Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks Birkas:
1P649 Ежики Хрюшечки 09:38 19:37 9:59 24 2:15 7:44 НИУ ИТМО, ЛКШ
P649

🔍

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

2P601 mmc 08:02 20:13 12:11 24 2:15 9:56
Павел Кочнев

Sanktpēterburga

Денис Остапенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

3P632 Профи 09:04 21:57 12:53 24 2:15 10:38
P632

🔍
Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Ирина Фёдорова

Сестрорецк

Антон Жуков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

4P639 О-о-о 09:18 21:02 11:44 24 0:50 10:54 СПб ГЭТУ ЛЭТИ, МКСПО «Корчагинцы», Школа №292, Турклуб Пик, Digital Design
P639

🔍
София Мамрукова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

5P604 А-1 08:08 22:18 14:10 24 1:25 12:45
P604

🔍
Антон Попович

Sanktpēterburga

Анна Попович

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

6P661 Случайный сарос 10:02 18:14 8:12 23 2:15 5:57
P661

🔍
Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Ольга Кодес

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

7P663 amigos 10:06 21:44 11:38 23 11:38
P663

🔍
Николай Лезжов

Sanktpēterburga

Андрей Карасёв

Sanktpēterburga

Лада Карасёва

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

8P606 Вертолёт 08:12 22:38 14:26 22 2:15 12:11
P606

🔍
Михаил Богданов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

8P609 Levashovo Racing 08:18 21:59 13:41 22 1:30 12:11
P609

🔍
Антон Садчиков

Sanktpēterburga

Евгений Цуккров

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

10P645 Соулу 09:30 22:28 12:58 22 0:45 12:13
P645

🔍
Павел Клевцов

Sanktpēterburga

Елена Швец

Sanktpēterburga

Юлия Клевцова

Sanktpēterburga

Татьяна Кривоцюк

Ukrainas pilsētas

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

11P616 vkaline 08:32 20:22 11:50 21 11:50 ГУАП, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
P616

🔍
Елена Гречухина

Sanktpēterburga

Дмитрий Папков

Sanktpēterburga

Екатерина Папкова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

12P657 Коалы 09:54 22:50 12:56 20 1:35 11:21
P657

🔍
Юрий Лузянин

Sanktpēterburga

Елизавета Прусова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

13P677 VSOP 10:34 22:42 12:08 20 12:08
P677

🔍
Михаил Белобородый

Sanktpēterburga

Ольга Бочкарева

Sanktpēterburga

Денис Быков

Brjanska

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

14P647 Q 09:34 22:17 12:43 20 12:43
P647

🔍
Илья Фолитар

Sanktpēterburga

Александра Хабибулина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

15P655 Амнезия 09:50 22:40 12:50 20 12:50
P655

🔍
Ирина Никитюк

Sanktpēterburga

Олег Мигда

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

16P651 Шторм-120 09:42 21:14 11:32 19 2:15 9:17
P651

🔍
Павел Карагин

Sanktpēterburga

Елизавета Буяновская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

17P6105 Lander-Out 11:30 22:29 10:59 19 1:30 9:29
P6105

🔍
Мария Абрамова

Sanktpēterburga

Константин Бусыгин

Sanktpēterburga

Татьяна Громова

Sanktpēterburga

Ольга Мельникова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

18P650 Торопливые ежата 09:40 22:54 13:14 19 2:15 10:59
P650

🔍
Ярослав Бабчин

Sanktpēterburga

Юлия Звончук

Sanktpēterburga

Марина Ингер

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

19P644 Быстрые ёжики 09:28 22:50 13:22 19 2:15 11:07
Сергей Бабчин

Sanktpēterburga

Екатерина Бабчина

Sanktpēterburga

Леонид Ингер

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

20P602 Борт 423 08:04 22:18 14:14 19 0:50 13:24
P602

🔍
Владимир Гольнев

Sanktpēterburga

Егор Нечкин

Sanktpēterburga

Ольга Прокофьева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

21P603 Грибная Охота 08:06 22:44 14:38 19 14:38
P603

🔍
Артем Зодьян

Sanktpēterburga

Сергей Усманов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

22P627 Петровы 08:54 20:31 11:37 18 0:45 10:52
P627

🔍
Денис Петров

Sanktpēterburga

Глеб Петров

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

23P614 Мы к Вам, профессор, и вот по какому делу... 08:28 20:47 12:19 17 2:25 9:54
P614

