Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Лена Антонова
Sanktpēterburga   176 «Ленки» 10:32
Лев Барбаков
Maskava   134 «Хитрый Лев» 09:08
Даша Беликова
Maskava   175 «Алиса, Кот и Шляпник» 10:30
Александр Бидерман
Maskavas apgabals   165 «Феникс» 10:10
Анастасия Блэйк
Sanktpēterburga   146 «Ватная Палочка» 09:32
Роман Большаков
Sanktpēterburga   1106 «Треугольные колеса» 11:32
Андрей Бринько
Maskava   191 «ДШ!-ДШ!» 11:02
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   115 «Снежки» 08:30
Андрей Бычков
  156 «Moscow Vets» 09:52
Варвара Вишнякова
Maskava   120 «Сине-зеленая живность» 08:40
Михаил Владимиров
Sanktpēterburga   126 «Бородачи» 08:52
Аннушка Волкова
Sanktpēterburga   141 «Северное Сияние» 09:22
Таня Волкова
Sanktpēterburga   136 «Бурда» 09:12
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   143 «КотоЛапа» 09:26
Сергей Головков
Sanktpēterburga   138 «Маша и Медведь» 09:16
Виктория Грицаенко
Ukrainas pilsētas   177 «Небесный Спецназ» 10:34
Илья Грушевский
Sanktpēterburga   119 «Русь» 08:38
Елена Гущина
Sanktpēterburga   177 «Небесный Спецназ» 10:34
Иван Демидов
Sanktpēterburga   190 «Веселые пассатижи» 11:00
Татьяна Дремова
Sanktpēterburga   186 «Лямпа» 10:52
Олег Евстигнеев
Maskavas apgabals   1121 «Пара у шлюпок» 12:02
Анастасия Емельянова
Maskava   163 «Квартет Ж» 10:06
Полина Звягинцева
Sanktpēterburga   101 «Топать! без Доходяг :(» 08:02
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   121 «Чикаго» 08:42
Юлия Иостман
Maskava   111 «Сполох - 1» 08:22
Андрей Казаков
Maskava   191 «ДШ!-ДШ!» 11:02
Степа Калашников
Sanktpēterburga   180 «КЕКС» 10:40
Анастасия Караваева
Sanktpēterburga   110 «Съешь бобра - спаси дерево» 08:20
Кати Карринмяки
Sanktpēterburga   181 «Девчонки иностранцы» 10:42
Ирина Компанеева
Sanktpēterburga   1135 «Злые совы» 12:30
Анна Корсакова
Sanktpēterburga   178 «Стробоскоп» 10:36
Кирилл Кравченко
Sanktpēterburga   130 «X-Travel» 09:00
Полина Кузьмина
Sanktpēterburga   106 «Просто ангелы» 08:12
Татьяна Куклина
Sanktpēterburga   155 «life in motion» 09:50
Юлия Кульбацкая
Sanktpēterburga   148 «"Котариум"» 09:36
Екатерина Лещинер
Maskava   132 «Семейство Кошачьих» 09:04
Ольга Локтева
Maskava   162 «Три баклажана» 10:04
Александра Лысенко
Sanktpēterburga   1109 «Crazy Physics» 11:38
Ольга Лысенко
Sanktpēterburga   173 «Картина маслом» 10:26
Елена Любченко
Sanktpēterburga   123 «НиЧеТаК» 08:46
Тамара Манвелова
Sanktpēterburga   140 «Slowpokes» 09:20
Алёнка Матюшенко
Sanktpēterburga   1165 «Ааагневые» 13:30
Екатерина Мельник
Sanktpēterburga   146 «Ватная Палочка» 09:32
Михаил Митрошкин
Maskava   145 «Angry Birds» 09:30
Полина Назарова
Sanktpēterburga   172 «Дети Демиурга» 10:24
Мария Осипова
Sanktpēterburga   138 «Маша и Медведь» 09:16
Андрей Перечицкий
Maskava   103 «Панк и Кронос» 08:06
Владимир Петрушкин
Sanktpēterburga   1107 «Омкрон» 11:34
Лёха Прохоренков
Ļeņingradas apgabals   182 «Гидравлическая единица власти» 10:44
Ксения Рудковская
Maskava   145 «Angry Birds» 09:30
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   135 «Охотники за торнадо (младшие)» 09:10
