Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Виктория Аганина
Jekaterinburga   111 «Сполох-3» 08:22
Лена Антонова
Sanktpēterburga   153 «Ленки» 09:46
Светлана Барденкова
Sanktpēterburga   158 «Северяне» 09:56
Николай Богачев
Sanktpēterburga   157 «Юкатан-минус» 09:54
Андрей Бринько
Maskava   100 «Курские Москвичи» 08:00
Александр Бухарев
Sanktpēterburga   140 «Ламантин» 09:20
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   131 «Ёжики в тумане» 09:02
Анна Василенко
Maskava   164 «Партизаны» 10:08
Аннушка Волкова
Sanktpēterburga   134 «Северное Сияние» 09:08
Таня Волкова
Sanktpēterburga   133 «DenisIIrka» 09:06
Никита Горбунов
Maskava   171 «Ведро гвоздей на выезде» 10:22
Илья Грушевский
Sanktpēterburga   105 «Русь» 08:10
Иван Демидов
Sanktpēterburga   1101 «Веселые пассатижи» 11:22
Георгий Дзебисашвили
Sanktpēterburga   197 «Ядерные и Дикие» 11:14
Жанна Дружинина
Sanktpēterburga   155 «Quattrocento» 09:50
Екатерина Ерофеева
Sanktpēterburga   113 «Pike» 08:26
Роман Жавнис
Maskava   123 «Римляне» 08:46
Маша Затенко
Sanktpēterburga   108 «Vest-o-Team» 08:16
Елена Иванова
Sanktpēterburga   153 «Ленки» 09:46
Леся Калинина
Sanktpēterburga   163 «Да-Нет-Наверное» 10:06
Яна Кашинская
Maskava   155 «Quattrocento» 09:50
Елизавета Кирия
Sanktpēterburga   105 «Русь» 08:10
Ирина Компанеева
Sanktpēterburga   122 «Адмиралтейский район» 08:44
Иван Кузнецов
Sanktpēterburga   103 «Руссо туристо» 08:06
Виктория Курская
Sanktpēterburga   174 «Добродушные мишки» 10:28
Полина Логунова
Maskava   141 «БанDRлоги» 09:22
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   190 «Crazy physics» 11:00
Андрей Макаренцев
Maskava   101 «Скотобаза» 08:02
Наталья Малахова
Sanktpēterburga   143 «Радужные пони» 09:26
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   1140 «Глюк» 12:40
Евгений Миленин
Sanktpēterburga   191 «Нягодяи» 11:02
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   196 «Кошкин дом» 11:12
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   196 «Кошкин дом» 11:12
Леонид Новиков
Sanktpēterburga   1121 «ЛЭВИС» 12:02
Евгений Носов
Kurska   100 «Курские Москвичи» 08:00
Екатерина Парфенова
Petrozavodska   139 «Как же так» 09:18
Владимир Петрушкин
Sanktpēterburga   191 «Нягодяи» 11:02
Юлия Пивоварова
Maskava   171 «Ведро гвоздей на выезде» 10:22
Настя Старкова
Sanktpēterburga   108 «Vest-o-Team» 08:16
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   150 «Мартовский Котэ» 09:40
Юлия Тихомирова
Sanktpēterburga   184 «Das kleine Capybara» 10:48
Мария Фадеева
Sanktpēterburga   1141 «МиФ» 12:42
Елена Фоминова
Sanktpēterburga   138 «Топографические гении» 09:16
Иван Фредерикс
