskava

softline , МГУПИ , НИЯУ МИФИ
L447 09:34 Дуэт +

L447

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Милослава Метелица

Sanktpēterburga

L448 09:36 Суровые технари

L448

Дмитрий Тимонин

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Виктор Бураков

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Марина Потёмкина

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Антон Яков

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

МГТУ им. Н.Э.Баумана , НИЯУ МИФИ
L449 09:38 Как хочу, так и пойду

L449

Александра Волкова

Maskava

Большой Львиный Прайд
L450 09:40 Топографические кретины

L450

Наталья Июдина

Sanktpēterburga

L451 09:42 Проходимцы

L451

Cornuta Ceratophrys

Maskavas apgabals

Дмитрий Кар

Maskavas apgabals

L453 09:46 lady be good

L453

L454 09:48 Мальчишки

L454

Тимофей Волков

Sanktpēterburga

Ольга Ручьева

Sanktpēterburga

Михаил Ручьев

Sanktpēterburga

L455 09:50 ДА! Компьютерс

L455

Karim Garib

Sanktpēterburga

Рита Аколлер

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
L456 09:52 Гав-Гав

L456

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Артём Гаврилов

Sanktpēterburga

L457 09:54 Скоростные ястребы

L457

Андрей Горохов

Sanktpēterburga

Светлана Горохова

Sanktpēterburga

Федор Ильин

Sanktpēterburga

Марина Ильина

Sanktpēterburga

L458 09:56 Белая полоса

L458

Марина Фёдорова

Sanktpēterburga

L459 09:58 Быстрые лапы - лучший навигатор

L459

Анна Конарева

Sanktpēterburga

Таисия Лудзская

Sanktpēterburga

L460 10:00 Танки грязи не боятся

L460

L461 10:02 Милые енотики

L461

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Антонина Михеева

Sanktpēterburga

Мат-мех , СПбГУ
L462 10:04 Генерал Псурцев

L462

Виталий Овчинников

Maskava

L463 10:06 Мы с Приветом!

L463

L464 10:08 Герберка и Ко

L464

Мария Кузнецова

Maskava

Москва , Алтуфьево , с детьми , Москва СВАО
L465 10:10 Шевели булками

L465

Нина Красавина

Sanktpēterburga

Евгения Шулепникова

Sanktpēterburga

L467 10:14 Ласточки

L467

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

Ольга Темплинг

Sanktpēterburga

L468 10:16 Обжорки

L468

Никита Медяков

Sanktpēterburga

Александра Думова

Sanktpēterburga

Паша Семечков

Sanktpēterburga

Анна Чудакова

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , СПбСО , Санкт-Петербург , СПО "Арлекино" , ООО "ЛТС-СМУ-1" , Арлекино , ССО "Пятница" , Пятница
L469 10:18 Лена

L469

Елена Антонова

Maskava

L470 10:20 Волшебные башмачки

L470

Марина Антропова

Maskava

Валентина Попова

Maskavas apgabals

L471 10:22 Белолапики

L471

Евгения Шумахер

Maskava

L472 10:24 Три шустрые улитки

L472

Денис Туленинов

Sanktpēterburga

Михаил Туленинов

Sanktpēterburga

L473 10:26 САнечка2

L473

L474 10:28 Йох-ха-нгА навсегда!

L474

Юлия Егорова

Sanktpēterburga

Яна Семёнова

Maskava

Елена Якубенко

Maskava

L475 10:30 Всем бобра

L475

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Андрей Черников

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
L478 10:36 Сумрачный Хомячок

