Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Татьяна Артамонова
Московська область   L402 «ГеМышь» 09:04
Елена Бычкова
Москва   L454 «Большой Рыжий Кот» 10:48
Олеся Викторова
Москва   L431 «Запах Напалма по Утрам» 10:02
Максим Иванов
Москва   L403 «Рождённые в СССР» 09:06
Никита Калабашкин
Москва   L431 «Запах Напалма по Утрам» 10:02
Марина Крылова
Санкт-Петербург   L411 «Минаева, 33» 09:22
Ольга Лукашенко
Москва   L401 «Луконя» 09:02
Вячеслав Лымарь
Москва   L441 «Шоколадное джелато» 10:22
Валентина Маметьева
Московська область   L404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Леонид Мандельбаум
Санкт-Петербург   L411 «Минаева, 33» 09:22
Марк Мандельбаум
Санкт-Петербург   L411 «Минаева, 33» 09:22
Володя Моргулис
Москва   L404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Александра Рябикова
Москва   L400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Любовь Рябова
Москва   L441 «Шоколадное джелато» 10:22
Павел Толмачев
Москва   L453 «Малая пингвинья эскадрилья» 10:46
Галина Хотченкова
Санкт-Петербург   L412 «NiceГра» 09:24
Константин Щербаков
Москва   L440 «Биогеодвижение» 10:20
Анна Щербакова
Москва   L440 «Биогеодвижение» 10:20
Наталья Алексеева
Москва   L450 «По следам полосатого слона» 10:40
Ренат Даутов
Казань   L405 «Север не найден» 09:10
Ирина Киняева
Москва   L452 «Кораблики» 10:44
Елена Лагвенкина
Рязань   L413 «Ёжики в тумане» 09:26
Анна Мартынова
Москва   L401 «Луконя» 09:02
Ольга Мишагина
Інші міста Приволзького ФО   L433 «Партизаны» 10:06
Марина Самойлова
Москва   L432 «Ульяновские сыщики» 10:04
Дмитрий Судаков
Московська область   L430 «Auramida» 10:00
Наталья Теплова
Москва   L430 «Auramida» 10:00
Игорь Школяр
Москва   L451 «Оля вредит вашему здоровью» 10:42
Екатерина Амелькова
Москва   L450 «По следам полосатого слона» 10:40
Оксана Болдырева
Казань   L405 «Север не найден» 09:10
Дарья Бугаенко
Інші міста Приволзького ФО   L452 «Кораблики» 10:44
Елена Бугаенко
Інші міста Приволзького ФО   L452 «Кораблики» 10:44
Антон Гогин
Москва   L454 «Большой Рыжий Кот» 10:48
Алеся Горохова
Москва   L432 «Ульяновские сыщики» 10:04
Регина Даутова
Казань   L405 «Север не найден» 09:10
Лев Киняев
Москва   L452 «Кораблики» 10:44
Владимир Мишагин
Інші міста Приволзького ФО   L433 «Партизаны» 10:06
Сергей Мишагин
Інші міста Приволзького ФО   L433 «Партизаны» 10:06
Полина Мишагина
Інші міста Приволзького ФО   L433 «Партизаны» 10:06
Ольга Попова
Москва   L451 «Оля вредит вашему здоровью» 10:42
Тамара Русакова
Рязань   L413 «Ёжики в тумане» 09:26
Улугбек Садиров
Москва   L403 «Рождённые в СССР» 09:06
Анастасия Сергеевна
Москва   L402 «ГеМышь» 09:04
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L400 09:00 Большой Львиный прайд

L400

L401 09:02 Луконя

L401

L402 09:04 ГеМышь

L402

Татьяна Артамонова

Московська область

Анастасия Сергеевна

Москва

L403 09:06 Рождённые в СССР

L403

Улугбек Садиров

Москва

L404 09:08 Большой Львиный прайд

L404

Валентина Маметьева

Московська область

L405 09:10 Север не найден

L405

Оксана Болдырева

Казань

Регина Даутова

Казань

L411 09:22 Минаева, 33

L411

Марина Крылова

Санкт-Петербург

Леонид Мандельбаум

Санкт-Петербург

Марк Мандельбаум

Санкт-Петербург

L412 09:24 NiceГра

L412

Галина Хотченкова

Санкт-Петербург

L413 09:26 Ёжики в тумане

L413

Тамара Русакова

Рязань

L430 10:00 Auramida

L430

Дмитрий Судаков

Московська область

L431 10:02 Запах Напалма по Утрам

L431

L432 10:04 Ульяновские сыщики

L432

Алеся Горохова

Москва

L433 10:06 Партизаны

L433

Ольга Мишагина

Інші міста Приволзького ФО

Владимир Мишагин

Інші міста Приволзького ФО

Сергей Мишагин

Інші міста Приволзького ФО

Полина Мишагина

Інші міста Приволзького ФО

L440 10:20 Биогеодвижение

L440

L441 10:22 Шоколадное джелато

L441

L450 10:40 По следам полосатого слона

L450

Екатерина Амелькова

Москва

L451 10:42 Оля вредит вашему здоровью

L451

Ольга Попова

Москва

L452 10:44 Кораблики

L452

Дарья Бугаенко

Інші міста Приволзького ФО

Елена Бугаенко

Інші міста Приволзького ФО

Лев Киняев

Москва

L453 10:46 Малая пингвинья эскадрилья

L453

L454 10:48 Большой Рыжий Кот

L454

Антон Гогин

Москва