Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Людмила Агеева
Москва   830 «СЛиП» 10:00
Дмитрий Богатырев
Пушкін   813 «Ничего не жалко» 09:26
Павел Бренс
Санкт-Петербург   810 «Без тормозов!» 09:20
Илья Гурьянов
Санкт-Петербург   840 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:20
Павел Демещик
Москва   892 «Светлый Путь» 12:04
Алексей Ерошин
Москва   805 «В поисках путешествий» 09:10
Алексей Котлярский
Москва   821 «Хитрецы» 09:42
Анна Кулибабина
Москва   818 «Аметист» 09:36
Роман Куликов
Московська область   846 «kernel panic» 10:32
Татьяна Левичева
Санкт-Петербург   813 «Ничего не жалко» 09:26
Андрей Митрофанов
Москва   835 «Мурочки» 10:10
Сергей Михалёв
Москва   838 «Мятежные странники» 10:16
Ольга Мочалова
Москва   860 «Бандитос» 11:00
Саша Николина
Москва   841 «алоэ» 10:22
Екатерина Новикова
Москва   812 «Сайгаки» 09:24
Григорий Речистов
Москва   815 «MIPT Runners» 09:30
Наталья Розанова
Москва   832 «Заноза» 10:04
Ольга Трушина
Москва   821 «Хитрецы» 09:42
Семен Фрейдлин
Москва   831 «Грендайзер» 10:02
Полина Шеметова
Москва   817 «Солнышки» 09:34
Константин Щербаков
Москва   831 «Грендайзер» 10:02
Степан Бабашкин
Москва   847 «Вектор иррациональности» 10:34
Кирилл Витославский
Москва   804 «Пестрые дятлы» 09:08
Сергей Владимирский
Москва   825 «РГТЭУ» 09:50
Борис Димитров
Москва   890 «RM-1902» 11:48
Сергей Жучков
Москва   837 «Los Estupidos Locos» 10:14
Владимир Зайцев
Мінськ   806 «Иностранные странники» 09:12
Антон Иноземцев
Москва   837 «Los Estupidos Locos» 10:14
Дмитрий Корженевский
Москва   836 «Эй, дежурные!» 10:12
Татьяна Корзунина
Московська область   808 «Сами мы не местные» 09:16
Дмитрий Лобачев
Ярославль   845 «Аборигены» 10:30
Владимир Масленников
Москва   8107 «solAR wind» 12:34
Екатерина Митрошина
Московська область   825 «РГТЭУ» 09:50
Сергей Морозов
  8108 «TownCrossers» 12:36
Сергей Морохов
Москва   835 «Мурочки» 10:10
Ксения Назарова
Москва   836 «Эй, дежурные!» 10:12
Ольга Начинкина
Москва   808 «Сами мы не местные» 09:16
Любовь Нестерова
Москва   832 «Заноза» 10:04
Александр Нилов
Москва   891 «Бульдозер» 12:32
Виктор Патрухачёв
Москва   891 «Бульдозер» 12:32
Константин По
Москва   843 «Для меня» 10:26
Александр Рамазанов
Москва   896 «Mipt-o-team» 12:12
Сергей Реука
Санкт-Петербург   816 «Огни Самайна» 09:32
Гарыня Саблин-Яворский
Москва   823 «Ой да ишо» 09:46
Александра Савина
Санкт-Петербург   816 «Огни Самайна» 09:32
Мария Савина
Санкт-Петербург   816 «Огни Самайна» 09:32
Булат Сагдуллин
Москва   830 «СЛиП» 10:00
Антон Слесарев
Москва   833 «Zohan» 10:06
Любовь Спиридонова
Санкт-Петербург   820 «Полёт нормальный» 09:40
Марина Стриженко
Троицк МО   807 «Задумчивое торнадо» 09:14
Владимир Сухоруков
Ярославль   810 «Без тормозов!» 09:20
Павел Фролов
Інші міста Центрального ФО   815 «MIPT Runners» 09:30
Анна Шавлакова
Обнинск   892 «Светлый Путь» 12:04
Василий Боков
Москва   891 «Бульдозер» 12:32
Алексей Бродский
Ярославль   833 «Zohan» 10:06
Алексей Бузинов
Москва   837 «Los Estupidos Locos» 10:14
Сергей Буков
Москва   860 «Бандитос» 11:00
Елена Булдакова
Гусев Калининградской обл.   820 «Полёт нормальный» 09:40
Алексей Вольнов
г.Лыткарино МО   847 «Вектор иррациональности» 10:34
Даша Губарева
Санкт-Петербург   829 «Даша и Паша» 09:58
Эдуард Данилов
Ярославль   845 «Аборигены» 10:30
Светлана Ежунова
Твер   896 «Mipt-o-team» 12:12
Марина Зимина
Себеж Псковской обл.   820 «Полёт нормальный» 09:40
Сергей Ивасенко
Москва   804 «Пестрые дятлы» 09:08
Дмитрий Игнатов
Москва   812 «Сайгаки» 09:24
Виталий Коваленко
Санкт-Петербург   822 «Alone Stranger» 09:44
Юля Корнева
Санкт-Петербург   810 «Без тормозов!» 09:20
Лена Кунашева
Москва   835 «Мурочки» 10:10
Анастасия Левчук
Москва   836 «Эй, дежурные!» 10:12
Виталик Лужнов
Москва   841 «алоэ» 10:22
Игорь Малахов
Московська область   806 «Иностранные странники» 09:12
Аня Маслова
Москва   835 «Мурочки» 10:10
Анна Михалёва
Москва   838 «Мятежные странники» 10:16
Паша Новиков
Санкт-Петербург   829 «Даша и Паша» 09:58
Алла Полянская
Москва   818 «Аметист» 09:36
Анастасия Ражева
Москва   893 «Скоро лето!» 12:06
Александр Рыжов
Сергій посад   812 «Сайгаки» 09:24
Кирилл Си
Москва   843 «Для меня» 10:26
Ева Сми
Москва   843 «Для меня» 10:26
Иван Стриженко
Троицк МО   807 «Задумчивое торнадо» 09:14
Ольга Сытых
Санкт-Петербург   816 «Огни Самайна» 09:32
Софья Терпугова
Москва   833 «Zohan» 10:06
Михаил Тимофеев
Санкт-Петербург   817 «Солнышки» 09:34
Полина Чандиева
Інші міста Центрального ФО   831 «Грендайзер» 10:02
Мария Шмидт
Москва   808 «Сами мы не местные» 09:16
Алексей Щекалев
г. Лыткарино МО   847 «Вектор иррациональности» 10:34
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
804 09:08 Пестрые дятлы
Сергей Ивасенко

