Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Kosteek Vasyukov
Sanktpēterburga   P871 «Мощные крольчата» 10:22
Екатерина Алимова
Sanktpēterburga   P804 «Мягкие и колючие» 08:08
Егор Антонов
Sanktpēterburga   P870 «Yeguar» 10:20
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   P875 «Светлячок» 10:30
Иван Гришкин
Maskava   P805 «STAR TREK» 08:10
Эдуард Даугатс
Sanktpēterburga   P879 «которая дала нам взятку» 10:38
Олег Дахин
Sanktpēterburga   P880 «fast and light» 10:40
Евгений Евстафьев
Maskava   P836 «Железный Хромец» 09:12
Тимоха Ефремов
Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas   P801 «Sket Dance» 08:02
Владимир Зайцев
Minska   P846 «Иностранные странники» 09:32
Андрей Золотых
Sanktpēterburga   P822 «Роза Ветров» 08:44
Екатерина Золотых
Sanktpēterburga   P823 «Pretty women» 08:46
Евгений Ильин
Sanktpēterburga   P879 «которая дала нам взятку» 10:38
Лера Корнеева
Maskava   P820 «Аметист» 08:40
Елена Крылова
Sanktpēterburga   P819 «Avalon.ru» 08:38
Анна Кулибабина
Maskava   P820 «Аметист» 08:40
Роман Куликов
Maskavas apgabals   P876 «kernel panic» 10:32
Александр Манукян
Sanktpēterburga   P835 «Побежали» 09:10
Родион Николаев
Sanktpēterburga   P860 «NikRoRu» 10:00
Серёга Пикуз
Maskava   P882 «X-rays» 10:44
Николай Половинкин
Maskavas apgabals   P868 «ЖАХНЕМ» 10:16
Андрей Рябичев
Maskava   P862 «Верните мою хаусдорфовость!» 10:04
Дмитрий Седов
Maskavas apgabals   P805 «STAR TREK» 08:10
Евгений Сельков
Sanktpēterburga   P837 «Kind of Magic» 09:14
Сергей Смолин
Maskava   P877 «Полтора землекопа» 10:34
Саша Смолко
Sanktpēterburga   P872 «Космонафт» 10:24
Андрей Сомов
Sanktpēterburga   P834 «МКШЧ» 09:08
Андрей Фёдоров
Sanktpēterburga   P880 «fast and light» 10:40
Алена Чеботарева
Sanktpēterburga   P878 «Стремительный домкрат» 10:36
Сергей Черкесов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P845 «Дельфин и Русалка» 09:30
Сергей Шаповаленко
Sanktpēterburga   P815 «ofelia» 08:30
Igor Osipov
Sanktpēterburga   P866 «1000000 праздников» 10:12
Юлия Белинская
Maskava   P803 «Белки» 08:06
Ирина Борисова-Смирнова
Sanktpēterburga   P848 «2х2» 09:36
Марина Боровкова
Maskava   P838 «маленькая компания» 09:16
Павел Бычков
Maskava   P803 «Белки» 08:06
Иван Вощинский
Sanktpēterburga   P847 «Van» 09:34
Анастасия Глушкова
Sanktpēterburga   P869 «Бодрые айтишницы» 10:18
Евгений Гребенев
Maskava   P804 «Мягкие и колючие» 08:08
Антонина Зенькевич
Sanktpēterburga   P832 «Чайкушки» 09:04
Сергей Калитин
Sanktpēterburga   P878 «Стремительный домкрат» 10:36
Мария Киреева
Sanktpēterburga   P869 «Бодрые айтишницы» 10:18
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   P816 «Сами мы не местные» 08:32
Инна Курдюмова
Sanktpēterburga   P848 «2х2» 09:36
Михаил Курицын
Sanktpēterburga   P885 «МышЫ» 10:50
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   P875 «Светлячок» 10:30