Дмитрий Рытиков
Sanktpēterburga   1120 «Боевые печенюшки» 12:00
Руслан Салимгареев
Sanktpēterburga   113 «Спустившиеся с гор» 08:26
Ксюша Саутина
Sanktpēterburga   1167 «Castiel» 13:34
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   191 «ДШ!-ДШ!» 11:02
Василий Семибратов
Maskava   145 «Angry Birds» 09:30
Борис Сердюк
Sanktpēterburga   194 «Скалистый атом» 11:08
Тарас Симанив
Maskavas apgabals   103 «Панк и Кронос» 08:06
Мария Сомова
Maskava   161 «Клей БФ» 10:02
Настя Старкова
Sanktpēterburga   118 «Vest-o-team» 08:36
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   151 «Мартовский котэ» 09:42
Катя Трухина
Maskava   163 «Квартет Ж» 10:06
Мария Федорова
Sanktpēterburga   185 «Пешком по шпалам» 10:50
Анна Филиппова
Maskava   162 «Три баклажана» 10:04
Иван Фомин
Sanktpēterburga   170 «Лиска - Ласка» 10:20
Иван Фредерикс
Sanktpēterburga   1109 «Crazy Physics» 11:38
Олег Фролов
Maskava   161 «Клей БФ» 10:02
Маша Чамкина
Sanktpēterburga   150 «Ложка дегтя» 09:40
Ольга Ясакова
Sanktpēterburga   158 «Бублик» 09:56
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   171 «Братская щука» 10:22
Александра Абрамова
Sanktpēterburga   1108 «ФилоЛОГИ» 11:36
Марат Арсаев
Maskava   159 «Нейтрино Боярского» 09:58
Нелли Ахметзянова
Sanktpēterburga   184 «Звездный десант» 10:48
Алена Баринова
Maskava   160 «70» 10:00
Дина Бек
Maskava   175 «Алиса, Кот и Шляпник» 10:30
Юлия Белевитина
Sanktpēterburga   162 «Три баклажана» 10:04
Анастасия Белова
Sanktpēterburga   167 «Бегущие банки» 10:14
Наталья Беляева
Sanktpēterburga   1105 «Real» 11:30
Алексей Богорац
Maskava   160 «70» 10:00
Кирилл Бурмистров
Maskava   102 «Бескомандный» 08:04
Юлия Быкова
Sanktpēterburga   171 «Братская щука» 10:22
Софья Вотинцева
Sanktpēterburga   179 «Атаксия» 10:38
Константин Гаваза
Sanktpēterburga   144 «The Slowest Team» 09:28
Кирия Елизавета
Sanktpēterburga   119 «Русь» 08:38
Виктор Зайцев
Maskava   105 «BSoD» 08:10
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   117 «Шикка» 08:34
Евгений Иванов
Sanktpēterburga   142 «3D 2» 09:24
Никита Кайданов
Sanktpēterburga   1136 «Dream Team» 12:32
Татьяна Коваленко
Sanktpēterburga   113 «Спустившиеся с гор» 08:26
Юлия Корнильева
Sanktpēterburga   193 «Ворскла» 11:06
Илона Кукуева
Sanktpēterburga   137 «Travelers» 09:14
Александр Лисафин
Sanktpēterburga   125 «Куренас» 08:50
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   121 «Чикаго» 08:42
Ян Матвеев
Sanktpēterburga   139 «Геологи» 09:18
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   197 «Глюк» 11:14
Вадим Морозов
Sanktpēterburga   1122 «Алые паруса» 12:04
Олег Ненашев
Sanktpēterburga   187 «Без названия... опять» 10:54
Михаил Нечаев
Sanktpēterburga   193 «Ворскла» 11:06
Дарья Николаева
Sanktpēterburga   171 «Братская щука» 10:22
Катя Пригара
Sanktpēterburga   166 «Fat Rabbit» 10:12
Наталья Степанова
Sanktpēterburga   195 «Команда "е"» 11:10
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   100 «Джеймс Бонд» 08:00
Андрей Тимченко
Maskava   131 «Не надо булочной, не надо справочной!» 09:02
Илья Титов
