Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Татьяна C
Sanktpēterburga   P4172 «Банановая женщина» 13:44
Dmitriy Ischenko
Sanktpēterburga   P451 «Салибанди» 09:42
Konstantin Makov
Sanktpēterburga   P459 «MCs (Макс)» 09:58
Alexandra Mitsuk
Sanktpēterburga   P4205 «от Двух до Пяти» 14:50
Korotkiy Nikolay
Sanktpēterburga   P4163 «Рога и Хвост» 13:26
Taisia Prokofieva
Sanktpēterburga   P4227 «Таина Упряжка из 20-25 Хаски и Одного Пони» 15:34
Viktorija Sjargi
Rīga   P4135 «Les Enfoirés en cavale» 12:30
Nadi Zvonova
Sanktpēterburga   P4101 «Сколопендры-иллюзионисты» 11:22
Никиша Алевтина
Sanktpēterburga   P426 «Иероглиф» 08:52
Ярослав Александров
Maskava   P428 «Яша» 08:56
Ольга Б.
Maskava   P4132 «Бонни и Клайд» 12:24
Арина Банникова
Maskava   P471 «Ветер вдоль берега» 10:22
Мария Баринова
Sanktpēterburga   P4139 «Мария и Ко» 12:38
Надежда Беляева
Sanktpēterburga   P4152 «Променад» 13:04
Вадим Блинков
Sanktpēterburga   P4165 «КОСМОС-ДЕТКА» 13:30
Оксана Бобошко
Sanktpēterburga   P4151 «Лиза и Ко» 13:02
Даша Богданова
Sanktpēterburga   P4225 «My Little Pony» 15:30
Мария Большакова
Maskava   P4207 «Зайцы без трамвая» 14:54
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   P4156 «Муми-мамы» 13:12
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   P431 «Суслички» 09:02
Илья Вашуров
Maskava   P4148 «Бублик с маком» 12:56
Всеволод Величко
Maskava   P4104 «Хомяк Соломон на льдине» 11:28
Ирина Величко
Sanktpēterburga   P4116 «Уходи!» 11:52
Маргарита Верменик
Tvera   P405 «EPAM Tver Pro 2.0» 08:10
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   P408 «Пешеходы_SPb» 08:16
Илья Викторов
Sanktpēterburga   P467 «Северные Ардены» 10:14
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P457 «Keepsake» 09:54
Мария Виноградова
Maskava   P483 «Перевозчики Лис» 10:46
Елена Вольнова
Sanktpēterburga   P4164 «Впереди_планеты_всей» 13:28
Инна Воробцова
Maskava   P4237 «Крутые перцы» 15:54
Оля Воронцова
Maskava   P400 «ВоЛя и САня» 08:00
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   P476 «Торопыги» 10:32
Анна Гладкая
Maskava   P409 «Приключения лимончиков» 08:18
Алена Гладких
Sanktpēterburga   P4233 «Петербургские тигры» 15:46
Ольга Гнетова
Maskava   P4138 «С места в карьер» 12:36
Дарья Горшенина
Maskava   P432 «выкрутасы» 09:04
Ольга Градова
Sanktpēterburga   P495 «Птицы гордые» 11:10
Алексей Григорьев
Maskavas apgabals   P447 «Пикник на обочине» 09:34
Настя Гудулина
Sanktpēterburga   P453 «тонзилитт» 09:46
Алексей Гуляев
Sanktpēterburga   P4216 «СевЮгЗап» 15:12
Людмила Гурьева
Maskava   P436 «БУВАГЛИВЫ без БУВА» 09:12
Константин Евгеньевич
Sanktpēterburga   P444 «Край света» 09:28
Ярослав Евдокимов
Sanktpēterburga   P4174 «Мяу» 13:48
Александр Ермолаев
Sanktpēterburga   P4161 «Искра» 13:22
Марина Ефимова
Sanktpēterburga   P401 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK (второй состав)» 08:02
Любовь Жарова
Maskava   P4104 «Хомяк Соломон на льдине» 11:28
Андрей Жемков
Maskava   P402 «Кремни» 08:04
Василиса Жильникова
Sanktpēterburga   P4205 «от Двух до Пяти» 14:50
Камила Заева
Tvera   P4167 «КиПанда» 13:34
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   P475 «Миньоны» 10:30
Артём Захаров
Maskava   P4124 «Упырка Team» 12:08
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   P4176 «Орлы» 13:52
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   P4147 «Ленивые опоссумы» 12:54
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   P4107 «Victory» 11:34
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   P4109 «Крутые бобры» 11:38
Андрей Капитонов
Sanktpēterburga   P4211 «Коты Аристократы» 15:02
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   P407 «Железные пони» 08:14
Даша Карпухина
Maskava   P485 «Рыськи» 10:50
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   P433 «Улетайки» 09:06
Екатерина Качинская
Maskava   P4108 «Луч света» 11:36
Вера Кипяткова
Sanktpēterburga   P4195 «PicaPica» 14:30
Дима Козлов
Sanktpēterburga   P418 «Естественно за отбор» 08:36
Анна Козловская
Sanktpēterburga   P4117 «Камчатка» 11:54
Вера Козловская
Sanktpēterburga   P4117 «Камчатка» 11:54
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   P496 «RideaMuse» 11:12
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   P441 «Переподвыподверт» 09:22
Инна Комарова
Sanktpēterburga   P4209 «Муравейник» 14:58
Александр Комиссаров
Maskava   P483 «Перевозчики Лис» 10:46
Ольга Короткая
Sanktpēterburga   P4163 «Рога и Хвост» 13:26
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   P407 «Железные пони» 08:14
Никита Котляров
Maskava   P478 «Оля и волшебный орех» 10:36
Марина Котусева
Maskava   P482 «Common People» 10:44
Сергей Кошман
Maskava   P4198 «Легенда» 14:36
Владимир Красильников
Maskava   P414 «МорозКо» 08:28
Настя Красковская
Sanktpēterburga   P4127 «Шуршунчики» 12:14
Ольга Красковская
Sanktpēterburga   P4127 «Шуршунчики» 12:14
Мария Кузовлева
Sanktpēterburga   P4122 «Фантастика» 12:04
Таня Кузьмина
Sanktpēterburga   P4205 «от Двух до Пяти» 14:50
Лена Кулакова
Maskava   P492 «Вишнёвое дерево» 11:04
Илья Курносенков
Sanktpēterburga   P426 «Иероглиф» 08:52
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   P426 «Иероглиф» 08:52
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   P420 «Фильтикультяпистые» 08:40
Дмитрий Лаврик
Sanktpēterburga   P424 «Ненуачо» 08:48
Татьяна Левинсон
Maskava   P458 «Ваганты» 09:56
Татьяна Левичева
Puškina   P441 «Переподвыподверт» 09:22
Оля Лисина
Maskava   P4198 «Легенда» 14:36
Мария Лисицкая
Sanktpēterburga   P4214 «Лисы» 15:08
Ян Майстренко
Sanktpēterburga   P4116 «Уходи!» 11:52
Анна Малышева
Maskava   P4148 «Бублик с маком» 12:56
Роман Миндлин
Sanktpēterburga   P4125 «8 зайцев» 12:10
Оксана Мирошниченко
Kijeva   P462 «"Болтаи Шалтаи"» 10:04
Анна Моисеенко
Sanktpēterburga   P462 «"Болтаи Шалтаи"» 10:04
Сергей Муравьёв
Sanktpēterburga   P4118 «Чудокоманда» 11:56
Татьяна Муравьёва
Sanktpēterburga   P4203 «Потомственный Томагавк» 14:46
Мария Мучанко
Sanktpēterburga   P4153 «3 попугая» 13:06
Дарья Неворотина
Maskava   P443 «Гравитино» 09:26
Екатерина Нигова
Maskava   P429 «НА-НА» 08:58
Арина Николаева
Tvera   P417 «EPAM Tver Pro» 08:34