L478

Maria Lisitskaya

Sanktpēterburga

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

L480 10:40 Зеленоглазые бобры

L480

L482 10:44 Леди Атом

L482

L484 10:48 Горынычи
Елизавета Вострикова

Sanktpēterburga

L486 10:52 Гагары

L486

Елизавета Жданкина

Sanktpēterburga

Людмила Ночевка

Sanktpēterburga

Наталья Спирина

Sanktpēterburga

L488 10:56 Электрон

L488

Вера Гагарина

Maskava

Андрей Гиглавый

Maskava

Михаил Корнеев

Maskava

Саваш Кырджы

Maskava

L489 10:58 Перчинка

L489

Наталья Белан

Sanktpēterburga

Мария Стражникова

Sanktpēterburga

L490 11:00 Собаченька

L490

Риша Мищерина

Maskava

Катерина Пермина

Maskava

L491 11:02 Мамочки

L491

Наталья Пермина

Maskava

Любовь Сударева

Maskava

L492 11:04 Это не мы

L492

Миша Григорьев

Sanktpēterburga

Анна Животкова

Sanktpēterburga

L493 11:06 100x24.ru

L493

Диана Салихова

Sanktpēterburga

Сергей Апатенков

Sanktpēterburga

Вера Апатенкова

Sanktpēterburga

L494 11:08 Недопёски

L494

Анна Вересова

Maskava

L495 11:10 Зажигалки
Дарья Дворянина

Maskava

Полина Домрачева

Maskava

Мария Михеева

Maskava

L496 11:12 Лешик и Ко

L496

L497 11:14 Драконята

L497

Tanya Kumarenkova

Sanktpēterburga

Настя Столярова

Sanktpēterburga

L498 11:16 Огурцы - молодцы

L498

Екатерина Додонова

Sanktpēterburga

многодетные мамы
L499 11:18 Дети из Бюллербю

L499

Мария Гиглавая

Maskava

Айлин Кырджы

Maskava

Ульяна Лемпицкая

Maskava

L4100 11:20 Пингвины. Свежие

L4100

Анастасия Соколова

Maskava

Кирилл Тюменцев

Maskava

L4101 11:22 Пингвины тчк Свежие

L4101

Екатерина Старикова

Maskava

Николай Шонин

Maskava

L4102 11:24 Четыре поросёнка

L4102

Наталия Васина

Sanktpēterburga

Георгий Яковлев

Sanktpēterburga

Миша Яковлев

Sanktpēterburga

Майя Яковлева

Sanktpēterburga

L4104 11:28 Рабочая версия

L4104

Иван Плетнёв

Sanktpēterburga

Дарья Солодова

Sanktpēterburga

L4105 11:30 Железные Пони

L4105

Сергей Шмелев

Sanktpēterburga

Галя Яковлева

Sanktpēterburga

Ржевка , ПКТ , Санкт-Петербург , ОАО Ростелеком , горные туристы , СПбГУТ
L4106 11:32 Деффчонки

L4106

Надежда Василевская

Sanktpēterburga

Анастасия Завгородняя

Sanktpēterburga

L4107 11:34 Сереневенькие топотуны-ленивцы

L4107

Олеся Вознюк

Sanktpēterburga

Дима Костенко

Sanktpēterburga

L4108 11:36 Про-таллий

L4108

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

L4109 11:38 Säilykkeet

L4109

Олеся Баранова

Sanktpēterburga

Вика Земляника

Sanktpēterburga

L4110 11:40 Райфлезия

L4110

Светлана Козеровская

Maskava

L4111 11:42 КрУгом голова

L4111

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Полина Смирнова

Sanktpēterburga

L4112 11:44 Стремиться

L4112

Ира Войтенкова

Sanktpēterburga

Иван Королёв

Sanktpēterburga

Мария Королёва

Sanktpēterburga

L4113 11:46 Мюмзик в Мове

L4113

Любовь Спиридонова

Sanktpēterburga

L4114 11:48 Резвая Натюрлих

L4114

Екатерина Соколова

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

L4115 11:50 Солнечные зайцы

L4115

Владислав Маров

Maskava

МГППУ , софтклаб , НИУ МЭИ
L4117 11:54 Hattifnattar

L4117

Дарья Андросова

Maskava

L4118 11:56 дважды два два
Mishina Impossible

Sanktpēterburga

Katerina Tolmacheva

Sanktpēterburga

L4119 11:58 Беги, лес, беги

L4119

Екатерина Муратова

Sanktpēterburga

Игорь Ревидович

Sanktpēterburga

Пользователь Тестовый

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , Эдисофт , Гарант , Пешкарус , EDISOFT
L4121 12:02 krakozyabra et al

L4121

L4122 12:04 Step Up!!

L4122

Ban Hoang Anh IV Pham

Maskava

Евгения Толмачева

Maskava

МАИ
L4123 12:06 Маленькая лошадка

L4123

Ольга Малоземова

Sanktpēterburga

Лариса Нестерова

Sanktpēterburga

L4124 12:08 Десятый данн

L4124

Александр Аркуша

Sanktpēterburga

Александр Богатиков

Sanktpēterburga

Нина Егорова

Sanktpēterburga

L4125 12:10 Удмуртские скороходы

L4125

Елена Кропотина

Sanktpēterburga

Андрей Поторочин

Sanktpēterburga

Сергей Соколов

Sanktpēterburga

L4126 12:12 Забава

L4126

Наталья Невраева

Maskava

Татьяна Полянская

Maskava

L4127 12:14 Три головы в колодце

L4127

Алексей Вербицкий

Maskava

Вероника Лесневская

Maskava

L4128 12:16 Лютики и ромашки

L4128

Наталья Манжай

Maskava

Светлана Манжай

Maskava

L4129 12:18 Darling
Мария Митрофанова

Sanktpēterburga

L4130 12:20 Беспечный Барсук

L4130

T-Systems
L4131 12:22 лена+

L4131

Наталья Кулина

Sanktpēterburga

Елена Сычева

Sanktpēterburga

L4132 12:24 Свободная

L4132

Алена Ковалева

Sanktpēterburga

Татьяна Фролова

Sanktpēterburga

L4133 12:26 Городской наблюдатель

L4133

Мария Рымарева

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

L4134 12:28 Харинэдзуми

L4134

Юлия Исаева

Sanktpēterburga

L4135 12:30 солнце-клёш

L4135

Anastasia Balagura

Ļeņingradas apgabals

Оля Глинкина

Sanktpēterburga

L4136 12:32 Муравейник

L4136

Инна Комарова

Sanktpēterburga

Анна Алексеева

Sanktpēterburga

Валерия Антонова

Sanktpēterburga

L4137 12:34 Смородинка

L4137

Анастасия Серова

Sanktpēterburga

Екатерина Серова

Sanktpēterburga