Надежда Пильщикова
Sanktpēterburga   P864 «Умираем последними» 10:08
Сергей Реука
Sanktpēterburga   P806 «Огни Самайна» 08:12
Максим Рудометкин
Maskava   P817 «ХДВН» 08:34
Александра Савина
Sanktpēterburga   P806 «Огни Самайна» 08:12
Светлана Слободенюк
Sanktpēterburga   P819 «Avalon.ru» 08:38
Антон Солодкий
Puškina   P881 «Антон» 10:42
Анна Стасюнас
Sanktpēterburga   P869 «Бодрые айтишницы» 10:18
Марина Стриженко
Maskava   P830 «Задумчивое торнадо» 09:00
Снежана Сухова
Sanktpēterburga   P865 «Всё возможно» 10:10
Степан Типикин
Maskava   P817 «ХДВН» 08:34
Алексей Чаплыгин
Maskava   P863 «ПоЧапали» 10:06
Николай Якуба
Sanktpēterburga   P867 «Авантюрный, Сахарный и Классный!» 10:14
Александр Антонов
Sanktpēterburga   P867 «Авантюрный, Сахарный и Классный!» 10:14
Денис Апраксин
Maskava   P868 «ЖАХНЕМ» 10:16
Алевтина Арсеньева
Sanktpēterburga   P869 «Бодрые айтишницы» 10:18
Юлия Банникова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P845 «Дельфин и Русалка» 09:30
Андрей Бахтиев
Sanktpēterburga   P871 «Мощные крольчата» 10:22
Павел Башмаков
Sanktpēterburga   P878 «Стремительный домкрат» 10:36
Анна Бутко
Maskava   P863 «ПоЧапали» 10:06
Ольга Бутымова
Sanktpēterburga   P808 «Дельтапланеристы» 08:16
Надежда Волынкина
Sanktpēterburga   P865 «Всё возможно» 10:10
Евгений Ворохобко
Citas Baltkrievijas pilsētas   P872 «Космонафт» 10:24
Игорь Горбунов
Citas Baltkrievijas pilsētas   P872 «Космонафт» 10:24
Тамара Жуковская
Sanktpēterburga   P834 «МКШЧ» 09:08
Андрей Ильинский
Sanktpēterburga   P837 «Kind of Magic» 09:14
Нюргун Климов
Якутск   P801 «Sket Dance» 08:02
Виталий Коваленко
Sanktpēterburga   P808 «Дельтапланеристы» 08:16
Дмитрий Крамаренко
Sanktpēterburga   P832 «Чайкушки» 09:04
Сергей Крыжко
Sanktpēterburga   P835 «Побежали» 09:10
Наталия Ляпкина
Maskavas apgabals   P816 «Сами мы не местные» 08:32
Юлия Мирошниченко
Sanktpēterburga   P819 «Avalon.ru» 08:38
Рита Овчаренко
Maskava   P862 «Верните мою хаусдорфовость!» 10:04
Регина Плявинская
Sanktpēterburga   P834 «МКШЧ» 09:08
Алла Полянская
Maskava   P820 «Аметист» 08:40
Максим Росляков
Sanktpēterburga   P872 «Космонафт» 10:24
Мария1984 Савина
Sanktpēterburga   P806 «Огни Самайна» 08:12
Александр Сафонов
Sanktpēterburga   P867 «Авантюрный, Сахарный и Классный!» 10:14
Ганя Сивцев
Якутск   P801 «Sket Dance» 08:02
Татьяна Смолина
Sanktpēterburga   P877 «Полтора землекопа» 10:34
Виктория Соловьева
Sanktpēterburga   P865 «Всё возможно» 10:10
Андрей Судаков
Sanktpēterburga   P837 «Kind of Magic» 09:14
Антон Тампель
Sanktpēterburga   P866 «1000000 праздников» 10:12
Светлана Терехова
Sanktpēterburga   P865 «Всё возможно» 10:10
Надежда Толстых
Sanktpēterburga   P864 «Умираем последними» 10:08
Сергей Яковлев
Sanktpēterburga   P837 «Kind of Magic» 09:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P801 08:02 Sket Dance