Sanktpēterburga   190 «Crazy physics» 11:00
Андрей Хохоликов
Maskava   192 «Весёлые неудачники» 11:04
Ян Чубченко
Sanktpēterburga   160 «Чубпопожва» 10:00
Ольга Ясакова
Sanktpēterburga   130 «Бублик» 09:00
Сергей Яскевич
Sanktpēterburga   197 «Ядерные и Дикие» 11:14
Vasilisa Glushkova
Sanktpēterburga   167 «Сиреневые Муми-тролли» 10:14
Alexey Lesnikov
Maskava   154 «Доля Ангела» 09:48
Olga Rofe
Sanktpēterburga   161 «Палитра» 10:02
Наталья Антонова
Maskava   154 «Доля Ангела» 09:48
Мария Бабиенко
Maskava   106 «ТутУтки» 08:12
Кирилл Барденков
Sanktpēterburga   158 «Северяне» 09:56
Алена Горбунова
Sanktpēterburga   183 «Яшины усы» 10:46
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   196 «Кошкин дом» 11:12
Анна Желтая
Sanktpēterburga   173 «Кантата» 10:26
Антон Заячковский
Maskava   193 «Знать путь и пройти его — не одно и то же» 11:06
Дарья Зезюлина
Sanktpēterburga   110 «Бегущие лемуры» 08:20
Иван Иванов
Sanktpēterburga   197 «Ядерные и Дикие» 11:14
Артем Иоселевский
Sanktpēterburga   136 «Том и Джерри» 09:12
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   163 «Да-Нет-Наверное» 10:06
Антонина Кондакова
Sanktpēterburga   170 «Просто черепашки» 10:20
Дмитрий Корнеев
Sanktpēterburga   180 «Мастера ВОД» 10:40
Павел Коробенин
Sanktpēterburga   144 «7 секунд» 09:28
Дмитрий Левин
Maskava   141 «БанDRлоги» 09:22
Екатерина Лысенко
Maskava   166 «Сусанинские навигаторы» 10:12
Ирина Лысенко
Maskava   166 «Сусанинские навигаторы» 10:12
Роман Мисюк
Maskava   154 «Доля Ангела» 09:48
Елена Морозова
Sanktpēterburga   169 «Молния Маквин» 10:18
Александр Наумов
Maskava   104 «Ну и что» 08:08
Вячеслав Рожков
Maskava   194 «Дядиславы» 11:08
Маргарита Рудакова
Sanktpēterburga   182 «Ермак Тимофеевич» 10:44
Мария Селенкова
Sanktpēterburga   113 «Pike» 08:26
Ксения Селифанова
Sanktpēterburga   165 «Гелиодор» 10:10
Ольга Синицына
Maskava   1148 «тук-тук-топ-топ» 12:56
Светлана Смирнова
Sanktpēterburga   162 «Дантес инферно» 10:04
Михаил Соболев
Ļeņingradas apgabals   156 «Географы» 09:52
Никита Соловьёв
Ļeņingradas apgabals   156 «Географы» 09:52
Мария Спраде
Sanktpēterburga   163 «Да-Нет-Наверное» 10:06
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   102 «Джеймс Бонд» 08:04
Лапина Татьяна
Sanktpēterburga   197 «Ядерные и Дикие» 11:14
Михаил Тихомиров
Sanktpēterburga   184 «Das kleine Capybara» 10:48
Владимир Царев
Sanktpēterburga   168 «Раз два три бачата» 10:16
Марина Цыганова
Sanktpēterburga   137 «Великолепная четверка» 09:14
Александра Шпарберг
Sanktpēterburga   151 «Шпаруся» 09:42
Виктор Шульженко
Sanktpēterburga   114 «Alone» 08:28
Alina Mikhailova
Sanktpēterburga   167 «Сиреневые Муми-тролли» 10:14
