Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Pavel Gulyaev
Sanktpēterburga   L833 «Бутявыч И Калушата» 09:06
Ivan Iostman
Maskava   L873 «Сполох-2» 10:26
Сергей Аверкиев
Maskava   L846 «Уле-Эйнар» 09:32
Валерия Беленкова
Maskava   L813 «Ку-Ку» 08:26
Андрюша Бобков
Sanktpēterburga   L8107 «Миру Мир» 11:34
Павел Бренс
Sanktpēterburga   L895 «Без Тормозов!» 11:10
Алёна Ведерникова
Sanktpēterburga   L8121 «Алелар» 12:02
Алексей Ведяйкин
Sanktpēterburga   L8136 «Полукран» 12:32
Константин Верцинский
Sanktpēterburga   L856 «Бусидо-96» 09:52
Кирилл Воробьев
Sanktpēterburga   L851 «ПриМаты» 09:42
Владимир Гаврилов
Sanktpēterburga   L867 «Баланс» 10:14
Ольга Гальченко
Sanktpēterburga   L840 «Очарованный интеграл» 09:20
Марина Горностаева
Maskava   L807 «эМЖо» 08:14
Ирина Григал
Maskavas apgabals   L820 «Вкусняшки» 08:40
Дмитрий Губанов
Sanktpēterburga   L898 «Нимская телега» 11:16
Ирина Гуляева
Sanktpēterburga   L874 «Tools4Bro» 10:28
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   L880 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:40
Федор Гуторов
Sanktpēterburga   L8104 «Forest Rush» 11:28
Александра Долженкова
Sanktpēterburga   L896 «ЧаЁвники» 11:12
Виталий Елисеев
Sanktpēterburga   L869 «Сусанину не снилось» 10:18
Анна Иващенко
Sanktpēterburga   L868 «Волгодонск» 10:16
Александр Игнатов
Maskava   L850 «Красные лисы» 09:40
Елена Игнатова
Sanktpēterburga   L838 «LeS.Ru» 09:16
Анна Ишмаева
Sanktpēterburga   L809 «Каменный венец» 08:18
Александр Кавокин
Sanktpēterburga   L891 «Веселый интеграл» 11:02
Олеся Калмацкая
Maskava   L8105 «Морские бобы вселенского масштаба» 11:30
Яна Кашинская
Maskava   L819 «TreeList» 08:38
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   L861 «Сами по себе» 10:02
Павел Кротков
Sanktpēterburga   L8102 «Zig, Zig-Zig & Zig-Zag» 11:24
Сергей Курепин
Maskava   L837 «СИПАЙ» 09:14
Андрей Кутищев
Sanktpēterburga   L864 «OverPower» 10:08
Андрей Лобанов
Maskava   L852 «Ленивый зверь» 09:44
Яна Макерова
Maskava   L817 «Tooняяяяшки» 08:34
Евгений Мамонтов
Sanktpēterburga   L876 «Бесславные» 10:32
Андрей Маршалов
Sanktpēterburga   L822 «Шлях» 08:44
Макс Медведев
Sanktpēterburga   L899 «Карниз и гардина» 11:18
Сергей Морохов
Maskava   L823 «кукис-12» 08:46
Марина Мурашкина
Sanktpēterburga   L822 «Шлях» 08:44
Наталия Николаева
Maskava   L803 «Белая полоса» 08:06
Дмитрий Олишевский
Maskava   L844 «Кипящие чайники» 09:28
Елена Пахнина
Sanktpēterburga   L888 «Белка и Стрелка» 10:56
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L803 «Белая полоса» 08:06
Мария Петрухина
Sanktpēterburga   L826 «Energizer» 08:52
Денис Ракитин
Sanktpēterburga   L880 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:40
Алеся Резник
Sanktpēterburga   L872 «Ковровое прикрытие» 10:24
Наталья Розанова
Maskava   L865 «Заноза» 10:10
