Category 

Show unused slots

Full name City Team number and name Start time
Nastya Semenova
Moscow   861 «Туристы» 11:02
Валентина Баранова
Moscow Region   823 «Просто так!» 09:46
Наталья Воронова
Moscow   8123 «Кутх» 13:06
Василий Вячин
Moscow Region   817 «Черепашки» 09:34
Игорь Голубев
Moscow   841 «Блуждающие огни» 10:22
Ксения Голубева
Saint Petersburg   8121 «Турбо» 13:02
Дмитрий Доронин
Moscow   829 «ХимРар» 09:58
Александр Дракон
Dolgoprudny   801 «Модуль ориентации» 09:02
Владимир Зайцев
Minsk   825 «Иностранные странники» 09:50
Андрей Иванов
Moscow   841 «Блуждающие огни» 10:22
Екатерина Игнатова
Moscow   815 «Сайгаки» 09:30
Ирина Коперник
Moscow   891 «Потатуйка» 12:02
Дмитрий Корженевский
Moscow   803 «Камнеед и Ко» 09:06
Дмитрий Ларин
Moscow   813 «Бешенный пёс» 09:26
Nastёna Левчук
Moscow   811 «Эй, дежурные!» 09:22
Катя Макарова
Moscow Region   895 «Беркут» 12:10
Георгий Носеевич
Moscow   893 «Медяшки» 12:06
Владимир Рождественский
Moscow   833 «Ежища» 10:06
Евгений Сафошкин
Saint Petersburg   8141 «Команда А» 13:42
Маргарита Силантьева
Moscow Region   831 «Epistaxis» 10:02
Елена Спасская
Saint Petersburg   8121 «Турбо» 13:02
Марина Фомина
Moscow   827 «Лаба» 09:54
Владимир Фонарев
Moscow   803 «Камнеед и Ко» 09:06
Светлана Белянкова
Moscow   841 «Блуждающие огни» 10:22
Мария Боровкова
Moscow   843 «Вперёд по стенке» 10:26
Айгуль Воронова
Moscow Region   835 «Бизоны Хиггса» 10:10
Алиса Гущина
Moscow   841 «Блуждающие огни» 10:22
Александр Никитин
Moscow Region   829 «ХимРар» 09:58
Валера Сорока
Moscow   821 «Орден кипящего котла» 09:42
Марина Стриженко
Moscow   805 «Задумчивое торнадо» 09:10
Павел Фролов
Kaluga   819 «За диктатуру пролетариата» 09:38
Маргарита Чистова
Moscow Region   817 «Черепашки» 09:34
Валентин Якушев
Smolensk   8111 «Endurance Club» 12:42
Анна Армарчук
Moscow   893 «Медяшки» 12:06
Дмитрий Беркутов
Moscow   895 «Беркут» 12:10
Сергей Боков
Moscow   835 «Бизоны Хиггса» 10:10
Иван Бубнов
Smolensk   8111 «Endurance Club» 12:42
Игорь Дроздов
Smolensk   897 «МКУ "Строитель"» 12:14
Юрий Забродин
Moscow   891 «Потатуйка» 12:02
Дмитрий Игнатов
Moscow   815 «Сайгаки» 09:30
Борис Карацапов
Moscow   861 «Туристы» 11:02
Алла Красильникова
Moscow Region   833 «Ежища» 10:06
Олечка Лисицына
Moscow   827 «Лаба» 09:54
Дмитрий Матющенко
Moscow Region   831 «Epistaxis» 10:02
Мария Нехаева
Smolensk   897 «МКУ "Строитель"» 12:14
Дарья Романюк
Moscow   8123 «Кутх» 13:06
Филипп Рухович
Moscow   845 «3D-Тормоза» 10:30
Станислав Семенов
Moscow Region   829 «ХимРар» 09:58
Александр Силантьев
Moscow Region   831 «Epistaxis» 10:02
Иван Сорокин
Saint Petersburg   807 «НАЙН» 09:14
Иван Стриженко
Moscow   805 «Задумчивое торнадо» 09:10
Анастасия Хазова
Moscow   821 «Орден кипящего котла» 09:42
Team number Start time Team name Team members
801 09:02 Модуль ориентации
803 09:06 Камнеед и Ко
805 09:10 Задумчивое торнадо
Иван Стриженко

Moscow

807 09:14 НАЙН
Иван Сорокин

Saint Petersburg

809 09:18 НИХТ
811 09:22 Эй, дежурные!
813 09:26 Бешенный пёс
815 09:30 Сайгаки
Дмитрий Игнатов

Moscow

817 09:34 Черепашки
819 09:38 За диктатуру пролетариата
821 09:42 Орден кипящего котла
Анастасия Хазова

Moscow

823 09:46 Просто так!
825 09:50 Иностранные странники
827 09:54 Лаба
Олечка Лисицына

Moscow

829 09:58 ХимРар
Станислав Семенов

Moscow Region

831 10:02 Epistaxis
Дмитрий Матющенко

Moscow Region

Александр Силантьев

Moscow Region

833 10:06 Ежища
Алла Красильникова

Moscow Region

835 10:10 Бизоны Хиггса
Сергей Боков

Moscow

841 10:22 Блуждающие огни
843 10:26 Вперёд по стенке
845 10:30 3D-Тормоза
Филипп Рухович

Moscow

861 11:02 Туристы
Борис Карацапов

Moscow

891 12:02 Потатуйка
Юрий Забродин

Moscow

893 12:06 Медяшки
Анна Армарчук

Moscow

895 12:10 Беркут
Дмитрий Беркутов

Moscow

897 12:14 МКУ "Строитель"
Игорь Дроздов

Smolensk

Мария Нехаева

Smolensk

8111 12:42 Endurance Club
Иван Бубнов

Smolensk

8121 13:02 Турбо
8123 13:06 Кутх
Дарья Романюк

Moscow

8141 13:42 Команда А