Анна Новикова
Sanktpēterburga   P435 «На волю в пампасы» 09:10
Татьяна Овчинникова
Maskava   P4142 «Игрушки» 12:44
Катя Окунева
Sanktpēterburga   P4199 «шоколад» 14:38
Андрей Павленко
Sanktpēterburga   P4184 «Наклейка» 14:08
Игорь Певцов
Ļeņingradas apgabals   P4238 «Видел его?» 15:56
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   P4187 «Замордовыши» 14:14
Алена Платонова
Sanktpēterburga   P4226 «дециметр» 15:32
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   P4186 «Маруся и Co» 14:12
Екатерина Подболотова
Sanktpēterburga   P4129 «Мы Миллеры» 12:18
Алёна Подгайская
Sanktpēterburga   P457 «Keepsake» 09:54
Алексей Поросятьев
Minska   P486 «otryv.by» 10:52
Света Порохня
Sanktpēterburga   P4140 «ХЗ» 12:40
Алексей Порубов
Sanktpēterburga   P4208 «Военмеховцы» 14:56
Александр Постняков
Sanktpēterburga   P439 «о_0» 09:18
Юрий Потапов
Maskava   P4148 «Бублик с маком» 12:56
Дмитрий Рачкин
Maskavas apgabals   P409 «Приключения лимончиков» 08:18
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   P449 «Было бы нелепо» 09:38
Люба Рогатовская
Maskava   P422 «джанго-банго» 08:44
Ольга Рутковская
Sanktpēterburga   P403 «С.О.» 08:06
Александр Самойлов
Sanktpēterburga   P4159 «Николай и Ко» 13:18
Фаниль Сафиуллин
Sanktpēterburga   P4143 «ФиНиШ» 12:46
Алексей Седлецкий
Maskavas apgabals   P413 «Сальткрока» 08:26
Олеся Селиверстова
Sanktpēterburga   P4100 «Барсук и Хуан» 11:20
Наталья Сидельникова
Sanktpēterburga   P4135 «Les Enfoirés en cavale» 12:30
Надежда Симонова
Sanktpēterburga   P4221 «Шлем с бармицей» 15:22
Антон Старовойтов
Sanktpēterburga   P4149 «Ноги в руки» 12:58
Ольга Стрелкова
Maskava   P483 «Перевозчики Лис» 10:46
Глеб Сырых
Maskava   P482 «Common People» 10:44
Иван Тельпуховский
Maskava   P492 «Вишнёвое дерево» 11:04
Марина Терещенко
Sanktpēterburga   P4181 «КилоМетр» 14:02
Николай Терещук
Sanktpēterburga   P4102 «R1C1» 11:24
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   P465 «ТИХО-ходы» 10:10
Сергей Третьяков
Sanktpēterburga   P487 «Сонные Львы» 10:54
Наташа Утолина
Maskava   P4142 «Игрушки» 12:44
Дарья Федукович
Sanktpēterburga   P496 «RideaMuse» 11:12
Анастасия Феклина
Maskavas apgabals   P458 «Ваганты» 09:56
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   P449 «Было бы нелепо» 09:38
Екатерина Ховаева
Maskava   P440 «Irish Bastards» 09:20
Юлия Храмова
Maskava   P4178 «двое на маяке с канарейкой» 13:56
Павел Храмченков
Maskava   P430 «Пусик-Мусик» 09:00
Зоя Цветкова
Sanktpēterburga   P4188 «Господа» 14:16
Иван Цыганов
Sanktpēterburga   P4106 «Селедка на свободе» 11:32
Мария Чиркова
Maskava   P4133 «Параноидальные редиски» 12:26
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   P4150 «КоВер» 13:00
Елена Швецова
Sanktpēterburga   P476 «Торопыги» 10:32
Александр Шугаев
Sanktpēterburga   P4143 «ФиНиШ» 12:46
Алена Щурская
Sanktpēterburga   P4144 «Небывалые бывалые» 12:48
Анна Юркина
Maskava   P494 «Недопёски» 11:08
Юлия Яковлева
Sanktpēterburga   P4235 «Питерские пешеходы» 15:50
Александра Яксон
Sanktpēterburga   P4145 «Ленивые львы» 12:50
Ирина Якушева
Maskava   P406 «Айя Феанаро!» 08:12
Anton Fakhriev
Maskava   P464 «Рянда» 10:08
Alexandra Pavlova
Maskava   P4138 «С места в карьер» 12:36
Anna Petrova
Sanktpēterburga   P4238 «Видел его?» 15:56
Anna Voykina
Maskava   P4219 «виноград» 15:18
Юлия Антонова
Maskava   P421 «Кракозябры» 08:42
Никита Барышев
Sanktpēterburga   P474 «Руки-Крюки» 10:28
Елена Батуева
Sanktpēterburga   P4188 «Господа» 14:16
Ксения Баширова
Maskava   P434 «ЛКТ» 09:08
Ксения Блажевич
Maskava   P461 «Тупой, еще тупее» 10:02
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   P4224 «Антверпен» 15:28
Владимир Букин
Maskava   P4103 «Выход» 11:26
Мария Василевская
Maskava   P4111 «Тысяча рублей» 11:42
Юлия Васильева
Sanktpēterburga   P4220 «Шибко умные» 15:20
Екатерина Верещагина
Sanktpēterburga   P419 «Т.И.Х.А.С.» 08:38
Нина Веселова
Sanktpēterburga   P463 «Мама лоханулась с помидорами» 10:06
Елена Ворзапова
Sanktpēterburga   P481 «поехали» 10:42
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   P4162 «пьюшки» 13:24
Елена Воробьева
Sanktpēterburga   P468 «Friends» 10:16
Анна Галкина
Maskava   P415 «Подсолнухи» 08:30
Евгений Горелов
Sanktpēterburga   P4218 «ЭССИДИ ПРО» 15:16
Екатерина Грачева
Maskava   P419 «Т.И.Х.А.С.» 08:38
Юлия Грачева
Maskava   P406 «Айя Феанаро!» 08:12
Людмила Давыдова
Maskava   P437 «ЕжыГи» 09:14
Николай Данилов
Maskava   P434 «ЛКТ» 09:08
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   P479 «Голубая Устрица» 10:38
Ольга Дрозденко
Maskava   P4171 «Медведь и Заяц» 13:42
Алексей Дятлов
Maskava   P414 «МорозКо» 08:28
Елена Евлоева
Rostova pie Donas   P404 «СК-61» 08:08
Иван Евплов
Maskava   P4133 «Параноидальные редиски» 12:26
Александра Еращенкова
Sanktpēterburga   P4146 «White Horse» 12:52
Николай Жильцов
Sanktpēterburga   P4140 «ХЗ» 12:40
Александра Захарова
Maskava   P4124 «Упырка Team» 12:08
Мария Ивашко
Sanktpēterburga   P4169 «Friend» 13:38
Сергей Игнатенков
Sanktpēterburga   P4203 «Потомственный Томагавк» 14:46
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   P431 «Суслички» 09:02
Ольга Ингеройнен
Sanktpēterburga   P4167 «КиПанда» 13:34
Алексей К
Maskava   P491 «Трио по лужам» 11:02
Марина Казанцева
Rostova pie Donas   P404 «СК-61» 08:08
Екатерина Карипова
Sanktpēterburga   P4213 «РОСпрекрасные» 15:06
Мария Киреева
Sanktpēterburga   P477 «Бодрячком» 10:34
Сергей Климов
Maskava   P421 «Кракозябры» 08:42
Олег Князькин
Maskava   P4177 «Нанга-Парбат» 13:54
Роман Козлов
Sanktpēterburga   P4197 «Телепорт» 14:34
Наталия Константинова
Maskava   P442 «абра-абра» 09:24
Оля Константинова
Maskava   P482 «Common People» 10:44
Марика Коробейникова
Sanktpēterburga   P4116 «Уходи!» 11:52
Надежда Корчагина
Sanktpēterburga   P4220 «Шибко умные» 15:20
Михаил Крячко
Maskava   P490 «Команда № 7» 11:00
Екатерина Кудряшова
Sanktpēterburga   P4160 «Sonne und Nebel» 13:20
Константин Кузнецов
Maskava   P454 «Цапонлак» 09:48
Наталья Куканова
Maskava   P484 «Белолапики» 10:48
Зинаида Лаврухина
Maskavas apgabals   P4103 «Выход» 11:26
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   P425 «Зер гут» 08:50
Андрей Леваднев