Елена Спасская
Sanktpēterburga   L861 «Сами по себе» 10:02
Игорь Стародубцев
Sanktpēterburga   L882 «ИТМО-Политехник» 10:44
Света Толстых
Maskava   L815 «Стальные яйца и броня в два пальца» 08:30
Виктория Тронкина
Sanktpēterburga   L847 «Боевой Хомяк» 09:34
Кирилл Туманов
Sanktpēterburga   L866 «КиТ» 10:12
Рустам Хасаншин
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L830 «Puukki» 09:00
Евгений Шпикерман
Sanktpēterburga   L809 «Каменный венец» 08:18
Лера Щин
Sanktpēterburga   L8110 «Griffon» 11:40
Родион Юльметов
Sanktpēterburga   L8107 «Миру Мир» 11:34
Irina Balakina
Maskava   L818 «Броненосец в потемках» 08:36
Margarita Barmina
Sanktpēterburga   L858 «LATANDER» 09:56
Andrey Kondakov
Maskavas apgabals   L879 «Страмослябы» 10:38
Irina Levina
Sanktpēterburga   L839 «Adagio» 09:18
pol zak
Ļeņingradas apgabals   L828 «NeforA» 08:56
Анастасия Амирова
Maskava   L832 «TwoX» 09:04
Мария Аристова
Maskava   L831 «Интеллектуал2» 09:02
Дмитрий Батеньков
Sanktpēterburga   L889 «Intrepid» 10:58
Антонина Белозерова
Sanktpēterburga   L872 «Ковровое прикрытие» 10:24
Анна Боровская
Sanktpēterburga   L897 «Ыфты» 11:14
Александр Боровский
Sanktpēterburga   L897 «Ыфты» 11:14
Артем Быков
Maskava   L827 «перекати поле» 08:54
Юля Вайнштейн
Sanktpēterburga   L884 «Дюльфером к вершине» 10:48
Кирилл Витославский
Maskava   L862 «Пестрые дятлы» 10:04
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   L878 «Тыгыдым-тыгыдым» 10:36
Мария Голубева
Maskava   L810 «say hello to Spb» 08:20
Олег Громов
Maskava   L863 «3D» 10:06
Надежда Дмитренко
Sanktpēterburga   L8109 «NADINE» 11:38
Константин Домашев
Sanktpēterburga   L880 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:40
Федор Ельцов
Sanktpēterburga   L870 «ну-ну» 10:20
Дина Жаткина
Sanktpēterburga   L8103 «Арнольд» 11:26
Савелий Жуков
Ļeņingradas apgabals   L812 «Молодости нашей» 08:24
Ирина Жукова
Sanktpēterburga   L882 «ИТМО-Политехник» 10:44
Алёнка Журавлёва
Кировск (ЛО)   L851 «ПриМаты» 09:42
Алексей Зайцев
Maskava   L818 «Броненосец в потемках» 08:36
Ирина Закирова
Ļeņingradas apgabals   L886 «Оксюморон» 10:52
Рома Карпенко
Sanktpēterburga   L887 «РОМАШКА+» 10:54
Николай Ковалевский
Maskava   L843 «На шаг впереди» 09:26
Сергей Короленко
Sanktpēterburga   L841 «ОС» 09:22
Никита Котляров
Maskava   L811 «21+21» 08:22
Михаил Краснощеков
Sanktpēterburga   L814 «ЛеГо» 08:28
Ирина Кузьмичева
Maskavas apgabals   L802 «Неудержимые» 08:04
Полина Куклина
Maskava   L827 «перекати поле» 08:54
Сергей Лагутин
Maskava   L846 «Уле-Эйнар» 09:32
Ирина Латышева
Maskavas apgabals   L842 «полярный круг» 09:24
Сергей Лебедев
Sanktpēterburga   L894 «Переходный возраст» 11:08
Максим Литвинов
Maskava   L810 «say hello to Spb» 08:20
Ирина Ляпкало
Maskava   L862 «Пестрые дятлы» 10:04
Арина Майборода (Павлова)
Pēterhofa   L859 «НаноСолянка» 09:58
