Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Yulia Bryantseva
Москва   112 «Винни-Пухи» 10:24
Жанна Александрова
Міста далекого зарубіжжя   114 «Роботы-хомяки» 10:28
Виктория Антонова
  118 «Ready-Steady-Go!» 10:36
Света Боголюбова
Рига   105 «Теснопътна железница» 10:10
Елена Бычкова
Москва   109 «Большой Рыжий Кот» 10:18
Алина Гаджиева
Міста далекого зарубіжжя   107 «Охлювче» 10:14
Наталья Голубцова
Міста далекого зарубіжжя   124 «Семейство кенгуру» 10:48
Лев Евдокимов
Санкт-Петербург   119 «Июльский снег» 10:38
Екатерина Зуева
Москва   126 «Мимоходом» 10:52
Анна Клетнова
Москва   102 «Foxy Lady» 10:04
Иван Комаров
Москва   111 «Buz» 10:22
Анастасия Крастелева
Міста далекого зарубіжжя   117 «Пары ацетона» 10:34
Валентина Маметьева
Московська область   103 «Голям Лъвски pride» 10:06
Марк Мандельбаум
Санкт-Петербург   103 «Голям Лъвски pride» 10:06
Володя Моргулис
Москва   103 «Голям Лъвски pride» 10:06
Сергей Реука
Санкт-Петербург   102 «Foxy Lady» 10:04
Катерина Романенко
Міста далекого зарубіжжя   110 «Экспресс «Мюнхен-Варна»» 10:20
Елизавета Роменская
Міста далекого зарубіжжя   115 «Жители (в)арны» 10:30
Александра Рябикова
Москва   103 «Голям Лъвски pride» 10:06
Сергей Смирнов
Москва   100 «Далече» 10:00
Владимир Стальмаков
  118 «Ready-Steady-Go!» 10:36
Виктория Стефанова
Санкт-Петербург   106 «Мармоты» 10:12
Павел Цупиков
Рига   105 «Теснопътна железница» 10:10
Марина Александровна
Москва   104 «радостные_простейшие» 10:00
Алла Владимирова
Міста далекого зарубіжжя   122 «Varna Hamsters» 10:44
Никита Грищенко
Москва   121 «Перелетные зайки» 10:42
Юрий Морозенко
Міста далекого зарубіжжя   120 «Насам ↔ натам» 10:40
Михаил Нокель
Москва   101 «Добр бодр бобр Додр» 10:02
Евгений Стоцкий
Санкт-Петербург   108 «Крошки Ру» 10:16
Алёна Сурикова
Міста далекого зарубіжжя   116 «flash» 10:32
Андрей Черотченко
Омськ   123 «Щъркл Entertainment» 10:46
Илья Шаров
Москва   113 «qwerty» 10:26
Людмила Aлександровна
Москва   104 «радостные_простейшие» 10:00
Александр Cергеевич
Москва   104 «радостные_простейшие» 10:00
Dmitry Jemerov
Міста далекого зарубіжжя   110 «Экспресс «Мюнхен-Варна»» 10:20
Елена Алферова
Міста далекого зарубіжжя   114 «Роботы-хомяки» 10:28
Марина Богданова
Міста далекого зарубіжжя   107 «Охлювче» 10:14
Владимир Бондар
Омськ   123 «Щъркл Entertainment» 10:46
Ксения Вахрушева
Міста далекого зарубіжжя   120 «Насам ↔ натам» 10:40
Антон Гогин
Москва   109 «Большой Рыжий Кот» 10:18
Максим Голубцов
Міста далекого зарубіжжя   124 «Семейство кенгуру» 10:48
Анастасия Голубцова
Міста далекого зарубіжжя   124 «Семейство кенгуру» 10:48
Мария Голубцова
Міста далекого зарубіжжя   124 «Семейство кенгуру» 10:48
Александр Горбановский
Міста далекого зарубіжжя   120 «Насам ↔ натам» 10:40
Михаил Горбунцов
Москва   101 «Добр бодр бобр Додр» 10:02
Вячеслав Иванченко
Міста далекого зарубіжжя   117 «Пары ацетона» 10:34
Александра Ивасик
Москва   122 «Varna Hamsters» 10:44
Александра Кау-Тен-Чжи
Міста далекого зарубіжжя   117 «Пары ацетона» 10:34
Дмитрий Курылев
Москва   100 «Далече» 10:00
Анастасия Литвиненко
Міста далекого зарубіжжя   107 «Охлювче» 10:14
Елена Ломовцева
Міста далекого зарубіжжя   114 «Роботы-хомяки» 10:28
Сильвия Методиева
Варна   102 «Foxy Lady» 10:04
Елена Никишина
Москва   114 «Роботы-хомяки» 10:28
Марина Реутова
Міста далекого зарубіжжя   115 «Жители (в)арны» 10:30
Артем Смирнов
Міста далекого зарубіжжя   116 «flash» 10:32
Александр Старченко
Міста далекого зарубіжжя   115 «Жители (в)арны» 10:30
Милен Стефанов
Варна   106 «Мармоты» 10:12
Татьяна Стоцкая
Санкт-Петербург   108 «Крошки Ру» 10:16
Владислава Тихомирова
Москва   111 «Buz» 10:22
Светлана Торба
Москва   112 «Винни-Пухи» 10:24
Евгений Усков
Москва   101 «Добр бодр бобр Додр» 10:02
Елена Цупикова
Рига   105 «Теснопътна железница» 10:10
Ольга Черотченко
Омськ   123 «Щъркл Entertainment» 10:46
Ольга Югоман
Міста далекого зарубіжжя   117 «Пары ацетона» 10:34
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 10:00 Далече