Sanktpēterburga   P4228 «Доманесиделось» 15:36
Мария Липова
Maskava   P434 «ЛКТ» 09:08
Таня Лукина
Maskavas apgabals   P461 «Тупой, еще тупее» 10:02
Константин Мазур
Sanktpēterburga   P4239 «Герои» 15:58
Ольга Малозёмова
Sanktpēterburga   P4200 «Маленькая лошадка» 14:40
Никита Медяков
Sanktpēterburga   P4206 «За забором» 14:52
Андрей Мисайлов
Tvera   P417 «EPAM Tver Pro» 08:34
Ирина Митричева
Maskava   P4115 «Крыльями звеня» 11:50
Екатерина Морозова
Maskavas apgabals   P412 «Зальцкаммергут» 08:24
Елена Морозова
Sanktpēterburga   P416 «Лемс» 08:32
Максим Назаров
Tālo ārzemju pilsētas   P4130 «Максимальный Полином» 12:20
Матвеева Наталья
Sanktpēterburga   P4154 «Две Столицы» 13:08
Александр Нелюбов
Sanktpēterburga   P4122 «Фантастика» 12:04
Святослав Нестерчук
Maskava   P483 «Перевозчики Лис» 10:46
Ольга Николаева
Sanktpēterburga   P4213 «РОСпрекрасные» 15:06
Михаил Новиков
Sanktpēterburga   P480 «КарМА» 10:40
Анна Носова
Sanktpēterburga   P433 «Улетайки» 09:06
Екатерина Одинцова
Sanktpēterburga   P474 «Руки-Крюки» 10:28
Михаил Озорнин
Maskava   P4171 «Медведь и Заяц» 13:42
Яна Оладейникова
Maskava   P419 «Т.И.Х.А.С.» 08:38
Николай Павлов
Sanktpēterburga   P497 «Павлов Плюс» 11:14
Ольга Павлова
Sanktpēterburga   P498 «Плюс» 11:16
Михаил Пантелеев
Sanktpēterburga   P4234 «Хинтертукс» 15:48
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   P445 «Пассат» 09:30
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P4106 «Селедка на свободе» 11:32
Евгений Правдин
Sanktpēterburga   P4193 «Чепушарики» 14:26
Софья Прибылова
Maskava   P437 «ЕжыГи» 09:14
Мария Разгуляева
Sanktpēterburga   P4212 «Малышки Мю» 15:04
Сергей Рыбин
Maskava   P4110 «Шагомеры» 11:40
Анна Рыбина
Maskava   P4110 «Шагомеры» 11:40
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   P4196 «Ага» 14:32
Соня Сапожникова
Sanktpēterburga   P4206 «За забором» 14:52
Максим Семёнов
Maskava   P4170 «Андромеда» 13:40
Дарья Сергеева
Sanktpēterburga   P411 «Муравьеды» 08:22
Виталий Сергейчик
Sanktpēterburga   P4128 «Моя Любимая Команда» 12:16
Яков Сироткин
Sanktpēterburga   P488 «Пингвины» 10:56
Ада Сироткина
Sanktpēterburga   P488 «Пингвины» 10:56
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   P488 «Пингвины» 10:56
Лариса Ситина
Maskava   P4136 «Никакая» 12:32
Наталия Скробова
Maskava   P4166 «Тетракварк» 13:32
Анна Слученкова
Maskava   P419 «Т.И.Х.А.С.» 08:38
Елизавета Соом
Sanktpēterburga   P4189 «Берем все!» 14:18
Анастасия Стамбровская
Maskava   P427 «1+1» 08:54
Илясов Станислав
Maskava   P4157 «Отпочковавшиеся» 13:14
Анна Стасюнас
Sanktpēterburga   P477 «Бодрячком» 10:34
Елена Степанова
Sanktpēterburga   P4232 «ПКТУ» 15:44
Алина Тарабанова
Sanktpēterburga   P469 «Шустрые пятки» 10:18
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   P470 «3872 Орка» 10:20
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   P470 «3872 Орка» 10:20
Анна Товбина
Maskava   P4183 «Дуплет А» 14:06
Евгения Толмачева
Maskava   P423 «Ох ты ж ёжики» 08:46
Антон Тужилов
Maskava   P4175 «Sarasota Sandcastle» 13:50
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   P445 «Пассат» 09:30
Кристина Федорова
Sanktpēterburga   P4209 «Муравейник» 14:58
Лилия Филимоненок
Sanktpēterburga   P4217 «Охотники за приключениями» 15:14
Андрей Фурман
Maskava   P421 «Кракозябры» 08:42
Наталья Хмелевская
Maskava   P4131 «Львы-недобитки» 12:22
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   P4107 «Victory» 11:34
Александр Чигорин
Maskava   P4183 «Дуплет А» 14:06
Ольга Шилкова
Maskava   P446 «Любители кривых тропинок 1» 09:32
алексей Шубин
Sanktpēterburga   P4155 «Человек-паук» 13:10
Алексей Яковлев
Sanktpēterburga   P4227 «Таина Упряжка из 20-25 Хаски и Одного Пони» 15:34
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   P456 «мормышки» 09:52
İnci Haluk
Стамбул   P464 «Рянда» 10:08
Алексей А
Sanktpēterburga   P4172 «Банановая женщина» 13:44
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   P4196 «Ага» 14:32
Сергей Агаханов
Maskava   P4198 «Легенда» 14:36
Алексей Айрапетов
Maskava   P429 «НА-НА» 08:58
Олег Акимов
Maskava   P4126 «Бихевиоризм» 12:12
Архипова Алевтина
Maskava   P4157 «Отпочковавшиеся» 13:14
Сергей Александров
Maskava   P443 «Гравитино» 09:26
Юлия Анисимова
Sanktpēterburga   P4165 «КОСМОС-ДЕТКА» 13:30
Анастасия Арсеньева
Sanktpēterburga   P490 «Команда № 7» 11:00
Степан Артамонов
Maskava   P4111 «Тысяча рублей» 11:42
Анна Артемьева
Sanktpēterburga   P4139 «Мария и Ко» 12:38
Алевтина Архипова
Maskava   P4219 «виноград» 15:18
Юлия Бабюк
Tvera   P417 «EPAM Tver Pro» 08:34
Даниил Багров
Sanktpēterburga   P4217 «Охотники за приключениями» 15:14
Ирина Багрова
Sanktpēterburga   P4217 «Охотники за приключениями» 15:14
Дмитрий Барановкский
Maskava   P446 «Любители кривых тропинок 1» 09:32
Михаил Баринов
Sanktpēterburga   P4139 «Мария и Ко» 12:38
Петр Баринов
Sanktpēterburga   P4139 «Мария и Ко» 12:38
Андрей Бармотин
Sanktpēterburga   P4184 «Наклейка» 14:08
Ольга Басенко
Sanktpēterburga   P4144 «Небывалые бывалые» 12:48
Юлия Башлыкова
Sanktpēterburga   P4239 «Герои» 15:58
Сергей Беззубко
Sanktpēterburga   P4129 «Мы Миллеры» 12:18
Анастасия Беляева
Maskava   P4138 «С места в карьер» 12:36
Андрей Беляйкин
Sanktpēterburga   P4209 «Муравейник» 14:58
Ксения Билык
Maskava   P4198 «Легенда» 14:36
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   P420 «Фильтикультяпистые» 08:40
Аня Бобрикова
Ļeņingradas apgabals   P4230 «Против ночи» 15:40
Дмитрий Богатов
Sanktpēterburga   P469 «Шустрые пятки» 10:18
Александр Бодров
Sanktpēterburga   P479 «Голубая Устрица» 10:38
Георгий Бодров
Sanktpēterburga   P479 «Голубая Устрица» 10:38
Екатерина Бодрова
Sanktpēterburga   P479 «Голубая Устрица» 10:38
Анна Борковская
Sanktpēterburga   P4186 «Маруся и Co» 14:12
Надежда Бояркина
Sanktpēterburga   P472 «СПбГУВК» 10:24
Виталий Брусынин
Maskavas apgabals   P412 «Зальцкаммергут» 08:24
Светлана Бурченко
Sanktpēterburga   P487 «Сонные Львы» 10:54
Людмила Вагапова
Krasnojarska   P401 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK (второй состав)» 08:02
Наташа Ванина
Sanktpēterburga   P407 «Железные пони» 08:14
Тимофей Васильев
Maskavas apgabals   P412 «Зальцкаммергут» 08:24