Екатерина Мирошниченко
Sanktpēterburga   L893 «СырНиКи» 11:06
Клим Назаров
Maskava   L8120 «Пьяные Пончики» 12:00
Влад Неонета
Sanktpēterburga   L848 «Wrong direction» 09:36
Любовь Нестерова
Maskava   L865 «Заноза» 10:10
Михаил Нокель
Maskava   L805 «Альтернативщики» 08:10
Светлана Оверченко
Sanktpēterburga   L8101 «ШМК» 11:22
Маргарита Радевич
Sanktpēterburga   L8108 «Crazy girls» 11:36
Александра Решетова
Maskava   L817 «Tooняяяяшки» 08:34
Дарья Салманова
Maskava   L801 «Зато не последние» 08:02
Артём Скорик
Sanktpēterburga   L8122 «Ети» 12:04
Дмитрий Соболев
Tihvinas   L8100 «Enterprise» 11:20
Владимир Степин
Sanktpēterburga   L836 «Хромая нога» 09:12
Валерий Федюнин
Maskavas apgabals   L819 «TreeList» 08:38
Татьяна Филенко
Sanktpēterburga   L808 «Сакура» 08:16
Ольга Шемякина
Sanktpēterburga   L878 «Тыгыдым-тыгыдым» 10:36
Evgenii Pupyshev
Sanktpēterburga   L858 «LATANDER» 09:56
Сергей Алпатов
Sanktpēterburga   L893 «СырНиКи» 11:06
Глеб Амбросенков
Sanktpēterburga   L829 «top sicret» 08:58
Андрей Асафьев
Sanktpēterburga   L8139 «Замерзший осьминожек» 12:38
Наталия Асафьева
Sanktpēterburga   L8139 «Замерзший осьминожек» 12:38
Вера Афанасьева
Sanktpēterburga   L894 «Переходный возраст» 11:08
Наталья Белянкина
Sanktpēterburga   L866 «КиТ» 10:12
Роман Бобров
Maskavas apgabals   L802 «Неудержимые» 08:04
Анна Борзенкова
Maskava   L863 «3D» 10:06
Ашер Борохов
Maskava   L873 «Сполох-2» 10:26
Дмитрий Вандышев
Sanktpēterburga   L8111 «СК Красногвардеец» 11:42
Анна Ванькова
Sanktpēterburga   L899 «Карниз и гардина» 11:18
Надежда Василевская
Sanktpēterburga   L839 «Adagio» 09:18
Николай Васильев
Sanktpēterburga   L837 «СИПАЙ» 09:14
Николай Ведерников
Sanktpēterburga   L8102 «Zig, Zig-Zig & Zig-Zag» 11:24
Александр Ветчанин
Sanktpēterburga   L867 «Баланс» 10:14
Оксана Вимба
Sanktpēterburga   L8101 «ШМК» 11:22
Маня Власенко
Ухта   L859 «НаноСолянка» 09:58
Юля Воронова
Maskava   L815 «Стальные яйца и броня в два пальца» 08:30
Валентина Габова
Sanktpēterburga   L868 «Волгодонск» 10:16
Сергей Гаврилов
Sanktpēterburga   L867 «Баланс» 10:14
Юрий Гавриш
Maskava   L872 «Ковровое прикрытие» 10:24
Газар Газарьянц
Sanktpēterburga   L8104 «Forest Rush» 11:28
Лиза Головненкова
Maskava   L835 «Интеллектуал5» 09:10
Филипп Грибенко
Sanktpēterburga   L8136 «Полукран» 12:32
Андрей Григорьев
Sanktpēterburga   L856 «Бусидо-96» 09:52
Дмитрий Гринкевич
Sanktpēterburga   L856 «Бусидо-96» 09:52
Анастасия Губанова
Sanktpēterburga   L898 «Нимская телега» 11:16
Алексей Гуляев
Sanktpēterburga   L833 «Бутявыч И Калушата» 09:06
Светлана Гуляева
Sanktpēterburga   L833 «Бутявыч И Калушата» 09:06
Маргарита Гусакова
Maskava   L825 «Теперь банановыыыый!» 08:50
Виталий Демьянюк
Sanktpēterburga   L8102 «Zig, Zig-Zig & Zig-Zag» 11:24
Юрий Дмитриев
Sanktpēterburga   L883 «Дикие Elk`и» 10:46