Sanktpēterburga   152 «ИльМар» 09:44
Андрей Турубаров
Sanktpēterburga   182 «Гидравлическая единица власти» 10:44
Алёна Фоминова
Sanktpēterburga   157 «Ух!» 09:54
Анна Харина
Sanktpēterburga   1166 «Черные Драконы» 13:32
Сергей Чернов
Maskavas apgabals   120 «Сине-зеленая живность» 08:40
Михаил Ширыборов
Maskava   122 «Геофакеры» 08:44
Anni Murto-Koivisto
Sanktpēterburga   181 «Девчонки иностранцы» 10:42
Maria Pälä
Sanktpēterburga   181 «Девчонки иностранцы» 10:42
Елизавета Аболонина
Sanktpēterburga   199 «Контакт 2» 11:18
Федор Абрамов
Sanktpēterburga   186 «Лямпа» 10:52
Анастасия Агеенко
Sanktpēterburga   1101 «Наследники великой славы» 11:22
Владимир Адылин
Sanktpēterburga   1105 «Real» 11:30
Сердюк Алексей
Sanktpēterburga   194 «Скалистый атом» 11:08
Юлия Аминова
Sanktpēterburga   136 «Бурда» 09:12
Мария Ананьева
Sanktpēterburga   170 «Лиска - Ласка» 10:20
Сергей Андреев
Sanktpēterburga   1136 «Dream Team» 12:32
Ангелина Атанова
Sanktpēterburga   144 «The Slowest Team» 09:28
Марк Атугодаге
Sanktpēterburga   183 «Виктория» 10:46
Анна Байкова
Sanktpēterburga   179 «Атаксия» 10:38
Ирина Бакрина
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   110 «Съешь бобра - спаси дерево» 08:20
Мария Белякова
Maskava   104 «Мехмат 300» 08:08
Галина Бетехтина
Sanktpēterburga   182 «Гидравлическая единица власти» 10:44
Юлия Бобылева
Sanktpēterburga   199 «Контакт 2» 11:18
Маргарита Большакова
Sanktpēterburga   1106 «Треугольные колеса» 11:32
Амира Бородянская
Sanktpēterburga   172 «Дети Демиурга» 10:24
Боря Боря
Sanktpēterburga   175 «Алиса, Кот и Шляпник» 10:30
Таисия Булушева
Sanktpēterburga   1101 «Наследники великой славы» 11:22
Дмитрий Бутаков
Sanktpēterburga   184 «Звездный десант» 10:48
Сергей Быков
Sanktpēterburga   115 «Снежки» 08:30
Миша Васильев
Sanktpēterburga   196 «Димасматрас» 11:12
Ростислав Васюнов
Sanktpēterburga   1111 «АТЭМК» 11:42
Королева Вера
Sanktpēterburga   1122 «Алые паруса» 12:04
Степан Виноградов
Sanktpēterburga   186 «Лямпа» 10:52
Варвара Вихрева
Maskava   1108 «ФилоЛОГИ» 11:36
Екатерина Воюц
Sanktpēterburga   1120 «Боевые печенюшки» 12:00
Роман Гапешин
Sanktpēterburga   142 «3D 2» 09:24
Вениамин Герасимов
Maskava   159 «Нейтрино Боярского» 09:58
Сергей Гор
Sanktpēterburga   142 «3D 2» 09:24
павел гузаев
Sanktpēterburga   197 «Глюк» 11:14
Александр Гузь
Sanktpēterburga   198 «Контакт 1» 11:16
Людмила Гусева
Sanktpēterburga   137 «Travelers» 09:14
Светлана Гусева
Sanktpēterburga   165 «Феникс» 10:10
Анна Давыденко
Sanktpēterburga   136 «Бурда» 09:12
Петр Дектерев
Maskava   104 «Мехмат 300» 08:08
Алексей Димешко
Sanktpēterburga   1113 «Булочки» 11:46
Мария Дмитриева
Sanktpēterburga   155 «life in motion» 09:50
Ксения Друзина
Maskava   1121 «Пара у шлюпок» 12:02
Ольга Дульнева
Sanktpēterburga   146 «Ватная Палочка» 09:32
Олег Дячкин
Sanktpēterburga   159 «Нейтрино Боярского» 09:58
Павел Евстигнеев
Sanktpēterburga   1110 «Олимпик» 11:40
Таисия Евтюкова
Sanktpēterburga   182 «Гидравлическая единица власти» 10:44
Голова Екатерина
Maskava   104 «Мехмат 300» 08:08
Татьяна Ермакова
Sanktpēterburga   183 «Виктория» 10:46