🔍
Игорь Уваров

Sanktpēterburga

Надежда Иванова

Sanktpēterburga

Елизавета Уварова

Sanktpēterburga

Яна Штерн

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

24P678 Тараканы 10:36 22:50 12:14 17 0:45 11:29
P678

🔍
Андрей Светлов

Sanktpēterburga

Сергей Жуйков

Sanktpēterburga

Татьяна Сенникова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

25P646 Куда рулить?! 09:32 22:54 13:22 17 0:45 12:37
P646

🔍
Алексей Анискин

Sanktpēterburga

Екатерина Туманова

Sanktpēterburga

Наталья Цой

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

26P638 жЫповоды 09:16 22:46 13:30 17 0:45 12:45
P638

🔍
Михаил Иванов

Sanktpēterburga

Дмитрий Кашин

Sanktpēterburga

Евгений Хамитов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

27P664 купчинское быдло 10:08 22:54 12:46 16 12:46
P664

🔍
сергей ал

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

28P675 Бешеная Колесница 10:30 22:19 11:49 15 0:50 10:59 Турклуб КП
P675

🔍
Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

Евгений Жилков

Sanktpēterburga

Вадим Никандров

Sanktpēterburga

Павел Смирнов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

29P694 Бременские астронановты 11:08 22:51 11:43 15 11:43
P694

🔍
Ася Валькович

Sanktpēterburga

Владлена Гареева

Sanktpēterburga

Никита Тимофеев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

30P633 ФПК 09:06 22:49 13:43 15 1:35 12:08
P633

🔍

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

31P625 Аракфакра! 08:50 22:52 14:02 15 0:45 13:17
P625

🔍
Коля K

Sanktpēterburga

Алексей Аксенов

Sanktpēterburga

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

32P643 Два плюс два 09:26 22:48 13:22 15 13:22
P643

🔍
Ян Карманов

Sanktpēterburga

Ирина Русинова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

33P641 Фёдор и Фёкла 09:22 22:47 13:25 15 13:25
P641

🔍
Анна Алексеева

Sanktpēterburga

Максим Исаев

Sanktpēterburga

Илья Калинин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

34P611 Четыре черненьких чумазеньких чертенка 08:22 21:58 13:36 15 13:36
P611

🔍
Анатолий Чех

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

35P629 FINDERS 08:58 22:39 13:41 15 13:41 СПбГУПТД
P629

🔍
Марина Вечерская

Sanktpēterburga

Ирина Капустина

Sanktpēterburga

Тамара Ортикова

Sanktpēterburga

Андрей Сорокин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

36P634 cmt.hard 09:08 21:01 11:53 14 0:45 11:08
P634

🔍
Олег Яковенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

37P660 Улитка 10:00 22:31 12:31 14 0:45 11:46
P660

🔍
Мария Корнева

Sanktpēterburga

Андрей Гавриленко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

38P607 Гаврюша 08:14 21:54 13:40 14 13:40
P607

🔍
Татьяна Соломон

Sanktpēterburga

Светлана Тронина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

39P600 Newt&Co 08:00 22:56 14:56 14 0:50 14:06
P600

🔍
Мария Макарова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

40P662 Ангелы Влада 10:04 22:34 12:30 13 12:30
P662

🔍
Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Мария Юрова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

41P613 выполнена успешно 08:26 22:31 14:05 13 14:05 СПбГУ, ФМЛ 30, Мат-мех, ЧГК, шляпа
P613