Галина Абызова
Maskava   193 «Знать путь и пройти его — не одно и то же» 11:06
Константин Александров
Sanktpēterburga   151 «Шпаруся» 09:42
Юрий Александров
Sanktpēterburga   151 «Шпаруся» 09:42
Юля Аминова
Sanktpēterburga   133 «DenisIIrka» 09:06
Никита Ананичев
Sanktpēterburga   161 «Палитра» 10:02
Ирина Ананичева
Sanktpēterburga   161 «Палитра» 10:02
Александр Антипов
Maskava   106 «ТутУтки» 08:12
Григорий Бам
Sanktpēterburga   174 «Добродушные мишки» 10:28
Олег Белов
Sanktpēterburga   1142 «Три плюс один» 12:44
Артём Богачёв
Ļeņingradas apgabals   156 «Географы» 09:52
Владиславна Бондина
Sanktpēterburga   182 «Ермак Тимофеевич» 10:44
Даниил Будяну
Sanktpēterburga   182 «Ермак Тимофеевич» 10:44
Сергей Быков
Sanktpēterburga   131 «Ёжики в тумане» 09:02
Фатима Валиева
Maskava   107 «Инквизиция хорошо!» 08:14
Макс Варавин
Sanktpēterburga   183 «Яшины усы» 10:46
Василиса Васенина
Maskava   111 «Сполох-3» 08:22
Галина Вотинцева
Sanktpēterburga   175 «Смотрители аэродрома» 10:30
Наталья Гаврилова
Petrozavodska   139 «Как же так» 09:18
Анна Галушина
Sergijevposada   193 «Знать путь и пройти его — не одно и то же» 11:06
Анастасия Горюнова
Maskava   107 «Инквизиция хорошо!» 08:14
Ирина Гуляева
Sanktpēterburga   154 «Доля Ангела» 09:48
Светлана Гусева
Sanktpēterburga   142 «Полярная звезда» 09:24
Аня Давиденко
Sanktpēterburga   133 «DenisIIrka» 09:06
Александр Дмитриев
Sanktpēterburga   163 «Да-Нет-Наверное» 10:06
Юлия Донец
Sanktpēterburga   1142 «Три плюс один» 12:44
Лена Жвакунова
Sanktpēterburga   160 «Чубпопожва» 10:00
Андрей Жестков
Sanktpēterburga   144 «7 секунд» 09:28
Людмила Звозскова
Maskava   194 «Дядиславы» 11:08
Татьянка Иванова
Sanktpēterburga   162 «Дантес инферно» 10:04
Вадим Ипатов
Sanktpēterburga   169 «Молния Маквин» 10:18
Юлия Кальниченко
Sanktpēterburga   143 «Радужные пони» 09:26
Елена Кирсанова
Maskava   106 «ТутУтки» 08:12
Лиза Кокко
Sanktpēterburga   122 «Адмиралтейский район» 08:44
Екатерина Колотушкина
Sanktpēterburga   1120 «Per aspera ad Astra» 12:00
Светлана Кондрашова
Sanktpēterburga   134 «Северное Сияние» 09:08
Олеся Корнеева
Sanktpēterburga   180 «Мастера ВОД» 10:40
Илья Кортенок
Maskavas apgabals   194 «Дядиславы» 11:08
Галя Красова
Sanktpēterburga   122 «Адмиралтейский район» 08:44
Лена Кривушина
Sanktpēterburga   162 «Дантес инферно» 10:04
Иван Кудрявцев
Sanktpēterburga   101 «Скотобаза» 08:02
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   131 «Ёжики в тумане» 09:02
Полина Курская
Sanktpēterburga   174 «Добродушные мишки» 10:28
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   1140 «Глюк» 12:40
Елена Лисина
Sanktpēterburga   153 «Ленки» 09:46