Дмитрий Доронин
Maskava   L823 «кукис-12» 08:46
Анна Дудник
Sanktpēterburga   L8110 «Griffon» 11:40
Надежда Леонтьевна Дудник
Sanktpēterburga   L8110 «Griffon» 11:40
Ким Евдокимов
Sanktpēterburga   L888 «Белка и Стрелка» 10:56
Евгений Еремеев
Maskava   L807 «эМЖо» 08:14
Диана Ермакова
Sanktpēterburga   L856 «Бусидо-96» 09:52
Михаил Владимирович Ершов
Maskava   L801 «Зато не последние» 08:02
Сергей Ефимов
Sanktpēterburga   L883 «Дикие Elk`и» 10:46
Евгения Жадькова
Sanktpēterburga   L8108 «Crazy girls» 11:36
Алексей Жаткин
Sanktpēterburga   L8103 «Арнольд» 11:26
Альбина Жданова
Sanktpēterburga   L874 «Tools4Bro» 10:28
Миша Живаков
Sanktpēterburga   L887 «РОМАШКА+» 10:54
Маша Живакова
Sanktpēterburga   L887 «РОМАШКА+» 10:54
Наталия Загуменнова
Maskava   L852 «Ленивый зверь» 09:44
Александр Зайцев
Maskava   L818 «Броненосец в потемках» 08:36
Виоланта Закирзянова
Maskava   L850 «Красные лисы» 09:40
Лариса Захаржевская
Sanktpēterburga   L8121 «Алелар» 12:02
Гена Захаров
Sanktpēterburga   L884 «Дюльфером к вершине» 10:48
Алексей Зотов
Sanktpēterburga   L843 «На шаг впереди» 09:26
Екатерина Зотова
Ļeņingradas apgabals   L886 «Оксюморон» 10:52
Олег Иванов
Maskava   L852 «Ленивый зверь» 09:44
Дмитрий Игнатьев
Maskava   L860 «Аквилон» 10:00
Оля Ингеройнен
Sanktpēterburga   L864 «OverPower» 10:08
Анастасия Исаева
Maskava   L8105 «Морские бобы вселенского масштаба» 11:30
Оля Кабанова
Maskavas apgabals   L842 «полярный круг» 09:24
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   L882 «ИТМО-Политехник» 10:44
Алексей Калантаев
Sanktpēterburga   L829 «top sicret» 08:58
Юра Калантаев
Sanktpēterburga   L829 «top sicret» 08:58
Анжела Карпенко
Sanktpēterburga   L855 «ЛЮ-ЛЮ» 09:50
Наталья Кечик
Sanktpēterburga   L853 «Сало» 09:46
Георгий Киселёв
Sanktpēterburga   L8122 «Ети» 12:04
Дмитрий Кислица
Sanktpēterburga   L848 «Wrong direction» 09:36
Марина Ковшова
Sanktpēterburga   L874 «Tools4Bro» 10:28
Саша Козельский
Sanktpēterburga   L8120 «Пьяные Пончики» 12:00
Андрей Комаров
Sanktpēterburga   L8102 «Zig, Zig-Zig & Zig-Zag» 11:24
Ксения Кондакова
Maskavas apgabals   L879 «Страмослябы» 10:38
Алексей Кондратенко
Sanktpēterburga   L895 «Без Тормозов!» 11:10
Юлия Корнева
Sanktpēterburga   L883 «Дикие Elk`и» 10:46
Татьяна Кострикова
Sanktpēterburga   L872 «Ковровое прикрытие» 10:24
Артем Крючков
Sanktpēterburga   L8139 «Замерзший осьминожек» 12:38
Ксения Кузяева
Maskava   L813 «Ку-Ку» 08:26
Альфия Кутуева
Sanktpēterburga   L8104 «Forest Rush» 11:28
Анна Лазерцева
Maskava   L862 «Пестрые дятлы» 10:04
Наталья Ласкавая
Sanktpēterburga   L881 «Самарины LIFE» 10:42
Анастасия Лебедзь
Sanktpēterburga   L855 «ЛЮ-ЛЮ» 09:50
Григорий Левонтин
Maskava   L831 «Интеллектуал2» 09:02
Татьяна Лукина
Maskava   L805 «Альтернативщики» 08:10
Марья Максименко