Инесса Васильева
Sanktpēterburga   P4203 «Потомственный Томагавк» 14:46
Ирина Васильева
Sanktpēterburga   P4113 «Дачники-Про!» 11:46
Дарья Васильченко
Sanktpēterburga   P4125 «8 зайцев» 12:10
Константин Вейгандт
Sanktpēterburga   P445 «Пассат» 09:30
Ольга Вейгандт
Sanktpēterburga   P445 «Пассат» 09:30
Екатерина Величко
Sanktpēterburga   P4226 «дециметр» 15:32
Светлана Веревкина
Maskava   P4108 «Луч света» 11:36
Марина Веселова
Sanktpēterburga   P4200 «Маленькая лошадка» 14:40
Вероника Воеводина
Maskava   P4114 «Wombats» 11:48
Олеся Вознюк
Sanktpēterburga   P4118 «Чудокоманда» 11:56
Илья Волков
Kazaņa   P436 «БУВАГЛИВЫ без БУВА» 09:12
Ольга Ворзапова
Sanktpēterburga   P481 «поехали» 10:42
Дмитрий Воробей
Maskava   P478 «Оля и волшебный орех» 10:36
Дмитрий Воробьев
Sanktpēterburga   P4162 «пьюшки» 13:24
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   P4162 «пьюшки» 13:24
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   P4162 «пьюшки» 13:24
Денис Гаваза
Sanktpēterburga   P424 «Ненуачо» 08:48
Александр Гаврилюк
Maskava   P4166 «Тетракварк» 13:32
Маруся Гальцова
Maskava   P4121 «Прокрастинация» 12:02
Ольга Гачкова
Sanktpēterburga   P478 «Оля и волшебный орех» 10:36
Наталья Гдалевич
Sanktpēterburga   P495 «Птицы гордые» 11:10
Ирина Герасимова
Maskava   P471 «Ветер вдоль берега» 10:22
Ирина Гладких
Sanktpēterburga   P4233 «Петербургские тигры» 15:46
Наталья Глодя
Sanktpēterburga   P4185 «Ушли из дома» 14:10
Евгения Гойденко
Sanktpēterburga   P4204 «2ЮЖС» 14:48
Ася Головешкина
Sanktpēterburga   P4188 «Господа» 14:16
Галина Головина
Sanktpēterburga   P4216 «СевЮгЗап» 15:12
Наташа Головина
Maskava   P452 «Озорные Ползунки» 09:44
Светлана Голубева
Sanktpēterburga   P481 «поехали» 10:42
Лаура Гольнева
Sanktpēterburga   P4197 «Телепорт» 14:34
Александра Горбатенко
Maskava   P428 «Яша» 08:56
Марина Горская
Sanktpēterburga   P408 «Пешеходы_SPb» 08:16
Артём Грачев
Maskava   P406 «Айя Феанаро!» 08:12
Елена Гудкова
Maskava   P485 «Рыськи» 10:50
Виктория Гунич
Sanktpēterburga   P4164 «Впереди_планеты_всей» 13:28
Михаил Гунич
Sanktpēterburga   P4164 «Впереди_планеты_всей» 13:28
Инна Гусева
Sanktpēterburga   P466 «Дружба» 10:12
Марианна Гусева
Sanktpēterburga   P455 «Правая Коленка» 09:50
Мария Гусева
Sanktpēterburga   P466 «Дружба» 10:12
Татьяна Давыдова
Maskava   P437 «ЕжыГи» 09:14
Лена Данилова
Maskava   P427 «1+1» 08:54
Ольга Данилова
Tvera   P405 «EPAM Tver Pro 2.0» 08:10
Андрей Дащенко
Sanktpēterburga   P4104 «Хомяк Соломон на льдине» 11:28
Саша Девятов
Maskava   P400 «ВоЛя и САня» 08:00
Оля Дедяева
Maskava   P452 «Озорные Ползунки» 09:44
Андрей Дмитриев
Sanktpēterburga   P4222 «Куличики» 15:24
Анастасия Добровольская
Maskava   P406 «Айя Феанаро!» 08:12
Виктор Домнин
Sanktpēterburga   P4140 «ХЗ» 12:40
Евгения Доронина
Sanktpēterburga   P4218 «ЭССИДИ ПРО» 15:16
Алексей Друккер
Sanktpēterburga   P4169 «Friend» 13:38
Ирина Друккер
Sanktpēterburga   P4169 «Friend» 13:38
Александра Думова
Sanktpēterburga   P4227 «Таина Упряжка из 20-25 Хаски и Одного Пони» 15:34
Денис Дурандин
Sanktpēterburga   P4223 «Гарем» 15:26
Олег Евдокимов
Sanktpēterburga   P4174 «Мяу» 13:48
Виктория Евдокимова
Sanktpēterburga   P475 «Миньоны» 10:30
Елена Евдокимова
Sanktpēterburga   P4174 «Мяу» 13:48
Надежда Евстифеева
Sanktpēterburga   P4201 «Экспериментаторы» 14:42
Наталья Евстифеева
Maskavas apgabals   P409 «Приключения лимончиков» 08:18
Ефимов Егор
Sanktpēterburga   P489 «эксклюзив» 10:58
Александр Егоров
Sanktpēterburga   P4208 «Военмеховцы» 14:56
Таирова Екатерина
Sanktpēterburga   P4157 «Отпочковавшиеся» 13:14
Катя Елисеева
Maskava   P4126 «Бихевиоризм» 12:12
Кадрия Еникеева
Sanktpēterburga   P449 «Было бы нелепо» 09:38
Ольга Еркина
Maskava   P4110 «Шагомеры» 11:40
Андрей Еськов
Sanktpēterburga   P4232 «ПКТУ» 15:44
Степан Еськов
Sanktpēterburga   P4232 «ПКТУ» 15:44
Никита Ефимов
Sanktpēterburga   P467 «Северные Ардены» 10:14
Наталья Жгарева
Sanktpēterburga   P475 «Миньоны» 10:30
Евгения Железная
Sanktpēterburga   P4220 «Шибко умные» 15:20
Анастасия Журавкова
Sanktpēterburga   P476 «Торопыги» 10:32
Николай Захаренков
Sanktpēterburga   P4150 «КоВер» 13:00
Валерия Захарова
Maskava   P4124 «Упырка Team» 12:08
Влад Звездин
Maskava   P423 «Ох ты ж ёжики» 08:46
Лена Зверева
Maskava   P4136 «Никакая» 12:32
Денис Зуев
Sanktpēterburga   P496 «RideaMuse» 11:12
Анна Иванова
Sanktpēterburga   P4234 «Хинтертукс» 15:48
Ксения Иванова
Sanktpēterburga   P424 «Ненуачо» 08:48
Евгения Ивановская
Sanktpēterburga   P418 «Естественно за отбор» 08:36
Надя Ивановская
Sanktpēterburga   P418 «Естественно за отбор» 08:36
Сергей Ивановский
Sanktpēterburga   P418 «Естественно за отбор» 08:36
Татьяна Игнатенкова
Maskava   P423 «Ох ты ж ёжики» 08:46
Станислав Илясов
Maskava   P4219 «виноград» 15:18
Ольга Истомина
Sanktpēterburga   P4239 «Герои» 15:58
Андрей Исупов
Sanktpēterburga   P460 «Fly» 10:00
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   P4109 «Крутые бобры» 11:38
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   P4109 «Крутые бобры» 11:38
Татьяна Калинина
Sanktpēterburga   P4140 «ХЗ» 12:40
Оксана Камакина
Sanktpēterburga   P4144 «Небывалые бывалые» 12:48
Павел Канаев
Sanktpēterburga   P4221 «Шлем с бармицей» 15:22
Никита Капустин
Sanktpēterburga   P4129 «Мы Миллеры» 12:18
Вика Капустина
Лаппеенранта   P422 «джанго-банго» 08:44
Светлана Караваева
Sanktpēterburga   P401 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK (второй состав)» 08:02
Ирина Карманова
Maskava   P473 «НеВажно» 10:26
Ольга Карманова
Sanktpēterburga   P473 «НеВажно» 10:26
Александра Карпова
Sanktpēterburga   P4104 «Хомяк Соломон на льдине» 11:28
Кирилл Карпухин
Maskava   P485 «Рыськи» 10:50
Михаил Касаткин
Sanktpēterburga   P4153 «3 попугая» 13:06
Оксана Качалова
Sanktpēterburga   P498 «Плюс» 11:16
Дмитрий Качалуба
Maskavas apgabals   P4137 «Primavera» 12:34
Евгений Кипятков
Sanktpēterburga   P4195 «PicaPica» 14:30
Александр Кириллов
Sanktpēterburga   P4113 «Дачники-Про!» 11:46
Анна Кистион
Sanktpēterburga   P4224 «Антверпен» 15:28
Юлия Клюева
Sanktpēterburga   P477 «Бодрячком» 10:34
Полина Кобякова
Maskavas apgabals   P447 «Пикник на обочине» 09:34
