Category 

Show unused slots

Full name City Team number and name Start time
Светлана Бодрухина
Saint Petersburg   602 «Охотники за удачей» 09:04
Катя Брюхина
Saint Petersburg   608 «Коричневый Лось» 09:16
Татьяна Буркова
Saint Petersburg   606 «biggi» 09:12
Татьяна Васюк
Saint Petersburg   601 «Мешки с костями» 09:02
Дарья Вундер
Saint Petersburg   612 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 09:24
Галина Груздева
Pushkin   611 «Snake II» 09:22
Станислав Зотин
Saint Petersburg   609 «ФПК» 09:18
Алексей Иванов
Saint Petersburg   630 «Da Redz» 10:00
Ольга Игнатьева
Saint Petersburg   603 «Мозаика» 09:06
Сергей Петров
Saint Petersburg   606 «biggi» 09:12
Юлия Сорокина
Saint Petersburg   600 «Вместе веселей» 09:00
Сергей Степаненко
Saint Petersburg   650 «Ребята не влезли» 10:40
Татьяна Степанянц
Saint Petersburg   611 «Snake II» 09:22
Lisa Polyakova
Saint Petersburg   612 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 09:24
Ирина Дубянская
Saint Petersburg   640 «Бабуины» 10:20
Сергей Остащенко
Saint Petersburg   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Анна Семёнова
Saint Petersburg   604 «Квази» 09:08
Светлана Артемова
Saint Petersburg   603 «Мозаика» 09:06
Максим Богачев
Saint Petersburg   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Камиля Гилязова
Saint Petersburg   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Юрий Игнатьев
Saint Petersburg   603 «Мозаика» 09:06
Татьяна Минаева
Saint Petersburg   610 «Кюхля, Жано, Франт и Француз» 09:20
Наталья Петрова
Saint Petersburg   602 «Охотники за удачей» 09:04
Елена Пономарева
Saint Petersburg   640 «Бабуины» 10:20
Алексей Руяткин
Saint Petersburg   609 «ФПК» 09:18
Дмитрий Сафронов
Saint Petersburg   650 «Ребята не влезли» 10:40
Константин Федотов
Saint Petersburg   602 «Охотники за удачей» 09:04
Ольга Федотова
Saint Petersburg   602 «Охотники за удачей» 09:04
Ирина Шехурдина
Saint Petersburg   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Team number Start time Team name Team members
600 09:00 Вместе веселей
Юлия Сорокина

Saint Petersburg

601 09:02 Мешки с костями
Татьяна Васюк

Saint Petersburg

602 09:04 Охотники за удачей
Наталья Петрова

Saint Petersburg

Константин Федотов

Saint Petersburg

Ольга Федотова

Saint Petersburg

603 09:06 Мозаика
Светлана Артемова

Saint Petersburg

Юрий Игнатьев

Saint Petersburg

604 09:08 Квази
Анна Семёнова

Saint Petersburg

606 09:12 biggi
Сергей Петров

Saint Petersburg

607 09:14 Микс по нашим именам
Максим Богачев

Saint Petersburg

Камиля Гилязова

Saint Petersburg

Ирина Шехурдина

Saint Petersburg

608 09:16 Коричневый Лось
Катя Брюхина

Saint Petersburg

609 09:18 ФПК
Алексей Руяткин

Saint Petersburg

610 09:20 Кюхля, Жано, Франт и Француз
Татьяна Минаева

Saint Petersburg

611 09:22 Snake II
612 09:24 Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"
Дарья Вундер

Saint Petersburg

Lisa Polyakova

Saint Petersburg

630 10:00 Da Redz
Алексей Иванов

Saint Petersburg

640 10:20 Бабуины
Елена Пономарева

Saint Petersburg

650 10:40 Ребята не влезли
Дмитрий Сафронов

Saint Petersburg