Sanktpēterburga   L894 «Переходный возраст» 11:08
Константин Маланчев
Maskava   L8105 «Морские бобы вселенского масштаба» 11:30
Георгий Манихас
Sanktpēterburga   L829 «top sicret» 08:58
Катя Матвеева
Maskava   L811 «21+21» 08:22
Михаил Морозов
Sanktpēterburga   L867 «Баланс» 10:14
Сергей Москвитин
Maskavas apgabals   L879 «Страмослябы» 10:38
Виктория Носкова
Sanktpēterburga   L891 «Веселый интеграл» 11:02
Мария Оверченко
Sanktpēterburga   L8101 «ШМК» 11:22
Арина Олишевская
Maskava   L844 «Кипящие чайники» 09:28
Лена Онищук
Maskava   L801 «Зато не последние» 08:02
Владислав Орехов
Maskava   L802 «Неудержимые» 08:04
Надежда Орешенкова
Maskava   L835 «Интеллектуал5» 09:10
Александр Орлов
Sanktpēterburga   L808 «Сакура» 08:16
Ирина Палеха
Maskava   L860 «Аквилон» 10:00
Сергей Перельшин
Sanktpēterburga   L8111 «СК Красногвардеец» 11:42
Георг Перминов
Удомля   L859 «НаноСолянка» 09:58
Александр Петрашко
Pēterhofa   L851 «ПриМаты» 09:42
Наталья Подлосинская
Sanktpēterburga   L843 «На шаг впереди» 09:26
Андрей Поленок
Sanktpēterburga   L853 «Сало» 09:46
Викус Полякова
Maskava   L815 «Стальные яйца и броня в два пальца» 08:30
Кирилл Попов
Sanktpēterburga   L891 «Веселый интеграл» 11:02
Елена Попова
Sanktpēterburga   L870 «ну-ну» 10:20
Светлана Породина
Maskava   L802 «Неудержимые» 08:04
Дмитрий Потоцкий
Maskava   L832 «TwoX» 09:04
Наталья Приходько
Sanktpēterburga   L840 «Очарованный интеграл» 09:20
Маргарита Прокопович
Sanktpēterburga   L8108 «Crazy girls» 11:36
Галина Расторгуева
Sanktpēterburga   L812 «Молодости нашей» 08:24
Максим Рогов
Sanktpēterburga   L8136 «Полукран» 12:32
Светлана Рыжакова
Sanktpēterburga   L838 «LeS.Ru» 09:16
Екатерина Рюмина
Maskava   L831 «Интеллектуал2» 09:02
Антон Савин
Sanktpēterburga   L826 «Energizer» 08:52
Иван Савушкин
Maskava   L873 «Сполох-2» 10:26
Лиза Сазонова
Maskava   L835 «Интеллектуал5» 09:10
Татьяна Самарина
Sanktpēterburga   L881 «Самарины LIFE» 10:42
Татьяна Семенова
Sanktpēterburga   L870 «ну-ну» 10:20
Александр Соколов
Sanktpēterburga   L848 «Wrong direction» 09:36
Сергей Соколов
Maskavas apgabals   L820 «Вкусняшки» 08:40
Анна Соколова
Sanktpēterburga   L883 «Дикие Elk`и» 10:46
Вера Солонович
Maskava   L835 «Интеллектуал5» 09:10
Паша Тарханов
Maskava   L801 «Зато не последние» 08:02
Елизавета Тихонова
Sanktpēterburga   L840 «Очарованный интеграл» 09:20
Дмитрий Трушин
Maskava   L8105 «Морские бобы вселенского масштаба» 11:30
Ольга Чорней
Viborga   L8107 «Миру Мир» 11:34
Руслан Шагут
Sanktpēterburga   L838 «LeS.Ru» 09:16
Роман Швецов
Maskava   L805 «Альтернативщики» 08:10
Женя Шипунов
Sanktpēterburga   L8120 «Пьяные Пончики» 12:00
Игорь Юнаков
Sanktpēterburga   L859 «НаноСолянка» 09:58
Валерий Ямщиков
Sanktpēterburga   L8136 «Полукран» 12:32
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L801 08:02 Зато не последние