Александр Есенин
Maskava   105 «BSoD» 08:10
Валерия Зайберт
Sanktpēterburga   171 «Братская щука» 10:22
Леонид Зыков
Sanktpēterburga   1165 «Ааагневые» 13:30
Анна Иванкович
Sanktpēterburga   106 «Просто ангелы» 08:12
Марина Иванникова
Sanktpēterburga   1100 «Пешеходы» 11:20
Елена Иванова
Sanktpēterburga   176 «Ленки» 10:32
Александра Изотова
Sanktpēterburga   172 «Дети Демиурга» 10:24
Александра Иостман
Maskava   112 «Сполох - 2» 08:24
Татьяна Иостман
Maskava   112 «Сполох - 2» 08:24
Екатерина Каменная
Sanktpēterburga   1100 «Пешеходы» 11:20
Даша Карасёва
Sanktpēterburga   125 «Куренас» 08:50
Егор Киселев
Sanktpēterburga   1136 «Dream Team» 12:32
Софья Ковригина
Sanktpēterburga   139 «Геологи» 09:18
Ирина Колотвина
Sanktpēterburga   136 «Бурда» 09:12
Светлана Кондрашова
Sanktpēterburga   141 «Северное Сияние» 09:22
Иван Корнильев
Sanktpēterburga   193 «Ворскла» 11:06
Екатерина Король
Sanktpēterburga   180 «КЕКС» 10:40
Егор Крамарский
Sanktpēterburga   1110 «Олимпик» 11:40
Елизавета Кручинина
Sanktpēterburga   155 «life in motion» 09:50
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   115 «Снежки» 08:30
Алексей Куликов
Sanktpēterburga   166 «Fat Rabbit» 10:12
Евгения Куркова
Maskava   145 «Angry Birds» 09:30
Мадина Кчач
Sanktpēterburga   1120 «Боевые печенюшки» 12:00
Настя Лазутина
Sanktpēterburga   197 «Глюк» 11:14
Александр Лебедев
Maskava   104 «Мехмат 300» 08:08
Женя Лебедев
Sanktpēterburga   196 «Димасматрас» 11:12
Кирилл Лебедев
Sanktpēterburga   144 «The Slowest Team» 09:28
Ярослав Леонов
Sanktpēterburga   1111 «АТЭМК» 11:42
Лев Лещинер
Maskava   132 «Семейство Кошачьих» 09:04
Елена Лисина
Sanktpēterburga   176 «Ленки» 10:32
Степан Любченко
Sanktpēterburga   123 «НиЧеТаК» 08:46
Анна Лясникова
Sanktpēterburga   1136 «Dream Team» 12:32
Настя Мазеина
Sanktpēterburga   135 «Охотники за торнадо (младшие)» 09:10
Нина Маланюк
Sanktpēterburga   178 «Стробоскоп» 10:36
Максим Марченко
Sanktpēterburga   144 «The Slowest Team» 09:28
Дима Маслов
Sanktpēterburga   196 «Димасматрас» 11:12
Оксана Машурик
Sanktpēterburga   153 «Жизнь в движении» 09:46
Дмитрий Мельников
Sanktpēterburga   1166 «Черные Драконы» 13:32
Виталий Мерсо
Sanktpēterburga   1167 «Castiel» 13:34
Евгений Миленин
Sanktpēterburga   1107 «Омкрон» 11:34
Петр Михайловский
Sanktpēterburga   113 «Спустившиеся с гор» 08:26
Ангелина Михина
Sanktpēterburga   1106 «Треугольные колеса» 11:32
Милена Михина
Sanktpēterburga   1106 «Треугольные колеса» 11:32
Дмитрий Мойсеюк
Sanktpēterburga   199 «Контакт 2» 11:18
Анастасия Молодцова
Sanktpēterburga   163 «Квартет Ж» 10:06
Константин Наркевич
Sanktpēterburga   165 «Феникс» 10:10
Ксения Ненашева
Sanktpēterburga   187 «Без названия... опять» 10:54
Ружена Неустроева
Sanktpēterburga   1100 «Пешеходы» 11:20
Григорий Нечаев
Sanktpēterburga   193 «Ворскла» 11:06
Максим Никельбург
Sanktpēterburga   183 «Виктория» 10:46
Анастасия Новикова
Sanktpēterburga   143 «КотоЛапа» 09:26
Елизавета Обласова
Sanktpēterburga   155 «life in motion» 09:50
Татьяна Обухова
Sanktpēterburga   130 «X-Travel» 09:00
Анна Оганесян