Владимир Коваленко
Sanktpēterburga   P4226 «дециметр» 15:32
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   P455 «Правая Коленка» 09:50
Александр Ковеза
Sanktpēterburga   P470 «3872 Орка» 10:20
Ирина Кожемякина
Maskava   P443 «Гравитино» 09:26
Ирина Козлова
Maskava   P494 «Недопёски» 11:08
Ольга Козловская
Sanktpēterburga   P4117 «Камчатка» 11:54
Владимир Козловский
Sanktpēterburga   P4117 «Камчатка» 11:54
Алексей Козырев
Sanktpēterburga   P4181 «КилоМетр» 14:02
Юлия Козырева
Sanktpēterburga   P4181 «КилоМетр» 14:02
Андрей Кокорев
Sanktpēterburga   P4225 «My Little Pony» 15:30
Лена Колганова
Maskava   P4121 «Прокрастинация» 12:02
Светлана Колесникова
Sanktpēterburga   P4201 «Экспериментаторы» 14:42
Анастасия Колесняк
Sanktpēterburga   P472 «СПбГУВК» 10:24
Анна Колосова
Sanktpēterburga   P4227 «Таина Упряжка из 20-25 Хаски и Одного Пони» 15:34
Екатерина Колпакова
Sanktpēterburga   P4223 «Гарем» 15:26
Зоя Колтон
Sanktpēterburga   P440 «Irish Bastards» 09:20
Ольга Колупаева
Sanktpēterburga   P4106 «Селедка на свободе» 11:32
Наталья Комиссарова
Sanktpēterburga   P4215 «Le Ragazzi 2013» 15:10
Игорь Коновалов
Sanktpēterburga   P4164 «Впереди_планеты_всей» 13:28
Людмила Коновалова
Sanktpēterburga   P442 «абра-абра» 09:24
Ольга Коновалова
Sanktpēterburga   P4185 «Ушли из дома» 14:10
Кира Коробова
Maskava   P432 «выкрутасы» 09:04
Наталья Королева
Sanktpēterburga   P469 «Шустрые пятки» 10:18
Денис Корольков
Sanktpēterburga   P487 «Сонные Львы» 10:54
Евгения Короткая
Sanktpēterburga   P4163 «Рога и Хвост» 13:26
Тимур Короткий
Sanktpēterburga   P4163 «Рога и Хвост» 13:26
Андрей Котов
Sanktpēterburga   P497 «Павлов Плюс» 11:14
Анна Кочекова
Sanktpēterburga   P4213 «РОСпрекрасные» 15:06
Анна Кравец
Minska   P486 «otryv.by» 10:52
Маргарита Кравцова
Sanktpēterburga   P425 «Зер гут» 08:50
Саша Красных
Sanktpēterburga   P4123 «Журжунчики» 12:06
Антон Кузнецов
Sanktpēterburga   P469 «Шустрые пятки» 10:18
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   P4146 «White Horse» 12:52
Александр Курепин
Maskava   P427 «1+1» 08:54
Елена Ланцова
Sanktpēterburga   P4144 «Небывалые бывалые» 12:48
Ирина Лебедева
Maskava   P4115 «Крыльями звеня» 11:50
Ирина Левина
Sanktpēterburga   P4160 «Sonne und Nebel» 13:20
Елизавета Левченко
Sanktpēterburga   P4161 «Искра» 13:22
Александр Легкоев
Sanktpēterburga   P4239 «Герои» 15:58
Александр Лисицкий
Sanktpēterburga   P4214 «Лисы» 15:08
Степан Лисицкий
Sanktpēterburga   P4214 «Лисы» 15:08
Аля Лопаткина
Sanktpēterburga   P494 «Недопёски» 11:08
Эля Лукьянович
Sanktpēterburga   P465 «ТИХО-ходы» 10:10
Елена Любич
Sanktpēterburga   P4187 «Замордовыши» 14:14
Олеся Маврина
Sanktpēterburga   P416 «Лемс» 08:32
анна майснер
Krasnojarska   P401 «KUULILENNUTEETUNNELILUUK (второй состав)» 08:02
Катя Макарова
Ļeņingradas apgabals   P4230 «Против ночи» 15:40
Сергей Маков
Sanktpēterburga   P459 «MCs (Макс)» 09:58
Надежда Макова
Sanktpēterburga   P459 «MCs (Макс)» 09:58
Наталья Макова
Sanktpēterburga   P459 «MCs (Макс)» 09:58
Татьяна Мариняк
Sanktpēterburga   P4201 «Экспериментаторы» 14:42
Даня Мартьянов
Sanktpēterburga   P4123 «Журжунчики» 12:06
Алексей Матвеев
Sanktpēterburga   P497 «Павлов Плюс» 11:14
Диана Мещерякова
Sanktpēterburga   P4224 «Антверпен» 15:28
Владимир Миндлин
Sanktpēterburga   P4125 «8 зайцев» 12:10
Анна Миндлина
Sanktpēterburga   P4125 «8 зайцев» 12:10
Сергей Миронов
Tvera   P417 «EPAM Tver Pro» 08:34
Антон Михайлов
Maskava   P423 «Ох ты ж ёжики» 08:46
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   P4101 «Сколопендры-иллюзионисты» 11:22
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   P4158 «МиМ» 13:16
Елена Михайлова
Sanktpēterburga   P4159 «Николай и Ко» 13:18
Григорий Михайлович
Maskava   P443 «Гравитино» 09:26
Алексей Моисеенко
Sanktpēterburga   P462 «"Болтаи Шалтаи"» 10:04
Светлана Монахова
Sanktpēterburga   P4211 «Коты Аристократы» 15:02
Дмитрий Морозов
Sanktpēterburga   P4200 «Маленькая лошадка» 14:40
Алена Морозова
Maskava   P4108 «Луч света» 11:36
Инна Морозова
Maskava   P414 «МорозКо» 08:28
Александр Моха
Sanktpēterburga   P403 «С.О.» 08:06
Юлия Мурамцева
Sanktpēterburga   P4204 «2ЮЖС» 14:48
Екатерина Муратова
Sanktpēterburga   P4208 «Военмеховцы» 14:56
Ксеня Мясникова
Sanktpēterburga   P4112 «R2D2» 11:44
Нина Нагиева
Sanktpēterburga   P4201 «Экспериментаторы» 14:42
Владимир Назаров
Sanktpēterburga   P4151 «Лиза и Ко» 13:02
Любовь Науменко
Maskava   P4237 «Крутые перцы» 15:54
Оля Начинкина
Maskava   P4136 «Никакая» 12:32
Лариса Нестерова
Sanktpēterburga   P4200 «Маленькая лошадка» 14:40
Юлия Нечитайло
Sanktpēterburga   P472 «СПбГУВК» 10:24
Дарья Нигова
Maskava   P429 «НА-НА» 08:58
Татьяна Низкая
Maskava   P4207 «Зайцы без трамвая» 14:54
Аня Никитина
Sanktpēterburga   P4127 «Шуршунчики» 12:14
Денис Никишин
Maskava   P4178 «двое на маяке с канарейкой» 13:56
Анна Ничипорук
Sanktpēterburga   P489 «эксклюзив» 10:58
Анастасия Новак
Sanktpēterburga   P444 «Край света» 09:28
Анна Новикова
Sanktpēterburga   P480 «КарМА» 10:40
Люба Образцова
Лаппеенранта   P422 «джанго-банго» 08:44
Анна Овсянникова
Sanktpēterburga   P4161 «Искра» 13:22
Василиса Овсянникова
Sanktpēterburga   P4225 «My Little Pony» 15:30
Мария Ончукова
Sanktpēterburga   P4159 «Николай и Ко» 13:18
Георгий Орлов
Sanktpēterburga   P4106 «Селедка на свободе» 11:32
Тася Орлова
Sanktpēterburga   P4112 «R2D2» 11:44
Александр Павлов
Maskava   P491 «Трио по лужам» 11:02
Александр Павлов
Sanktpēterburga   P453 «тонзилитт» 09:46
Александр Павлов
Tvera   P405 «EPAM Tver Pro 2.0» 08:10
Елизавета Павлова
Maskava   P4111 «Тысяча рублей» 11:42
Галя Панчишко
Sanktpēterburga   P4123 «Журжунчики» 12:06
Дмитрий Певунов
Maskava   P4170 «Андромеда» 13:40
Яна Петрова
Sanktpēterburga   P4234 «Хинтертукс» 15:48
Ира Петухова
Maskavas apgabals   P447 «Пикник на обочине» 09:34
Юра Подабед
Sanktpēterburga   P4184 «Наклейка» 14:08
Саша Подольская
Sanktpēterburga   P4206 «За забором» 14:52
Полина Полинковская
Maskava   P4121 «Прокрастинация» 12:02
Павел Полканов
Maskava   P494 «Недопёски» 11:08
Ольга Пономаренко
Sanktpēterburga   P4179 «Внезапный Лось» 13:58
Антон Попов
Maskava   P432 «выкрутасы» 09:04
Виктор Попов