L801

Михаил Владимирович Ершов

Maskava

Лена Онищук

Maskava

Паша Тарханов

Maskava

L802 08:04 Неудержимые

L802

Роман Бобров

Maskavas apgabals

Владислав Орехов

Maskava

Светлана Породина

Maskava

L803 08:06 Белая полоса

L803

L805 08:10 Альтернативщики

L805

Татьяна Лукина

Maskava

Роман Швецов

Maskava

L807 08:14 эМЖо

L807

Евгений Еремеев

Maskava

L808 08:16 Сакура

L808

Александр Орлов

Sanktpēterburga

L809 08:18 Каменный венец

L809

L810 08:20 say hello to Spb

L810

L811 08:22 21+21

L811

Катя Матвеева

Maskava

L812 08:24 Молодости нашей
Савелий Жуков

Ļeņingradas apgabals

Галина Расторгуева

Sanktpēterburga

L813 08:26 Ку-Ку

L813

Ксения Кузяева

Maskava

L814 08:28 ЛеГо

L814

L815 08:30 Стальные яйца и броня в два пальца

L815

Юля Воронова

Maskava

Викус Полякова

Maskava

L817 08:34 Tooняяяяшки

L817

L818 08:36 Броненосец в потемках

L818

Irina Balakina

Maskava

Александр Зайцев

Maskava

L819 08:38 TreeList

L819

МФТИ , ФИВТ
L820 08:40 Вкусняшки

L820

Ирина Григал

Maskavas apgabals

Сергей Соколов

Maskavas apgabals

L822 08:44 Шлях

L822

L823 08:46 кукис-12
Дмитрий Доронин

Maskava

L825 08:50 Теперь банановыыыый!

L825

Маргарита Гусакова

Maskava

L826 08:52 Energizer

L826

Антон Савин

Sanktpēterburga

L827 08:54 перекати поле

L827

L828 08:56 NeforA

L828

pol zak

Ļeņingradas apgabals

L829 08:58 top sicret

L829

Глеб Амбросенков

Sanktpēterburga

Алексей Калантаев

Sanktpēterburga

Юра Калантаев

Sanktpēterburga

Георгий Манихас

Sanktpēterburga

L830 09:00 Puukki

L830

Рустам Хасаншин

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

L831 09:02 Интеллектуал2

L831

Григорий Левонтин

Maskava

Екатерина Рюмина

Maskava

Школа "Интеллектуал"
L832 09:04 TwoX

L832

Дмитрий Потоцкий

Maskava

L833 09:06 Бутявыч И Калушата

L833

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Алексей Гуляев

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

L835 09:10 Интеллектуал5

L835

Лиза Головненкова

Maskava

Надежда Орешенкова

Maskava

Лиза Сазонова

Maskava

Вера Солонович

Maskava

Школа "Интеллектуал"
L836 09:12 Хромая нога

L836

L837 09:14 СИПАЙ

L837

Николай Васильев

Sanktpēterburga

L838 09:16 LeS.Ru

L838

Елена Игнатова

Sanktpēterburga

Светлана Рыжакова

Sanktpēterburga

Руслан Шагут

Sanktpēterburga

L839 09:18 Adagio

L839

Irina Levina

Sanktpēterburga

Надежда Василевская

Sanktpēterburga

L840 09:20 Очарованный интеграл

L840

Наталья Приходько

Sanktpēterburga

Елизавета Тихонова

Sanktpēterburga

L841 09:22 ОС

L841

НИУ ИТМО
L842 09:24 полярный круг

L842

Ирина Латышева

Maskavas apgabals

Оля Кабанова

Maskavas apgabals

L843 09:26 На шаг впереди

L843

Алексей Зотов

Sanktpēterburga

Наталья Подлосинская

Sanktpēterburga

L844 09:28 Кипящие чайники

L844

Арина Олишевская

Maskava

L846 09:32 Уле-Эйнар

L846

L847 09:34 Боевой Хомяк

L847

Школа №332 , СПбГЭУ
L848 09:36 Wrong direction

L848

Влад Неонета

Sanktpēterburga

Дмитрий Кислица

Sanktpēterburga

Александр Соколов

Sanktpēterburga

L850 09:40 Красные лисы

L850

Виоланта Закирзянова

Maskava

L851 09:42 ПриМаты

L851

Алёнка Журавлёва

Кировск (ЛО)