Наташа Лукашенко
Maskava   141 «БанDRлоги» 09:22
Алексей Лукичев
Maskava   111 «Сполох-3» 08:22
Ксения Макаренко
Sanktpēterburga   173 «Кантата» 10:26
Ирина Макарова
Sanktpēterburga   103 «Руссо туристо» 08:06
Денис Максимов
Maskava   110 «Бегущие лемуры» 08:20
Сергей Манушин
Sanktpēterburga   183 «Яшины усы» 10:46
Алексей Марчук
Ļeņingradas apgabals   156 «Географы» 09:52
Виктор Медведев
Sanktpēterburga   103 «Руссо туристо» 08:06
Илья Мелков
Maskava   107 «Инквизиция хорошо!» 08:14
Иван Могилевцев
Sanktpēterburga   1141 «МиФ» 12:42
Константин Наркевич
Sanktpēterburga   142 «Полярная звезда» 09:24
Марина Носова
Sanktpēterburga   183 «Яшины усы» 10:46
Инженер Отчаянный
Sanktpēterburga   167 «Сиреневые Муми-тролли» 10:14
Артур Пирожков
Sanktpēterburga   167 «Сиреневые Муми-тролли» 10:14
Светлана Подлеснова
Sanktpēterburga   1121 «ЛЭВИС» 12:02
Артем Пожнев
Sanktpēterburga   1142 «Три плюс один» 12:44
Юлия Поповецкая
Sanktpēterburga   160 «Чубпопожва» 10:00
Максим Поповецкий
Sanktpēterburga   160 «Чубпопожва» 10:00
Сергей Романов
Sanktpēterburga   161 «Палитра» 10:02
Арина Рыжова
Sanktpēterburga   173 «Кантата» 10:26
Людмила Самусева
Sanktpēterburga   169 «Молния Маквин» 10:18
Ирина Селезнева
Maskava   104 «Ну и что» 08:08
Елизавета Силинг
Maskava   106 «ТутУтки» 08:12
Антонина Степанова
Sanktpēterburga   142 «Полярная звезда» 09:24
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   102 «Джеймс Бонд» 08:04
Светлана Тарасова
Sanktpēterburga   1101 «Веселые пассатижи» 11:22
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   122 «Адмиралтейский район» 08:44
Мария Тучина
Sanktpēterburga   1140 «Глюк» 12:40
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   112 «J» 08:24
Вероника Фокеева
Sanktpēterburga   173 «Кантата» 10:26
Елизавета Хабарова
Sanktpēterburga   193 «Знать путь и пройти его — не одно и то же» 11:06
Наталия Цапина
Maskava   192 «Весёлые неудачники» 11:04
Леонид Цивенко
Sanktpēterburga   108 «Vest-o-Team» 08:16
Кирилл Цыганов
Sanktpēterburga   137 «Великолепная четверка» 09:14
Сергей Цыганов
Sanktpēterburga   137 «Великолепная четверка» 09:14
Настя Цыганова
Sanktpēterburga   137 «Великолепная четверка» 09:14
Юлия Чернецкая
Sanktpēterburga   165 «Гелиодор» 10:10
Ксения Шаповалова
Sanktpēterburga   136 «Том и Джерри» 09:12
Андрей Шапошник
Sanktpēterburga   133 «DenisIIrka» 09:06
Валерий Шкаленко
Sanktpēterburga   1140 «Глюк» 12:40
Сабина Шумилова
Sanktpēterburga   138 «Топографические гении» 09:16
Анна Юскина
Sanktpēterburga   165 «Гелиодор» 10:10
Майя Яковлева
Maskava   111 «Сполох-3» 08:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 08:00 Курские Москвичи

