Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Дмитрий Андреев
Maskava   642 «Отверженный цеппелин» 10:24
Светлана Артемова
Sanktpēterburga   603 «Мозаика» 09:06
Евгений Блохин
Maskava   651 «Радио Фили» 10:42
Светлана Бодрухина
Sanktpēterburga   602 «Охотники за удачей» 09:04
Катя Брюхина
Sanktpēterburga   608 «Коричневый Лось» 09:16
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   601 «Мешки с костями» 09:02
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   641 «Черные коты» 10:22
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   612 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 09:24
Анна Гаврилова
Sanktpēterburga   631 «Портал» 10:02
Камиля Гилязова
Sanktpēterburga   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Ирина Грищенко
Sanktpēterburga   620 «Дети понедельника» 09:40
Михаил Грищенко
Sanktpēterburga   620 «Дети понедельника» 09:40
Юлия Дубовицкая
Sanktpēterburga   620 «Дети понедельника» 09:40
Инна Захарова
Sanktpēterburga   620 «Дети понедельника» 09:40
Ольга Игнатьева
Sanktpēterburga   603 «Мозаика» 09:06
Вальдемар К
Maskava   616 «Пыш-пыш» 09:32
Денис Кириенко
Maskava   643 «Игрушечная мышь» 10:26
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   614 «Планы на ветер» 09:28
Татьяна Коровкина
Maskava   642 «Отверженный цеппелин» 10:24
Павел Кошевой
Maskava   651 «Радио Фили» 10:42
Наталья Петрова
Sanktpēterburga   602 «Охотники за удачей» 09:04
Полина Петрова
Maskava   651 «Радио Фили» 10:42
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   614 «Планы на ветер» 09:28
Рита Саблина
Maskava   643 «Игрушечная мышь» 10:26
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   600 «Вместе веселей» 09:00
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   643 «Игрушечная мышь» 10:26
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   650 «Ребята не влезли» 10:40
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   613 «Кайханга В.» 09:26
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   641 «Черные коты» 10:22
Василий Шамко
Sanktpēterburga   631 «Портал» 10:02
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   610 «Кюхля, Жано, Франт и Француз» 09:20
Maksim Bogachev
Sanktpēterburga   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Lisa Polyakova
Sanktpēterburga   612 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 09:24
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   613 «Кайханга В.» 09:26
Кира Онипко
Sanktpēterburga   610 «Кюхля, Жано, Франт и Француз» 09:20
Сергей Остащенко
Sanktpēterburga   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Марина Петрова
Sanktpēterburga   602 «Охотники за удачей» 09:04
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   613 «Кайханга В.» 09:26
Дмитрий Сафронов
Sanktpēterburga   650 «Ребята не влезли» 10:40
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   617 «Крошки Ру» 09:34
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   617 «Крошки Ру» 09:34
Алексей Фомин
Sanktpēterburga   641 «Черные коты» 10:22
Олег Христенко
Maskava   643 «Игрушечная мышь» 10:26
Ирина Шехурдина
Sanktpēterburga   607 «Микс по нашим именам» 09:14
Юрий Игнатьев
Sanktpēterburga   603 «Мозаика» 09:06
Татьяна Минаева
Sanktpēterburga   610 «Кюхля, Жано, Франт и Француз» 09:20
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   600 «Вместе веселей» 09:00
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   600 «Вместе веселей» 09:00
Алё Се
Maskava   616 «Пыш-пыш» 09:32
Павел Семернин
Sanktpēterburga   601 «Мешки с костями» 09:02
Любовь Сорокина
Sanktpēterburga   600 «Вместе веселей» 09:00
Вера Степанова
Sanktpēterburga   613 «Кайханга В.» 09:26
Артем Тесаков
Sanktpēterburga   602 «Охотники за удачей» 09:04
Роман Чащин
Sanktpēterburga   601 «Мешки с костями» 09:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
600 09:00 Вместе веселей

600

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Любовь Сорокина

Sanktpēterburga

601 09:02 Мешки с костями

601

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Павел Семернин

Sanktpēterburga

Роман Чащин

Sanktpēterburga

602 09:04 Охотники за удачей

602

Марина Петрова

Sanktpēterburga

Артем Тесаков

Sanktpēterburga

603 09:06 Мозаика

603

Юрий Игнатьев

Sanktpēterburga

607 09:14 Микс по нашим именам

607

Maksim Bogachev

Sanktpēterburga

608 09:16 Коричневый Лось

608

Катя Брюхина

Sanktpēterburga

610 09:20 Кюхля, Жано, Франт и Француз

610

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

Кира Онипко

Sanktpēterburga

Татьяна Минаева

Sanktpēterburga

612 09:24 Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"

612

Дарья Вундер

Sanktpēterburga

Lisa Polyakova

Sanktpēterburga

613 09:26 Кайханга В.

613

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Вера Степанова

Sanktpēterburga

614 09:28 Планы на ветер

614

Олег Кисленко

Sanktpēterburga

616 09:32 Пыш-пыш

616

Алё Се

Maskava

617 09:34 Крошки Ру

617

620 09:40 Дети понедельника

620

631 10:02 Портал

631

Анна Гаврилова

Sanktpēterburga

Василий Шамко

Sanktpēterburga

641 10:22 Черные коты

641

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Алексей Фомин

Sanktpēterburga

642 10:24 Отверженный цеппелин

642

643 10:26 Игрушечная мышь

643

650 10:40 Ребята не влезли

650

651 10:42 Радио Фили

651