Александр Петрашко

Pēterhofa

ПМ-ПУ , СПбГУ
L852 09:44 Ленивый зверь

L852

Наталия Загуменнова

Maskava

Олег Иванов

Maskava

L853 09:46 Сало

L853

Наталья Кечик

Sanktpēterburga

Андрей Поленок

Sanktpēterburga

L855 09:50 ЛЮ-ЛЮ

L855

Анжела Карпенко

Sanktpēterburga

Анастасия Лебедзь

Sanktpēterburga

L856 09:52 Бусидо-96

L856

Андрей Григорьев

Sanktpēterburga

Дмитрий Гринкевич

Sanktpēterburga

Диана Ермакова

Sanktpēterburga

Школа №96 , Карате , Бусидо , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L858 09:56 LATANDER

L858

Margarita Barmina

Sanktpēterburga

Evgenii Pupyshev

Sanktpēterburga

L859 09:58 НаноСолянка

L859

Маня Власенко

Ухта

Георг Перминов

Удомля

Игорь Юнаков

Sanktpēterburga

L860 10:00 Аквилон

L860

Дмитрий Игнатьев

Maskava

Ирина Палеха

Maskava

L861 10:02 Сами по себе

L861

L862 10:04 Пестрые дятлы

L862

Анна Лазерцева

Maskava

L863 10:06 3D

L863

Анна Борзенкова

Maskava

L864 10:08 OverPower

L864

Андрей Кутищев

Sanktpēterburga

Оля Ингеройнен

Sanktpēterburga

L865 10:10 Заноза

L865

L866 10:12 КиТ

L866

Кирилл Туманов

Sanktpēterburga

Наталья Белянкина

Sanktpēterburga

L867 10:14 Баланс

L867

Александр Ветчанин

Sanktpēterburga

Сергей Гаврилов

Sanktpēterburga

Михаил Морозов

Sanktpēterburga

L868 10:16 Волгодонск

L868

Анна Иващенко

Sanktpēterburga

Валентина Габова

Sanktpēterburga

L869 10:18 Сусанину не снилось

L869

L870 10:20 ну-ну

L870

Федор Ельцов

Sanktpēterburga

Елена Попова

Sanktpēterburga

Татьяна Семенова

Sanktpēterburga

Велопитер
L872 10:24 Ковровое прикрытие

L872

Алеся Резник

Sanktpēterburga

Юрий Гавриш

Maskava

Татьяна Кострикова

Sanktpēterburga

L873 10:26 Сполох-2

L873

Ivan Iostman

Maskava

Ашер Борохов

Maskava

Иван Савушкин

Maskava

L874 10:28 Tools4Bro

L874

Ирина Гуляева

Sanktpēterburga

Альбина Жданова

Sanktpēterburga

Марина Ковшова

Sanktpēterburga

L876 10:32 Бесславные

L876

L878 10:36 Тыгыдым-тыгыдым

L878

L879 10:38 Страмослябы

L879

Andrey Kondakov

Maskavas apgabals

Ксения Кондакова

Maskavas apgabals

Сергей Москвитин

Maskavas apgabals

L880 10:40 Неолимпийская сборная Ямайки

L880

L881 10:42 Самарины LIFE
Наталья Ласкавая

Sanktpēterburga

Татьяна Самарина

Sanktpēterburga

L882 10:44 ИТМО-Политехник

L882

Ирина Жукова

Sanktpēterburga

Ольга Казакова

Sanktpēterburga

Купчино , НИУ ИТМО , СПбГПУ
L883 10:46 Дикие Elk`и
Юрий Дмитриев

Sanktpēterburga

Сергей Ефимов

Sanktpēterburga

Юлия Корнева

Sanktpēterburga

Анна Соколова

Sanktpēterburga

L884 10:48 Дюльфером к вершине

L884

Юля Вайнштейн

Sanktpēterburga

Гена Захаров

Sanktpēterburga