100

101 08:02 Скотобаза
Иван Кудрявцев

Sanktpēterburga

102 08:04 Джеймс Бонд

102

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

103 08:06 Руссо туристо

103

Иван Кузнецов

Sanktpēterburga

Ирина Макарова

Sanktpēterburga

Виктор Медведев

Sanktpēterburga

СПО «Крылья» , НИУ ИТМО
104 08:08 Ну и что

104

Ирина Селезнева

Maskava

НИУ МЭИ
105 08:10 Русь

105

106 08:12 ТутУтки

106

Александр Антипов

Maskava

Елена Кирсанова

Maskava

Елизавета Силинг

Maskava

107 08:14 Инквизиция хорошо!

107

Фатима Валиева

Maskava

Анастасия Горюнова

Maskava

Илья Мелков

Maskava

108 08:16 Vest-o-Team

108

Маша Затенко

Sanktpēterburga

Настя Старкова

Sanktpēterburga

Леонид Цивенко

Sanktpēterburga

СПбАУ , ФМЛ 239 , СПбГПУ
110 08:20 Бегущие лемуры

110

Дарья Зезюлина

Sanktpēterburga

Денис Максимов

Maskava

111 08:22 Сполох-3

111

Василиса Васенина

Maskava

Алексей Лукичев

Maskava

Майя Яковлева

Maskava

112 08:24 J

112

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

113 08:26 Pike

113

114 08:28 Alone

114

НМСУ "Горный"
122 08:44 Адмиралтейский район

122

Лиза Кокко

Sanktpēterburga

Галя Красова

Sanktpēterburga

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

СПО «ИнКор» , СПбГУ
123 08:46 Римляне

123

Бегущий Город , Следопыт , Москва , НИЯУ МИФИ
130 09:00 Бублик

130

Ольга Ясакова

Sanktpēterburga

СПбГУ
131 09:02 Ёжики в тумане

131

Сергей Быков

Sanktpēterburga

Полина Кулакова

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , Бегущий Город , Санкт-Петербург , НИУ ИТМО , СПбГПУ
133 09:06 DenisIIrka

133

Таня Волкова

Sanktpēterburga

Юля Аминова

Sanktpēterburga

Аня Давиденко

Sanktpēterburga

Андрей Шапошник

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена
134 09:08 Северное Сияние

134

Светлана Кондрашова

Sanktpēterburga

136 09:12 Том и Джерри

136

Ксения Шаповалова

Sanktpēterburga

ФМЛ 30 , НИУ ВШЭ , СПбГПУ
137 09:14 Великолепная четверка
Кирилл Цыганов

Sanktpēterburga

Сергей Цыганов

Sanktpēterburga

Настя Цыганова

Sanktpēterburga

138 09:16 Топографические гении

138

Елена Фоминова

Sanktpēterburga

Сабина Шумилова

Sanktpēterburga

139 09:18 Как же так
Наталья Гаврилова

Petrozavodska

Петрозаводск
140 09:20 Ламантин СПб ГЭТУ ЛЭТИ
141 09:22 БанDRлоги
Наташа Лукашенко