Sanktpēterburga   183 «Виктория» 10:46
Михаил Орлов
Sanktpēterburga   195 «Команда "е"» 11:10
Валерий Осипов
Sanktpēterburga   1100 «Пешеходы» 11:20
Евгений Павлов
Sanktpēterburga   119 «Русь» 08:38
Елена Павлова
Sanktpēterburga   119 «Русь» 08:38
Юлия Пашкина
Sanktpēterburga   157 «Ух!» 09:54
Никита Паюсов
Sanktpēterburga   1111 «АТЭМК» 11:42
Анна Перевалкина
Sanktpēterburga   153 «Жизнь в движении» 09:46
Наталья Пономарева
Sanktpēterburga   137 «Travelers» 09:14
Анастасия Пряхина
Maskavas apgabals   156 «Moscow Vets» 09:52
Татьяна Радеева
Sanktpēterburga   117 «Шикка» 08:34
Олег Радзиевский
Sanktpēterburga   140 «Slowpokes» 09:20
Александр Рындин
Sanktpēterburga   126 «Бородачи» 08:52
Екатерина Рытикова
Sanktpēterburga   1120 «Боевые печенюшки» 12:00
Александра Рябицкая
Sanktpēterburga   1101 «Наследники великой славы» 11:22
Маргарита Семёнова
Sanktpēterburga   153 «Жизнь в движении» 09:46
Юлия Сергеева
Sanktpēterburga   1101 «Наследники великой славы» 11:22
Алёна Сколкова
Sanktpēterburga   1167 «Castiel» 13:34
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   167 «Бегущие банки» 10:14
Павел Сойкин
Sanktpēterburga   1113 «Булочки» 11:46
Семен Соколов
Sanktpēterburga   186 «Лямпа» 10:52
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   100 «Джеймс Бонд» 08:00
Андрей Строков
Sanktpēterburga   1110 «Олимпик» 11:40
Мария Судник
Sanktpēterburga   198 «Контакт 1» 11:16
Светлана Тарасова
Sanktpēterburga   190 «Веселые пассатижи» 11:00
Настя Терентьева
Sanktpēterburga   135 «Охотники за торнадо (младшие)» 09:10
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   1135 «Злые совы» 12:30
Людмила Титкова
Maskava   175 «Алиса, Кот и Шляпник» 10:30
Екатерина Травова
Sanktpēterburga   1167 «Castiel» 13:34
Фарид Третьяков
Sanktpēterburga   1110 «Олимпик» 11:40
Андрей Тропин
Sanktpēterburga   178 «Стробоскоп» 10:36
Владислав Турыгин
Sanktpēterburga   195 «Команда "е"» 11:10
Евгения Турыгина
Sanktpēterburga   195 «Команда "е"» 11:10
Марина Удовиченко
Sanktpēterburga   196 «Димасматрас» 11:12
Екатерина Урсул
Sanktpēterburga   184 «Звездный десант» 10:48
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   116 «J» 08:32
Дина Утсаль
Sanktpēterburga   130 «X-Travel» 09:00
Любовь Фомина
Sanktpēterburga   170 «Лиска - Ласка» 10:20
Олеся Харченко
Sanktpēterburga   147 «МОНОкль» 09:34
Виктор Хлебунов
Sanktpēterburga   1113 «Булочки» 11:46
Лёня Цивенко
Sanktpēterburga   118 «Vest-o-team» 08:36
Аня Чернышёва
Sanktpēterburga   118 «Vest-o-team» 08:36
Иван Шамало
Maskava   122 «Геофакеры» 08:44
Артур Шевелер
Sanktpēterburga   1111 «АТЭМК» 11:42
Денис Шеломов
Sanktpēterburga   130 «X-Travel» 09:00
Вера Шишкова
Maskava   163 «Квартет Ж» 10:06
Валерий Шкаленко
Sanktpēterburga   197 «Глюк» 11:14
Роман Шкарин
Sanktpēterburga   1113 «Булочки» 11:46
Анна Шорникова
Sanktpēterburga   178 «Стробоскоп» 10:36
Виктория Шубина
Sanktpēterburga   198 «Контакт 1» 11:16
Сабина Шумилова
Sanktpēterburga   157 «Ух!» 09:54
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 08:00 Джеймс Бонд
Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