L886 10:52 Оксюморон

L886

Ирина Закирова

Ļeņingradas apgabals

Екатерина Зотова

Ļeņingradas apgabals

L887 10:54 РОМАШКА+

L887

Рома Карпенко

Sanktpēterburga

Миша Живаков

Sanktpēterburga

Маша Живакова

Sanktpēterburga

L888 10:56 Белка и Стрелка

L888

Елена Пахнина

Sanktpēterburga

Ким Евдокимов

Sanktpēterburga

L889 10:58 Intrepid

L889

L891 11:02 Веселый интеграл
Виктория Носкова

Sanktpēterburga

Кирилл Попов

Sanktpēterburga

L893 11:06 СырНиКи

L893

Сергей Алпатов

Sanktpēterburga

L894 11:08 Переходный возраст
Сергей Лебедев

Sanktpēterburga

Вера Афанасьева

Sanktpēterburga

Марья Максименко

Sanktpēterburga

L895 11:10 Без Тормозов!

L895

Павел Бренс

Sanktpēterburga

Алексей Кондратенко

Sanktpēterburga

L896 11:12 ЧаЁвники

L896

L897 11:14 Ыфты

L897

L898 11:16 Нимская телега

L898

Анастасия Губанова

Sanktpēterburga

СПбГПУ
L899 11:18 Карниз и гардина

L899

Макс Медведев

Sanktpēterburga

Анна Ванькова

Sanktpēterburga

L8100 11:20 Enterprise
L8101 11:22 ШМК

L8101

Оксана Вимба

Sanktpēterburga

Мария Оверченко

Sanktpēterburga

L8102 11:24 Zig, Zig-Zig & Zig-Zag

L8102

Павел Кротков

Sanktpēterburga

Николай Ведерников

Sanktpēterburga

Виталий Демьянюк

Sanktpēterburga

Андрей Комаров

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО
L8103 11:26 Арнольд

L8103

Дина Жаткина

Sanktpēterburga

Алексей Жаткин

Sanktpēterburga

L8104 11:28 Forest Rush
Федор Гуторов

Sanktpēterburga

Газар Газарьянц

Sanktpēterburga

Альфия Кутуева

Sanktpēterburga

L8105 11:30 Морские бобы вселенского масштаба

L8105

Анастасия Исаева

Maskava

Константин Маланчев

Maskava

Дмитрий Трушин

Maskava

L8107 11:34 Миру Мир

L8107

Андрюша Бобков

Sanktpēterburga

Ольга Чорней

Viborga

L8108 11:36 Crazy girls

L8108

Евгения Жадькова

Sanktpēterburga

Маргарита Прокопович

Sanktpēterburga

L8109 11:38 NADINE
L8110 11:40 Griffon

L8110

Лера Щин

Sanktpēterburga

Анна Дудник

Sanktpēterburga

Надежда Леонтьевна Дудник

Sanktpēterburga

L8111 11:42 СК Красногвардеец

L8111

Дмитрий Вандышев

Sanktpēterburga

Сергей Перельшин

Sanktpēterburga

L8120 12:00 Пьяные Пончики

L8120

Саша Козельский

Sanktpēterburga

Женя Шипунов

Sanktpēterburga

L8121 12:02 Алелар

L8121

Лариса Захаржевская

Sanktpēterburga

СПбГАСУ
L8122 12:04 Ети
Артём Скорик

Sanktpēterburga

Георгий Киселёв

Sanktpēterburga

L8136 12:32 Полукран

L8136

Филипп Грибенко

Sanktpēterburga

Максим Рогов

Sanktpēterburga

Валерий Ямщиков

Sanktpēterburga

L8139 12:38 Замерзший осьминожек

L8139

Андрей Асафьев

Sanktpēterburga

Наталия Асафьева

Sanktpēterburga

Артем Крючков

Sanktpēterburga