🔍
Юрий Петров

Sanktpēterburga

Ульяна Зотова

Ņižņijnovgoroda

Сергей Копелиович

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

42P6106 Крошки-Пышки 11:32 20:52 9:20 12 2:25 6:55
P6106

🔍
Павел Брагин

Sanktpēterburga

Настасья Столярова

Sanktpēterburga

Анна Хачатурова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

43P648 Суровые технари 09:36 21:31 11:55 12 11:55
P648

🔍
Алексей Опрышко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

44P626 Думпис 08:52 22:37 13:45 12 0:45 13:00
P626

🔍
Павел Юрков

Sanktpēterburga

Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Дмитрий Петухов

Sanktpēterburga

Анна Якушева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

45P620 Маунтэкс 08:40 22:54 14:14 12 0:45 13:29 НИУ ВШЭ, Яндекс
P620

🔍
Дмитрий Хлопин

Sanktpēterburga

Анна Фирфарова

Sanktpēterburga

Тимофей Чередниченко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

46P623 Biggi 08:46 22:14 13:28 11 0:45 12:43

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

47P656 Жзяцля 09:52 22:48 12:56 11 12:56 СПбГПУ
P656

🔍
Эльвира Сичевая

Sanktpēterburga

Стас Сичевой

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

48P640 Ярость мистера Кэкстона 09:20 22:47 13:27 10 0:45 12:42
P640

🔍
Polina Kunitsyna

Sanktpēterburga

Алексей Березуцкий

Sanktpēterburga

Лариса Купцова

Sanktpēterburga

Андрей Литвинов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

49P635 3D-Real 09:10 22:11 13:01 10 13:01
P635

🔍

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

50P636 НаДа 09:12 22:37 13:25 10 13:25
P636

🔍
Надежда Белицкая

Sanktpēterburga

Максим Булычев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

51P618 янезналкудабежать 08:36 22:59 14:23 9 14:23 СПбГУ, СПО "Унисон", ФМЛ 30, Мат-мех
P618

🔍
Дарья Соколова

Sanktpēterburga

Павел Соколов

Sanktpēterburga

Екатерина Соколова

Sanktpēterburga

Елена Соколова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

52P691 ЛУЧ 11:02 22:42 11:40 7 0:45 10:55
Елена Елисеева

Sanktpēterburga

Михаил Герасимов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

53P637 Максимум 09:14 22:46 13:32 7 13:32
P637

🔍
Петр Гусев

Sanktpēterburga

Ирина Бахвалова

Sanktpēterburga

Татьяна Куприянова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

54P654 Хорьки тоскливые 09:48 22:27 12:39 6 12:39
P654

🔍
Наталия Алешина

Sanktpēterburga

Радж Бушкевич

Sanktpēterburga

Николай Меркулов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
P610 Слономышь 08:20 18:38 10:18 19 0:45 9:33
P610

🔍

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
P605 SnakeII 08:10
P605

🔍
Валентин Жук

Sanktpēterburga

Владимир Уржумцев

Puškina

P608 Йааазььь! 08:16
P608

🔍
Александр Оленников

Sanktpēterburga

P621 Желтые синяки 08:42
P621

🔍
sshurick semenkov

Sanktpēterburga

Аська Просто Аська )

Sanktpēterburga

P628 Отважные толстолобики 08:56
P628

🔍
Яков Конев

Sanktpēterburga

Марина Кумбышева

Sanktpēterburga

P642 ДиДрю 09:24
P642

🔍
Андрей Голубев

Sanktpēterburga

Диана Попова

Sanktpēterburga

P652 АВЭ НАМ 09:44
P652

🔍
Виктор Мысь

Sanktpēterburga

P653 7/40 09:46
P653

🔍
Даша Демидович

Sanktpēterburga

Михайл Демидович

Sanktpēterburga

Наталья Каптурович

Sanktpēterburga

P676 Фрикадельки 10:32
P676

🔍
Оля Козлова

Sanktpēterburga

P690 Эфа 11:00
P690

🔍
Sergey Uzhva

Sanktpēterburga

Алексей Казаков

Veļikijnovgoroda

Мария Власенко

Sanktpēterburga

P692 Ромашки 11:04
P692

🔍
Роман Геращенко

Sanktpēterburga

Анна Гуленкова

Sanktpēterburga

P693 Миг 29 11:06
P693

🔍
Павел Колесников

Sanktpēterburga

Сергей Матиевич

Sanktpēterburga

Валерия Языкова

Sanktpēterburga

P695 Манго+ 11:10
P695

🔍
Ольга Гуреева

Sanktpēterburga

Юрий Парчаков

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus