Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Maxim Kosko
Москва   P403 «Кочующие диванщики» 10:06
Irina Panina
Москва   P456 «Паника» 11:52
Евгения Аверкина
Москва   P451 «Толику - экстрима» 11:42
Ольга Андрюхина
Москва   P427 «Овощехранилище» 10:54
Вера Баринова
Москва   P407 «Мантикора и осциллограф» 10:14
Наталья Башкатова
Москва   P446 «Львенок и черепахи» 11:32
Нина Белявская
Москва   P432 «Сфинкс Вестингауза» 11:04
Кристина Березина
Москва   P458 «О, боже, какая телка» 11:56
Михаил Богатырев
Москва   P421 «ПОЕМ в Воронеже» 10:42
Елена Бондаревская
Москва   P444 «Стремглав» 11:28
Оксана Виноградова
Ярославль   P414 «Кролики» 10:28
Денис Горчаков
Москва   P442 «Positively Positive» 11:24
Анна Гранит
Москва   P409 «по своей воле в воронеж» 10:18
Иван Гринев
Москва   P416 «Тролли на дороге» 10:32
Александра Гудан
Санкт-Петербург   P441 «Один удар - четыре дырки» 11:22
Юля Дмитриева
Москва   P459 «UNN» 11:58
Анна Дудник
Москва   P446 «Львенок и черепахи» 11:32
Максим Иванов
Москва   P464 «Мы из Ельца» 12:08
Алексей Илларионов
Москва   P412 «Ландыш 19+» 10:24
Аркадий Илларионов
Воронеж   P457 «Thinks» 11:54
Виталий Квитковский
Москва   P417 «Черно-белые» 10:34
Соня Кисельгоф
Москва   P454 «Боевые Зюксели» 11:48
Ольга Колыханова
Москва   P418 «Ездовые кошаки» 10:36
Мария Константиновская
Москва   P406 «Слоны идут на север» 10:12
Евгения Кончакова
Москва   P421 «ПОЕМ в Воронеже» 10:42
Владимир Корнев
Москва   P416 «Тролли на дороге» 10:32
Алина Кулик
Москва   P411 «Майонез» 10:22
Светлана Куликова
Москва   P424 «Ананас с зеленью» 10:48
Андрей Лапшин
Москва   P406 «Слоны идут на север» 10:12
Степан Махинов
Воронеж   P407 «Мантикора и осциллограф» 10:14
Юлия Мещерякова
Воронеж   P457 «Thinks» 11:54
Наталия Мильштейн
Москва   P449 «Пятница» 11:38
Григорий Михайлович
Москва   P402 «Гравитино» 10:04
Дарья Неворотина
Москва   P402 «Гравитино» 10:04
Алексей Нестеренко
Москва   P443 «Дэхэхъужь» 11:26
Павел Никонов
Москва   P421 «ПОЕМ в Воронеже» 10:42
Виктория Оздоба
Московська область   P423 «МГСУ» 10:46
Мария Онучина
Москва   P403 «Кочующие диванщики» 10:06
Екатерина Орлова
Санкт-Петербург   P465 «Бобры» 12:10
Аннушка Пампуро
Москва   P458 «О, боже, какая телка» 11:56
Давид Парунакян
Москва   P407 «Мантикора и осциллограф» 10:14
Евгения Пешкова
Москва   P431 «Боевой Шлон» 11:02
Надежда Пигасова
Москва   P408 «FunHunters» 10:16
Анастасия Подругина
Москва   P412 «Ландыш 19+» 10:24
Валерия Подругина
Москва   P412 «Ландыш 19+» 10:24
Арина Попова
Москва   P416 «Тролли на дороге» 10:32
Мария Пронина
Москва   P461 «Точилки» 12:02
Оля Роговенко
Інші міста Центрального ФО   P464 «Мы из Ельца» 12:08
Артём Роенко
Москва   P446 «Львенок и черепахи» 11:32
Наталья Саввина
Воронеж   P407 «Мантикора и осциллограф» 10:14
Алексей Светлов
Москва   P424 «Ананас с зеленью» 10:48
Миша Серёжкин
Москва   P406 «Слоны идут на север» 10:12
Артём Соловьев
Москва   P441 «Один удар - четыре дырки» 11:22
Сергей Суслин
Москва   P416 «Тролли на дороге» 10:32
Роберт Хасанов
Москва   P400 «LL» 10:00
Алексей Чернов
Москва   P429 «ЛЯгуха» 10:58
Ирина Шелгунова
Москва   P411 «Майонез» 10:22
Владимир Ширяев
Москва   P471 «Лапти-Вездеходы» 12:22
Nick Korbut
Київ   P433 «ТриТела» 11:06
Alena S
Воронеж   P469 «A&A» 12:18
Михаил Астахов
Москва   P423 «МГСУ» 10:46
Степан Бабашкин
Москва   P472 «Восток» 12:24
Никита Балясников
Інші міста Центрального ФО   P464 «Мы из Ельца» 12:08
Марина Боровкова
Москва   P462 «вперед по стенке» 12:04
Мария Боровкова
Москва   P462 «вперед по стенке» 12:04
Полина Вахрушева
Москва   P428 «Нуралагус» 10:56
Антон Дацковский
Москва   P444 «Стремглав» 11:28
Елена Евлоева
Ростов-на-Дону   P405 «СК-61» 10:10
Марина Казанцева
Ростов-на-Дону   P405 «СК-61» 10:10
Люба Клименченко
Москва   P443 «Дэхэхъужь» 11:26
Валерия Коренева
Московська область   P414 «Кролики» 10:28
Константин Кузнецов
Москва   P404 «Цапонлак» 10:08
Дарья Купцова
Інші міста Центрального ФО   P466 «Психи плюс один» 12:12
Екатерина Милюкова
Москва   P418 «Ездовые кошаки» 10:36
Яна Оладейникова
Москва   P414 «Кролики» 10:28
Ирина Полянская
Москва   P470 «Геша» 12:20
Павел Смирнов
Москва   P463 «Мимо проходили» 12:06
Никита Соболев
Москва   P468 «Манихинцы» 12:16
Артём Таболин
Москва   P436 «Quo» 11:12
Наталия Ташкова
Москва   P419 «kpoxodu.ru» 10:38
Анастасия Темченко
Москва   P438 «Jam every other day» 11:16
Олеся Транина
Воронеж   P475 «O2» 12:30
Ольга Хасина
Москва   P449 «Пятница» 11:38
Ирина Шахова
Москва   P432 «Сфинкс Вестингауза» 11:04
Andrei Sikerin
Воронеж   P469 «A&A» 12:18
Matti Tari
Москва   P408 «FunHunters» 10:16
Толя Аверкин
Москва   P451 «Толику - экстрима» 11:42
Анна Акимова
Москва   P442 «Positively Positive» 11:24
Сергей Александров
Москва   P402 «Гравитино» 10:04
Вадим Балаханов
Москва   P471 «Лапти-Вездеходы» 12:22
Юлия Балаханова
Москва   P471 «Лапти-Вездеходы» 12:22
Галина Белявская
Москва   P432 «Сфинкс Вестингауза» 11:04
Юлия Блинова
Москва   P408 «FunHunters» 10:16
Маргарита Бондаренко
Москва   P452 «Мозготранс» 11:44
Ирина Броварь
Москва   P436 «Quo» 11:12
Нюша Брухтий
Москва   P459 «UNN» 11:58
Виталий Гольдштейн
Москва   P434 «Карлсон и Еж» 11:08
Михаил Горчаков
Москва   P417 «Черно-белые» 10:34
Юлия Горчакова
Москва   P442 «Positively Positive» 11:24
Ольга Домрачева
Москва   P458 «О, боже, какая телка» 11:56
Наталья Дорофеева
Воронеж   P419 «kpoxodu.ru» 10:38
Наталия Драненко
Московська область   P460 «Тусь и Ко» 12:00
Татьяна Драненко
Старый оскол   P460 «Тусь и Ко» 12:00
Татьяна Емельянова
Ростов-на-Дону   P405 «СК-61» 10:10
Марина Жидконожкина
Воронеж   P467 «За белым кроликом» 12:14
Никита Задорожный
Москва   P431 «Боевой Шлон» 11:02
Олег Заславский
Москва   P429 «ЛЯгуха» 10:58
Алексей Камардин
Москва   P423 «МГСУ» 10:46
Андрей Капулин
Москва   P454 «Боевые Зюксели» 11:48
Дмитрий Картавенко
Москва   P439 «Веники» 11:18
Мира Кисельгоф
Москва   P454 «Боевые Зюксели» 11:48
Светлана Клишина
Воронеж   P465 «Бобры» 12:10
Татьяна Корбут
Київ   P433 «ТриТела» 11:06
Андрей Корнейчук
Москва   P456 «Паника» 11:52
Марина Короткова
Москва   P409 «по своей воле в воронеж» 10:18
Антон Крысенков
Воронеж   P465 «Бобры» 12:10
Ольга Кудряшова
Воронеж   P419 «kpoxodu.ru» 10:38
Лиза Кушнир
Москва   P443 «Дэхэхъужь» 11:26
Ирина Лаврухина
Москва   P409 «по своей воле в воронеж» 10:18
Владимир Лазарев
Москва   P468 «Манихинцы» 12:16
Александра Леонтьева
Москва   P449 «Пятница» 11:38
Анна Ломакина
Москва   P423 «МГСУ» 10:46
Алексей Ломако
Москва   P419 «kpoxodu.ru» 10:38
Татьяна Майорова
Москва   P409 «по своей воле в воронеж» 10:18
Андрей Марков
Москва   P427 «Овощехранилище» 10:54
Констанс Мессаж
Міста далекого зарубіжжя   P463 «Мимо проходили» 12:06
Наталья Микушкина
Москва   P463 «Мимо проходили» 12:06
Роман Миляев
Москва   P428 «Нуралагус» 10:56
Александр Митрофанов
Москва   P437 «Свистопляски маргиналов» 11:14
Оксана Москвина
Москва   P408 «FunHunters» 10:16
Анастасия Назарова
Москва   P461 «Точилки» 12:02
Екатерина Назарова
Москва   P461 «Точилки» 12:02
Мария Назина
Москва   P427 «Овощехранилище» 10:54
Александр Нетёсов
Воронеж   P466 «Психи плюс один» 12:12
Илья Новиков
Воронеж   P457 «Thinks» 11:54
Юлия Осипова
Москва   P403 «Кочующие диванщики» 10:06
Светлана Покрова
Ростов-на-Дону   P405 «СК-61» 10:10
Сергей Полиссар
Москва   P403 «Кочующие диванщики» 10:06
Дмитрий Пономарев
Москва   P464 «Мы из Ельца» 12:08
Александр Рыбченко
Київ   P433 «ТриТела» 11:06
Лусине Сапонджян
Москва   P454 «Боевые Зюксели» 11:48
Александра Сидорова
Москва   P429 «ЛЯгуха» 10:58
Анна Степанова
Москва   P417 «Черно-белые» 10:34
Алексей Столповский
Воронеж   P465 «Бобры» 12:10
Олеся Транина
Воронеж   P475 «O2» 12:30
Надя Тулинова
Москва   P459 «UNN» 11:58
Ольга Удалова
Москва   P421 «ПОЕМ в Воронеже» 10:42
Елена Урусова
Воронеж   P466 «Психи плюс один» 12:12
Вера Федулова
Москва   P427 «Овощехранилище» 10:54
Олеся Цапенко
Москва   P437 «Свистопляски маргиналов» 11:14
Юрий Шабалин
Москва   P442 «Positively Positive» 11:24
Ирина Шорохова
Москва   P437 «Свистопляски маргиналов» 11:14
Леонид Юдин
Воронеж   P466 «Психи плюс один» 12:12
Евгения Якимова
Москва   P432 «Сфинкс Вестингауза» 11:04
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
P400 10:00 LL
P402 10:04 Гравитино
Сергей Александров

Москва

P403 10:06 Кочующие диванщики
Maxim Kosko

Москва

Юлия Осипова

Москва

Сергей Полиссар

Москва

P404 10:08 Цапонлак
P405 10:10 СК-61
Елена Евлоева

Ростов-на-Дону

Марина Казанцева

Ростов-на-Дону

Татьяна Емельянова

Ростов-на-Дону

Светлана Покрова

Ростов-на-Дону

P406 10:12 Слоны идут на север
P407 10:14 Мантикора и осциллограф
P408 10:16 FunHunters
Matti Tari

Москва

Юлия Блинова

Москва

Оксана Москвина

Москва

P409 10:18 по своей воле в воронеж
Анна Гранит

Москва

Марина Короткова

Москва

Ирина Лаврухина

Москва

Татьяна Майорова

Москва

P411 10:22 Майонез
P412 10:24 Ландыш 19+
P414 10:28 Кролики
Валерия Коренева

Московська область

P415 10:30 No name
P416 10:32 Тролли на дороге
P417 10:34 Черно-белые
Михаил Горчаков

Москва

Анна Степанова

Москва

P418 10:36 Ездовые кошаки
P419 10:38 kpoxodu.ru
Наталья Дорофеева

Воронеж

Ольга Кудряшова

Воронеж

Алексей Ломако

Москва

P421 10:42 ПОЕМ в Воронеже
Ольга Удалова

Москва

P423 10:46 МГСУ
Виктория Оздоба

Московська область

Алексей Камардин

Москва

Анна Ломакина

Москва

P424 10:48 Ананас с зеленью
P427 10:54 Овощехранилище
Андрей Марков

Москва

Мария Назина

Москва

Вера Федулова

Москва

P428 10:56 Нуралагус
Роман Миляев

Москва

P429 10:58 ЛЯгуха
Олег Заславский

Москва

Александра Сидорова

Москва

P430 11:00 No name
P431 11:02 Боевой Шлон
Никита Задорожный

Москва

P432 11:04 Сфинкс Вестингауза
Галина Белявская

Москва

Евгения Якимова

Москва

P433 11:06 ТриТела
Nick Korbut

Київ

Татьяна Корбут

Київ

Александр Рыбченко

Київ

P434 11:08 Карлсон и Еж
Виталий Гольдштейн

Москва

P435 11:10 No name
P436 11:12 Quo
Ирина Броварь

Москва

P437 11:14 Свистопляски маргиналов
Александр Митрофанов

Москва

Олеся Цапенко

Москва

Ирина Шорохова

Москва

P438 11:16 Jam every other day
P439 11:18 Веники
Дмитрий Картавенко

Москва

P441 11:22 Один удар - четыре дырки
Александра Гудан

Санкт-Петербург

P442 11:24 Positively Positive
Анна Акимова

Москва

Юлия Горчакова

Москва

Юрий Шабалин

Москва

P443 11:26 Дэхэхъужь
Лиза Кушнир

Москва

P444 11:28 Стремглав
P446 11:32 Львенок и черепахи
P449 11:38 Пятница
Александра Леонтьева

Москва

P451 11:42 Толику - экстрима
Толя Аверкин

Москва

P452 11:44 Мозготранс
Маргарита Бондаренко

Москва

P454 11:48 Боевые Зюксели
Андрей Капулин

Москва

Мира Кисельгоф

Москва

Лусине Сапонджян

Москва

P456 11:52 Паника
Irina Panina

Москва

Андрей Корнейчук

Москва

P457 11:54 Thinks
Илья Новиков

Воронеж

P458 11:56 О, боже, какая телка
Ольга Домрачева

Москва

P459 11:58 UNN
Нюша Брухтий

Москва

Надя Тулинова

Москва

P460 12:00 Тусь и Ко
Наталия Драненко

Московська область

Татьяна Драненко

Старый оскол

P461 12:02 Точилки
Анастасия Назарова

Москва

Екатерина Назарова

Москва

P462 12:04 вперед по стенке
P463 12:06 Мимо проходили
Констанс Мессаж

Міста далекого зарубіжжя

Наталья Микушкина

Москва

P464 12:08 Мы из Ельца
Оля Роговенко

Інші міста Центрального ФО

Никита Балясников

Інші міста Центрального ФО

Дмитрий Пономарев

Москва

P465 12:10 Бобры
Екатерина Орлова

Санкт-Петербург

Светлана Клишина

Воронеж

Антон Крысенков

Воронеж

Алексей Столповский

Воронеж

P466 12:12 Психи плюс один
Дарья Купцова

Інші міста Центрального ФО

Александр Нетёсов

Воронеж

Елена Урусова

Воронеж

Леонид Юдин

Воронеж

P467 12:14 За белым кроликом
Марина Жидконожкина

Воронеж

P468 12:16 Манихинцы
Владимир Лазарев

Москва

P469 12:18 A&A
Alena S

Воронеж

Andrei Sikerin

Воронеж

P470 12:20 Геша
P471 12:22 Лапти-Вездеходы
Вадим Балаханов

Москва

Юлия Балаханова

Москва

P472 12:24 Восток
P473 12:26 No name
P475 12:30 O2
Олеся Транина

Воронеж

Олеся Транина

Воронеж

P476 12:32 No name