Sanktpēterburga   P4215 «Le Ragazzi 2013» 15:10
Мария Постнякова
Sanktpēterburga   P439 «о_0» 09:18
Андрей Потапов
Sanktpēterburga   P4149 «Ноги в руки» 12:58
Семен Потапов
Maskava   P4219 «виноград» 15:18
Екатерина Правдина
Sanktpēterburga   P4193 «Чепушарики» 14:26
Павел Прасов
Maskava   P4231 «Жека и Ко» 15:42
Анастасия Прибылова
Maskava   P437 «ЕжыГи» 09:14
Рита Прудская
Sanktpēterburga   P451 «Салибанди» 09:42
Андрей Пузырев
Sanktpēterburga   P4114 «Wombats» 11:48
Екатерина Пустоварова
Maskava   P464 «Рянда» 10:08
Евгения Пюрьбеева
Maskava   P4166 «Тетракварк» 13:32
Екатерина Рамазанова
Sanktpēterburga   P4233 «Петербургские тигры» 15:46
Надежда Римская-Корсакова
Maskava   P4178 «двое на маяке с канарейкой» 13:56
Ольга Романова
Sanktpēterburga   P4128 «Моя Любимая Команда» 12:16
Вова Руднев
Maskava   P400 «ВоЛя и САня» 08:00
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   P4156 «Муми-мамы» 13:12
Евгения Рузова
Sanktpēterburga   P4179 «Внезапный Лось» 13:58
Евгения Савельева
Sanktpēterburga   P4233 «Петербургские тигры» 15:46
Елена Савельева
Sanktpēterburga   P438 «Ленивцы» 09:16
Полина Сафронова
Tvera   P405 «EPAM Tver Pro 2.0» 08:10
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   P495 «Птицы гордые» 11:10
Михаил Селиверстов
Sanktpēterburga   P4100 «Барсук и Хуан» 11:20
Ксения Семенова
Sanktpēterburga   P4228 «Доманесиделось» 15:36
Ольга Семенова
Sanktpēterburga   P4212 «Малышки Мю» 15:04
Вера Сенюта
Sanktpēterburga   P435 «На волю в пампасы» 09:10
Георгий Сергеев
Sanktpēterburga   P411 «Муравьеды» 08:22
Варвара Сергеева
Sanktpēterburga   P4186 «Маруся и Co» 14:12
Алексей Середкин
Sanktpēterburga   P424 «Ненуачо» 08:48
Катя Сермягина
Лаппеенранта   P422 «джанго-банго» 08:44
Марина Серова
Sanktpēterburga   P466 «Дружба» 10:12
Наташа Серова
Sanktpēterburga   P466 «Дружба» 10:12
Андрей Сизов
Sanktpēterburga   P4222 «Куличики» 15:24
Александр Ситников
Sanktpēterburga   P4194 «Роксана Бабаян» 14:28
Тимофей Ситников
Sanktpēterburga   P4194 «Роксана Бабаян» 14:28
Валерия Смирнова
Sanktpēterburga   P467 «Северные Ардены» 10:14
Елизавета Смолина
Sanktpēterburga   P4135 «Les Enfoirés en cavale» 12:30
Ольга Соболева
Maskavas apgabals   P440 «Irish Bastards» 09:20
Марина Соболевская
Maskava   P432 «выкрутасы» 09:04
Екатерина Соколова
Maskavas apgabals   P4137 «Primavera» 12:34
Елена Соколова
Sanktpēterburga   P415 «Подсолнухи» 08:30
Аня Соловьева
Maskava   P400 «ВоЛя и САня» 08:00
Екатерина Сон
Sanktpēterburga   P482 «Common People» 10:44
Алиса Сорокина
Sanktpēterburga   P4223 «Гарем» 15:26
Полина Спорышева
Tālo ārzemju pilsētas   P4130 «Максимальный Полином» 12:20
Федор Старостин
Sanktpēterburga   P408 «Пешеходы_SPb» 08:16
Эмилия Стебулянина
Maskava   P4111 «Тысяча рублей» 11:42
Екатерина Степанова
Maskava   P4131 «Львы-недобитки» 12:22
Светлана Степанова
Sanktpēterburga   P4204 «2ЮЖС» 14:48
Константин Стояков
Sanktpēterburga   P497 «Павлов Плюс» 11:14
Алена Стрижакова
Maskavas apgabals   P413 «Сальткрока» 08:26
Евгений Суворов
Sanktpēterburga   P4102 «R1C1» 11:24
Дмитрий Султанов
Maskava   P473 «НеВажно» 10:26
Эльберт Султыгов
Maskavas apgabals   P447 «Пикник на обочине» 09:34
Ирина Тараканова
Sanktpēterburga   P4129 «Мы Миллеры» 12:18
Анна Тельнова
Sanktpēterburga   P403 «С.О.» 08:06
Ксения Терещенко
Maskava   P434 «ЛКТ» 09:08
Николай Терещенко
Sanktpēterburga   P4181 «КилоМетр» 14:02
Ольга Тимонина
Maskava   P4131 «Львы-недобитки» 12:22
Егор Тимофеев
Sanktpēterburga   P442 «абра-абра» 09:24
Мария Тимохина
Sanktpēterburga   P4223 «Гарем» 15:26
Татьяна Трифонова
Sanktpēterburga   P489 «эксклюзив» 10:58
Андрей Федоров
Sanktpēterburga   P4209 «Муравейник» 14:58
Дмитрий Федоров
Sanktpēterburga   P4168 «Федор и Ко» 13:36
Дина Федорова
Sanktpēterburga   P4168 «Федор и Ко» 13:36
Светлана Фетискина
Maskava   P430 «Пусик-Мусик» 09:00
Александр Фефилов
Maskavas apgabals   P413 «Сальткрока» 08:26
Артемий Филимоненок
Sanktpēterburga   P4217 «Охотники за приключениями» 15:14
Кирилл Филипчик
Sanktpēterburga   P4238 «Видел его?» 15:56
Евгений Фомичев
Sanktpēterburga   P403 «С.О.» 08:06
Андрей Форый
Maskava   P446 «Любители кривых тропинок 1» 09:32
Анна Фурман
Maskava   P421 «Кракозябры» 08:42
Динара Харисова
Sanktpēterburga   P475 «Миньоны» 10:30
Андрей Харламов
Maskava   P442 «абра-абра» 09:24
Алексей Харлашин
Sanktpēterburga   P4210 «пара-ходики» 15:00
Анастасия Харлашина
Sanktpēterburga   P4210 «пара-ходики» 15:00
Ирина Хвощевская
Sanktpēterburga   P4188 «Господа» 14:16
Марина Царькова
Sanktpēterburga   P470 «3872 Орка» 10:20
Алена Цветкова
Sanktpēterburga   P460 «Fly» 10:00
Наталья Цветкова
Maskava   P446 «Любители кривых тропинок 1» 09:32
Наталия Цурина
Maskava   P4137 «Primavera» 12:34
Иван Шалыгин
Sanktpēterburga   P411 «Муравьеды» 08:22
Кирилл Шалыгин
Sanktpēterburga   P411 «Муравьеды» 08:22
Мира Шарф
Maskava   P458 «Ваганты» 09:56
Александр Шаталов
Maskava   P493 «Ангелы Апокалипсиса» 11:06
Анастасия Шаталова
Maskava   P493 «Ангелы Апокалипсиса» 11:06
Анатолий Швалев
Sanktpēterburga   P4206 «За забором» 14:52
Катерина Шевченко
Sanktpēterburga   P4184 «Наклейка» 14:08
Ирина Шелестова
Maskava   P4138 «С места в карьер» 12:36
Антон Шемаров
Sanktpēterburga   P4203 «Потомственный Томагавк» 14:46
Кристина Шемет
Sanktpēterburga   P4169 «Friend» 13:38
Алексей Шестопалов
Sanktpēterburga   P451 «Салибанди» 09:42
Ирина Шиман
Maskava   P4135 «Les Enfoirés en cavale» 12:30
Павел Шишканов
Sanktpēterburga   P4186 «Маруся и Co» 14:12
Евгения Шумахер
Maskava   P484 «Белолапики» 10:48
Дарья Шумкова
Sanktpēterburga   P451 «Салибанди» 09:42
Захар Яковлев
Sanktpēterburga   P456 «мормышки» 09:52
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   P4235 «Питерские пешеходы» 15:50
Ирина Яксон
Sanktpēterburga   P4145 «Ленивые львы» 12:50
Наталья Ямананева
Sanktpēterburga   P453 «тонзилитт» 09:46
Даниил Янков
Ļeņingradas apgabals   P4238 «Видел его?» 15:56
Алексей Ярославкин
Sanktpēterburga   P4220 «Шибко умные» 15:20
Сергей Ярославцев
Sanktpēterburga   P4153 «3 попугая» 13:06
Вадим Яхин
Maskava   P478 «Оля и волшебный орех» 10:36
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P400 08:00 ВоЛя и САня
Саша Девятов