100

Дмитрий Курылев

Москва

101 10:02 Добр бодр бобр Додр

101

Михаил Горбунцов

Москва

Евгений Усков

Москва

102 10:04 Foxy Lady

102

Сергей Реука

Санкт-Петербург

Сильвия Методиева

Варна

103 10:06 Голям Лъвски pride

103

Валентина Маметьева

Московська область

Марк Мандельбаум

Санкт-Петербург

104 10:00 радостные_простейшие
Людмила Aлександровна

Москва

Александр Cергеевич

Москва

105 10:10 Теснопътна железница

105

Елена Цупикова

Рига

106 10:12 Мармоты

106

Виктория Стефанова

Санкт-Петербург

Милен Стефанов

Варна

107 10:14 Охлювче

107

Алина Гаджиева

Міста далекого зарубіжжя

Марина Богданова

Міста далекого зарубіжжя

Анастасия Литвиненко

Міста далекого зарубіжжя

108 10:16 Крошки Ру

108

Евгений Стоцкий

Санкт-Петербург

Татьяна Стоцкая

Санкт-Петербург

109 10:18 Большой Рыжий Кот

109

Антон Гогин

Москва

110 10:20 Экспресс «Мюнхен-Варна»

110

Катерина Романенко

Міста далекого зарубіжжя

Dmitry Jemerov

Міста далекого зарубіжжя

111 10:22 Buz

111

Владислава Тихомирова

Москва

112 10:24 Винни-Пухи

112

Yulia Bryantseva

Москва

Светлана Торба

Москва

113 10:26 qwerty

113

Илья Шаров

Москва

114 10:28 Роботы-хомяки

114

Жанна Александрова

Міста далекого зарубіжжя

Елена Алферова

Міста далекого зарубіжжя

Елена Ломовцева

Міста далекого зарубіжжя

Елена Никишина

Москва

115 10:30 Жители (в)арны

115

Елизавета Роменская

Міста далекого зарубіжжя

Марина Реутова

Міста далекого зарубіжжя

Александр Старченко

Міста далекого зарубіжжя

116 10:32 flash

116

Алёна Сурикова

Міста далекого зарубіжжя

Артем Смирнов

Міста далекого зарубіжжя

117 10:34 Пары ацетона

117

Анастасия Крастелева

Міста далекого зарубіжжя

Вячеслав Иванченко

Міста далекого зарубіжжя

Александра Кау-Тен-Чжи

Міста далекого зарубіжжя

Ольга Югоман

Міста далекого зарубіжжя

118 10:36 Ready-Steady-Go!

118

119 10:38 Июльский снег

119

Лев Евдокимов

Санкт-Петербург

120 10:40 Насам ↔ натам

120

Юрий Морозенко

Міста далекого зарубіжжя

Ксения Вахрушева

Міста далекого зарубіжжя

Александр Горбановский

Міста далекого зарубіжжя

121 10:42 Перелетные зайки

121

122 10:44 Varna Hamsters

122

Алла Владимирова

Міста далекого зарубіжжя

Александра Ивасик

Москва

123 10:46 Щъркл Entertainment

123

Владимир Бондар

Омськ

Ольга Черотченко

Омськ

124 10:48 Семейство кенгуру

124

Наталья Голубцова

Міста далекого зарубіжжя

Максим Голубцов

Міста далекого зарубіжжя

Анастасия Голубцова

Міста далекого зарубіжжя

Мария Голубцова

Міста далекого зарубіжжя

125 10:50 No name

125

126 10:52 Мимоходом

126

127 10:54 No name

127