Москва

805 09:10 В поисках путешествий
806 09:12 Иностранные странники
Игорь Малахов

Московська область

807 09:14 Задумчивое торнадо
Иван Стриженко

Троицк МО

808 09:16 Сами мы не местные
Татьяна Корзунина

Московська область

Мария Шмидт

Москва

810 09:20 Без тормозов!
Павел Бренс

Санкт-Петербург

Юля Корнева

Санкт-Петербург

812 09:24 Сайгаки
Дмитрий Игнатов

Москва

Александр Рыжов

Сергій посад

813 09:26 Ничего не жалко
Татьяна Левичева

Санкт-Петербург

815 09:30 MIPT Runners
Павел Фролов

Інші міста Центрального ФО

816 09:32 Огни Самайна
Сергей Реука

Санкт-Петербург

Александра Савина

Санкт-Петербург

Мария Савина

Санкт-Петербург

Ольга Сытых

Санкт-Петербург

817 09:34 Солнышки
Михаил Тимофеев

Санкт-Петербург

818 09:36 Аметист
Алла Полянская

Москва

820 09:40 Полёт нормальный
Любовь Спиридонова

Санкт-Петербург

Елена Булдакова

Гусев Калининградской обл.

Марина Зимина

Себеж Псковской обл.

821 09:42 Хитрецы
822 09:44 Alone Stranger
Виталий Коваленко

Санкт-Петербург

823 09:46 Ой да ишо
825 09:50 РГТЭУ
Екатерина Митрошина

Московська область

829 09:58 Даша и Паша
Даша Губарева

Санкт-Петербург

Паша Новиков

Санкт-Петербург

830 10:00 СЛиП
831 10:02 Грендайзер
Полина Чандиева

Інші міста Центрального ФО

832 10:04 Заноза
833 10:06 Zohan
Алексей Бродский

Ярославль

Софья Терпугова

Москва

835 10:10 Мурочки
Лена Кунашева

Москва

Аня Маслова

Москва

836 10:12 Эй, дежурные!
Анастасия Левчук

Москва

837 10:14 Los Estupidos Locos
Алексей Бузинов

Москва

838 10:16 Мятежные странники
Анна Михалёва

Москва

840 10:20 Неолимпийская сборная Ямайки
Илья Гурьянов

Санкт-Петербург

841 10:22 алоэ
Виталик Лужнов

Москва

843 10:26 Для меня
Кирилл Си

Москва

Ева Сми

Москва

845 10:30 Аборигены
Дмитрий Лобачев

Ярославль

Эдуард Данилов

Ярославль

846 10:32 kernel panic
Роман Куликов

Московська область

847 10:34 Вектор иррациональности
Алексей Вольнов

г.Лыткарино МО

Алексей Щекалев

г. Лыткарино МО

860 11:00 Бандитос
Сергей Буков

Москва

890 11:48 RM-1902
891 12:32 Бульдозер
Василий Боков

Москва

892 12:04 Светлый Путь
893 12:06 Скоро лето!
Анастасия Ражева

Москва

896 12:12 Mipt-o-team
Светлана Ежунова

Твер

8107 12:34 solAR wind
8108 12:36 TownCrossers