Maskava

Вова Руднев

Maskava

Аня Соловьева

Maskava

P401 08:02 KUULILENNUTEETUNNELILUUK (второй состав)

P401

Марина Ефимова

Sanktpēterburga

Людмила Вагапова

Krasnojarska

Светлана Караваева

Sanktpēterburga

анна майснер

Krasnojarska

ПГНИУ
P402 08:04 Кремни
P403 08:06 С.О.

P403

Александр Моха

Sanktpēterburga

Анна Тельнова

Sanktpēterburga

Евгений Фомичев

Sanktpēterburga

ЧГК
P404 08:08 СК-61

P404

Елена Евлоева

Rostova pie Donas

P405 08:10 EPAM Tver Pro 2.0

P405

Ольга Данилова

Tvera

Александр Павлов

Tvera

Полина Сафронова

Tvera

EPAM
P406 08:12 Айя Феанаро!

P406

Артём Грачев

Maskava

Анастасия Добровольская

Maskava

P407 08:14 Железные пони

P407

Наташа Ванина

Sanktpēterburga

ОАО Ростелеком , СПбГУТ
P408 08:16 Пешеходы_SPb
Марина Горская

Sanktpēterburga

Федор Старостин

Sanktpēterburga

P409 08:18 Приключения лимончиков

P409

Дмитрий Рачкин

Maskavas apgabals

Наталья Евстифеева

Maskavas apgabals

МГТУ им. Н.Э.Баумана , Слоны идут на cевер
P411 08:22 Муравьеды

P411

Дарья Сергеева

Sanktpēterburga

Георгий Сергеев

Sanktpēterburga

Иван Шалыгин

Sanktpēterburga

Кирилл Шалыгин

Sanktpēterburga

P412 08:24 Зальцкаммергут

P412

Виталий Брусынин

Maskavas apgabals

Тимофей Васильев

Maskavas apgabals

P413 08:26 Сальткрока

P413

Алена Стрижакова

Maskavas apgabals

Александр Фефилов

Maskavas apgabals

P414 08:28 МорозКо

P414

Инна Морозова

Maskava

P415 08:30 Подсолнухи

P415

Елена Соколова

Sanktpēterburga

P416 08:32 Лемс
Елена Морозова

Sanktpēterburga

Олеся Маврина

Sanktpēterburga

P417 08:34 EPAM Tver Pro

P417

Юлия Бабюк

Tvera

Сергей Миронов

Tvera

EPAM
P418 08:36 Естественно за отбор

P418

Дима Козлов

Sanktpēterburga

Евгения Ивановская

Sanktpēterburga

Надя Ивановская

Sanktpēterburga

Сергей Ивановский

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГУ
P419 08:38 Т.И.Х.А.С.

P419

P420 08:40 Фильтикультяпистые

P420

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

P421 08:42 Кракозябры

P421

Анна Фурман

Maskava

P422 08:44 джанго-банго

P422

Вика Капустина

Лаппеенранта

Люба Образцова

Лаппеенранта

Катя Сермягина

Лаппеенранта

P423 08:46 Ох ты ж ёжики

P423

Влад Звездин

Maskava

Татьяна Игнатенкова

Maskava

Антон Михайлов

Maskava

P424 08:48 Ненуачо

P424

Дмитрий Лаврик

Sanktpēterburga

Денис Гаваза

Sanktpēterburga

Ксения Иванова

Sanktpēterburga

Алексей Середкин

Sanktpēterburga

P425 08:50 Зер гут

P425

Маргарита Кравцова

Sanktpēterburga

P426 08:52 Иероглиф

P426

P427 08:54 1+1

P427

Лена Данилова

Maskava

Александр Курепин

Maskava

P428 08:56 Яша

P428

Александра Горбатенко

Maskava

МГУ , филфак , ВМК , Гимназия №1543
P429 08:58 НА-НА

P429

Алексей Айрапетов

Maskava

Дарья Нигова

Maskava

P430 09:00 Пусик-Мусик

P430

Светлана Фетискина

Maskava

P431 09:02 Суслички

P431

P432 09:04 выкрутасы

P432

Кира Коробова

Maskava

Антон Попов

Maskava

Марина Соболевская

Maskava

P433 09:06 Улетайки

P433

Анна Носова

Sanktpēterburga

P434 09:08 ЛКТ

P434

Ксения Терещенко

Maskava

P435 09:10 На волю в пампасы

P435

Анна Новикова

Sanktpēterburga

Вера Сенюта

Sanktpēterburga

Гимназия №209 , Азбука материнства
P436 09:12 БУВАГЛИВЫ без БУВА

P436

Илья Волков

Kazaņa

P437 09:14 ЕжыГи

P437

Татьяна Давыдова

Maskava

Анастасия Прибылова

Maskava

P438 09:16 Ленивцы

P438

Елена Савельева

Sanktpēterburga

P439 09:18 о_0

P439

Мария Постнякова

Sanktpēterburga

Смешарики
P440 09:20 Irish Bastards

P440

Зоя Колтон

Sanktpēterburga

Ольга Соболева

Maskavas apgabals

МГУ , ролевые игры , Москва , Санкт-Петербург
P441 09:22 Переподвыподверт

P441

РГПУ им. А.И.Герцена , Переподвыподверт , Санкт-Петербург
P442 09:24 абра-абра

P442

Людмила Коновалова

Sanktpēterburga

Егор Тимофеев

Sanktpēterburga

Андрей Харламов

Maskava

P443 09:26 Гравитино

P443

Сергей Александров

Maskava

Ирина Кожемякина

Maskava

Григорий Михайлович

Maskava

МГТУ им. Н.Э.Баумана
P444 09:28 Край света

P444

Анастасия Новак

Sanktpēterburga

P445 09:30 Пассат

P445

Константин Вейгандт

Sanktpēterburga

Ольга Вейгандт

Sanktpēterburga

P446 09:32 Любители кривых тропинок 1

P446

Дмитрий Барановкский

Maskava

Андрей Форый

Maskava

Наталья Цветкова

Maskava

P447 09:34 Пикник на обочине

P447

Полина Кобякова

Maskavas apgabals

Ира Петухова

Maskavas apgabals

Эльберт Султыгов

Maskavas apgabals

P449 09:38 Было бы нелепо

P449

Кадрия Еникеева

Sanktpēterburga

P451 09:42 Салибанди

P451

Dmitriy Ischenko

Sanktpēterburga

Рита Прудская

Sanktpēterburga

Алексей Шестопалов

Sanktpēterburga

Дарья Шумкова

Sanktpēterburga

P452 09:44 Озорные Ползунки

P452

Наташа Головина

Maskava

Оля Дедяева

Maskava

P453 09:46 тонзилитт

P453

Настя Гудулина

Sanktpēterburga

Александр Павлов

Sanktpēterburga

Наталья Ямананева

Sanktpēterburga

P454 09:48 Цапонлак

P454

P455 09:50 Правая Коленка

P455

Марианна Гусева

Sanktpēterburga

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

P456 09:52 мормышки

P456

Ольга Яковлева

Sanktpēterburga

Захар Яковлев

Sanktpēterburga

P457 09:54 Keepsake

P457

P458 09:56 Ваганты

P458

Мира Шарф

Maskava

Школа №179 , матфак , мех-мат
P459 09:58 MCs (Макс)

P459

Konstantin Makov

Sanktpēterburga

Сергей Маков

Sanktpēterburga

Надежда Макова

Sanktpēterburga

Наталья Макова

Sanktpēterburga

P460 10:00 Fly

P460

Андрей Исупов

Sanktpēterburga

Алена Цветкова

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , МГТУ им. Н.Э.Баумана
P461 10:02 Тупой, еще тупее

P461

P462 10:04 "Болтаи Шалтаи"

P462

Анна Моисеенко

Sanktpēterburga

Алексей Моисеенко

Sanktpēterburga

P463 10:06 Мама лоханулась с помидорами
Нина Веселова

Sanktpēterburga

Мат-мех , СПО "Унисон" , ФМЛ 239 , СПбГУ
P464 10:08 Рянда

P464

Anton Fakhriev

Maskava

İnci Haluk

Стамбул

Екатерина Пустоварова

Maskava

МГТУ им. Н.Э.Баумана , НИУ МЭИ
P465 10:10 ТИХО-ходы

P465

Эля Лукьянович

Sanktpēterburga

P466 10:12 Дружба

P466

Инна Гусева

Sanktpēterburga

Мария Гусева

Sanktpēterburga

Марина Серова

Sanktpēterburga

Наташа Серова

Sanktpēterburga

P467 10:14 Северные Ардены

P467

Илья Викторов

Sanktpēterburga

Никита Ефимов

Sanktpēterburga

Валерия Смирнова

Sanktpēterburga

P468 10:16 Friends

P468

P469 10:18 Шустрые пятки
Дмитрий Богатов

Sanktpēterburga

Наталья Королева

Sanktpēterburga

Антон Кузнецов

Sanktpēterburga

P470 10:20 3872 Орка

P470

Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Александр Ковеза

Sanktpēterburga

Марина Царькова

Sanktpēterburga

P471 10:22 Ветер вдоль берега

P471

Ирина Герасимова

Maskava

МГУ , шляпа , Гимназия №1543 , Москва , мех-мат , юрфак , Яндекс
P472 10:24 СПбГУВК

P472

Надежда Бояркина

Sanktpēterburga

Анастасия Колесняк

Sanktpēterburga

Юлия Нечитайло

Sanktpēterburga

P473 10:26 НеВажно

P473

Ирина Карманова

Maskava

Ольга Карманова

Sanktpēterburga

Дмитрий Султанов

Maskava

P474 10:28 Руки-Крюки

P474

Ржевка , рок-н-ролл , Санкт-Петербург
P475 10:30 Миньоны

P475

Виктория Евдокимова

Sanktpēterburga

Наталья Жгарева

Sanktpēterburga

Динара Харисова

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , СПбГМТУ , Санкт-Петербург , СПбГПУ
P476 10:32 Торопыги

P476

Елена Швецова

Sanktpēterburga

Анастасия Журавкова

Sanktpēterburga

P477 10:34 Бодрячком

P477

Мария Киреева

Sanktpēterburga

Анна Стасюнас

Sanktpēterburga

Юлия Клюева

Sanktpēterburga

P478 10:36 Оля и волшебный орех

P478

Дмитрий Воробей

Maskava

Ольга Гачкова

Sanktpēterburga

Вадим Яхин

Maskava

МГУ , Магнитогорск , Магнитка
P479 10:38 Голубая Устрица

P479

Александр Бодров

Sanktpēterburga

Георгий Бодров

Sanktpēterburga

Екатерина Бодрова

Sanktpēterburga

P480 10:40 КарМА
Михаил Новиков

Sanktpēterburga

Анна Новикова

Sanktpēterburga

P481 10:42 поехали

P481

Ольга Ворзапова

Sanktpēterburga

Светлана Голубева

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , Академка , Калининский район
P482 10:44 Common People

P482

Екатерина Сон

Sanktpēterburga

P483 10:46 Перевозчики Лис

P483

МАИ , Злые Лоси
P484 10:48 Белолапики

P484

Евгения Шумахер

Maskava