P801

Тимоха Ефремов

Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas

Нюргун Климов

Якутск

Ганя Сивцев

Якутск

Якутск , СПбГУТ , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
P803 08:06 Белки

P803

P804 08:08 Мягкие и колючие

P804

P805 08:10 STAR TREK

P805

Следопыт , Пешеходы
P806 08:12 Огни Самайна

P806

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария1984 Савина

Sanktpēterburga

Алтек
P808 08:16 Дельтапланеристы

P808

Ольга Бутымова

Sanktpēterburga

Виталий Коваленко

Sanktpēterburga

P815 08:30 ofelia

P815

P816 08:32 Сами мы не местные

P816

Наталия Ляпкина

Maskavas apgabals

P817 08:34 ХДВН

P817

P819 08:38 Avalon.ru

P819

Елена Крылова

Sanktpēterburga

Юлия Мирошниченко

Sanktpēterburga

P820 08:40 Аметист

P820

Алла Полянская

Maskava

МГУ
P822 08:44 Роза Ветров

P822

Андрей Золотых

Sanktpēterburga

СПбГПУ
P823 08:46 Pretty women

P823

СПбГПУ
P830 09:00 Задумчивое торнадо

P830

P832 09:04 Чайкушки

P832

Дмитрий Крамаренко

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
P834 09:08 МКШЧ
Андрей Сомов

Sanktpēterburga

Тамара Жуковская

Sanktpēterburga

Регина Плявинская

Sanktpēterburga

P835 09:10 Побежали

P835

Сергей Крыжко

Sanktpēterburga

P836 09:12 Железный Хромец

P836

P837 09:14 Kind of Magic

P837

Андрей Ильинский

Sanktpēterburga

Андрей Судаков

Sanktpēterburga

Сергей Яковлев

Sanktpēterburga

P838 09:16 маленькая компания

P838

P845 09:30 Дельфин и Русалка

P845

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Юлия Банникова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

P846 09:32 Иностранные странники

P846

P847 09:34 Van

P847

Иван Вощинский

Sanktpēterburga

P848 09:36 2х2

P848

P860 10:00 NikRoRu

P860

P862 10:04 Верните мою хаусдорфовость!

P862

Рита Овчаренко

Maskava

Школа №179 , матфак , топология факторпространства
P863 10:06 ПоЧапали

P863

Анна Бутко

Maskava

P864 10:08 Умираем последними

P864

Надежда Толстых

Sanktpēterburga

P865 10:10 Всё возможно

P865

Снежана Сухова

Sanktpēterburga

Надежда Волынкина

Sanktpēterburga

Виктория Соловьева

Sanktpēterburga

Светлана Терехова

Sanktpēterburga

P866 10:12 1000000 праздников
Igor Osipov

Sanktpēterburga

Антон Тампель

Sanktpēterburga

P867 10:14 Авантюрный, Сахарный и Классный!

P867

Николай Якуба

Sanktpēterburga

Александр Антонов

Sanktpēterburga

Александр Сафонов

Sanktpēterburga

P868 10:16 ЖАХНЕМ
Денис Апраксин

Maskava

P869 10:18 Бодрые айтишницы

P869

Мария Киреева

Sanktpēterburga

Анна Стасюнас

Sanktpēterburga

Алевтина Арсеньева

Sanktpēterburga

P870 10:20 Yeguar

P870

Егор Антонов

Sanktpēterburga

P871 10:22 Мощные крольчата

P871

Kosteek Vasyukov

Sanktpēterburga

Андрей Бахтиев

Sanktpēterburga

P872 10:24 Космонафт

P872

Саша Смолко

Sanktpēterburga

Евгений Ворохобко

Citas Baltkrievijas pilsētas

Игорь Горбунов

Citas Baltkrievijas pilsētas

Максим Росляков

Sanktpēterburga

P875 10:30 Светлячок

P875

P876 10:32 kernel panic
Роман Куликов

Maskavas apgabals

P877 10:34 Полтора землекопа

P877

Татьяна Смолина

Sanktpēterburga

P878 10:36 Стремительный домкрат

P878

Сергей Калитин

Sanktpēterburga

Павел Башмаков

Sanktpēterburga

P879 10:38 которая дала нам взятку

P879

Эдуард Даугатс

Sanktpēterburga

Евгений Ильин

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО
P880 10:40 fast and light

P880

Олег Дахин

Sanktpēterburga

Андрей Фёдоров

Sanktpēterburga

Альпклуб ЛЭТИ , ФМЛ 239 , НИУ ИТМО
P881 10:42 Антон
P882 10:44 X-rays МГУ
P885 10:50 МышЫ

P885

Михаил Курицын

Sanktpēterburga