101 08:02 Топать! без Доходяг :(
102 08:04 Бескомандный
103 08:06 Панк и Кронос МГУ , Мытищи , Москва , ФФМ , НЦН
104 08:08 Мехмат 300
Мария Белякова

Maskava

Петр Дектерев

Maskava

Голова Екатерина

Maskava

Александр Лебедев

Maskava

105 08:10 BSoD
Александр Есенин

Maskava

106 08:12 Просто ангелы
Анна Иванкович

Sanktpēterburga

110 08:20 Съешь бобра - спаси дерево
Ирина Бакрина

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

111 08:22 Сполох - 1
112 08:24 Сполох - 2
Александра Иостман

Maskava

Татьяна Иостман

Maskava

113 08:26 Спустившиеся с гор
Петр Михайловский

Sanktpēterburga

САО "Архонт" , СПбГПУ
115 08:30 Снежки
Сергей Быков

Sanktpēterburga

Полина Кулакова

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , НИУ ИТМО , СПбГПУ
116 08:32 J
Лариса Успенская

Sanktpēterburga

117 08:34 Шикка
Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

Татьяна Радеева

Sanktpēterburga

118 08:36 Vest-o-team
Настя Старкова

Sanktpēterburga

Лёня Цивенко

Sanktpēterburga

Аня Чернышёва

Sanktpēterburga

ФМЛ 239
119 08:38 Русь
Евгений Павлов

Sanktpēterburga

Елена Павлова

Sanktpēterburga

120 08:40 Сине-зеленая живность МГУ , Москва
121 08:42 Чикаго СПбГАВМ , СПбГАУ
122 08:44 Геофакеры
Иван Шамало

Maskava

123 08:46 НиЧеТаК
Елена Любченко

Sanktpēterburga

Степан Любченко

Sanktpēterburga

Калининский район , Санкт-Петербург
125 08:50 Куренас
Даша Карасёва

Sanktpēterburga

126 08:52 Бородачи
Александр Рындин

Sanktpēterburga

СПО "Мишка" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , НИУ ИТМО
130 09:00 X-Travel
Татьяна Обухова

Sanktpēterburga

Дина Утсаль

Sanktpēterburga

Денис Шеломов

Sanktpēterburga

131 09:02 Не надо булочной, не надо справочной!
132 09:04 Семейство Кошачьих

132

Лев Лещинер

Maskava

Школа №57 , Москва , НИТУ МИСиС
134 09:08 Хитрый Лев

134

135 09:10 Охотники за торнадо (младшие)
Настя Мазеина

Sanktpēterburga

Настя Терентьева

Sanktpēterburga

136 09:12 Бурда

136

Таня Волкова

Sanktpēterburga

Юлия Аминова

Sanktpēterburga

Анна Давыденко

Sanktpēterburga

Ирина Колотвина

Sanktpēterburga

137 09:14 Travelers

137

Илона Кукуева

Sanktpēterburga

Людмила Гусева

Sanktpēterburga

Наталья Пономарева

Sanktpēterburga

138 09:16 Маша и Медведь
Мария Осипова

Sanktpēterburga

МКСПО «Корчагинцы» , СПО "Мишка" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
139 09:18 Геологи
Ян Матвеев

Sanktpēterburga

Софья Ковригина

Sanktpēterburga

140 09:20 Slowpokes
Олег Радзиевский

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , ФМЛ 239 , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
141 09:22 Северное Сияние
Светлана Кондрашова

Sanktpēterburga

142 09:24 3D 2

142

Евгений Иванов

Sanktpēterburga

Роман Гапешин

Sanktpēterburga

Сергей Гор

Sanktpēterburga

143 09:26 КотоЛапа
Анастасия Новикова

Sanktpēterburga

144 09:28 The Slowest Team
Ангелина Атанова

Sanktpēterburga

Кирилл Лебедев

Sanktpēterburga

Максим Марченко

Sanktpēterburga

145 09:30 Angry Birds

145

Евгения Куркова

Maskava

146 09:32 Ватная Палочка
Ольга Дульнева

Sanktpēterburga

Купчино , Cruelty-free , Not tested on animals
147 09:34 МОНОкль

147

Олеся Харченко

Sanktpēterburga

ССО «Монолит» , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
148 09:36 "Котариум" ФМЛ 30 , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
150 09:40 Ложка дегтя

150

Маша Чамкина

Sanktpēterburga

151 09:42 Мартовский котэ
152 09:44 ИльМар

152

Илья Титов

Sanktpēterburga

153 09:46 Жизнь в движении
Оксана Машурик

Sanktpēterburga

Анна Перевалкина

Sanktpēterburga

Маргарита Семёнова

Sanktpēterburga

AmRest
155 09:50 life in motion
Мария Дмитриева

Sanktpēterburga

Елизавета Кручинина

Sanktpēterburga

Елизавета Обласова

Sanktpēterburga

AmRest
156 09:52 Moscow Vets
Анастасия Пряхина

Maskavas apgabals

МГАВМиБ им. К.И.Скрябина (МВА)
157 09:54 Ух!
Алёна Фоминова

Sanktpēterburga

Юлия Пашкина

Sanktpēterburga

Сабина Шумилова

Sanktpēterburga

158 09:56 Бублик
Ольга Ясакова

Sanktpēterburga

159 09:58 Нейтрино Боярского
Вениамин Герасимов

Maskava

Олег Дячкин

Sanktpēterburga

МГУ , ВМК , Москва , Санкт-Петербург
160 10:00 70

160

161 10:02 Клей БФ

161

Бегущий Город , Следопыт , Москва , НИУ ВШЭ
162 10:04 Три баклажана

162

ТГТУ
163 10:06 Квартет Ж

163

Анастасия Молодцова

Sanktpēterburga

Вера Шишкова

Maskava

164 10:08 No name
165 10:10 Феникс

165

Светлана Гусева

Sanktpēterburga

Константин Наркевич

Sanktpēterburga

166 10:12 Fat Rabbit

166

Катя Пригара

Sanktpēterburga

Алексей Куликов

Sanktpēterburga

167 10:14 Бегущие банки

167

Дмитрий Смирнов

Sanktpēterburga

170 10:20 Лиска - Ласка

170

Иван Фомин

Sanktpēterburga

Мария Ананьева

Sanktpēterburga

Любовь Фомина

Sanktpēterburga

171 10:22 Братская щука

171

Юлия Быкова

Sanktpēterburga

Валерия Зайберт

Sanktpēterburga

Мат-мех , СПО "Унисон" , СПбГУ
172 10:24 Дети Демиурга

172

Амира Бородянская

Sanktpēterburga

Александра Изотова

Sanktpēterburga

173 10:26 Картина маслом

173

Ольга Лысенко

Sanktpēterburga

Калининский район , СПбГУ
175 10:30 Алиса, Кот и Шляпник

175

Дина Бек

Maskava

Боря Боря

Sanktpēterburga

Людмила Титкова

Maskava

176 10:32 Ленки

176

Лена Антонова

Sanktpēterburga

Елена Иванова

Sanktpēterburga

Елена Лисина

Sanktpēterburga

177 10:34 Небесный Спецназ

177

Елена Гущина

Sanktpēterburga

Харьков , Украина , автостоп
178 10:36 Стробоскоп

178

Анна Корсакова

Sanktpēterburga

Нина Маланюк

Sanktpēterburga

Андрей Тропин

Sanktpēterburga

Анна Шорникова

Sanktpēterburga

179 10:38 Атаксия
Анна Байкова

Sanktpēterburga

180 10:40 КЕКС

180

Екатерина Король

Sanktpēterburga

СПО «Алые Паруса» , МКСПО «Корчагинцы» , РАНХиГС , СПбГПУ
181 10:42 Девчонки иностранцы

181

Anni Murto-Koivisto

Sanktpēterburga

Maria Pälä

Sanktpēterburga

СПбГЭУ
182 10:44 Гидравлическая единица власти

182

Лёха Прохоренков

Ļeņingradas apgabals

Галина Бетехтина

Sanktpēterburga

Таисия Евтюкова

Sanktpēterburga

ССО «Монолит» , ПСПбГМУ им И.П.Павлова , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
183 10:46 Виктория

183

Марк Атугодаге

Sanktpēterburga

Татьяна Ермакова

Sanktpēterburga

Максим Никельбург

Sanktpēterburga

Анна Оганесян

Sanktpēterburga

184 10:48 Звездный десант

184

Дмитрий Бутаков

Sanktpēterburga

Екатерина Урсул

Sanktpēterburga

Психология , Санкт-Петербург , СПбГУ
185 10:50 Пешком по шпалам
Мария Федорова

Sanktpēterburga

186 10:52 Лямпа

186

Федор Абрамов

Sanktpēterburga

Степан Виноградов

Sanktpēterburga

Семен Соколов

Sanktpēterburga

187 10:54 Без названия... опять

187

Олег Ненашев

Sanktpēterburga

Ксения Ненашева

Sanktpēterburga

Калининский район , ФМЛ 239 , СПбГПУ
190 11:00 Веселые пассатижи

190

Иван Демидов

Sanktpēterburga

Светлана Тарасова

Sanktpēterburga

СПбГПУ
191 11:02 ДШ!-ДШ!

191

МГТУ СТАНКИН
193 11:06 Ворскла
Михаил Нечаев

Sanktpēterburga

Иван Корнильев

Sanktpēterburga

Григорий Нечаев

Sanktpēterburga

194 11:08 Скалистый атом
Борис Сердюк

Sanktpēterburga

Сердюк Алексей

Sanktpēterburga

195 11:10 Команда "е"

195

Михаил Орлов

Sanktpēterburga

Владислав Турыгин

Sanktpēterburga

Евгения Турыгина

Sanktpēterburga

196 11:12 Димасматрас
Миша Васильев

Sanktpēterburga

Женя Лебедев

Sanktpēterburga

Дима Маслов

Sanktpēterburga

Марина Удовиченко

Sanktpēterburga

197 11:14 Глюк

197

Андрей Меньков

Sanktpēterburga

павел гузаев

Sanktpēterburga

Настя Лазутина

Sanktpēterburga

Валерий Шкаленко

Sanktpēterburga

198 11:16 Контакт 1
Александр Гузь

Sanktpēterburga

Мария Судник

Sanktpēterburga

Виктория Шубина

Sanktpēterburga

199 11:18 Контакт 2
Елизавета Аболонина

Sanktpēterburga

Юлия Бобылева

Sanktpēterburga

Дмитрий Мойсеюк

Sanktpēterburga

1100 11:20 Пешеходы

1100

Марина Иванникова

Sanktpēterburga

Екатерина Каменная

Sanktpēterburga

Ружена Неустроева

Sanktpēterburga

Валерий Осипов

Sanktpēterburga

1101 11:22 Наследники великой славы
Анастасия Агеенко

Sanktpēterburga

Таисия Булушева

Sanktpēterburga

Александра Рябицкая

Sanktpēterburga

Юлия Сергеева

Sanktpēterburga

1105 11:30 Real
Владимир Адылин

Sanktpēterburga

Васильевский Остров , Санкт-Петербург , Москва ЮЗАО , СПбГУПТД
1106 11:32 Треугольные колеса

1106

Маргарита Большакова

Sanktpēterburga

Ангелина Михина

Sanktpēterburga

Милена Михина

Sanktpēterburga

1107 11:34 Омкрон

1107

Евгений Миленин

Sanktpēterburga

Школа №55 , НИУ ИТМО
1108 11:36 ФилоЛОГИ
Варвара Вихрева

Maskava

РГПУ им. А.И.Герцена , филфак
1109 11:38 Crazy Physics

1109

ролевые игры , Санкт-Петербург , СПбГПУ , dead-line
1110 11:40 Олимпик

1110

Павел Евстигнеев

Sanktpēterburga

Егор Крамарский

Sanktpēterburga

Андрей Строков

Sanktpēterburga

Фарид Третьяков

Sanktpēterburga

1111 11:42 АТЭМК
Ростислав Васюнов

Sanktpēterburga

Ярослав Леонов

Sanktpēterburga

Никита Паюсов

Sanktpēterburga

Артур Шевелер

Sanktpēterburga

1113 11:46 Булочки
Алексей Димешко

Sanktpēterburga

Павел Сойкин

Sanktpēterburga

Виктор Хлебунов

Sanktpēterburga

Роман Шкарин

Sanktpēterburga

1119 11:58 No name

1119

1120 12:00 Боевые печенюшки

1120

Екатерина Воюц

Sanktpēterburga

Мадина Кчач

Sanktpēterburga

Екатерина Рытикова

Sanktpēterburga

1121 12:02 Пара у шлюпок
Олег Евстигнеев

Maskavas apgabals

Ксения Друзина

Maskava

1122 12:04 Алые паруса

1122

Вадим Морозов

Sanktpēterburga

Королева Вера

Sanktpēterburga

1135 12:30 Злые совы

1135

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

СПО «ИнКор» , филфак , Санкт-Петербург , СПбГУ
1136 12:32 Dream Team

1136

Сергей Андреев

Sanktpēterburga

Егор Киселев

Sanktpēterburga

Анна Лясникова

Sanktpēterburga

1165 13:30 Ааагневые

1165

Леонид Зыков

Sanktpēterburga

1166 13:32 Черные Драконы

1166

Анна Харина

Sanktpēterburga

Дмитрий Мельников

Sanktpēterburga

1167 13:34 Castiel

1167

Ксюша Саутина

Sanktpēterburga

Виталий Мерсо

Sanktpēterburga

Алёна Сколкова

Sanktpēterburga

Екатерина Травова

Sanktpēterburga