Category 

Show participants

Rank Team number Team name Start CPs visited
1400 особый вечер 09:00 29
400

Валентина Акименкова

Moscow

1401 Большой Львиный Прайд 09:02 29
401

1403 Кремни 09:06 29
403

Варя Жемкова

Moscow

1404 Большой Львиный Прайд 09:08 29
404

Таня Золотухина

Троицк

Александр Самойлов

Kursk

1407 Большой Львиный Прайд 09:14 29
407

1408 Было бы нелепо 09:16 29
408

Кадрия Еникеева

Saint Petersburg

1410 RuMoHoR и Ringi 09:20 29
410

Ирина Пущаева

Moscow Region

Андрей Ступаченко

Moscow

1411 Большой Львиный Ревёр 09:22 29
411

1412 Лениво придумывать 09:24 29
412

1417 Лапти-вездеходы 09:34 29
417

Марина Балаханова

Moscow

Юлия Балаханова

Moscow

1419 Не дождетесь 09:38 29
419

1420 Доходяги 09:40 29
420

Елена Глотова

Moscow

Анжела Кусь

Moscow

1422 жЫнеры 09:44 29
422

Роман Есин

Moscow Region

Наталья Усенко

Moscow

1428 Топтоп 09:56 29
428

Алексей Близнов

Moscow

Лия Морозова

Moscow

15413 Три тополя 09:26 28
413

Коля Данилов

Moscow

CPs missed

15415 Димас из Зелика 09:30 28
415

CPs missed

15418 Беги Вася беги 09:36 28
418

Василий Михалёв

Moscow

Анна Михалёва

Moscow

CPs missed

15425 Снусмумрики 09:50 28
425

Владимир Локтионов

Moscow

CPs missed

15426 Хасикоам 09:52 28
426

Миша Хасин

Moscow

CPs missed

15430 Многоножка 10:00 28
430

Анастасия Мухина

Tula

CPs missed

15431 Оптимистичный робот Марвин 10:02 28
431

Ольга Лободина

Moscow

Ирина Олейникова

Moscow

Валерий Сорока

Moscow

CPs missed

22406 Московские трясогузки 09:12 27
406

Ольга Буцерова

Moscow

CPs missed

22416 Мартиноиды 09:32 27
416

Александр Романенко

Moscow Region

Мария Романенко

Moscow

CPs missed

22427 Филонщики 09:54 27
427

Анна Конон

Moscow Region

Александр Тулупов

Moscow Region

CPs missed

22435 Оборотни без погон 10:10 27
435

CPs missed

22437 Just Freedom 10:14 27
437

Оксана Мишина

Moscow

Мария Сергеева

Moscow

CPs missed

27405 Дряхлые метлы 09:10 26
405

Александр Парафонкин

Moscow

CPs missed

28433 Рысята 10:06 25
433

Ольга Картошкина

Saint Petersburg

Михаил Тимофеев

Saint Petersburg

29432 Тещин бадлон 10:04 23
432

Анастасия Липатова

Moscow

Надежда Сапунова

Королев

Дмитрий Соколов

Королев

Number Team name Start
402 Пулково 09:04
402

Галина Крылова

Saint Petersburg

423 Золотое весло 09:46
423

Дарья Базина

Moscow

Ирина Растрыгина

Пенза

Show participants