Maskava

142 09:24 Полярная звезда
Светлана Гусева

Sanktpēterburga

Константин Наркевич

Sanktpēterburga

Антонина Степанова

Sanktpēterburga

143 09:26 Радужные пони

143

Юлия Кальниченко

Sanktpēterburga

144 09:28 7 секунд
Андрей Жестков

Sanktpēterburga

ИИТУ , СПбГПУ
145 09:30 No name

145

150 09:40 Мартовский Котэ

150

СПбГУ
151 09:42 Шпаруся
Константин Александров

Sanktpēterburga

Юрий Александров

Sanktpēterburga

153 09:46 Ленки

153

Лена Антонова

Sanktpēterburga

Елена Иванова

Sanktpēterburga

Елена Лисина

Sanktpēterburga

154 09:48 Доля Ангела

154

Alexey Lesnikov

Maskava

Ирина Гуляева

Sanktpēterburga

155 09:50 Quattrocento

155

МФТИ , ФИВТ , СПбГУ
156 09:52 Географы

156

Михаил Соболев

Ļeņingradas apgabals

Никита Соловьёв

Ļeņingradas apgabals

Артём Богачёв

Ļeņingradas apgabals

Алексей Марчук

Ļeņingradas apgabals

157 09:54 Юкатан-минус

157

СПбГАВМ
158 09:56 Северяне

158

160 10:00 Чубпопожва

160

Ян Чубченко

Sanktpēterburga

Лена Жвакунова

Sanktpēterburga

Юлия Поповецкая

Sanktpēterburga

Максим Поповецкий

Sanktpēterburga

Физфак , ПСПбГМУ им И.П.Павлова , ФМЛ 239 , НИУД , СПбГУ
161 10:02 Палитра

161

Olga Rofe

Sanktpēterburga

Никита Ананичев

Sanktpēterburga

Ирина Ананичева

Sanktpēterburga

Сергей Романов

Sanktpēterburga

162 10:04 Дантес инферно

162

Татьянка Иванова

Sanktpēterburga

Лена Кривушина

Sanktpēterburga

СПО «ИнКор»
163 10:06 Да-Нет-Наверное

163

Леся Калинина

Sanktpēterburga

Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

Мария Спраде

Sanktpēterburga

Александр Дмитриев

Sanktpēterburga

164 10:08 Партизаны

164

Москва
165 10:10 Гелиодор

165

Юлия Чернецкая

Sanktpēterburga

Анна Юскина

Sanktpēterburga

166 10:12 Сусанинские навигаторы

166

167 10:14 Сиреневые Муми-тролли

167

Vasilisa Glushkova

Sanktpēterburga

Alina Mikhailova

Sanktpēterburga

Инженер Отчаянный

Sanktpēterburga

Артур Пирожков

Sanktpēterburga

168 10:16 Раз два три бачата
Владимир Царев

Sanktpēterburga

танцоры , Танцули , Танцы
169 10:18 Молния Маквин

169

Елена Морозова

Sanktpēterburga

Вадим Ипатов

Sanktpēterburga

Людмила Самусева

Sanktpēterburga

170 10:20 Просто черепашки

170

171 10:22 Ведро гвоздей на выезде

171

173 10:26 Кантата

173

Анна Желтая

Sanktpēterburga

Ксения Макаренко

Sanktpēterburga

Арина Рыжова

Sanktpēterburga

Вероника Фокеева

Sanktpēterburga

174 10:28 Добродушные мишки

174

Григорий Бам

Sanktpēterburga

Полина Курская

Sanktpēterburga

175 10:30 Смотрители аэродрома

175

Галина Вотинцева

Sanktpēterburga

ПСПбГМУ им И.П.Павлова
180 10:40 Мастера ВОД

180

Олеся Корнеева

Sanktpēterburga

182 10:44 Ермак Тимофеевич

182

Владиславна Бондина

Sanktpēterburga

Даниил Будяну

Sanktpēterburga

Бегущий Город , Санкт-Петербург , СПбГУ
183 10:46 Яшины усы

183

Макс Варавин

Sanktpēterburga

Сергей Манушин

Sanktpēterburga

Марина Носова

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО
184 10:48 Das kleine Capybara

184

190 11:00 Crazy physics

190

СПбГПУ , dead-line
191 11:02 Нягодяи

191

192 11:04 Весёлые неудачники
Наталия Цапина

Maskava

193 11:06 Знать путь и пройти его — не одно и то же

193

Галина Абызова

Maskava

Анна Галушина

Sergijevposada

Елизавета Хабарова

Sanktpēterburga

МГУ , Москва
194 11:08 Дядиславы

194

Людмила Звозскова

Maskava

Илья Кортенок

Maskavas apgabals

196 11:12 Кошкин дом

196

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

197 11:14 Ядерные и Дикие

197

Мат-мех , Санкт-Петербург , СПбГУ
1101 11:22 Веселые пассатижи

1101

Иван Демидов

Sanktpēterburga

Светлана Тарасова

Sanktpēterburga

СПбГПУ
1120 12:00 Per aspera ad Astra

1120

Екатерина Колотушкина

Sanktpēterburga

1121 12:02 ЛЭВИС

1121

Леонид Новиков

Sanktpēterburga

Светлана Подлеснова

Sanktpēterburga

1140 12:40 Глюк

1140

Андрей Меньков

Sanktpēterburga

Анастасия Лазутина

Sanktpēterburga

Мария Тучина

Sanktpēterburga

Валерий Шкаленко

Sanktpēterburga

1141 12:42 МиФ

1141

Мария Фадеева

Sanktpēterburga

Иван Могилевцев

Sanktpēterburga

1142 12:44 Три плюс один

1142

Олег Белов

Sanktpēterburga

Юлия Донец

Sanktpēterburga

Артем Пожнев

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , СПО «Крылья» , РГПУ им. А.И.Герцена , СПО "Унисон"
1148 12:56 тук-тук-топ-топ