Category 

Full name City Team number and name Start time
Анна Бузмакова
Moscow Region   104 «Лисьими тропами» 10:05
Елена Бычкова
Moscow   110 «Большой Рыжий Кот» 10:05
Марья Гуля-Яновская
Moscow Region   104 «Лисьими тропами» 10:05
Наталия Демкович
Saint Petersburg   112 «Точный расчет» 10:05
Алексей Длугач
Moscow   103 «Большой Львиный прайд» 10:05
Борис Зайцев
Moscow   105 «Z&Z» 10:05
Володя Моргулис
Moscow   108 «Большой Львиный прайд» 10:05
Анна Пилипенко
Moscow   113 «Крылатые еноты» 10:05
Александра Рябикова
Moscow   108 «Большой Львиный прайд» 10:05
Алексей Рязанов
Moscow   113 «Крылатые еноты» 10:05
Ирина Севастьянова
Saint Petersburg   108 «Большой Львиный прайд» 10:05
Дарья Сербина
Moscow   101 «Даша-следопыт и 3 мушкетера» 10:05
Сергей Смирнов
Moscow   111 «Большой Львиный Прайд» 10:05
Мария Тарабарина
Moscow   102 «notthelast» 10:05
Виктория Тихонова
Saint Petersburg   106 «ТИХО-ходы» 10:05
Олег Фахурдинов
Moscow   104 «Лисьими тропами» 10:05
Кирилл Юрченко
Tver   109 «Слепой лобстер» 10:05
Сергей Егоров
Saint Petersburg   114 «Изоморфная корюшка» 10:05
Александр Кобякин
Moscow   102 «notthelast» 10:05
Михаил Нокель
Moscow   100 «Добр бодр бобр Додр» 10:05
Ирина Зайцева
Moscow   105 «Z&Z» 10:05
Алексей Кимеев
Moscow   101 «Даша-следопыт и 3 мушкетера» 10:05
Гузель Мингулова
Moscow   100 «Добр бодр бобр Додр» 10:05
Роман Павленко
Moscow   101 «Даша-следопыт и 3 мушкетера» 10:05
Ксения Романова
Moscow   110 «Большой Рыжий Кот» 10:05
Ника Рыбалка
Moscow   112 «Точный расчет» 10:05
Марина Тихонова
Saint Petersburg   106 «ТИХО-ходы» 10:05
Михаил Шушпанов
Moscow   109 «Слепой лобстер» 10:05
Team number Start time Team name Team members
100 10:05 Добр бодр бобр Додр
Гузель Мингулова

Moscow

101 10:05 Даша-следопыт и 3 мушкетера
Алексей Кимеев

Moscow

Роман Павленко

Moscow

102 10:05 notthelast
103 10:05 Большой Львиный прайд
104 10:05 Лисьими тропами
105 10:05 Z&Z
Ирина Зайцева

Moscow

106 10:05 ТИХО-ходы
Марина Тихонова

Saint Petersburg

108 10:05 Большой Львиный прайд
109 10:05 Слепой лобстер
Михаил Шушпанов

Moscow

110 10:05 Большой Рыжий Кот
Ксения Романова

Moscow

111 10:05 Большой Львиный Прайд
112 10:05 Точный расчет
Ника Рыбалка

Moscow

113 10:05 Крылатые еноты
114 10:05 Изоморфная корюшка
Сергей Егоров

Saint Petersburg